Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Hip Hop Kursu

Çocuklarınız Dans Ruhunu Hip Hop Ritimleri ile Tadacak!

Yeni Bir Hobi Kazansınlar, Yeteneklerinin Farkına Varsınlar! Sanat Akademi Çocuk Hip Hop Kursu

Çocuklarınızın yaşamlarına biraz hareket katmaya ve dans ederek enerjilerini atmalarını sağlamaya ne dersiniz? Gelişimlerini çocuk Hip Hop kursları ile destekleyin, hem eğlensinler hem de sağlıklı bir bedene sahip olsunlar…

Her çocuk dans etmeyi sever! Siz de kendilerini erken yaşta keşfedebilecekleri, bedenlerini daha bilinçli ve aktif olarak kullanabilecekleri ve güvenli bir ortamda yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri bir çocuk Hip Hop kursu ile Sanat Akademi ailesinin bir parçası olun!..

Çocuk Hip Hop Kursu programımız ile çocuklarınız dans etmeyi öğrenirken bedenlerini geliştirecek, geleceğe eğlenceli anılar bırakacak ve sosyalleşmeye başlayacak!

Çocuk hip hop kursları ile çocukların kas ve kemik gelişimleri destekleniyor, hip hop koreografileri gelişim sürecinde ortaya çıkabilecek duruş bozukluklarının önüne geçiyor!

çocuk hip hop kursu

Tüm Çocuk Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Hip Hop Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı dans ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte hareket etme, beden dili kullanımı, hip hop adımları, dönüşleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Hip Hop Kursu Sanat Akademi

Hip hop dansının capcanlı ritimleri çocuklarınızı harekete geçirecek! Uzman hip hop eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış çocuk hip hop dersleri ile çocuklarımıza öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre şekillenen bir çocuk hip hop eğitimi sunuyoruz.

çocuk hip hop kursu eğitmenleri

Ünlü Hip Hop Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk hip hop eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk hip hop kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk hip hop kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onayli cocuk hip hop kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk hip hop kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk hip hop kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk hip hop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk hip hop eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk hip hop kursları

Biraz Teknolojiden Uzaklaşmalarını Mı İstiyorsunuz?

Çocuklarınızın teknoloji ile monoton ve sıradan günler geçirmesini istemiyor, zamanını daha verimli harcamasını amaçlıyorsanız onları dansa yönlendirmeyi deneyin!

Çocuklarınız her zaman telefon ya da bilgisayarın başında mı? Ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Peki, onları kabuklarından çıkaracak bir aktiviteye yönlendirmeyi hiç denediniz mi? Çocuk Hip Hop kursu ile Hip Hop müziklerinin capcanlı ritmi çocuklarınızı harekete geçirecek! Hem dans ederek eğlenecek hem de kendilerini teknolojiye daha fazla kaptırmayacaklar…

Çocuklarınız, çocuklar için hip hop kursu programı ile çok daha enerjik ve çok daha sosyal hissedecekler!

Enerjilerini Doğru Yönlendirin!

Farklı ilgi alanları ile büyüyen çocuklar enerjilerini daha etkili kullanmayı öğreniyor. Akranları arasında sosyallikleri ve onları öne çıkaracak farklı hobileri ile daha uyumlu ve mutlu çocuklar haline geliyorlar.

Teknoloji ile birlikte çocuklarınız telefon ve bilgisayar bağımlısı olmasın! Onları geliştirecek ve hayatlarına fayda sağlayacak hobileri olması için çocuk hip hop kursu ve farklı dans kursları ile çocuklarınızın ilgi ve alakalarını faydalı bir aktiviteye çekebilirsiniz. Böylece çocuklarınız geleceğe çok daha nitelikli bireyler olarak hazırlanacak.

Çocuklar için hip hop kursu programı ile çocuklarınız hem dans etmeyi öğrenmenin keyfine varacak hem de sosyalleşecekleri mutlu bir ortamda her dakika biraz daha gelişecekler!

çocuk hip hop eğitimi
çocuk hip hop eğitimleri

Hip Hop’la Çocuklar Daha Mutlu!

Minikler çocuk hip hop kursu programı ile çok daha neşeli, aktif ve sosyal hale gelecek ve boş vakitlerini en keyifli şekilde değerlendirecek!

Bedensel gelişimleri için olduğu kadar ruhsal ve duygusal gelişimleri açısından da çocuklarınızın küçük yaşta uygun aktiviteler ile desteklenmesi oldukça önemli! Çocuk hip hop kursları başta olmak üzere resim, tiyatro, müzik, dans, fotoğrafçılık gibi alanlarda her yaştan çocuğa Sanat Akademi olarak verdiğimiz eğitimler ile çocuklarımızın neşesini açığa çıkarıyor, dansla kendilerini ifade etmelerine imkan veriyoruz.

Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın bireysel farklılıklarına uygun bir çocuk hip hop kursu programı ile sosyal hayatta daha aktif ve özgüvenli çocuklar yetiştirin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaşıtlarıyla güvenle sosyalleşebilecekleri, gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinde çocuklarınızın yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyalım, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun çocuk hip hop kursu programını belirleyelim, gelişimlerine katkı sağlarken güzel vakit geçirmelerine de imkan verecek keyifli bir çocuk hip hop eğitimi alsınlar.

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk hip hop eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk hip hop kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk hip hop dersleri veriyoruz.

çocuk hip hop kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk hip hop kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk hip hop kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuklarınıza Dans Etmeyi En Keyifli Çocuk Hip Hop Kursu ile Öğretiyoruz!

Hızla büyüyen çocuklarınızın gelişimini hareket edecekleri, kaslarını esneterek bedenlerini güçlendirecekleri eğitimler ile desteklemek mi istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım ve çocuklarınıza en uygun çocuk hip hop kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk hip hop kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk hip hop eğitimi programını belirleyelim, keyifli bir hobi kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk hip hop kursları

Yaşamlarına Hareket Katın!

Çocuklarınızı hareketsiz bir yaşamın döngüsünden kurtarın, uygulamalı çocuk hip hop kursları ile dinamik bir gelişim için uygun ortamı yaratın!

Kayıt Ol »

Sanatla Tanışmalarını Sağlayın!

Sanatla tanışmanın en eğlenceli yolu dans etmekten geçiyor. Çocuk hip hop kursları ile çocuklarınızı geleceğin başarılı, mutlu ve sanatsever bireyleri olarak yetiştirin!

meb ruhsatlı çocuk hip hop kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Hip Hop Kursu

Sanat Akademi çocuk hip hop eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk hip hop kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk hip hop dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk hip hop eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk hip hop dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk hip hop kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Hip Hop Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk hip hop kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk hip hop dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk hip hop kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk hip hop kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk hip hop eğitimi
çocuk hip hop eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Hip Hop Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk hip hop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 520’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk hip hop kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk hip hop eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk hip hop eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç - gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuğunuzun sosyal ve duygusal gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi çocuk hip hop kursu programından yararlanmasını sağlayın; seviyesine, yaşına ve ilgi alanına uygun bir eğitim alsın…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk hip hop kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk hip hop eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk hip hop dersleri
çocuk hip hop dersi

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk hip hop eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk hip hop kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk hip hop eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Hip Hop Kursu Yorumları

Yaşamlarına Dinamizm Katın!

Çocuklarınızın yaşamlarına çocuk hip hop kursu ile biraz hareket katmaya ne dersiniz?

Sosyalleşmelerini Sağlayın!

Yeni insanlarla tanışsınlar, hayata karışsınlar, kendilerini ifade etmeyi öğrensinler…

Gelişimlerini Destekleyin!

İhtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir çocuk hip hop eğitimi ile sağlıklı gelişimlerine katkı sağlayın!

çocuk hip hop kursu mezunları

520 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk hip hop eğitimleri verdik.

Çocuk hip hop dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk hip hop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Hip Hop dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk hip hop kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Çocuk hip hop kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen çocuklarımızı ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler bekliyor.

Başta çocuklar için hip hop eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmasını sağlıyoruz.

Çocuk hip hop kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk hip hop eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk hip hop kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk hip hop kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk hip hop dersi sunuyoruz!

Çocuk hip hop kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk hip hop kursu olarak öğrencilerimizin hip hop başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk hip hop kursları ile dans etmenin inceliklerini öğrenirken aynı zamanda eğlenecekleri keyifli ve huzurlu bir kurs atmosferi yarattık… Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, çocukların en sevdiği sanat okulu ile tanışın!

Sanat Cafe

Çocuk hip hop eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk hip hop kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak Hip Hop ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk hip hop dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk hip hop kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, hip hop sanatçıları ve çocuk hip hop kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk hip hop eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Çocuk hip hop kursu sırasında Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk hip hop eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk hip hop workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için hip hop eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Hip Hop Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocukların yaşamına hareket katacak, gelişimsel ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına özel olarak düzenlediğimiz, Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk hip hop kursu ile tanışın! Çocuk hip hop eğitimi programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk hip hop kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Bedensel farkındalıklarını arttırır,
 • Fiziksel gelişimlerine destek olur,
 • Gelişim sürecinde ortaya çıkabilecek duruş bozukluklarının önüne geçer,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırır,
 • Okul dışı öğrenme ve sosyalleşmeye fırsat verir,
 • Çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimine katkı sağlar,
 • Yaşıtlarıyla güvenli bir ortamda sosyalleşmelerine imkan verir,
 • Beden dillerini daha etkili kullanmalarını sağlar,
 • Sanata ve farklı sanat dallarına karşı ilgi ve meraklarını arttırır,
 • Öğrenme ritmini hızlandırır,
 • Benlik algısını geliştirir,
 • Özgüven kazanmalarına yardımcı olur,
 • Yaratıcılığı destekler,
 • İç disiplini geliştirir,
 • Sorumluluk bilinci kazandırır,
 • Hayata sanatın penceresinden bakmaya imkan verir,
 • İşbirliği, grupla hareket etme, paylaşım gibi değerleri öğretir,
 • Davranışsal gelişimi destekler.

Çocuklarımızı hip hop ve dansla tanıştırıyor, bedenlerine dair olan farkındalıklarını geliştiriyoruz. 1. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahnede Duruş
 • Hip Hop Tarihi
 • Warm Up (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Temel Hip Hop Hareketleri
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
1. hafta çocuk hip hop kursu programı ile eğlenceli ve samimi bir atmosfer içinde dans etmeye başlayan çocuklarınız hareketsiz bir yaşamı geride bırakmaya hazırlanacaklar!

Çocuklarınız hip hop müziklerini tanıyor, onlara ayak uydurmayı bu hafta öğreniyor ve kendilerini müziğin ritmi ile geliştirmeye başlıyorlar! 2. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Hip Hop Müzikleri
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Nefes Kontrolü
 • Warm Up (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Temel Hip Hop Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Temel Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
2. hafta çocuk hip hop dersleri sonunda çocuklarınız hip hop dans hareketlerini müzikle uyum içinde yapmayı öğrenecek, Hip-Hop, Funk, R&B ve Street Jazz ritimlerine erken yaşta aşina olacaklar!

Daha güçlü ve enerjik bir beden için çocuklarınız hip hop müzikleri ile bedenlerini nasıl kullanabileceklerini öğreniyor ve dansın ruhunu pistte yaşıyorlar! 3. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • Hip Hop Dansında El – Kol Koordinasyonu
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Sahnede Beden Dili
 • Hip Hop İçin Zamanlama
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Grupla Uyumlu Dans Etme
 • Hareket Kombinasyonları
 • Hip Hop Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Hip Hop Koreografisi
 • Warm Up (Isınma)
 • Hip Hop Adımları
 • Hip Hop Dönüşleri
 • Hip Hop Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
Çocuklarınızın beden esnekliği artarken temel hip hop figürlerini daha iyi yapabiliyor olacaklar. Çocuk hip hop kursu ile özgürce dans etmenin keyfine varmaya adım adım!

Enerjik ve ritmik hip hop müzikleri ile çocuklarınız tüm duygularını sahneye yansıtacaklar! Figürleri daha bilinçli ve kontrollü, adımları daha ritmik olacak! 4. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • Popping, Break Dans, Hiphop, Newstyle, Urban Stil Hip Hop Hareketleri
 • Adımlar ve Vuruşlar
 • Dönüşler
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Vücut Hareketleri
 • Temel Tutuşlar
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Grupla Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri, Beden Dili İle Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Hip Hop Styling
 • Hip Hop Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Hareket Kombinasyonlarıyla Çalışmalar
Her geçen gün dans konsantrasyonumuzu ve koordinasyon becerimizi geliştiriyoruz! Çocuk hip hop kursları koreografi içerisinde dans etmeyi öğrenen çocuklarımızın aldığı keyif giderek artacak!

Cıvıl cıvıl çocuklarınız enerjilerini sahneye taşıyacak! Eğlenceli grup pratikleri ile dans ederek sosyalleşecek çocuklarınız Street jazz adımları ve dönüşlerini öğrenecek! 5. – 8. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • Street Jazz Hareketler
 • Adımlar ve Vuruşlar
 • Dönüşler
 • Ritim ve Müzik
 • Ritmik Dans Etme
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri
 • Beden Hareketleri
 • Yer Hareketleri ve Dönüşler
 • Saç Savurma
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Grupla Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili İle Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Street Jazz Styling
 • Farklı Hareket Kombinasyonlarıyla Çalışmalar
 • Koreografi Çalışmaları
Çocuk hip hop dersleri ile yeteneklerini giderek geliştirmeye devam eden çocuklarımız yeni arkadaşlıklar kurarken dans etmekten çok keyif alacak!

Eğlenceli koreografiler ile koreografi becerilerini geliştiriyor ve çocuklarınızın hip hop kültürünü yakından tanımasını sağlıyoruz! 9. – 11. Hafta Çocuk Hip Hop Kursu Programı:
 • İleri Hip Hop ve Street Jazz Hareketleri
 • Profesyonel Adımlar
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri
 • Beden Hareketleri
 • Yer Hareketleri ve Dönüşler
 • Saç Savurma
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Grupla Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili İle Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Farklı Hareket Kombinasyonlarıyla Çalışmalar
 • Koreografi Çalışmaları
11. hafta ile birlikte çocuklarınızın adımlarının daha bilinçli ve teknik hale geldiğini fark edeceksiniz. Çocuk hip hop kursları ile çocuklar müziğin ritmine hemen uyum sağlayacak!

Yetenek meyvelerini veriyor! Sahne gösterimize hayran kalacaksınız… Çocuk Hip Hop Kursu programımızın son haftasında unutamayacağınız bir dans gösterisine hazırlanıyoruz!

Çocuk Hip Hop Kursu 12. haftasında; 11 haftalık eğitim süresince öğrendiğimiz tüm teknik bilgileri ve pratik deneyimlerimizi sahneye aktarıyoruz. Hip Hop ve Street Jazz koreografi çalışmalarına devam ederek ileri teknik hareketlerle öğrendiklerimizi harmanlıyoruz. Bu dersin sonunda sahneye çıkarak performansımızı sergiliyor, eğitmenlerimizden öneri ve eleştiriler alıyoruz. Tekli ve grup koreografileri ile birlikte bu keyifli kursu sonlandırıyoruz.

12. hafta çocuk hip hop kursu sonunda dans tutkusunun tadını alan çocuklar sosyalleştikleri bir ortamda bir dans kültürünü öğrenmenin mutluluğunu yaşayacaklar!

Çocuk Hip Hop Kursu Programı – 520’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 520’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Hip Hop Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk hip hop kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Hip Hop Kursu Programı

Okul dışı öğrenmelerini ve sosyalleşmelerini destekleyecek, yeni aktiviteler keşfetmelerini sağlayacak, yaşıtlarıyla iletişim kurmalarını kolaylaştıracak, bedensel farkındalıklarını arttıracak ve gelişimlerini destekleyecek bir çocuk hip hop kursu sizleri bekliyor!

Çocuk hip hop kursu; haftada 1 gün 2 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı dans ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte hareket etme, beden dili kullanımı, hip hop adımları, dönüşleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk hip hop kursu programı; çocukların bedenlerini daha bilinçli ve aktif olarak kullanmalarını, kas ve kemik gelişimlerini desteklemek, ritim duygularını ve müzik kulaklarını geliştirmek, sahne becerisi kazanmalarını sağlamak ve sanatsever nesiller yetiştirmek için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk hip hop kursu çocukların kendilerini özgür bir ortamda sözsüz bir biçimde ifade etmelerine imkan vererek özgüven kazanmalarına yardımcı oluyor.

çocuk hip hop dersi

Çocuk Hip Hop Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk hip hop kursu eğitim merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk hip hop kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk hip hop kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Hip Hop Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk hip hop kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk hip hop kursu eğitmenlerimiz; başta hip hop olmak üzere sosyal Latin, salon ve serbest stil danslar ile halk dansları, bale ve zumba gibi alanlarda uzman, yurt içi ve yurt dışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçıların sahne gösterilerinde yer almış ve başarılı dansçılar yetiştirmiş profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca hip hop kursu eğitim kadromuzda; akademisyenler, koreograflar, art direktörler, sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Sanat Akademi olarak çocuk hip hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için hip hop kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için hip hop kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk hip hop kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Hip Hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için hip hop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk hip hop kursu Florya, çocuk hip hop kursu Bahçelievler, çocuk hip hop kursu Ataköy, çocuk hip hop kursu Yeşilköy, çocuk hip hop kursu Zeytinburnu, çocuk hip hop kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk hip hop kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk hip hop kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk hip hop kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuk hip hop kursu programlarımızı çocukların çok yönlü gelişimlerine destek olacak şekilde hazırladığımızı vurgulamak isteriz. Öncelikle çocuklarımızın bedensel farkındalığını arttıran çocuk hip hop kursu bunun yanı sıra yaşıtlarıyla sağlıklı ve güvenli bir ortamda sosyalleşmelerini sağlar, zihinsel ve ruhsal gelişimlerini destekler, kendilerini ifade etmelerine imkan vererek özgüvenlerinin artmasına yardımcı olur, sanatla erken yaşta tanışmalarına olanak verir. Aynı zamanda çocuk hip hop kursları ile kendilerine daha fazla güvenen ve iletişim becerilerini geliştiren çocukların okul hayatında da daha başarılı olduğunu ifade etmek gerekir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk hip hop kursu fiyatları

Çocuk Hip Hop Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Hip Hop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk hip hop kursu ile hip hop müziğin canlı ve enerjik ritimleri ile çocuklarının dans tutkusu kazanmasını, kas ve kemiklerinin daha kuvvetli olmasını sağlayan ailelerin, çocuklarının ilgi alanlarına göre seçtiği diğer kurslara siz de bir göz atın!

Çocuk Hip Hop Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk hip hop kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk hip hop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk hip hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk hip hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk hip hop kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

520+

Mezun Öğrenci

Çocuk hip hop kursu ile kendisini dansın ritmine kaptıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

213

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.065 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44