Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Hayal Gücünün Büyülü Dünyasını Keşfediyoruz!

Farkındalığı ve Özgüveni Yüksek, İfade Becerileri Gelişmiş Nesiller İçin Yaratıcı Drama! Sanat Akademi 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Yeteneklerinin farkında, özgüvenli ve iletişim becerileriyle fark edilen gençler yetiştirmenin yolu 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi!

Çocuklarınızın bedensel farkındalığı yüksek, grup etkileşimi ve takım çalışmasına yatkın, empati yeteneği gelişmiş, çevresiyle uyumlu ve sosyal bireyler olmaları için adım atın! Sanat Akademi olarak çocuklar için 10-12 yaş yaratıcı drama kursu ile eğlenirken hayatı öğrenmelerini sağlıyor, sanatsal bakış açısı kazandırıyor, özgüvenlerini geliştiriyoruz.

10-12 yaş yaratıcı drama kursu programı çocukların farkındalık kazanmaları, kendini rahatça ifade etmeyi öğrenmeleri ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Yaratıcı drama eğitimleri; çocukların duygusal, sosyal ve bedensel becerilerini artırarak kendilerine ve yeteneklerine saygı duymalarını sağlıyor, sözlü ve sözsüz iletişim becerilerini geliştirerek okul ve aile ilişkilerini destekliyor.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu

Tüm 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
30 Hafta 90 Saat
Kontenjan
12 Kişi

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 30 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama teknikleri, beden ve duyu farkındalığı, doğaçlama becerileri, empati kurma, topluluk karşısında hareket etme, taklit ve rol yapma konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sanat Akademi

Sosyal becerileri gelişmiş, kendini rahatça ifade edebilen, sanat algısı yüksek ve hayata olumlu bakan gençler yetiştirmek için 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu eğitmenleri

Ünlü Yaratıcı Drama Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuklar için yaratıcı drama eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi

Sahne Büyüsü İle Tanıştırın!

Hayata sanatın penceresinden bakan ve yeteneklerinin farkında çocuklar yetiştirmek istiyorsanız 10-12 yaş yaratıcı drama eğitimleri en doğru seçim!

Kendini ifade ederken zorluk yaşayan çocukların özgüven kazanabilmesi, dinleme ve anlama becerilerinin gelişmesi, zihinsel ve duygusal kabiliyetlerinin artırılması için hazırlanan çocuklar için yaratıcı drama eğitimleri, kendinden emin ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştiriyor! Yaratıcı drama kursu programı ile çocuklarınızın hayata sanat çerçevesinden bakmalarını sağlayın!

Özgüveni yüksek ve kendini rahatça ifade edebilen çocuklar okul ve sosyal hayatında başarıyı garantiliyor! Çocuğunuzun 10-12 yaş yaratıcı drama eğitimi almasını sağlayarak hayatına renk katın!

Çocuklarınıza Ayrıcalıklı Bir Hobi Kazandırın!

Okul ve ev arasında kalan, sınavları ve gelecek kaygıları ile boğuşan çocuklarınızı hayatın girdabından kurtarın, kaliteli zaman geçirecekleri bir hobi edinsinler…

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları sayesinde çocuklar hem yaşıtları ile keyifli bir ortamda olmanın tadını çıkarıyor hem de becerilerini geliştirmenin, sosyal ve duygusal sorunlarını çözmenin avantajını yaşıyorlar. Yaratıcı drama etkinlikleri sayesinde taklit yapmayı, dans etmeyi ve özgür hareket etmeyi öğrenen çocuklarımız, hayata daha mutlu bakıyor!

10-12 yaş yaratıcı drama kursu programı çocukların farkındalık kazanmaları, yaratıcı ve estetik düşünmeyi öğrenmeleri, hayata daha iyi adapte olmaları ve sanatsever bireyler olarak yetişmelerini sağlıyor!

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimleri
10 – 12 yaş yaratıcı drama dersi

Özgür Ruhlu Bireyler Yetiştirin!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları ile çocuklarımız hayallerine sınır koymadan mantıklı kararlar almayı, çevresiyle uyum içinde yaşamayı öğrenecek!

Yaratıcılığı artan, yeni fikirler üretebilen, davranışlarının sorumluluğunu alan ve takım halinde üretmenin hazzını yaşayan çocuklarımız, geleceğin başarılı ve örnek gösterilen yetişkinleri olacaklar. Hem yaşlarına hem geleceklerine katkı sağlayacak yaratıcı drama kursları ile sosyal becerileri gelişecek, duygusal ve ruhsal farkındalığa erişecekler.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu, topluma uyumlu, okul ve aile ilişkilerinde başarılı, problem çözme becerileri yüksek gençlerimizi hayata kazandırıyor…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın özgüvenlerinin artmasını, iletişim becerilerinin gelişmesini ister misiniz? Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre yaratıcı drama eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Sanatın En Eğlenceli ve Yaratıcı Hali İle Çocuklarınızı Tanıştırın! 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yaratıcı drama eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun, merak ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları

Duygularını Sahneye Taşısınlar!

Yaratıcı drama ile duygu ve düşüncelerini sanatın çerçevesinde bizlere aktarsınlar, sorunlarını birlikte çözelim, geleceklerini aydınlatalım…

Kayıt Ol »

Başarma Güdüleri Artsın!

Çekingen, kendinden emin olmayan, sağlıklı iletişim kuramayan çocuklarımız, özgüven kazanarak daha atılgan ve kendinden emin olacak, başarılarıyla sizleri gururlandıracaklar!

meb ruhsatlı 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu

MEB Ruhsatlı 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Sanat Akademi 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir yaratıcı drama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 10 – 12 yaş yaratıcı drama kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 10 – 12 yaş yaratıcı drama dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek yaratıcı drama ödevleri, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

10 – 12 yaş yaratıcı drama etkinlikleri sergileyecekleri sahne uygulamaları, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle drama ve oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Yaratıcı dramanın en iyi sahnede öğrenileceği bilinciyle çocuklarımıza bol uygulamalı ve yaratıcı drama etkinlikleri ile dolu eğitimler sunarak becerilerini destekliyoruz.

uygulamalı 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi
10 – 12 yaş yaratıcı drama dersleri

Uluslararası 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 475’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, yaratıcı drama eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının yaratıcı drama eğitimi programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarımızın yeteneklerini fark ediyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı yaparak ailelere yol gösteriyoruz.

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

11 yaş yaratıcı drama kursu
10 yaş yaratıcı drama kursu

Eğitim Sonrası Destek

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Yorumları

Çocuklarınızın Asosyal Olması Sizi Üzüyor mu?

Yaşıtları ile anlaşamayan, bilgisayar ve tablet en yakın dostu olan çocuklarınızı yaratıcı dramanın büyülü dünyasına davet ediyoruz!

Kendilerini Keşfedecekler!

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile yeni arkadaşlar edinsinler, duygularını özgürce ifade etsinler, dans ve oyunla hayatı tanısınlar!

Özgüven ve Farkındalık Kazansınlar!

Kendilerine daha çok güvenerek sosyal ilişkilerinde başarılı olacak, girişken ruhları ile hayranlık uyandıracaklar!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu mezunları

475 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimleri verdik.

10 – 12 yaş yaratıcı drama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yaratıcı dramanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Çocuklarınızın öğrenme hızına ve ilgi alanlarına göre şekillenen 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanmanın tam sırası…

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Yaratıcı drama ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuklar için yaratıcı drama eğitimi
sosyal etkinlikler 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu olarak öğrencilerimizin ünlü yaratıcı drama duayenleri ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
12 yaş yaratıcı drama kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü yaratıcı drama sanatçıları ve 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle yaratıcı drama eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama sanatçıları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri yaratıcı drama eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

çocuk yaratıcı drama workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınıza sosyalleşecekleri bir eğitim armağan edin, yeteneklerinin farkına vararak kişisel gelişimlerine katkıda bulunun. Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın! 10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • İfade becerilerini geliştirerek duygu ve düşüncelerini daha rahat anlatmasını sağlar,
 • Özgüvenlerini geliştirir,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Sözsüz ifade becerilerini geliştirir,
 • Bedensel ve ruhsal farkındalık kazandırır,
 • Kinestetik gelişimlerine katkı sağlar,
 • Zihinsel ve duygusal gelişimlerine destek olur,
 • Eleştirel bakma ve düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik algı kazandırır,
 • Toplumsal ve etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Başkalarına güven duymanın yollarını öğretir,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Yaratıcı drama dünyasına giriş yapıyoruz! Sınıf arkadaşlarımızla tanışıyor ve kendimizi en doğru şekilde tanıtmayı öğreniyoruz! 1. – 3.hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
Çocuklar için yaratıcı drama eğitimi ile oyunla yeteneklerinin farkına varan, özgüvenleri gelişen, duygu ve düşüncelerini rahatça ifade edebilen çocuklar yetişiyor…

Etkili iletişim kurmak huzurlu ve güvenli bir hayatın en temel adımıdır! Çocuklarımızın yaşıtlarıyla olan ilişkilerini gözlemliyor ve sağlıklı iletişim kurmaları için yaratıcı drama çalışmaları yapıyoruz! 4. – 6. Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
 • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Sorumluluk Bilinci
 • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri
 • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
6.hafta 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sonunda çocuklarımız kendi benliklerine saygı duymayı öğrenirken aileleri ve okul arkadaşları ile sağlıklı iletişim kuracaklar.

Güven duygusunu ve empati kurmayı öğrenecekleri bir hafta ile devam ediyoruz! 7. – 9.Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Empati Kurma
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarımız; sınıf arkadaşları ile birlikte uyumlu hareket edebilmeyi, empati kurabilmeyi ve sorumluluk almayı öğrenecek!

Enerjimizi oyun çalışmalarına ayırıyoruz! Başkalarının duygu ve düşüncelerini tahmin ederek tepki geliştirmeyi öğreniyoruz! 10. – 13. Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Bireysel Özellikler İle Duyu Çalışmaları Arasındaki İlişkiler
 • Duyu Organlarını Verimli Kullanma
 • Günlük Yaşamda Duyularını Etkin Kullanma
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama İle İlgili Kavramlar
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Oyunun Özellikleri
 • Oyun Yolu İle Öğrenme
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu 13.hafta sonunda duyu organlarını daha verimli ve doğru kullanan çocuklarımız, kendilerini de tanımış olacaklar!

Motivasyonumuzu yükseltmeyi, hareket becerilerimizi artırmayı öğreneceğimiz dersler bizi bekliyor! 14. – 16. Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Kendini İfade Etme Uygulamaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Oyun ve Müzikle Hareket Becerileri
10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi 16.haftasıyla birlikte seslerini ve nefeslerini doğru kullanabilen çocuklarımız, doğaçlama etkinliklerimizde harikalar yaratacaklar.

Karşılaştıkları sorunlara sanatın penceresinden bakacak, yaratıcı çözümler sunacaklar! 5 haftalık uzun soluklu bir yaratıcı drama eğitimimiz var. 17. - 21.Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Duyu ve Algı Eğitimi Konusundaki Kavramlar
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Doğaçlamalarda Grup Etkinlikleri Arasındaki İlişkiler
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları sayesinde çocuklarımız, drama çalışmalarında empatik becerilerini geliştirirken duyularını etkili kullanabilecekler.

Müzik ve ritimle şekillenen yaratıcı drama etkinliklerimiz, sahnede olmanın keyfini çocuklarımıza yaşatacak… 22. – 25.Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutuna İlişkin Çalışmalar
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutunu Kavrama
 • Toplumsal Yaşamda Gözlem Gücünü Geliştirme
 • Beden Dili ve Ritme İlişkin Çalışmalar
 • Bedeni Tanıma
 • Bedenle Oluşturulan Ritmin Dramada Kullanımı
 • Resim Sanatını Yaratıcı Drama İle İlişkilendirme
 • Resim Sanatının Yaratıcı Dramada Kullanımı
 • Müziğin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Ritmin Yaratıcı Dramada Kullanılması
10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi; resim ve müzikle şekillenecek, yaratıcı dramanın özgür ortamında farklı tekniklerle duygu ve düşünce aktarımı gerçekleştireceğiz.

Masalı, öyküyü ve tiyatroyu kullanarak yaratıcı drama oyunlarına ve doğaçlamalarımıza renk katıyoruz! 26. – 29.Hafta 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı
 • Yazınsal Türlerin (Öykü) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Öykü Arasındaki İlişkiler
 • Öyküden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Drama İle Şiir Arasındaki İlişkiler
 • Şiirden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Yazınsal Türlerin (Masal) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Masal Arasındaki İlişkiler
 • Masaldan Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Oyundan Yola Çıkarak Maske ve Kuklaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Yapımı
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları 29.hafta dersinde maskelerimizi takıyor, kuklalarımızı elimize alıyor ve şiirle, masalla performanslarımızı sergiliyoruz.

Çocuklarımız hem sosyalleşti hem eğlendi hem de yaratıcı dramayı öğrendi! 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu son haftasında;
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Yaratıcı ve Eğitici Drama Çalışmaları
 • Yapılandırılmış Doğaçlama Çalışmaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Genel Değerlendirme
 • Karşılaştığı Sorunların Çözümünde Yaratıcı Drama Deneyimleri
 • Yaratıcı Drama Etkinliklerini Sürdürmede Kararlılık (Hayata Hazırlık)
 • Aile İletişiminin Yaratıcı Dramadaki Önemi (Ailelere Bilgi Verilmesi)
 • Yetenekli Çocukların Farklı Eğitimlere ve Becerilere Yönlendirilmesi ile eğitimimizi sonlandırıyoruz.
Çocuklarımızın kendine güvenlerini artıran, sosyal bir ortamda yaşıtlarıyla ortak paylaşımda bulunmalarını sağlayan, iletişim becerilerini geliştiren 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursumuz sona erdi. Başka eğitimlerde çocuklarımızla görüşmek üzere…

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı – 475’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 475’in üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı

Sanatsal bakış açısı kazanmış, yaratıcılıkları gelişmiş, özgüveni yüksek ve iletişimi güçlü çocuklar yetiştirmek için 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın!

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 30 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama teknikleri, beden ve duyu farkındalığı, doğaçlama becerileri, empati kurma, topluluk karşısında hareket etme, taklit ve rol yapma konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu; sosyalleşmek ve kendini geliştirmek isteyen çocuklarımız ile çocuklarının özgüven kazanmasını, ifade becerilerini geliştirmesini ve hobi edinmesini isteyen ailelere yol göstermek için hazırlanmıştır.

Yaratıcı drama eğitimi ile çocukların, duygusal ifade güçlerini artırıyor, kendilerine daha fazla güvenerek girişken oluyorlar. Ayrıca doğa ve çevre bilinci kazanarak duyarlı bireyler haline geliyorlar.

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk yaratıcı drama kursu Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için yaratıcı drama kurslarımızdan 7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için yaratıcı drama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Florya, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Bahçelievler, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Ataköy, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Yeşilköy, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Zeytinburnu, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Avcılar olarak hizmet veren 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Yaratıcı drama eğitimleri; 10 – 12 yaş çocukların kişilik gelişimlerine bütüncül bir katkı sağlamaktadır. Çocuklar için yaratıcı drama kursları ile çocuklarımız bedenlerini keşfeder, duygularını nasıl daha iyi anlatacaklarını öğrenir, toplulukla hareket etme bilinci kazanır, liderlik özelliklerini keşfeder. Sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kürar, iletişim becerilerini geliştirir, stresten uzaklaşırlar. Özgüvenleri artan çocuklar sorumluluk almak için daha istekli olarak okul ve sosyal hayatlarında öne çıkarlar. Yaratıcılıkları gelişir, üretme becerileri artar, topluluk önünde heyecanlarını kontrol edebilirler.

Çocuklar için yaratıcı drama dersleri her yaşta faydalıdır. En iyi yaratıcı drama kursu, eğitim içeriği MEB tarafından hazırlanmış, çocukların gelişimine, yaşına ve özelliklerine uygun planlanmış programlardır. Bu nedenle çocuklar için en iyi yaratıcı drama kursu araştırmanızı yaparken MEB onaylı yaratıcı drama kursu veren eğitim merkezlerinden yararlanmalısınız. En iyi yaratıcı drama kursu, eğitmenleri alanında deneyimli, yaratıcı drama eğitim programları yeterli, çocuklar için güvenli ve hijyenik merkezlerdir. 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi yaratıcı drama kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine, sorumluluk ve topluluk bilinci kazanmalarına destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Yaratıcı drama kursu merkezimizi, 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

10 – 12 yaş yaratıcı drama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

10 – 12 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

475+

Mezun Öğrenci

Yaratıcı drama kursu ile gelişimi desteklenen, hayata pozitif bakan, mutlu ve sosyal bireyler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

266

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.330 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44