Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diğer Akademilerimiz

dans akademi

Dans Akademi

İstanbul’da 10 lokasyonda ve Türkiye genelinde 81 ilde 100’e yakın şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin en iyi dans kursu ile tanışın!

Alanında uzman dans kursu eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile her yaştan insana dans etmeyi sevdirmek için kurulan Dans Akademi; Türkiye genelinde hobi ve mesleki anlamda dans dersleri vermek için şehrinizdeki en iyi dans kurslarını bünyesinde barındırmaktadır. Dans Akademi Sosyal Latin, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde toplam 53 dalda dans eğitimi ile dans tutkunlarına uluslararası standartlarda programlar hazırlamaktadır.

Dans Akademi; Dans Koçluğu, Organizasyon ve Festival Düzenleme hizmetleri, Özel ve VIP dans dersleri de vererek bir eğitim kurumundan daha fazlasını sunmaktadır.

Dans Akademi

Bale Akademi

Bale Akademi, Türkiye’deki en değerli bale okullarının yer aldığı; sanat, bale ve dans platformudur.

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde bale eğitimi almış, sahne tecrübesine sahip bale eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile bale dansını her yaştan insana sevdirmek, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda özel bale eğitimleri sunmak, başarılı balerin ve baletler yetiştirmek için eğitim vermektedir.

Yeteneklerinin farkında olan, özgüveni yüksek ve sanatsever nesillere ışık olmaya devam ediyor, başarılarıyla gurur duyuyoruz.

Bale Akademi
bale akademi
müzik akademi

Müzik Akademi

Yeteneklerini keşfetmek isteyen müzik tutkunları için Türkiye’nin en donanımlı Müzik Akademi’sinde her zaman bir yer var!

Temel ve ileri müzik eğitimi, solfej eğitimi, vokal eğitimi, şan eğitimi, konservatuara hazırlık, çalgı eğitimleri dahil olmak üzere toplam 45 dalda eğitim verdiğimiz Müzik Akademi ile geleceğin başarılı ses ve enstrüman sanatçılarını yetiştirirken hobi olarak enstrüman çalmak isteyenlere de Avrupa standartlarında eğitim veriyoruz.

Başarılı bir müzisyen olmak için sadece yetenek yetmez! İyi bir yol göstericiye ve sağlam adımlar atmaya da ihtiyacınız var.

Müzik Akademi

Resim Akademi

Resim Akademi, resim sanatını her yaştan insana sevdirmek, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda eğitimler sunmak, geleceğin sanatçılarını yetiştirmek hedefleri ile kurulmuştur.

MSGÜ ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun eğitmenler ve sanatçılar ile Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık ve hobi eğitimleri veren kurs merkezimiz, İstanbul’da farklı lokasyonlarda kültürel yönden donanımlı, yeteneklerinin farkında ve başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren sanatçıları ülkemize kazandırmaya devam etmektedir.

Her yaş grubuna uygun, bireysel ihtiyaçlara göre planlanmış, kişinin yeteneklerine ve ilgi alanlarına özel ders programları, sanat etkinlikleri, sergiler ve duayenlerle workshoplar düzenleyerek sanatsever bir nesil yetiştirmektedir.

Resim Akademi
resim akademi
sinema akademi

Sinema Akademi

Türkiye’nin en kapsamlı oyunculuk ve sanat kursu olan Sinema Akademi, sahne sanatlarının 24 farklı branşında eğitim vererek geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmektedir.

Sahne sanatları merkezi Sinema Akademi, ünlü oyuncular, oyuncu koçları, akademisyenler, spikerler ve yönetmenlerle Türkiye’de görsel, işitsel ve karma sanatların gelişimini sağlamak; sinema sektörüne yetenekli oyuncular kazandırmak amacıyla Diksiyon, Seslendirme, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım, Görsel Efekt, Yaratıcı Drama, Ses ve Nefes, Spikerlik, Oyunculuk başta olmak üzere Avrupa standartlarında eğitimler sunmaktadır.

Ders telafi imkanları, öğrenme garantisi, uygulamalı programlar ve kişiye özel eğitimlerle hayallerinize giden yolda sizlere destek olmaktadır…

Sinema Akademi

Foto Life Akademi

Foto Life Akademi, 35 branş ve 13 destekleyici eğitimle fotoğrafçılık eğitimleri alanında hizmet vererek geleceğin başarılı fotoğraf sanatçılarını yetiştirmektedir.

Fotoğrafçılığın merkezi Foto Life Akademi; hobi ve mesleki kurslar, özel dersler, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerlerini kapsayan bir eğitim modeli sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli fotoğrafçılık eğitmenleri, yurt içi ve yurt dışı sergi çalışmalarına imza atmış fotoğraf sanatçıları, akademisyenler, eğitim danışmanları, kurumsal iletişim sorumluları, yazarlar, kariyer ve imaj danışmanları, yönetmenler, kameramanlar, art direktörler, editörler ve sanat ekibinden oluşan bir kadroyla Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı amatörden profesyonele eğitim vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimi ile öğrenci ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlanmıştır.

Foto Life Akademi
fotolife akademi
imaj akademi

İmaj Akademi

Dikkat çekici bir imaj ve güçlü bir iletişim size tüm kapıları açar! İmaj Akademi olarak ihtiyacınız olan tüm mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini vermek için kurulduk.

İmaj Akademi olarak kişi ve firmalara kurumsal deneyim kazandıracak, marka kimliklerini oluştururken yol gösterici olacak; Kişisel Etiket ve İmaj Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, Marka Yönetimi, Halkla İlişkiler Yönetimi, Kurumsal Zarafet, Diksiyon, Etkili İletişim ve İmaj, Liderlik, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Zaman ve Stres Yönetimi eğitimleri başta olmak üzere 20’den fazla uzmanlık alanında eğitimler veriyoruz.

İmaj Akademi; imaj eğitmenleri, kariyer ve marka danışmanları, yaşam koçları, akademisyenler ve alanında deneyimli uzmanlarla kişisel ve kurumsal kariyerlerinde etkileyici bir imaj oluşturmak isteyenlere yol göstermektedir.

İmaj Akademi

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, ders anlatımlarımızı gerçekleştirdiğimiz sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sanat Akademi’nin başarı sırrı; tutkusunun peşinden giden binlerce yeteneğin akademi ailesinin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44