Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Kaçırılmayacak Bir Kariyer Fırsatı!

Hayalinizdeki Mesleği Yapmak İçin Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi Alın! Sanat Akademi Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Başarılı moda fotoğrafçılarına özeniyor ve onlardan biri olmayı mı istiyorsunuz? Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmayı mı hedefliyorsunuz? Moda fotoğrafçılığı kursu sizi bekliyor…

Markaların tercih ettiği bir moda fotoğrafçısı olmak, kariyerinizi yetenekleriniz üzerine inşa ederek kendinize güvendiğiniz bir alandan kazanç sağlamak için ilk adımı moda fotoğrafçılığı eğitimi alarak atın. Uygulamalı stüdyo çekimleri ile deneyim kazanın, mesleğinizin sırlarını öğrenin…

Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacağınız, eğlenceli ve samimi bir ortamda gerçekleşecek, mesleğinizi yaparken ihtiyacınız olacak tüm bilgi ve beceriyi kazanacağınız moda fotoğrafçılığı eğitiminin tadını çıkarın, eğitim sonrası sektöre hızlı bir giriş yapın!

Her yıl moda fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

moda fotoğrafçılığı kursu

Tüm Moda Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Pro Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Moda Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Moda Fotoğrafçılığı Kursu Sanat Akademi

Fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve kariyerinizi fotoğrafçılık üzerine temellendirmeyi mi düşünüyorsunuz? Yeteneğinize uygun bir meslek mi yapmak istiyorsunuz? Türkiye’nin en güncel moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

moda fotoğrafçılığı kursu eğitmenleri

Ünlü Moda Fotoğrafçıları

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından ve fotoğraf sanatçılarından moda fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
moda fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Moda fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı moda fotoğrafçılığı kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı moda fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında moda fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların moda fotoğrafçılığı kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden moda fotoğrafçılığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

moda fotoğrafçılığı kursları

Mesleğinizden Sıkıldınız Mı? Yeni Bir Kariyer Fırsatı Yaratın!

Yanlış bir kariyer planlaması yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? Mesleğinizin sizi tam olarak yansıtmadığına mı inanıyorsunuz? Moda fotoğrafçılığı kursu ile tanışın…

Fotoğrafçılık ilginizi çekiyor ve şu anki işiniz sizi mutlu etmiyorsa ya da üniversiteden yeni mezun oldunuz ve kariyer planlaması yapıyorsanız tutkularınızın peşinden gidin, moda fotoğrafçılığını öğrenin. Stüdyonuzu açın, hayal ettiğiniz mesleği yapmanın tadını çıkarın.

Moda fotoğrafçılığı eğitimi ile yeteneklerinizi yönlendirerek mesleki bilgi ve deneyim kazanabilir, tercih edilen bir moda fotoğrafçısı olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yeteneklerinize Şekil Verin!

Moda fotoğrafçılığına duyduğunuz ilgiyi ve yeteneklerinizi eğitim alarak şekillendirin, kariyer basamaklarını hızla tırmanın…

Moda fotoğrafçılığı kursu ile mesleğinizin teorikte ve uygulamada tüm detaylarına hakim olun, alanında deneyimli hocalardan dersler alarak moda fotoğraflarının nasıl çekildiğini, dergi ve afişler için konsept çekim yapmayı, katalog hazırlamayı öğrenin. Profesyonel fotoğrafçı olarak sektördeki yerinizi hemen alın.

Geleceğinize yatırım yapmak, son yılların gözde mesleği moda fotoğrafçılığında becerilerinizi göstermek için moda fotoğrafçılığı eğitimi alın.

moda fotoğrafçılığı eğitimi
moda fotoğrafçılığı eğitimleri

Sevdiğiniz İşi Yapın!

Fotoğraf çekmek ömür boyu sürecek bir tutkudur. Bu tutkunuzdan kazanç elde etmek için sanatınızda profesyonelleşin!

İster sosyalleşmek için ister meslek edinmek için moda fotoğrafçılığı eğitimi alın, yeteneğinizden para kazanacak bilgiye ve bakış açısına ulaşacaksınız. Makine kullanımından ekipman seçimine, konsept hazırlamadan dış mekan çekimine, modelle iletişimden sosyal medya kullanımına kadar alanınıza hakim bir fotoğrafçı olacaksınız.

Sevdiğiniz işi yaptıkça mutlu olacak, adınızı duyurdukça kendinize daha çok güvenerek ilerlemeye ve gelişmeye devam edeceksiniz. Moda fotoğrafçılığı kursu ile ilk adımı atın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Düşlediğiniz mesleği yapmak istiyorsanız cesaretinizi toplamanın vakti geldi! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre moda fotoğrafçılığı eğitimi alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre moda fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan moda fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

moda fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi moda fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrası stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize kişiye özel kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yeni Bir Kariyeriniz Olsun! Başarılı Moda Fotoğrafçıları Arasında Yer Almak İçin İlk Adımı Moda Fotoğrafçılığı Eğitimleri ile Atın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen moda fotoğrafçılığı kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Moda fotoğrafçılığı kursu ile kendinize yeni bir kariyer fırsatı yaratın!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi moda fotoğrafçılığı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik moda fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
moda fotoğrafçılığı kursları

Moda Fotoğrafçısı Olun!

Moda fotoğrafçılığı kursu ile hayalinizdeki mesleği yapma fırsatı bulun, kariyer basamaklarını sağlam ve emin adımlarla çıkın.

Kayıt Ol »

Mesleki Bilgi ve Beceri Kazanın!

Kataloglarda, billboardlarda, Instagram’da ve web sitelerinde fotoğraflarınız yer alsın istiyorsanız moda fotoğrafçılığı kursu ile size başarının kapısını aralayacak uzmanlığa erişme fırsatını kaçırmayın.

meb ruhsatlı moda fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Sanat Akademi moda fotoğrafçılığı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan moda fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan moda fotoğrafçılığı eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için stüdyoda uygulamalı moda çekimi, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Moda fotoğrafçılığı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi

Moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız moda fotoğrafçılığı kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı moda fotoğrafçılığı dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek moda çekimi ödevleri, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Stüdyoda modelli moda ve katalog çekimleri, görsel tasarım ve Retouch uygulamaları ile öğrencilerimizi mesleklerinde uzmanlaştıracak moda fotoğrafçılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

moda fotoğrafçılığı dersi
moda fotoğrafçılığı dersleri

Uluslararası Moda Fotoğrafçılığı Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan moda fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz moda fotoğrafçılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, moda fotoğrafçılığı eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, moda çekim eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Beğenilen bir moda fotoğrafçısı olmanız için akademi konforumuzu ve program içeriklerimizi standartların üzerine çıkarmaya özen gösteriyoruz.

+560 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Moda fotoğrafçılığı eğitimi alan 560’tan fazla öğrencimiz fotoğraf stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrası sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; moda fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak özgün ve çarpıcı moda fotoğraflarına imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar. Türkiye’nin önde gelen dergilerinde, ajanslarında çalışan moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimiz kariyerlerini sağlam adımlarla inşa ediyorlar.

Sektörün tercih edilen moda fotoğrafçıları arasına giren öğrencilerimiz, tekstilden takıya, güzellikten sağlığa kadar her sektörden marka için gerçekleştirdikleri profesyonel ve başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyorlar.

moda çekimi
moda fotoğraf çekimi

Kariyer Danışmanlığı

Moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimize kariyer danışmanlığı yaparak alacakları eğitimden imajlarına kadar her şeyi onların yerine düşünüyoruz.

Moda fotoğrafçılığını meslek olarak yapmayı amaçlayan ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için moda fotoğrafçılığı kursu sonrası kariyer planlama hizmeti vererek moda fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmalarını sağlayacak, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun temel ve ileri düzey moda fotoğrafçılığı kursları belirliyoruz.

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları ile birlikte sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Moda çekim stüdyosu açmak isteyen öğrencilerimize, sektörel partnerlerimizle indirimli makine ve ekipman sağlıyor, dekorasyon ve reklam çalışmaları için yardımcı oluyoruz.

İş İmkanı

Ünlü moda markalarının çekim projelerinin baş aktörü olmak isteyen moda fotoğrafçısı adayı öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

Moda fotoğrafçılığı eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize Sanat Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, moda fotoğrafçılığını meslek olarak yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açma süreçleri hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyor, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde moda fotoğrafçılığı kursu eğitmeni ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları
moda fotoğrafçılığı

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Moda fotoğrafçısı olmayı düşünen ve mesleğine uygun fotoğraf makinesi ve ekipman almak isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, üretici firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Moda fotoğrafçılığı stüdyosunu kurmak isteyen öğrencilerimize ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyenlere branşlarına ve fotoğraf stillerine göre makine ve ekipman seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Mesleğinizi başarılı bir şekilde yapmanızı etkileyecek fotoğraf makinesi ve ekipmanlarınızı, moda fotoğrafçılığı kursu eğitmenlerinizin desteğiyle seçecek, uzun yıllar sorunsuzca kullanacaksınız.

Eğitim Sonrası Destek

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında kendini geliştirmeye devam etmek ve işini standartların üzerinde yapmak isteyen tüm öğrencilerimize destek oluyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece moda fotoğrafçılığı kursu süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman moda çekimi stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyen moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize kişisel ve mesleki becerilerini geliştirecekleri eğitimler vererek rakiplerinden sıyrılmalarını sağlıyoruz.

moda fotoğraf çekimi kursu

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Öğrenci Yorumları

Moda Fotoğrafçısı Olmak mı İstiyorsunuz?

Moda fotoğrafçılığı mesleğinin kendine göre olduğunu düşünenler buraya!

Önce Eğitiminizi Tamamlayın!

Alanınızda teorik ve pratik bilgi edineceğiniz moda fotoğrafçılığı eğitimleri alın…

Ünlü Moda Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Moda fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapın, markaların aradığı moda fotoğrafçısı olun.

moda fotoğrafçılığı kursu mezunları

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize moda fotoğrafçılığı eğitimleri verdik.

Moda fotoğrafçılığı dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah moda fotoğrafçılığı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye moda fotoğrafçılığının tekniğini ve pratiğini anlattık.

Moda fotoğrafçılığı eğitimi almış ve ailemizin bir parçası olmuş öğrencilerimizin arasına siz de katılın, mesleğinizi samimi ve eğlenceli bir atmosferde öğrenmenin tadını çıkarın.

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Fotoğraf dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan ve eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da merak salan öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, Sanat Akademi’de yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayal gücünüzü genişletecek, başarma güdünüzü artıracak eğitimler sizi bekliyor.

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla her zaman iç içe olun.

moda fotoğraf çekimi kursu
sosyal etkinlikler moda fotoğrafçılığı kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi moda fotoğrafçılığı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılığı kursu olarak öğrencilerimizin ünlü moda fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Moda fotoğrafçılığı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Moda fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimiz için mesleki anlamda gelişecekleri ve bolca eğlenecekleri bir moda fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık!

Sanat Cafe

Moda fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece moda fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Moda fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
moda fotoğrafçılığı eğitimi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi moda fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve moda fotoğrafçılığı eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir moda fotoğrafçısı olmalarının yolunu açıyoruz.

Tanınmış moda fotoğrafçılarının deneyimlerinden yararlanarak geleceğin başarılı moda fotoğrafçılarını yetiştiriyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Moda fotoğrafçılığı ve fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olmayı sağlayacak, ülkemizin önemli moda fotoğrafçıları ile tanışmanıza fırsat veren workshoplar hazırladık.

Moda fotoğrafçılığının ustalarının sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, ürün, doğum ve moda fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından moda fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

moda fotoğrafçılığı workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Moda fotoğrafçılığı eğitimlerimizden eğlenceli anları, stüdyo moda çekim uygulamalarımızı, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Moda fotoğrafı çekimleri için gerekli makine ayarlarından ekipman kullanımına, stüdyoda çekim yapmaktan fotoğraf düzenlemeye kadar moda fotoğrafçılığının detaylarını öğreneceğiniz, meslek edindirme kurslarından moda fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi’de sizi bekliyor! Moda fotoğrafçılığı kursu programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

Moda fotoğrafçısının bilmesi gereken makine ve ekipmanlardan bahsederek eğitimimize giriş yapalım. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm Programı:
 • Moda Fotoğrafçılığının Önemi Nedir?
 • Firmalar Neden Moda Fotoğraflarını Çektirir?
 • Moda Fotoğrafçılığını En Önemli Kuralları Nelerdir?
 • Moda Fotoğrafçılığının Yanıltıcıları Nelerdir?
 • Kendini Sattıran Moda Fotoğraflarının Sırrı Ne?
 • Reklamdaki Hali – Gerçek Hali Arasındaki Fark Ne?
 • İyi Bir Moda Fotoğrafında Olması Gerekenler Nelerdir?
 • Moda Fotoğrafları Hangi Platformlarda Kullanılacak?
 • E-Ticaret Fotoğrafları İle Dergi Fotoğraflarının Farkı Nedir?
 • Moda Fotoğrafçılığı İçin Hangi Marka ve Model Fotoğraf Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Moda Fotoğrafçılığında Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Sabit Odaklı Objektifler Moda Fotoğrafına Nasıl Bir Etki Yapar? Değişken Odak Uzaklıklı
 • Objektifler Hangi Açılar İçin Kullanılır?
 • Marka ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Tripod ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • Reflektör ve Difüzör Moda Fotoğraflarında Nasıl Kullanılır?
 • Uzaktan Kumanda Nasıl Kullanılır, Ne Avantaj Sağlar?
 • Moda Çekimleri Hangi Modda Yapılır?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Modlar Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Netlik Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • Ölçüm Modları Işığa Göre Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir? + ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 ve 1:1 Nedir ve Moda Fotoğrafı Çekimlerinde Hangisi Kullanılmalı?
Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasında; mesleğiniz için en iyi makineyi ve ihtiyacınız olacak ekipmanları seçebileceksiniz. Keyifli bir eğitime başlarken kariyer hedefleriniz de yavaş yavaş şekillenecek.

Moda fotoğrafçılığında en önemli ekipman olan stüdyo ışıklarını ve doğal ışık kaynaklarını öğreniyoruz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Moda Fotoğrafçılığında Işığın Önemi Nedir?
 • Stüdyo Işık Tipleri Nelerdir?
 • Sürekli Işık Kaynaklarının Şiddeti Nasıldır?
 • Avantajları ve Flaşlara Göre Kullanım Kolaylığı Fotoğrafçıya Ne Katar?
 • Işığın Şiddeti Nasıl Olmalıdır?
 • Işığın Kalitesi Nasıl Belirlenir?
 • Işığın Rengi Nasıl Ayarlanır?
 • Gün Işığı, Ampul Işığı, Halojen Lamba, Floresan Lamba Ne Şekilde Kullanılır?
 • Ampuller, LED Işıklar, Halojen Lambalar, LED Paneller Nasıl Kullanılır, Hangi Renk ve Şiddette Işık Üretirler? Moda Fotoğrafçılığında En İşe Yarar Olanı Hangisidir?
 • Flaşların Moda Fotoğrafçılığındaki Gücü ve Etkisi Nasıldır?
 • Flaşın Tutarlılığı ve Kullanıldığı Malzeme Neden Önemlidir?
 • Işık Şekillendiriciler Nelerdir, Ne İşe Yararlar?
 • Softbox, Şemsiyeler, Reflektörler, Difüzörler, Gobolar Nasıl Kullanılır ve Nasıl Bir Etki Yaparlar?
 • Kontrast Nasıl Oluşturulur?
 • Koyu Gölgeler Nasıl Engellenir?
 • Yüksek Kontrasta Neden Olan Etmenler Neler?
 • Yumuşak ve Göze Hoş Gelen Gölge Oluşturma Teknikleri Nelerdir?
 • Detayların Rahatça Seçilmesini Nasıl Sağlarsınız?
1.hafta moda fotoğrafçılığı eğitimi sonunda etkileyici moda fotoğrafları çekebilmek için ışığı nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

Moda fotoğrafçılığında styling oluşturmayı ve kompozisyon kurallarından yararlanmayı öğreniyoruz. Tekstil, takı ve güzellik sektörü için ilgi çekici konseptler hazırlıyoruz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta Programı:
 • Moda Çekimlerinde Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • Fotografik Anlatım Nedir ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu Ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Giysi, Aksesuar, Ayakkabı, Takı Vb. Konseptli Çekimlerde Fark Yaratan Kompozisyonlar Nasıl Oluşturulur?
 • Sade Ancak Etkili Fotoğraf Mesajı Nasıl Yaratılır?
 • Styling Nasıl Oluşturulur?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Çekim Öncesi Ekiple Koordinasyon Toplantısı Nasıl Yapılır?
 • Çekim Öncesinde Markanın İstekleri Doğrultusunda Çekim Planı Nasıl Belirlenir?
 • Çekim İçin En Uygun Zaman Nasıl Belirlenir?
 • Çekilecek Stüdyo/Mekan/Yapı Daha Önceden Nasıl Kontrol Edilir?
 • Gerekli Hazırlıklar Nelerdir?
 • Hangi Ekipmanlar Ve Malzemeler Kullanılır?
 • Moda Çekimi Ekibi Kaç Kişiden Oluşmalıdır?
 • Açık Ve Kapalı Mekanlarda Karşılaşılacak Zorluklar Nelerdir?
2.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda çekim öncesi hangi hazırlıkları yapmanız gerektiğini öğrenerek sürprizlerle karşılaşmayacak, başarılı konseptler ve kurgular hazırlayacaksınız.

Modellerimizi kadrajımıza alıyor ve uygulamalı moda çekimi dersimize başlıyoruz. Zaman ve ekip yönetimini, modelle sağlıklı iletişim kurmayı öğreneceksiniz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 1.Bölüm Programı:
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar Nasıl Yapılır?
 • Model Çekime Nasıl Hazırlanır?
 • Makyaj – Kostüm Seçimi Nasıl Yapılır?
 • Konuya Uygun Saç - Makyaj Nasıl Yapılır?
 • Kostümler Nasıl Seçilir, Hangi Sırada Çekilir?
 • Kaç Kostüm Kullanılır?
 • Kaç Farklı Formatta Çekim Karesi Çıkarılır?
 • Modele Çekim Planı Hakkında Nasıl Bilgiler Verilir?
 • Stüdyoda Ekipmanlar Nereye, Nasıl Konumlandırılmalıdır?
 • Doğru Işığın Yönü Nasıl Bulunur?
 • Modelin Yüzünü Ve Vücudunu Nasıl Aydınlatmalısınız?
 • Yatay Ya Da Dikey Kadraj Kararı Nasıl Verilir?
 • Bakış Noktası Ve Yüksekliği Nasıl Seçilir?
 • Işık Düzeneği Kamera-Model Eksenine Kaç Derece Açıyla Bakmalıdır?
 • Fotoğraf Makinesiyle Işık Nasıl Ölçülür?
 • Histogram Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğraf Makinesi Işık Ayarları Nelerdir?
 • Işığa Göre ISO Ve Enstantane Ayarı Nasıl Yapılır?
Ekibiyle güçlü bir koordinasyona sahip moda fotoğrafçısı olarak markaların beklentilerine hızlı çözüm sunacak, yaptığınız işten bolca keyif alacaksınız.

Farklı açılardan, özgün kompozisyonlarla moda fotoğrafları çekmeye devam ediyoruz! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 2. Bölüm Programı:
 • Kompozisyona ve Arka Plana Göre Model Nasıl Konumlandırılır?
 • Modelin Beden Dilini Nasıl Yönlendireceksiniz?
 • Modelin Jest ve Mimiklerini Nasıl Kontrol Edeceksiniz?
 • Modele Doğru Poz Verdirme Teknikleri Neler?
 • Ayak, Baş ve Kolların Temel Pozisyonları Ne Olmalı?
 • Ayakta ve Oturarak Verilecek Model Pozları Nelerdir?
 • Modelle Doğru İletişim Kurma Teknikleri Neler?
 • Çekmek İstediğiniz Pozu Nasıl Anlatırsınız?
 • Modeli Zayıf Gösterme Yolları Neler?
 • Birden Fazla Modeli Nasıl Fotoğraflayacaksınız?
 • Arka Plan ve Çekim Açıları Nasıl Olmalı?
 • İlgi Noktası Yaratacak Fon Çalışmaları Nasıl Yapılır?
 • Katalog ve Reklamlar İçin Model Nasıl Fotoğraflanır?
 • Çekim Ne Kadar Sürmelidir?
Moda fotoğrafçılığı kursları uygulama dersi sonunda; stüdyonuzu çekime hazırlamayı, hangi ışıkları kullanacağınızı, modelle nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Çektiğiniz fotoğrafları düzenlemeye ne dersiniz? Bir fotoğrafçının sağ kolu olan Photoshop programını öğrenmeye başlıyoruz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta Programı:
 • Photoshop Nasıl Bir Programdır?
 • Moda Fotoğrafçısı İçin Photoshop’un Önemi Nedir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Döndürme/Kesme Nasıl Yapılır?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Moda Fotoğraflarını Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Objelerin Seçilmesi İçin Pen Tool Nasıl Kullanılır?
 • Arka Fon Nasıl Düzenlenir?
 • Aydınlık Ayarının Yapılması İçin Adjustments Nasıl Kullanılır?
 • Ton Düzenleme İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Levels, Curves, Brightness Nasıl Kullanılır?
 • Modalerin Renkleriyle Nasıl Oynanır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • HDR Tonlamalar Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Adjustments - Vibrance, Hue, Color Balance, Black&White, Photo Filter Komutları Nasıl Uygulanır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
4.hafta moda fotoğrafçılığı dersi sonunda; Photoshop düzenleme araçlarını kullanmaya başlayarak fotoğraflarınızı boyutlandırabilecek, beyaz ayarını ve tonlamalarını yapabileceksiniz.

Photoshop kullanarak fotoğraflarınıza arka plan eklemeyi, arka planı değiştirerek yaratıcı moda fotoğrafları hazırlamayı öğreneceksiniz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta Programı:
 • Beyaz Ayarını En Kolay Nasıl Yaparız?
 • Levels İle Otomatik Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Fotoğrafın Bir Parçasına İşlem Yapmak İçin Neler Kullanılır?
 • Spotlar Nasıl Temizlenir?
 • Fotoğrafın Bir Bölümünün Aydınlatılması Ya Da Karartılması İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Burn Tool Ve Dodge Tool İle İstenen Bölümler Nasıl Boyanır?
 • Moda Fotoğraflarının Arka Planı Nasıl Temizlenir?
 • Yaratıcı Arka Planlar Nasıl Olur?
 • Yeşil Perde Kullanarak Modeli İstediğimiz Kompozisyona Nasıl Ekleriz?
 • Unsharp Mesk Komutu İle Keskinleştirme Nasıl Yapılır?
5.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda fotoğraflarınızdaki kusurları yok ederken yaratıcı arka planlar oluşturmayı öğrenmiş olacaksınız.

Modelimizin gözlerini, kaşlarını, burnunu ve dudaklarını dilediğimiz gibi düzeltiyoruz. Photoshop tekniklerini öğrenmeye devam! Moda Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta Programı:
 • Kusursuz Moda Fotoğrafları İçin Katmanlar Nasıl Kullanılır?
 • Moda Çekimlerinde Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Alan Derinliği Yaratan Photoshop Sırları Neler?
 • Action Kaydetme Ve Plugin Nedir?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Modelli Moda Fotoğraflarında Gözaltı Torbalarını Ve Morlukları Yok Etmek İçin Neyi Bilmelisiniz?
 • Gözleri Nasıl Renklendiririz, Nasıl Aydınlatırız Ve Parlatırız?
 • Modelinizi Yeniden Yaratacak Kirpik, Göz Farı, Allık, Ruj Nasıl Eklenir?
 • Fotoğraflar Nasıl Saklanır?
 • JPG Ve TIFF Formatları Arasındaki Fark Nedir?
 • İnternet Ve E-Posta İçin Kullanılacak Fotoğraflar Nasıl Kayıt Edilir?
 • Baskı İçin Fotoğraf Nasıl Kayıt Edilmelidir?
6.hafta moda fotoğrafçılığı kursu sonunda fotoğraflarınızın alan derinliğinden modelinizin görüntüsüne kadar her noktasında düzenleme yapabilecek bilgiye sahip olacaksınız.

Daha çok uygulama zamanı! Çektiğiniz fotoğrafları düzenleyerek bilgilerinizin teorikte kalmasını önlüyor, Photoshop ve Retouch’ta deneyim kazanmanızı sağlıyoruz!

Moda fotoğrafçılığı kursu 7.haftasında; Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Temel Retouch teknikleri nelerdir? Moda fotoğraflarında hangi Retouch teknikleri kullanılmalı? Sivilce nasıl alınır? Göz altı torbalarını ve morlukları yok etmek için neyi bilmelisiniz? Gözleri nasıl renklendiririz, nasıl aydınlatırız ve parlatırız? Göz renklendirme, kirpik ve göz farı ekleme, allık ekleme, dudak renklendirme ve dolgunlaştırma, liquify ve kullanımı (burun estetiği), yüz pürüzsüzleştirme, diş beyazlatma nasıl yapılır? Fotoğraf nasıl keskinleştirilir? Fotoğrafa imza nasıl atılır ve paylaşılır? konularını işleyerek çektiğiniz moda fotoğraflarını kusursuz hale getireceksiniz.

Moda fotoğrafçılığı kursları ile fotoğraf düzenlemek için gerekli olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edinmiş olacak, çektiğiniz fotoğraflara retouch yapabileceksiniz!

Moda fotoğrafçısı olarak dijital platformlarda yer almanın önemini bu derste fark edeceksiniz! Online olmanın gücü bir başka… Moda Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Moda Fotoğrafçılığı Nasıl Bir Meslek?
 • Moda Fotoğrafçılığından Para Kazanılır Mı?
 • Markanızı Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Başarılı Girişimlerin Ortak Özelliği Ne?
 • Stüdyo Nasıl Kurulur?
 • Hangi Belgelere İhtiyacınız Var?
 • Yasal Süreçler Neler?
 • Hangi Ekipman, Makine ve Malzemeleri Almalısınız?
 • Stüdyonuzu Online Platformlarda Nasıl Duyurmalısınız? Dijital Dünyanın Farkında Mısınız?
 • Online Olmak Pazarlama Stratejinize Ne Katar?
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?
 • Moda Fotoğrafçısı Olarak Sosyal Medya Kanallarını Nasıl Kullanmalısınız?
 • Sosyal Medya Hesaplarınızda Fark Yaratacak Profili Nasıl Oluşturmalısınız?
 • Instagram ve Facebook Algoritması Nedir ve Nasıl Çalışır?
 • Kendi Altın Gün ve Saatlerinizi Nasıl Keşfedersiniz?
 • Reklam, Tanıtım ve Sponsorlu Yayın Çalışmalarınızı Kimlerle, Nasıl Yapmalısınız?
 • Post ve Story İçin Sponsorlu Yayın Oluşturmanın Sırları Neler?
 • En Fazla ve En Doğru Kitleye Ulaştıracak Reklam Modelleri Neler?
 • Hedef Kitlemizin Etkin Olduğu Sosyal Mecraları Nasıl Bulacağız?
 • Hedef Kitlenin İlgisini Çekmek Ve Etkileşimi Arttırmak İçin Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube Sayfalarının Profil Ve Paylaşım Görsellerini Nasıl Tasarlamalıyız?
Markanızı nasıl kuracağınızı ve sosyal medya hesaplarınızın nasıl olması gerektiğini öğrenerek rakiplerinizi hızla geçeceksiniz. İyi bir moda fotoğrafçısı iyi bir sosyal medya kullanıcısıdır aynı zamanda…

Sosyal medyada çekimlerinizi nasıl paylaşmanız gerektiğini, takipçi sayınızı nasıl artıracağınızı öğreterek moda fotoğrafçılığı eğitimimizi tamamlıyoruz. Moda Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 3.Bölüm Programı:
 • Sosyal Medyada Nasıl Hitap Edilir?
 • Yaratıcı Reklam Spotları Oluşturmak İçin Güçlü Bir Beyin Ekibi Nasıl Kurulur?
 • Kendini Okutan ve Paylaştıran İçerik Nasıl Yazılır?
 • Moda Fotoğrafçısı Olarak Markanıza Nasıl Güven Kazandırırsınız?
 • Sosyal Medya Sayfalarınızın Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Gizli Yollar Neler?
 • Daha Çok Beğeni ve Etkileşim Almak İçin Pazarlama ve Paylaşım Diliniz Ne Olmalı?
 • Rakiplerinizi Nasıl Analiz Edersiniz ve Onlara Karşı Hangi Tanıtım Silahlarınızı Kullanmalısınız?
 • Kısa ve Uzun Vadede Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenmeli?
 • Dolaylı Yoldan Müşteri Kazanmak İçin Hangi Psikolojik Yöntemleri Kullanmalısınız?
 • Gelen Müşterileri Kaçırmamanın Yolları ve Etkin İkna Teknikleri Neler?
 • En İyi Moda Fotoğraflarınızla Portföyünüzü Nasıl Oluşturacaksınız?
Moda fotoğrafçılığı eğitimi sonunda hem moda fotoğrafı çekmeyi hem fotoğraflarınızı düzenlemeyi hem de sosyal medyada paylaşmayı öğrenmiş olacaksınız. Artık sektöre girmeye hazırsınız!

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 1000’in üzerinde moda fotoğrafçısı mezun eden Sanat Akademi Moda Fotoğrafçılığı Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz moda fotoğrafçılığı kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Gelin, siz de ilgi alanınıza ve kariyer hedefinize uygun eğitimler alın.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Moda Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Ünlü moda markalarının tercih ettiği, mankenlerin çalışmak istediği bir moda fotoğrafçısı olmak ister misiniz? Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmayı amaçlıyorsanız Sanat Akademi moda fotoğrafçılığı kursu ile tanışın!

Pro Moda Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Moda Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Moda Fotoğrafçılığı Kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve moda fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden moda fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü moda fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, makine ve ekipman kullanımı, kompozisyon ve modelle iletişim, müşteri ilişkileri ve sosyal medya konularını içeren özel bir atölyedir.

Her yıl moda fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

moda fotoğrafçılığı eğitimi

Moda Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Moda fotoğrafçılığı kursuna katılabilmeniz için temel fotoğrafçılık eğitimi almış olmanız gerekiyor. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış olan öğrencilerimizin ilk olarak temel eğitimlerimize kayıtları yapılıyor.

7 Haftalık moda fotoğrafçılığı kursu ile moda çekimleri için gerekli makine ve ekipmanları, ışık kullanımını, kompozisyon kurallarını, modelle iletişim tekniklerini, temel düzeyde Photoshop ile fotoğraf düzenlemeyi öğrenirsiniz. Bu eğitim sonunda fotoğraf stüdyonuzu açabilir ya da markaların ve ajansların bünyesinde moda fotoğrafçısı olarak çalışabilirsiniz. İyi bir moda fotoğrafçısı olmak içinse moda fotoğrafçılığında deneyim kazanmalı, markalara hizmet vermeli, fırsat bulduğunuz her an fotoğraf çekmelisiniz.

En iyi moda fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi olarak Moda Fotoğrafçılığı Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Moda fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, moda fotoğrafçılığı mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Moda fotoğrafçılığı hizmeti vereceğiniz bir iş yeri açmak ya da fotoğraf markanızı kurmak için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Sanat Akademi olarak kurumumuzdan moda fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Moda fotoğrafı çekimlerinde ihtiyaç duyacakları ışık, dekor ve makineleri de anlaşmalı firmalarımızdan indirimli fiyatlarla karşılamaları mümkün.

Moda fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Moda fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun moda fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi moda fotoğrafçılığı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra moda fotoğrafçılığı eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Moda fotoğrafçılığı kursu Florya, moda fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, moda fotoğrafçılığı kursu Ataköy, moda fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, moda fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, moda fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren moda fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet, online moda fotoğrafçılığı eğitimi veriyoruz. Ancak moda fotoğrafçılığı kursu ilk 2 haftası teorik eğitim olmakla birlikte 3.haftasından itibaren uygulama ağırlıklı konuları kapsadığı için moda fotoğrafçılığı eğitimi yüz yüze alınması gereken bir programdır.

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize portfolyolarını hazırlamaları konusunda da destek veriyoruz. Yurt içi ya da yurt dışı fotoğraf eğitimlerini sürdürmeyi düşünen ya da çalışmalarını müşteri sunumlarında kullanmayı amaçlayan öğrencilerimiz için portfolyo hazırlık hizmeti sunuyoruz.

Elbette. Moda Fotoğrafçılığı Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
moda fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Moda Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Moda Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Moda fotoğrafçılığı kursu sonrası kendini ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz farklı eğitimler de alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Moda Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Moda fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi ve çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, moda fotoğrafçılığı kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Moda fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi moda fotoğrafçılığı kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Moda fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Moda fotoğrafçılığı mesleğine adım atan yüzlerce başarılı akademi öğrencisi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

217

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.085 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44