Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sanat Akademi

Hakkımızda

Sanat Akademi; fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında her yaştan insana ilgi duydukları branşta sanat eğitimi vermek üzere kurulmuştur.

Alanından uzman ve deneyimli eğitmenler, sanatçılar, müzisyenler, dans gösterilerinin ışıldayan dansçıları, ünlü fotoğrafçılar, tiyatro, başarılı oyuncular, kariyer ve imaj danışmanları, yönetmenler, kameramanlar, sanat direktörleri, ses mühendisleri, senaryo yazarlarından oluşan geniş bir kadroyla Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 6 farklı sanat dalında 50’den fazla branşta Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı sanat eğitimleri vermekte; baleden dansa, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafa tüm sanat tutkunlarını ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

meb ruhsatlı sanat kursu

İçindeki Sanatçıyı Keşfet! Hemen kayıt ol!

15+

Yıllık Deneyim

Sanat eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

22300+

Mezun Öğrenci

İlgi alanlarını ve yeteneklerini bizimle keşfeden binlerce öğrenci

sanat kursu

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle toplumsal ve sanatsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

Sanat Akademi olarak bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyen, dünya standartlarını yakından takip ederek öğrencilerine her zaman günceli sunan, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulunan prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmek önceliğimizdir.

Tüm sanatların birbirleriyle derin bir ilişkiye sahip olduğunun bilincinde bir kurum olarak sanatın farklı alanlarında, branşlarının gelişimine katkıda bulunmuş deneyimli eğitim kadromuzla tutkumuzu gelecek nesillere aktarmak, gerçek bir sanat merkezinin büyülü atmosferinde yetiştirdiğimiz öğrencilerle insanlığa değer katmak en büyük arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; sanata saygının temel değer olarak kabul edildiği, verimli, yaratıcı ve akademik bir paylaşım ortamında, çağdaş eğitim yöntemleriyle ülkemizin başarılı dansçılarını, müzisyenlerini, fotoğrafçılarını, ressamlarını ve tasarımcılarını yetiştirmektir.

Yaratıcı ve eleştirel düşünen, özgür ve özgürlükçü, etik değerleri önemseyen, doğa ve çevre bilinci gelişmiş, özgüveni yüksek, üstleneceği mesleki ve sosyal sorumlulukları başarıyla yerine getirecek bireyler yetiştirmek; sanata evrensel boyutta katkı sunmak, sanatın her branşının toplumda daha fazla yer bulmasına ve yaygınlık kazanmasına öncülük etmek amacımızdır.

Öğrencilerimizi ilgi duydukları branşın yanı sıra tüm sanat dallarının buluştuğu ortak paydada buluşturmak ve gerçek birer aydın olarak yetiştirerek ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

sanat atölyesi
sanat eğitmenleri

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, sanatın farklı dallarına gönül vermiş, tiyatro, müzik, dans, bale, resim ve fotoğraf sanatlarında gösterdikleri başarılarla kendilerini kanıtlamış ünlü sanatçılardan ders alma fırsatı!

Görsel ve işitsel sanatların farklı dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış, Türkiye’nin ünlü oyuncuları, müzisyenleri, fotoğrafçıları ve el sanatları ustaları ile en iyi sanat eğitimlerini bir araya getiriyor; fotoğrafçılık, müzik, dans, bale, resim ve oyunculuk kursları ile farklı sanat dallarını Türkiye’nin en kapsamlı sanat akademisinde bir çatı altında topluyoruz.

İçinizdeki sanatçıyı keşfetmek, yaşamınızı yeteneklerinizle renklendirmek için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

6 Sanat Dalı – 50 Branşta Sanat Eğitimleri

Ayrıcalıklı bir hobi edineceğiniz, yetenekleriniz keşfedeceğiniz ve kendinize değer katacağınız sanat eğitimleri sizleri bekliyor.

Danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi, konservatuara hazırlık dersleri ve çocuk kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, yeni yetenekler keşfediyor, dünyaya sanatın penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk, genç ve yetişkin her yaştan insana sanat sevgisi aşılıyor, ilgi alanlarınıza uygun eğitimlerle boş zamanlarınıza değer katıyoruz.

Sanat Egitimleri 2
sanat akademi mezunları

22300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize uygulama eğitimlerle ilgi alanlarına yönelik dersler verdik.

Donanımlı eğitim merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı sanat eğitim programlarımız, sahne ve atölye çalışmalarımız, sosyal ve kültürel etkinliklerimiz, workshoplarımız ve sosyal sorumluluk projelerimizle Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrencinin yanı sıra Almanya, İsviçre, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, İran gibi farklı ülkelerden pek çok insanın yeni bir hobi edinmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olduk.

İlgi alanlarınız, öğrenme hızınız ve becerileriniz göz önüne alınarak düzenlenmiş bir sanat eğitimi için siz de Sanat Akademi ailesinin parçası olun!

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, sanatsal bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi başta olmak üzere Müzik Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

sanat okulu

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen sanat okulu olarak ünlü televizyon kanallarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Eğitimlerimiz hakkında merak edilenleri yanıtladık, kurumumuzdan bahsettik… Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, yazılarımızı takip edin…

sanat akademi tv programları

TV Programları

Sanat Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

sanat akademi gazete haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, ünlü eğitmenlerimiz, etkinliklerimiz, gösterilerimiz ve öğrencilerimizin başarıları ile gazetelerde yer aldık.

sanat akademi dergi röportajları

Dergi Röportajları

Sanat dalları ile ilgili yazılarımız, duayenlerle söyleşilerimiz, organizasyonlarımızla ünlü dergilerde yer aldık.

Bizden Haberler

6 dalda 50+ branş eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve etkinliklerimizi yakından takip edin, siz de ailemizin bir parçası olun.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Okulu Sanat Akademi’yi İnceleyin!

Eğitim merkezimizi, dersliklerimizi, sanat eğitimleri, çocuk ve genç atölyelerimizi, derslerimizde kullandığımız ekipmanları, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Sanat Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye'nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sanat Akademi'nin en büyük başarısı sanata gönül vermiş binlerce insandan oluşan böylesine kalabalık bir aile olmasıdır.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Kendinize Değer Katmak İçin Aradığınız Fırsat! Sanat Akademi ile Tanışın…

Sanat Akademi'de beklentilerinizin üstünde, ayrıcalıklı bir eğitim sizleri bekliyor. Dersliklerimize ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; eğitimlerimiz, konservatuara hazırlık kursları, güzel sanatlar fakültelerine ve güzel sanatlar liselerine hazırlık derslerimiz, çocuk - genç atölyelerimiz ve diğer tüm eğitimlerimizden fotoğraflarla Sanat Akademi ailesini daha yakından tanıyın! Binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için kararınızı verin.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44