Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

7 – 13 Yaş Fotoğraf Kursu

Çocuklarınıza Keyifli Bir Hobi Armağan Edin!

Asosyal Bir Hayat, Okul ve Sınav Kaygısı Çocuklarınızı Üzmesin! Sanat Akademi Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu ile Tanışın!

Çocuklarınızın fotoğraf tutkusu ile büyümesi, sanatsal bakış açısı kazanması, eğleneceği bir hobi edinmesi sizi de mutlu etmez mi? 7 – 13 yaş fotoğraf kursları ile onlara hayal güçlerini geliştirecek bir hediye verin…

Sosyalleşmekten çekinen, mutsuz çocuklar yetiştirmek istemiyorsanız onları; okul ve sınav endişelerinden uzaklaştıracak, kendilerine vakit ayıracakları, iletişim becerilerini ve yaratıcılıklarını artıracak, özgüven kazandıracak 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursları ile tanıştırın! Fotoğraf çekerek duygularını ifade etmesine destek olun, hayata kendi kadrajlarından baksınlar…

Eğlenceli ve samimi bir ortamda, alanında uzman eğitmenlerden, öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına özel çocuklar için fotoğrafçılık kursu almalarını sağlayın, mutlu bir çocuk yetiştirin!

Çocuk fotoğraf kursları; çocukların duygusal ve sosyal zekalarını artırarak daha yaratıcı düşünmelerini sağlarken iletişim kurma becerilerini artırmakta, okul ve aile ilişiklerini desteklemektedir.

7 – 13 yaş fotoğraf kursu

Tüm 7 – 13 Yaş Fotoğraf Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
5 Hafta 7,5 Saat
Kontenjan
12 Kişi

7 – 13 Yaş Çocuk Fotoğraf Kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 5 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerini pekiştireceği, eksik kalan yanlarını tamamlayacağı 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alacak.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 7 – 13 Yaş Çocuk Fotoğraf Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine destek olmak için 7 – 13 yaş fotoğraf kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel çocuklar için fotoğrafçılık kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre fotoğraf eğitimleri alsın!

7 – 13 yaş fotoğraf kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, eğitmenleri ve başarılı akademisyenlerinden 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
7 – 13 yaş fotoğrafçılık kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk fotoğraf kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın fotoğraf kursu tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 7 – 13 yaş fotoğraf kursu

MEB Fotoğraf Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve sosyal hayatlarına katkı sağlayacak MEB çocuk fotoğraf kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların 7 – 13 yaş fotoğraf kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğraf eğitimi alarak suça ortak olmayın!

7 – 13 yaş fotoğrafçılık kursu

Ayrıcalıklı Bir Hobi Edinsinler!

Ders ve sınav stresinden bunalan çocuklarınıza nefes alma fırsatı yaratın, çocuk fotoğrafçılık kursları ile fotoğraf çekmeyi öğrenirken hayatın endişelerinden uzaklaşsınlar!

Çocukların da tıpkı yetişkinler gibi kendilerine vakit ayırmaya, eğlenmeye ve gülmeye, kısacası bir hobiye ihtiyacı var! Çocuk fotoğraf dersleri ile biriken enerjilerini kendilerini geliştirmek ve ayrıcalıklı bir hobi edinmek için kullanmalarını teşvik edin, yaşıtlarıyla sosyalleştikleri bir kurs ortamında eğlenerek öğrensinler.

Çocuk fotoğraf kursu çocukların hem ruh hem de beden sağlığına iyi gelecek! Türkiye’nin en aktif çocuk fotoğrafçılık kursu Sanat Akademi’de çocuklarımıza fotoğrafla kendilerini keşfetme şansı sunuyoruz.

Duygularını Fotoğrafla İfade Etsinler!

İletişim kurmakta zorlanan, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunmasını ve sosyalleşmesini istediğiniz çocuklarınız için 7 – 13 yaş fotoğraf kursu fırsatını kaçırmayın!

Dinleme, anlama ve ifade etme becerilerini destekleyen çocuk fotoğraf kursları sayesinde kendine dair farkındalık kazanan çocuklar, duygularını fotoğraf kareleriyle anlatacak, daha konuşkan ve girişken olacaklar. Hissettiklerini fotoğrafın büyülü dünyasını kullanarak anlatan çocuklar, okul ve aile ilişkilerinde de başarılı olacaklar.

Çocuklarınızı anlayamadığınızı düşünüyorsanız, onların içe kapanık ve asosyal büyümesini istemiyorsanız fotoğraf kursu çocuk programımız tam size göre!

çocuklar için fotoğraf kursu
çocuklar için fotoğrafçılık kursu

Özgüven ve Sorumluluk Kazansınlar!

Kendi başına düşünme ve karar verme özerkliği kazanan, sorumluluk bilinci gelişen çocuklarımız yüksek özgüvenleri ile göz dolduracaklar.

7 – 13 yaş fotoğraf kursu ile yaratıcı düşünme becerileri artan, üretmenin hazzını yaşayan, yeteneklerinin farkına varan çocuklarımızın kendine olan güveni artacak, hem topluma uyumlu hem de bağımsız özellikleriyle özgün bir karaktere sahip olacaklar. Fotoğraf çekmeyi çok seven çocuklar, sanatsever bireyler olarak geleceğe ışık olacaklar!

Çocuklarınız hobi kazanırken kişilik ve karakterleri de gelişsin istiyorsanız 7 – 13 yaş fotoğraf kursları Sanat Akademi’de sizi bekliyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Farkındalıkları yüksek, sosyal ve yaratıcı çocuklar yetiştirmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun fotoğraf kursu programını belirleyelim ve 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre çocuk fotoğraf eğitimleri alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi veriyoruz.

çocuklar için fotoğraf kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

7 – 13 yaş fotoğraf kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için fotoğraf kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

7 – 13 Yaş Çocuklar İçin Fotoğraf Kursları! Sosyal ve Girişken, Duyarlı ve Üretken Çocuklar Sanat Eğitimlerinden Çıkar!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel fotoğraf eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle çocuk fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 7 – 13 yaş fotoğraf kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk fotoğraf eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hobi kazanmalarını ve mutlu olmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
7 – 13 yaş fotoğrafçılık kursu

Özgüven ve Farkındalık Kazansınlar!

Fotoğraf sanatının büyüleyici atmosferinde duygularına sınır koymasınlar, özgüvenlerini geliştirip kendilerine dair farkındalık yaşasınlar.

Kayıt Ol »

Fotoğrafla Büyüsünler!

7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursları sayesinde yaratıcılıkları gelişen çocuklarınız, sosyal ve okul hayatlarında dikkat çekecek, güçlü kişilikleri ve örnek davranışlarıyla beğenilecekler. Fotoğraf, onlara değer katacak.

meb ruhsatlı çocuk fotoğraf kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Fotoğraf Kursu

Sanat Akademi 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan fotoğraf eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Çocuk fotoğraf kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Fotoğraf Kursu

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız çocuklar için fotoğraf eğitimi dersliklerimizde teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 7 – 13 yaş fotoğraf dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Keyifli fotoğraf gezileri, 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi sonrası eğitim danışmanlığı ve ileri çocuk fotoğraf kurslarımızla fotoğraf çekmeyi çok seven çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Çocuklar için fotoğraf kursları programlarımızı uygulama odaklı hazırlayarak gençlerimize fotoğraf çekim becerileri kazandırıyor, eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

çocuk fotoğraf kursları
fotoğrafçılık kursu çocuk

Uluslararası 7 – 13 Yaş Çocuk Fotoğraf Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 7 – 13 yaş fotoğraf kursu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 7 – 13 yaş fotoğraf eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk fotoğrafçılık eğitimi stüdyolarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının fotoğrafçılık kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkaracaklar!

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimine başlayacak öğrencilerimize makine ve ekipman danışmanlığı yapıyor, ailelerimizin uygun fiyatlarla makine ve ekipman almasını sağlıyoruz.

Çocuk fotoğraf kursları uygulama derslerinde kullanılmak üzere alınacak fotoğraf makineleri için Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine gidiyoruz. Ailelerimizin ve çocuklarımızın merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyoruz.

Küçük fotoğrafçılarımızın en iyi arkadaşlarından biri olacak fotoğraf makinelerini, çocuk fotoğraf kursu eğitmenlerimizle birlikte seçmelerine destek oluyoruz.

çocuk fotoğraf dersleri
çocuk fotoğraf dersi

Fotoğraf Gezileri

Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak fotoğrafçılığı kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Çocuklar için fotoğraf kursu derslerimizde öğrendiklerimizi uygulama eğitimleriyle destekliyoruz. Velilerimizi ve çocuklarımızı, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize davet ediyoruz.

Fotoğrafın büyülü dünyasına adım atan çocuklarımızın, fotoğraf çekmeye devam etmesi ve tutkularının peşinden gitmeleri için elimizden gelen imkanı sunuyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 7 – 13 yaş çocuklar için fotoğraf kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

7 – 13 yaş fotoğraf kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu olarak öğrencilerimizin ünlü fotoğrafçılar ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler 7 – 13 yaş fotoğraf kursu

7 – 13 Yaş Çocuk Fotoğraf Kursu Yorumları

Çocuklarınıza Hobi Kazandırın!

Çocuklarınız son zamanlarda çok içe kapanık ve stresli mi? Onlara çözüm bulmaya ne dersiniz?

Fotoğraf Çekerek Hayatı Tanısınlar!

7 – 13 yaş fotoğraf kursu ile doğa sevgisi kazansınlar, hoşgörülü ve sorumluluk sahibi bireyler olsunlar.

Özgüven ve Farkındalık Kazansınlar!

Fotoğraf sanatı ile benliklerini keşfetsinler, özgüven kazansınlar, iletişimlerini güçlendirsinler!

7 – 13 yaş fotoğraf kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimleri verdik.

7 – 13 yaş çocuk fotoğraf dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 7 – 13 yaş fotoğraf kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Çocuklarınızın öğrenme hızına ve ilgi alanlarına göre şekillenen 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanmanın tam sırası…

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da ilgi duyan öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

7 – 13 yaş fotoğraf kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk fotoğraf eğitimi
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğraf dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 7 – 13 yaş fotoğraf kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Çocuk fotoğraf kursu ile usta fotoğraf sanatçılarını sadece takip etmekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Çocuklarınızın haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf sanatıyla şekillenen bir çevre oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

çocuk fotoğraf kursu fiyatlari
çocuk fotoğraf kursu fiyat

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

7 – 13 yaş fotoğraf kursu ile çocuklarımızın yeteneklerini fark ediyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı yaparak ailelere yol gösteriyoruz.

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf tutkularına yön veriyoruz.

Güzel sanatlar liseleri ya da konservatuvar fotoğraf bölümlerinde eğitim alarak fotoğrafçı olmak isteyen öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

7 – 13 yaş çocuk fotoğraf eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 7 – 13 yaş çocuklar için fotoğraf kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

çocuklar için fotoğraf kursu fiyatları

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimlerimizden eğlenceli anları, fotoğraf gezilerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

7 – 13 Yaş Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınıza hem hobi kazandıracak hem de kişisel gelişimlerine destek olacak bir eğitim arıyorsanız Türkiye’nin en çok tercih edilen 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu ile tanışın! 7 – 13 yaş fotoğraf eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

7 – 13 yaş fotoğraf kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Sosyalleşmesini ve kendine vakit ayırmasını sağlar,
 • Sanatsal bakış açısı kazandırır,
 • Özgüvenlerini geliştirir,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Sözlü ve sözsüz ifade becerilerini geliştirir,
 • Kişilik gelişimlerine katkı sağlar,
 • Bedensel ve ruhsal farkındalık kazandırır,
 • Zihinsel ve duygusal gelişimlerine destek olur,
 • Eleştirel bakma ve düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik algı kazandırır,
 • Toplumsal ve etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Üretmenin önemini fark etmesini sağlar,
 • Yeteneklerini keşfettirir,
 • Kariyer hedefleriyle ilgili bilinçlendirir.

İlk hafta çocuk fotoğraf dersleri ile çocuklarımıza Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Sanat Akademi’de fotoğraf tutkusu aşılıyoruz. 1.Hafta 1.Bölüm Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğraf Nedir?
 • Fotoğraf Sanatı ve Kültürü
 • İlk Çekilen Fotoğraftan Günümüze Uzanan Fotoğraf Yolculuğu
 • Fotoğraf Makinelerinin Çalışma Prensibi
 • Fotoğraf Makinesi Çeşitleri ve Özellikleri Neler?
 • Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
 • Çekilecek Fotoğraf Çeşidine Göre Hangi Marka ve Modeller Tercih Edilmeli?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Fotoğraf Makineleri Arasındaki Farklar Neler?
 • Çocuklar İçin DSLR Fotoğraf Makinelerinden Hangisi Uygun?
 • Fotoğraf Türleri ve Çeşitleri Neler?
1. hafta çocuk fotoğraf dersi ile çocuklar için en uygun fotoğraf makinesi ve objektif türlerini tanıtarak ekipman bilgisi kazanmalarını sağlıyoruz. Çocuk fotoğrafçılık kursları samimi ve eğlenceli bir havada başlıyor.

Çocuklarımıza fotoğraf çekerken ihtiyaç duyacakları ekipmanlar hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. 1.Hafta 2.Bölüm Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğraf Çekerken Objektifin Etkisi Nedir?
 • Hangi Açılı Lens Hangi Çekim Türünde Kullanılır?
 • Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka ve Modele Göre Lens Çeşitleri Neler?
 • En Çok Tercih Edilen Lens Markaları Neler?
 • Hafıza Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilir?
 • Kaç GB Hafıza Kartı Almak Gerekir?
 • Tripod ve Monopod Nedir?
 • Filtre Çeşitleri ve Kullanıldıkları Çekim Türleri
 • Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları
1.hafta çocuklar için fotoğraf eğitimleri sonunda fotoğraf makinelerinin nasıl çalıştığının farkına varan çocuklarımız, fotoğraf çekerken hangi ekipmanlardan yararlanmaları gerektiğini de öğrenecekler.

Fotoğraf makinesinin temel ayarları hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Çocuk fotoğraf kursları ile 2.haftada ilk fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz. 2.Hafta Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:
 • Diyafram Nedir?
 • Enstantane Nedir?
 • ISO Nedir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Fotoğraf Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır?
 • Histogram Bedir? Ne İçin Kullanılır?
 • Histogram Kullanılarak Ölçüm Nasıl Yapılır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • Fotoğraf Stilleri Nelerdir?
 • HDR Modu Nedir ve Hangi Tip Çekimlerde Kullanılır?
 • RAW Fotoğraf Nedir, Ne İşe Yarar?
 • Doğru Pozlama Nedir? Pozlama Nasıl Yapılır?
 • Çekilecek Konuya Göre Hangi Modlar Kullanılır?
 • Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Nedir? Ne İşe Yarar?
 • Zoom Nasıl Yapılır?
 • Fotoğraf Çekim Uygulamaları
2.hafta 7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi sonunda çocuklarımız temel fotoğraf çekme bilgisi edinmiş olacaklar. Öğrendikleri kamera ayarlarını deneyimlemek için bir sonraki hafta uygulama dersine katılacaklar.

Teoriği pratiğe dökme zamanı, uygulama haftası! Fotoğraf makinesinin temel ayarlarını yaparak ilk 2 haftada öğrendiklerimizi pratiğe dökeceğiz.

Çocuk fotoğraf kursu programımızda 3. hafta; ilk 2 haftada teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. Fotoğraf stüdyomuzda farklı konular için manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yaparak bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Makinemizin beyaz ayarını yapmayı öğrenerek fotoğraflarımızın aydınlık çıkmasını sağlıyoruz. Ayrıca küçük fotoğrafçılarımıza ölçüm modlarıyla ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmaları gerektiğini öğretiyoruz. Fotoğraflarda net görüntüler için kısık ayarını nasıl kullanacaklarını, flu fotoğraflarda açık diyaframdan nasıl yararlanacaklarını anlatıyoruz. ISO, diyafram ve enstantane bilgilerini pekiştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Eğlenceli bir ortamda geçen çocuk fotoğraf kursu uygulama dersimizde, küçük fotoğrafçılarımız fotoğraf çekmenin ne kadar keyifli olduğunu deneyimleyecekler.

Çocuk fotoğrafçılık kursları ile programımızın bu bölümde ışıktan yararlanmayı öğrenecek, fotoğraflarımıza boyut katacağız! 4.Hafta 1.Bölüm Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:
 • Doğru Bir Pozlama İçin Işık Kontrolü Nasıl Yapılır?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) ve DüşÜk (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Doğal ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Işığın Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Flaş Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılır?
 • Doğal Işığın Döngüsü ve Temel Özellikleri Nelerdir?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
Çocuk fotoğraf eğitimleri sayesinde sanatsal bakış açısı gelişen çocuklarımız, çevrelerine karşı farkındalık kazanacaklar. 4.hafta fotoğrafçılık kursu kompozisyon konusuyla devam edecek.

Çocukların engin hayal gücüyle olaylara bakıyoruz. Kendi hikayelerini ve kompozisyonlarını yaratmayı öğrenecekler. 4.Hafta 2.Bölüm Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğrafta Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • 1/3 Kuralı Nedir? Fotoğrafa Nasıl Uygulanır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Simetri Nasıl Oluşturulur, Çizgiler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Fotografik Anlatım Nedir ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Fotoğraflarımız Ne Kadar Etkili?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
4. hafta 7 – 13 yaş fotoğraf dersi sonunda çocuklarımız yaratıcılıklarını çektikleri fotoğraflara yansıtacaklar, bizi şaşırtacak kompozisyonlar üretecekler.

Işık ve kompozisyon derslerimizin uygulamaları ile devam ediyoruz. Çocuklarımız stüdyoda fotoğraf çekmeyi çok sevecekler. 5.Hafta Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı:

5.hafta çocuk fotoğraf kursu programında; küçük fotoğrafçılarımızla birlikte stüdyoya geçiyor, ışıklarımızı ve ekipmanlarımız yerleştiriyor ve uygulama dersine başlıyoruz. Işığın yönüne, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Çerçeveleme, İlgi Merkezi, Altın Oran, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Denge, Form, Doku, Dinamizm, Uyum, Renk, Kontrast ve Yansıma gibi kompozisyon kurallarından yararlanarak öğrendiklerimizi pekiştiriyoruz. Işığı kullanarak fotoğraf çekmeyi öğreniyor, çocuklarımızın renkli hayal güçlerinden yararlanarak fotoğraf hikayeleri yaratıyoruz.

Çocuk fotoğraf kursu sonunda; öğrencilerimiz temel düzeyde fotoğraf çekmeyi öğrenmiş olacaklar. Makinelerinin ayarlarını yapabilecek, stüdyoda fotoğraf çekme deneyimi kazanacak, fotoğraf çekmenin ne kadar eğlenceli bir uğraş olduğunu fark edecekler.

Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Çocuk fotoğraf kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak çocuklarımızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Siz de çocuklarınıza keyifli bir hobi kazandırmak isterseniz Sanat Akademi’nin fotoğraf sanatıyla renklenen dünyasına adım atabilirsiniz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 7 – 13 Yaş Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Programı

Fotoğraf sevgisiyle büyüyen çocuklar yetiştiriyoruz! Doğaya ve insanlara saygılı, duygularını kendi kadrajından ifade eden çocuklarımız hayata pozitif bakıyor…

7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 5 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerini pekiştireceği, eksik kalan yanlarını tamamlayacağı 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alacak.

Bu program; çocuklarının özgüven kazanmasını, ifade becerilerini geliştirmesini, hobi edinmesini ve sosyalleşmesini isteyen ailelere yol göstermek; çocuklarımıza fotoğraf sevgisi aşılamak ve fotoğraf çekmeyi merak eden çocuklara temel düzeyde fotoğraf çekme becerisi kazandırmak için hazırlanmıştır.

Çocuk fotoğraf kursları; erken yaşlarda sanatsal perspektif ve bakış açısı kazandırırken çocuklarımızın kendilerine olan güvenlerini artırıyor, aktif ve sosyal olmalarını sağlıyor, özgür bir ruh kazanmalarına destek oluyor.

çocuk fotoğraf eğitimi

Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk fotoğraf kursu Sanat Akademi olarak 7 – 13 Yaş Çocuk Fotoğraf Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 7 – 13 yaş çocuklar fotoğraf kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuk fotoğraf kursu eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

7 – 13 yaş fotoğraf kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 7 – 13 yaş fotoğraf kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 7 – 13 yaş fotoğraf kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun fotoğraf kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 7 – 13 yaş fotoğraf kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için fotoğraf eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Florya, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Bahçelievler, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Ataköy, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Yeşilköy, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Zeytinburnu, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Avcılar olarak hizmet veren 7 – 13 yaş fotoğraf kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekmek çocukların sosyal ve ruhsal gelişimleri için çok önemlidir. İyi bir kurs ve eğitmen; öğrencinin hayata ve dünyaya bakışını, kişiliğini, sanatsal ve soyut düşünme yetisini, çevresiyle iletişimini olumlu yönde etkilemektedir. Fotoğraf eğitiminin çocuklara faydaları arasında ilk sırada sosyalleşmelerine olan katkısı yer alır. Fotoğraf sanatı sayesinde çocuklar keyifli bir ortamda, yaşıtlarıyla bir arada olmanın tadını çıkarırlar. Kendilerini daha iyi ifade etme becerisi kazanır, iletişim yeteneklerini geliştirmiş olurlar. Çocuk fotoğraf eğitimi aynı zamanda çocukların dünyayı keşfetmelerini sağlar, merak duygularını kamçılar. Fotoğraf gezileriyle doğadaki canlıları ve bitkileri yakından tanımaya fırsat bulur, hayvan ve çevre sevgisi kazanırlar. Çocuklar için fotoğraf eğitimi çocuklarımızın bireysellik hissi kazanarak sorumluluk alma becerilerini geliştirir, daha girişken ve aktif olmalarını sağlar, utangaçlıktan kurtarır. Konsantrasyon, düşünme ve fikir üretme becerileri de fotoğrafla birlikte gelişir. Disiplin sahibi, sabırlı ve özverili bireyler olurlar. Sanatsal bakış açısı kazanarak çevresinde olanları fark eder ve sorgular, hayata farklı bakış açıları ile yaklaşır, yaratıcı ve pratik olurlar.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk fotoğraf kursu fiyatları

7 – 13 Yaş Fotoğraf Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

7 – 13 Yaş Fotoğraf Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

7 – 13 yaş fotoğraf kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine, özgüven kazanmalarına destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

7 – 13 Yaş Fotoğraf Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

7 – 13 yaş fotoğraf kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, 7 – 13 yaş fotoğraf kursu dersliklerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf stüdyomuzu ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

7 – 13 yaş fotoğraf eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 7 – 13 yaş çocuk fotoğraf kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

7 – 13 yaş fotoğraf kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Fotoğraf çekmeyi öğrenerek sosyalleşen, eğlenen, yaratıcılık kazanan çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

181

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 905 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44