Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Zumba Kursu

Zumba Adımları ile Daha Sağlıklı Günler!

Dans Ediyor, Spor Yapıyor, Bedenimizi Güçlendiriyoruz! Sanat Akademi Çocuk Zumba Kursu

Çocuklarınızın biraz spor yapmaya mı ihtiyacı var? Hantallaşmalarından, hareketsiz ve sağlıksız bir yaşam tarzını alışkanlık haline getirmelerinden endişe mi ediyorsunuz? Çocuk zumba kursu ile buna izin vermeyin!..

Fit kalmalarını sağlamak, kas ve kemik ağrılarının önüne geçmek, gelişim döneminde ortaya çıkabilen duruş ve postür bozukluklarını en aza indirmek için ihtiyaçlarına özel hazırlanmış çocuk zumba kursu alın, yaşamlarında dokunuşunuzla fark yaratın…

Sanat Akademi’de çocuk zumba kursları ile müzik eşliğinde dans etmenin ve spor yapmanın tadını çıkaracakları keyifli bir eğitim programı çocuklarınızı bekliyor!

Çocuk zumba kursu; kolay ve herkes tarafından yapılabilecek eğlenceli zumba hareketleri ile çocukların kaslarını çalıştırıyor ve daha aktif, daha zinde bireyler olmalarını sağlıyor!

çocuk zumba kursu

Tüm Çocuk Zumba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Zumba Kursu haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup uygulamalı koreografi çalışmaları, temel dans bilgisi, temel fitness, duruş çalışmaları, bedensel terbiye, beden koordinasyonu, zumba adımları ve hareketleri, zumba ile dans gibi başlıkları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Zumba Kursu Sanat Akademi’de!

Spor yapmanın en eğlenceli hali zumba ile çocuklarınız hareketsizliğin sağlıksız etkilerinden zahmetsizce kurtuluyor! Uzman zumba eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir çocuk zumba kursu ile çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi düzeylerine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk zumba kursu eğitmenleri

Ünlü Zumba Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk zumba eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk zumba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk zumba kursları sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz zumba kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk zumba kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk zumba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zumba kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zumba eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk zumba eğitimi

Spor Alışkanlığı Kazandırın!

Çocuklarınızın sağlığı için endişeleniyor, onların spor yapmasını mı istiyorsunuz? Eğer çocuklarınız spor yapmak istemiyor ya da hemen sıkılıyorsa bir de zumbayı deneyin!

Küçük yaştan itibaren sağlıksız beslenme alışkanlıkları, hareketsizlik ve kimi bünye sorunları çocuklarımızın beden sağlığı üzerinde bir hayli olumsuz etki bırakıyor. Dolayısıyla geleceğin mimarı gençler sağlıksız bir bedene hapsolmasın diye çocuk zumba kursu bulunuyor! Çocuklarınızın sıkılmadan yapacağı ve keyif alacağı Zumba ile çok daha sağlıklı günlere!

Zumba ile spor yapmayı seven çocuklar fitness, pilates ve stretching gibi spor dallarına çok daha yatkın oluyor. Bedenleri esniyor, müziğin ritmine kendilerini kaptırıyorlar!

Bünyeleri Sağlamlaşsın!

Çocuklarınızın hareketsiz kalmasını istemiyorsanız ancak onu spor yapmaya ikna edemiyorsanız Sanat Akademi çocuk zumba kursu tam da sizlere göre!

Tüm gün ders dinlerken duruş bozukluğu ile mücadele eden ve bu nedenle omurga ağrısı çeken tüm çocuklar için birbirinden güzel figürleri, capcanlı müzikleri ile zumba yardımcı oluyor! Hem sosyalleşebilecekleri hem de beden farkındalığı kazanacakları zumba dersleri çocuklarınızın hayatına son hızda hareket ve daha sağlıklı bir bünye katıyor!

Sanat Akademi çocuklar için zumba kursu programlarıyla çocuklarınızı çok daha hareketli günler, daha rahat bir nefes ve sağlıklı bir vücut bekliyor!

çocuk zumba eğitimleri
çocuk zumba dersleri

En Keyifli Hobi, Daha Sağlıklı Çocuklar!

Zumbanın birbirinden faydalı özelliği ile çocuklarınız da tanışsın istemez misiniz? Zumba yalnızca sağlığı olumlu etkilemiyor aynı zamanda çocuklarınızın keyifli bir hobi edinmesini de sağlıyor!

Çocuk zumba kursu ile zumba yapmaya başlayan çocuklar dans yeteneklerini de keşfetmiş oluyor. Eğlenceli koreografilerle dans eden çocuklar her zaman yapabilecekleri ve bundan keyif alacakları bir hobi ediniyor! Hem dans etmeyi öğrenmeleri hem de birbirinden güzel figürleri ile daha güçlü ve sıkı kaslara sahip olmaları için çocuk zumba kursu programlarını siz de deneyin!

Sanat Akademi’de her yaştan çocuk için özel olarak planladığımız çocuk zumba kursları ile çocuklarınızın sağlığına ve mutluluğuna destek olun.

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuzun yaşamına hareket katmak için eğlenceli aktiviteler önerin, gerçek bir sanat merkezinin ve dans okulunun eğlence dolu dünyasında yaşamına dinamizm katmasını sağlayın! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk zumba kursu programını belirleyelim, hem sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları edinmeleri hem de doyasıya eğlenmeleri için uygun ortamı yaratalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk zumba eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk zumba kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk zumba dersleri veriyoruz.

çocuk zumba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk zumba kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk zumba kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çocuklarınıza Zumba Kursu Armağan Edin! Çocuk Zumba Kursu ile Forma Girmelerini Sağlayın!

Hareketsiz ve hantal bir yaşam tarzına alışarak kendi bedenlerine zarar vermelerinin önüne geçmek, çocuklarınıza sağlıklı ve enerjik bir yaşam biçimi kazandırmak istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk zumba kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle çocuk zumba kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk zumba kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk zumba eğitimi programını belirleyelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk zumba kursları

Spor Yapma Alışkanlığı Kazandırın!

Gelecekte de sağlıklı bir yaşam sürmeleri, formlarını korumaları için çocuk zumba kursları ile spor yapmalarını teşvik edin!

Kayıt Ol »

Enerjilerini Doğru Yönlendirin!

Fazla enerjilerini atmaları için gelişimlerine katkı sağlayacak aktiviteler yapmaya yönlendirin, çocuk zumba kursu alarak gelişimsel kazanımlar edinmelerine fırsat verin!

meb ruhsatlı çocuk zumba kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Zumba Kursu

Sanat Akademi çocuk zumba eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk zumba kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk zumba dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk zumba eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk zumba dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk zumba kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Zumba Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk zumba kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk zumba dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk zumba kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk zumba kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk zumba eğitimi
çocuk zumba eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Zumba Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 470’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zumba kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk zumba eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk zumba eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz ve pedagoglarımız eşliğinde Türkiye’nin en iyi çocuk zumba kursu ile fiziksel gelişimlerine katkı sağlayın, çocuklarınızın hem bugün hem de gelecekte sağlıklı bir yaşam sürdüklerinden emin olun!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk zumba kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk zumba eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk zumba dersi
çocuk zumba dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk zumba eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk zumba kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk zumba eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Zumba Kursu Yorumları

Sağlıklarını İhmal Etmeyin!

Çocuklarınızın gelişimsel ihtiyaçlarına yanıt verecek keyifli bir aktivite mi arıyorsunuz?

Boş Zamanlarına Hareket Katın!

Okuldan arta kalan zamanlarında çocuk zumba kursları ile yaşamlarına hareket katın!

Hayata Mutlu Baksınlar!

Çocuk zumba kursu ile sağlıklı ve mutlu bir yaşam tarzına sahip olduklarından emin olun!

çocuk zumba kursu mezunları

470+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk zumba eğitimleri verdik.

Çocuk zumba dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk zumba dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk zumba kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için zumba eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk zumba kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk zumba eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk zumba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk zumba kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk zumba dersi sunuyoruz!

Çocuk zumba kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk zumba kursu olarak öğrencilerimizin zumba başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Spor ve dansı bir araya getiren çocuk zumba dersleri ile çocuklarımıza sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırırken bununla yetinmiyor, kültürel ve sosyal aktivitelerle gerçek bir sanat atmosferinin tadını çıkarmalarını sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Çocuk zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zumba kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak zumba ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk zumba dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk zumba kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, zumba sanatçıları ve çocuk zumba kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk zumba eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Çocuk zumba kursu ile usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk zumba workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için zumba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Zumba Kursu Detaylı Eğitim Programı

Dans ve sporla çocuğunuzun yaşam tarzını değiştirmek, hantallıktan ve hareketsizlikten kurtulmasını sağlayarak zindeliğini arttırmak istiyorsanız çocuk zumba kursu ile tanışın! Detaylı çocuk zumba kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk zumba kursu programının çocuklarımıza kazandırdıkları:
 • Spor yapma alışkanlığı kazandırır,
 • Sağlıklı bir tarzı benimsemelerine yardımcı olur,
 • Akranlarıyla sosyalleşebilecekleri eğlenceli ve güvenli bir ortam sunar,
 • Kalori yaktırarak formda kalmalarını sağlar,
 • Kondisyonu geliştirerek zindeliği arttırır,
 • Fit bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olur,
 • Kan dolaşımını ve metabolizma hızını arttırarak beden sağlığına katkı sağlar,
 • Okul, ders ve sınav stresinden uzaklaştırır,
 • Bedeni sıkılaştırır,
 • Özgüveni arttırır,
 • Enerjilerini tazelemelerine imkan verir,
 • Diz, bel ve eklem bölgelerindeki ağrı veya tutuklukları giderir,
 • Olumsuz düşünceleri ve kaygıları zihinden uzaklaştırarak mutlu olmalarını sağlar,
 • Sosyal ve iletişimsel becerileri geliştirir,
 • Farklı sosyal ortamlara adaptasyonu kolaylaştırır,
 • Müzikten ve dans etmekten keyif almalarını sağlar.

Bedenimizi tanıyor, spor yapmaya başlıyoruz. Esniyor, geriyor, postürümüzü düzeltme çalışmaları ile Zumba kursumuza giriş yapıyoruz! 1. Hafta Çocuk Zumba Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahnede Duruş
 • Zumbanın Tarihi
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Zumba, Salsa, Reggaeton, Bachata Dans Müzikleri ve Hareketleriyle Zumba
 • Fitness Hareketleri İle Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri ile Zumba
İlk hafta çocuk zumba eğitimleri ile bedenlerinin neler yapabileceğini fark eden çocuklarınız spor yapmaya daha yatkın bir yapı için temel atmış olacak.

Müziksiz zumba olur mu? En eğlenceli spor saatlerinin başlaması için müziklerimizi öğreniyor, ritme ayak uydurmaya çalışıyoruz! 2. Hafta Çocuk Zumba Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Zumba Müzikleri
  • Cha Cha Müzikleri ile Zumba
  • Mambo Müzikleri ile Zumba
  • Samba Müzikleri ile Zumba
  • Cumbia Müzikleri ile Zumba
  • Salsa Müzikleri ile Zumba
  • Hip Hop Müzikleri ile Zumba
  • Oryantal Müzikleri ile Zumba
  • Flamenko Müzikleri ile Zumba
  • Bachata Müzikleri ile Zumba
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Nefes Kontrolü
 • Zumba Koreografisi
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Fitness Hareketleri ile Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
Çocuk zumba kursları ile 2. hafta sonunda bedenlerimizi etkili ve aktif hale getirebilmeyi, dans adımları ile spor yapmayı öğreniyor ve ritimleri kaçırmamaya dikkat ediyoruz!

Zumba yaparken beden dilimizi kullanıyor keyifli ruh halimizi dansımıza yansıtıyoruz! Zumba ile sağlıklı günlere adım atarken ekiple uyumlu dans edebilme becerisi kazanıyoruz. 3 Hafta Çocuk Zumba Kursu:
 • Zumba Dansında El – Kol Koordinasyonu
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Sahnede Beden Dili
 • Zumbada Zamanlama
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Ekiple Uyumlu Dans Etme
 • Hareket Kombinasyonları
 • Zumba Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Zumba Koreografisi
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Zumba, Salsa, Reggaeton, Bachata Dans Müzikleri ve Hareketleriyle Zumba
 • Fitness Hareketleri İle Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
Çocuk zumba eğitimi ile fitness yaparken dans ediyor, vücudumuzu her geçen gün daha esnetiyor, güçlendiriyoruz!

Sosyalleşmek için birebir derslerden biri olan zumba ile çocuklarınız bambaşka bir dünyaya adım attı bile! 4. – 8. Hafta Çocuk Zumba Kursu Programı:
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Zumba Müzikleri
  • Salsa Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
  • Reggaeton Müzikleri ile Zumba
  • Bachata Dans Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Fitness Hareketleri ile Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
Çocuk zumba kursları ile geçen 8 haftanın sonunda bedenleri harekete alışan çocuklarınız daha rahat nefes aldıklarını ve hareket edebildiklerini görecek!

Öğrendiğimiz Zumba koreografilerini uyguluyor ve vücudumuzdaki değişiklikleri hissediyoruz! 9 . – 12. Hafta Çocuk Zumba Kursu Programı:
 • Zumba Koreografileri İle Dans
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Zumba Müzikleri
 • Salsa Dans Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Reggaeton Müzikleri ile Zumba
 • Bachata Dans Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Fitness Hareketleri İle Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
12 haftayı tamamlarken çocuk zumba eğitimi yolculuğunun bedenimizi sıkılaştırdığını, daha esnek bir omurgaya sahip olduğumuzu hissediyoruz!

Çocuk Zumba Kursu Programı – 470’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 470’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Zumba Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zumba kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Zumba Kursu Programı

Çocuklarınızın sağlığını dans ederek desteklemek, fitness hareketleri ile spor yapmasını sağlamak istiyorsanız çocuk zumba kursu tam da aradığınız fırsat! Sevecekleri aktiviteler önermeden çocuklarınızın harekete geçmesini bekleyemezsiniz…

Çocuk zumba kursu haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup uygulamalı koreografi çalışmaları, temel dans bilgisi, temel fitness, duruş çalışmaları, bedensel terbiye, beden koordinasyonu, zumba adımları ve hareketleri, zumba ile dans gibi başlıkları içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk zumba eğitimi programı; çocukların sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmalarını sağlayacak egzersizleri eğlenceli bir hale getirmek ve kendi yaş gruplarıyla sağlıklı bir ortamda sosyalleşmelerini sağlamak üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Zumba yapmak çocukların bedenlerini güçlendirmelerini, fazla kilolarından kurtulmalarını ve sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanmalarını sağlamaktadır.

çocuk zumba eğitimleri

Çocuk Zumba Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk zumba kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk zumba kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk zumba kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Zumba Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk zumba kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk zumba kursu eğitmen kadromuz; zumba başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için zumba kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için zumba kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk zumba kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk zumba kursu Florya, çocuk zumba kursu Bahçelievler, çocuk zumba kursu Ataköy, çocuk zumba kursu Yeşilköy, çocuk zumba kursu Zeytinburnu, çocuk zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk zumba kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk zumba kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Dans ve sporun bir araya geldiği çocuk zumba kursları; çocuklara dans ve sanat sevgisi aşılamanın yanı sıra sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmakta, başta fiziksel gelişim olmak üzere zihinsel, ruhsal ve duygusal gelişimlerini desteklemektedir. Fit bir vücuda kavuşmalarını sağlayan çocuk zumba dersleri, aynı zamanda kasların yoğunluğunu ve gücünü arttırmakta, iskelet sistemini sağlamlaştırmaktadır. Buna ek olarak çocuk zumba kursu gibi etkinlikler çocukların yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri keyifli bir ortam yaratır. Yeni arkadaşlar edinerek dans etmenin ve spor yapmanın keyfini çıkaran çocuklar, daha mutlu ve özgüvenli bireylere dönüşür!

Sportif bir dans olan zumba; fitness egzersizlerinde karşılaştığımız hareketleri; Salsa, Bachata, Oryantal gibi farklı ve enerjik dansların figürleriyle birleştiren bir dans türüdür. Bu açıdan çocuk zumba kursları; çocuklarınıza spor sevgisi kazandırmak istiyorsanız en ideal aktivitelerden biridir. Müzik eşliğinde dans edip eğlenerek spor yapan çocuklar, asla sıkılmadan gelişimsel kazanımlar elde etmekte, fit bir vücuda kavuşmaktadır. Yetişkinler için yapılan zumba eğitimlerine kıyasla daha hafif ve pedagojik kazanımlara yönelik olarak hazırlanan çocuk zumba kursu programımızı takip ederek çocuklar kolaylıkla zumba yapmayı öğrenebilir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk zumba kursu fiyatları

Çocuk Zumba Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Zumba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çocuk zumba kursu programlarımız ile sağlıksız yaşama elveda diyen, zumba müziklerinin canlı ve enerjik ritimleri ile çocuklarının dans tutkusu kazanmasını, kas ve kemiklerinin daha kuvvetli olmasını isteyen ailelerin, çocuklarının ilgi alanlarına göre seçtiği diğer kurslara siz de bir göz atın!

Çocuk Zumba Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk zumba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk zumba kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk zumba kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

470+

Mezun Öğrenci

Çocuk zumba kursu ile dans ve sanatın büyüsüyle tanışan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

214

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.070 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44