Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Yaz Okulu

Çocuklar Yaz Okullarında Tatilin Tadını Çıkarıyor!

Müzikten Dansa Dramadan Baleye… Çocuklar İçin Yaz Okulunda Yok Yok!

Yaz mevsimi, sıcaklığını ve enerjisini hissettirmeye başladı! Haydi çocuklar, tatilin tadını yaz okulunda birlikte çıkaralım!

Yoğun ve yorucu geçen okul döneminin ardından dansla, müzikle ve oyunla tatil yolculuğunu başlatalım. Dans derslerinde doyasıya eğlenelim, müzik derslerinde enstrümanlarla yeteneklerimizi geliştirelim, tiyatro ve drama derslerinde yeteneklerimizi konuşturalım. Yeni arkadaşlar edinip sosyal bir çevre kuralım, çocuk yaz kurslarındaki sanat atölyelerinde öğrenmeyi eğlenceli hale getirelim. Anneler ve babalar, gelin bu yaz tatilini telefondan, tabletten ve bilgisayardan uzak, tamamı geliştirici, keyifli ve faydalı etkinliklerle geçirelim!

Sanat Akademi’nin çocuklar için yaz okulu programları kapılarını herkese açıyor… Hazır mısınız?

Çocukların bale, dans veya müzik gibi sanat dallarıyla uğraşması, bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimlerine olumlu etkiler sağlar.

yaz okulu

Tüm Yaz Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta / 1 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Yaz Kursu Sanat Akademi

Sanat Akademi’nin çocuk yaz kursu; çocukların bir arada sosyalleşmesini, müzikle dansla eğlenmesini, tatilini dopdolu ve mutlu bir şekilde geçirmesini sağlıyor! Farklı yaş gruplarına özel olarak planlanan yaz kursu etkinlikleri, öğrenmeyi daha keyifli hale getiriyor…

çocuk yaz okulu

Uzman Eğitmenler

Çocuk yaz okullarında dans, müzik, bale ve drama gibi alanlarda bilgili, deneyimli ve her biri pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerden ders alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
yaz kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için yaz okulu programı çerçevesinde sunulan uygulamalı, detaylı, öğretici ve kapsamlı ders içerikleri, profesyonel eğitim anlayışı.

Ücretsiz Telafi »
çocuk yaz kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuk yaz kursu programlarına katılan, derslerine devamlılık gösteren, ödevlerini ve çalışmalarını zamanında yapan başarılı öğrencilere sertifika.

Katılım Sertifikası »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 3 çocuklar için yaz kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların yaz kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yaz okullarından eğitim alarak suça ortak olmayın!

bale kursu

Bale Yaz Okulu

Hangi çocuk bale kıyafetleri ile bir kuğu gibi süzülmeyi hayal etmemiştir ki? Eğer çocuğunuzun bu hayali gerçek olsun isterseniz yaz okulu programlarında bale dersleri de var!

Bale yaz okulunda çocuklar sadece eğlenmekle kalmaz, aynı zamanda da disiplinli olmayı, bedenini kontrol etmeyi, odaklanma becerilerini artırmayı, takım ruhunu geliştirmeyi öğrenir. Balenin asalet dolu hareketlerini öğrendikçe ve dans konusunda yetenek kazandıkça özgüven kazanır, yaz tatilini hem verimli hem de keyifli bir şekilde geçirir.

Çocuklar için yaz okulu programları, evde bilgisayar başında veya telefonla vakit geçirmek yerine sanatla, dansla ve baleyle unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunar!

Drama Yaz Okulu

Sanat, çocuklar için neşe ve tutku demek! Peki ya onları sanat alanında yetiştirmek, sanatın en güzel hali olan drama ve tiyatroyla buluşturmak ne demek?

Çocuğunuz taklit yapmaya meraklıysa, iyi bir gözlemciyse ya da gelecekte “Tiyatrocu olacağım!” diyorsa gelin onun hayalleri için ilk adımı şimdi atalım! Çocuk yaz okulu programlarından biri olan drama derslerinde hayal etsinler, yaratıcı düşünsünler, doğaçlama yapsınlar ve içlerinden geldiği gibi oynasınlar!

Drama yaz okulu, 5 ila 17 yaş aralığındaki tüm çocuklar için ayrıcalıklı içerikler sunuyor. Çocuğunuzun yaratıcılığını ve özgüvenini geliştirmek için şimdi en doğru zaman!

drama kursu
dans kursu

Dans Yaz Okulu

Yerinde duramayan çocuklar, kıpır kıpır enerjileri, önüne geçilemez tutkuları ve bolca heyecan, en iyi dans derslerinde pekişir!

Çocuk yaz okulu programları içinde en çok tercih edilenlerden biri olan dans dersleri, çocukların bedenlerini daha sağlıklı bir şekilde kullanmalarına, fazla enerjilerini atmalarına, kendilerine olan inançlarını güçlendirmelerine, yeteneklerini güçlendirmelerine ve bolca da eğlenmelerine yardımcı olur.

Dans yaz okulunda yapılan grup gösterileri çocukların takım ruhunu güçlendirirken arkadaşlık ilişkilerini de destekler ve sosyalleşmelerini sağlar!

Müzik Yaz Okulu

Çocuğunuz size keman, gitar, piyano, bateri ya da saz gibi enstrümanları çalmak istediğinden mi bahsediyor?

Çocuk yaz kursunda temel müzik eğitiminden enstrümanlara kadar çok çeşitli eğitimler var! Üstelik müzik yaz okulu programlarında her yaşa özel olarak planlanıyor, dersler uygulamalı olarak işleniyor ve çocuklar en çok ilgi duydukları enstrümanla buluşturuluyor. Yaz tatilini müzik yaparak, şarkı söyleyerek ya da enstrüman çalarak geçiren çocuklar, yeni okul dönemine de bomba gibi hazırlanıyor!

Çocuğunuz hiç sıkılmadan pozitif bir şekilde yaz tatilini tamamlasın, hem dinlensin hem de kendine güzel bir hobi bulsun istiyorsanız müzik yaz okulu fırsatını kaçırmayın deriz!

müzik kursu
resim kursu

Resim Yaz Okulu

Bütün bir dönemi ders çalışarak, sınavlara girerek ve ödev yaparak geçiren çocuğunuz, sizce de güzel bir karne hediyesini hak etmedi mi?

O halde sizleri yaz kursu etkinliklerinin rengarenk dünyasına davet ediyoruz! Resim yaz okulunda çocuklar için sulu boya, yağlı boya, guaj boya, ahşap boyama, ağaç boyama, taş boyama, karakalem, portre çizim dersi ve çok daha fazlası var! En büyük tutkusu, çizgilere hayat vermek olan, boyama yapmayı, hayal gücünü kağıtlara ve tuvallere yansıtmayı seven tüm çocuklara resim yaz okulunda bolca fırsat var!

Gelin, çocuklarınız resim kurslarında yeşilin, sarının, turuncunun, kırmızının ve mavinin en güzel halini kendi keşfetsin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuzun yaz tatilini daha aktif geçirmesini istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun yaz okulu programını belirleyelim ve tüm yaz kursu etkinliklerimizden bahsedelim. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre yaz kurslarına katılsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun yaz okulu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına göre yaz okulu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir yaz kursu veriyoruz.

sanat akademi yaz kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi derslerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklar için yaz kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yaz kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın sosyal ve kültürel gelişimine destek veriyoruz.

Yaz Tatilini Daha Verimli Geçirmeye Hazır Olun! Sosyal ve Kültürel Kazanımlarla Dolu Yaz Kursu Başlıyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen yaz kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, stüdyolarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Yaz okulu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yaz kursunu planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
çocuklar için yaz okulu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yaz okulu programını belirleyelim, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
drama yaz okulu

Doyasıya Eğlensinler!

Renkli etkinlikler, keyifli oyunlar, maceralar, şarkılar ve danslar… Çocuklarınız yaz kurslarında unutulmaz anılar biriktirsin!

Kayıt Ol »

Yetenek Kazansınlar!

Çocuğunuzun sanatla meşgul olmasını ister misiniz? O halde onları drama, dans, bale, müzik ve resim yaz okulu programlarımızla tanıştırın; sanatın farklı branşlarını keşfedip ilgi alanlarını kendileri bulsunlar!

meb ruhsatlı yaz kursu

MEB Ruhsatlı Yaz Okulu

Sanat Akademi MEB onaylı bir sanat merkezi olarak güvenli, kaliteli ve kapsamlı eğitimler sunmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk yaz okulu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlamaktadır. MEB yaz kursumuz, güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler verdiğimiz yaz kursumuz; verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Çocuklar için yaz okulu programının başından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Yaz Kursu

Öğrencilerimizin yaz aylarını daha verimli, keyifli ve enerjik bir şekilde geçirmesi için hazırladığımız çocuklar için yaz okulu programlarında tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Bale yaz okulu, müzik yaz okulu, dans yaz okulu ve drama yaz okulunda performans sergileyecekleri sahne uygulamaları, yaz kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle sanat alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Resim yaz okulunda da farklı boyama ve çizim teknikleri konusunda uzmanlaşabilmeleri için teknik ve temel eğitimler sunuyoruz.

müzik yaz okulu
resim yaz okulu

Uluslararası Yaz Okulu Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk yaz kursu sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yaz okulu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk yaz kursu içeriklerimizin yeterliliğine, salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarımızın hem bedensel hem duygusal hem de kişilik gelişimine katkısı olan yaz okulu programlarımız, dünyanın en iyi yaz kurslarındaki programlar değerlendirilerek hazırlandı.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklar için yaz kursunda keşfettiğimiz yeteneklerin sanatsal yolculuğunu başlatmak üzere eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Çocuklar için yaz okulu programı süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Yaz kursuna katılan öğrencilerimizin ailelerine reklam ve dizi seçmeleri, cast ajansı işbirlikleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

bale yaz okulu
yaz kursu etkinlikleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için yaz kursu sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece yaz kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, yaratıcı drama ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk yaz kursu sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz.

Yaz Okulu Yorumları

Sosyal İletişim Becerileri Güçlensin!

Drama yaz kursunda bir arada oynasınlar, eğlensinler, sosyalleşsinler!

Farkındalıkları Artsın!

Bale ve dans derslerinde doğru postür, denge ve esneklik kazansınlar!

Özgüvenleri Artsın!

Müzik ve resim kurslarında yetenek kazandıkça özsaygılarını geliştirsinler!

yaz okulu

1200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk yaz kursu verdik.

Çocuk yaz okulu için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, bale kursu, dans kursu ve müzik kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel yaz okulu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sanatın farklı branşlarında pratik bilgiler aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen yaz kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Bale yaz okulu, drama yaz okulu, müzik yaz okulu, dans yaz okulu ve resim yaz okulu dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel yaratıcı drama ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

Çocuk yaz kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

yaz kursu
çocuk yaz okulu

Sosyal Etkinlikler

Çocuk yaz okulu programlarımızda sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Yaz kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi yaz kursu olarak öğrencilerimizin ünlü bale, tiyatro ve drama sanatçıları ile tanışmasını sağlıyor, sanatın en kapsamlı kadar kapsamlı ve köklü olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk yaz okulu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Yaz kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.Yaz kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Yaz kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bale kursu, dans kursu, resim kursu, müzik kursu ve drama kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da ailelerimizin ve öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

bakırköy sanat cafe
yaz kursu etkinlikleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi sanatçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Bale yaz okulu, resim yaz okulu, drama yaz okulu, müzik resim okulu ve dans resim okulunda öğrencilerimizin çalışmalarını eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken onların en iyi şekilde bale dansını öğrenmeleri için çok çalışıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin müzik, sahne sanatları ve dans alanındaki duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik kurslar düzenliyoruz. Yurt içi ve yurt dışı sahnelerde ülkemizi temsil etmiş isimlerden müzik, resim, tiyatro ve dansın tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını sanata adamış ünlü eğitmen, müzisyen ve dansçılarla bir araya gelerek, çocuklarımızın bu önemli yaşta temel sanat eğitimi almasını sağlıyoruz.

çocuk yaz kursu

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Yaz okulunda geçen eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Yaz Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklar için yaz okulu programımız, öğrencilerin keyifle dans edecekleri, sosyalleşecekleri, eğlenecekleri, hayal ettikleri enstrümanları çalacakları, doğaçlama becerilerini geliştirecekleri, şarkı söyleyecekleri ve kültürel gelişimlerini destekleyecekleri bir programdır. Siz de yaz okulu programımızı inceleyin; erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden ders almalarını sağlayın!

Çocuklar için yaz kursu programının çocuklara kazandıracakları şu şekildedir:
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Özgüven kazandırır,
 • Sosyal iletişim becerileri gelişir,
 • Birlikte çalışma ve grup performansları sayesinde işbirliği yetenekleri gelişir,
 • Sahne performansları, özsaygılarını artırır,
 • Disiplin ve odaklanma becerisi kazandırır,
 • Takım çalışması, empati ve iletişim becerileri gibi yetenekler kazandırılır,
 • Eğlenceli ve interaktif dersler çocukların merak duygularını geliştirir,
 • Tatil dönemlerini verimli bir şekilde geçirirler,
 • Teknoloji bağımlılıkları azalır,
 • Arkadaşlık ilişkileri gelişir,
 • Özgüven kazanmalarına yardımcı olur,
 • Kişisel yaşamlarında da başarıya giden yolda önemli bir temel oluştururlar.

Çocuk Yaz Okulu – 1200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 1200’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi’nin bale yaz okulu, dans yaz okulu, müzik yaz okulu, drama yaz okulu ve resim yaz okulu Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yaz kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuk Yaz Okulu Programı

Çocuklar için yaz okulu programımız; dans, müzik, drama, resim ve bale derslerini içeren bir yaratıcılık kampıdır. Renkli, enerjik, capcanlı ve eğitici içerikler sunduğumuz yaz kursu etkinlikleri, 8 hafta olarak planlanmaktadır.

Haftada 1 gün, 1 saat olarak planlanan bale yaz okulu, drama yaz okulu, müzik yaz okulu, resim yaz okulu ve dans yaz okulu programlarımız tamamen uygulamalıdır. Beden farkındalığı, esneklik, müzik kulağı, sanatsal yetenek ve grupla hareket etme becerileri kazandıran yaz kursu programları, çocuklar için son derece faydalıdır.

Sanat Akademi çocuk yaz okulları, çocukların sadece eğlenmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onların kişisel gelişimlerine katkı sunarak unutulmaz bir deneyim vadeder.

2018 yılında Frontiers in Psychology dergisinde yayımlanan bir araştırma; Sanatsal faaliyetlerin çocukların duygusal ve bilişsel gelişimine olumlu etkiler sağladığını ortaya koymuştur. Araştırma, müzik, dans, drama ve görsel sanatlar gibi çeşitli sanat dallarıyla ilgilenen çocukların daha iyi özsaygı, sosyal beceriler, empati yeteneği ve stres yönetimi becerilerine sahip olduklarını göstermiştir.

çocuklar için yaz okulu

Çocuk Yaz Okulu Sıkça Sorulan Sorular

Çocuklar için yaz okulu programlarına 3 ila 17 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılım sağlayabilir.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk yaz kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk yaz okulları, çocukların sosyal, kültürel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlar. Onlara öğrenme fırsatları sunar, sosyal becerileri geliştirir, yeni ilgi alanları keşfetmelerine yardımcı olur ve tatil dönemini verimli geçirmelerini sağlar.

Çocuk yaz okullarında bale yaz okulu, drama yaz okulu, resim yaz okulu, müzik yaz okulu ve dans yaz okulu gibi branşlar bulunur. Her bir yaz kursunda alanında uzman eğitmenlerden uygulamalı dersler alınır. Çocuklar, yaz tatillerini eğlenceli aktiviteler yaparak geçirir. Spor etkinlikleri, sanat atölyeleri, doğa gezileri, müzik dersleri, tiyatro gösterileri ve dans etkinlikleri yer alır.

Çocuk yaz okulu fiyatları; branşa, çocukların yaş grubuna ve eğitimin süresine göre değişir. Bale kursu, drama kursu, dans kursu, resim kursu ve müzik kursu fiyatlarında fiyatlandırmalar farklıdır. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun yaz kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuk yaz kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

Eğitim Danışmanına Sor

yaz kursu iletişim
yaz okulu fiyatları

Çocuk Yaz Okulu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Yaz Okuluna Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çocuk yaz kursu programı ile çocuklarının yeteneklerini keşfeden aileler ve rehberlik öğretmenlerimizin yönlendirmesi ile öğrencilerimizin devam ettiği sanat eğitimlerini inceleyin, çocuğunuzun sosyal ve kişisel gelişimini destekleyin!

Çocuk Yaz Kursu Nasıl mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk yaz okulu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, etkinliklerimizi, çalışmalarımızı ve derslerden video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk yaz okulu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yaz okulu olarak Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi yaz kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Yaz kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1200+

Mezun Öğrenci

Yaz kurslarında eğlenen, öğrenen, kültürel ve sosyal kazanım sağlayan çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

198

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 990 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44