Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Salonu Kiralama

Konforlu ve Samimi Bir Atmosferde Eğitim Yapmaya Ne Dersiniz? Sanat Akademi Ayrıcalığıyla Tanışın…

Kurumsal eğitimlerinizi gerçekleştireceğiniz bir eğitim salonu arıyorsanız ya da öğrencilerinizle özel ders işleyeceğiniz bir stüdyoya ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz! Sanat Akademi’nin konforlu eğitim salonları sizi bekliyor…

Güvenli ve ferah derslikler, teknik altyapı ve eğitim teknolojileri, yüksek hijyen standartları, sosyal alanlar ve eğlenceli atmosferle bir eğitim merkezinden beklediğinizin fazlasını sunuyor, günlük, haftalık ve aylık eğitim salonu kiralama ayrıcalığı tanıyoruz. Eğitim organizasyonlarınız için tüm detayları düşünerek sorunsuz bir etkinliğe imza atmanızı sağlıyoruz.

15 yılı aşkın eğitim sektörü deneyimimiz, MEB ruhsatlı kurumumuz ve alanında uzman ekibimizle kurumsal ve bireysel eğitimlerinize özel çözümlerle yanınızdayız!

Eğitim salonu kiralama hizmetimizin yanında; kurumsal eğitimleriniz için eğitmen desteği veriyor, deneyimli eğitmen kadromuzla firmanıza özel eğitim planlaması yapıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!

eğitim salonu kiralama

Eğitimlerinizi Tüm Ayrıntılarıyla Planlıyoruz…

Eğitim Salonlarımıza Yakından Bakın! Siz de Sanat Akademi’nin Ayrıcalıklı Sınıflarında Eğitimlerinizin Tadını Çıkarın!

Şirket eğitimleri, atölyeleri, workshopları, özel dersleri için eğitim salonlarımızı kiralayan kişi ve firmaların Sanat Akademi’deki keyifli anlarını video ve fotoğraflardan inceleyin. Siz de konforlu bir eğitim salonundan yararlanarak eğitimlerinizi sorunsuz tamamlayın, firmanızı ve kendinizi geliştirin…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

kiralık eğitim salonu

Geniş ve Konforlu Eğitim Salonları

Sanat Akademi’nin kurumsal ve bireysel eğitimler için özel olarak hazırlanmış, her ayrıntısı özenle düşünülen kiralık eğitim salonları sizi bekliyor.

30 m²’den 90 m²’ye kadar farklı büyüklüklerdeki eğitim salonlarımızda, çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak isteyen firmalara, workshop düzenleyen eğitmenlere, sosyal sorumluluk projesi yürüten kamu kuruluşlarına ve eğitim organizasyonu olan herkese yüksek kalite standartları sunuyoruz. Sınıflarımızın her birinde; hijyen, rahatlık ve teknoloji hakim!

Ferah eğitim salonlarımızda tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyor, yılların deneyimini dersliklerimize yansıtarak beklentilerinizi dört dörtlük karşılamak için çalışıyoruz…

Özel Dekorasyon ve Tasarım

Eğitim salonu kiralamak istiyor ve standartların üzerinde sınıflar bekliyorsanız doğru yerdesiniz! Kiralık eğitim salonu hizmetimizde sizi ayrıcalıklı hissettirecek detaylar var…

Fotoğrafçılıktan dansa, resimden müziğe, dijital pazarlamadan kişisel gelişime kadar farklı amaçlara uygun şekilde hazırlanan ve özel olarak dekore edilmiş olan kiralık eğitim salonlarımız, modern mimarisi ve ilgi çekici atmosferiyle sizlere bir sınıftan çok daha fazlasını sunuyor. Tuğla duvarlar, rustik kapılar, özel ışıklandırmalar ve minimal mobilyalarla eğitim sınıflarımızda unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Sanat Akademi’nin samimi ve modern dekorasyonu, eşsiz ve keyifli atmosferiyle kurumsal eğitimler daha zevkli olacak…

eğitim salonu
eğitim salonu

Araç- Gereç ve Teknik Donanım

Kiralık eğitim salonlarımızın tamamında her türlü teknoloji ve araç – gereç donanımını sunuyor; sorunsuz bir eğitim için yanınızda oluyoruz...

Konforunuzu düşündüğümüz detaylara ek olarak eğitim salonlarımızda; projeksiyon ve perde, beyaz tahta ve sunum cihazları, mikrofon ve ses sistemleri, klima ve havalandırma teknolojileri yer alırken eğitiminizin konusuna ve detaylarına göre ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik araç – gereci sağlıyoruz. Dans dersleriniz için kostümler, tiyatro çalışmalarınız için dekorlar hazırlıyoruz.

Sanat Akademi eğitim salonu kiralama hizmetinde yok yok! Eğitim organizasyonlarınız için doğru bir ekiple hareket edin, firmanızın imajına katkıda bulunun…

Merkezi Konum

Bakırköy’de, farklı ulaşım alternatiflerinin kesişme noktasında eğitimlerinizi düzenlemeye ne dersiniz? Sanat Akademi İstanbul’un en merkezi ilçesinde sizi ağırlıyor…

İncirli metrobüs durağına 7 dakika, Bakırköy metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindeki eğitim merkezimiz aynı zamanda otobüs ve minibüs gibi ulaşım seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz bir konumda etkinliklerinize ayrıcalık katıyor. Aracınızla gelmeyi tercih ederseniz özel otoparkımızı kullanabiliyorsunuz.

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir eğitim salonu, gelişmiş teknik imkanlar, güler yüzlü danışmanlık Sanat Akademi’de sizi bekliyor…

günlük kiralık eğitim salonu
saatlik eğitim salonu kiralama

MEB Ruhsatlı Kurum Güvencesi

Sanat Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı bir eğitim kurumu olmanın farkını eğitim salonu kiralama hizmetimizle gösteriyor, kaçak eğitim merkezlerinde vaktinizi boşa harcamamanızı sağlıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak, eğitim salonlarımızın büyüklüğünden ekipman ve araç-gereç yeterliliğine, acil çıkış ve yangın merdivenlerinden sosyal alanların çeşitliliğine kadar MEB standartlarının tamamına uygun, güvenli bir binada ve keyifli bir atmosferde kurumsal ve bireysel eğitim organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize destek oluyoruz.

Her geçen gün eğitim salonlarımızın kalitesini ve konforunu arttırmaya özen gösteriyor, imkanlarımızı ve ekibimizi geliştiriyoruz. Siz de standartların üzerinde bir eğitim vermek istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın…

eğitim salonu kiralama fiyatları

Günlük Kiralık Eğitim Salonu

Şirket Eğitimlerine Özel %50 İndirim Fırsatı!

Bilgi Al

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitim Salonu Kiralama

Geniş ve donanımlı eğitim salonlarımızda şirket eğitimlerinizi, atölyelerinizi ve workshop programlarınızı düzenlemek çok keyifli olacak! İhtiyaç ve beklentilerinizi düşünerek hazırladığımız kiralık eğitim salonları ile kurumsal imajınıza yakışır eğitimler düzenleyin, farkınızı gösterin…

Eğitmen Desteği

Alanında uzman kadromuzla fotoğraftan dansa, resimden müziğe, dijital pazarlamadan kişisel gelişime kadar farklı alanlarda eğitmen ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Yiyecek-İçecek Hizmetleri

Eğitim salonlarımızda gerçekleştireceğiniz etkinliklere özel yeme – içme ve ikram desteği sağlıyor, konuklarınızı ağırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Alanlar

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma olanağı bulacağınız Sanat Cafe ve bahçemizde sizi ağırlıyoruz.

eğitim salonu kiralama

Özel İmkanlar

Eğitiminizin konusu ve kapsamına göre özel olarak salonlarımızı hazırlıyor, teknik donanımlar sunuyor, oturma ve sunum düzenini planlıyoruz.

Teknik Destek

Profesyonel IT departmanımızla eğitim sırasında oluşabilecek aksaklıkları hızla gideriyor, etkinliklerinizin sorunsuz geçmesi için önlemlerimizi alıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Eğitimden sonra ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, farklı organizasyonlarınız için gelişmiş imkanlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim salonu fiyatları; salonun saatlik, günlük, haftalık ya da aylık kiralanmasına, eğitim salonundaki araç-gereç ve ekipman imkanlarına, salonun büyüklüğüne, yeme içme vb. özel taleplere göre belirlenmektedir. Sanat Akademi kiralık eğitim salonu fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kiralık eğitim salonlarımız 30 m²’den 90 m²’ye kadar farklı büyüklüklere sahip olmakla birlikte, her birinde projeksiyon, perde, beyaz tahta, sunum cihazları, mikrofon ve ses sistemleri, klima ve havalandırma teknolojileri yer almaktadır. Isı ve ses yalıtım sistemi, yüksek tavan, kaymaz parke zemin güvenli ve konforlu bir eğitim ortamı için sunduğumuz standartlardandır.

Kiralık eğitim salonlarımızda; kurumsal eğitimler, atölyeler, workshoplar, seminer ve konferanslar, motivasyon etkinlikleri düzenlenebiliyor. Ayrıca eğitmen olup herhangi bir kurumda çalışmayan eğitmenler de eğitim salonlarımızı kiralayabilirler.

Bize Sorun

eğitim salonu kiralama sanat akademi
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44