Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitmenler

Alanında Uzman Sanat Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, sanatın farklı dallarına gönül vermiş, tiyatro, müzik, dans, bale, resim ve fotoğraf sanatlarında gösterdikleri başarılarla kendilerini kanıtlamış ünlü sanatçılardan ders alma fırsatı! Görsel ve işitsel sanatların farklı dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış, Türkiye’nin ünlü oyuncuları, müzisyenleri, fotoğrafçıları ve el sanatları ustaları ile en iyi sanat eğitimlerini bir araya getiriyor; fotoğrafçılık, müzik, dans, bale, resim ve oyunculuk kursları ile farklı sanat dallarını Türkiye’nin en kapsamlı sanat akademisinde bir çatı altında topluyoruz.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

sanat akademi eğitmenleri

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, sanatın farklı dallarına gönül vermiş, tiyatro, müzik, dans, bale, resim ve fotoğraf sanatlarında gösterdikleri başarılarla kendilerini kanıtlamış ünlü sanatçılardan ders alma fırsatı!

Görsel ve işitsel sanatların farklı dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış, Türkiye’nin ünlü oyuncuları, müzisyenleri, fotoğrafçıları ve el sanatları ustaları ile en iyi sanat eğitimlerini bir araya getiriyor; fotoğrafçılık, müzik, dans, bale, resim ve oyunculuk kursları ile farklı sanat dallarını Türkiye’nin en kapsamlı sanat akademisinde bir çatı altında topluyoruz.

İçinizdeki sanatçıyı keşfetmek, yaşamınızı yeteneklerinizle renklendirmek için adımlarınızı doğru eğitmenlerle birlikte atın.

Öğrenci Yorumları

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek etkinlikler ve yıl sonu gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kurs programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda işitsel ve görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerle sanat eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel ve işitsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

İlgi duyduğunuz sanatı öğrenirken aynı zamanda eğleneceğiniz bir eğitim sistemi geliştirdik. Gelin, Sanat Akademi farkını görün!

Akademiden Fotoğraflar
fotoğrafçılık eğitmeni
dans eğitmeni

Sahne Çalışmaları ve Değerlendirme

Derslerimizde işlediğimiz konuları sahne çalışmaları, atölyeler, resim sergileri, dans gösterileri ve fotoğraf gezileri ile pekiştiriyor, sanatı hayatımızın bir parçası hale getiriyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra eğitim programlarımızı uygulamalı sahne çalışmaları, dans gösterileri, resim atölyeleri ve sergileri, fotoğraf gezileri, oyun provaları ve etkinliklerle zenginleştiriyoruz, derslerde edindiğimiz kazanımların kalıcılığından emin oluyoruz!

Ders sonlarında öğrencilerimize sıkıcılıktan uzak projeler ve ödevler veriyor, diğer kursiyerlerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte çalışmalarımızı ve performanslarımızı yorumluyor, tartışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz!

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Boş zamanlarınızı sanatla renklendirmek istiyor nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Kendinizi Sanatla Keşfedin!

Türkiye’nin en iyi sanat okulu Sanat Akademi ile büyüleyici bir dünyaya ilk adımınızı atın!

Ruhunuzu Özgür Bırakın!

Yaşama ve dünyaya sanatın penceresinden bakın, duygularınızı sanatla ifade edin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika veriyoruz. Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Oyunculuk Kursu, 4-5 Yaş Bale Kursu, 6-12 Yaş Bale Kursu, 13-18 Yaş Bale Kursu, Resim Kursu ve Fotoğrafçılık Kursu için MEB onaylı sertifika verirken Modern Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Tiyatro Kursu, Ebru Kursu, Konservatuara Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu ve diğer programlarımızda ise Kurum Onaylı Sertifika Vermekteyiz. MEB Onaylı Sertifika almak isteyen öğrencilerimizin kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Evet, Sanat Akademi olarak Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Oyunculuk Kursu, 4-5 Yaş Bale Kursu, 6-12 Yaş Bale Kursu, 13-18 Yaş Bale Kursu, Resim Kursu ve Fotoğrafçılık Kursu için MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Sanat Akademi olarak Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Oyunculuk Kursu, Bale Kursu, Resim Kursu, Fotoğrafçılık Kursu, Modern Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Tiyatro Kursu, Ebru Kursu, Konservatuara Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu başta olmak üzere tüm kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derslere katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Sanat Akademi olarak Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Oyunculuk Kursu, Bale Kursu, Resim Kursu, Fotoğrafçılık Kursu, Modern Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Tiyatro Kursu, Ebru Kursu, Konservatuara Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu ve diğer tüm eğitimlerimizde sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir.

Kurslarımız için yaş sınırı bulunmamaktadır. Yaşa özel düzenlediğimiz 3-4 Yaş Bale Kursu, 4-5 Yaş Bale Kursu, 6-12 Yaş Bale Kursu, 13-18 Yaş Bale Kursu, 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu gibi yaşa yönelik kurslarımız dışında kurslarımızı çocuk kursları ve yetişkin kursları olarak gruplandırıyor, sınıflarımızı yaş başta olmak üzere seviye ve beklentilere göre düzenleyerek her öğrencimizin kendisi için en uygun eğitimi almasını sağlıyoruz.

Sanat Akademi olarak Piyano Kursu, Gitar Kursu, Keman Kursu, Oyunculuk Kursu, Bale Kursu, Resim Kursu, Fotoğrafçılık Kursu, Modern Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Tiyatro Kursu, Ebru Kursu, Konservatuara Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu ve diğer tüm eğitimlerimizde sanatında gösterdiği başarılarla alanının en iyi alanları arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip uzman ve ünlü sanatçılarla çalışıyor, Türkiye’nin en başarılı sanatçılarını bir çatı altında topluyoruz.

Eğitim Planını Yap!

sanat akademi iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44