Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Sanat Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Sanat Akademi'nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle sahne sanatları ve görsel sanatlara olan tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak sanata gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

franchise başvuru

Siz Eğitimi Verin, Biz Markanızı Yaratalım

6 farklı sanat dalı 50+ branşta verdiğimiz sanat eğitimleri ile Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Sanat Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulları arasına yazdırıyoruz…

Sisteminizi Kuralım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere her şeyiyle hazır, anahtar teslim bir kurum emanet ediyoruz!

Sanat Akademi’yi başarılı kılan şey; sanat tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

sanat okulu franchise
sanat eğitim merkezi franchise

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuzu iyileştirmeye ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile sanatseverlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yılık deneyime sahip Sanat Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü artırın.

Kazancını Arttır

Sanat Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

Tüm sanatsever kadınların hayallerini gerçekleştirmelerine destek oluyor, Sanat Akademi ortaklığıyla geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmelerini sağlıyoruz!

Ülkemizin iş dünyasında var olan başarılı iş kadınlarının sayısını arttırmak, sanat dünyasının yeni yıldızlarını yetiştirmek isteyen kadın girişimcilerimize kendi sanat okullarını açabilmeleri için sunduğumuz sınırsız organizasyon ve iş planlama desteği ile hedeflerine çok daha düşük maliyet ve çok daha kısa sürede ulaşmalarına yardım ediyoruz!

Siz de kendi kurs merkezinizin başına geçmek ve geleceğin sanatçılarını yetiştiren gerçek bir sanat merkezinin kurucusu olarak başarılı bir iş kadını haline gelmek istiyorsanız hemen Sanat Akademi ile tanışın!

Genç Girişimcilere Destek

Başkalarının yanında çalışmak yerine sanatlarını iş hayatına taşıyarak kendi işlerinin patronu olmak isteyen gençler Sanat Akademi ile adlarından söz ettiriyor!

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve aklınızda birçok girişim fikri mi var? Yoksa hayaliniz her zaman gerçek bir sanat merkezini sanat tutkunlarıyla buluşturmak mıydı? Sanat Akademi franchise ortaklığı ile kendi sanat kursunuzu düşük bir maliyetle açın, iş dünyası ve eğitim sektörüne hızlı bir giriş yaparak genç ve başarılı girişimciler adınızı yazdırın!

Sanat Akademi’de yalnızca geleceğin sanatçılarını yetiştirmekle kalmıyor, kendi sanat okulunu açarak kariyerinde yeni bir boyut açmak isteyen gençlere de tam destek veriyoruz!

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Kendi sanat okulunuzu açmak istemenize rağmen aklınızda soru işaretleri mi var? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Sanat Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, sanat kursu açma süreci ve Sanat Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fotoğrafçılık, müzik, dans, bale, sinema, tiyatro ve resim gibi farklı sanat dallarına gerçek bir tutkuyla bağlı olan, ilgi duyduğu sanat dalının gelişimine katkı sağlamak ve geleceğin sanatsever bireylerinin yetişmesinde rol almak isteyen girişimciler, kurs merkezi sahipleri, sanat okulu mezunları ve eğitim sektörüne geçiş yapmayı düşünen iş insanları Sanat Akademi ortaklığı ile sanat kursu açabilir.

Sanat kursu açmak için Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi’nde belirtilen hususlara riayet ederek kurs merkezinin düzenlenmesi ve ilgili belgelerin gerekli mercilere teslim edilmesi gerekir. MEB Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi bir kurs merkezinin dersliklerinden diğer oda ve koridorlarına, yerleşim planından kontenjanlarına, havalandırma alanlarından aydınlatma sistemlerine kadar tüm hususları belirlemekte, merdiven genişliği, bahçe ve sosyal alanlar, tavan yüksekliği, idare ve personel odaları, tuvalet ölçüleri ve yerleşimleri gibi tüm fiziksel şartları belli zorunluluklara bağlamaktadır. Aynı şekilde kurs merkezinin hizmet vermeye başlaması için kurucu ve müdürün gerekli evrakları, kurum ana sözleşmesi, yönetim kurulu kararı, kurs açma beyanı, öğretim programı ve ders çizelgesi, tapu ve kira sözleşmesi gibi belgeler de hazırlanmalı ve Milli Eğitim Bakanlığı, valilik ve belediyeye teslim edilmelidir.

Sanat kursu açma yatırım masrafları hakkında konuşabilmek için öncelikle kurs merkezinin büyüklüğü, mevcut derslik, oda ve koridorların ölçü ve yerleşim planlarını incelemek ve Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun olması için gerekli tadilat ve değişiklikler için planlama yapmak gerekir. Bu nedenle sanat kursu açma projenizin yatırım masrafları hakkında bilgi almak için projenizi uzmanlarımızla birlikte gözden geçirerek görüş alabilirsiniz.

Sanat kursu açarken yapılacak dekorasyon masrafları; kurs binasının, dersliklerin, diğer oda ve koridorların büyüklüğüne, personel ve idare odalarında kullanılacak mobilyaların seçimine, derslik araç-gereçlerine, teknolojik ekipmanlara, kurumsal kimliğin kurs binasında nasıl yansıtılmak istendiğine, tabela ve ışıklandırma, kurum renkleri ve özel dekorasyon tercihlerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle sanat kursu dekorasyon masrafları hakkında bilgi almak için uzmanlarımızın projenizi incelemesi gerekmektedir.

Sanat Akademi franchise ücreti dahilinde;
 • İş ve süreç planlaması,
 • MEB başvuru dosyasının hazırlanması,
 • Personel alımı,
 • Personel eğitimleri,
 • Kurs binasının MEB standartlarına uygun hale getirilmesi,
 • Kurs merkezinin PR yönetimi,
 • Web site kurulumu ve yönetimi,
 • Sosyal medya desteği,
 • Açılış öncesi reklam ve tanıtım,
 • İlan hazırlama,
 • Reklam ve kampanyaların planlanması,
 • Gelir-gider fizibilitesi,
 • Kurs programı,
 • Ders programı taslağı,
 • Yıllık ve aylık takvim,
 • Finansal danışmanlık,
 • Merkezi destek,
 • Uluslararası programlara yönelik eğitim ve uygulamalar,
 • MEB takip ve denetimleri.
Sinema Akademi Iletisim 17

Bizimle İletişime Geçin!

Sanat Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Sanat Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44