Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

MEB Onaylı Bale Kursu 6 – 12 Yaş Temel Seviye

Geleceğin Başarılı Balerin ve Baletlerini Yetiştiriyoruz!

Yetenekli Çocuklarımız Uzun Bir Bale Serüvenine Başlıyor! Sanat Akademi 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitim

Profesyonel bale dansçısı olmak için ilk adımı atıyoruz! Balerin ve balet olma hayali kuran çocuklarınıza destek olun, yeteneklerini görmezden gelmeyin…

Dans etmeden duramayan, bale öğrenmek istediğini söyleyen, kariyer hedeflerini şimdiden belirleyen çocuklarınıza özel MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale eğitimi hazırladık! Baleyi merak eden ve öğrenmek isteyen çocuklar için hem bedensel farkındalık hem yaratıcılık hem de sosyal beceriler kazandıracak çocuk bale kursları; duygularını dansla ifade edecekleri, özgür bir karakter kazanacakları bir ortama davet ediyor…

Alanında uzman bale eğitmenleri tarafından pedagojik standartlara uygun olarak hazırlanmış, öğrenme hızlarına göre şekillenen, yüksek standartlarda bale stüdyolarında uygulama ağırlıklı gerçekleşen MEB Onaylı 6 – 12 yaş temel bale kursu ile eğitim almanın tadını çıkaracaklar!

Çocuk bale kursları; çocuklara doğru bir duruş kazandırırken, kaslarını ve kemiklerini güçlendiriyor, stres ve kaygıdan uzaklaştırıyor, yaratıcılık kazandırıyor, iletişim becerilerini güçlendiriyor.

6 -12 yaş temel bale kursu

Tüm MEB Onaylı 6 – 12 Seviyeli Bale Temel Eğitim Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Temel Seviye
Süre
8 Seviye 512 Saat
Kontenjan
12 Kişi

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 8 seviye 512 saatlik bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, bar hareketleri, yer hareketleri, orta hareketleri, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, jest ve mimik kullanımı, koreografi bilgisi ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen MEB Onaylı 6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın baleyi profesyonel düzeyde öğrenmesini sağlamak, yeteneklerini doğru şekilde yönlendirmelerine destek olmak için 6 – 12 yaş temel bale kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre çocuklar için bale eğitimleri alsın!

6 -12 yaş temel bale kursu eğitmenleri

Ünlü Bale Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, baleye ve dansa kendini adamış, ülkemizi dünyada temsil eden, Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden çocuk bale eğitimleri alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
6 -12 yaş temel bale eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

6 – 12 yaş temel bale kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın temel bale kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 6 -12 yaş temel bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 6 – 12 yaş temel bale kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk bale kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 6 – 12 yaş temel bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

6 -12 yaş seviyeli bale temel eğitim

Çocuklarınızın Yeteneklerini Keşfedin!

Dans etmeden duramayan çocuklarınızı kariyer hedefi koyabilecekleri bir eğitime yönlendirmeye ne dersiniz? MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursları sizi bekliyor…

Dansa ilgisi ve yeteneği olan çocuklarınızı temel bale eğitimleri ile tanıştırarak hayatlarının rotasını başarılı bir kariyere çevirebilirsiniz. Alanında deneyimli bale kurslarından alacakları temel bale dersi sonrasında ileri bale kurslarıyla kendilerini geliştirerek konservatuvar sınavlarına girmelerine ve becerilerini akademik eğitimlerle taçlandırmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızı görmezden gelmeyin…

MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale eğitimi ile başarılı bir balerin ve balet olması için tüm bilgi ve deneyimi kazanacak olan çocuklarımız, ulusal ve uluslararası sahnelerde performanslarıyla bizi gururlandıracaklar!

Bale Tutkusu ile Tanışsınlar!

İster hobi amaçlı ister kariyer hedefli bir bale eğitimi arıyor olun, Sanat Akademi çocuk bale kursları programıyla hem eğlenceli hem öğretici bir ortamda kaliteli eğitimler alacaksınız.

Çocuklarınızın duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade etmesini istiyorsanız, sosyal becerilerini güçlendirmekse amacınız, bilinçli ve sorumluluk sahibi bireyler olarak hayata pozitif bakmalarını ve doğru kararlar verebilmelerini sağlamayı düşünüyorsanız 6 – 12 yaş seviyeli temel bale kursu programı ile yeteneklerine, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun bir bale eğitimi almalarına destek olun.

Okul ve sosyal hayatlarında başarılı, etkili iletişim kuran ve taktir edilen bir çocuk yetiştirmek için onları sanatla iç içe bir dünyaya davet edin…

6 - 12 yaş bale eğitimi
6 - 12 yaş bale kursu

Sosyal, Eğlenceli, Farkındalık Sahibi Bir Çocuk Olacaklar!

MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale eğitimi sayesinde çocuklar hayata bambaşka açılardan bakmayı öğrenecek!

Sanat Akademi’nin bale sınıflarında hem eğlenip hem temel bale eğitimi alan çocuklarımız; yaratıcılıklarını geliştirerek hayatı sorgulamayı öğreniyor, yeni arkadaşlıkları kurarak bu uzun yolculukta sanat dolu bir çevrede büyüyorlar. Bedensel ve duygusal farkındalık yaşayan gençlerimiz, sakin ve hoşgörülü olmayı öğreniyor, doğaya ve insanlara saygı duyarak büyüyor.

Balenin atmosferi bambaşka! 6 – 12 yaş temek bale kursu sayesinde çocuklarınız güçlü bir karakter, sağlam bir bilinç ve pozitif bakış açısı kazanacaklar.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Balenin büyülü dünyası ile tanışarak hem dans etmeyi sevecek hem de kariyerlerini bale üzerine inşa edecek çocuklarınızın iyi bir bale eğitimi almalarını amaçlıyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun bale kursu programını belirleyelim ve MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre çocuk bale eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 6 – 12 yaş temel bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına göre 6 – 12 yaş temel bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 6 – 12 yaş temel bale eğitimi veriyoruz.

6 - 12 yaş bale kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi temel bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

6 – 12 yaş temel bale kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

6 – 12 yaş temel bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursları ile Yeni Yetenekleri Bale Dünyasına Kazandırın, Çocuklarınızın Hep Yanında Olacak Bir Kurs Seçin!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 6 – 12 yaş temel bale kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, bale stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 6 – 12 yaş temel bale kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel çocuk bale eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle temel bale kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 6 - 12 yaş temel bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun, merak ve ihtiyaçlarına yönelik temel çocuk bale eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizerek hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
6 - 12 yaş bale eğitimleri

Başarılı Bir Balerin Olsunlar!

Balenin profesyonellerinden olmalarını sağlayan eğitimlerle sahnede deneyim kazansınlar, adlarını ünlü resitallere yazdırsınlar.

Kayıt Ol »

Hem Gelecekleri Hem Karakterleri Şekillensin!

6 – 12 yaş bale kursları sayesinde çocuklarınızın zihinsel – sosyal becerileri gelişsin, zarafet sahibi bir birey olarak yetişsinler. Çevrelerine hem tavırları hem de başarıları ile örnek olsunlar!

meb ruhsatlı 6 - 12 yaş temel bale kursu

MEB Ruhsatlı 6 – 12 Yaş Temel bale Kursu

Sanat Akademi 6 – 12 yaş temel bale eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir çocuk bale kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan MEB onaylı 6 – 12 yaş bale eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 6 – 12 yaş bale kursu süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

6 – 12 yaş bale kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 6 – 12 Yaş Temel Bale Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 6 – 12 yaş temel bale kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 6 – 12 yaş bale dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Bale performansları sergileyecekleri sahne uygulamaları, MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle dans ve bale alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Bale, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin çocuk bale kursları ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamalı 6 - 12 yaş bale eğitimi
6 - 12 yaş seviyeli bale temel eğitim

Uluslararası 6 – 12 Yaş Temel Bale Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 6 – 12 yaş bale kursları sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 420’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 6 – 12 yaş bale eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 6 – 12 yaş temel bale eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk bale kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın balenin profesyonelleri arasında yer almasını sağlayacak 6 – 12 yaş bale eğitimleri, dünyanın en iyi bale okullarının çocuk bale kursu programları değerlendirilerek hazırlandı. Geleceklerine katkıda bulunun…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

6 – 12 yaş temel bale kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

6 – 12 yaş MEB onaylı bale eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Dans grubu ile reklam ve dizi seçmeleri, cast ajansı işbirlikleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

6 - 12 yaş bale kursu
6 - 12 yaş bale eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

6 – 12 yaş temel bale eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 6 – 12 yaş temel bale kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, yaratıcı drama ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

6 – 12 yaş bale kursları sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın dansa yeteneği olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak 6 – 12 yaş bale kursları ile tanışın!

Geleceklerini İnşa Etsinler!

6 – 12 yaş bale eğitimi ile balenin dünyasına adım atan çocuklarımız, adlarını ünlü balerin ve baletlerin arasına yazdıracaklar…

6 - 12 yaş temel bale kursu mezunları

420 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 6 – 12 yaş temel bale eğitimleri verdik.

6 – 12 yaş MEB onaylı bale dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 6 – 12 yaş bale kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel 6 – 12 yaş bale eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 6 – 12 yaş temel bale eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

6 – 12 yaş MEB onaylı bale eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Bale ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel yaratıcı drama ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

6 – 12 yaş temel bale kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk bale eğitimi
sosyal etkinlikler 6 - 12 yaş temel bale kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 6 – 12 yaş bale kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

6 – 12 yaş temel bale kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 6 – 12 yaş temel bale kursu olarak öğrencilerimizin ünlü balerin ve baletler ile tanışmasını sağlıyor, bale resitallerine giderek bu dansın ne kadar kapsamlı ve köklü olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 6 – 12 yaş MEB onaylı bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

6 – 12 yaş temel bale eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 6 – 12 yaş bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da ailelerimizin ve öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 6 – 12 yaş bale kursları sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
6 yaş bale eğitimi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

6 – 12 yaş bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü bale dansçıları ve 6 – 12 yaş bale eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk bale eğitimimize şekil verirken bale dansını en iyi şekilde öğrenmelerini sağlayacak uluslararası eğitim metotlarından yararlanıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü balerin ve baletleri, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta bale dansçılarını sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 6 – 12 yaş MEB onaylı bale kursu düzenliyoruz. Bale sahnesinde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı sahnelerde ülkemizi temsil etmiş isimlerden balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri temel bale eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını baleye adamış ünlü eğitmen ve dansçılardan 6 – 12 yaş bale eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

6 - 12 yaş bale workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

6 – 12 yaş bale eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarımıza balenin teknik ve pratik deneyimini kazandırarak balerin ve balet olma yolunda sağlam adımlar atmalarına destek olan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen 6 – 12 yaş temel bale kursu ile tanışın! 6 – 12 yaş temel bale eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden bale kursu almasını sağlayın!

6 – 12 yaş temel bale kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Balenin profesyonel tekniklerini benimsemelerini sağlar,
 • Kariyer hedeflerini şekillendirir,
 • Beden farkındalıklarını artırır,
 • Fiziksel gelişimlerine destek olur,
 • Duygusal ve zihinsel becerilerini destekler,
 • Ruhsal, sosyal ve zihinsel gelişimlerini hızlandırır,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Özgüven kazandırır,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve sözsüz iletişim kabiliyetlerini artırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Takım olma ve grupla hareket etme bilincini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Baleye hazırlık yapıyoruz! Bu uzun yolculukta bedenlerini özgürce kullanabilen, bale ile duygularını ifade eden gençler yetiştireceğiz… 6 – 12 Yaş Bale Kursu 1. Seviye Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Stretching (Esnetme Hareketleri)
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Yer Hareketleri
  • Point – Flex
  • Sur Le Cou De Pied
  • Retiré
  • Kelebek Hareket
  • Amerikan Spagat
  • Beli ve Sırtı Esnetme
 • Bar Hareketleri
 • Kol Pozisyonları
 • Hazırlık Pozisyonu (1. Kol Pozisyonu, 2. Kol Pozisyonu, 3. Kol Pozisyonu)
 • Ayak Pozisyonları
 • Demi Plié
 • Battement Tendu Devant – A Lâ Seconde
 • Battement Tendu Jeté Devant - A Lâ Seconde
 • Sur Le Cou De Pied
 • Retiré
 • 1.Paralel, 1. ve 2. Pozisyonda Rise
 • 1.Paralel, 1. ve 2. Pozisyonda Relevé
 • Sauté
 • Cambre
 • Port De Bras
 • Orta Hareketleri
  • Temel Duruş
  • Alan Kullanımı
  • Sauté Transfer Of Weight (Ağırlık Transferi)
  • Köşeden Yürüyüş
  • Köşeden Pas Couru
  • Marches
  • Skips
  • Gallops
 • Ritim Çalışmaları
 • Serbest Dans
 • Materyal Kullanımı
1. Seviye 6 – 12 yaş bale dersleri sonunda öğrencilerimiz hareket kabiliyeti kazanarak daha sağlıklı bir duruşa sahip olacak, balenin profesyoneli olmak için temellerinin sağlam atacaklar. Büyük emek verecekleri bir bale kursu onları bekliyor…

Çocuklarımıza müzik ve ritim bilgisi kazandırıyoruz! Yer ve bar hareketlerinde denge ve ritmik hareket duygusu geliştiriyoruz…6 – 12 Yaş Bale Kursu 2. Seviye Programı:
 • Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müzik Kulağının Gelişim
 • Müzik Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Müzikle Yürüyüş
 • Müzikle Hareketler
 • Öğretmeni Takip Etme
 • Yer Hareketleri
 • Turn In -Turn Out, Grand Battement 25 ve 45 Derece
 • Bar Hareketleri
  • Port De Bras
  • 5.Pozisyon Çalışması
  • Demi Plié
  • Battement Tendu Derriére
  • Battement Tendu Jeté Derriére
  • Battement Glissé Derriére
  • Demi Rond De Jambe Terre
  • Yan Sur Le Cou De Pied
  • Arka Sur Le Cou De Pied
  • Battement Fondu’ya Hazırlık
  • Battement Frappe ve Soutenu
  • Cambré
  • Ön ve Arka Passé
  • Relevélant Devant
  • Relevélant A lâ Seconde –Derriére
  • Grand Battement Devant
  • Grande Battement A lâ
  • Seconde- Derriére
 • Orta Hareketleri
  • Pas Balancé Hazırlığı
  • Risé ve Relevé
  • Chassé, Sauté, Saubrsauté
  • Köşeden Yürüyüş
  • Köşeden Pas Couru
  • Skips
  • Öne Gallops
MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursu sonunda çocuklarımızın 2. seviyeyle beraber balenin farklı hareket kombinasyonlarını öğrenmiş olacaklar, müzik kulakları gelişecek, her sene gelişimleri bizi şaşırtacak…

Bar hareketlerinde çocuklarımız uzmanlaşıyor, grup koreografileri ile göz dolduruyorlar. 6 – 12 Yaş Bale Kursu 3. Seviye Programı:
 • Bar Hareketleri
  • 4. Ayak Pozisyonu
  • Demi Plié
  • Battement Tendu ve Passé Par Terre
  • Battement Glissé
  • Battement Tendu Jeté
  • Rond De Jambe à Terré
  • Battement Fondu
  • Battement Soutenu
  • Battement Frappé
  • Rond de Jambe En l’air
  • Développé
  • Grand Battement
  • Echappé Ferme
  • Sisonne Simple
 • Orta Hareketleri
  • 1. ve 2. Port De Bras
  • Demi Plié
  • Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté
  • Arabesque à terre
  • Pas Balancé
  • Pas chassé
  • Sauté
  • Echappé Fermé
  • Assemblé
  • Dönüş İçin Baş Tutma
 • Bale Styling
 • Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale kursu 3.seviye sonunda çocuklarımız ayak ve orta hareketlerini rahatça yaparak sınıf arkadaşları ile birlikte uyumlu dans etmenin tadını çıkaracaklar.

6 – 12 yaş temel bale kursu ileri seviye hareketlerle devam ediyor. Bale eğitiminin uzun ve emek isteyen bir süreç olduğunu biliyorsunuz… MEB Onaylı 6 – 12 Yaş Bale Kursu 4. Seviye Programı:
 • Bar Hareketleri
  • Demi Plié
  • Grand Plié
  • Double Battement Tendu
  • Glissé
  • Tendu Jeté
  • Temps Relevé à Terre
  • Rond De Jambe À Terre
  • Port de Bras
  • Battement Fondu
  • Soutenu,
  • Frappé,
  • Petit Battement
  • Rond de Jambe En l’air
  • Battement Développé
  • Grand Battement
  • Echappé Relevé
  • Pas De Bourrée Suivi
 • Orta Hareketleri
  • 3.Port de Bras Epaulement Duruşu
  • Croisé Duruşu
  • Effacé Duruşu
  • Demi Plié
  • Pas Balance
  • Temps Lié Par Terre En Dehor
  • Pirouettes Hazırlığı
  • Sauté Soubresaut
  • Changement
  • Échappé Fermé
  • Assemblé En Dedan
  • Pas Jeté
  • Pas De Chat
  • Sissonne Simple
  • Barda Point Hareketleri
6 – 12 yaş MEB onaylı bale kursu 4. seviyenin sonunda parmak uçlarında harikalar yaratacakları, özgüvenlerini arttıracak bir eğitimi tamamlamış oluyorlar. Bir sonraki seviyeye geçerken kendilerine daha çok güveniyorlar.

Klasik bale pozlarını vermeye başlayacak, koreografileriyle harikalar yaratacaklar… 6 – 12 Yaş Bale Kursu 5. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Demi Plié - Grand Plié
  • Battement Tendu Jeté – Piqué
  • Demi Rond de Jambe
  • Battement Fondu – Battement Soutenu
  • Rond de Jambe En L’air
  • Flic – Flac En Dehors Hazırlığı
  • Battement Développé
  • Grand Battement Passé
  • Attitude
  • Pas De Bourrée Serileri
 • Orta Hareketleri
  • Klasik Bale Pozları
  • Arabesque Pozisyonları
  • Temps Lié Par Terre En Dehors
  • Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté
  • Pirouettes
  • Relevé Lent
  • Grand Battement
  • Pas Balancé
  • Echappé Fermé
  • Glissades En Dedans
  • Pas De Basque En Dehors
  • Jeté Temps Levé En Dehors
  • Sissonne Ouverte – Petit Développé
  • Sissone Fermé De Côté
  • Sissonne Ouverte
 • Köşe Hareketleri
 • Tour Chainé Hazırlığı
 • Point Hareketleri
  • Barda Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
  • Köşeden Point Hareketleri
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dans İle Duygu Aktarımı
MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursu 5. seviyenin sonunda balenin çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağladığını görecek, sorumluluk ve grupla hareket etme becerileri gelişmiş çocuklarımızın karakterlerine hayran kalacağız.

Çocuklarımız öğrendiklerini sergilemeye ve pekiştirmeye devam ediyor. Zorlu eğitimlerden geçerek balenin en iyileri arasına adlarını yazdırmaya çalışıyorlar. 6 – 12 Yaş Bale Kursu 6. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Pliés - Port De Bras
  • Battement Tendu - Pour le
  • Demi Rond de Jambe
  • Battement Fondu
  • Temps Releve
  • Rond de Jambe En L’air
  • Battement Frappé – Petit Battement
  • Grand Battement Fouetté
  • Tour Fouetté Hazırlığı
 • Orta Hareketleri
  • Plié - Grand Plié Kombinasyonu
  • 4. Arabesque
  • Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté - Piqué
  • Pas De Bourré Serisi
  • Pirouettes
  • Relevé Lent
  • Grand Battement
  • Pas Balancé
  • Échappé Fermé – Soubrsaute -Changement
  • Glissades
  • Pas De Basque En Dedans
  • Jeté Temps Levé En Dedans
  • Sissonne Ouverte- Petit Développé
  • Sissone Fermé En Avant – En Arriére
  • Sissonne Ouverte
 • Köşe Hareketleri
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
  • Köşeden Point Hareketleri
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
MEB onaylı bale kursu 6. seviyenin sonunda bale koreografilerini sergileyen genç balerin ve baletlerimiz, sosyal ve özgür, kendini doğru ifade eden ve sorumluluk sahibi bireyler olacaklar.

Bale sahnesinin her yerinde adımları olacak! Zıplayacaklar, koşacaklar, dönecekler ve bedenlerini etkin bir şekilde kullanacaklar. 6 – 12 Yaş Bale Kursu 7. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Demi Plié - Grand Plié
  • Battement Tendu – Double Battement Tendu - Pour le Pied - Soutenu En Tournant
  • Battement Tendu Jeté - Pointé- Piqué - Balancé
  • Demi Grand Rond de Jambe
  • Battement Fondu – Battement Soutenu
  • Temps Relevé - Rond de Jambe En L’air
  • Double Battement Frappé
  • Battement Développé – Grand Rond De Jambe
  • Grand Battement Jeté Tombe
  • Grand Battement Fouetté
  • Tour Fouetté Hazırlık Hareketi
 • Orta Hareketleri
  • Plié Kombinasyonu
  • Temps Lié - Developpe
  • Battement Tendu
  • Battement Tendu Jeté
  • Rond de Jambe à Terre
  • Pirouettes
  • Fouetté En Tournant
  • Adage - Dévoleppé
  • Grand Battement – Grand Battement Piqué
  • Pas de Valse
  • Échappé Fermé – Sisonne Simple – Changement
  • Jeté – Coupé - Assemblé
  • Sissonne Ouverte – Petit Développé
  • Pas Ballonné
  • Pas Balloté
  • Sissonne Fermé En Avant – En Arriéré
  • Sissonne Ouverte
  • Batterie
 • Köşe Hareketleri
  • Sissonne Failli
  • Pas Emboité
  • Jeté Entrelacé
  • Grand Jeté
  • Tour Chainé
  • Tour Piqué En Dedans
 • Point Hareketleri
7. Seviyenin sonunda sahnede rahatça hareket edecekler, etkili beden dili kullanımlarıyla göz dolduracaklar! MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursları çocuklarınızın geleceklerini şekillendirecek…

Uzun ve zorlu bir yolculuğun sonuna geldik! Son seviyede çocuklarımız yine balenin tekniklerini öğrenmeye devam ediyorlar. 6 – 12 Yaş Bale Kursu 8. Seviye Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Bar Hareketleri
  • Demi Plié, Grand Plié – Port De Bras
  • Battement Tendu - Double
  • Battements Tendu Jeté -Balancé - Balançoire
  • Grand Rond de Jambe
  • Double Battement Fondu Battement Soutenu
  • Rond de Jambe En L’air -Temps Relevé
  • Double Battement Frappé -Petit Battement
  • Battement Développé – Grand Rond de Jambe
  • Grand Battement Jeté Passé Par Terre
  • Grand Battement Jeté Balancé
  • Grand Battement Fouetté Relevé
  • Tour Fouetté Hazırlığı
 • Orta Hareketleri
  • Port de Bras
  • 5. Port de Bras
  • Demi Plié - Grand Plié
  • Temps Lié - Developpé
  • Tour Lent En Dehors
  • Battement Tendu En Tournant
  • Rond de Jambe à Terre - Port de Bras
  • Pirouettes En Dehors ve En Dedans
  • Tour Suivi
  • Grand Battement Fouetté Adage
  • Grand Battement - Balancé
  • Échappé Fermé En Tournant
  • Glissadés En Avant-En Arriérre
  • Double Assemblé
  • Sissonne Tombé Pas De Bourrée De Cote
  • Assemblé De Volé
  • Pas Brisé Hazırlığı
  • Battu
 • Köşe Hareketleri
  • Sissonne Failli Grand Assemblé
  • Emboité - Attitude
  • Grand Jeté
  • Grand Fouetté Sauté En Tournant
  • Grand Pas De Chat
  • Grand Jeté Entrelacé
  • Tour Chainé
  • Tour Piqué En Dedans
  • Glissade-Soutenu En Tournant
  • Tour Dégagé En Dehors Hazırlığı
 • Point Hareketleri
  • Ortada Point Hareketleri
  • Köşeden Point Hareketleri
MEB onaylı 6 – 12 yaş bale kursu sonunda öğrencilerimiz sahnede bale koreografisi sergilemede uzmanlaşmış, bale performansı yüksek, sosyal ve pozitif bireyler olarak ileri bale eğitimlerine hazır bir şekilde mezun olacaklar!

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu Programı – 420’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 420’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 6 – 12 yaş temel bale kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 6 – 12 yaş temel bale kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 6 – 12 Yaş Temel bale Kursu Programı

Çocuklarımıza dans sevgisi aşılayacak, balenin zarif dünyasında özgürde hareket etmelerine olanak tanıyacak, özgüven kazandıracak ve iletişim becerilerini artıracak 6 – 12 yaş temel bale kursu ile tanışın!

6 – 12 Yaş Temel bale Kursu; haftada 2 gün 1 saatten 8 seviye 512 saatlik bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, bar hareketleri, yer hareketleri, orta hareketleri, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, jest ve mimik kullanımı, koreografi bilgisi ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

MEB Onaylı 6 – 12 Yaş Bale Kursu programı; baleye merak salmış ve kariyerini bale üzerine şekillendirmek isteyen genç yetenekler ile çocuklarının sosyalleşmesini ve yaşıtları ile vakit geçirmesini, kendine olan güvenlerini artırmayı, ifade becerilerini geliştirmeyi, dans sevgisi kazandırmayı amaçlayan ailelere yol göstermek için hazırlanmıştır.

Çocuklar için bale eğitimi; dinleme ve anlama becerilerini geliştiren, iletişim becerilerini güçlendiren, özgüven ve eleştirel düşünme yeteneği kazandıran, sağlıklı bir kişilik oluşturmayı sağlayan bir eğitimdir.

6 yaş bale eğitimleri

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi temel bale kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için bale kurslarımızdan 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. MEB onaylı 6 – 12 yaş temel bale kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

6 – 12 yaş temel bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak çocuk bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuk bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 6 – 12 yaş temel bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk bale kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 6 – 12 yaş temel bale kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için bale eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 6 – 12 yaş temel bale kursu Florya, 6 – 12 yaş temel bale kursu Bahçelievler, 6 – 12 Yaş yaş temel bale kursu Ataköy, 6 – 12 yaş temel bale kursu Yeşilköy, 6 – 12 yaş temel bale kursu Zeytinburnu, 6 – 12 yaş temel bale kursu Avcılar olarak hizmet veren 6 – 12 yaş temel bale kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bale eğitimi çocukların fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerine destek olması açısından çok önemli bir eğitimdir. Bale kursları; öncelikle fiziksel olarak daha esnek ve sağlıklı bir vücuda sahip olmalarına yardımcı olurken kilolarını koruyarak 6 – 12 yaş büyüme dönemlerinde kilo problemleriyle uğraşmalarının önüne geçmeyi sağlar. Bale, çocuklara soyut düşünme yetisi kazandırır ve yaratıcılıklarını artırır. Böylece çocuklar daha üretken olurlar. 6 – 12 yaş temel bale kursu ile çocuklarımız sahne tecrübesi kazanarak daha girişken ve aktif oluyor, utangaçlıklarından kurtuluyor, kendi kendilerine yetmeyi öğreniyor, sorumluluk bilinci kazanıyorlar. Bir grubun parçası olma deneyimini tatmış oluyorlar. Disiplin sahibi ve sabırlı bireyler olacakları için okul başarıları da haliyle artıyor. Sanatsal bakış açısı kazanıyorlar, doğa ve hayvan duyarlılığına sahip oluyorlar. Kendilerini daha doğru ifade edebiliyorlar.

Bale eğitimi her yaşta faydası olan bir programdır. Bale eğitimi almak çocukların her anlamda gelişimine katkı sağlamaktadır, dolayısıyla istedikleri zaman bale dersi alabilirler. Ancak bale, erken yaşta başlanması gereken bir eğitimdir. Bale eğitimi yaklaşık 12 – 14 senelik bir süreci kapsadığı için bale eğitmenleri, baleye 4 – 5 yaşlarında başlanılmasını önerirler. En iyi çocuk bale kursu, eğitim içeriği güncel ve standartların üzerinde olan, çocuklarınızla özenle ilgilenen, eğitmenleri alanlarında deneyimli, fiziksel ve sosyal imkanları geniş kurslardır. En iyi çocuk bale kursu ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize uygun olarak belirlenmelidir. 6 – 12 yaş temel bale kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi çocuk bale kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
6 - 12 yaş temel bale kursu fiyatları

MEB Onaylı 6 – 12 Yaş Temel Bale Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

6 – 12 Yaş Temel Bale Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

6 – 12 yaş temel bale kursu sonrası aileler, çocuklarının bale tutkusunu devam ettirerek geleceğin başarılı balerin ve baletleri olmalarını sağlayacak ileri bale eğitimleri ile keyifli vakit geçirecekleri bu kursları da alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

6 – 12 Yaş Temel Bale Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

6 – 12 yaş temel bale kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk bale kursu merkezimizi, 6 – 12 yaş temel bale kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

6 – 12 yaş temel bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 6 – 12 yaş temel bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

6 – 12 yaş temel bale kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

420+

Mezun Öğrenci

Çocuk bale kursları ile sosyalleşen, eğlenen ve balenin büyülü dünyasına adım atan çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

174

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 870 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44