Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Genç Girişimcilere Destek

Yılda 1000 Öğrenci Mezuniyeti
Yıl içerisinde minimum 1000 öğrenci mezuniyeti garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Sanat Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Sanat Tutkunu Genç Girişimcilerin Her Zaman Yanındayız!

İşinizi Kurarken Sanat Akademi Sizinle…

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ya da mevcut işinizden sıkıldınız ve yeni bir iş mi arıyorsunuz? Sanat eğitimi aldınız ve kendi eğitim merkezinizi mi açmak istiyorsunuz? Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sanat Akademi her koşulda yanınızda!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

genç girişimcilere destek

Siz Eğitimi Verin, Biz Markanızı Yaratalım

6 farklı sanat dalı 50+ branşta verdiğimiz sanat eğitimleri ile Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Sanat Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulları arasına yazdırıyoruz…

Sisteminizi Kuralım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere her şeyiyle hazır, anahtar teslim bir kurum emanet ediyoruz!

Sanat Akademi’yi başarılı kılan şey; sanat tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

kurs açmak
sanat okulu açmak

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuzu iyileştirmeye ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile sanatseverlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yılık deneyime sahip Sanat Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü artırın.

Kazancını Arttır

Sanat Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

Referanslarımız - Kimlerle Çalışıyoruz

Sanat Akademi ile hedeflerine ulaşan değerli çalışma partnerlerimiz… Siz de ailemizin bir parçası olun, birlikte büyüyelim, öğrenelim, öğretelim, gelişelim! En iyi sanat ve sanat kursları ile bir arada olarak marka gücünüzü arttırın!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

kurs açmak
sanat kursu nasıl açılır
genç girişimcilere destek
kurs açma maliyeti
sanat kursu açmak
kurs nasıl açılır

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında eğitimler, öğrenme garantisi, etkinlikler, geziler, sahne uygulamaları, atölye çalışmaları ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulu Sanat Akademi ile tanışın!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, eğitimlerimizi teorik anlatımdan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Öğrencilerimizin deneyim kazanmasını sağlıyoruz. Kaçırdığınız derslerin telafisi, etkinlikler, kültürel ve sosyal aktiviteler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi sanat eğitimlerini almanın ayrıcalığını yaşayın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
22.300+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Her ilçede/semtte sadece bir sanat kursu ile anlaşma yapılır. Size rakip olacak ikinci bir eğitim kurumuyla anlaşılmaz. (Bölgenizde sadece sizinle çalışılır.)

Sanat Akademi franchise sistemine dahil olmak için yapmanız gereken franchise koordinatörlerimizle iletişime geçerek yetkili eğitim merkezi olma talebinizi iletmek. Koordinatörlerimiz sizleri ziyaret ederek franchise sistemimiz hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaklar.

Sanat Akademi yetkili eğitim merkezi olmanız için MEB tarafından yayınlanan özel kurs açma yönetmeliklerine uygun bir kurum binasına sahip olmanız, eğitim kurumumuzca belirlenen standartları sağlamanız gerekmektedir. Bilgilendirme ve ön görüşme için lütfen bizi arayın.

Aramıza Katılın

Is Ortagi Yorumlari 1 1
sanat akademi iletişim

Bizimle İletişime Geçin!

Sanat Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Sanat Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44