Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

MEB Onaylı Bale Kursu 13 – 18 Yaş İleri Seviye

Bale Dünyasına Yeni Yıldızlar Kazandırıyoruz!

Baleyi Profesyonel Düzeyde Yapmak İsteyen, Kariyer Hedeflerini Şimdiden Belirleyen Gençlerimize Özel Sanat Akademi 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi

Bale eğitimine akademik seviyede devam etmeyi amaçlayan ya da sadece bale dansına merak salan ve yeteneği olup olmadığını görmek isteyen öğrencilerimize ileri seviye bale kursları hazırladık!

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi, balerin ve balet olma hayali kuran gençlerimize özel MEB onaylı bir programla, uygulama ağırlıklı ve sahne deneyimi kazandıran bir ortamda, alanında uzman eğitmenlerce veriliyor! Bale dansının ileri tekniklerine odaklanan bale kurslarımızda ayrıca gençlerimiz; zihinsel, sosyal ve duygusal becerilerini de geliştiriyor. Gelin, birlikte hayallerine yön verelim…

Uluslararası standartlarda, uzman bale eğitmenleri tarafından verilen ileri seviye bale eğitimleri ile çocuklarınız hem bedensel farkındalık kazanacak hem de sosyal becerilerini geliştirecekler. Kendilerini bale ile ifade edecek, özgüvenlerini artıracaklar… Özgür ruhları, balenin disipliniyle şekillenecek, geleceğin ünlü balerin ve baletleri arasında olma fırsatı yakalayacaklar!

MEB onaylı bale kursları; gençlerimize sadece bale yapma becerileri kazandırmıyor, kişilik ve karakter oluşumlarını da olumlu yönde etkileyerek duyarlı bireyler olmalarını sağlıyor.

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Tüm MEB Onaylı 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Temel Seviye
Süre
4 Seviye 640 Saat
Kontenjan
12 Kişi

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu; her seviyesi 160 saatten oluşan 4 seviyelik bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, profesyonel seviye bale adımları, bar hareketleri, yer hareketleri, orta hareketleri, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, jest ve mimik kullanımı, koreografi bilgisi ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen MEB Onaylı 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın baleyi profesyonel düzeyde öğrenmesini sağlamak, yeteneklerini doğru şekilde yönlendirmelerine destek olmak için 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre gençler için bale eğitimleri alsın!

ileri seviye bale kursu eğitmenleri

Ünlü Bale Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, baleye ve dansa kendini adamış, ülkemizi dünyada temsil eden, Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden genç bale eğitimleri alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
ileri seviye bale eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak 13 – 18 yaş MEB onaylı bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların genç bale kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

ileri seviye bale eğitimi

Çocuklarınızın Dans Yeteneklerini Fark Edin!Yeteneklerini Keşfedin!

Genç yetenekleri görmezden gelmeyin, dans etmeyi seven ve hayalleri olan çocuklarınıza destek olun. MEB onaylı bale kursu ile geleceğine yön verin!

Bale dansının profesyonel isimleri arasında yer almayı düşleyen gençlerimiz için hazırlanan 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi, ileri seviye bale eğitimi alan ya da yeteneklerine güvenen gençleri sahnenin yıldızı haline getiriyor! Balenin zorlu serüveninde azmeden ve kararlı olan gençlerimiz konservatuvara hazırlanıyor, bale performansları ile izleyenleri büyülüyor. Onların kaliteli bir bale eğitimi alması ile ailelerine yardımıyla oluyor.

Gelin, ülkemizin başarılı balerin ve baletlerini birlikte yetiştirelim! Çocuklarınız sadece bale eğitimi almakla kalmasın, sosyal, iletişimi kuvvetli ve özgüvenli bireyler olsunlar.

MEB Bale Kursu ile Tanışın!

Sanat Akademi’nin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ileri seviye bale kursları ile çocuklarınıza profesyonel düzeyde bale eğitimi alma fırsatı sunun!

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi merkezimizde alanında uzman eğitmenlerimiz ve MEB onaylı bale kursu programımızla çocuklarınıza ileri bale tekniklerini öğretiyor, sahne deneyimi kazanmalarını sağlıyoruz. Özel ilgimiz ve kariyer danışmanlığımızla çocuklarınızın aldığı bale eğitimini en verimli şekilde değerlendirmesine yardımcı oluyoruz.

İleri seviye bale kursları ile çocuklarımız sahnede harikalar yaratırken okul ve sosyal hayatlarında örnek bir birey olarak dikkat çekiyorlar. Onlara bale ile başarılı bir gelecek verin…

ileri seviye bale eğitimleri
ileri seviye bale kursu

Bale İle Karakterleri Şekillensin!

İleri seviye bale kursları sayesinde kariyer hedeflerini şekillendiren çocuklarımız, aynı zamanda sosyalleşiyor, iletişim becerilerini geliştiriyorlar.

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi, sadece bale dansının profesyonel tekniklerini öğretmekle kalmıyor, gençlerimize sosyal bir ortamda kendilerine vakit ayırmalarına olanak tanıyor. Bale disiplini kazanan gençlerimiz, sorumluluk sahibi oluyor, grup olma bilinci kazanıyor, kendini daha rahat ifade ediyor, özgüvenini artırıyor. Sosyal ve duygusal açıdan desteklendikleri bir ortamda karakterlerini şekillendiriyorlar.

Gelin, balenin profesyonellerinden olmak isteyen çocuklarınızı Sanat Akademi 13 – 18 yaş bale kursları ile tanıştırın, birlikte ruhlarını ve yollarını aydınlatalım…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın bale kariyerine sağlam adımlarla başlamasını istiyorsanız, iyi bir eğitim alarak konservatuvar sınavlarına hazırlanmasını amaçlıyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun bale kursu programını belirleyelim ve MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre genç bale eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle gençlerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına göre 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi veriyoruz.

ileri seviye bale eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi ileri seviye bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuklarınız Bale Sahnesinde Işıldamak mı İstiyor? Yeteneklerini Kariyerleri Haline Getirecek 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursları ile Tanışın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, bale stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel genç bale eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun, merak ve ihtiyaçlarına yönelik genç bale eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizerek hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ileri seviye bale eğitimleri

Zirveye Sağlam Adımlarla Çıksınlar!

Balerin ve balet olma yolculuklarında en iyi ileri seviye bale eğitimini alarak kariyerlerini sağlam adımlarla inşa etsinler!

Kayıt Ol »

Geleceklerine Işık Olun!

13 – 18 yaş bale kursları sayesinde çocuklarınız, balenin ileri seviye tekniklerini öğrensin, Türkiye’nin en iyi konservatuvarlarında akademik bale eğitimlerini tamamlayarak başarılarını taçlandırsın!

meb ruhsatlı ileri seviye bale kursu

MEB Ruhsatlı 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu

Sanat Akademi 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir genç bale kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 13 – 18 yaş bale kursu süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 13 – 18 yaş ileri seviye bale kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 13 – 18 yaş bale dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Bale performansları sergileyecekleri sahne uygulamaları, MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle dans ve bale alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Bale, en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin genç bale kursları ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamalı ileri seviye bale eğitimi
ileri seviye bale kursu

Uluslararası 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursları sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 810’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 13 – 18 yaş bale eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, genç bale kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın balenin profesyonelleri arasında yer almasını sağlayacak 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimleri, dünyanın en iyi bale okullarının genç bale kursu programları değerlendirilerek hazırlandı. Geleceklerine katkıda bulunun…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

13 – 18 yaş MEB onaylı bale eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Dans grubu ile reklam ve dizi seçmeleri, cast ajansı işbirlikleri gibi projeler hakkında bilgi vererek genç yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

ileri seviye bale kursları
ileri seviye bale eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere gençlere özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, yaratıcı drama ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursları sonrasında da gençlerimize değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Yorumları

Balerin ve Balet mi Olmak İstiyorlar?

Çocuklarınızın bale tutkusunu ileri seviye bale kursları ile canlı tutun!

Yeteneklerini Yönlendirin!

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi ile kariyer yolculuğuna sağlam adımlarla başlasın.

Sahnede Parlasınlar!

İleri seviye bale kursları sonunda bale dünyasına adım atan gençlerimiz, ailelerinin ve akademi ailesinin gururu olacaklar!

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi mezunları

810 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimleri verdik.

13 – 18 yaş MEB onaylı bale dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 13 – 18 yaş bale kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel 13 – 18 yaş bale eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

13 – 18 yaş MEB onaylı bale eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Bale ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için gençlere özel yaratıcı drama ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu sonrası gençlerimizin ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

meb onaylı bale kursları
sosyal etkinlikler ileri seviye bale kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu olarak öğrencilerimizin ünlü balerin ve baletler ile tanışmasını sağlıyor, bale resitallerine giderek bu dansın ne kadar kapsamlı ve köklü olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 13 – 18 yaş MEB onaylı bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 13 – 18 yaş bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da ailelerimizin ve öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 13 – 18 yaş bale kursları sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
meb onaylı bale kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, gençlerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü bale dansçıları ve 13 – 18 yaş bale eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle genç bale eğitimimize şekil verirken bale dansını en iyi şekilde öğrenmelerini sağlayacak uluslararası eğitim metotlarından yararlanıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü balerin ve baletleri, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta bale dansçılarını sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 13 – 18 yaş MEB onaylı bale kursu düzenliyoruz. Bale sahnesinde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı sahnelerde ülkemizi temsil etmiş isimlerden balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri ileri seviye bale eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını baleye adamış ünlü eğitmen ve dansçılardan 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

ileri seviye bale workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

13 – 18 yaş bale eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Detaylı Eğitim Programı

Balenin ileri tekniklerini öğrenecekleri, bolca sahne uygulaması yaparak deneyim kazanacakları, Türkiye’nin en çok tercih edilen 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu ile tanışın! 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden bale kursu almasını sağlayın!

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursunun gençlerimize kazandıracakları;
 • Balenin ileri seviye tekniklerini öğrenirler,
 • Kariyer hedeflerini belirlerler,
 • Ergenlik döneminin fiziksel ve duygusal sorunlarından uzaklaşırlar,
 • Beden farkındalığı kazanırlar,
 • Fiziksel gelişimlerine destek olur,
 • Zihinsel becerilerini destekler,
 • Sosyal ve duygusal gelişimlerini destekler,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Özgüven kazandırır,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve sözsüz iletişim kabiliyetlerini artırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik bakış açısı kazandırır,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Takım olma ve grupla hareket etme bilincini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

İleri bale teknikleri ile profesyonel adımlar atıyoruz! Uzun bir bale eğitimi bizi bekliyor… Gençlerimizle keyifli bir aile olacağız. 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi 1. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Eklemleri Kuvvetlendirme
 • Bar Hareketleri
  • Klasik Bale Pozları
   • Croisé (Seyirciye Kapalı Yön Duruş)
   • Effacé (Seyirciye Açık Yön Duruş)
   • Arabesque (Tek Bacağı Arkaya Düz Kaldırma) Pozları
  • Demi Plié - Grand Plié (Yarım ve Derin Squat)
  • Battement Tendu
  • Battement Jeté
  • Jambe (Yerde Tek Bacak İle Daire Çizme)
  • Battement Fondu
  • Soutenu Hareketleri
  • Rond De Jambe En L’air (Havada Tek Bacakla Daire Çizme)
  • Double Battement Frappé ( Pozisyon Değiştirerek Tek Dizi Kırıp Açıp Uzatma)
  • Pas Tombé ve Pas Coupé
  • Battement Développé
  • Grand Battement Jeté Balancé
  • Grand Battement Jeté Balançoire
  • Grand Battement Fouetté Relevé
  • Tour Fouetté Hazırlığı
 • Orta Hareketleri
  • 4. Port De Bras
  • 5. Port De Bras
  • Pirouettes (Tek Bacak Üstünde Dönüş)
  • Pas de Bourrée (Parmak Ucunda Ayak Değiştirme) Serisi
  • Adage (Tek Bacağı Büküp Uzatarak Yüksek Kaldırma)
  • Pas Ballonné (Zıplarken Tek Bacağı Açıp İnerken İki
  • Bacağı Bükmek)
  • Pas Balloté (İki Bacağı Kırarak Zıplayıp Tek Bacak Uzatılmış İnmek)
  • Battu (Zıplarken Havada Ayakları Birbirine Çarpmak)
  • Échappé Fermé En Tournant
  • Sissonne Tombé Pas De Bourré
  • Croisé En Avant
  • Sissonne Tombé- Assemblé De Volé
  • Pas De Basque Par Terre En Dedans
  • Pas Emboité a Place
  • Sissonne Fondu
  • Pas Brisé En Dehors
  • Sauté De Basque
  • Tours en L’air
  • Battu
   • Royal
   • Enrtechat Quatre
   • Entrechat Trois
   • Echappé Sauté Battu Fermé
   • Entrechats Trois and Cinq
 • Köşe Hareketleri
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
  • Köşeden Point Hareketleri
 • Bale Styling
 • Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Bale Koreografi Çalışmaları
MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi 1.seviyesinin sonunda profesyonel düzey bale hareketlerini yapmaya başlayan öğrencilerimiz aynı zamanda sosyal becerilerini de geliştiriyor, grupla hareket etmenin sorumluluğunu deneyimliyorlar.

2.seviye 13 – 18 yaş bale kursu programımızda tek bacak üzerinde zıplamayı, ayaklarımızı birbirine vurmayı, havada dönmeyi öğreniyoruz! 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi 2. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Plié (Squat)
  • Battement Tendu
  • Battement Jeté
  • Demi Rond De Jambe
  • Grand Rond De Jambe Jeté En Dehors
  • Battement Fondu
  • Double Rond De Jambe En L’air
  • Petit Battement Battu
  • Flic -Flac En Tournant En Dehors
  • Battement Développé Tombé
  • Grand Battement Jeté Tombé
  • Grand Battement Jeté Passé
 • Orta Hareketleri
  • Demi Plié - Grand Plié
  • Temps Lié En Dehors ve En Dedans (Yerde Bir Bacaktan Diğerine Ağırlık Değiştirme İleriye ve Geriye)
  • Double Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté Rond de Jambe En L’air
  • Battement Soutenu à Terre
  • Battement Fondu
  • Arabesque Tour En Dedans
  • Pirouettes (Tek Bacağın Üstünde Dönüşler)
  • Adage
  • Pas Balancé En Tournant (Dönerek Vals)
  • Échappé Battu (Zıplayarak Ayakları Havada Birbirine Çarpıp İki Yana Açmak)
  • Jeté Battu
  • Sissonne Tombé
  • Tour En L’air
  • Pas Cabriole (Havada İki Ayağı Birbirine Vurmak)
  • Battus
   • Pas Assemblé Battu
   • Entrechat Quatre – Cinq Battu Kombinasyonu
  • Tour Fouettés Hazırlık Hareketi
 • Köşe Hareketleri
  • Grand Jeté Attitude En Avant
  • Grand Foutté Sauté
  • Grand Jeté Pas De Chat
  • Grand Jeté Entrelacé
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
   • Pas De Bourrée Balloté En Tournant
   • Sissonne Ouverte
   • Sissone Fermé
   • Tour Suivi
  • Köşeden Point Hareketleri
   • Tour Dégagé En Dehors
   • Tour Chaines
   • Glissade Soutenu En Tournant
  MEB onaylı bale kursu 13 – 18 yaş programımızın 2.seviyesinde, gençlerimiz tek bacak üzerinde rahatça hareketlerini yapabilecek, zorlu figürlerin üstesinden gelecekler. İlerledikçe balenin keyifli ve zorlu yanlarını birlikte görecekler…

Yavaş yavaş kariyerlerini şekillendiren gençlerimiz, balenin farklı kombinasyonlarında ustalaşırken ünlü bale eserlerinin koreografilerini canlandırmaya başlıyorlar. 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi 3. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Plié - Grand Plié (Squat – Derin Squat)
  • Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté
  • Grand Rond De Jambe
  • Grand Rond De Jambe Jeté En Dedans
  • Battement Fondu - Battement Soutenu
  • Double Rond De Jambe En L’air
  • Frappé (Tek Dizi Kırıp Açıp Uzatma)
  • Flic - Flac En Tournant En Dedans
  • Battement Développé
  • Penché (Arkaya Bacak Kaldırıp Eğilme)
  • Grand Battement Jeté-Sur le Cou de Pied
 • Orta Hareketleri
  • Demi Plié - Grand Plié
  • Temps Lié Tour Lent Kombinasyonu (Bir Bacaktan Diğerine Ağırlık Değiştirirken Yön Değiştirme)
  • Battement Tendu – Demi Rond
  • Battement Tendu Jeté Kombinasyonu
  • Battement Tendu Jeté En Tournant
  • Rond De Jambe à Terre En Tournant
  • Rond De Jambe En L’air En Tournant
  • Battement Soutenu à Terre
  • Battement Fondu
  • A la Seconde Tour En Dedans
  • Double Pirouettes Kombinasyonu (Tek Bacağın Üstünde Çift Dönme)
  • Pas De Bourrée En Tournant
  • Grand Battement Jeté En Tournant
  • Sissonne Tombé Pas De Bourrée Croisé En Arrière
  • Pas Ballonné Suivi En Avant
  • Grand Sissonne Ouvert De Volé Arabesque
  • Tours En L’air
  • Jeté Fermé
  • Pas Cabriole Fermé (Havada Ayakları Birbirine Vurarak Açmak)
  • Pas Brisé Suivib (Öne Zıplarken Ayak Değiştirmek)
  • Battus (Zıplarken Havada Ayakları Birbirine Çarpmak)
 • Köşe Hareketleri
  • Grand Jeté - Pas Couru
  • Grand Jeté Entrelacé
  • Grand Fouetté Sauté
  • Grand Jeté - Pas De Chat Kombinasyonu
  • Coupé Jeté En Tournant
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
   • KöPas De Bourrée Ballonné Suivi
   • Sissonne Ouverte – Petit Développé
   • Sissonne Ouverte
   • Pas Ballonné Suivi
   • Pirouettes
   • Tour Suivi
  • Köşeden Point Hareketleri
   • Tour Piqué En Dedans
   • Tour Dégagé En Dehors
   • Changement En Pointşeden Point Hareketleri
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • İfade Becerileri
 • Bale Koreografi Çalışmaları
3. Seviyenin sonunda zıplarken ayak değiştirebilecek, tek bacak üzerinde farklı kombinasyonlara yapacaksınız. Profesyonel bale dansçısı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi bu eğitimde öğreneceksiniz…

Türkiye’nin başarılı balerin ve baletlerini yetiştirdiğimiz MEB onaylı 13 – 18 yaş bale kursu programımızın son seviyesine geldik! Öğrencilerimiz başarılarını sahne performansı ile taçlandırıyorlar. 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi 4. Seviye Programı:
 • Bar Hareketleri
  • Plié - Grand Plié (Squat – Derin Squat)
  • Tendu
  • Jeté
  • Double Rond De Jambe (Yerde Tek Bacak İle Daire Çizme)
  • Fondu (Tek Bacak Yukarıda İki Dizi Gerip Düzeltme)
  • Double Rond De Jambe En L’air
  • Pas Tombé En Tournant
  • Frappé (Tek Dizi Kırıp Açıp Uzatma)
  • Développé Ballotté (Yüksek Bacak Kaldırma)
  • Développé Balancé
  • Grand Battement Jeté Pointé -Demi Rond
 • Orta Hareketleri
  • Port De Bras
  • Demi Plié-Grand Plié
  • Temps Lié En Dehors ve En Dedans
  • Battement Tendu Sissonne Simple Relevé Ouvert Relevé (Ayakları Açarak Parmak Ucuna Çıkma)
  • Battement Tendu Jeté
  • Battement Fondu
  • Tour En Dehors
  • Pirouettes (Tek Bacağın Üstünde Dönüş) Kombinasyonu
  • Pas de Valse En Tournant
  • Sissonne Tombé Pas De Bourré Effacé En Arrière
  • Sissonne Tombé En Tournant
  • Sissonne Ouverte – Petit Développé -Rond De Jambe En L’air Sauté
  • Rond De Jambe En L’air Sauté
  • Pas De Basque En L’air
  • Sissonne Ouverte En Tournant
  • Pas Brisé Suivi (Öne Zıplarken Ayak Değiştirmek)
  • Pas Brisé Volé
  • Grand Cabriole
  • Grand Jeté Passé (Havada Bacak Açmak)
  • Pas De Ciseaux (Ayak Değiştirerek Havada Bacak Açmak)
  • Pas Battus (Ayakları Zıplayarak Birbirine Vurmak)
 • Köşe Hareketleri
  • Sissonne Soubresauté
  • Grand Jeté - Pas Chassé
  • Jeté Entrelacé – Full Contretemps
  • Jeté Coupé En Tournant
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
  • Köşeden Point Hareketleri
 • Bale Styling
 • Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Bale Koreografi Çalışmaları
 • Sahne Gösterisi
MEB onaylı 13 – 18 yaş bale kursları sonunda gençlerimiz, profesyonel balet ve balerin olmak için sahip olmaları gereken tüm bilgi ve deneyime ulaşmış olacaklar. Bale kariyerlerine vakit kaybetmeden başlayacak, sahnede olmayı çok sevecekler...

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Programı – 810’un Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 810’un üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Programı

Gençlerimizin hayallerine giden yolu birlikte inşa ediyoruz! Bale sanatçısı olmayı düşünen ya da sadece yeteneklerini değerlendirmek isteyen gençlerimize özel 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu ile tanışın!

13 – 18 Yaş İleri seviye bale Kursu; her seviyesi 160 saatten oluşan 4 seviyelik bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, profesyonel seviye bale adımları, bar hareketleri, yer hareketleri, orta hareketleri, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, jest ve mimik kullanımı, koreografi bilgisi ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

MEB Onaylı 13 – 18 Yaş Bale Kursu programı; baleye ilgi duyan ve kariyerini bale üzerine şekillendirmek isteyen genç yetenekler ile çocuklarının sosyalleşmesini, özgüven kazanmasını, ifade becerilerini geliştirmesini ve sorumluluk duygusunu deneyimlemesini amaçlayan ailelere yol göstermek için hazırlanmıştır.

Gençler için bale eğitimi; gençlerimizin yeteneklerini keşfetmeyi sağlarken pozitif ve sağlıklı bir ruh hali kazanmalarına, aile ve arkadaş ilişkilerini iyileştirmelerine, sanatsever bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktadır.

ileri seviye bale eğitimi

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi ileri seviye bale kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Bale kurslarımızdan 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. MEB onaylı 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak genç bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Genç bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun genç bale kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi gençler için bale eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Florya, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Bahçelievler, 13 – 18 Yaş yaş ileri seviye bale kursu Ataköy, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Yeşilköy, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Zeytinburnu, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Avcılar olarak hizmet veren 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi sonrasında konservatuvara hazırlık dersleri alarak üniversitelerin bale ve dans bölümlerinin açmış olduğu sınavlara girebilir ve akademik eğitiminizi tamamlayarak balerin ya da balet olabilirsiniz. MEB onaylı 13 – 18 yaş bale kurslarımız sonunda MEB tarafından yapılan bitirme sınavına girerek başarılı olmanız halinde MEB İleri Seviye Bale Kursu Sertifikası almaya hak kazanarak bu sertifika ile bale kariyerinize adım atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
genç bale kursu fiyatları

MEB Onaylı 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu sonrası aileler, çocuklarının bale tutkusunu devam ettirerek geleceğin başarılı balerin ve baletleri olmalarını sağlayacak ileri bale eğitimleri ile keyifli vakit geçirecekleri bu kursları da alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç bale kursu merkezimizi, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

810+

Mezun Öğrenci

İleri seviye bale eğitimleri ile kariyerlerini şekillendirerek hedeflerine hızla ulaşan başarılı gençler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

170

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 850 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44