Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Break Dance Kursu

Serbest Stile Bayılacaklar!

Enerjimizi Break Dance ile Atıyoruz! Sanat Akademi Çocuk Break Dance Kursu

Çocuklarınızın özgün figürlerle dansın tadını çıkarmalarına ne dersiniz? Yaşamlarına biraz hareket katmak için aradığınız fırsat çocuk break dance kursu! Bırakın, serbest stil break dance figürleri bedenlerini yenilesin…

Bedenleri ile yakınlık kurabilecekleri, daha aktif günler geçirmeye başlayacakları, özellikle break dance müzikleri ile dans etmekten büyük keyif alacakları çocuklar için break dance kursu onlara birçok fayda sağlıyor!

Sanat Akademi’nin sosyal ve eğlenceli ortamında break dance figürlerinin tadını çıkarırken yaşıtlarıyla sosyalleşmenin tadını çıkaracaklar!

Break dance kendine özgü figürleri ile özellikle kas gelişimini destekliyor ve çocuklarınızın daha güçlü kaslara sahip olmasını sağlarken iskelet sistemini de destekliyor.

çocuk break dance kursu

Tüm Çocuk Break Dance Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Break Dance Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı break dance ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve break dance bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, break dance adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Break Dance Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınız serbestliğin keyfini yetenekleri ile tatsın, break dance müzikleri ile enerjisini atsın! Uzman break dance dans eğitmenlerimiz, Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkları düşünülerek hazırlanmış bir eğitim programı ile dans etmeyi öğrenecekler… Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’de çocuklarınızın öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk break dance kursu eğitmenleri

Ünlü Break Dance Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ünlü isimlerden çocuk break dance eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk break dance kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk break dance kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk break dance kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk break dance kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk break dance kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk break dance eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk break dance eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk break dance kursları

Monotonluktan Uzaklaşsınlar!

Okul ve ev hayatından farklı bir aktivite yapmak isteyen bir çocuğunuz mu var? Kendisini geliştirmek isteyen çocuklarınız için en uygun ve en eğlenceli danslardan biri break dance!

Hareketli müzikleri, canlı ritimleri ile break dance çocukların ilgisini en çok çeken dansların başında geliyor. Çocuklarınızın öğrenirken eğleneceği ve birbirinden keyifli vakitler geçireceği çocuk break dance kursu ile monoton bir yaşam artık geride kalıyor! Çocuklar için break dance kursları ile eğlencenin kapıları Sanat Akademi’de açılıyor!

Çocuklarınızın en çok eğleneceği dans eğitimlerinden biri olan çocuk break dance eğitimi, hem sosyalleşmelerini sağlayacak hem de bedenlerini daha sağlıklı geliştirmelerine imkan tanıyacak!

Bedenlerini Güçlendiriyor, Kaslarını Geliştiriyoruz!

Break dance’ın kasları ve kemikleri kuvvetlendirdiğini biliyor muydunuz? Çocuklarınız break dance’ın özgün figürleri ile kendilerini daha iyi ifade edebilirken bedenlerini de geliştirecekler!

Break dance’ın akrobasi temelli figürleri ile pratik yapan çocuklar gün geçtikçe kaslarını geliştirecek ve çok daha sıkı kaslara, sağlıklı bir vücuda ve beden yapısına sahip olacak! Break dance kursları ile dans etmeye başlayan çocuklar her bir adımda biraz daha güçlü ve aktif hissedecek! Sanat Akademi’de her yaştan çocuğa göre break dance eğitimleri ile daha hareketli bir yaşam!

Her ders ardından daha da gelişecekleri ve verimli saatler geçirecekleri bir serüvene katılmalarını istemez misiniz?

çocuk break dance eğitimi
çocuk break dance eğitimleri

Okul Başarılarını Destekleyin!

Break dance eğitimi çocukların yalnızca fiziksel gelişimini değil, aynı zamanda zihinsel gelişimini de destekliyor!

Dans ederek eğlenmelerini, birey olarak üretmenin tadını almalarını sağlayan break dance dersleri yaratıcılıklarını kullanmaya teşvik ederek çocukların özgüven kazanmalarını sağlıyor, hızlı düşünme, problem çözme gibi becerilerini arttırıyor, işbirliği, sorumluluk, iç disiplin gibi kazanımlar edinmelerine destek oluyor.

Siz de break dance dersleri ile çocuğunuzun gelişimini destekleyin, okul başarılarını arttırmak için okul dışı aktivitelerden yararlanın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın boş zamanlarına değer katmak istiyorsanız onlara en iyisini sunduğunuzdan emin olun, yeni aktiviteler keşfetmelerini sağlayın! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk break dance kursu programını belirleyelim, hem sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları edinmeleri hem de doyasıya eğlenmeleri için uygun ortamı yaratalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk break dance eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk break dance kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk break dance dersleri veriyoruz.

çocuk break dance kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk break dance kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk break dance kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Break Dance Kursu ile Yaratıcılıklarını Açığa Çıkaracaklar!

Geleceğin yaratıcı, kendine güvenen, eleştirel düşünmeyi ve sorgulamayı bilen nesilleri Akademi’den yetişiyor! Çocuk break dance kursu ile yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri keyifli bir aktivite imkanı sunmak istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk break dance kursu programını belirleyelim.

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle break dance kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk break dance kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk break dance eğitimi programını belirleyelim, keyifli ve öğretici bir hobi kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk break dance kursları

Yaratıcılıklarını Açığa Çıkarın!

Çocuk break dance kursları ile farkındalık kazanmalarını sağlayın, yaratıcılıklarını göstererek çekingenliklerini aşsınlar!

Kayıt Ol »

Hayattan Keyif Almayı Öğrensinler!

Gelecekte monoton bir yaşam döngüsüne hapsolmalarını istemiyorsanız şimdiden farklı aktiviteler keşfetmelerine izin versin, çocuk break dance kursu ile boş vakitlerinin tadını çıkarsınlar!

meb ruhsatlı çocuk break dance kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Break Dance Kursu

Sanat Akademi çocuk break dance eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk break dance kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk break dance dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk break dance eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk break dance dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk break dance kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Break Dance Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk break dance kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk break dance dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk break dance kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk break dance kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk break dance eğitimi
çocuk break dance eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Break Dance Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk break dance eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 610’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk break dance kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk break dance eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk break dance eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın kendilerine güvenini arttırmak, yaratıcılıklarını göstermeye teşvik etmek, daha özgüvenli ve başarılı bireyler haline gelmesini sağlamak için modern eğitim metotlarıyla geliştirdiğimiz çocuk break dance kursu programlarından yararlanın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk break dance kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk break dance eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk break dance dersi
çocuk break dance dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk break dance eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk break dance kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk break dance eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Break Dance Kursu Yorumları

Eğlenmenin Yeni Yollarını Keşfetsinler!

Çocuklarınızın güzel vakit geçirmeleri için yeni yollar keşfetmelerini sağlamak mı istiyorsunuz?

Beden Dilleri Gelişsin!

Çocuk break dance kursu ile beden dillerini daha aktif ve daha iyi kullanmayı öğrensinler.

Uyum Sorunlarını Aşmalarını Sağlayın!

Yeni deneyimlere açık, farklı ortamlara uyum sağlayabilen özgüvenli çocuklar yetiştirin!

çocuk break dance kursu mezunları

610 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk break dance eğitimleri verdik.

Çocuk break dance dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk break dance kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Break dance dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk break dance eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için break dance eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk break dance kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk break dance eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk break dance kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk break dance kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk break dance dersi sunuyoruz!

Çocuk break dance kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk break dance kursu olarak öğrencilerimizin break dance başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk break dance kursları ile minikler yalnızca dans etmenin inceliklerini öğrenmeyecek, aynı zamanda serbest stil break dance figürleri ile yaratıcılıklarını geliştirecek, kendilerine daha fazla güvenmeye başlayacaklar!

Sanat Cafe

Çocuk break dance eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk break dance eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak break dance ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk break dance dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk break dance kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, break dance sanatçıları ve çocuk break dance kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk break dance eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk break dance eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk break dance workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için break dance eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Break Dance Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın yaratıcılıklarını açığa çıkaracak, özgüven kazanmalarını sağlayacak, gelişimlerini hem fiziksel hem de zihinsel açıdan destekleyecek bir çocuk break dance kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz! Detaylı çocuk break dance eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk break dance kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Yaratıcılıklarını göstermeye imkan verir,
 • Fiziksel gelişimi destekler,
 • Serbest stile dayanan özgün figürleri ile özgüveni arttırır,
 • Kendi stillerini geliştirmelerine yardımcı olur,
 • Duruş ve postür bozukluklarını düzeltir,
 • Ruh halini olumlu yönde düzenleyerek çocukların mutlu olmalarına katkı sağlar,
 • Beden esnekliğini ve kas gücünü arttırır,
 • Kas ve iskelet sistemiyle ilgili sağlık sorunlarının riskini azaltır,
 • Gelişim döneminde ortaya çıkabilen fiziksel ve zihinsel sorunları minimize eder,
 • İletişimsel becerileri geliştirir,
 • Çocukların daha nazik ve ağırbaşlı olmalarına katkı sağlar,
 • Yeteneklerini keşfetmelerine imkan verir,
 • Okul dışı yeni aktiviteler keşfetmelerine fırsat sunar,
 • Yaşamlarına dinamizm katar,
 • Enerjilerini doğru yönlendirmelerine olanak verir,
 • Sinir sistemini güçlendirir,
 • Uyku kalitesini arttırır,
 • Forma girmelerine yardımcı olur.

Bedenimizi break dance ritimlerine alıştırıyoruz! Temel duruş pozisyonlarımızı tanıyor ve bedensel farkındalık kazanıyoruz. 1. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
1. hafta çocuk break dance dersleri sonunda çocuklarımızla birlikte beden ve esnetme çalışmaları yapıyoruz. Break dance adım ve figürlerine geçmeden önce kendimizi dansın ritmine hazırlıyoruz.

Break dance müziklerini tanıyor ve adımlarımızı ritme göre atmaya başlıyoruz! Çocuklarınız break dance müziklerini çok sevecek. 2. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Break Dance Müzikleri
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Nefes Kontrolü
 • Warm Up (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Temel Break Dance Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Temel Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme
2.hafta break dance dersleri ile break dance müziklerine aşina oluyor ve dans adımlarımızı atmaya başlıyoruz.

Temel break dance adımlarımızı ve dönüşlerimizi devam ettiriyoruz! Ancak bu sefer tüm bedenimizi, jest ve mimiklerimizi kullanmayı öğreniyor ve dansımızda bütünlük sağlıyoruz. 3. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Temel Break Dance Adımları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin, Ayak ve Bacakların, Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Dansta Zamanlama
 • Grup ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
 • Serbest Figür Oluşturma Teknikleri
 • Break Dance Adımları
 • Break Dance Dönüşleri
 • Break Dance’da Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
3.hafta break dance kursları sonunda çocuklarınız dans sırasında ellerini, ayaklarını ve jest ile mimiklerini aktif kullanmayı öğrenecek böylece koreografi içerisinde dans duygusunu en iyi şekilde vermeye başlayacak!

Breakdance’ın temel taşları powermoves ve footworklerimizi ilerletiyor ve koreografi içinde dans etmekten büyük keyif alıyoruz! Çocuklarınız bedenleri ile harikalar yaratacak! 4. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Powermoves ve Footwork Ayrımı
 • Ritimle Uyumlu Adım Sayma Pratikleri
 • Temel Break Dance Adımları
 • Break Dance Teknikleri
 • Toprock
 • Downrock
 • Freezes
 • Battle Fight
 • Six Steps (Altı Adım) ve Varyasyonları
 • Three Steps (Üç Adım) ve Varyasyonları
 • Adımlar ve Vuruşlar
 • Dönüşler
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Vücut Hareketleri
 • Temel Tutuşlar
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Beden Dili ve Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
4. hafta break dance eğitimi ile break dance’ın temellerini atan çocuklarımız her geçen gün dans etmekten daha fazla keyif alıyor.

Yaratıcı figürler ve doğaçlama break dance hareketleri ile çocuklarınız birbirinden farklı duyguları break dance ile yansıtmayı öğreniyor! 5. – 8. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Yer Hareketleri ve Dönüşler
 • Saç Savurma
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Grupla Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili İle Duygu Aktarımı
 • Break Dance Teknikleri
  • Jackhammer
  • Windmill
  • Backspin
  • Headspin
  • Powermove
  • Toprock
  • Downrock
  • Freezes
  • Battle Fight
 • Six Steps (Altı Adım) ve Varyasyonları
 • Three Steps (Üç Adım) ve Varyasyonları
5. – 8. hafta çocuk break dance eğitimleri sonunda kendi stillerini ortaya çıkarabilecekleri tüm teknikleri öğrenen çocuklarınız sahnede en özgün figürleri sergilemeye başlayacak!

Break dance ile çocuklarınız müziğin temposuna kendini bırakacak, içlerindeki dans tutkununu ortaya koyacak, öğrendikleri ileri tekniklerle sahnede benliklerini yansıtacaklar. 9. – 11. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:
 • Break Dance Türleri
  • Uprocking
  • Locking
  • Popping
 • Break Dance Teknikleri
  • Jackhammer
  • Windmill
  • Backspin
  • Headspin
  • Powermove Figürleri
  • Footwork Figürleri
  • Toprock
  • Downrock
  • Freezes
  • Battle Fight
 • Figür Birleştirme Nasıl Yapılır?
 • Break Dance’da Koreografi Çalışmaları
 • Figür ve Adımlarda Serilik ve Süreklilik Çalışmaları
9. – 11. hafta break dance eğitimi sonunda monotonluğa karşı çocuklarınız daha güçlü bir beden ile dans ediyor olacak! Kendilerini dansla ifade etmeyi öğrenen çocuklarınız kıpır kıpır figürler sergileyecek…

Artık sahne için hazırız! Koreografimize çalışıyor, kıyafetlerimizi giyiyor, muhteşem bir dans gösterisine hazırlanıyoruz. 12. Hafta Çocuk Break Dance Kursu Programı:

12. Hafta Çocuk Break Dance Kursu çocuklarınıza harika bir deneyim yaşatacak. Öğrendiğimiz teknikleri, iyice kavradığımız adımları, zihnimizde oluşan figür kombinasyonlarını sahnede yaşatma imkanı buluyoruz. Hareketlerinizle sizleri oldukça etkileyecekler! Hem enerjileri hem de yaratıcılıkları ortaya çıkacak! Break dance koreografimizle sahneye çıkarak performansımızı sergiliyor, eğitmenlerimiz ve ailemize harika bir şov sergiliyoruz! Tekli ve grup koreografileriyle birlikte bu keyifli kursu sonlandırıyoruz.

12 haftalık çocuk break dance eğitimi sonunda çocuklarınızın dans etmenin keyfini doyasıya çıkarmış, yeni arkadaşlar ve yeni bir sosyal çevreyle unutulmaz anılar biriktirmiş olacak!

Çocuk Break Dance Kursu Programı – 610’un Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 610’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Break dance Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk break dance kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Break Dance Kursu Programı

Yeni arkadaşlıklarla farklı sosyal çevrelere uyum sağlamayı öğrenecekleri, ayrıcalıklı bir hobi edinecekleri, bedensel farkındalıklarını arttıracakları keyifli bir çocuk break dance kursu ile çocuklarınıza boş vakitlerinin keyfini çıkarma şansı verin!

Çocuk break dance kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı break dance ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve break dance bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, break dance adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk break dance kursu programı; break dance, R&B ve Hip Hop müzikleri ile dans etmeyi seven, yeni aktivitelerle hayatına renk katmak ve okul dışı aktivitelere katılmak isteyen çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk break dance kursu yalnızca fiziksel gelişimi desteklemesinin yanı sıra serbest stile dayanan figürleri ile çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine de imkan veriyor!

çocuk break dance dersi

Çocuk Break Dance Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk break dance kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk break dance kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Break dance Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk break dance kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk break dance kursu eğitmen kadromuz; break dance başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk break dance eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için break dance kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için break dance kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk break dance kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Break dance kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için break dance kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk break dance kursu Florya, çocuk break dance kursu Bahçelievler, çocuk break dance kursu Ataköy, çocuk break dance kursu Yeşilköy, çocuk break dance kursu Zeytinburnu, çocuk break dance kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk break dance kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk break dance kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk break dance kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuklarınızın ev ve okuldan ibaret bir yaşam döngüsünü kırmasını sağlayacak, kendisine değer katmasına imkan tanıyacak çocuk break dance kursu programı ile çocuklarınız nitelikli bireyler olarak yetişecek ve kendileri için eğlenceli bir aktivite yapmanın tadına varacaklar. Yalnızca onların eğlenmesi ile kalmayacak, dans hareketleri çocuklarınızın kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde katkı sağlayan sağlıklı bir aktivite olarak hayatlarına dahil olacak. Çocuklarınızın ritim duygusu ve müzik kulağı gelişecek. Dans ederek enerjilerini doğru kullanabilecekleri bir aktivite arıyorsanız hem onların keyifle sosyalleşmesini sağlayabilir hem de beden farkındalığı yaratacak, koordinasyonlarını geliştirecek bir çocuk break dance kursu ile değerlendirebilirsiniz!

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk break dance kursu fiyatları

Çocuk Break Dance Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Break Dance Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çocuklarınız bu kurslara bayılacak! Çocuk break dance kursu programlarının canlı ve enerjik dersleri ile çocuklarının dans tutkusu kazanmasını, kas ve kemiklerinin daha kuvvetli olmasını isteyen ailelerin, çocuklarının ilgi alanlarına göre seçtiği diğer kurslara siz de bir göz atın!

Çocuk Break Dance Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk break dance kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk break dance kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk break dance eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk break dance kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk break dance kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

610+

Mezun Öğrenci

Çocuk break dance kursu ile dans ve sanatın büyüsüyle tanışan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

169

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 845 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44