Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Hayaliniz Düğün Fotoğrafçısı Olmak mı?

Yeteneklerinizi Değerlendirin, Başarılı Bir Kariyer İçin Mesleğinizin Eğitimini Alın! Sanat Akademi Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün fotoğrafçısı olmayı istiyor ancak mesleğin size uygun olup olmadığını bilmiyor musunuz? Kariyerinizin rotasını fotoğrafçılığa çevirmeye ve gelin-damat adaylarının gözde fotoğrafçısı olmaya ne dersiniz?

Düğün fotoğrafçılığı kursu ile çiftlerin en mutlu anlarına tanıklık etmenin yanında bu anları ölümsüzleştirecek bilgi ve deneyime ulaşacak, stüdyonuzu açarak binlerce gelin – damada ulaşacak, profesyonel fotoğrafçı olma tutkunuzu hayatınıza taşıyacaksınız. Mesleğinize dair tüm bilgi ve deneyimi düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile edineceksiniz…

Fotoğraf çekim becerilerinizi geliştirecek, düğün fotoğrafçılığının en ince ayrıntılarını öğrenmenizi sağlayacak, sosyal ve eğlenceli bir ortamda, uygulama ağırlıklı ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir düğün fotoğrafçılığı eğitimi alın!

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için mesleki olarak kendilerini yetersiz hissediyor ve hayallerinden vazgeçiyorlar.

düğün fotoğrafçılığı kursu

Tüm Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Düğün Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Sanat Akademi

Düğün fotoğrafçılığına merak saldınız ve acaba ben de fotoğrafçı olabilir miyim diye kendinize soruyor musunuz? Yeteneklerinize uygun bir mesleği mi yapmak amacınız? Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmenleri

Ünlü Düğün Fotoğrafçıları

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından ve fotoğraf sanatçılarından düğün fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
düğün fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı düğün fotoğrafçılığı kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında düğün fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların düğün fotoğrafçılığı dersi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden düğün fotoğrafçılığı kursu alarak suça ortak olmayın!

düğün fotoğrafçılığı eğitimi

Düğün Fotoğrafçısı Olmak mı İstiyorsunuz?

İşinizde mutsuz musunuz? Kariyeriniz için doğru seçimleri yapmadığınızı düşünüyor, sizi mutsuz eden bir meslekte mi çalışıyorsunuz? Düğün fotoğrafçılığı kursu ile tanışın…

Değişim için hiçbir zaman geç değil, yeter ki kendinizi ve yeteneklerinizi iyi tanıyın, tutkularınıza sırtınızı dönmeyin! Yaşınız ne olursa olsun tutkularınızın peşinden gidebilir, yeteneklerinizi keşfederek yeni bir kariyere merhaba diyebilirsiniz. Sanat Akademi’de düğün fotoğrafçılığı kursları ile ikinci bir kariyer şansına ne dersiniz?

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile fotoğrafçılık tutkunuzu kariyere dönüştürün, fotoğraf tutkunuzdan ve yeteneklerinizden para kazanmaya başlayın...

Mesleğinize Dair Bilgi ve Deneyim Edinin!

Sevdiğiniz işi yapmaya başlamanın sizce de tam zamanı değil mi? Fotoğrafçılık tutkunuzu yeni bir boyutla ele alın, mesleğinizin inceliklerini akademide öğrenin.

Düğün fotoğrafçılığının zorluklarından çekim tekniklerine, gelin – damatla sağlıklı iletişim kurmaktan fotoğraf düzenlemeye kadar başarılı bir düğün fotoğrafçısının sahip olması gereken bilgi ve deneyimi edineceğiniz bir eğitim alın, özgüven kazanarak kariyerinize sağlam bir giriş yapın. İyi bir temel, başarılı bir mesleki hayat demektir!

Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursları ile sadece mesleki değil hobi olarak da düğün çekimleri yapmak istiyorsanız mükemmel gelin – damat fotoğrafları çekerek fark yaratacaksınız!

düğün fotoğrafçılığı eğitimleri
düğün fotoğrafçılığı dersi

İşini Profesyonelce Yapın!

Çiftlerin en özel ve keyifli anlarını ölümsüzleştirin, düğün fotoğrafçısı olarak yeni mesleğinizle hem para kazanın hem de mutluluğa tanıklık edin...

Düğün fotoğrafçılığı kursu ile edindiğiniz bilgi ve deneyim sayesinde tercih edilen ve beğenilen bir düğün fotoğrafçısı olabilecek, stüdyonuzu açarak çiftlere hizmet vereceksiniz. Uygulama ağırlıklı bir düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile gelinlerin – damatların ve ailelerinin hayran kalacağı fotoğraflar çekmenin sırlarını öğrenin!

Fotoğrafçılığın geleceğine yatırım yapıyor, Sanat Akademi olarak düğün fotoğrafçılığı kursları ile fotoğraf dünyasına profesyonel isimler kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hayallerinizin peşinden gidecek cesareti bulamıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre düğün fotoğrafçılığı eğitimi alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre düğün fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan düğün fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

düğün fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi düğün fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize kişiye özel kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Düğün Fotoğrafçılığında Uzmanlaşın! Sanat Akademi Düğün Fotoğrafçılığı Kursları Sizi Bekliyor…

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılığı kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün fotoğrafçılığı kursu ile yeni bir kariyer edinin!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi düğün fotoğrafçılığı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün fotoğrafçılığı kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin sırlarını öğrenin, bilgi ve deneyim kazanarak sektöre hızlı bir giriş yapın!

Kayıt Ol »

Adından Söz Ettiren Bir Düğün Fotoğrafçısı Olun!

Beğenilen bir düğün fotoğrafçısı olmak için mesleğinizin sırlarını öğrenin, teknik ve uygulama becerisi kazanarak mesleğinizi başarıyla yapın!

meb ruhsatlı düğün fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan düğün fotoğrafçılığı eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı düğün çekimleri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Düğün fotoğrafçılığı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Düğün fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız düğün fotoğrafçılığı kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı düğün fotoğrafçılığı eğitimi metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı düğün fotoğrafçılığı dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek gelin damat çekim ödevleri, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Gelin – damat çekimleri, düğün videosu ve albüm tasarımları ile öğrencilerimizi mesleklerinde uzmanlaştıracak düğün fotoğrafçılığı kursu sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı düğün fotoğrafçılığı eğitimi
düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Uluslararası Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan düğün fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte düğün fotoğrafçılığı eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, fotoğraf çekim stüdyolarımızın konforuna, araç gereç donanımımıza, fiziki imkânlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Adından söz ettiren bir düğün fotoğrafçısı olmanız için en iyi sanat okullarının fotoğrafçılık kurslarını değerlendirerek hazırladığımız düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile hayatınıza yön verin, işinizi başarıyla yapın!

+450 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan 450’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; düğün fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak büyüleyici gelin – damat fotoğraflarına imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar. Türkiye’nin önde gelen dergilerinde, ajanslarında çalışan düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimiz kariyerlerini sağlam adımlarla inşa ediyorlar.

Sektörün tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasına giren öğrencilerimiz, çiftlerin mutluluklarına ortak olurken profesyonel ve başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyorlar. Sanat Akademi olarak bizler de her zaman ve her koşulda yanlarında oluyoruz!

düğün fotoğraf çekimi kursu
düğün çekim eğitimi

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere düğün fotoğrafçılığı kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel düğün fotoğrafçısı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmaları için ihtiyaç ve beklentilerine en uygun fotoğrafçılık eğitimlerini belirliyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu olarak stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak düğün fotoğrafçılığını hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

İş İmkanı

Aşka ve mutluluğa ortak olarak düğün fotoğrafçılığı mesleğini yapmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize Sanat Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, düğün fotoğrafçılığını meslek olarak yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmeni ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

düğün fotoğrafçılığı dersleri
düğün fotoğrafçılığı

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Düğün fotoğrafçısı olmayı düşünen ve mesleğine uygun fotoğraf makinesi ve ekipman almak isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, üretici firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı stüdyosunu kurmak isteyen öğrencilerimize ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyenlere branşlarına ve fotoğraf stillerine göre makine ve ekipman seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Mesleğinizi yaparken en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı düğün fotoğrafçılığı kursu eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında kendini geliştirmeye devam etmek ve işini standartların üzerinde yapmak isteyen tüm öğrencilerimize destek oluyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece düğün fotoğrafçılığı kursu süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman düğün çekimi stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyen düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize kişisel ve mesleki becerilerini geliştirecekleri eğitimler vererek rakiplerinden sıyrılmalarını sağlıyoruz.

düğün fotoğraf çekimi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Öğrenci Yorumları

Düğün Fotoğrafçısı Olmaya Ne Dersiniz?

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Mesleki Eğitim Alın!

Düğün fotoğrafçılığına dair teorik ve uygulama eğitimleriyle mesleğinizi başarıyla yapacak bilgi ve deneyime ulaşın.

Ünlü Düğün Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Düğün fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapın, tercih edilen bir fotoğrafçı olmanın gururunu yaşayın.

düğün fotoğrafçılığı kursu mezunları

800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize düğün fotoğrafçılığı eğitimleri verdik.

Düğün fotoğrafçılığı dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah düğün fotoğrafçılığı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye düğün fotoğrafçılığının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir program, eğlenceli ve samimi bir ortam, geniş imkanlar ve özel bir düğün fotoğrafçılığı eğitimi için binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Fotoğraf dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan ve eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da merak salan öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, Sanat Akademi’de yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayal gücünüzü genişletecek, başarma güdünüzü artıracak eğitimler sizi bekliyor.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla her zaman iç içe olun.

düğün fotoğrafçılığı eğitimleri
sosyal etkinlikler düğün fotoğrafçılığı kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin ünlü düğün fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Düğün fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizi için hem mesleki bilgi edinecekleri hem de keyif alacakları bir düğün fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık. Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz…

Sanat Cafe

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece düğün fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Düğün fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
düğün fotoğrafçılığı dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, ufkumuzu genişletiyoruz!

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve düğün fotoğrafçılığı eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak uzman bir düğün fotoğrafçısı olmalarının yolunu açıyoruz.

Geleceğin başarılı düğün fotoğrafçılarını yetiştirmek için duayenlerin deneyiminden yararlanıyoruz. Öğrencilerimizin gelişiminin takipçisi oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Düğün fotoğrafçılığının ustalarının sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

düğün fotoğrafçılığı workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı gelin – damat fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Düğün fotoğrafı çekimleri için gerekli makine ayarlarından ekipman kullanımına, Retouch’tan albüm tasarımına kadar düğün fotoğrafçılığı mesleğinin detaylarını öğreneceğiniz, Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi’de sizi bekliyor! Düğün fotoğrafçılığı kursu programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

En etkileyici ve romantik düğün fotoğraflarının sırrı ne? Düğün fotoğrafçılığı kursları ilk dersimizde ekipmanlarımızı tanıyoruz... Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm Programı:
 • Düğün Fotoğrafçılığı İçin Hangi Marka ve Model Fotoğraf Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Düğün Fotoğrafçılığında Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Reflektör ve Difüzör Düğün Fotoğraflarında Nasıl Kullanılır?
 • Tripod Ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • Düğün Çekimleri Hangi Modda Yapılır?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Modlar Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • Ölçüm Modları Işığa Göre Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir?
 • + Ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 Ve 1:1 Nedir ve Düğün Fotoğrafı Çekimlerinde Hangisi Kullanılmalı?
Mesleğine hakim bir düğün fotoğrafçısı olmaya hazırlanın! Düğün fotoğrafçılığının tüm detaylı bu kursta! Makine ve ekipman bilgisinden ışık ve kompozisyona kadar tüm fotoğrafçılık bilgi ve deneyimine ulaşacaksınız.

Işığı doğru kullanmadan istediğiniz gelin damat fotoğraflarını elde edemezsiniz. Düğün fotoğrafçılığı için gerekli ışık kaynaklarının neler olduğunu öğreneceksiniz... Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Düğün Fotoğrafçılığında Kullanılan Işık Kaynakları Neler?
 • Doğru Bir Pozlama İçin Fotoğrafçı Işığı Nasıl Kontrol Eder?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi Ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) Ve Düşük (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Düğün Çekimlerinde Flaş Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılır?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
 • Rembrant Aydınlatması İle Portre Çekimi Nasıl Yapılır?
 • Silüet Aydınlatması Nasıl Yapılır?
 • Gelin Ve Damadın Üzerine Düşen Işık Değeri Nasıl Ölçülür?
 • Çiftler Işığa Göre Nasıl Konumlandırılır?
Etkileyici düğün fotoğrafları için hem ışığı hem de çiftleri doğru yönlendirmelisiniz. 1.hafta düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile kapalı ve açık mekanlarda ışık kaynaklarını verimli kullanmak için pratikler yapacağız.

Birbirine aşkla bakan çiftlerimizin hikayelerini fotoğraflarla anlatmak için kompozisyon kurallarını öğreniyoruz. Stüdyoda gelin – damat çekimine hazırlanıyoruz! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta Programı:
 • Düğün Çekimlerinde Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • Fotografik Anlatım Nedir Ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu Ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Çekim Veya Düğün Öncesi Çiftle Koordinasyon Toplantısı Nasıl Yapılır?
 • Çekim Öncesinde Çiftin İstekleri Doğrultusunda Çekim Planı Nasıl Belirlenir
 • Gelin-Damat Çekimleri İçin En Uygun Zaman Nasıl Belirlenir?
 • Çekilecek Mekan/Yapı Daha Önceden Nasıl Kontrol Edilir?
 • Gerekli İzinler Ve Belgeler Nelerdir?
 • Hangi Ekipmanlar Ve Malzemeler Çekime Götürülmelidir?
 • Düğün Çekimi Ekibi Kaç Kişiden Oluşmalıdır?
 • Açık Ve Kapalı Mekanlarda Karşılaşılacak Zorluklar Nelerdir?
 • Stüdyo Gelin Damat Çekimlerinin Temel Açıları Nelerdir?
 • Hangi Açılardan En İyi Fotoğrafları Çekersiniz?
 • Stüdyoda Işık Ve Ekipmanlar Nasıl Konumlandırılır?
 • Doğru Poz Nasıl Verdirilir Ve Işığın Poza Etkisi Nasıldır?
2.hafta düğün fotoğrafçılığı kursu sonunda yaratıcı gelin – damat fotoğrafları çekecek kompozisyon bilgisine sahip olacak, stüdyoda ışığı etkili şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

Tüm günümüzü düğün çekimine ayırıyoruz! Uygulamalı ve gelin – damat modelli çekimlerimizle teorik değil pratik eğitim veriyoruz! Düğün fotoğrafçılığı kursu 3.haftasında; doğal ışık kaynağımızından gelen ışığın yönüne bağlı olarak çiftlerimizi konumlandırıyor, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Çekim öncesi hazırlık aşamalarını, çekim planı ve ekip iletişimini canlı bir şekilde deneyimliyor, çiftlerimizle doğru iletişim kurmanın yollarını öğreniyoruz. Farklı açılardan çiftlerimizin baş, omuz, vücut, jest ve mimiklerini yönlendirerek fotoğraflar çekiyoruz. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta Programı:
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, Iso Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Doğru Pozlama Nedir Ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Çiftlerle Doğru Ve Etkili İletişim Yöntemleri Nelerdir?
 • Poz Vermede Baş Ve Omuz, Jest Ve Mimikler Nasıl Yönlendirilir?
 • Temel Duruş Şekilleri Nelerdir?
 • Arkadaş Gruplarıyla Çekimler Nasıl Yapılır?
 • Çifti Daha Uzun Ve Zayıf Gösterme Teknikleri Nelerdir?
 • Damat Evi Ve Gelin Evi Çekimleri Nasıl Yapılır?
 • Gelin Evi Önü Eğlencesi Nasıl Çekilir?
 • Çiftin Düğün Hazırlıkları Nasıl Çekilir?
 • Nikah Süreci, İlk Dans, Pasta Kesimi Ve Eğlence Sırasında Nasıl Video Ve Fotoğraf Alınır?
 • Çekim Kaç Dakika Sürmelidir?
 • Açık Hava Düğün Çekimi Ve Trash Day Çekimleri Nasıl Yapılır? Gibi Sorularınızı Da Uygulamalı Bir Şekilde Yanıtlamış Oluyoruz.
3.hafta uygulamalı düğün çekimi dersimizi tamamladık! Gelin – damat çekimlerinde makine ayarlarınızı doğru yapabilecek, özgün kompozisyonlar hazırlayarak çiftlere alışılmışın dışında pozlar çekeceksiniz.

Uygulama dersinde çektiğimiz fotoğraflar arasından en güzellerini seçiyor, albüm tasarımını nasıl yapacağımızı öğreniyoruz! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta Programı:
 • Düğün Albümü Tasarımlarında Görsel Standartlar Nelerdir?
 • Albüm Çeşitleri Neler?
 • Hangi Albüm Ebatlarını Tercih Etmeliyiz?
 • Albüm Setleri Nasıl Oluşturulur?
 • Albüm Satışında Fiyatlandırmayı Nasıl Yapmalıyız?
 • Çalışma Prensiplerimizi Nasıl Belirleriz?
 • Albüm İçin Fotoğraf Seçimi Nasıl Yapılmalıdır Ve Hangi Formatta Teslim Edilmelidir?
 • Çekilen Fotoğrafları Ne Kadar Sürede Çiftlere Teslim Etmek Gerekir?
 • Teslimat Nasıl Yapılır?
 • Teslimat Kargo İle Yapılırsa Ödeme Kime Aittir?
 • Çiftler Hangi Yollarla Seçtikleri Fotoğrafları Sizlere Göndermeliler?
 • Seçilen Fotoğraflar İçin Albüm Nasıl Tasarlanmalıdır?
 • Tasarımı Yapılmış Albüm İçin Çiftlerden Nasıl Onay Alınır?
 • Nerede Ve Nasıl Baskı Yapılır?
 • Baskı Merkezleriyle Anlaşma Yapmak Gerekir Mi?
 • Basılacak Olan Albümlerin Ödemesi Nasıl Gerçekleşir?
 • Albümler Baskıdan Çıkınca Kimin Adresine Gönderilir?
 • Zor Müşterilerle Nasıl İletişim Kurulur?
 • Memnuniyet Nasıl Sağlanır?
 • Beğenilmeyen Albümlerin Tasarımı Tekrar Yapılır Mı?
4.hafta düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile birlikte çiftlere teslim edeceğiniz albümlerle ilgili seçme, hazırlama, format belirleme ve teslim etme konularında mesleki bilgi edineceksiniz.

Photoshop kullanamayan profesyonel bir fotoğrafçı olamaz maalesef! Düğün albümü tasarımı için fotoğraflarınızı nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceğiniz Photoshop dersi başlıyor! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta Programı:
 • Adobe Photoshop Nedir, Özellikleri Nelerdir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının; Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Çalışma Alanını Nasıl Düzenleriz?
 • Görüntü Araçları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?
 • Gürültü(Noise) Nasıl Azaltılır?
 • Gelin - Damat Fotoğraflarındaki Hataları Nasıl Düzeltirsiniz?
 • Keskinlik Ve Görüntü Boyutlandırma Nedir?
 • Renk Tonları Nelerdir?
 • Işık Ve Kontrast Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Levels Ve Curves Nasıl Kullanılır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • Siyah Beyaz Ve HDR Tonlamalar
 • Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Gelin-Damat Fotoğraflarını Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
 • Fotoğraf Nasıl Kaydedilir?
Tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak için Photoshop kullanmayı öğrenmeniz şart! 5.hafta düğün fotoğrafçılığı kursları sonunda fotoğraflarınızı kesmeyi, renkleriyle oynamayı, hataları telafi etmeyi öğreneceksiniz.

Gelin ve damadın yorgunluklarının fotoğraflara yansımasına izin vermiyoruz, capcanlı ve keyifli fotoğraf kareleri hazırlıyoruz. Photoshop eğitimi devam ediyor. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta Programı:
 • Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Maskeleme İle Alan Derinliği Nasıl Yaratılır?
 • Action Nedir, Nereden Bulunur, Nasıl Yüklenir?
 • Action Kaydetme Ve Plugin Nedir?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Temel Retouch Teknikleri Nelerdir?
 • Gelin-Damat Fotoğraflarında Hangi Retouch Teknikleri Kullanılmalı?
 • Sivilce Nasıl Alınır?
 • Göz Altı Torbalarını Ve Morlukları Yok Etmek İçin Neyi Bilmelisiniz?
 • Gözleri Nasıl Renklendiririz, Nasıl Aydınlatırız Ve Parlatırız?
 • Göz Renklendirme, Kirpik Ve Göz Farı Ekleme, Allık Ekleme, Dudak Renklendirme Ve Dolgunlaştırma, Liquify Ve Kullanımı (Burun Estetiği), Yüz Pürüzsüzleştirme, Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?
 • Fotoğraf Nasıl Keskinleştirilir?
 • Fotoğrafa İmza Nasıl Atılır Ve Paylaşılır?
Düğün fotoğrafçılığı eğitimi 6.hafta sonunda fotoğraflarınıza yaratıcı dokunuşlar yapabilecek, hatalarınızı ortadan kaldıracak bilgi ve deneyime ulaşacaksınız.

Retouch uygulama dersi ile 7.haftaya giriş yapıyoruz. Çektiğiniz gelin-damat fotoğraflarını düzenleyerek teorik bilgilerinizi pratiğe dökecek, kendinizi sınayacaksınız!

Düğün fotoğrafçılığı kursu 7.haftasında; öğrendiğiniz Photoshop tekniklerini uygulama imkanı bulacaksınız. Retouch uygulama haftamızda çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçiyor, Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Layer ve maskeleme adımlarıyla birlikte gelin ve damadın yüzünü pürüzsüzleştiriyor, sivilceleri ve gözaltı morluklarını yok ediyor, gözleri renklendiriyor, makyaj hatalarını düzelterek bu yorucu sürecin çiftler üzerindeki etkilerinin fotoğrafa yansımasını engelliyoruz. Gelin-damat, arkadaş ve aile fotoğraflarımıza çerçeve ve imza ekleyerek albüm tasarım stilimizi belirliyor, çiftlerin yıllarca mutlu bir anı olarak saklayacakları ilk albümlerimizi hazırlamış oluyoruz.

7.hafta düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile fotoğraflarınızı düzenleyebilecek teknik bilgi ve beceriye sahip olacaksınız. Kendinize özgü fotoğraf çekme ve düzenleme tarzınız da gelişmiş olacak.

Düğün fotoğrafçılığına dair markanızı kurmak ve stüdyonuzu açmak istiyorsanız bu ders çok hoşunuza gidecek! Sosyal medyada nasıl yer alacağınızı tartışıyoruz… Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Düğün Fotoğrafçılığı Nasıl Bir Meslek?
 • Düğün Fotoğrafçılığından Para Kazanılır Mı?
 • Markanızı Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Başarılı Girişimlerin Ortak Özelliği Ne?
 • Stüdyo Nasıl Kurulur?
 • Hangi Belgelere İhtiyacınız Var?
 • Yasal Süreçler Neler?
 • Hangi Ekipman, Makine ve Malzemeleri Almalısınız?
 • Stüdyonuzu Online Platformlarda Nasıl Duyurmalısınız? Dijital Dünyanın Farkında Mısınız?
 • Online Olmak Pazarlama Stratejinize Ne Katar?
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?
 • Düğün Fotoğrafçısı Olarak Sosyal Medya Kanallarını Nasıl Kullanmalısınız?
 • Sosyal Medya Hesaplarınızda Fark Yaratacak Profili Nasıl Oluşturmalısınız?
 • Instagram Ve Facebook Algoritması Nedir Ve Nasıl Çalışır?
 • Kendi Altın Gün Ve Saatlerinizi Nasıl Keşfedersiniz?
 • Reklam, Tanıtım Ve Sponsorlu Yayın Çalışmalarınızı Kimlerle, Nasıl Yapmalısınız?
 • Post Ve Story İçin Sponsorlu Yayın Oluşturmanın Sırları Neler?
 • En Fazla Ve En Doğru Kitleye Ulaştıracak Reklam Modelleri Neler?
 • Hedef Kitlemizin Etkin Olduğu Sosyal Mecraları Nasıl Bulacağız?
 • Hedef Kitlenin İlgisini Çekmek Ve Etkileşimi Arttırmak İçin Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube Sayfalarının Profil Ve Paylaşım Görsellerini Nasıl Tasarlamalıyız?
Düğün fotoğrafçısı olarak sosyal medya hesaplarınızı nasıl düzenlemeniz gerektiğini öğrenecek, takipçi kazanma ve müşteriye ulaşma yolları hakkında bilgi edineceksiniz.

Sosyal medyada çalışmalarınızı nasıl daha çok kişiye ulaştıracağınızı öğreneceğiniz son dersimiz devam ediyor! Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 3.Bölüm Programı:
 • Sosyal Medyada Nasıl Hitap Edilir?
 • Yaratıcı Reklam Spotları Oluşturmak İçin Güçlü Bir Beyin Ekibi Nasıl Kurulur?
 • Kendini Okutan Ve Paylaştıran İçerik Nasıl Yazılır?
 • Düğün Fotoğrafçısı Olarak Kişisel Ve Kurumsal Markanıza Nasıl Güven Kazandırırsınız?
 • Sosyal Medya Sayfalarınızın Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Gizli Yollar Neler?
 • Daha Çok Beğeni Ve Etkileşim Almak İçin Pazarlama Ve Paylaşım Diliniz Ne Olmalı?
 • Rakiplerinizi Nasıl Analiz Edersiniz Ve Onlara Karşı Hangi Tanıtım Silahlarınızı Kullanmalısınız?
 • Kısa Ve Uzun Vadede Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenmeli?
 • Dolaylı Yoldan Müşteri Kazanmak İçin Hangi Psikolojik Yöntemleri Kullanmalısınız?
 • Gelen Müşterileri Kaçırmamanın Yolları Ve Etkin İkna Teknikleri Neler?
 • En İyi Düğün Fotoğraflarınızla Portföyünüzü Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Çiftleri Etkileyecek Sunumların Püf Noktaları Neler?
7.hafta düğün fotoğrafçılığı kursu sonunda hem mesleki anlamda düğün fotoğrafçısı olacak deneyim ve uzmanlığa erişmiş olacak hem de çalışmalarınızla daha çok kişiye adınızı duyurmanın sırlarını öğreneceksiniz. Başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok, Sanat Akademi hep yanınızda!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %100 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 800’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Gelin, siz de ilgi alanınıza ve kariyer hedefinize uygun eğitimler alın.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Beğenilen ve tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak için Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursları ile ilk adımınızı atın!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Düğün Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Düğün fotoğrafçılığı kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve düğün fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden düğün fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü düğün fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan albüm tasarımına, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

düğün fotoğrafçılığı eğitimi

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün fotoğrafçılığı kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim tekniklerini bilmeniz, makine ve ekipman bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almadıysanız ilk olarak temel fotoğrafçılık kurslarımıza kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

7 haftalık düğün fotoğrafçılığı kursunda; mesleki anlamda fotoğraf makinesi ve ekipman kullanmayı, ışık ve kompozisyon tekniklerini, fotoğraf düzenlemeyi öğrenirsiniz. Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kendinizi bu alanda geliştirmeye devam ederseniz ve öğrendiklerinizi uygularsanız başarılı bir düğün fotoğrafçısı olabilirsiniz. Ayrıca güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek kendinizi geliştirmeniz gerekir. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

En iyi düğün fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi olarak Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, düğün fotoğrafçılığı mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Düğün fotoğrafçılığı hizmeti vereceğiniz bir iş yeri açmak ya da fotoğraf markanızı kurmak için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Sanat Akademi olarak kurumumuzdan düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Ayrıca düğün fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Düğün fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Düğün fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra düğün fotoğrafçılığı eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığı kursu Florya, düğün fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, düğün fotoğrafçılığı kursu Ataköy, düğün fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, düğün fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, düğün fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet, online düğün fotoğrafçılığı eğitimi veriyoruz. Ancak düğün fotoğrafçılığı dersi teorik ve uygulama olarak 2 bölümden oluşan bir programdır. Stüdyoda uygulamalı gelin – damat çekimlerimiz yüz yüze eğitimlerle gerçekleşmektedir. Dolayısıyla düğün fotoğrafçılığı eğitiminizi kurumumuza bizzat gelerek almanızı öneririz.

Elbette. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
düğün fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası kendini ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz farklı eğitimler de alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi ve çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, düğün fotoğrafçılığı kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Düğün fotoğrafçılığını meslek edinmiş yüzlerce profesyonel ve başarı fotoğrafçı.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

249

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.245 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44