Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Latin Dans Kursu

Latin Dansları ile Sosyalleşiyor, Birlikte Çok Eğleniyoruz!

Çocuk Latin Dans Dersleri ile Keyifli Bir Hobiye Sahip Oluyoruz! – Sanat Akademi Çocuk Latin Dans Kursu

Çocuklarınızın derslerle boğuşmasını izlemekten sıkıldınız mı? Biraz rahatlamaya ihtiyaçları olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yeni arkadaşlar, yeni bir ortam, yeni bir aktivite ile hayatına renk mi katmak istiyorsunuz?

Latin ezgilerinin harekete geçirici ritimlerine kapılarak yaşamlarını değiştirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Çocuk Latin dans kursu ile miniklere özgürce dans etmenin keyfini çıkaracakları bir eğitim hazırladık!

Sanat Akademi çocuk Latin dans kursları ile çocuklarımızın enerjisini gelişimlerini desteklemek için yönlendiriyor, yeni bir ilgi alanı keşfetmelerini sağlıyor, eğlenceli bir dünyanın kapılarını onlar için ardına kadar açıyoruz!

Çocuk Latin dans kursu; tüm gelişimsel katkılarının yanı sıra çocukların farklı dans türlerini deneyerek yaşıtlarıyla birlikte eğlenmesine imkan veriyor, çocuklar Latin dansları ile sosyal becerilerini eğlenerek geliştiriyor!

çocuk latin dans kursu

Tüm Çocuk Latin Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Latin Dans Kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel Latin dansları bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma, beden koordinasyonu, nefes kontrolü, Latin dans adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri başlıklarını barındıran uluslararası standartlarda bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Latin Dans Kursu Sanat Akademi

Çocuklarımızla Latin ezgileri eşliğinde dans etmeyi öğreniyor, oyunla zorlu dans figürlerini bir araya getiren çocuk Latin dans kursu ile bedenlerimizi esnetiyoruz! Uzman Latin dansları eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış çocuk Latin dans dersleri ile çocuklarımıza öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre şekillenen bir çocuk Latin dans eğitimi sunuyoruz.

çocuk latin dans kursu eğitmenleri

Ünlü Latin Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk Latin dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk latin dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk Latin dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk latin dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk Latin dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk Latin dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk Latin dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk Latin dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk latin dans kursları

Çocuklarınızın Sosyalleşmeye İhtiyacı Varsa…

Çocuklarınızın evde kendi başına vakit geçiriyor olmasından memnun değilseniz ve çocuklarınızın akranları ile daha fazla kaynaşmasını istiyorsanız onlar için en ideal aktivite çocuklarınızı dansa yönlendirmek!

Çocuklarınız Latin dans kursu ile sosyalleşirken keyif duyacağı bir aktivite sırasında beden farkındalığı da kazanacak, akranları ile ortak bir paydada buluşarak dans etmeyi öğrenen çocuklarınız kendilerini daha kolay ifade edecek ve karşısındakiler ile çok daha kolay iletişim kuracak! Dans ederek duygularını açığa çıkaracak ve daha rahat sosyalleştiğini göreceksiniz…

Çocuklarının sosyalleşmesini isteyen aileler için en uygun aktivitelerin başında eğlenceli figürleri ile Latin dansları geliyor! Eşli yapılan danslar ile çocuklarınızın iletişim kurması kolaylaşacak.

Hayatlarına Dokunun!

Dans etmek ya da bir hobi sahibi olmak yalnızca bir yetişkine yönelik durumlar değil… Bir çocuk ve genç de rahatlıkla yeteneklerini keşfetmek için yeni hobiler deneyebilir!

Çocuklarınız için en keyifli hobilerin başında ise dans etmek geliyor. Çocuk Latin dans dersleri ile çocuklarınız hem kıpır kıpır müzikler eşliğinde enerjisini atacak hem de her biri farklı özelliklere sahip birçok dans ile okul dışı vakitlerini değerlendirme imkanı bulacak! Bırakın, çocuklarınız dans ederek kendilerini tanısın!

Çocukluklarınıza bir değer katmak istiyorsanız siz de nitelikli bireyler olarak yetişecekleri hobi kurslarına onları yönlendirin…Çocuk Latin dans kursu çocuklarınıza iyi gelecek!

çocuk latin dans eğitimi
çocuk latin dans eğitimleri

Kendilerini İfade Etmeyi Öğrenecekler!

Sanat Akademi’de Latin ateşini çocuklarımıza yalnızca Latin danslarının inceliklerini öğretmek için yakmıyoruz!

Çocuklarımızın ilgi alanlarını ve gelişimsel ihtiyaçlarını göz önüne alarak planladığımız çocuk Latin dans kursları ile sağlıklı büyümelerini destekliyor, fiziksel ve bedensel kazanımların yanı sıra kendilerine güvenmelerini sağlayarak ruh hallerini olumlu yönde geliştiriyor, kendisine güvenen özgüvenli bireyler yetiştiriyoruz.

Sanat Akademi ailesine hemen katılın, Çocuklarınızın her biri birbirinden renkli Latin dansları ile tanışmasını ve gösterdikleri gelişimi hayranlıkla izleyin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gelişimlerine katkı sağlayacak yeni aktiviteler ve hobilerle tanışmaları için çocuklarınızı yönlendirin, farklı ilgi alanları keşfetmelerini sağlayın, erken yaşlarda bile göze çarpsınlar! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk Latin dans kursu programını belirleyelim, hem sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları edinmeleri hem de doyasıya eğlenmeleri için uygun ortamı yaratalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk Latin dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk Latin dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk Latin dans dersleri veriyoruz.

çocuk latin dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk Latin dans kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk Latin dans kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Latin Dans Kursları ile Fiziksel ve Zihinsel Gelişimlerini Destekleyin!

Her çocuk dans etmeyi sever! Siz de çocuklarınızın dansa olan bu sevgisini fiziksel ve zihinsel gelişimleri için gerçekten faydalı bir hobiye dönüştürmek istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk Latin dans kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle çocuk Latin dans kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk latin dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk Latin dans eğitimi programını belirleyelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk latin dans kursları

İhtiyaçlarına Kulak Verin!

Çocuklarınızın yaşamlarının okuldan ve ders çalışmaktan ibaret olmayacağının farkına varın, okul dışı aktivitelerle yeni deneyimlerle tanışmalarını sağlayın!

Kayıt Ol »

Eğlenip Rahatlasınlar!

Bu yaşta ne stresi demeyin! Dersler ve sınav yoğunluğu içerisinde giderek daha yorgun hissetmeye başlayan çocuklarınıza çocuk Latin dans kursu ile rahatlama fırsatı verin!

meb ruhsatlı çocuk latin dans kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Latin Dans Kursu

Sanat Akademi çocuk Latin dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk Latin dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk Latin dans dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk Latin dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk Latin dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk Latin dans kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Latin Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk Latin dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk Latin dans dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk Latin dans kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk Latin dans kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk latin dans eğitimi
çocuk latin dans dersleri

Uluslararası Standartta Çocuk Latin Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk Latin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk Latin dans kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk Latin dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk Latin dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın hayatına anlamlı bir dokunuş yapmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi çocuk Latin dans kursu ile gelişimsel ihtiyaçlarına yanıt veren bir eğitim almalarını sağlayın, pedagojik kazanımlarla sağlıklı bir gelişim için onları destekleyin!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk Latin dans kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk Latin dans eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk latin dans eğitimi
çocuk latin dans eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk Latin dans eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk Latin dans kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk Latin dans eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Latin Dans Kursu Yorumları

Enerjilerini Yönlendirin!

Fazla enerjilerini faydalı bir şekilde atmaları için çocuklarınızı yönlendirin, yeni hobilerle tanıştırın!

Bedensel Farkındalıklarını Arttırın!

Çocuk Latin dans kursları ile miniklerin beden hakimiyetini ve el-kol koordinasyonlarını geliştirin!

Yaratıcılıklarına Fırsat Verin!

Yeteneklerini ve hayal güçlerini göstermeleri için çocuklarınıza rahat ve özgür bir ortam sağlayın!

çocuk latin dans kursları

690 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk Latin dans eğitimleri verdik.

Çocuk Latin dans dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk Latin dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Latin dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk Latin dans kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Çocuk Latin dans kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen çocuklarımızı ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler bekliyor.

Başta çocuklar için Latin dans eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk Latin dans kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk latin dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk latin dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk Latin dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk Latin dans dersi sunuyoruz!

Çocuk Latin dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk Latin dans kursu olarak öğrencilerimizin Latin dans başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk Latin dans kursları ile Latin danslarının harekete geçiren, kıvrak figürlerini öğrenmeye başlayan çocuklar; bedenlerini gün geçtikçe daha aktif bir biçimde kullanmaya başlayacak, kaslarını güçlendirecek, sağlıklı yaşamı bir alışkanlık haline getirecek!..

Sanat Cafe

Çocuk Latin dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk Latin dans kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak Latin dans ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk latin dans dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk Latin dans kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, Latin dans sanatçıları ve çocuk Latin dans kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk Latin dans eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Çocuk Latin dans kursu sırasında Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk Latin dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk latin dans workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için Latin dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Latin Dans Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kıvrak figürler ve capcanlı ezgilerin buluştuğu Latin danslarını pedagojik kazanımlarla bir araya getirdiğimiz çocuk Latin dans kursu ile minik dansçılarımızın gelişimlerine destek oluyoruz! Siz de çocuk Latin dans eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk Latin dans kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Çocukların bedenlerini daha iyi tanımalarını sağlar,
 • Esnekliklerini ve beden koordinasyonlarını arttırır,
 • Okul dışı vakitlerini enerjik bir aktiviteyle değerlendirmelerine imkan verir,
 • Kendilerine güvenlerini arttırır,
 • Sinir sistemini güçlendirir,
 • Sosyalleşmelerine ve yeni arkadaşlar edinmelerine imkan verir,
 • Beden hakimiyetini arttırır,
 • Nefes kontrolünü öğretir,
 • Kilo vermelerini sağlayarak forma girmelerine yardımcı olur,
 • Çocuk gelişimi açısından büyük önem taşıyan uyku kalitesini arttırır,
 • Okul başarısını destekler,
 • Yaratıcılıklarını gösterme şansı sunar,
 • Kol ve bacak kaslarının güçlenmesini sağlar,
 • Duruş ve yürüyüş pozisyonlarını düzeltir,
 • Beynin daha hızlı çalışmasını sağlar,
 • Hafızayı güçlendirir,
 • Çocukların stresle başa çıkmalarına destek olur,
 • Yeni bir aktiviteyle tanışmalarını sağlar,
 • Boş zamanlarına değer katar,
 • Sanatla eğlenceli bir yolla tanışmalarını sağlar,
 • Kendilerini keşfetmelerine imkan verir.

Önce beden farkındalığı yaratıyoruz! Çocuklarımıza Latin danslarının kıvraklığı için ihtiyaçları olacak beden esnekliğini sağlamak için çalışıyoruz! 1. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
Çocuklarınızın hayatın içinden bir hobi edinmesi için en uygun zaman… İlk hafta çocuk Latin dans dersleri ile bedenimizi ve ruhumuzu dansa hazırlıyoruz!

Dansın olmazsa olmazı müzik bilgimizi geliştirerek, ritme ayak uydurmayı öğreniyoruz. Çocuklarımız müziği duymakla kalmayacak her adımda müziği hissedecekler! 2. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Dans Adaptasyonu
 • Temel Dans Bilgisi
 • Başlangıç Seviye Temel Adımlar
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans ile Duygu Aktarımı
 • Doğaçlama Dans Çalışmaları
2. hafta çocuk Latin dans kursları sonunda müzik kulaklarını geliştirecek, dansta ritmin önemini keşfedecekler! En canlı hobilerden biri olan dansın keyfini tadan çocuklar müziği doğru duymayı da öğreniyor!

Tüm bedenimizi dansımıza dahil ediyoruz! Jest ve mimiklerimiz ile dansımızı süslüyor, dans ederken aynı zamanda hareketli bir oyuncu da oluyoruz! 3. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Jest ve Mimikler
  • Bakışlar
  • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
  • El-Kol Koordinasyonu
  • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Sahnede Beden Dili
 • Eşli Çalışmanın Mantığı
 • Dansta Zamanlama
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • İmaj Oluşturma Çalışmaları
 • Beden Orantısı
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
3. hafta çocuk Latin dans dersleri ile bedenlerini ve dans pistini doğru kullanmayı öğrenecek, Latin dansların koreografisine jest ve mimikleri ile eşlik edecekler!

Latin Amerika ezgileri çocuklarınızın içini kıpır kıpır yapacak! Küba dansı Salsanın büyülü dünyasına adım atıyor, farklı bir kültürle ve müzikle tanışıyoruz!.. 4. – 5. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dansı Bilgisi
 • Salsa Stilleri
  • Porto Riko Stili
  • New York Stili
  • Mambo Stili
  • Küba Stili
  • Miami Stili
 • Salsa Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Salsa Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Salsa Ritmi
 • Salsa Dans Müzikleri
 • Salsa Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
Salsa dersleri ile geçen iki haftanın ardından farklı Salsa stillerini tanıyor, çocuk Latin dans eğitimleri ile Latin figürlerine ısınmaya başlıyoruz!

İki haftalık bölümümüzde de eğitimimize Salsa ile devam ediyor, kazanımlarımızın arasına yenilerini ekliyoruz! 6. – 7. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dans Bilgisi Tekrarı
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Salsa Styling
 • Salsa Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Çocuk Latin dans kursları ile 4 hafta sürecek olan Salsa eğitimi sonunda egzotik ve eğlenceli salsa dansının temel adımlarından dönüşlerine kadar tüm teknik bilgilerini edinen çocuklarımız yeteneklerini geliştirmeye devam ediyor!

Latin danslarının en tutkulu, duygusal ve kıvrak dansı, Dominik rüyası Bachata’yı öğreniyoruz… Latin danslarına çocuklarınız bayılacak! 8. – 10. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Bachata Dansı Bilgisi
 • Bachata Stilleri
 • Bachata Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Bachata Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Bachata Ritmi
 • Bachata Dans Müzikleri
 • Bachata Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Bachata Styling
 • Bachata Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
10.hafta çocuk Latin dans eğitimi sonunda minikler, bedenlerinin sınırlarını keşfetmelerini sağlayacak Bachata’nın temel figürleriyle anne babalarını hayran bırakacak!

Ufak adımlar, hızlı müzikler, karışık ama eğlenceli danslar… 11. haftamızda Merengue ve Rueda dansına özgü figürleri öğrenerek grupla dans etmenin keyfini yaşayacağız! 11. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Merengue ve Rueda Dansı İçin Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı, Temel Adımlar
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Merengue ve Rueda Dans Müzikleri
 • Müziği Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Styling
 • Kıyafetler ve Aksesuarlar
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Çocuk Latin dans dersleri ile dolu dolu bir haftanın ardından kısa adımları ve ritmik müzikleriyle Merengue ve Rueda’yı öğreniyor, çocuklarımızla eğlenceye ve dansa doyuyoruz.

Son haftamızda hızlı mı hızlı bir dans Cha Cha var! Latin Amerika ezgileri ile süslenen sade ve neşeli dansta çocuklarınız harikalar yaratacak… 12. Hafta Çocuk Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Cha Cha Dansı Bilgisi
 • Cha Cha Stilleri
 • Cha Cha Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Cha Cha Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Cha Cha Ritmi
 • Cha Cha Dans Müzikleri
 • Cha Cha Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
  • Sağdan ve Soldan Dönüş
  • Inside Turn
  • Outside Turn
  • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Cha Cha Styling
 • Cha Cha Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Çocuk Latin dans eğitimi sonunda ayrıcalıklı bir hobi kazanan minikler, müziği ve koreografiyi hissederek dans etmeyi öğreniyor!

Çocuk Latin Dans Kursu Programı – 690’nın Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 690’nın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Latin Dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk Latin dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Çocuk Latin Dans Kursu Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı?

Çocuklarımızla Latin danslarını keşfe çıkıyor, keyifli bir aktivitenin keyfini çıkarıyoruz! Bu sırada bedensel farkındalığımızı ve esnekliğimizi arttırıyor, kıvrak Latin dans figürleri ile kas ve kemik gelişimimizi destekliyoruz!

Çocuk Latin dans kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel Latin dansları bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma, beden koordinasyonu, nefes kontrolü, Latin dans adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri başlıklarını barındıran uluslararası standartlarda bir eğitim programıdır.

Çocuk Latin dans kursu programı; Latin danslarının enerjik ve kıvrak figürleriyle çocukların gelişimini desteklemek, okul dışı aktivite ihtiyaçlarına yanıt vermek, dans ve sanatın keyifli dünyasıyla tanışmalarını sağlamak amacıyla özel olarak hazırlanmıştır.

Gülün, şarkı söyleyin ve dans edin! Hayatınızın her anını değerlendirin… Charlie Chaplin

çocuk latin dans dersi

Çocuk Latin Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk Latin dans kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk Latin dans kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk Latin dans kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Latin dans Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk Latin dans kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk Latin dans kursu eğitmen kadromuz; Latin dans başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk Latin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için Latin dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için Latin dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk Latin dans kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Latin dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için Latin dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk Latin dans kursu Florya, çocuk Latin dans kursu Bahçelievler, çocuk Latin dans kursu Ataköy, çocuk Latin dans kursu Yeşilköy, çocuk Latin dans kursu Zeytinburnu, çocuk Latin dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk Latin dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk Latin dans kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk Latin dans kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Yetişkinler tarafından da oldukça sevilen Latin dansları; bedenin farklı bölümlerini aynı anda çalıştırdığı için gelişimsel açıdan oldukça faydalıdır. Bu doğrultuda çocuk Latin dans kursu programlarımızı pedagojik kazanımları da göz önüne alarak düzenlediğimizi vurgulamak isteriz. Böylelikle çocuk Latin dans kursları ile çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemekte, kas ve iskelet sistemlerini güçlendirmekte, esnekliklerini arttırmakta, yaratıcılıklarını gösterebilecekleri ideal bir ortam sunmakta ve yaşıtlarıyla sosyalleşerek yeni arkadaşlar edinebilecekleri güvenli bir alan sağlamaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk latin dans kursu fiyatları

Çocuk Latin Dans Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Latin Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk Latin dans kursları ile çocuklarının hayatına anlamlı bir dokunuşta bulunan aileler, gelişimlerini desteklemeyi sürdürmek için farklı kurslardan yararlanmaya devam ediyor. Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Çocuk Latin Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk Latin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk Latin dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk Latin dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk Latin dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk Latin dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

690+

Mezun Öğrenci

Çocuk Latin dans kursu ile kendisini dansın ritmine kaptıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

166

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 830 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44