Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Sanatla Büyüyen Çocuklar Daha Mutlu Oluyorlar!

Sahnenin Büyüleyici Dünyasında Hislerini Özgürce İfade Etsinler! Sanat Akademi 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Çocuklarınızın gençliğe adım attığı bu önemli yaşlarında onlara özgüven kazandıracak, stres ve kaygılarından uzaklaşmasını sağlayacak, keyifli bir hobi kazandırın!

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile empati yeteneği gelişmiş, topluma uyum sağlayan, sosyalleşmekten keyif alan gençler yetişiyor! Yaratıcı drama ile yeteneklerini keşfeden genç nesillerimiz, gelecek hedeflerine sahneyi de koyabiliyorlar. Kendini rahatça ifade edebileceği, işbirliğini ve takım çalışmasını öğreneceği, iletişim kurma becerilerini arttıracak ve estetik algısını geliştirecek bir ortamla tanışmasını sağlayın…

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile kendine güvenen, sosyal bir grubun parçası olarak özgürleşen ve kendi kararlarını alabilen çocuklarınız hayata daha mutlu bakacak!

Araştırmalara göre yaratıcı drama eğitimleri; ergenlik döneminin ruhsal ve bedensel değişikliklerinin çocukların üzerinde yarattığı baskıyı hafifletiyor, zihinlerini boşaltmalarına destek oluyor.

13-14 yaş yaratıcı drama kursu

Tüm 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
36 Hafta 108 Saat
Kontenjan
12 Kişi

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 36 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama teknikleri, beden dili ve ritim, ifade becerileri, empati kurma, yaratıcılık, doğaçlama rol yapma çalışmalarını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, empati kurma ve yaratıcılık becerilerini arttırmak için 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre yaratıcı drama eğitimleri alsın!

13-14 yaş yaratıcı drama kursu eğitmenleri

Ünlü Yaratıcı Drama Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden gençler için yaratıcı drama eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
13-14 yaş yaratıcı drama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 13-14 yaş yaratıcı drama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların yaratıcı drama kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

14 yaş yaratıcı drama kursu

Duygularını Özgürce İfade Edecekler!

Ergenlik döneminin kaygıları, fiziksel değişimleri, ruhsal krizleri için çocuklarınıza rahatlayacakları, kendilerine vakit ayıracakları bir yaratıcı drama eğitimi armağan edin!

13 – 14 yaş gençlerimizin yaratıcı drama etkinlikleri sayesinde kendilerini özgürce ifade edebilmelerini, duygusal yoğunlukları ile başa çıkmayı öğrenmelerini sağlıyoruz. Yaratıcı drama kursu sayesinde hislerinin ve düşüncelerinin farkına varan çocuklarımız hem sözel hem de sözel olmayan iletişim kanallarını etkili kullanarak kendilerini anlatıyorlar.

Yaşıtlarıyla sosyalleşirken hayatı öğrenecekleri bir ortamda iletişim becerilerini geliştirecek, özgüveni yüksek bireyler olarak yetişecekler…

Takım Çalışmasını ve Sorumluluk Almayı Öğrenecekler!

Gençler için yaratıcı drama kursları, bir grubun parçası olmayı ve aidiyet duygusunu hissettirerek çocuklarınızın empati yeteneğini artıracak.

Yaratıcı drama kursu programlarındaki doğaçlama çalışmalar ile ekipçe üretmenin hazzını yaşayan çocuklarımız, grup olma bilinci kazanacak, işbirliğinin önemini fark edecek, içlerindeki lideri keşfedecekler. Özgüvenleri artan çocuklar, eğlenceli bir ortamda hayatı sorgulamayı, kendilerine dair farkındalık oluşturmayı öğrenirken eleştirel düşünme becerileri gelişecek ve problemlerini daha rahat çözecekler.

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, okul ve sosyal yaşamında örnek gösterilen bir genç yetiştirmek istiyorsanız 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları ile tanışın!

13 yaş yaratıcı drama kursu
gençler için yaratıcı drama kursları

Estetik Anlayış ve Yaratıcılık Kazanacaklar!

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi çocuklarımızın hayal güçlerini kullanarak özgün fikirler üretmesini ve çok boyutlu düşünmesini de destekliyor!

Çocuklarınız sürekli düşünecekleri ve üretecekleri bir ortamda, sanatsal yeteneklerini geliştirirken estetik algı kazanarak hayata bambaşka noktalardan bakabiliyorlar. Ergenlik yaşlarının başlangıcı olan 13 – 14 yaş aralığında hem gelecek rotalarını çizecek cesareti yaratıcı dramayla buluyor hem de hayatın tadını daha çok çıkarıyorlar.

Sanatın içinde, kendinin farkında, doğru kararlar alabilen, yaratıcı gençler yetiştirmek istiyorsanız sizde genç yaratıcı drama kursu ile çocuklarınızın ilk adımı atmasını sağlayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gençlerimizin sahne ile tanışmasını, hayal güçlerini keşfetmesini, özgüven kazanmasını ve sosyalleşmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre yaratıcı drama eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

13-14 yaş yaratıcı drama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Sizi Bekliyor! Çocuklarınıza Geniş Bir Ufuk Kazandırın, Kendilerini Keşfetmelerini Sağlayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yaratıcı drama eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 13-14 yaş yaratıcı drama kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
13-14 yaş yaratıcı drama kursları

İfade Becerileri Gelişsin!

Kimsenin onu anlamadığını düşünen, içine kapanan çocuklarımız, yaratıcı drama dünyasında kendilerini ifade etsinler…

Kayıt Ol »

Özgür ve Farklı Olsunlar!

Yaratıcı drama eğitimi sayesinde gençlerimizin düşünme, anlama, konuşma becerileri gelişecek; girişimci ruhları desteklenecek, başarıları perçinlenecek. Kendilerini hiç bu kadar rahat hissetmeyecekler…

meb ruhsatlı 13-14 yaş yaratıcı drama kursu

MEB Ruhsatlı 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Sanat Akademi 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir yaratıcı drama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 13 – 14 yaş yaratıcı drama kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 13 – 14 yaş yaratıcı drama dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek yaratıcı drama ödevleri, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

13 – 14 yaş yaratıcı drama etkinlikleri sergileyecekleri sahne uygulamaları, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle drama ve oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Yaratıcı drama, en iyi sahnede öğrenilir! Genç öğrencilerimizin yaratıcı drama ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

gençler için yaratıcı drama kursu
genç yaratıcı drama kursları

Uluslararası 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, yaratıcı drama eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Gençlerimizin hem hobi kazanacağı hem de yeteneklerini fark edecekleri 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi, dünyanın en iyi sanat okullarının yaratıcı drama kursu programları değerlendirilerek hazırlandı. Sanatla iç içe bir kurs onları bekliyor!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

genç yaratıcı drama eğitimi
genç yaratıcı drama kursu

Eğitim Sonrası Destek

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Yorumları

Çocuklarınızın Sosyalleşmesine Destek Olun!

Çocuklarınız asosyal mi olmaya başladılar? Yaşıtları ile ortak bir paylaşımları yok mu?

Yaratıcı Drama İle Tanıştırın!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları ile sanat sevgisi kazansınlar, yeni arkadaşlıklar kursunlar.

Kendilerini ve Hayatı Tanısınlar!

Yaratıcı drama ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

13-14 yaş yaratıcı drama kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimleri verdik.

13 – 14 yaş yaratıcı drama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yaratıcı dramanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Yaratıcı drama ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

genç yaratıcı drama eğitimi
sosyal etkinlikler 13-14 yaş yaratıcı drama kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu olarak öğrencilerimizin ünlü yaratıcı drama duayenleri ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
genç yaratıcı drama kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, gençlerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü yaratıcı drama sanatçıları ve 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle yaratıcı drama eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama sanatçıları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri yaratıcı drama eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

genç yaratıcı drama workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Gençlerimizin hem sosyalleşeceği hem de yaratıcı drama tekniklerini öğrenerek özgüven ve benlik farkındalığı kazanacakları, duygu ve düşüncelerini rahatça ifade edecekleri, Türkiye’nin en çok tercih edilen 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın! 13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik farkındalığı yaratarak kendini tanımasını sağlar,
 • Kendi başına düşünmesini; olaylara ve olgulara eleştirel bakmasını sağlar,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Konuşma ve hareket etme kabiliyetini artırır,
 • Sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Duygu ve düşüncelerini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Ergenlik döneminin kaygı ve stresinden uzaklaştırır,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Bedenini tanımayı sağlar,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Yaşıtlarıyla ve çevresiyle etkili iletişim kurabilen, problem çözme konusunda başarılı ve kendinden emin bireyler yetiştiriyoruz! Bedensel farkındalık ile yaratıcı drama derslerimize başlıyoruz! 1. – 5. Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
Gençlerin kendini tanımasını sağlayan, en önemli yaşlarında fiziksel ve duygusal güçlerini artıracak, yaratıcılık kazandıran ve başarı güdülerini destekleyecek 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları çok keyifli geçecek!

İfade becerilerimizi geliştiriyoruz! İyi bir dinleyici olmayı öğreniyor ve sağlıklı iletişim için temel adımları uyguluyoruz! 6. – 9. Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
 • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Sorumluluk Bilinci
 • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri
 • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
9.hafta 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonunda çocuklarımız sorumluluk alma becerisine sahip olarak arkadaşlarıyla birlikte uyumlu çalışacak ve güçlü iletişim kuracaklar.

Enerjimizi oyunlarla atıyoruz! Eğitmenimizi ve arkadaşlarımızı daha iyi anlamaya başlıyor ve empati yeteneğimizi güçlendiriyoruz! 10. – 13.Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Empati Kurma
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarınız hem kendilerini bir gruba ait hissetmenin mutluluğunu yaşayacak hem de saygının ve hoşgörünün değerini fark edecekler.

Kendini ifade etmekte zorlanan gençlerimiz için duyu kontrol derslerimiz var. Doğaçlama oyunlarla duyularımızı etkin kullanıyoruz. 14. – 18. Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Bireysel Özellikler İle Duyu Çalışmaları Arasındaki İlişkiler
 • Duyu Organlarını Verimli Kullanma
 • Günlük Yaşamda Duyularını Etkin Kullanma
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama İle İlgili Kavramlar
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Oyunun Özellikleri
 • Oyun Yolu İle Öğrenme
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile gençlerimiz, hisleri ve farkındalıkları gelişmiş bir şekilde kendilerine dair daha çok şey öğrenecekler…

Kalabalık önünde ya da sosyal ortamlarda rahat edemeyen gençlerimiz, motivasyon eğitimlerimizle izleyici gözlerle baş etmeyi öğrenecekler. 19. – 22. Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Kendini İfade Etme Uygulamaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Oyun ve Müzikle Hareket Becerileri
13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi gençlerimize; nefeslerini kontrol edebilmeyi, uzuvlarını etkin kullanmayı ve topluluk önünde doğaçlama yapabilmeyi öğretecek.

Gençlerimize bu 3 haftada kendilerini başkalarının yerine koyarak empati kurmayı öğretiyoruz. 23. - 25.Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Duyu ve Algı Eğitimi Konusundaki Kavramlar
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Doğaçlamalarda Grup Etkinlikleri Arasındaki İlişkiler
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları 25.hafta sonunda Türkçeyi etkin kullanabilen gençlerimiz sahne performanslarında daha başarılı olacaklar, duygularını rahatça ifade edecekler.

Yaratıcı dramanın farklı sanat dallarıyla ilişkisini keşfedeceğimiz eğitimlerimizde gençlerimizin bakış açılarını geliştiriyoruz. 26. – 28.Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutuna İlişkin Çalışmalar
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutunu Kavrama
 • Toplumsal Yaşamda Gözlem Gücünü Geliştirme
 • Beden Dili ve Ritme İlişkin Çalışmalar
 • Bedeni Tanıma
 • Bedenle Oluşturulan Ritmin Dramada Kullanımı
 • Canlandırma Yaparken Sesini ve Bedenini Etkili Kullanma
 • Dans ve Devinime Yönelik Çalışmalar
 • Kişinin Kendini İfade Etmede Bedenini Kullanma
 • Resim Sanatını Yaratıcı Drama İle İlişkilendirme
 • Resim Sanatının Yaratıcı Dramada Kullanımı
 • Müziğin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Ritmin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Fotoğraf Sanatının Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Fotoğrafın Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Heykel Sanatının Yaratıcı Drama İle İlişkisi
13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi ile çocuklarımız diğer sanat dallarına dair farkındalıklarını geliştirmiş olacak, hayal güçlerini genişletecek, araştırma ve hayatı sorgulama becerisi kazanacaklar.

Masalsı bir atmosfer, akıcı bir kurgu ile yazınsal türlerin yaratıcı drama ile olan ilişkisine değiniyoruz. Uygulamalı derslerle yaşayarak öğreniyoruz. 29. – 32.Hafta 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı:
 • Yazınsal Türlerin (Öykü) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Öykü Arasındaki İlişkiler
 • Öyküden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Drama İle Şiir Arasındaki İlişkiler
 • Şiirden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Yazınsal Türlerin (Masal) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Masal Arasındaki İlişkiler
 • Masaldan Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Oyundan Yola Çıkarak Maske ve Kuklaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Yapımı
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları 32.hafta sonunda gençlerimiz öykülerden, maske ve kuklalardan hikayeler yaratarak sahneyi özgürce kullanacaklar.

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu oyun çalışmalarımızla devam ediyor! Sahneye çıkmaya ve ailelerimize keyifli bir gösteri yapmaya hazırlanıyoruz! 13 – 14 yaş drama kursu son 4 haftasında;
 • Kitle İletişim Araçlarına Yönelik Çalışmalar
 • Kitle İletişim Araçları İle Yaratıcı Drama Arasındaki İletişimleri Geliştirme
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Yaratıcı ve Eğitici Drama Çalışmaları
 • Yapılandırılmış Doğaçlama Çalışmaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Genel Değerlendirme
 • Karşılaştığı Sorunların Çözümünde Yaratıcı Drama Deneyimleri
 • Yaratıcı Drama Etkinliklerini Sürdürmede Kararlılık (Hayata Hazırlık)
 • Aile İletişiminin Yaratıcı Dramadaki Önemi (Ailelere Bilgi Verilmesi)
 • Yetenekli Çocukların Farklı Eğitimlere ve Becerilere Yönlendirilmesi ile eğitimimizi sonlandırıyoruz.
36 hafta süren gençler için yaratıcı drama kursu sonunda öğrencilerimiz, yeteneklerinin farkına varmış bir şekilde, hayata daha pozitif bakacaklar. Özgürce duygularını ifade edec ekler ve düşüncelerini dile getirebilecekler.

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı

Gençlerimizin yaratıcılıklarını ve estetik algılarını destekleyecek, empati kurma becerilerini artırarak yaşıtlarıyla daha kolay anlaşmalarını sağlayacak, ifade becerilerini geliştirecek 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile tanışın!

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 36 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama teknikleri, beden dili ve ritim, ifade becerileri, empati kurma, yaratıcılık, doğaçlama rol yapma çalışmalarını içeren bir eğitim programına sahiptir.

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu programı; gençlerin fiziksel ve duygusal varlıklarını fark etmeleri, özgüven kazanmaları, kendilerini ifade etmeleri, sosyalleşmeleri, yeteneklerini desteklemeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Yaratıcı drama eğitimi gençlerin ergenlik dönemi sorunları ile daha kolay başa çıkmasını sağlayarak duygusal açıdan güçlenmelerine destek olmaktadır. Ayrıca hedef koyma ve başarma duygularını kamçılamaktadır.

geç yaratıcı drama eğitimi

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk yaratıcı drama kursu Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için yaratıcı drama kurslarımızdan 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 10 – 12 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, 13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. 13 - 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

13-14 yaş yaratıcı drama kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak gençler için yaratıcı drama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Genç yaratıcı drama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi gençler için yaratıcı drama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Florya, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Bahçelievler, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Ataköy, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Yeşilköy, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Zeytinburnu, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Avcılar olarak hizmet veren 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Gençler için yaratıcı drama kursu yararları saymakla bitmez. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu ile ergenlik dönemine adım atan gençlerimiz, duygusal ve ruhsal gelişimlerini daha sağlıklı yaşayabilirler. Ayrıca yaratıcı drama sayesinde sözel ve bedensel ifade becerileri gelişir, kişilik farkındalıkları oluşur, kendilerini daha iyi ifade edebilirler. Jest ve mimiklerini kullanmayı öğrenen gençlerimiz, beden dillerini etkin bir şekilde yönlendirebilirler. Sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kurar, bir gruba ait hissetmenin güvenini yaşarlar. Gençler için yaratıcı drama eğitimleri hem sosyal hem okul hayatında çocuklarınızın başarılı olmalarını sağlar.

Genç yaratıcı drama eğitimi her yaşta faydalıdır. Bu nedenle çocuklarınızı istediğiniz zaman yaratıcı drama derslerine gönderebilirsiniz ancak erken yaşlarda yaratıcı drama ile tanışmalarının daha faydalı olduğunu bilmelisiniz. Yaratıcı drama ile çocuklarınızın sosyalleşmesini, yaşıtlarıyla vakit geçirmesini, yeteneklerini fark etmesini istiyorsanız elbette en iyi yaratıcı drama kursunu bulmanız gerekmektedir. En iyi yaratıcı drama kursu, eğitim içeriği güncel ve standartların üzerinde olan, çocuklarınızla özenle ilgilenen, eğitmenleri alanlarında deneyimli, fiziksel ve sosyal imkanları geniş kurslardır. En iyi yaratıcı drama kursu ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize uygun olarak belirlenmelidir. 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi yaratıcı drama kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi instagram
13-14 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine, okul ve aile ilişkilerinin gelişmesine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

13 – 14 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Yaratıcı drama kursu merkezimizi, 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

13 – 14 yaş yaratıcı drama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

13 – 14 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Yaratıcı drama kursları ile sosyalleşen, eğlenen ve öğrenen yüzlerce mutlu genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

169

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 845 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44