Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orhan Gürbüz Kimdir?

Profesyonel Fotoğrafçı ve Eğitmen Orhan Gürbüz, ortaokul yıllarında başlayan fotoğraf tutkusunu kurumsal hayata taşımış, deneyimini ve bilgisini fotoğraf tutkunlarıyla paylaşarak geleceğin başarılı fotoğrafçılarını yetiştirmek amacıyla 30’dan fazla branşta eğitim veren Foto Life Akademi’yi kurmuştur.

Erken yaşta girdiği iş hayatında aynı zamanda internet reklamcılığı, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 3 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır. 15 yıllık fotoğrafçılık deneyimi ve 22 yılı aşkın kurumsal tecrübesiyle 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiş olan Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte ve workshoplar düzenlemektedir.

Profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere, kuruculara ve siyasetçilere; reklam-tanıtım, eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

Orhan Gurbuz 5

Daha fazla bilgi için www.orhangurbuz.com web sitesini ziyaret edin.

Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz - Uzmanlık Alanları

Fotoğraf Sanatçısı Girişimci Eğitmen Orhan Gürbüz, 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya fotoğrafçılık eğitimi başta olmak üzere SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, Liderlik Eğitimleri vermiş olmakla birlikte başarılı öğrencilerine kariyer danışmanlığı yaparak yol göstermekte, markalara fotoğraf ve kurumsal kimlik danışmanlığı yapmaktadır.

Orhan Gurbuz Fotografcilik Egitimi 3

Eğitim

Geleceğin başarılı fotoğrafçılarını yetiştirmek için kurucusu olduğu Foto Life Akademi ile 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir.

Orhan Gurbuz Kimdir 5 1

Danışmanlık

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen öğrencilerine kariyer danışmanlığı yaparak bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta, girişimlerini hayata geçirmelerine destek olmaktadır.

Girisimci Orhan Gurbuz 5

Koçluk

Firmalara kurumsal kimlik danışmanlığı yaparak görsel PR ve reklam çözümleri sunmakta, bilinirliklerini arttırarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

Hayallerinizi Hayata Geçirin.

Fotoğraf Görme Keşfetme ve Karşı Tarafa Aktarma Sanatıdır. İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet! Senin Kadrajın, Senin Hikayen! Fotoğrafla Anlat!

orhan gürbüz deneyim

Deneyim

Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz, küçük yaşta adım attığı iş hayatında internet reklamcılığı, eğitim, turizm, danışmanlık ve yazılım sektörlerinde 3 Şirket, 10 Hizmet ve 20 Eğitim markasının kuruculuğunu yapmıştır.

Fotoğrafçılık, Dijital Pazarlama ve Danışmanlık alanlarında uzman olan Orhan Gürbüz, 20 yılı aşkın deneyimi ile 12.000’in üzerinde bireysel 300’e yakın kurumsal firmaya eğitim vermiştir. Halen Fotoğrafçılık, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Satış, Pazarlama, Liderlik, Etkili İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Algı Yönetimi, İkna Teknikleri, Farkındalık ve Motivasyon, Kişilik Analizi, Zaman Yönetimi, Kişisel Marka, İtibar Yönetimi, Protokol Kuralları ve Girişimcilik gibi konularda eğitim veren Orhan Gürbüz, Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.

Fotoğrafçılıkta kariyer yapmak isteyen öğrencilerine, profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye, üst düzey yöneticilere ve kuruculara eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

Mesleki Başarılar

Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz, Eczacıbaşı Girişim, TÜVTÜRK, BP, TÜBİTAK, PAGEV, Ağaç ve Peyzaj A.Ş, İstanbul Belediyesi ve Ümraniye Belediyesi gibi kurum ve kuruluşlara fotoğrafçılık eğitimleri vermiştir.

Fotoğraf Eğitmeni Girişimci Orhan Gürbüz; Yıldız Teknik, İstanbul, Bezmialem, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Bandırma 17 Eylül, Trakya, İskenderun, Nuh Naci Yazgan üniversitelerinin girişimcilik ve kariyer günlerinde, pazarlama zirvelerinde konuşmacı olarak yer almıştır.

Ayrıca ODTÜ, Marmara, Uludağ, Maltepe, Eskişehir Osmangazi üniversitelerinde ve Rönesans Holding, Azercell, Vakıf Emeklilik, Florence Nightingale, İSTON, Penta, Eti, Sarar, Vestel gibi büyük markaların çalışanlarına dijital pazarlama eğitimleri vermiştir.

orhan gürbüz başarılar
eğitim markaları

Girişimler – Eğitim Markaları

15 yılı aşan eğitmenlik deneyimiyle sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve daha nitelikli iş gücü yetiştirmek, bilim ve sanatın ışığında ülkesinin büyümesine destek olacak markalar yaratmak vizyonuyla eğitim alanında girişimlerini hayata geçirmiştir.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi markalarını kurarak Türkiye’nin ve dünyanın sayılı firmalarına şirket içi ve bireysel eğitim çözümleri sunmuş, eğitim sektörünün şekillenmesinde ve büyümesinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Kuruculuğunu yaptığı akademilerde kişisel gelişim, mesleki ve hobi amaçlı 150’den fazla branşta eğitim verilmektedir.

20+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin uzman ve tecrübeli ismi.

10+

Eğitim

Temel, ileri ve mesleki branşlarda fotoğrafçılık eğitimleri.

12.000+

Bireysel Eğitim

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

300+

Kurumsal Eğitim

Sektörünün öncü firmalarına kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri.

orhan gürbüz franchise markaları

Girişimler - Franchise Markaları

İnternet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan kişi ve kurumların tanıtım ve reklam çalışmalarına destek olmak, arama motorlarında görünürlüklerini arttırmak ve onları potansiyel müşterilerine ulaştırmak amacıyla dijital pazarlama girişimlerini hayata geçirmiştir.

Diyet Uzmanı, Diş Home, Dans Akademi, Bale Akademi, Resim Akademi gibi sektörel dijital pazarlama platformlarını kurmuş ve 300’e yakın markaya dijital pazarlama çözümü sunmuş, firmaların marka bilinirliğini artırıp daha fazla kitleye ulaşmalarını sağlamıştır.

Psiko-Danışmanlık, Müzik Akademi, Dil Akademi, Tenis Akademi, Dalış Akademi, Yemek Akademi, Sörf Akademi, Yüzme Akademi, Yelken Akademi ve Kürek Akademi markalarını da 2020 yılında firmalara dijital pazarlama çözümü olarak sunmayı hedeflemiştir.

Vizyon

Fotoğraf sanatını gençlere sevdirerek yeteneklerine yön vermek ve geleceğin başarılı fotoğraf sanatçılarını yetiştirmek en önemli vizyonudur.

Kuruculuğunu yaptığı akademileri üniversiteye dönüştürerek dünya standartlarında eğitim kalitesi sunmayı, ülkemizi uluslararası eğitimde hak ettiği konuma getirerek dünyaya doğru bir şekilde tanıtmayı ve global imajını sağlamlaştırmayı, alanının uzmanlarını yetiştirerek ilgili sektörlere kalifiye personel desteği sağlamayı, fotoğraf sanatının büyüsüyle birlikte doğayı koruyan, yaşatan ve geleceğe aktaran bilinçli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bir fikrin bir ülkenin kaderini değiştirebileceğine inanan Fotoğraf Eğitmeni Girişimci Orhan Gürbüz, hem eğitim hem de farklı sektörlerde yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir.

orhan gürbüz vizyon

Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz'ün Verdiği Eğitimler

Farklı sektörlerde hayata geçirdiği girişimler ve eğitim markalarıyla kazandığı deneyimin ışığında Fotoğraf Eğitmeni Girişimci Orhan Gürbüz; Fotoğrafçılık, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Satış ve Pazarlama, Liderlik, Etkili İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Algı Yönetimi, İkna Teknikleri, Farkındalık ve Motivasyon, Zaman Yönetimi, İtibar Yönetimi, Protokol Kuralları ve Girişimcilik eğitimleri vermektedir.

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın!

Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz’ü verdiği eğitimlerden, danışmanlık ve koçluk çalışmalarından görüntülerle daha yakından tanıyın! Kariyer günlerinde, seminer ve workshoplarda yaptığı konuşmaları dinleyin, sosyal medya hesaplarını inceleyerek çektiği fotoğraflara bakın…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Orhan Gürbüz’ün Fotoğrafçılık Üzerine Sözleri

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet!

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Senin Kadrajın Senin Hikayen

Zaman ayırın, fotoğraf çekin, Foto Life Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Fotoğrafla Anlat

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Orhan Gürbüz - Kurumsal Eğitim Referansları

Kurumsal fotoğrafçılık eğitimlerinde Sinema Akademi ailesini tercih etmiş, çalışanlarını önemseyen, gelişmenin gücüne inanan, Türkiye’nin ünlü ve başarılı markaları… Her biri ailemizin değerli üyeleri…

Orhan Gürbüz
İletişim Bilgileri Başlığı +90 (222) 222 22 22