Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Keman Kursu MEB Onaylı

Herkesin Kulağı Sizde Olacak!

Hayatınızda Müziğe Yer Ayırın!... Sanat Akademi Keman Kursu

Sıkıcı ve zaman zaman yorucu olabilen gündelik rutininize müzikle ara vermeye ne dersiniz? Sizin de biraz dinlenmeye, kafanızı dinlemeye ve huzur bulmaya ihtiyacınız yok mu? MEB onaylı keman kursu size bu şansı ve daha fazlasını sunuyor!

Sanat Akademi’de enstrümanınızla arkadaşlığınızı geliştirecek, sahneye çıkmanın heyecanını yaşayacak, müziğin tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Neden kendinize ayrıcalıklı bir hobi armağan etmiyorsunuz?

Batı ve Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanı kemanı tüm incelikleriyle öğreneceğiniz bir sanat merkezine vakit kaybetmeden merhaba deyin!

Keman çalmak fiziksel ve zihinsel gelişime sağladığı desteğin yanı sıra dinlendirici ve huzur veren tınısıyla aynı zamanda bir terapi etkisi göstermekte, çalanın psikolojik olarak da rahatlamasını sağlamaktadır.

keman kursu meb onaylı

Tüm Keman Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Keman Kursu programı; temel müzik ve enstrüman bilgisi, keman entonasyonu, gam ve arpejler, yay tutuşu, batı müziğinden eser analizleri, repertuvar çalışmaları, deşifre ve dikte çalışmaları, müzikal ve stil egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Keman Kursu Sanat Akademi

Rahatlatıcı ve huzur veren bir yolculuk sizi bekliyor! Keman kursları ile yaşama müzikle bakmayı öğrenmek ve gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse zman keman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış keman dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir keman eğitimi alın!

keman kursu eğitmenleri

Ünlü Keman Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden keman eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
keman kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Keman kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı keman kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı keman kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında keman kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden keman eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

keman kursları

Bir Hedefiniz Mi Yok?

Yaşamınızda yolu kaybetmiş gibi mi hissediyorsunuz? Evden işe, işten eve bu monotonluk nereye kadar sürecek emin olamıyor musunuz?

Artık bu döngüden kurtulmanın zamanı geldi! Yaşamınıza yeni bir boyut katmak istiyor, ancak nereden başlayacağınıza emin olamıyorsanız Sanat Akademi ile daha fazla vakit kaybetmeden tanışın! İlgi alanlarınız ve yeteneklerinize en uygun keman eğitimi ile yeni ve ayrıcalıklı bir hobi edinin, yaşamınıza değer katın…

Gerçek bir sanat merkezinde kendinize yeni bir tutku edinecek, yeteneklerinizi keşfedecek, belki de hayatınızı değiştireceksiniz. Keman kursu sizi bekliyor...

Kendinize İnanın!

Gündelik yaşamın koşturmacalarına ara verin, yeteneklerinize ve tutkularınıza daha fazla zaman ayırın, keman eğitimleri ile kendinizi yeni baştan keşfedin!

Keyifli bir keman kursu programıyla sosyalleşip yeni arkadaşlar edinirken bir yandan potansiyelinizin sınırlarını görmeye çalışın! Keman dersleri ile müzik tutkunuzu açığa çıkararak kendinizi müzikle ifade etmeye başladıkça yeteneklerinizi fark edecek, özgüven kazanacak, geleceğe çok daha yüksek bir güvenle ilerleyeceksiniz.

Sanat Akademi tüm müzik tutkunlarına kendilerini yeni baştan keşfedebilecekleri bir keman kursu fırsatı sunuyor.

keman eğitimi
keman eğitimleri

Yeni Bir Kariyer?..

Küçük bir adım tüm hayatınızı değiştirmek için yeterli! Sanatla birlikte kendinizi de tanıyın, yeteneklerinize inanın ve keman kursu ile yeni bir kariyer fırsatı yakalayın…

Keman kursları ile öğrencilerimize yalnızca ayrıcalıklı bir hobi kazandırmıyor, aynı zamanda yeteneklerini doğru şekilde yönlendirerek profesyonel bir müzisyen ve bir keman virtüözü olmak için ihtiyaç duydukları kazanımları edinmelerini sağlıyoruz. Geleceğinizi müzikle ve enstrümanınızla şekillendirmeye ne dersiniz?

Size özel bir keman eğitimi ile hayallerinizin kariyerine kavuşabilir, müzik yolculuğunuza emin adımlarla başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hazır paket düzenlenmiş keman kursları ile boş yere vaktinizi harcamayın, ihtiyacınız olmayan dersleri saatlerce dinleyerek müzik tutkunuzun ateşini söndürmeyin! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun keman kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir keman eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun keman kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre keman eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan keman dersleri veriyoruz.

keman kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi keman dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Keman kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Keman eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

MEB Onaylı Keman Kursları ile Rahatlayın, Stresten Uzaklaşın, Zihninizi Boşaltın!

Şehrin merkezinden ayrı bir boyuta açılan sanat merkezimizde, keman kursları ile size hayatın tüm gürültüsünden uzaklaşma, yeni bir dünyaya adım atma fırsatı sunuyoruz. Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun keman eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi keman kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik keman eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve kemanın büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
keman kursları

Hayatınıza Anlam Katın!

Sadece sorumluluklarınızı yerine getirmek için yaptığınız işlerden bir an için uzaklaşın, keman kursu ile kendiniz için bir şey yapın!

Kayıt Ol »

Ruhunuzu Müzikle Tazeleyin!

Hayata müzikle bakmayı öğrenin, yorgunluğunuzu atacak keman dersleri ile ruhunuzu tazeleyin, ayrıcalıklı bir hobiyle mutluluğu yeniden keşfedin!

meb ruhsatlı keman kursu

MEB Ruhsatlı Keman Kursu

Sanat Akademi keman eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir keman kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun keman dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız keman eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı keman dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Keman kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Keman Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız keman kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı keman dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, keman kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Keman çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir keman kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla keman derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı keman eğitimi
keman eğitimleri

Uluslararası Standartta Keman Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan keman eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz keman kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, keman eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, keman eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Keman çalmayı öğrenmenin en güncel ve en eğlenceli yolu Sanat Akademi’de! Avrupa’nın en iyi müzik okullarından ilhamla hazırladığımız keman kursu programı ile ayrıcalıklı bir deneyim yaşadığınızı hissedeceksiniz.

Eğitim Danışmanlığı

Keman kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Keman eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

keman dersleri
keman dersi

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere MEB onaylı keman kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun keman eğitimleri belirliyoruz.

MEB onaylı keman kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi keman kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Keman eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece keman kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için keman kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

meb onaylı keman kursu

Keman Kursu Yorumları

Tutkunuz İçin Zaman Ayırın!

Hayatınız yalnızca zorundalıklardan ibaret hale gelmesin, kendiniz için bir şeyler yapmayı unutmayın!

Gözlerinizi Kapatın, Müziğe Kulak Verin!

Büyülü bir dünyayı keman kursları ile soluyun, keman çalmayı değil müziği hissetmeyi öğrenin!

Yeteneklerinizi Göz Ardı Etmeyin!

Müziğe olan yeteneğinizi ihmal etmeyin, keman kursu ile kendinize yatırım yapın!

keman kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize keman eğitimleri verdik.

Keman dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel keman kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye keman dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir keman kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Keman kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta keman eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Keman kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

keman eğitimleri
sosyal etkinlikler keman kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi keman kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir keman dersi sunuyoruz!

Keman kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi keman kursu olarak öğrencilerimizin keman başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, keman ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Boş vakitlerinizi anlam ve değer kattığımızdan emin olmak üzere yalnızca keman dersleri ile yetinmiyor, sanatın farklı alanlarına göz atıyor, sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştiriyor, eğlenmeyi ihmal etmiyoruz.

Sanat Cafe

Keman eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece keman kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak keman ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
keman dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Keman kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve keman kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle keman eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Keman kursu ile usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik keman eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve keman çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik keman eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

keman workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Keman eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Keman Kursu Detaylı Eğitim Programı

Sevdiğiniz şarkıları dinlerken kendinizi sahnede, o şarkılara enstrümanınızla eşlik ederken mi hayal ediyorsunuz? O halde keman kursu ile hayalleriniz için bir şeyler yapmanın vakti geldi. Detaylı keman eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve keman eğitmenlerinden keman kursu alma şansını kaçırmayın!

Keman kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Rahatlamanızı sağlar,
 • Stresi ve hayatın getirdiği yorgunluğu azaltır,
 • Gündelik yaşamın rutinini kırmanızı sağlar,
 • Kendiniz için bir şey yapmış olursunuz,
 • Psikolojik olarak daha iyi hissetmenize destek olur,
 • Müzikal duyumunuzu geliştirir,
 • Yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirir,
 • Yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlar,
 • Kendinize daha çok güvenmeye başlarsınız,
 • Sosyal ve iletişimsel becerilerinizi arttırır,
 • Odaklanmayı arttırır,
 • İş ve okul yaşamında başarınızı destekler,
 • Beynin çok yönlü çalışmasını sağlayarak problem çözme yeteneğinizi güçlendirir,
 • Çalışma disiplini edindirir.

Enstrümanımızı yakından tanımak için basit egzersizler yapıyor, temel müzik bilgimizi gözden geçiriyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Kemanın Tanımı
 • Kemanın Tarihi Gelişimi
 • Kemanın Farklı Müzik Türlerindeki Konumu
 • Keman Tutuşu
 • Arşe Tutuşu
 • Boş Tellerde Yay Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Ölçü Birimleri
 • 2/4’lük Ölçüler
 • 3/4'lük Ölçüler
 • 4/4'lük Ölçüler
 • Boş Tellerde Ritmik Egzersizler
 • Parmak Pozisyonları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • LCM Keman Metodu
İlk seviye keman dersleri ile nota okumayı öğrenecek, müzik kulağınızın geliştiğini kısa sürede fark edeceksiniz.

2. seviyemizde farklı keman öğrenme metotları ile yolumuza devam ediyor, hızlı ve sağlam bir şekilde gelişimimizi sürdürüyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Aralıklar
 • Schradieck Metodu
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Repertuvar Çalışmalarına Giriş
 • Majör Arpej Çalışmaları
 • Minör Arpej Çalışmaları
Müziğin hayatınızda fark yarattığını 2. seviye keman kursları sonrasında görmeye başlayacaksınız...

Metot uygulamaları ile öğrendiklerimizi hayata geçirmeye başlıyoruz! Keman eğitimi programımızın bu bölümünde repertuvarımıza şarkılar eklemeye başlayacağız. 3. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • LCM Metodu
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Arpej Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Şekilli Ritim Sistemi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Entonasyon Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
Keman kursu programımızın 3. seviyesinden itibaren enstrümanınızdan çıkan sesler daha temiz bir hal alacak.

Batı müziğinin ölümsüz eserlerini analiz edecek, keman kursları ile yalnızca enstrümanımızı kullanmayı öğrenmekle yetinmeyerek müzikal okur yazarlığımızı da ilerleteceğiz. 4. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Bach Eserlerinin Analizi
 • Martinu Eserlerinin Analizi
 • Dvorak Eserlerinin Analizi
 • Becker Eserlerinin Analizi
 • Stil Çalışmaları
 • Müzik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Aralıklar
 • Akort Aleti ile Aralık Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Melodik Gamlar
 • Armonik Minör Gamlarda İnici Diziler
 • Armonik Minör Gamlarda Çıkıcı Diziler
Keman eğitimi yolculuğumuzda büyük müzisyenlerin eserlerindeki keman partisyonlarına yer verecek, sırlarını çözmeye çalışacağız.

5. seviyesine geldiğimiz keman dersleri ile giderek usta bir kemani olma yolunda ilerliyor, kazanımlarımız arasına yenilerini ekliyoruz. 5. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Barok Yay Çalışmaları
 • Yaya Nefes Aldırma
 • LCM Metodu
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Korrepetisyon
 • Entonasyon Temizliği Çalışmaları
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
5. seviye keman dersleri ile entonasyon çalışmaları yapacak, doğru sesletim ve ideal duyumu yakalamayı öğreneceğiz.

Biraz da tekrar yapalım ve öğrendiklerimizi kalıcı hale getirdiğimizden emin olalım! 6. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Standart Orkestra Repertuvarı
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Solistle Çalışma Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
Keman kursları ile 6. seviyemizde geçmiş bilgilerimizi pekiştirecek, pratiklerimizi zorlaştırmaya başlayacağız.

Yeniden klasik batı müziğine geri dönüyor, ustaların çok daha zorlu keman partisyonlarını inceliyoruz. 7. Seviye MEB Onaylı Keman Kursu Programı:
 • Handel Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Handel Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • LCM Metodu
 • Nüans Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Ritim Egzersizleri
 • Stil Egzersizleri
 • Nota Çalışmaları
 • Ritim Çalışmaları
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
Keman dersleri ile yolculuğumuzda her geçen gün becerilerimizi arttırıyor, hayallerimize ve hedeflerimize yaklaştığımızı hissediyoruz!

Keman kursu sınavımız için repertuvar çalışmaları yapacak, hiçbir eksiğimiz olmadığından emin olacağız.
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
 • LCM Metodu
 • Orkestra Repertuvarı
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • Sınav Repertuvarı
8. seviye ile keman kursu programımızı tamamlıyor, müzik tutkunuzu doğru eğitimlerle şekillendirerek yeteneklerinizi açığa çıkarıyoruz.

MEB Onaylı Keman Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Keman Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz keman kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – MEB Onaylı Keman Kursu Programı

Geleceğinizi sürekli turne yolculuklarında, orkestranızla birlikte sahnede, müziğinizi insanlara dinletirken mi hayal ediyorsunuz? Yoksa sadece ayrıcalıklı bir hobi kursu peşinde misiniz? Her iki olasılık için de MEB onaylı keman kursu programımız ilginizi çekecek!

Keman kursu programı; temel müzik ve enstrüman bilgisi, keman entonasyonu, gam ve arpejler, yay tutuşu, batı müziğinden eser analizleri, repertuvar çalışmaları, deşifre ve dikte çalışmaları, müzikal ve stil egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Keman eğitimi programı; hayatında müziğe yer ayırmak, yeni bir hobi edinmek, müzikle güzel vakit geçirmek veya müzik tutkusunu profesyonel bir düzeye taşıyarak yeni bir kariyere adım atmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Keman kursları; nota takibi yapılırken aynı anda tempoya uyum sağlayarak enstrümanın çalınmasını gerektiren egzersizler barındırdığı için beynin aynı anda tüm bölgelerini çalıştırmakta, unutkanlık gibi sorunları azaltmakta, hafızayı güçlendirmektedir.

keman eğitimi

Keman Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi keman kursu Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Keman kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı keman kursu sertifikası vermekteyiz. MEB onaylı keman kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Keman Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak keman kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Keman kursu eğitmen kadromuz; keman başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak keman eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve keman çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir keman eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Keman kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, keman kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi keman kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan keman kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Keman kursu Florya, keman kursu Bahçelievler, keman kursu Ataköy, keman kursu Yeşilköy, keman kursu Zeytinburnu, keman kursu Avcılar olarak hizmet veren keman kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Keman kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi keman kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Keman kursu ile her şeyden önce zorundalıklardan ve alışkanlıklardan ibaret hale gelen yaşamınıza yeni bir yön verebilir, daha aktif bir hayata adım atabilirsiniz. Ayrıca keman kursları, enstrümanın huzur veren tınısı itibariyle rahatlatıcı bir aktivite yaparak terapi görmenizi sağlamaktadır. Bunun dışında el ve kol kaslarını da güçlendiren keman eğitimi, aynı zamanda hafızayı güçlendirme, problem çözme yeteneğini geliştirme, hayal gücünü genişletme gibi zihinsel kazanımlara da sahiptir. Ayrıca sınıf arkadaşlarınızla eşsiz anlar paylaşabileceğiniz keman kursları; sosyalleşmek ve hayata karışmak için de idealdir.

Keman çalmayı öğrenmenin çok zor olduğuna dair genel bir önyargıdan bahsetmek mümkündür. Halbuki doğru bir keman eğitimi ve düzenli çalışmayla kısa sürede keman çalmayı öğrenebilirsiniz. Elbette gerçek bir keman virtüözü olmayı kastetmiyoruz. Bunun için çok daha uzun bir müzikal geçmiş ve keman eğitimi gerektiği açıktır. Ancak hobi düzeyinde enstrümanı çalmaya başlamak için yeteneklerinize, müzik geçmişinize ve hedeflerinize göre düzenlenen birkaç aylık bir keman kursu programı yeterli olacaktır. Daha net bir süre verebilmemiz için öncelikle tüm bu faktörlerin eğitim danışmanlarımızın analiz edilmesi gerekmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
keman kursu fiyatları

MEB Onaylı Keman Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Keman Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Yaşamın sıkıcı rutinine keman kursları ile son veren, kendilerine eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivite keşfeden kursiyerlerimiz keman kursu ile yetinmiyor! Siz de keman kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Keman Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Keman kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, keman kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Keman eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında keman kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Keman kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Keman kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

247

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.235 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44