Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Modern Dans Kursu

Bedenimizi Özgür Bırakıyoruz!

Kendini İfade Etmenin En Keyifli Yolu: Çocuk Modern Dans Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın yaratıcılıklarını geliştirmek, eğlenirken aynı zamanda kendilerini ifade etmelerini sağlamak istemez misiniz? Çocuk modern dans kursları oyun, dans ve yaratıcılığını bir araya getirerek hayal gücünü bedenlerinde somutlaştırmalarına olanak tanıyor!

Çocuk modern dans dersleri ile çocuklarınızın yalnızca dans etmeyi değil, sosyalleşmeyi, kendilerini ifade etmeyi ve eğlenmeyi öğrendiklerini fark edeceksiniz! Yaşamlarına renk katmak için ne bekliyorsunuz?

Rahat ve özgürce dans edebilecekleri ve eğlenecekleri keyifli bir sanat atmosferinde çocuklarınızı ayrıcalıklı bir hobiyle tanıştırmak istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin, Sanat Akademi ailesine siz de katılın!..

Özgür figürleri ile ilgi çeken modern dans aynı zamanda çocuklarınızın duygularını bedenlerini kullanarak ifade etmesini sağlarken yaratıcılıklarını geliştirmelerine de fırsat veriyor.

çocuk modern dans kursu

Tüm Çocuk Modern Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Modern Dans Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı modern dans ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, modern dans bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma ve hareket etme, beden ve nefes kontrolü, stres yönetimi, modern dans hareketleri, adımları, dönüşleri, teknikleri ve koreografileri başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Modern Dans Kursu Sanat Akademi

Çocuk modern dans kursu programında modern dansın özgün figürleri ve yaratıcılığı körükleyen müzikleri çocuklarınıza duygularını dans ile aktarmayı öğretecek! Uzman modern dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış çocuk modern dans dersleri ile çocuklarımıza öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre şekillenen bir çocuk modern dans eğitimi sunuyoruz.

çocuk modern dans kursu eğitmenleri

Ünlü Modern Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi temsil etmiş dansçılardan çocuk modern dans eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
çocuk modern dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk modern dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk modern dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk modern dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk modern dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk modern dans kursları

Yaratıcılıkları Gelişecek!

Monoton bir hayatın çocuklarınızı da etkilemesini istemezsiniz değil mi? O halde çocuklarınız için en iyi aktivitelerden bir tanesi tabii ki dans etmek!

Çocuklarınızın farklı aktiviteler ile büyümesini, yeni arkadaşlar edinmesini, erken yaşta kendini geliştirmek için yeni seçenekleri değerlendirmesini istiyorsanız çocuk modern dans kursu tam sizlere göre. Çocuklarınızın okul stresinden uzaklaşmasını sağlayacak ve onlara yepyeni bir dünyayı sunacak modern dans ile sıkıcı bir yaşam çocuklarınız için çok uzakta kalacak!

Sosyalleşmeye ihtiyaç duyan, dans etmeyi seven ve kendine keyif alacağı bir hobi edinmek isteyen çocuklarınızın ihtiyaçlarına kulak verin ve gelişimlerine faydalı olacak modern dansı değerlendirin!

Duygularını Daha Kolay İfade Edecekler!

Dans etmek duyguların yatışmasını, zihni sakinleştirmeyi ve sıradanlığı yok etmeyi sağlar. Dolayısıyla çocuklarınız için en güzel aktivitelerin başında modern dans müzikleri ile dans etmek geliyor!

Çocuklarınızın biraz sakinleşmeye ve kendileri ile vakit geçirmeye ihtiyaçları varsa, okul ve sınav stresinden uzaklaşmak ve kendilerini geliştirecekleri bir aktivite yapmak için yeni yollar arıyorlarsa çocuklar için modern dans kursu tam da onlara göre! Akışkan figürleri ile modern dans çocuklarınızın kendini çok daha iyi ifade edebilmesini sağlarken aynı zamanda zihinlerini rahatlatacak!

Çocuklarınızın hayatını kökten değiştirecek çocuk modern dans kursları ile onlara hayatın ritmini dans ile aktaralım!

çocuk modern dans eğitimi
çocuk modern dans eğitimleri

Özgüven Kazanacaklar!

Çocuk modern dans kursu ile çocuklarınız kendilerini ifade etmeyi öğrenecek, yeni bir duruş kazanacak ve kendilerine daha çok güven duymaya başlayacaklar!

Dans ederek mutluluğu ve başarı duygusunu tadan çocuklar akranları arasında daha özgüvenli, daha sosyal ve çok daha sorumluluk duygusu gelişmiş bilinçli çocuklar oluyor! Eğer çocuklarınızın dans etmeye ilgisi varsa dilediğiniz gün ve saatte düzenleyebileceğimiz; çocuklarınız için bireyselleştirilmiş modern dans eğitimleri ile onların kendilerini keşfetmesine imkan tanıyın!

Sanat Akademi olarak dans ve sanat dalları ile geleceğe nitelikli, kendine güvenen, farkındalık ve bilinç sahibi, yetenekli bireyler kazandırıyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınıza eğlenceli bir hobi armağan etmek, hayatlarını renklendirmek ve güzel vakit geçirmek için yeni yöntemler keşfetmelerine yardımcı olmak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk modern dans kursu programını belirleyelim, hem sağlıklı gelişimleri için ihtiyaç duyacakları kazanımları edinmeleri hem de doyasıya eğlenmeleri için uygun ortamı yaratalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk modern dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk modern dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk modern dans dersleri veriyoruz.

çocuk modern dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk modern dans kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk modern dans kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Modern Dans Kursları Sanat ve Oyunu Bir Araya Getiriyor!

Çocuklarınızın eğlenirken öğrenecekleri, güzel vakit geçirirken aynı zamanda sağlıklı bir gelişim için ihtiyaç duydukları kazanımları edinecekleri bir çocuk modern dans kursu ile tanışın! Gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun çocuk modern dans kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle çocuk modern dans kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk modern dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk modern dans eğitimi programını belirleyelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk modern dans kursları

Eğlenerek Öğrensinler!

Çocuklarınızın eğlenmeye de vakit ayırmalarına fırsat verin, uygulamalı çocuk modern dans kursu ile hem eğlensinler hem de kendilerini geliştirsinler!

Kayıt Ol »

Hayata Sanatın Penceresinden Baksınlar!

Geleceğin sanatsever nesillerini yetiştirmek için sanatın en eğlenceli halini tanımalarını sağlayın, çocuk modern dans kursları ile gelişimlerini hem fiziksel hem de zihinsel açıdan destekleyin.

meb ruhsatlı çocuk modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Modern Dans Kursu

Sanat Akademi çocuk modern dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk modern dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk modern dans dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk modern dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk modern dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk modern dans kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Modern Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk modern dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk modern dans dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk modern dans kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk modern dans kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk modern dans eğitimi
çocuk modern dans eğitimleri

Uluslararası Çocuk Modern Dans Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 580’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk modern dans kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk modern dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk modern dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın yeni aktiviteler keşfetmesi için onları harekete geçirmek istiyorsanız Türkiye’nin en iyi modern dans kursu ile tanışın! Yaşıtlarıyla sosyalleştikleri, yeni arkadaşlar edindikleri ve dans etmenin tadını sonuna kadar çıkardıkları bir kursla yaşamlarına gerçekten etki edin…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk modern dans kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk modern dans eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik dansçıların sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk modern dans dersi
çocuk modern dans dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk modern dans eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk modern dans kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk modern dans eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Modern Dans Kursu Yorumları

Boş Zamanlarını Değerlendirmeyi Öğrensinler!

Yeni deneyimlere açık çocuklar yetiştirmek için erken yaşta hobiler edinmelerini destekleyin!

Özgüvenlerini Arttırın!

İletişim becerileri gelişmiş, duygularını ifade edebilen ve kendilerine güvenen çocuklar yetiştirin!

Sağlıklı Yaşam Alışkanlığı Kazandırın!

İhtiyaçlarına yönelik hazırlanmış bir çocuk modern dans kursu ile sağlıklı büyümelerine destek olun!

çocuk modern dans kursu mezunları

580 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk modern dans eğitimleri verdik.

Çocuk modern dans dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Modern dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk modern dans eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Çocuk modern dans kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen çocuklarımızı ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler bekliyor.

Başta çocuklar için modern dans eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk modern dans kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk modern dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk modern dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk modern dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk modern dans dersi sunuyoruz!

Çocuk modern dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk modern dans kursu olarak öğrencilerimizin modern dans başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk modern dans kursları ile çocuklarımıza yalnızca dans etmeyi değil, kendilerine güvenmeyi, duygularını doğru şekilde ifade etmeyi ve yaratıcılıklarını sergilemekten çekinmemeyi öğretiyor, onları hayata hazırlıyoruz!..

Sanat Cafe

Çocuk modern dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk modern dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak modern dans ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk modern dans dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk modern dans kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, modern dans sanatçıları ve çocuk modern dans kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk modern dans eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk modern dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuk modern dans workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için modern dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Modern Dans Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocukların bedenlerini tanımalarını sağlamak, hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini desteklemek ve gelişim döneminde karşılaşabilecekleri sorunları aşmalarında katkı sağlamak üzere özel olarak hazırladığımız çocuk modern dans kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk modern dans kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendilerini ifade etmeyi öğrenirler,
 • Beden dili kullanımını geliştirir,
 • Bedensel farkındalığı ve esnekliği arttırır,
 • Yeni insanlarla tanışmalarına imkan verir,
 • Yeni deneyimlerden çekinmemelerini sağlar,
 • Farklı sosyal çevrelere adapte olmalarını kolaylaştırır,
 • Yaratıcılıklarını gösterebilecekleri uygun bir ortam sağlar,
 • Özgüvenlerini arttırır,
 • Okul başarılarına katkı sağlar,
 • Fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmalarına yardımcı olur,
 • Gelişim döneminde ortaya çıkan duruş ve yürüyüş bozukluklarının önüne geçer,
 • Beden koordinasyonunu güçlendirir,
 • Okul dışı aktivitelere olan ilgiyi arttırır,
 • Merak duygusunu güçlendirir,
 • Sosyal ve iletişimsel yeni beceriler edinmelerini sağlar,
 • İşbirliği ve grupla uyum içinde hareket etme gibi kazanımlar sunar,
 • Bedensel dengeyi ve kas gücünü arttırır,
 • Kas ve iskelet yapısının sağlıklı gelişimini destekler,
 • Sağlıklı beslenme ve egzersiz yapma alışkanlığı kazandırır.

Dans etmeye başlamadan önce bedenimizi tanıyor ve modern dansın hareketli figürlerine bedenimizi hazırlıyoruz! 1. Hafta Çocuk Modern Dans Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Bedeni ve Alanı Hissetme
 • Nefes ve Hareket Kontrolü
 • Beden Uzuvları Üzerinde Çalışmalar
 • Floor Work Hareketleri
 • Floor Work Esneme ve Beden Farkındalığı
 • Warmup (Isınma) Hareketleri
 • Temel Pozisyonlar
 • Temel Kol ve Bacak Hareketleri
 • Bedeni Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Cool Down (Soğuma)
Daha ilk hafta çocuk modern dans dersleri ile çocuklarınızın bedenlerinin esneklik kazandığını fark edeceksiniz!

Modern dans müziklerini bu hafta tanıyoruz ve hangi müziklerde dans edeceğimize daha da aşina oluyoruz… Ritme göre dans etmek için ilk adımı atıyoruz! 2. Hafta Çocuk Modern Dans Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanılır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Müziği Dinleme ve Hissetme
 • Warmup (Isınma)
 • Temel Hareketler ile Bedeni Hazırlama
 • Sahne Duruşu
 • Mimik ve Jestleri Kullanma Becerisi
 • Bacak ve Karın Kaslarını Kuvvetlendirme
 • Denge Çalışmaları
 • Ekiple Uyum İçinde Hareket Etme
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Temel Jumplar (Sıçramalar)
 • Dönüş Hazırlıkları
 • Cool Down (Soğuma)
Çocuk modern dans dersleri ile 2. haftanın sonunda çocuklarınızın müzik kulağı gelişmeye başlıyor! Modern dans müzikleri ile uyumlu hareket etme becerisi kazanıyoruz…

Çocuklarınız modern dans adım ve dönüşlerini öğrenecekleri bu bölümde hem esneme hareketleri yapıyor hem de dans etmeye devam ediyoruz! 3. – 4. Hafta Çocuk Modern Dans Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Floor Work Hareketleriyle Derse Hazırlanma
 • Spiral Roll
 • Temel Kuvvetlendirme ve Esneme Hareketleri
 • Temel Jumplar (Sıçramalar)
 • Dönüş Hazırlıkları
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Bedeni Müziğe Uygun Olarak Özgürce Hareket Ettirme
 • Beden Sınırlarını Araştırma
 • Beden Farkındalığı
 • Nefes Hareket Uyumu
 • Cool Down (Soğuma)
4. hafta çocuk modern dans dersleri ile beden farkındalığı kazanan çocuklarımızın koordinasyon becerileri artıyor.

Dönüşler ve sıçramalar ile çok eğleniyoruz! Çocuklarınız koreografi içinde özgün figürlerini sergileme imkânı bulacak ve doğaçlama dans yeteneklerini geliştirecekler. 5 – 8. Hafta Çocuk Modern Dans Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Temel Hareketlerle Derse Hazırlık
 • Bedeni Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Ekiple Uyum İçinde Hareket Etme
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Mirror Technique
 • Nefes ve Beden Kontrolü
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Dönüş Çalışmaları
 • Jump (Sıçramalar)
 • Kombinasyonlarla Koreografiye Giriş
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Modern Dans Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Cool Down (Soğuma)
8. hafta çocuk modern dans dersleri sonunda temel koreografilerle dans etmeyi öğrenen çocuklarınız bir ekip içinde uyumla dans edebilmenin mutluluğunu yaşayacak!

Modern dans müzikleri ile eğlenmeye devam ediyoruz! Zıplıyoruz ve sıçrıyoruz; kendimizi modern dansın özgürlüğü ile ifade ediyoruz! 9. – 12. Hafta Çocuk Modern Dans Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Temel Hareketlerle Derse Hazırlık
 • Kuvvetlendirme ve Esneme Hareketleri
 • Nefes ve Beden Kontrolü
 • Beden ve Alan Farkındalığı
 • Dönüşler
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Jumps (Sıçramalar)
 • Denge Hareketleri
 • Developpe ve Kick Hareketleri
 • Floor Work
 • Doğaçlama
 • Alan Kullanma
 • Koreografi Çalışmaları
 • Nefes ve Beden Kontrolü
 • Tüm Bedeni Çalıştırmak ve Hissetmek
 • Koordinasyon Hareketleri
 • İlerleyen Zıplama Hareketleri
 • Bedeni Esnetme
 • Koreografi
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Modern Dans Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Cool Down (Soğuma)
Çocuk Modern Dans Kursu sonunda çocuklarınızın bedenleri ile olan bağları güçlenecek ve kendilerini müzik ile daha iyi ifade edecekler!

Çocuk Modern Dans Kursu Programı – 580’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Mezuniyeti

Bugüne kadar 580’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Modern dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk modern dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Modern Dans Kursu Programı

Çocuklarınızın hareketsiz veya monoton bir yaşam döngüsüne hapsetmek yerine erkenden eğlenmenin yeni yollarını keşfetmelerini sağlamak istiyorsanız çocuk modern dans kursları ile tanışmalarını sağlayın!

Çocuk modern dans kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı modern dans ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, modern dans bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle birlikte adım atma ve hareket etme, beden ve nefes kontrolü, stres yönetimi, modern dans hareketleri, adımları, dönüşleri, teknikleri ve koreografileri başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk modern dans kursu programı; çocukların yaratıcılıklarını keşfedebilecekleri, kendilerini bedenleriyle ifade etmeyi öğrenecekleri ve dansla sosyalleşecekleri bir aktivite olarak pedagojik açıdan çocukların gelişimsel ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde hazırlanmıştır.

Dans etmek kendin olmaktır. Daha büyük, daha güzel ve daha güçlü… Agnes De Mille

çocuk modern dans eğitimi

Çocuk Modern Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk modern dans kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk modern dans kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Modern dans Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk modern dans kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk modern dans kursu eğitmen kadromuz; modern dans başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için modern dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için modern dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk modern dans kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk Modern dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için modern dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk modern dans kursu Florya, çocuk modern dans kursu Bahçelievler, çocuk modern dans kursu Ataköy, çocuk modern dans kursu Yeşilköy, çocuk modern dans kursu Zeytinburnu, çocuk modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk modern dans kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk modern dans kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuk modern dans kursu programlarımızı çocuklarımızın yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini geliştirmek, yeteneklerini özgürce sergileyebilmelerini sağlamak için özel olarak hazırladık! Bu yönüyle çocuk modern dans kursları çocukların güzel vakit geçirirken aynı zamanda kendilerini sözsüz bir biçimde ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunar. Bu özgür ortamda duygularını dans figürlerini dönüştüren çocuklar özgüven kazanarak okul hayatlarında daha başarılı sosyal yaşamlarında ise daha mutlu bireylere dönüşür. Ayrıca çocuk modern dans kursu; fiziksel ve zihinsel gelişime çok yönlü bir biçimde destek vererek çocukların sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmelerine destek olur.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk modern dans kursu fiyatları

Çocuk Modern Dans Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Modern Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklarının ayrıcalıklı bir hobi edinmesine ve güzel vakit geçirmesine önem veren aileler çocuk modern dans kursu ile yetinmeyerek farklı kurs programlarından da yararlanıyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için yeni bir kurs arıyor, boş vakitlerine değer katmak istiyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Çocuk Modern Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk modern dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk modern dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi çocuk modern dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk modern dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

580+

Mezun Öğrenci

Çocuk modern dans kursu ile kendisini dansın ritmine kaptıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

271

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.355 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44