Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Street Jazz Kursu

Street Jazz’ın Enerjisi Bedenlerini Saracak!

Çocuklarınız Broadway Ruhu ile Erkenden Tanışsın! Sanat Akademi Çocuk Street Jazz Kursu

Çocuklarınızın biraz neşelenmeye mi ihtiyacı var? Okul, dersler, sınavlar derken yorulduklarını mı hissediyorsunuz? Çocuk street jazz kursları Broadway ruhuyla tanışmalarını sağlayarak çocuklarınızın yaşamına neşe katacak!..

Sergiledikleri figürleri izlerken kendinizi hayranlık duymaktan alamayacaksınız! Çocuklarınızın gelişimini desteklemek için daha fazla kaybetmeyin, çocuk street jazz kursu ile dans sevgilerini ayrıcalıklı bir aktiviteye dönüştürün…

Sanat Akademi çocuk street jazz eğitimi ile gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinde minikler, yaşıtlarıyla sosyalleşirken dans edip eğlenmenin tadını çıkaracak!

Street jazz kursu ile çocuklarınız doğaçlama dans etmeyi öğrenirken bedenlerini daha yakından tanıyacak ve dansın enerjik hareketleri ile yaratıcılıklarını geliştirecek!

çocuk street jazz kursu

Tüm Çocuk Street Jazz Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Street Jazz Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı street jazz ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve street jazz bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, street jazz adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Street Jazz Kursu Sanat Akademi

Çocuk street jazz kursu programında müzikallerin olmazsa olmazı street jazz müzikleri ve hareketli ritmi ile çocuklarınız çok eğlenecek! Uzman street jazz dans eğitmenlerimiz, Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış bir eğitim programı ile dans etmeyi öğrenecek… Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’de çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk street jazz kursu eğitmenleri

Street Jazz Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk street jazz eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk street jazz kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk street jazz kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk street jazz kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk street jazz kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk street jazz kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk street jazz eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk street jazz eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk street jazz kursları

Dünyalarını Renklendirin!

Çocuklarınızı monoton bir hayattan uzak tutmak mı istiyorsunuz? Onlara birbirinden güzel dans ritimleri ile farklı kültürleri öğretmek, hayatlarını erkenden eğlenceli hale getirmek için street jazz!

Çocuklarınızın bir dans türünü öğrenmesini, keyif alacağı bir aktivite ile vakit geçirmesini istiyorsanız street jazz dansının renkli dünyası tam da çocuklarınıza göre! Okul ve ev hayatında sıkışıp kalmayan özgür çocuklar yetiştirmek için street jazz dansının enerjik dünyasını siz de çocuklarınızla tanıştırın! Daha enerjik, dana mutlu ve bedenlerini daha aktif kullanan çocuklar yetiştirmeye dans ile başlayın!

Çocuklarınızın yeni arkadaşlıklar edinmesini, mutlu ve eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız; güvenli bir ortamda sosyalleşmesini umuyorsanız vakit kaybetmeden çocuk street jazz kursunu değerlendirin!

Dans Eden Çocuklar Daha Mutlu!

Çocuklarınızın dans sevgisini çocuklar için street jazz kursu ile gündelik hayatlarının bir parçası haline getirmek istemez misiniz?

Çocuklarınızı akranları arasında daha sosyal, uyumlu, özgüvenli hale getirecek street jazz dansı ayın zamanda onların kas ve kemik gelişimlerine destek oluyor ve çocuklarınızın daha sağlıklı bir bedene kavuşmalarını sağlıyor! Street jazz kursları ile dans eden çocuklar yalnızca eğlenmekle kalmıyor; dans becerilerini sergilemenin getirdiği başarı duygusu ve özgüvenle mutlu oluyorlar!

Dans ederek bedenlerini yakından tanıyacaklar ve bedenlerinin sınırlarını öğrenecek, street jazz dansının enerjisiyle daha aktif ve dinamik olacaklar! Street Jazz dansının enerjisiyle daha aktif ve dinamik olacaklar!

çocuk street jazz eğitimi
çocuk street jazz eğitimleri

Dans Etmeyi Çok Sevecekler!

Çocuklarınız müzik duyduğunda yerinde duramıyorsa, enerjisini doğru yönlendirecekleri bir alana ihtiyaçları varsa onları en keyifli dans türü street jazz ile tanıştırın.

Çocuklarınız dans etmeyi çok sevecek! Her gün başarı hissini biraz daha yaşayacak ve kendilerini daha mutlu hissedecekler! Çocuk street jazz kursu ile çocuklarınızın en renkli dünyalardan birine adım atmasını sağlayabilirsiniz! Yeteneklerini keşfedecek ve dans ederken çok eğlenecek, kendilerini street jazz dansının doğaçlamaya dayalı figürleri ifade edecekler…

Sanat Akademi’de pedagojik uzmanlığa sahip eğitmenlerimiz ve çocuklarımızın ilgi alanlarına göre hazırladığımız ders içerikleri ile dansı ve sanatı geleceğin yetişkinlerine sevdiriyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuza eğlenmenin farklı yollarını öğretmek istemez misiniz? Sosyalleşmelerini, hayata karışmalarını ve dans ederek enerjilerini atmak için en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk street jazz kursu programını belirleyelim, hem sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları edinmeleri hem de doyasıya eğlenmeleri için uygun ortamı yaratalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk street jazz eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk street jazz kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk street jazz dersleri veriyoruz.

çocuk street jazz kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk street jazz kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk street jazz kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Street Jazz Kursu ile Çocuklar Eğlenmenin Yeni Yollarını Keşfediyor!

Çocuklarınıza ayrıcalıklı bir hobi kazandırmak istemez misiniz? Dans sevgilerini gerçek bir aktiviteye dönüştürün, çocuk street jazz kursu ile şimdiden farklı olduklarını göstermelerine imkan verin. Gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk street jazz kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle street jazz kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk street jazz kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk street jazz eğitimi programını belirleyelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk street jazz kursları

Gelişimlerini Destekleyin!

Uygulamalı çocuk street jazz eğitimleri ile gelişimleri için çocuklarınıza ideal bir ortam sunun, onları eğlenceli ve keyifli bir dünya ile hemen tanıştırın!

Kayıt Ol »

Yeni Aktiviteler Keşfetmelerini Sağlayın!

Çocuklarınızın monoton bir yaşamın tuzağına düşmemesi için erken yaşta ayrıcalıklı hobiler edinmesine imkan verin, çocuk street jazz dersleri ile hayattan keyif almayı bilen gençler yetiştirin!

meb ruhsatlı çocuk street jazz kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Street Jazz Kursu

Sanat Akademi çocuk street jazz eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk street jazz kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk street jazz dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk street jazz eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk street jazz dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk street jazz kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Street Jazz Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk street jazz kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk street jazz dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk street jazz kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk street jazz kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk street jazz eğitimi
 çocuk street jazz eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Street Jazz Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk street jazz eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk street jazz kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk street jazz eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk street jazz eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın sağlıklı gelişimi için bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? Türkiye’nin en iyi çocuk street jazz kursu ile yaşıtlarıyla sosyalleşirken bedensel farkındalığını ve esnekliğini arttırmasına fırsat verin, çocuklarınız street jazz dansının doğaçlamaya dayanan figürleri ile kendilerini ifade etsin…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk street jazz kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk street jazz eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

 çocuk street jazz dersi
 çocuk street jazz dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk street jazz eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk street jazz kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk street jazz eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Street Jazz Kursu Yorumları

Eğlenmeyi Öğretin!

Çocuklarınızın yeni aktivitelerle tanışmalarına fırsat verin, eğlenmek için yeni yollar keşfetsinler!

Sosyalleşmelerini Sağlayın!

Çevresiyle uyumlu, yaşıtları ve büyükleriyle iletişim kurmayı bilen, özgüvenli çocuklar yetiştirin!..

Gelişimlerini Destekleyin!

Gelişimsel ihtiyaçlarına uygun bir çocuk street jazz eğitimi ile sağlıklı gelişim için onları yönlendirin.

çocuk street jazz kursu mezunları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk street jazz eğitimleri verdik.

Çocuk street jazz dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk street jazz kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Street jazz dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk street jazz kursu arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için street jazz eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk street jazz kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk street jazz eğitimeleri
sosyal etkinlikler çocuk street jazz kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk street jazz kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk street jazz dersi sunuyoruz!

Çocuk street jazz kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk street jazz kursu olarak öğrencilerimizin street jazz başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk street jazz kursları ile minikler yalnızca dans etmenin inceliklerini değil, aynı zamanda doğaçlama street jazz figürleri ile kendilerini dansla ifade etmeyi öğrenerek sözsüz iletişim becerilerini geliştirecekler!..

Sanat Cafe

Çocuk street jazz eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk street jazz kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak street jazz ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk street jazz dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk street jazz kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, street jazz sanatçıları ve çocuk street jazz kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk street jazz eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Çocuk street jazz kursu sırasında Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk street jazz eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk street jazz workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için street jazz eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Street Jazz Kursu Detaylı Eğitim Programı

Doğaçlama figürleriyle çocukların yaratıcılıklarını sergilemelerine imkan verecek, hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini destekleyecek, çok yönlü street jazz kursu programımızla tanışın! Çocuk street jazz eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk street jazz kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak verir,
 • Yeteneklerini sergileyebilecekleri ideal bir ortam yaratır,
 • Yaşıtlarıyla sağlıklı ve eğlenceli bir ortamda sosyalleşirler,
 • Beden koordinasyonunu arttırır,
 • Fiziksel ve zihinsel gelişime aynı anda destek olur,
 • Sağlıklı yaşama bilinci kazandırır,
 • Okul dışı öğrenme faaliyetlerini destekler,
 • Erken yaşta sanat sevgisi kazanmalarını sağlar,
 • Duygusal gelişimlerini destekleyerek mutlu olmalarına katkı sağlar,
 • Benlik algılarını geliştirerek kimliklerini tanımlamalarına yardımcı olur,
 • Hayata ve geleceğe dair perspektiflerini geliştirir,
 • Sorumluluk, disiplin, işbirliği gibi değerleri öğrenmelerini sağlar,
 • Eğlenmenin yeni yollarını keşfetmelerine imkan verir,
 • Yeni hobiler ve aktivitelerle tanışmalarını sağlar,
 • Vücut dengesini ve gücü arttırır,
 • Zihinsel egzersizler yapmalarını sağlar,
 • Hafızalarını güçlendirir,
 • Ruh halini olumlu yönde etkiler,
 • Stresi azalmasına yardımcı olur,
 • Özgüven kazanmalarını sağlar,
 • Kilo vermelerine ve vücudu şekillendirmelerine yardımcı olur,
 • Sosyal gelişimi destekler.

Dans, oyun ve sanatı bir araya getiren çocuk street jazz kursları ile miniklere büyülü bir dünyaya adım atarken eşlik edeceğiz. 1. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı;
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Kombinasyonu
 • Jazz Dans Tarihi
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerinde Çalışmalar
 • Koordinasyon Çalışmaları
 • Jazz Temel Ayak ve Kol Pozisyonları
 • Denge Hareketleri
 • Tüm Beden Warmup (Isınma)
 • Sahne Duruşu
 • Ritim ve Doğru Yürüme
 • Cool Down (Soğuma)
İlk hafta çocuk street jazz dersleri ile bedenlerini esnetmeye başlayacak, dans için fiziksel olarak hazırlanacaklar.

Müzik olmadan street jazz olmaz! Bu hafta Broadway müziklerine ayak uydurmayı öğreniyoruz. 2. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Adım Sayma
 • Jazz Warmup
 • Jazz Temel Hareketleri Tekrarı
 • Kasları Kuvvetlendirici ve Esnetici Hareketler
 • Müzikle Temel Jazz Yürüyüşleri
 • Dönüş Çalışmaları
 • El ve Omuz Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Üst Beden Hareketleri
 • Cool Down (Soğuma)
Temel adım ve dönüşleri öğreniyor, 2. hafta çocuk street jazz dersleri ile müzikle uyum içerisinde hareket etmeye başlıyoruz!

Beden kontrolü kadar nefes kontrolü de önemli! Bu hafta çocuk street jazz dersleri ile nefes kontrolüne odaklanıyoruz. 3. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı:
 • Nefes ve Beden Kontrolü
 • Warm up (Isınma)
 • Jazz Temel Hareketleri Tekrarı
 • El – Kol Koordinasyonu
 • Jazz Jest ve Mimikleri
 • Etkili Beden Dili Kullanımı
 • Sahne Duruşu
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Alan Kullanımı
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Dönüş Çalışmaları (Parmak Ucu Dönüşleri)
 • Temel Zıplama Hareketleri
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme
 • Nefes Kontrolü
 • Cool Down (Soğuma)
Doğru bir nefes kontrolü sağlıklı bir yaşam demek! 3. hafta çocuk street jazz kursları ile çocuklar; sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanacak.

Keyifli bir ortamda derslerimiz devam ediyor! Bu hafta street jazz hareketlerini öğrenmeye başlıyoruz. 4. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma) Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Temel Jazz Kombinasyonaları
 • Leg Kick (Grand Battement)
 • Beden Kuvvetlendirme Hareketleri
 • Dönüş Çalışmaları Tekrarı
 • El – Kol Koordinasyon Hareketleri
 • Pas de Boure (Ayak Adımları)
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Temel Zıplama Hareketleri Tekrarı
 • Hareket Kombinasyonları
 • Cool Down (Soğuma)
4. hafta çocuk street jazz eğitimleri ile minikler, street jazz figürlerini sergilerken daha özgüvenli olacak, dans etmekten keyif alacaklar!

Enerjimizin düşmesine izin vermiyor, geçmiş derslerde öğrendiğimiz street jazz hareketlerine yeni koreografiler ekliyoruz. 5. – 8. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Beden Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Jazz Kombinasyonları Tekrarı
 • Spin Hazırlık (Sınıfın Duruma Göre Spin Hareketleri Başlangıcı)
 • Leg Kick
 • Jazz İlerleyen Ayak Adımları
 • Temel Zıplamalar
 • İlerleyen Zıplama Hareketleri
 • Dansı Yorumlama
 • Dansa Yorum Katma
 • Temel Dönüşler
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Ekiple Uyumlu Hareket Etme
 • Jazz Koreografilerine Giriş
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Jazz Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Cool Down (Soğuma)
Artık en zorlu hareketler bile bizim için zor değil! 8. hafta çocuk street jazz kursları sonunda çocuklarınızın kat ettiği yolu sizi şaşırtacak!

Son derslerimizi sahne gösterimiz için provalara ayırıyor, dans gösterimize hazırlanıyoruz. 9. – 12. Hafta Çocuk Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Beden Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Jazz Kombinasyonları
 • Spin
 • Leg Kick
 • Jazz Dönüşleri
 • Köşeden Hareketler
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Jazz Koreografileri
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Büyük Zıplama Hareketleri
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • İfade Becerileri
 • Dans ile Duygu Aktarımı
 • Jazz Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Eğitim Sonu Koreografisi
Çocuk street jazz kursları ile dans ve sanat sevgisi kazanan çocuklar, yaşıtlarıyla birlikte eğlenmenin yeni yollarını öğrenecekler!..

Çocuk Street Jazz Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Street Jazz Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk street jazz kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Street Jazz Kursu Programı

Yeni deneyimlerden keyif almayı öğretecek, okul dışı aktivite fırsatı sunacak, beden koordinasyonlarını destekleyecek ve sağlıklı bir gelişime imkan sağlayacak çocuk street jazz kursları ile çocuklarınıza eğlenceli bir hobi armağan edin!

Çocuk street jazz kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı street jazz ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve street jazz bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, street jazz adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk street jazz kursu programı; dansın enerjik yapısından da yararlanarak çocukların beden koordinasyonunu geliştirmek, onlara sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazandırmak ve enerjilerini doğru yönlendirmek üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Dans nabzınız, kalp atışınız ve nefesinizdir! Hayatın ritmidir, mutluluk ve neşenin ifadesidir! Jaques D’Ambroise

çocuk street jazz eğitimleri

Çocuk Street Jazz Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk street jazz kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk street jazz kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk street jazz kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Street jazz Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk street jazz kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk street jazz kursu eğitmen kadromuz; street jazz başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk street jazz eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için street jazz kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için street jazz kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk street jazz kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Street jazz kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için street jazz kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk street jazz kursu Florya, çocuk street jazz kursu Bahçelievler, çocuk street jazz kursu Ataköy, çocuk street jazz kursu Yeşilköy, çocuk street jazz kursu Zeytinburnu, çocuk street jazz kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk street jazz kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk street jazz kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk street jazz kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Street jazz; her şeyden önce doğaçlamanın ve hızlı el-adım hareketlerinin olduğu bir dans türüdür. Hızla sergilenen doğaçlama hareketler çocukların yaratıcılıklarını arttırmak açısından son derece önemlidir. Ayrıca hızlı bir yapısı olan dans figürleri sayesinde çocuk street jazz kursu, miniklerin beden koordinasyonuna katkı sağlar ve gelişim döneminde sıklıkla karşımıza çıkan sakarlıkların önüne geçer. Benzer bir şekilde postür bozukluklarının giderilmesi açısından da street jazz oldukça faydalıdır. Bunların dışında çocuk street jazz kursları; çocukların yaşıtlarıyla sağlıklı bir ortamda sosyalleşmelerine ve yeteneklerini sergileyerek özgüven kazanmalarına da destek olur.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk street jazz kursu fiyatları

Çocuk Street Jazz Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Street Jazz Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk street jazz kursu ile çocuklarının eğlenmenin yeni yollarını keşfetmesini sağlayan aileler, ilgi alanlarına göre çocuklarını farklı kurslara da yönlendiriyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Çocuk Street Jazz Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk street jazz kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk street jazz kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk street jazz eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk street jazz kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk street jazz kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Çocuk street jazz kursu ile dans ve sanatın büyüsüyle tanışan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

169

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 845 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44