Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

MEB Onaylı Bale Kursu 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye

Balenin Büyülü Dünyasına Adım Atsınlar!

Çocuklarınızın Dans Tutkusunu Balenin Zarafeti ile Birleştirin! Sanat Akademi 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu

Çocuğunuz dans etmeyi çok mu seviyor? Enerjisini atacağı bir hobisi olsun, aynı zamanda kendine değer katacağı bir eğitim alsın ister misiniz? MEB onaylı 4 – 5 yaş bale hazırlık kursları ile tanışın!

4 – 5 yaş bale hazırlık eğitimi ile çocuklarınızın beden ve ritim algısı gelişecek, hareket kabiliyeti artacak, özgüven kazanacak ve iletişim becerilerini güçlendirecekler. Dans sevgisini aşıladığımız çocuk bale kursu öğrencilerimiz, sosyalleşmekten keyif alıyor ve özgürce duygularını ifade etme fırsatı buluyorlar. Genç yeteneklerimiz gelecek hedeflerini şimdiden oluşturuyorlar.

Samimi ve eğlenceli bir ortamda, yaşıtlarıyla birlikte ortak paylaşımlarda bulunacakları, balenin temel tekniklerini öğrenerek bu dansa yatkın olup olmadıklarını görecekleri, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyen çocuk bale kursları fırsatını kaçırmayın…

Çocuklar için bale eğitimi; müzik, hareket ve ifade becerileri üzerine yoğunlaşan programları ile çocukların gelişimlerini destekleyerek sağlıklı bir benlik ve karakter oluşturmalarına katkıda bulunuyor.

4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu

Tüm MEB Onaylı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
64 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 Kişi

4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu; haftada 2 gün 1 saatten 64 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, empati kurma, jest ve mimik kullanımı, doğaçlama dans ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen MEB Onaylı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın dans sevgisi ile büyümelerini sağlamak, balenin ışıltılı dünyasını tanımalarına imkan vermek, sosyalleşerek keyifli vakit geçirmesine destek olmak istiyorsanız MEB onaylı 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre çocuklar için bale eğitimleri alsın!

4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu eğitmenleri

Ünlü Bale Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, baleye ve dansa kendini adamış, ülkemizi dünyada temsil eden, Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden çocuk bale eğitimleri alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
4 – 5 yaş bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

4 – 5 yaş bale kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın bale hazırlık kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 4 – 5 yaş bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 4 – 5 yaş bale kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk bale kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 4 – 5 yaş bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

meb onaylı bale kursu

Dans Tutkularına Yön Verin!

Çocuklarınızın dans tutkusunu desteklemeye ne dersiniz? Hem hobi kazanmasını hem de yeteneklerini fark etmesini 4 – 5 yaş çocuk bale kursu ile sağlayın…

Dansın en zarif hali olan bale ile küçük yaşlarda tanışan çocuklar, dans tutkularından vazgeçmeyerek baleyi hayatının merkezi haline getiriyor, sanatın büyüsü ile yaşamaya devam ediyor. Siz de çocuklarınızın yaşıtları ile eğlenirken balenin inceliklerini öğreneceği, devinişsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlayacak çocuk bale kursları için kayıt yaptırın…

4 – 5 yaş bale kursu, dansa başlamanın en güzel yeri! Çocuklarınıza bir iyilik yapın, bale ile tanışmalarına yardımcı olun!

Bale ile İfade Becerileri Gelişecek!

MEB onaylı 4 – 5 yaş bale kursları sayesinde çocuklarınız jest ve mimiklerini kullanmayı, duygularını daha iyi anlatmayı öğrenecek.

Beden dilinin sırlarını öğrenen, duygusal farkındalık kazanan çocuklarımız; balenin özgür atmosferinde hislerini ve düşüncelerini özgürce ifade edebilecek, dans ile duygularını açığa çıkaracak. Hem aileleri hem de yaşıtları ile iletişimi kuvvetlenen çocuklarımız çocuk bale kursu ile geleceğe yatırım yapmış olacaklar.

4 – 5 yaş bale eğitimi, minik dansçılarımızın ilerleyen yıllarda avantajlarını görecekleri güçlü iletişim becerileri kazanmalarını sağlayacak.

4-5 yaş bale kursları
4-5 yaş bale kursu

Sosyalleşerek Öğrenecekler!

4 – 5 yaş bale kursları, sosyal ve eğlenceli bir ortamda çocuklarınızın bale tekniklerini öğrenmesini ve dans sevgisi kazanmasını sağlayacak.

Bale hazırlık eğitimi çocuklarınızın iletişim becerilerinden benlik algılarına, özgüvenlerinden hareket kabiliyetlerine, sorumluluk bilincinden zarafetlerine kadar her özelliğine etki edecek ve olumlu değişimlere yol açacak. Çocuk bale kursu sayesinde minik yeteneklerimiz hayata daha erken karışacak, bilinçlenecek ve öğrenme hevesiyle dolacaklar.

4 – 5 yaş bale eğitimi Sanat Akademi’de çocuklarınızı bekliyor! Hemen kayıt yaptırın, çocuklarınızın balenin renkli dünyasındaki serüvenleri başlasın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınıza balenin zarafetini göstermek ve hobi olarak dans etmelerine destek olmak, sosyalleşmelerini ve özgüvenlerini geliştirmelerini sağlamak için gelin, ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun bale hazırlık kursları programını belirleyelim ve 4 – 5 bale eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre çocuk bale eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 4 – 5 yaş bale hazırlık kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına göre 4 – 5 yaş bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 4 – 5 yaş bale eğitimi veriyoruz.

4-5 yaş bale kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

4 – 5 yaş bale hazırlık kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

4 – 5 yaş bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Balenin Asaleti İle Büyüyen, Yetenekli Çocuklar İçin 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursları Sanat Akademi’de!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, bale stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 4 – 5 yaş bale kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel çocuk bale eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk bale eğitimleri belirleyelim, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
4-5 yaş bale kursları

Bale Tutkusunu Yaşasınlar!

Dünyanın en köklü danslarından balenin hem eğlenceli hem disiplinli yanları ile dans etmenin keyfini doyasıya yaşasınlar.

Kayıt Ol »

Sağlıklı İletişim Kursunlar!

Dans etmeyi çok seven çocuklarınız, 4 – 5 yaş bale kursu ile yaşıtlarıyla vakit geçirsin, yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeyi öğrensin. Balenin büyüsüne kapılarak duygularını açığa çıkarsın!

meb ruhsatlı 4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu

MEB Ruhsatlı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu

Sanat Akademi 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir çocuk bale kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan MEB onaylı 4 – 5 yaş bale eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 4 – 5 yaş bale eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

4 – 5 yaş bale hazırlık seviye kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 4 – 5 Yaş Bale Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 4 – 5 yaş bale kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 4 – 5 yaş bale dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Bale performansları sergileyecekleri sahne uygulamaları, 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle dans ve bale alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Bale, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin çocuk bale kursları ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamalı 4 yaş bale eğitimi
meb bale kursu

Uluslararası 4 – 5 Yaş Bale Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 4 – 5 yaş bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 – 5 yaş bale eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 4 – 5 yaş bale eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk bale kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarımızın hem bedensel hem duygusal hem de kişilik gelişimine katkısı olan 4 – 5 yaş bale eğitimi, dünyanın en iyi bale okullarının çocuk bale kursu programları değerlendirilerek hazırlandı. Bale ile tanışmalarını sağlayın…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

MEB onaylı 4 – 5 yaş bale eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Dans grubu ile reklam ve dizi seçmeleri, cast ajansı işbirlikleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

bale kursları meb
4 yaş bale kursu

Eğitim Sonrası Destek

MEB onaylı 4 – 5 yaş bale eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, yaratıcı drama ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

4 – 5 yaş bale eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Yorumları

Çocuğunuz İçin Hobi Eğitimleri mi Arıyorsunuz?

Çocuklarınızın yaşıtları ile eğlenceli bir ortamda özgürce dans etmesine ne dersiniz?

4 – 5 Yaş Bale Kursu Sizi Bekliyor!

4 – 5 yaş bale kursları ile dans sevgisi kazanan çocuklarımız, balenin inceliklerini öğreniyorlar.

Gelişimlerine Katkıda Bulunun!

Çocuk bale eğitimleri sayesinde özgürce dans eden minik yeteneklerimiz, kendilerine ve hayata sanatın çerçevesinden bakıyorlar!

4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu mezunları

700 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 4 – 5 yaş bale hazırlık kursları verdik.

4 – 5 yaş bale dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel MEB onaylı 4 – 5 yaş bale hazırlık kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 4 – 5 yaş bale eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

4 – 5 yaş bale eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Bale ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel yaratıcı drama ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk bale eğitimi
sosyal etkinlikler 4-5 yaş bale kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

MEB onaylı 4 – 5 yaş bale kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 4 – 5 yaş bale hazırlık kursu olarak öğrencilerimizin ünlü balerin ve baletler ile tanışmasını sağlıyor, bale resitallerine giderek bu dansın ne kadar kapsamlı ve köklü olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 4 – 5 yaş bale hazırlık kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

4 – 5 yaş bale eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 4 – 5 yaş bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da ailelerimizin ve öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
4 yaş bale eğitimi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

MEB onaylı 4 – 5 yaş bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü bale dansçıları ve 4 – 5 yaş bale eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk bale eğitimimize şekil verirken onların en iyi şekilde bale dansını öğrenmeleri için çok çalışıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü balerin ve baletleri, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta bale dansçılarını sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 4 – 5 yaş bale kursu düzenliyoruz. Bale sahnesinde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı sahnelerde ülkemizi temsil etmiş isimlerden balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri bale hazırlık kursları almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını baleye adamış ünlü eğitmen ve dansçılardan 4 – 5 yaş bale hazırlık kursları ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

4-5 yaş bale workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

4 – 5 yaş bale hazırlık kurslarımızdan eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın bale ile tanışmalarını sağlayan, ileri yaşlarda alacakları bale eğitimi için temel oluşturacak, yeni arkadaşlar edinmelerini ve özgüven kazanmalarını sağlayacak Türkiye’nin en çok tercih edilen 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu ile tanışın! 4 – 5 yaş bale eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden bale kursu almasını sağlayın!

4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik ve beden farkındalığı kazandırır,
 • Bedensel gelişimine destek olur,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Özgüven kazandırır,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve sözsüz iletişim kabiliyetlerini artırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Bale dansı için beden farkındalığı yaratıyoruz! Çocuklarımızın hareket kabiliyetlerini arttırıyor, birlikte uzun bir yolculuğa başlıyoruz… 1 -4. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Stretching (Esnetme Hareketleri)
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Yer Hareketleri
  • Point ve Flex
  • Parmak ve El Egzersizleri
  • Kelebek Hareketi
  • Ritim Tutma
  • Sepet Hareketi
4.hafta çocuk bale kursu sonunda; çocuklarınız doğru bir postür kazanacak, bedenlerini kuvvetlendirmiş olacak, bale dansının teknik hareketlerini öğrenmeye başlayacaklar. Uzun bir yolculuk bizi bekliyor…

Çocuk bale kursları ile müzik ve ritim bilgisi kazandırıyor, grup arkadaşları ile birlikte senkronize hareket etmeyi öğretiyoruz. 5. – 8. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı:
 • Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Eklemleri Kuvvetlendirme
 • Müzik Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Müzikle Yürüyüş
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Küçük Zıplama Hareketleri
 • Beden Farkındalığı
 • Müzikle Hareketler
 • Öğretmeni Takip Etme
 • Bar Hareketleri
  • Kol Pozisyonları (Hazırlık pozisyonu, 1. Kol Pozisyonu)
  • Ayak Pozisyonları (1.Paralel Pozisyon, 1. Pozisyon)
  • Plié (1. Paralel Pozisyon, 1. Pozisyon)
  • Battement Tendu Devant
  • Battement Tendu A lâ Seconde
8. hafta 4 – 5 yaş bale kursu sonunda çocuklarımızın müzik kulağı gelişirken balenin temel kol ve ayak pozisyonlarını öğrenmiş olacaklar. Çocuk bale kursları çok eğlenceli geçecek…

Daire hareketlerine geçerek grup bale çalışmalarını yapıyoruz. Çocuklarımız özgürce dans ederken bale tekniklerini öğrenmeye devam edecekler. 9. – 14. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Temel Kol Pozisyonları
 • Dairede Isınma Hareketleri
  • Serbest Isınma Hareketi
  • Daralan ve Genişleyen Daire
  • Uçak Kanatları Hareketi
  • Dairede Koşma ve Poz
  • Uçan Kelebek Hareketi
 • Grupla Uygulama
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Koreografi Uyumu
14.hafta 4 – 5 yaş bale kursu sonunda çocuklarımız temel bale adımları ve duruşlarını rahatça sergilerken birlikte dans etmenin keyfine varacak, sorumluluk bilinci kazanacak ve ekip çalışmasını öğrenecekler.

Sıra geldi balede orta hareketleri sergilemeye… Minik dansçılarımız sahneye çok yakışacak! 15. – 27. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı:
 • Orta Hareketleri
  • Bounce and Jump
  • Bend and Spin (Diz Kır ve Dön)
  • Run and Balance (Koş ve Dengede Dur)
  • Transfer of Weight (Ağırlık Transferi)
  • Yürüyüş ve Koşma
  • Gallop
  • Jumps and Claps
 • Ritim Çalışmaları
 • Serbest Dans
 • Müzik Eşliğinde Ellerle Tempo
 • Hayal Gücü ve Doğaçlama Çalışmaları
27.hafta çocuk bale kursu sonunda iletişim becerileri gelişen, sosyalleşmenin tadını çıkaran balerin ve baletlerimiz bale dansını başarıyla sergilemenin tadını çıkaracaklar.

Balede duygu aktarımı uygulamalarıyla ilk seviyemizin son haftalarına giriyoruz. Jest ve mimiklerimizi kullanmayı öğreniyoruz. 28. – 32. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı:
 • Mimik Egzersizleri
 • Jest ve Mimik Anlamları
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Dansta İfade Becerileri
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Beden Dili İle Duygu Aktarımı
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Gülmek
 • Ağlamak
 • Cinderella Masalı
 • Şapka Satıcısı ve Müşterisi
 • Çiçek Toplama Hareketi
 • Piknik Temalı Dans
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
32.hafta 4 – 5 yaş çocuk bale kursu sonunda minik dansçılarımız bale ile birlikte duygularını sözsüz olarak anlatmanın yollarını da öğrenecek, beden dillerini ve mimiklerini balede etkin şekilde kullanacaklar.

Çocuk bale kursları 2.seviye eğitimlerimiz başlıyor! İleri yer hareketleri ile öğrendiklerimizi pekiştireceğiz. 1. – 3. Hafta 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu II. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Serbest Esneme Çalışmaları
 • Küçük Zıplamalar
 • Ayak ve Kol Esnetme
 • Yer Hareketleri
  • Bend-Strech ve Flex-Point
  • Kol ve Baş Çalışması
  • Kelebek Hareketi
  • Amerikan Spagat
  • Beli ve Sırtı Esnetme
  • Sepet Hareketi
  • Köprü Hareketi
4 – 5 yaş bale kursu ikinci seviye derslerimizde çocuklarımızın baleyi severek yapmalarını sağlıyor, beden algılarını geliştirmeye devam ediyoruz. Temel kol ve baş hareketlerini yapan çocuklarımız, ilerlemeye devam ediyor.

Bar hareketlerine geçerken doğru pozisyon ve denge üzerine yoğunlaşarak yeni hareketler öğretiyoruz. 4. – 14. Hafta 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursu Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Kol Pozisyonları
  • Hazırlık pozisyonu
  • Kol pozisyonu
  • Kol pozisyonu
 • Ayak Pozisyonları
  • 1.Paralel pozisyon
  • 1. Pozisyon
  • 2. Pozisyon
 • Demi Plié
  • 1. Paralel Pozisyon
  • 1. Pozisyon
  • 2. Pozisyon
 • Battement Tendu Devant – A lâ Seconde
 • 1.Pozisyonda Battement Tendu Jeté A lâ Seconde
 • Sauté
 • Cambre
 • Port De Bras
14.hafta 4 – 5 yaş bale hazırlık kursu sonunda çocuklarımız balenin kol ve ayak pozisyonlarını öğrenirken sınıf arkadaşlarıyla birlikte hareket etmenin ve bir grup olmanın heyecanını yaşayacak,

Doğaçlama oyunlar sergileyecekleri ve yetenekleri ile bizi şaşırtacakları derslerde sıra… 15. – 19. Hafta 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Dairede Isınma Hareketleri
  • Serbest Isınma Hareketi
  • Çember Hareketleri
  • Uçak Kanatları Hareketi
  • Dairede Koşma ve Poz Hareketi
 • Plié Hareketi
 • Barı Tutarak Plié Hareketi
 • Doğaçlamalar (Oyunlar)
 • Zıplama Hareketleri
 • Ekip Halinde Uyumlu Hareket Etme
 • Öğretmeni Takip Etme
4 – 5 Yaş Çocuk Bale Kursu 19.haftanın sonunda balenin zarafetini üzerlerinde taşıyacak, minik bedenleri ile keyifli şovlar çıkaracaklar. Aileleri olarak onları zevkle izleyeceksiniz…

Ritmik bale hareketleriyle zıplayacak, dönecek ve koşacaklar! Çocuk bale kursu özgürce dans etmelerini sağlayacak! 20. – 29. Hafta 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu II. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Orta Hareketleri
 • Bend and Run (Diz Kır ve Koş)
 • Bend and Poin
 • Transfer of Weight (Ağırlık Transferi)
 • Marche
 • Jumps (Zıplama)
 • Springs
 • Gallops
 • Skips
 • Ritim Çalışmaları
 • Serbest Dans
 • Bedeni Rahatlatma Teknikleri
29.hafta çocuk bale kursu sonunda çocuklarımız dik bir duruşa, sağlam bir dengeye, estetiğe ve zarafete ulaşacak; balenin orta hareketlerini de başarıyla yapacak seviyeye gelecekler.

Yavaş yavaş sona yaklaşırken çocuklarımızın ne kadar zarif ve esnek olduklarını gözlemliyor, baledeki yeteneklerini keşfediyoruz. 30. – 34. Hafta 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu II. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Mimik Çalışmaları
  • Korsanlar ve Define Adası
  • Ressam ve Model
  • Hayvanlar Geçidi
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Hayvan Taklitleri
 • Sahne Gösterisi
 • Değerlendirme
 • Sertifika Töreni
4 – 5 Yaş Bale Kursu sonunda; bale dansını yapabilen, sorumluluk duyguları gelişmiş, sabırlı ve özgüvenli, kendini özgürce ifade edebilen miniklerimizi hayata kazandırmanın sevincini yaşıyoruz.

4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 – 5 yaş bale kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? MEB Onaylı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Programı

Çocuklarınıza dans sevgisi kazandırmak, sosyal ve duygusal becerilerini geliştirmek istiyorsanız 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu ile tanışın!

4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu; haftada 2 gün 1 saatten 64 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, empati kurma, jest ve mimik kullanımı, doğaçlama dans ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

4 – 5 yaş bale kursu programını; bale dansını merak eden çocuklarımıza temel bale tekniklerini öğretmek, çocuklarının sosyalleşmesini, özgüven kazanmasını, ifade becerilerini artırmasını isteyen ailelere yol göstermek için özel olarak hazırladık.

Çocuk bale kursları; çocukların zihinsel becerilerini geliştirerek yaratıcı düşüncelerini destekliyor, güçlü iletişim kurmanın yollarını öğretiyor, sorumluluk bilinci kazandırıyor, benlik farkındalığı yaratıyor.

çocuk bale eğitimi

4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 4 - 5 yaş bale kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için bale kurslarımızdan 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak çocuk bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuk bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 4 – 5 Yaş Bale Kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk bale kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 4 – 5 yaş bale kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için bale eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 4 – 5 yaş bale kursu Florya, 4 – 5 yaş bale kursu Bahçelievler, 4 – 5 yaş bale kursu Ataköy, 4 – 5 yaş bale kursu Yeşilköy, 4 – 5 yaş bale kursu Zeytinburnu, 4 – 5 yaş bale kursu Avcılar olarak hizmet veren 4 – 5 yaş bale kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bale eğitimleri çocukların hem fiziksel hem duygusal hem de ruhsal gelişimleri için önemlidir. Çocuk bale kursları ile minik dansçılarımız bale yapmayı öğrenmenin dışında beden farkındalığı kazanarak vücutlarını daha iyi kullanabiliyor, kaslarını güçlendiriyor ve sağlıklı büyüyorlar. Ayrıca çocuk bale kursu; çocukların postür ve duruş bozukluklarının düzelmesini sağlıyor, hareket kabiliyeti kazanıyorlar. 4 – 5 yaş bale eğitimleri sayesinde sosyalleşiyor ve yeni arkadaşlar kazanıyorlar, iletişim becerilerini geliştiriyorlar. Bir gruba ait olma hissini yaşayan çocuklar, sorumluluk alma bilinci kazanıyor, üretmenin hazzını yaşıyor. Bale eğitimleri sayesinde hem okulda hem de sosyal yaşamlarında örnek bir birey olarak dikkat çekiyorlar. Özgüvenleri artan çocuklarımız daha girişken hale geliyor ve bu durumun ilerleyen yıllarda akademik başarılarına katkısı oluyor.

Bale eğitim her yaşta alabileceğiniz bir eğitimdir. Ancak baleye ne kadar erken başlasanız o kadar iyi olacaktır. Bale eğitimi yaklaşık 12 – 14 senelik bir süreci kapsadığı için bale eğitmenleri ve dansçılar, baleye 4 – 5 yaşlarında başlanılmasını önerirler. En iyi çocuk bale kursu, eğitim içeriği güncel ve standartların üzerinde olan, çocuklarınızla özenle ilgilenen, eğitmenleri alanlarında deneyimli, fiziksel ve sosyal imkanları geniş kurslardır. En iyi çocuk bale kursu ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize uygun olarak belirlenmelidir. 4 – 5 yaş bale kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi çocuk bale kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
 5 yaş bale kursu fiyatları

MEB Onaylı 4 – 5 Yaş Hazırlık Seviye Bale Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

4 – 5 Yaş Bale Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

4 – 5 yaş bale kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine katkıda bulunmak, iletişim becerilerini artırmak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

4 – 5 Yaş Bale Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

4 – 5 yaş bale hazırlık kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk bale kursu merkezimizi, 4 – 5 yaş bale hazırlık dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

4 – 5 yaş bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

4 – 5 yaş bale kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Çocuk bale kursları ile sosyalleşen, eğlenen ve balenin büyülü dünyasına adım atan çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

263

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.315 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44