Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Oyunculuk Merakını Sahneye Taşımak İsteyen Gençlerimize Yol Gösteriyoruz!

Yeteneğinin Farkında Olan Çocuklarımıza Özel 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sanat Akademi

Ergenlik döneminin fiziksel ve sosyal bunalımı çocuklarınızı çok mu etkiliyor? İçe kapanık, asosyal ve mutsuz bireyler olmaya mı başladılar? Sanat sevgisi tüm bu sorunların üstesinden gelecek…

Okul ve kurslar arasındaki koşturmaca, sınav ve gelecek kaygısı çocuklarınızı mutsuz etmesin! Hayata sanatın penceresinden bakan, pozitif ve duyarlı, yaratıcılığı ve estetik becerileri gelişmiş çocuklar yetiştirmek için oyunculuk ve sahne sanatlarının büyüleyici dünyasından yararlanın. İster keyifli bir hobi kazansınlar isterlerse kariyer hedeflerini oyunculuğa çevirsinler!

14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile özgüven kazanacakları, duygularını sahneye dökebilecekleri, beden dillerini ve diksiyonlarını etkin kullanacakları, sorumluluk bilinci kazanacakları bir program onları bekliyor!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu ile gençlerimiz hem oyunculuk hakkında bilgi sahibi olurken hem de konuşma, dinleme, empati kurma, topluluk olma, duygu ve düşünceleri doğru ifade etme becerilerini geliştirecekler.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Tüm 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, empati ve sorumluluk bilinci, diksiyon ve beden dili kullanımı, tiyatro ve kamera önü temel oyunculuk teknikleri, rol ve doğaçlama beceriler konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın okul sonrası vakitlerini değerlendireceği bir hobi arıyorsanız ya da yeteneklerini değerlendirmelerini amaçlıyorsanız onlar için özel olarak hazırladığımız 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 14 – 17 yaş oyunculuk kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre oyunculuk eğitimleri alsın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden gençler için oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
14 yaş oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

14 - 17 yaş oyunculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 14 - 17 yaş oyunculuk kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 14 - 17 yaş oyunculuk dersi alarak suça ortak olmayın!

14 yaş oyunculuk kursu

Özgüven Kazanacaklar!

Özgüveni düşük, iletişim becerileri zayıf ve kendini doğru ifade edemeyen çocuklarınızı oyunculuk eğitimleri ile tanıştırın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile gençlerimiz endişelerinden sıyrılarak daha rahat sosyalleşebilecek, topluluk önünde heyecanlarını kontrol etmeyi öğrenecek, dik bir duruş, özgüvenli bir yürüyüş, etkili bir diksiyon kazanacaklar. Oyunculuğun özgür dünyasında bedensel ve ruhsal farkındalıklarını kazanacaklar.

14 – 17 yaş gençler için oyunculuk kursu sayesinde varlığının ve değerinin farkında, kendine güvenen çocuklar yetiştiriyoruz…

Duygu ve Düşüncelerini Anlatacaklar!

Ergenlik döneminin yarattığı kaygılardan, stresten ve sorunlardan oyunculuk dersleri sayesinde uzaklaşma fırsatı bulacaklar…

14 – 17 yaş oyunculuk kursu ile sahnenin özgürlüğünden yararlanan çocuklar, kaygılarını, korkularını, hayallerini ve düşüncelerini daha rahat ifade edebilecekler. Duygu ve düşüncelerini söze ve harekete dökmeyi öğrenecek, yaratıcılıklarını geliştirerek ergenliğin getirisi olan sorunlardan uzaklaşma fırsatı bulacaklar.

Eğlenerek öğrenme odaklı, çocuklarımızın kendilerini özgürce anlatmalarını, düşüncelerini paylaşmalarını sağlayan bir ortamda, oyunculuğu benimseyerek hayata farklı açılardan bakacaklar.

15 yaş oyunculuk kursu
16 yaş oyunculuk kursu

Oyunculuğu Hedef Edinecekler!

Sosyal becerilerini geliştiren, hayata sahneden bakan gençlerimiz oyunculuğu çok seviyor, yeteneklerini değerlendirmek istiyorlar! Gelin, onlara destek olalım…

14 – 17 yaş oyunculuk kursu ile sahnede olmanın keyfini yaşayan öğrencilerimiz içlerindeki oyuncuyu keşfederek ileri eğitimlerle yeteneklerini şekillendirebilecek, oyunculuk hayallerini gerçekleştirebilecekler. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla onlara yol gösteriyor, bu büyülü dünyada adlarını duyurmanın yollarını öğretiyoruz.

Gençlerimiz karakterlere hayat vermeyi çok seviyorlar! Çocuklarınıza eğlenceli bir oyunculuk kursu armağan ederek hayallerine destek olun…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın eğlenceli ve konforlu bir oyunculuk kursunda yaşıtlarıyla keyifli vakit geçirmesini ve oyunculuk becerilerini geliştirmesini istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre oyunculuk eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 14 – 17 yaş oyunculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi veriyoruz.

14 yaş oyunculuk kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç oyunculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

14 – 17 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Özgüvenlerini Destekleyen, Duygularını Sahnede Anlatmalarına İmkan Veren, Özel ve Özgün Bir 14 – 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi Çocuklarınızı Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 14 – 17 yaş oyunculuk kursu Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel oyunculuk eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç oyunculuk eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
14 yaş oyunculuk kursu

Oyunculuğu Yaşasınlar!

Uygulamalı ve eğlenceli genç oyunculuk kursu ile çocuklarınız oyunculuğu yaşayarak öğrensin, saklı kalmış yeteneklerini açığa çıkarsınlar.

Kayıt Ol »

Kişisel Gelişimlerini Destekleyin!

Ergenlik döneminin kararsız yılları çocuğunuz için boşa geçmesin! 14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile ister hobi amaçlı ister mesleki olarak sahne deneyimi kazansın, kendine değer katmanın tadını çıkarsın.

meb ruhsatlı 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Sanat Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

14 - 17 yaş oyunculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 14 - 17 yaş oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 14 - 17 yaş oyunculuk dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerini sergileyecekleri sahne uygulamaları, 14 – 17 yaş oyunculuk kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatlarıyla oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Gençlerimizin oyunculuk becerilerini geliştirecek çocuk oyunculuk kursları ile sahne deneyimi kazanmalarını ve sanatçı ruhlarını perçinlemelerini sağlıyoruz.

genç oyunculuk eğitimi
gençler için oyunculuk eğitimleri

Uluslararası 14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 650’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 - 17 yaş oyunculuk kursu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 14 - 17 yaş oyunculuk eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk eğitimi programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

gençler için oyunculuk kursları
gençler için oyunculuk kursu

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 14 - 17 yaş oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere gençlere özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi sonrasında da gençlerimize değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Yorumları

Genç Yetenekleri Keşfedin!

Çocuklarınız oyunculuğu merak ediyor ve eğitim almak istediklerini mi söylüyorlar?

Doğru Hedeflere Yönlendirin!

Türkiye’nin en iyi çocuk oyunculuk kursu Sanat Akademi ile tanışın!

İçlerindeki Oyuncuyu Keşfetsinler!

Sahnelerin yeni yeteneklerine kulak verin, Türkiye’nin başarılı ve genç oyuncularından olsunlar!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu mezunları

650 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri verdik.

14 - 17 yaş oyunculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 14 - 17 yaş oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculukla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi eğitimleri ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

gençler için oyunculuk kursları
sosyal etkinlikler 14 – 17 yaş oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 14 – 17 yaş oyunculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 14 - 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk oyunculuk kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, gençlerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimimize şekil verirken gençlerimizin de bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 14 – 17 yaş oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri oyunculuk eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 14 - 17 yaş oyunculuk eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

gençler için oyunculuk workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

14 – 17 yaş oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Sahnede olmanın nasıl bir his olduğunu merak eden ve oyunculuğu deneyimleyebileceği bir eğitim almak isteyen çocuklarımız için hazırladığımız Türkiye’nin en iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile tanışın! 14 - 17 yaş oyunculuk kurs programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik bilinci ve beden farkındalığı oluşturur,
 • Kendi fikirlerini ve bakış açısını geliştirmesine destek olur,
 • Yaratıcı ve eleştirel düşünmesini sağlar,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerini geliştirir,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini geliştirir,
 • Kendisini daha doğru ve sağlıklı ifade etmesini sağlar,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • İşbirliği yapma becerilerini geliştirir,
 • Toplu yaratım sürecinin verdiği hazzı tatma imkanı verir,
 • Oyunculuk ve rol yapma becerilerini geliştirir,
 • Sahne sanatlarını öğrenmesine ve gelecek hedeflerini şekillendirmesine yardımcı olur,
 • Aile ilişkilerini olumlu yönde etkiler, yaşıtları ve arkadaşları ile daha iyi anlaşmasını sağlar.

Oyunculuk eğitimimiz birbirimizi tanıyacağımız ilk hafta dersi ile başlıyor! Bakalım sınıfımızdaki diğer oyunculuk tutkunları kimler… 1. hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
14 – 17 yaş için özel olarak hazırladığımız genç oyunculuk kursları ile hem gençlerimiz stresten ve kaygılarından uzaklaşacak hem de oyunculuğu öğrenerek yeteneklerini geliştirecek.

Güven duygumuzu geliştirerek sahnede partnerimiz olacak sınıf arkadaşlarımızla karşılıklı olay ve durum çalışmaları yapacağız! 2.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler – 5 Duyu Organını Harekete Geçirme
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
14 – 17 yaş çocuklar için oyunculuk eğitimi ile gençlerimizin iletişim ve kendini ifade becerilerini geliştiriyor, grup uyumunun önemini aktarıyoruz.

Tiyatro oyunculuğu derslerimize giriş yaparak diksiyon eğitimi ile faydalı bir programa başlıyoruz! Sesimizi ve nefesimizi geliştirerek sahneye hazırlanıyoruz! 3. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimi akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşmak için gereken tüm bilgi ve beceriyi gençlerimize kazandıracak…

Senaryoyu daha iyi okumayı ve rolü tüm özellikleriyle canlandırmayı sağlayacak diksiyon eğitimlerimiz devam ediyor. 4. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma Çalışmaları
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
Gençlerimizin karakterlerine tam olarak adapte olmaları için en önemli enstrümanları olan dillerini doğru kullanmaları şart! 14 – 17 yaş oyunculuk kursları ile akıcı bir diksiyon kazandırıyoruz.

Gençler için oyunculuk kursu, sadece doğru konuşmayı değil duyguları sözlerle doğru ifade etmeyi de öğretiyor. Bu hafta tonlama ve vurgu çalışacağız! 5. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
7 – 14 yaş oyunculuk kursları, gençlerimizin akıcı ve anlaşılır bir Türkçe konuşmasını sağlayacak. Hem sosyal hem okul hayatlarına katkıda bulunacak…

Gençlerimizin sahnede beden dillerini doğru ve etkili kullanmalarını sağlıyoruz. Beden dili atölyemiz başlıyor… 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi ile birlikte beden farkındalığı kazanan gençler, karakterlerini beden dili ile anlatmanın yollarını öğrenmiş olacaklar.

Senaryo okumayı ve rolleri deşifre etmeyi öğrenerek yavaş yavaş sahneye adım atıyoruz… 9. – 10. hafta Genç Oyunculuk Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
İster doğaçlama yapın ister senaryoya uygun, canlandıracağınız rolü en iyi şekilde sergilemek için karakterinizi yakından tanımalısınız!

Topluluk önünde rol yapmaya ne dersiniz? Seyirci karşısında sahne canlandırmayı öğreneceğimiz bol uygulamalı bir eğitim bizi bekliyor! 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Gençler için oyunculuk eğitimi, çocuklarımızın iletişim ve özgüven becerilerini geliştirecek, sahne deneyimi kazanmalarını ve rol yapma yeteneklerini geliştirmelerini sağlayacak.

Sadece sahne önünde değil sahne arkasında da yer alarak ekipçe bir oyunu sahnelemeyi öğreniyoruz. 14 – 17 Yaş Genç oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
18.hafta genç oyunculuk kursu sonunda gençlerimiz tiyatronun perde arkasında yaşananlara vakıf olacak, ekip çalışmasının gücünü keşfedecekler.

Kamera önü oyunculuğa geldi sıra… Genç oyunculuk kursları sayesinde kamera karşısında rol yapmayı da öğreniyoruz… 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
21.hafta 14 – 17 yaş genç oyunculuk dersi sonunda sinema ve TV yapımlarının perde arkasında yaşananları ve ekip çalışmasının değerini deneyimlemiş olacaklar.

Kamera karşısı rol yapma tekniklerini öğrenecek, motivasyon tekniklerini kullanarak rollerine ısınacaklar! 22. – 24. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk kursu ile genç yeteneklerimize kamera önünde rol yapma deneyimi ve becerisi kazandırıyoruz. Geleceğin yetenekli sahne sanatçılarını yavaş yavaş yetiştiriyoruz…

Kamera karşısı duygu alıştırmaları ve senaryo deşifresiyle rolümüze adapte olmayı öğreniyoruz. 25. – 26.Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu programı ile bir rolü tüm detaylarıyla sahnelemeyi öğrenen öğrencilerimiz, kendilerini oyuncu gibi hissedecek, yeteneklerinin farkına varacaklar!

Sahnede rol arkadaşlarınızla uzun soluklu diyaloglar kuracak öğrendiğiniz bilgileri pekiştireceksiniz. 27 - 29. Hafta 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
14 – 17 yaş genç oyunculuk eğitimleri çocuklarınızın yaşıtlarıyla birlikte ortak paylaşımda bulunmasını sağlarken aynı zamanda duygularını ifade etme becerilerini de geliştirecek.

Son haftalarımız hep uygulamayla geçiyor! Cast seçiminden temel set bilgisine kadar oyuncu seçmelerinde bir adım önde olmanızı sağlayacak püf noktalarını öğreneceksiniz. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
8 aylık 14 – 17 yaş oyunculuk eğitiminin sonuna geldik. Öğrencilerimizin oyunculuk hayallerine destek olurken sosyal ve psikolojik gelişimlerine de katkıda bulunduk. Sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri en büyük amacımız…

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı – 650’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 650’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 - 17 yaş oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu Programı

Genç oyuncuların yeteneklerini yönlendirmeye ne dersiniz? Oyuncu olmayı düşünen ya da sadece hobi edinmek isteyen çocuklarımıza özel 14 – 17 yaş oyunculuk eğitimi ile tanışın!

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, empati ve sorumluluk bilinci, diksiyon ve beden dili kullanımı, tiyatro ve kamera önü temel oyunculuk teknikleri, rol ve doğaçlama beceriler konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve temel oyunculuk becerisi edinmek isteyen 14 – 17 yaş çocuklar ile çocuklarının sosyalleşmesini ve keyifli vakit geçirmesini, özgüven kazanmasını, topluluk bilinci edinmesini, kendini daha iyi ifade etmesini, sahne becerisi kazanmasını isteyen aileler için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç oyunculuk eğitimleri; gençlerimizin yeteneklerini keşfetmeyi sağlarken pozitif ve sağlıklı bir ruh hali kazanmalarına, aile ve arkadaş ilişkilerini iyileştirmelerine, sanatsever bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktadır.

çocuk oyunculuk eğitimi

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Sanat Akademi olarak 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, ilgi ve meraklarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Florya, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bahçelievler, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Ataköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Yeşilköy, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Zeytinburnu, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren 14 - 17 yaş oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

14 – 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimiz; oyunculuk mesleğini yapmak isterlerse Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Tiyatro Eğitimi, Müzikal Oyunculuk Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi gibi farklı oyunculuk eğitimlerimizden yararlanarak ileri oyunculuk tekniklerini öğrenebilirler. Ayrıca bir oyuncunun kişisel gelişimi için gerekli olan dans, müzik ve zarafet gibi eğitimler alarak diğer oyuncular arasından sıyrılabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
14 – 17 yaş oyunculuk kursu fiyatları

14 – 17 Yaş Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

14 - 17 Yaş Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

14 - 17 yaş oyunculuk kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

14 - 17 Yaş Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

14 – 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç oyunculuk kursu merkezimizi, 14 - 17 yaş oyunculuk kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

14 - 17 yaş oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 14 - 17 yaş oyunculuk kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

14 - 17 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

650+

Mezun Öğrenci

14 - 17 yaş oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

263

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.315 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44