Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Latin Dans Kursu

Latin Rüzgarı Hayatınızı Değiştirecek!

Latin Danslarının Kıpır Kıpır Ritmi ile Kendinize Zaman Ayırın! Sanat Akademi Sosyal Latin Dans Kursu

Kendinizi geliştireceğiniz, bedeninize farklı bir gözle yaklaşacağınız, kanınızı kaynatacak bir dans mı arıyorsunuz? Hayatımda bir farklılık olsun, biraz eğleneyim mi diyorsunuz? Latin dansları ihtiyacınızdan fazlasını sunuyor!

Gündelik hayatın tüm koşturmacalarına sosyal Latin dans kursu ile ara verin, kendinize ve eğlenmeye zaman ayırın! Daha fazla vakit kaybetmeden hayatınızı Latin rüzgarı ile değiştirmeye ve enerjinizi tazelemeye ne dersiniz?

Sanat Akademi olarak dans etmek ve eğlenmek isteyen, Latin danslarına meraklı tüm dans tutkunlarına kapımız açık! Gelin, ayrıcalıklı bir sosyal Latin dans kursu ile yeni bir hobi edinin!

Sosyal Latin dans eğitimi günlük hayatta hareketsizliğin neden olduğu ödemlerin atılmasına, sırt ve bel ağrılarının ortadan kalkmasına ve duruş bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur.

sosyal latin dans kursu

Tüm Sosyal Latin Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Sosyal Latin Dans Kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel Latin dansları bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma, beden koordinasyonu, nefes kontrolü, Latin dans adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri başlıklarını barındıran uluslararası standartlarda bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Latin Dans Kursu Sanat Akademi

Latin ateşini Sanat Akademi’de yakıyoruz! Sosyal Latin dans kursu ile hayatınız monotonluktan kurtulacak, yaşadığınızı hissedeceksiniz! Uzman Latin dansları eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış sosyal Latin dans dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir sosyal Latin dans eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

sosyal latin dans kursu eğitmenleri

Ünlü Latin Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan sosyal Latin dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sosyal latin dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal Latin dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı sosyal latin dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı sosyal Latin dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sosyal Latin dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların sosyal Latin dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden sosyal Latin dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

sosyal latin dans eğitimi

Monotonluktan Sıkılan, Farklı Aktiviteler Arayanlara…

Tekdüze bir hayatınız mı olduğunu düşünüyorsunuz? Arkadaşlarınız ile kahve içmek yetmiyor, hatta sıradan aktiviteler sizleri bunaltıyor mu? Cevabınız evet ise sosyal Latin dans kursu sizi bekliyor...

Ev işleri, çalışma hayatı, belki de çocuklarınızın okul problemleri derken kendinize hiç vakit ayıramadığınızı mı fark ettiniz? Sıradan aktivitelerden kaçmak ve kendinize değer katmak mı istiyorsunuz? Sizleri yeniden harekete geçirecek bir tetikleyiciye mi ihtiyacınız var? Kendinize yeni bir alan açmak, yeniden canlanmak mı istiyorsunuz?

Latin dansların ateşi ile dinamik bir hayata adım atmaya ne dersiniz? Latin danslarının enerjik müzikleri ile daha aktif olacak ve farklı bir aktivite yapmanın keyfini çıkaracaksınız!

Latin Ateşinin Enerjisi Sizleri Saracak!

Hayatınıza renk gelsin istiyorsanız Latin dansları ile tanışmanın tam sırası! Kendinizi yenilemenize imkan tanıyacak ve sizleri çok daha zinde kılacak sosyal Latin dans kursu Sanat Akademi’de!

İçinizi kıpır kıpır yapacak, kanınızı kaynatacak müzikleri ile Latin dansları hayatınızı değiştirecek, günlerinizin daha keyifli geçmesini sağlayacak! Latin müziklerinin eşsiz duygularıyla ritimli adımlar attıkça kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve her sosyal Latin dans eğitimi sonrasında kendinizi çok daha enerjik hissetmeye başlayacaksınız!

Salsadan ruedaya, merengueden bachataya Latin danslarını tanıyacağınız Sosyal Latin Kursu ile bedenen ve ruhen tazelendiğinizi hissedeceksiniz!

sosyal latin dans eğitimleri
sosyal latin dans dersleri

Enerjik Adımlarla Dinamik Bir Hayat Yakalayın!

Sosyal Latin dans kursu ile bambaşka bir siz ile tanışmaya hazır mısınız? Olduğundan çok daha dinamik ve dinç bir beden sizleri sosyal Latin dans kursu sonunda bekliyor!

Sosyal Latin dans kursları ile Latin danslarının zorlu adım ve dönüşlerini yaparken bedeninizin esnediğini hissedecek, sağlıklı bir yaşama merhaba diyeceksiniz! Ayrıca dans ederek güzel vakit geçireceğinizi ve sosyalleşerek hayata karışacağınızı da unutmayın! Sağlıklı bir yaşam yalnızca beden sağlığı demek değil...

Sanat Akademi’de herkese göre bir eğitim var! Siz de kendinize uygun bir sosyal Latin dans kursu ile kendinize bir iyilik yapın ve daha dinamik günlere adım atın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dans etmek, eğlenmek ve hayatıma renk katmak istiyorum diyor, farklı ve dinamik bir aktivite arıyorsanız en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sosyal Latin dans kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir sosyal Latin dans eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal Latin dans kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre sosyal Latin dans eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan sosyal Latin dans dersleri veriyoruz.

sosyal latin dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi sosyal Latin dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sosyal Latin dans kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal Latin dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Bedeninizin İsteklerine Yanıt Verin, Sosyal Latin Dans Kursları ile Yaşamınıza Hareket Katın!

Gündelik yaşam, çoğu zaman hepimizi hareketsizliğe mahkum ediyor! Sosyal Latin dans kursu ile bu sağlıksız rutine son vermek sosyal ve eğlenceli bir ortamda Latin rüzgarına kapılmak istiyorsanız gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size sosyal Latin dans eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi sosyal latin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal Latin dans eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal latin dans kursları

Dans Edin, Eğlenin!

Yaşamın tekdüzeliğini Latin dans kursu ile kırın, doyasıya eğleneceğiniz ayrıcalıklı bir hobi edinin, yaşadığınızı dans ederek hissedin!

Kayıt Ol »

Stresinizi Atın!

Sosyal Latin dans kursları ile gündelik yaşamın ve iş hayatının getirdiği tüm gerginlikleri dans pistinin gerisinde bırakın, bedeninizle birlikte ruhunuza da tazeleyin!

meb ruhsatlı sosyal latin dans kursu

MEB Ruhsatlı Sosyal Latin Dans Kursu

Sanat Akademi sosyal Latin dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal Latin dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun sosyal Latin dans dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız sosyal Latin dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı sosyal Latin dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Sosyal Latin dans kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Sosyal Latin Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız sosyal Latin dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı sosyal Latin dans dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, sosyal Latin dans kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir sosyal Latin dans kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

sosyal latin dans eğitimi
sosyal latin dans eğitimleri

Uluslararası Standartta Sosyal Latin Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan sosyal Latin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 540’ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz sosyal Latin dans kursu programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, sosyal Latin dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sosyal Latin dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal Latin dans kursu ile sizlere yalnızca keyif aldığınız bir deneyim sunmak adına Avrupa’nın en iyi dans okullarının müfredatlarını yakından takip ediyor, sosyal Latin dans dersi içeriklerimizi sizin isteklerinizi de göz önüne alarak sürekli güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Sosyal Latin dans kursu ile dansa yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen dans tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Sosyal Latin dans eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, dans ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

sosyal latin dans dersi
sosyal latin dans dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal Latin dans eğitimi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece sosyal Latin dans kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için sosyal Latin dans kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Sosyal Latin Dans Kursu Yorumları

Eğlenmeye Zaman Ayırın!

Gündelik hayatın stresine ve koşturmacalarına biraz olsun ara vermek istemez misiniz?

Dans Ederek Sosyalleşin!

Yeni arkadaşlar edinin, unutulmaz anlar deneyimleyin, sosyal Latin dans kursları ile hayata karışın!

Yaşadığınızı Hissedin!

Hareketsiz bir rutinin vücudunuza yaptığı tüm kötülükleri sosyal Latin dans kursu ile silip atın!

sosyal latin dans kursu mezunları

540+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize sosyal Latin dans eğitimleri verdik.

Sosyal Latin dans dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal Latin dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sosyal Latin dans dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir sosyal Latin dans kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Sosyal Latin dans kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta sosyal Latin dans eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Sosyal Latin dans kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

sosyal latin dans eğitimleri
sosyal etkinlikler sosyal latin dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi sosyal Latin dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir sosyal Latin dans dersi sunuyoruz!

Sosyal Latin dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal Latin dans kursu olarak öğrencilerimizin Latin dansları başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Sosyal Latin dans kursları ile güzel vakit geçirdiğinizden emin olmak üzere yalnızca Latin dans dersleri ile sınırlı kalmıyor, sahne sanatlarının ve görsel sanatların farklı alanlarından isimlerle kültürel ve sosyal aktiviteler gerçekleştiriyoruz.

Sanat Cafe

Sosyal Latin dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sosyal Latin dans kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak Latin dans ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
sosyal latin dans dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Sosyal Latin dans kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, Latin dans sanatçıları ve sosyal Latin dans kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle sosyal Latin dans eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Sosyal Latin dans kursu ile usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik sosyal Latin dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik Latin dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

sosyal latin dans workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal Latin dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Latin Dans Kursu Detaylı Eğitim Programı

Latin rüzgarını bedeninizde hissetmeye hazır mısınız? Siz de keyifli bir hobiyle yaşamınızda farklılık yaratmak, eğlenmek ve enerjinizi atmak istiyorsanız detaylı sosyal Latin dans eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden sosyal Latin dans kursu alma şansını kaçırmayın!

Sosyal Latin dans kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Gündelik yaşamın hareketsizliğini kırmanızı sağlar,
 • Enerjinizi tazeler,
 • Bedeninizi dinçleştirir,
 • Vücudunuzu şekillendirir,
 • Fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olur,
 • Vücudunuzu forma sokar,
 • Stresten uzaklaşmanızı sağlar,
 • Ruh halinizi iyileştirir,
 • Sırt, bel ve eklem ağrılarına iyi gelir,
 • Beden hakimiyetinizi arttırır,
 • Nefes ve kas kontrolünü arttırır,
 • Yaratıcılığı arttırır,
 • Hafızanızı güçlendirir,
 • Boş zamanlarınıza eğlenceli bir aktivite katar,
 • Sanata zaman ayırmanızı sağlar,
 • Esnekliğinizi arttırır,
 • Kaslarınızı güçlendirir,
 • Sindirim sorunlarının önüne geçer.

Önce beden farkındalığı yaratıyoruz! Latin danslarının kıvraklığına bedeninizi alıştırmaya başlayın! 1. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
Sosyal Latin dans kursları ile hemen dans etmeye başlamayacak, önce bedenimizi ve ruhumuzu dansa hazırlayacağız. Ardından gelecek keyifli dans süreci için esneme ve hazırlık çok önemli...

Biraz da müzikle çalışalım! Latin müziklerin içinizi ısıtacak ezgileri ile tanışacak ve kendinizi müziğin ritmine kaptıracaksınız. 2. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Dans Adaptasyonu
 • Temel Dans Bilgisi
 • Başlangıç Seviye Temel Adımlar
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans ile Duygu Aktarımı
 • Doğaçlama Dans Çalışmaları
2. hafta sosyal Latin dans dersleri sonunda müzik kulağınızı geliştirecek, dansın ritmine kendinizi kaptıracaksınız! Sizler için Latin dünyasını sahneye taşıyoruz.

Tüm bedenimizi dansımıza dahil ediyoruz, jest ve mimikleri etkili kullanmadan olmaz! Sahnede adeta bir oyuncuya dönüşüyoruz. 3. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Jest ve Mimikler
  • Bakışlar
  • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
  • El-Kol Koordinasyonu
  • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Sahnede Beden Dili
 • Eşli Çalışmanın Mantığı
 • Dansta Zamanlama
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • İmaj Oluşturma Çalışmaları
 • Beden Orantısı
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
3. hafta sosyal Latin dans dersleri sonunda bedeniniz ve dans pisti adeta bir bütün haline gelmiş olacak!

Latin Amerika’ya gidiyoruz! Küba dansı Salsanın büyülü dünyasına adım atıyor, farklı bir kültürle ve müzikle tanışıyoruz. 4. – 5. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dansı Bilgisi
 • Salsa Stilleri
  • Porto Riko Stili
  • New York Stili
  • Mambo Stili
  • Küba Stili
  • Miami Stili
 • Salsa Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Salsa Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Salsa Ritmi
 • Salsa Dans Müzikleri
 • Salsa Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
2 haftalık sosyal Latin dans eğitimi salsa bölümümüzde dansın temel adımlarını ve dönüşlerini öğreniyoruz.

Bir bölümde salsa öğrenmek ne mümkün! Sosyal Latin dans eğitimi ile bu bölümümüzde de salsa yapmaya devam ediyoruz. 6. – 7. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dans Bilgisi Tekrarı
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Salsa Styling
 • Salsa Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
4 haftalık sosyal Latin dans eğitimi salsa dersleri ile egzotik ve eğlenceli bir dansta kendimizi geliştiriyoruz.

Bu bölümümüzü romantik bir dansa ayırıyor, sosyal Latin dans dersleri ile Bachata öğrenmeye başlıyoruz. 8. – 10. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Bachata Dansı Bilgisi
 • Bachata Stilleri
 • Bachata Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Bachata Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Bachata Ritmi
 • Bachata Dans Müzikleri
 • Bachata Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Bachata Styling
 • Bachata Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
10.hafta sosyal Latin dans kursu sonunda bedeninizin sınırlarını keşfetmenizi sağlayacak Bachata’nın temel figürlerine hakim olacak, partnerinizle birlikte harika şovlar sergileyeceksiniz.

Sırada Merengue ve Rueda var! Sosyal Latin dans kursları ile hızlı ve bir o kadar da eğlenceli iki dansı tanıyoruz. 11. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Merengue ve Rueda Dansı İçin Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı, Temel Adımlar
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Merengue ve Rueda Dans Müzikleri
 • Müziği Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Styling
 • Kıyafetler ve Aksesuarlar
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
11. hafta sosyal Latin dans dersleri ile ritmik Merengue ve Rueda müziklerine adımlarımız ve figürlerimizle eşlik edeceğiz.

Sosyal Latin dans kursu son haftamızı Cha Cha dansına ayırıyor, Latin Amerika’yı dansla keşfetmeyi sürdürüyoruz. 12. Hafta Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Cha Cha Dansı Bilgisi
 • Cha Cha Stilleri
 • Cha Cha Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Cha Cha Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Cha Cha Ritmi
 • Cha Cha Dans Müzikleri
 • Cha Cha Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Cha Cha Styling
 • Cha Cha Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Sosyal Latin dans kursu ile bedenimizi daha iyi kullanmayı öğreniyor, sosyalleşiyor, yeni bir deneyime yelken açıyor, dans ederek doyasıya eğleniyoruz!

Sosyal Latin Dans Kursu Programı – 540’ın Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 540’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Sosyal Latin Dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz sosyal Latin dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Latin Dans Kursu

Ev hayatının koşturmacası, ofis hayatının hareketsizliği, meslek kaygıları, para kazanma telaşı derken bunaldığınız günlerde sizlere biraz nefes olacak bir program sunuyoruz! Yetişkinler için sosyal Latin dans kursu programlarımızla dans etmeyi öğrenecek, sosyalleşecek ve müziğin ritminde çok eğleneceksiniz!

Sosyal Latin dans kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel Latin dansları bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma, beden koordinasyonu, nefes kontrolü, Latin dans adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri başlıklarını barındıran uluslararası standartlarda bir eğitim programıdır.

Sosyal Latin dans kursu programı; dans ederek eğlenmek ve sosyalleşmek isteyen, yeni bir hobi edinmeyi arzulayan, farklı dans teknikleri öğrenerek kendilerini geliştirmeyi amaçlayan tüm dans tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Sosyal Latin dans kursu gibi eşli danslara yönelik aktiviteler; fiziksel kazanımlarla birlikte yeni insanlarla tanışmanın ve sosyalleşmenin en iyi yollarından biridir.

sosyal latin dans eğitimleri

Sosyal Latin Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi sosyal Latin dans kursu Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Sosyal Latin dans kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı sertifika vermekteyiz. MEB onaylı sosyal Latin dans kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Sosyal Latin dans Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak sosyal Latin dans kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Sosyal Latin dans kursu eğitmen kadromuz; Latin dans başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak sosyal Latin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Sosyal Latin dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Sosyal Latin dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Sosyal Latin dans kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi sosyal Latin dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan sosyal Latin dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sosyal Latin dans kursu Florya, sosyal Latin dans kursu Bahçelievler, sosyal Latin dans kursu Ataköy, sosyal Latin dans kursu Yeşilköy, sosyal Latin dans kursu Zeytinburnu, sosyal Latin dans kursu Avcılar olarak hizmet veren sosyal Latin dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Sosyal Latin dans kursu ve diğer sosyal dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak sosyal Latin dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve dans geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi sosyal Latin dans kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Sosyal Latin dans kursu programımızı bir hobi kursu olarak düzenleyerek ayrıcalıklı bir aktivite gerçekleştirmek ve hayatına renk katmak isteyenlere keyifli bir eğlence olanağı sunmaktayız. Sosyal Latin dans kursları ile gündelik hayatın stresinden uzaklaşabilir, hareketsiz rutininizi bozabilir, enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal Latin dans eğitimi hareketsizliğe bağlı olarak gelişen sırt ve bel ağrıları, duruş bozuklukları gibi fiziksel sorunların da önüne geçmektedir. Buna ek olarak sosyal Latin dans kursu ile keyifli arkadaşlıklar kurabilir, sosyalleşebilir, güzel vakit geçirerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
sosyal latin dans kursu fiyatları

Sosyal Latin Dans Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Sosyal Latin Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans yeteneklerini geliştirmek isteyen, kendine bir alan yaratmayı amaçlayan ve dans etmeyi seven herkes için farklı eğitimler sunuyoruz! Siz de ayrıcalıklı bir hobi edinmek ve güzel vakit geçirmek için farklı kurslar arıyorsanız kursiyerlerimizin seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Sosyal Latin Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sosyal Latin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, sosyal Latin dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal Latin dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında sosyal Latin dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Sosyal Latin dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

540+

Mezun Öğrenci

Sosyal Latin dans kursu ile enerjisini tazeleyen yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

235

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.175 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44