Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Graffiti Kursu

Yaratıcılığımızı Sokaklara Taşıyoruz! Sanat Akademi Çocuk Graffiti Kursu

Çocuklarınızı sanatla harekete geçirmeye ne dersiniz? Hip Hop kültürünün alt dallarından biri olan graffiti ile hayal güçlerini tuval yerine duvarlara taşıyacak, okulun ve sınavların stresinden çocuk graffiti kursu ile uzaklaşacaklar!

Geleceğin özgür düşünceli, kendilerine güvenen, yetenekleriyle dünyayı renklendirmek ve güzelleştirmek isteyen bireylerini graffiti kursları ile yetiştiriyoruz!.. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden ailemizin bir parçası olun, çocuklarınız keyifli bir hobiye merhaba desin.

Türkiye’nin en iyi sanat okulu Sanat Akademi’de çocuklarımızı ayrıcalıklı bir çocuk graffiti eğitimi ile Hip Hop’ın renkli ve kural tanımaz doğasıyla tanıştırıyoruz!

Çocuk graffiti kursları ile çocuklar erken yaşlarda dünyadaki olumsuzluklara sanatla tepki göstermeyi ve yetenekleriyle dünyayı güzelleştirmeyi öğreniyor.

çocuk graffiti kursu

Tüm Çocuk Graffiti Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Graffiti Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffiti sanatının tarihi ve uygulanışına dair teorik derslerin yanı sıra uygulama ağırlıklı graffiti dersleri, graffiti için kullanılan malzemeler, graffitide harfler, graffitide ışık ve gölgelendirme, renklerin kullanımı, makro ve mikro çerçeveler, üç boyutlu sanat konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Graffiti Kursu Sanat Akademi

Sosyalleşmekten ve hayata karışmaktan keyif alan, sanatı gündelik yaşamın bir parçası olarak görebilen çocuklar yetiştirmek, çocuklarınızın renkli tanıştırarak güzel vakit geçirmenin farklı yollarını öğrenmelerini sağlamak istiyorsanız uzman çocuk graffiti kursu eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış çocuk graffiti eğitimi programımızla tanışın! Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’de çocuklarınızın öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk graffiti kursu eğitmenleri

Ünlü Graffiti Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin usta graffiti sanatçıları arasında yer alan, kariyerleriyle gençlere idol olan eğitmenlerden çocuk graffiti eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk graffiti kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk graffiti kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz çocuk graffiti kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk graffiti kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk graffiti kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk graffiti kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk graffiti eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk graffiti eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk graffiti eğitimi

Çocuklarınız Evde Sıkılıyor Mu?

Evde vakit geçirirken çocuklarınızın sıkıldığını mı hissediyorsunuz? Ev ve okul dışında yeni aktiviteler keşfetmelerini mi istiyorsunuz?

Merak etmeyin, dışarıda da eğlenceli bir dünya olduğunu fark etmelerini sağlayabilirsiniz! Çocuk graffiti kursları ile eğlenceyi sokaklara taşımayı öğrenecek, yaratıcılıklarını keşfedecek, özgüven kazanacak, yeni arkadaşlarıyla birlikte tag atma yarışına girecek, minikler sanat dolu bu dünyayı çok eğlenceli bulacak ve çok sevecekler…

Sanat Akademi olarak çocuk graffiti kursu ile çocuklarımıza erken yaşta sanat sevgisi aşılıyor, dünyayı sanatla güzelleştirebileceklerini gösteriyoruz…

Sanatı Hayata Taşıyoruz!

Çocuk graffiti kursları ile pedagojik açıdan çocukların ilgi alanları ve gelişimlerine uygun programlar hazırlıyor, sanata aktüel bir form kazandırıyoruz.

Teorik eğitimlerin uzağında; uygulamalı bir çocuk graffiti kursu ile çocuklarımızın enerjilerini sanatlarına yansıtmalarına olanak tanıyor, tüm şehir tuvalimizmiş gibi hayal gücümüzü Sanat Akademi’nin her köşesinde gösteriyor, ruhsuz mekanlara çocukların canlı ve dinamik ruhunu katıyoruz…

Çocuklara özel graffiti dersleri ile okul yaşamında başarılı, yaşıtları ve büyükleriyle sağlıklı iletişim kurabilen, çevresiyle uyumlu çocuklar yetiştiriyoruz.

çocuk graffiti eğitimleri
çocuk graffiti dersleri

Dünyayı Sanatla Güzelleştiriyoruz!

Sanatın yalnızca kapalı kapılar ardından yapılan bir aktivite olmadığını çocuklarımıza gösteriyor, dünyaya sanatla bakıyoruz.

Çocuk graffiti kursları kapsamında miniklere graffitinin tarihi hakkında bilgi veriyor, sanatın zaman zaman nasıl protest olabileceğini çocuklara uygun bir dille anlatıyor, dünyadaki olumsuzluklara sanatla tepki verebileceklerini, dünyayı güzelleştirmek için sanattan yararlanabileceklerini gösteriyoruz.

Geleceği özgür düşünceli bireylere emanet etmek için çocuk graffiti kursu programlarımızda sanatın özgürlükçü yönüne vurgu yapıyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ayrıcalıklı bir hobiye ihtiyacı olan yalnızca yetişkinler değil... Çocukların da mutlu olmak, yaşamlarına renk katmak ve hayata karışmak için yeni aktivitelere ihtiyacı var! Çocukların en sevdiği sanat merkezi Sanat Akademi’de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk graffiti kursu programını belirliyor, farklı ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlıyoruz.

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın ilgi alanlarını belirlemek ve en uygun çocuk graffiti eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk graffiti kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk graffiti dersleri veriyoruz.

çocuk graffiti kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk graffiti kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk graffiti kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Graffiti Kursu Çocuklara Özgür Düşünmeyi Öğretiyor!

Kalıpların dışında düşünebilen, problemlere yaratıcı çözümler üretebilen, kendine özgü bir düşünce tarzı olan çocuk yetiştirmek istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk graffiti kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk graffiti kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk graffiti eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, iyi bir eğitim alsınlar!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk graffiti kursları

Yaratıcılığını Açığa Çıkarın!

Yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergilemekten çekinmeyecekleri bir atmosferde çocuk graffiti kursu ile özgüven kazansınlar!

Kayıt Ol »

Zincirlerini Kırsınlar!

Çocuklarınıza erken yaşlardan itibaren özgür düşünmeyi öğretin, çocuk graffiti kursları ile hayal güçlerine inanmaya başlasınlar, kimliklerini sanatla oluştursunlar!

mub ruhsatlı çocuk graffiti kursu

MEB Onaylı Çocuk Graffiti Kursu

Sanat Akademi çocuk graffiti eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk graffiti kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk graffiti dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk graffiti eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için resim sergileri başta olmak üzere görsel sanatların tüm alanlarına dair sergi gezileri, atölye çalışmaları ve uygulamalı çocuk graffiti dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk graffiti kursu kapsamında uzman eğitmenlerimiz, pedagoglarımız ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, en doğru eğitim metodu için öğrenme hızlarını ve ilgi alanlarını analiz etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Graffiti Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk graffiti kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk graffiti dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek atölye çalışmaları ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin ve misafir graffiti sanatçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunarak gelişimlerine destek oluyoruz!

Görsel algılarını ve çizim yeteneklerini geliştirecek egzersizler, öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlayan uygulamalı çocuk graffiti dersleri ve çocuk graffiti kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz!

Teoriği değil pratiği öğretiyor, uygulamalı çocuk graffiti kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

çocuklar için graffiti eğitimi
çocuklar için graffiti dersi

Uluslararası Standartta Çocuk Graffiti Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk graffiti eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk graffiti kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk graffiti eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk graffiti eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarımızın en iyi ve en eğlenceli çocuk graffiti eğitimi ile yaratıcılıklarını açığa çıkardıklarından emin olmak için graffiti sanatının tüm dünyadaki gelişimini yakından takip ediyor, eğitim içeriklerimizi buna göre düzenliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk graffiti kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk graffiti eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, gelişimlerini yakından takip ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen sanat atölyeleri, ajansları, tasarım stüdyoları ve markalarıyla çalışmasını istiyorsanız, gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve sanat dünyasına kazandırılmalarını sağlayalım…

çocuklar için graffiti kursu
çocuk için graffiti kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk graffiti eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk graffiti kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta graffiti olmak üzere dans, bale, müzik, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk graffiti eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Graffiti Kursu Yorumları

Özgür Ruhlu Çocuklar Yetiştirin!

Eleştirel düşünme becerisine sahip, sorgulamayı bilen çocuklar yetiştirmek istemez misiniz?

Graffiti Kursları ile Tanıştırın!

Yaratıcılıklarını keşfetmeleri ve keyifli bir ortamda sosyalleşmeleri için çocuk graffiti kursu ile tanıştırın!

Dünyayı Güzelleştirmeyi Öğretin!

Daha güzel bir dünya yaratmanın kendi ellerinde olduğunu çocuk graffiti kursları ile öğrensinler!

çocuk graffiti kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk graffiti eğitimleri verdik.

Çocuk graffiti dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk graffiti kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk graffiti dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk graffiti eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Çocuk graffiti eğitimi dışında yeni aktivitelerle tanışacakları ve sanatın büyüsünü keşfedecekleri onlarca keyifli kurs çocuklarımızı bekliyor!

Başta çocuklar için graffiti kursu olmak üzere görsel sanatlar ve sahne sanatlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için çocuklara özel dans ve bale kursları, graffiti ve fotoğraf eğitimi, tiyatro ve oyunculuk dersleri, müzik kursu ve güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri veriyor, Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmalarını sağlıyoruz!

Çocuk graffiti kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuklar için graffiti eğitimi
sosyal etkinlikler çocuk graffiti kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk graffiti kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk graffiti dersi sunuyoruz!

Çocuk graffiti kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; resim sergileri, müze gezileri ve atölyeler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk graffiti kursu olarak öğrencilerimizin graffiti başta olmak üzere görsel sanatların farklı alanlarında ün kazanmış sanatçılarla tanışmalarını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve kültürel aktivitelerle graffiti tutkunu çocuklarımızı graffiti sanatçılarıyla bir araya getiriyoruz.

Çocuk graffiti kursları ile graffiti sanatının inceliklerini ve tarihini öğrenirken bir yandan da farklı sanat dallarıyla tanışıyor, gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinde hayata sanatla bakmayı öğreniyoruz.

Sanat Cafe

Çocuk graffiti eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk graffiti eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak graffiti ve görsel sanatlar dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk graffiti dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi graffiti sanatçılarından ve görsel sanatların diğer alanlarında öne çıkan isimlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk graffiti kursu öğrencilerimizin çizimlerini ünlü graffiti sanatçıları, ressamlar, tasarımcılar ve çocuk graffiti kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, atölye çalışmalarını, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk graffiti eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü graffiti sanatçıları, ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların farklı alanlarından duayenlerle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıların eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk graffiti eğitimleri düzenliyoruz. Graffiti çalışmaları ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden graffiti sanatının püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik çocuk graffiti eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından çocuk graffiti kursları almalarını sağlayarak yaşamları boyunca yararlanacakları bilgiler edinmelerine imkan veriyoruz!

çocuk graffiti workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için graffiti eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Graffiti Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hip Hop kültürü ve graffiti sanatı ile tanışan çocuklar daha özgür ruhlu! Siz de çocuğunuzun farklı olmaktan korkmaması için onu cesaretlendirmek, yaratıcılığına ve hayal gücüne güvenmesini sağlamak istiyorsanız detaylı çocuk graffiti kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden çocuk graffiti eğitimi almalarını sağlayın!

Çocuk graffiti kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirir,
 • Kendilerine güvenmelerine destek olur,
 • Eğlenmek için farklı aktiviteler keşfetmelerini sağlar,
 • Sosyalleşmelerine olanak verir,
 • Yeni arkadaşlar edinirler,
 • Yeteneklerini sergileyecek ortam bulurlar,
 • Okul başarılarını destekler,
 • Odaklanma ve dikkat süresini arttırır,
 • Üretmekten keyif almalarını sağlar,
 • Sanatla tanıştırır,
 • Graffiti dışında genel olarak sanata olan ilgilerini arttırır,
 • Dünyayı güzelleştirebileceklerine inanmalarını sağlar,
 • Çizim ve tasarım yeteneklerini geliştirir,
 • Özgür düşünmeyi öğretir,
 • Ayrıcalıklı bir hobi edinmelerini sağlar,
 • Görsel okur yazarlıklarını geliştirir.

Yolculuğumuza sokak sanatının temellerini öğrenerek başlıyor, ilk iki hafta çocuk graffiti kursları ile Hip Hop kültürüyle tanışıyoruz. 1. – 2. Hafta Çocuk Graffiti Kursu Programı:
 • Graffiti Nedir?
 • Graffitinin Tarihçesi
 • Görsel Sanatlarda Aktivizm
 • Sokak Sanatı ve Hip Hop
 • Graffitinin Hip Hop Kültüründeki Yeri ve Önemi
 • Graffitinin Temellerine Giriş
 • Graffiti İçin Kullanılan Malzemeler
 • Sprey Boyalar ve Özellikleri
 • Graffitide Harfler
 • Graffitide Köprüler
 • Graffitide Askılar
 • Graffitide Işık ve Gölgelendirme
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
Çocuk graffiti dersleri ile geçen bir ayın sonunda Hip Hop kültürünü daha iyi tanıyacak, kendi tagimizi atmaya başlayacağız.

İki haftalık bu bölümümüzde tekniğimizi biraz daha geliştirecek, graffiti stillerine göz atacağız. 3. – 4. Hafta Çocuk Graffiti Kursu Programı:
 • Tweaking Teknikleri
 • Graffitide Perspektif
 • Graffitide Renkler
 • Renklerin Kullanımı
 • Graffitide Kontrast
 • Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri
 • Graffitide Flow
 • Çizim Teknikleri
 • Graffiti Eskizleri
 • Tag’ler ve Throw Up’lar
 • Basit Graffiti Denemeleri
 • Bakarak Çizme Egzersizleri
 • Kalıpla Çizme Egzersizleri
 • Bir ayın sonunda çocuk graffiti eğitimi ile yaratıcılığımızı yavaş yavaş duvarlara aktarmayı öğreniyor, hayal gücümüzü sprey boyalarla ifade ediyoruz.

  Artık özgün tasarımlara geçmenin zamanı geldi! Bu bölümümüzde eskizlerimizi geliştirmeye başlıyoruz. 5. – 6. Çocuk Graffiti Kursu Programı:
  • Önceki Haftaların Tekrarı
  • Graffiti Eskizleri
  • Ana Hat Geliştirme
  • Graffitide Üç Boyut
  • Graffiti Stilleri
   • Spaggetti Stili
   • Roller Fill Stili
   • Counterpoint Stili
   • Çift Harf Stili
   • Public Stil
  • Akrilik Kalemleri ile Egzersizler
  • Sprey Boya ile Egzersizler
  • Sprey Boya Türleri ve Markaları
  • Boya Basınç Araştırmaları
  • Tuval Bezi Üzerinde Egzersizler
  • Duvar Üzerinde Egzersizler
  Çocuk graffiti kursları ile yeni stiller öğrenirken eğlenmeyi de unutmuyor, derslerimizi sürpriz etkinliklerle süslüyoruz

  Sırada kendi stilimizi bulmak var! Artık yaratıcılığımızın önünde hiçbir şey duramaz! 7. – 8. Hafta Çocuk Graffiti Kursu Programı:
  • Graffitide Renklerin Kullanımı
  • Kontrast
  • Tamamlayıcı Renkler
  • Renk Geçişleri
  • Graffitide Flow
  • İleri Çizim Teknikleri
  • Makro ve Mikro Çerçeveler
  • Pacing Tekniği
  • Slicing Tekniği
  • İleri Harf Çalışmaları
  • Boşlukların Kullanımı
  • Çerçeveleme
  • Üç Boyutluluk
  • Gölgelendirme
  • Graffitide Dinamizm ve Hareket
  Çocuk graffiti kursu ile son derslerimizde yaptığımız tasarımlar anne babaları hayran bırakacak!

  Çocuk Graffiti Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

  Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Graffiti Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk graffiti kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

  Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Graffiti Kursu Programı

  Sanatın dünyayı değiştirdiğini erken yaşlarda çocuklarınıza öğretmek istemez misiniz? Graffiti kursunda tuval yerine duvarları kullanıyor, sanatı gündelik hayatın içerisine taşıyoruz!

  Çocuk graffiti kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffiti sanatının tarihi ve uygulanışına dair teorik derslerin yanı sıra uygulama ağırlıklı graffiti dersleri, graffiti için kullanılan malzemeler, graffitide harfler, graffitide ışık ve gölgelendirme, renklerin kullanımı, makro ve mikro çerçeveler, üç boyutlu sanat konularını içeren bir eğitim programıdır.

  Çocuk graffiti kursu programımızı Hip Hop kültürü ve graffiti sanatına ilgi duyan çocuklarımıza yaratıcılıklarını sosyal bir ortamda açığa çıkarabilecekleri, eğlenirken gelişimsel kazanımlar edinebilecekleri şekilde özel olarak hazırladık!

  Çocuk graffiti kursu ile hayal güçlerini gündelik hayata taşıyan çocuklar; gelecekte de sanatsal bir perspektife sahip oluyor, yaşamlarında sanata ve yaratıcı aktivitelere yer ayırıyor!

  çocuk graffiti eğitimi

  Çocuk Graffiti Kursu Sıkça Sorulan Sorular

  Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk graffiti kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk graffiti kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Graffiti Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk graffiti kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

  Çocuk graffiti kursu eğitmen kadromuz; graffiti başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü graffiti sanatçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, graffiti sanatçıları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı isimlerini bir araya getirmekteyiz.

  Sanat Akademi olarak çocuk graffiti eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için graffiti kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için graffiti kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk graffiti kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

  İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk graffiti kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için graffiti kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk graffiti kursu Florya, çocuk graffiti kursu Bahçelievler, çocuk graffiti kursu Ataköy, çocuk graffiti kursu Yeşilköy, çocuk graffiti kursu Zeytinburnu, çocuk graffiti kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk graffiti kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

  Çocuk graffiti kursu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Çocuk graffiti kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

  Çocuk graffiti kursu çocukların çizim modellerini ve şekillerini kavramalarına yardımcı olan, çizim ve tasarım becerilerini geliştiren bir kurs programı olmakla birlikte hobi ağırlıklı içeriğiyle aynı zamanda sosyalleşmelerine ve okul dışı aktiviteler keşfederek yaşamlarına renk katmalarına olanak tanımaktadır. Çocuk graffiti kursları ile yaratıcılıklarını keşfeden çocuklar kendilerine daha çok güvenmekte, sosyal ve okul yaşamlarında yaşıtlarıyla veya büyükleriyle iletişime geçerek çok daha özgüvenli hareket etmektedir.

  Eğitim Danışmanına Sor

  sanat akademi iletişim
  çocuk graffiti kursu fiyatları

  Çocuk Graffiti Kursu

  Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

  Hemen Kayıt Ol

  Çocuk Graffiti Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

  Çocuklarının yaşamına çocuk graffiti kursları ile renk katan, yeni aktiviteler keşfetmelerini ve hayattan keyif almalarını sağlayan aileler, ilgi alanlarına göre çocuklarını farklı kurslara yönlendirmeyi sürdürüyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

  Çocuk Graffiti Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

  Çocuk graffiti kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

  Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

  Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

  Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

  Kurs binamızı, çocuk graffiti kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  15+

  Yıllık Deneyim

  Çocuk graffiti eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

  6+

  Kurs Merkezi

  İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında çocuk graffiti kursu şubeleri.

  %98

  Öğrenci Memnuniyeti

  Çocuk graffiti kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

  400+

  Mezun Öğrenci

  Çocuk graffiti kursu ile yeni ilgi alanları keşfetmiş yüzlerce mutlu öğrenci.

  Öğrenci Yorumları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  199

  kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

  Bu kursu toplam 995 kişi satın aldı.
  Bilgi Al
  Bilgi Al +90 (850) 532 33 44