Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Dans Kursları

Çocuklarınızı Dans Tutkusu İle Yetiştirin, Yarınların Sanatçılarını Sahnede İzleyin!

Çocuklarınızın keyif alacağı bir hobisi olsun istemez misiniz? Gelişimlerini, sosyalleşmelerini, özgüven kazanmalarını destekleyecek keyifli aktiviteler ile onları hayata hazırlayabilirsiniz… Çocuk dans kursu programları ile çok daha sosyal, bilinçli, yetenekli çocuklar yetiştirmenin gururunu yaşayın! Salsadan tangoya, modern danstan zumbaya oldukça geniş bir yelpazede çocuklarınız dans etmeyi öğrenecek!

Çocuklarınız Dans ile Enerjilerini Atsınlar!

Özgüvenli ve Sosyal Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuğunuzun Gelişimine Dansla Destek Olun! Çocuklar İçin Dans Kursları Sanat Akademi’de!

Çocuklarınızın enerjilerini doğru yönlendirmelerine destek olmak, onlara keyifli bir hobi kazandırmak ve sosyalleşmelerini sağlamak istemez misiniz? Gelin, çocuklarınıza dans sevgisini beraber aşılayalım!

Çocuk dans kursları; bedensel farkındalıktan sanatsal bakış açısına, özgüvenden yaratıcılığa, sorumluluk bilincinden kendini ifade etmeye kadar çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak dolu dolu bir programa sahip! Çocuklarının hayal dünyalarını dans ile şekillendirmek, yeteneklerini açığa çıkarmak isteyen ebeveynler, çocuk dans kursları sizi bekliyor!

Çocukların hem fiziksel hem bilişsel hem de sosyal gelişimlerine katkıda bulunan çocuk dans kursları, Sanat Akademi’nin eşsiz ortamında, ferah sınıflarında ve gelişmiş imkanlarla gerçekleşiyor…

Araştırmalara göre çocuk dans kursları ile dans eğitimi alan bireyler, daha esnek bir vücuda kavuşurken doğru bir postüre sahip oluyor, yaşıtlarına göre daha hızlı gelişiyorlar.

Çocuk Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans dersi sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsınlar!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

çocuk dans kursu

Çocuklarınıza Dans Sevgisi Aşılayalım!

Çocuğunuz yaşıtlarıyla anlaşamıyor mu? İçine kapanık ve asosyal bir birey mi? Ya da çok mu hareketli ve enerjisini harcayacağı bir aktivite mi arıyorsunuz? Çocuk dans kursları tam size göre…

Çocuklarınızı telefon ve tabletten uzaklaştırmak, keyif alacağı bir aktiviteyle uğraşmasını sağlamak istiyorsanız Sanat Akademi’nin çocuklara özel hazırlanmış çocuk dans derslerine davetlisiniz. Çocuğunuzun stresli okul hayatına ufak bir ara vermesini, eğlenmesini ve sosyalleşmesini destekleyin; çocuk dans eğitimi seçeneklerimize bir göz atın!

Çocuk dans kursları ile çocuklarınız yeni arkadaşlıklar kuracak, daha mutlu hissedecek ve bu mutluluk tüm hayatına yansıyacak…

Online Kayıt

Farklı Bir Hayata Adım Atsınlar!

Çocuk dans kursu sayesinde dans etmek çocuğunuzun günlük hayatının bir parçası olacak…

Dans etmenin keyifli dünyasında çocuklarınız hiç fark etmeden daha sosyal, uyumlu ve özgüvenli hale gelecekler. Sosyal becerilerinin dışında fiziksel gelişimleri de hızlanacak, daha sağlıklı bir bedene kavuşacaklar. Çocuk dans kursları ile yaşam kalitesi artan çocuklarınızın okul başarıları da artacak, farklı alanlardaki yeteneklerini de keşfedebilecekler…

Çocuklarınızdaki büyük değişimi ilk günden itibaren fark edeceksiniz. Daha mutlu, daha dinamik ve kendiyle barışık çocuklar yetiştirmek için siz de çocuğunuzu zevk alacağı bir hobiye yönlendirin!

Çocuk Dans Kursları
çocuk dans eğitimi
çocuk dans eğitimleri

Özgürce Dans Etsinler!

Hareketli bir müzik duyduğunda yerinde duramayan bir çocuğunuz varsa özgürce dans edeceği çocuk dans kursları Sanat Akademi’de onu bekliyor...

Çocuklarınızın dans tutkusunu ateşleyecek hip hop, street jazz, modern dans, Latin dans, tango, salsa, break dance ve zumba başta olmak üzere birbirinden eğlenceli ve öğretici dans kursları hazırladık. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre planlanan, özel ya da grup çocuk dans dersleri ile hayal ettikleri sahneye çıkmalarını sağlayın!

Çocuk dans kursu programları ile çok daha sosyal, bilinçli, yetenekli çocuklar yetiştiriyoruz… Gelin, tanışalım!

Öğrenci Yorumları

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuza eğlenmenin farklı yollarını öğretmek istemez misiniz? Sosyalleşmelerini, hayata karışmalarını ve dans ederek enerjilerini atmalarını sağlamak için en doğru adrestesiniz! Gelin, çocuklarınızı daha yakından tanıyarak onlara uygun çocuk dans kursu programını belirleyelim, doyasıya eğlenmenin ve özgürce dans etmenin tadını çıkarsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk dans dersleri veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dans dersleri ile çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk dans kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk dans kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Dans Kursu Yorumları

Çocuklarınızın Yeteneklerini Görmezden Gelmeyin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisine ve merakına kulak verin!

Sosyalleşmelerini Sağlayın!

Çevresiyle uyumlu, yaşıtları ve büyükleriyle iletişim kurmayı bilen, özgüvenli çocuklar yetiştirelim!

Gelişimlerini Destekleyin!

İhtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir çocuk dans eğitimi ile sağlıklı gelişimlerine katkı sağlayın!

Çocuk Dans Kursları ile Çocuklarınıza Keyifli Bir Hobi Kazandırıyoruz! Gelin, Onlara En Uygun Programı Birlikte Yapalım…

Çocuklarınıza ayrıcalıklı bir hobi kazandırmak istemez misiniz? Gelişimlerini, sosyalleşmelerini ve özgüven kazanmalarını destekleyecek bir aktivite ile onları tanıştırın! Gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk dans kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk dans eğitimi programını belirleyelim, keyifli bir hobi kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Yaşamlarına Hareket Katın!

Çocuklarınızı hareketsiz bir yaşamın döngüsünden kurtarın, çocuk dans kursları ile dinamik ve sağlıklı bir hayata adım atmalarını sağlayın!

Kayıt Ol »

Sanatla Tanışmalarını Sağlayın!

Sanatla tanışmanın en eğlenceli yolu dans etmekten geçiyor. Çocuk dans kursları ile çocuklarınızı geleceğin başarılı, mutlu ve sanatsever bireyleri olarak yetiştirin!

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

520+

Mezun Öğrenci

Çocuk dans kursu ile kendisini dansın ritmine kaptıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk dans kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk dans kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk dans kursu eğitmenlerimiz; başta dans olmak üzere sosyal Latin, salon ve serbest stil danslar ile halk dansları, bale ve zumba gibi alanlarda uzman, yurt içi ve yurt dışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçıların sahne gösterilerinde yer almış ve başarılı dansçılar yetiştirmiş profesyonellerden oluşmaktadır.

Sanat Akademi olarak çocuk dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Çocuklar için dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak almasına göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerine uygun çocuk dans kursu programının eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk dans kursu fiyatları hakkında da eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

Görsel ALT Başlığı
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44