Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu

Oyunculuğa Merak Salan Gençlerimize Tiyatro Eğitimi!

Kendini Sahnede Hayal Eden Genç Yeteneklerimize Özel Tiyatro Kursu Hazırladık! Sanat Akademi 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu

Çocuklarınızın en kritik yaşlarında ev ve okul arasında sıkışıp kalmasına izin vermeyin! Sınav stresi, gelecek kaygısı ve fiziksel değişimleri ile baş edebilmeleri için ayrıcalıklı bir hobi kazanmalarını sağlayın!

Gençlerimize özel hazırladığımız temel tiyatro oyunculuğu ve sahne eğitimi ile duygu ve düşüncelerini daha iyi ifade etmelerine olanak tanıyor, özgüvenlerini artırıyor, hayal güçlerini geliştirerek yaratıcılıklarını ortaya çıkarıyoruz! 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu programıyla sahne sanatlarını tanıyan gençler, çalışma disiplininden sorumluluk bilincine, dil becerilerinden oyunculuğa kadar farklı alanlarda kendini geliştiriyorlar.

Alanında uzman eğitmenlerden, keyifli ve samimi bir ortamda, öğrenme hızlarına ve ilgi alanlarına uygun bir tiyatro eğitimi almaları için çocuklarınızı teşvik edin, Sanat Akademi ile hemen tanışın…

Gençler için tiyatro kursu; ergenlik döneminin psikolojik ve sosyal etkilerini hafifletirken gizli kalmış yetenekleri açığa çıkararak gençlere hayallerini gerçekleştirme konusunda cesaret vermektedir.

14 – 17 yaş tiyatro kursu

Tüm 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, temel oyunculuk ve rol yapma becerileri, sahne arkası reji uygulamaları, tiyatro ve kamera önü sahne çalışmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Sanat Akademi

Gençlerimizin stres atacağı, sosyalleşecekleri ve eğlenceli vakit geçirecekleri, yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini geliştirecek bir kurs arıyorsanız 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 14 – 17 Yaş Tiyatro kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre tiyatro eğitimi alsın!

14 – 17 yaş tiyatro kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen ve deneyimli isimlerinden genç tiyatro eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
14 yaş tiyatro kursu

%100 Öğrenme Garantisi

14 – 17 yaş tiyatro kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 14 – 17 yaş tiyatro kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 14 – 17 yaş tiyatro kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların tiyatro kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 14 – 17 yaş tiyatro kursu alarak suça ortak olmayın!

14 yaş tiyatro kursu

Stres ve Kaygılarından Uzaklaşacaklar!

Ergenlik dönemi, gençlerimizin en stresli ve endişeli oldukları zamanlar. Bu zamanları faydalı bir hobi ile değerlendirmelerini sağlayın!

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal olarak yoğun bir dönemden geçtikleri 14 – 17 yaş aralığında kendilerine vakit ayırarak sosyalleşebilecekleri, sınav ve gelecek endişesinden uzaklaşacakları, eğlenecekleri ve duygularını özgürce yaşayacakları bir ortamda olmalarına katkı sağlayın. 14 – 17 yaş tiyatro kursları onları bekliyor…

Genç tiyatro kursları sayesinde çocuklarınızın sanatın özgür ortamında hayal güçlerini genişletecek, keyif alacakları aktiviteler yapmasını sağlıyoruz. Aileleri olarak sizler de onlara destek olun…

Ruhsal ve Duygusal Gelişimleri Desteklenecek…

Çocuklarınızın kişisel gelişim süreçlerini destekleyecek gençler için tiyatro kursu, hayatın yükünden uzaklaşmalarını da sağlayacak…

Genç tiyatro eğitimi ile kişilik ve benlik farkındalığı kazanan çocukların duygusal sorunlarla baş etme güçleri artacak, problem çözme becerileri gelişecek, olaylara yaklaşımları daha sakin ve kararlı olacak. Sorunlarının üzerine gidecek cesareti kendilerinde bulan gençlerimiz, özgüven kazanarak girişimci bir ruha kavuşacaklar.

Çocuklarınızın mutlu bir birey olmasını istiyorsanız gençler için tiyatro eğitimi ile vakit kaybetmeden tanışın, sanatın penceresinden hayata bakmalarını sağlayın!

15 yaş tiyatro kursu
16 yaş tiyatro kursu

Temel Oyunculuk Becerileri Kazanacaklar!

14 – 17 yaş tiyatro kursu programı temel oyunculuk, sahne eğitimi ve yaratıcı drama dersleri ile çocukların kendini ve becerilerini tanımalarını sağlıyor!

Genç tiyatro kursları sayesine keşfettiğimiz yeni yetenekler, kariyerlerini oyunculuk üzerine şekillendirmek isteyebiliyor, hayallerinin peşinden koşma cesaretini akademide buluyorlar. Bir eğitim neleri değiştirebilir demeyin! Çocuklarınızın arzuladıkları şekilde hayatlarına yön vermeleri için onları cesaretlendirin…

Gençler için tiyatro eğitimi fırsatlarımızdan yararlanarak çocuklarınızı eğlenceli ve öğretici bir kurs atmosferine dahil edin, yaşadıkları değişimi sosyal ve eğitim hayatında yakından görün…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ailesi ve yaşıtları ile iyi ilişkiler kuran, kendine güvenen, ifade becerileri gelişmiş ve hedeflerini doğru belirleyebilen gençler yetiştirmek için gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun tiyatro kursu programını belirleyelim. 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre tiyatro eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 14 – 17 yaş tiyatro kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi veriyoruz.

genç tiyatro kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç tiyatro dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

14 – 17 yaş tiyatro kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Özgüvenli, Sosyal, İletişimi Güçlü ve Sanatsever Gençler Yetiştiriyoruz! Sanat Akademi 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursları Gençlerimizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 14 – 17 yaş tiyatro kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, tiyatro atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 14 – 17 yaş tiyatro kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel tiyatro eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 14 – 17 yaş tiyatro kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç tiyatro eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, iyi bir eğitim alsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
14 yaş tiyatro kursu

Hayallerine Ulaşsınlar!

Oyunculuğu merak eden gençlerimiz, uygulamalı tiyatro kursları ile sahne deneyimi kazansınlar, kariyer hedeflerini yeniden yapsınlar.

Kayıt Ol »

Kişisel Gelişimlerine Katkı Sağlayın!

Ergenlik döneminin ruhsal sorunlarından, gelecek endişelerinden, iletişim kopukluklarından çocuklarınızı koruyun! Genç tiyatro kursu ile bütüncül bir gelişim yaşamalarını, kendilerine değer katmalarını sağlayın.

meb ruhsatlı 14 – 17 yaş tiyatro kursu

MEB Ruhsatlı 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu

Sanat Akademi 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk ve tiyatro kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir tiyatro kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

14 – 17 yaş tiyatro kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 14 – 17 Yaş Tiyatro Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 14 – 17 yaş tiyatro kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 14 – 17 yaş tiyatro dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerini sergileyecekleri sahne uygulamaları, 14 – 17 yaş tiyatro kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatlarıyla tiyatro alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Genç yeteneklerimizin tiyatro eğitimi ile duygularını ifade edebilen, uyumlu ve sosyal bireyler olarak hayata karışmalarını sağlıyoruz…

uygulamalı genç tiyatro eğitimi
genç tiyatro eğitimleri

Uluslararası 14 – 17 Yaş Tiyatro Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 640’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 14 – 17 yaş tiyatro eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, tiyatro eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Gençlerimizin keyifli bir ortamda, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunması, temel oyunculuk becerileri kazanması için Türkiye’nin en iyi 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi programlarını değerlendirin…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

14 – 17 yaş tiyatro kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, oyunculuğu daha iyi öğrenmek isteyen gençlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek genç yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

gençler için tiyatro kursu
gençler için tiyatro kursları

Eğitim Sonrası Destek

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 14 – 17 yaş tiyatro kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere dans, müzik, resim, fotoğraf ve zarafet eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi sonrasında da gençlerimize değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Yorumları

Genç Hayallere Yol Açın!

Çocuklarınızın oyunculuk merakına kulak vermenin zamanı gelmedi mi?

Sahnenin Büyüsü İle Tanışsınlar!

Duygularını özgürce ifade edebilecekleri tiyatro sahnesi ile tanışmalarını sağlayın…

Geleceklerini Çizsinler…

Yeteneklerinin farkına varsınlar, gelecek hedeflerinin arasına oyunculuğu da alsınlar!

14 – 17 yaş tiyatro kursu mezunlarıı

640 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 14 – 17 yaş tiyatro eğitimleri verdik.

14 – 17 yaş tiyatro dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 14 – 17 yaş tiyatro kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel 14 – 17 yaş tiyatro eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Tiyatro ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

14 – 17 yaş tiyatro kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe olmalarına destek olun.

genç tiyatro eğitimleri
sosyal etkinlikler 14 – 17 yaş tiyatro kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 14 – 17 yaş tiyatro kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

14 – 17 yaş tiyatro kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 14 – 17 yaş tiyatro kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 14 – 17 yaş tiyatro kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 14 – 17 yaş tiyatro eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak tiyatro dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 14 – 17 yaş tiyatro kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
gençler için tiyatro kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

14 – 17 yaş tiyatro kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle 14 – 17 yaş tiyatro eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 14 – 17 yaş tiyatro kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan tiyatro tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri tiyatro eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından 14 – 17 yaş tiyatro eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

14 – 17 yaş tiyatro workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

14 – 17 yaş tiyatro eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hobi edinmesini istediğiniz, oyunculuğu merak eden ve deneyimlemek isteyen çocuklarınıza eğlenceli bir ortamda temel oyunculuk becerileri kazandıran 14 – 17 yaş tiyatro kursu ile tanışın! 14 – 17 yaş tiyatro kurs programımızı yakından inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden tiyatro kursu almasını sağlayın!

14 – 17 yaş gençler için tiyatro kursunun gençlerimize kazandıracakları;
 • Dik bir duruş, esnek bir beden kazandırır,
 • Benlik ve kişilik farkındalığı oluşturur,
 • Diksiyonunu düzeltir, doğru telaffuz ve konuşma becerisi kazandırır,
 • Beden dilini etkili kullanmayı öğretir,
 • Kendini daha iyi ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir,
 • Yaratıcılık ve estetik bakış açısı sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Empati kurma becerisi kazandırır,
 • Eleştirel düşünce becerilerini geliştirir,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Bir topluluğun parçası olmayı ve toplulukla hareket etmeyi öğrenir,
 • İşbirliği yapmayı öğrenir,
 • Sosyalleşme imkanı sunar,
 • Oyunculuk ve rol yapma becerilerini geliştirir,
 • Sahne sanatlarını öğrenmesine ve gelecek hedeflerini şekillendirmesine yardımcı olur.

Yaratıcı drama ile gençlerimizi oyunculuğa ısındırıyoruz! Tiyatronun temellerini oluşturan doğaçlama çalışmaları ile başlıyoruz… 1. hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
Gençler için tiyatro kursu, hem sosyalleşecekleri hem de doyasıya eğlenecekleri bir ortamda başlıyor! Gençlerimiz ilk olarak beden farkındalıklarını kazanacaklar!

Tiyatro bir ekip işidir… Gençlerimize bir gruba ait olma ve grupla hareket etme bilinci kazandırıyoruz. 2.Hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Başkalarına Karşı Güven Duygusunu Geliştirme
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler – 5 Duyu Organını Harekete Geçirme
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmaları
14 – 17 yaş gençler için oyunculuk eğitimi ile iletişim ve ifade becerileri gelişen gençlerimiz duygu ve düşüncelerini daha iyi ifade etmeye başlayacaklar.

Akıcı ve anlaşılır konuşmak için Türkçeyi doğru kullanmak gerek. Tiyatro sahnesinde karakterini başarıyla sergileyecek çocuklarımız için keyifli diksiyon eğitimi hazırladık. 3. – 4.Hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
14 – 17 yaş genç tiyatro eğitimi sayesinde gençlerimiz Türkçenin tüm kurallarına vakıf bir şekilde konuşma becerisi kazanacaklar.

Tiyatro metinleri ile çalışarak diksiyonumuzu geliştirme zamanı! Hem okul hem sosyal hayatınıza katkısı olacak bir dersimiz var.5. – 7.Hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma Çalışmaları
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
Genç bir oyuncu olmak istiyorsanız tiyatro metnini anlamlı ve akıcı bir şekilde okuyabilmelisiniz. 14 – 17 yaş tiyatro kursları ile bu beceri ve deneyimi kazanacaksınız.

Gençler için tiyatro kursu, sadece doğru konuşmayı değil duyguları sözlerle doğru ifade etmeyi de öğretiyor. Bu hafta tonlama ve vurgu çalışacağız! 8. – 9.Hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
7 – 14 yaş tiyatro kursları sayesinde diksiyonu ile dikkat çeken ve örnek gösterilen gençler yetiştiriyoruz. Oyunculuk becerilerini şekillendirmeye devam ediyoruz.

Sahnede elini kolunu nereye koyacağını bilmeyen bir oyuncu olmamalı gençlerimiz! Bu hafta beden dili eğitimimiz başlıyor. 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
14 – 17 yaş tiyatro eğitimi 12.haftasıyla birlikte gençlerimiz beden farkındalığı kazanarak tiyatro sahnesini kullanmada deneyim elde edecekler.

Rol okumayı ve senaryo deşifresini deneyimli eğitmenlerimizden öğrenerek karakterinize adapte olacaksınız! Genç Tiyatro Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Diyalog çalışmaları ile diksiyon dersinde öğrendiklerinizi de pekiştireceğiniz sahne çalışması eğitimlerimiz, rolünüzü en iyi şekilde canlandırmanızı sağlayacak.

Seyirci karşısında heyecanınızı kontrol etmeyi bu derste öğreneceksiniz! İzlenme endişesi ile başa çıkmayı deneyimleyeceksiniz… 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Gençler için tiyatro eğitimi 20.haftanın sonunda konsantrasyonunuz tam, sahnede harikalar yaratan genç bir yetenek olacaksınız.

Sıra geldi tiyatro yaratmaya… Sahne arasında verilen görevleri gerçekleştirerek ekip olmanın gücünü göreceğiz! 14 – 17 Yaş Genç Tiyatro Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
Genç tiyatro kursları temel tiyatro oyunculuğunun tüm teknik ve pratik bilgilerine hakim olmalarını sağlarken bir tiyatro ekibinin yaşadığı duygu ve süreçleri tatmalarını sağlayacak.

Sırada kamera önü oyunculuk var! Genç oyunculuk kursları sayesinde kamera karşısında rol yapmayı da öğreniyoruz… 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç tiyatro eğitimi kamera çeşitlerinden reji ekibinin görevlerine, kameraya doğru bakmaktan heyecanlanmadan konuşmaya kadar çok şey öğreneceksiniz…

Kamera karşısı rol yapma tekniklerini alanında uzman eğitmenlerimizden öğrenen gençlerimiz yetenekleriyle bizi şaşırtacaklar! 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
14 – 17 yaş genç tiyatro kursu ile genç bir yetenek olarak kamera önünde rol yapabilecek, tiyatroda öğrendiğiniz doğaçlama becerilerini kullanacaksınız.

Rol deşifresi ve karakter özümseme çalışmalarımızla kamera önü oyunculuğu hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. 30. – 31.Hafta 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı ile bir rolü tüm ayrıntılarıyla sahnelemeyi öğrenen öğrencilerimiz, yeteneklerinin bilincinde olacak, öğrendiklerini tüm hayatına adapte edecekler!

Grup halinde sahne sürdürmeyi öğreneceğiniz, rol arkadaşınızla alıştırma yapacağınız bir ders sizi bekliyor. 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
14 – 17 yaş genç tiyatro eğitimleri ile rollerini ezberleyen öğrencilerimiz karakterlerine uygun konuşma becerisi kazanacak. Duygu ve düşüncelerini rolleriyle anlatmaya alışacaklar…

Son haftamızda genç oyuncularımızı sektöre hazırlamayı ihmal etmiyoruz. Oyunculuk kariyerini düşünen yeteneklerimize yol gösteriyoruz. 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
14 – 17 yaş tiyatro eğitimimiz tamamlanırken özgüven kazanan, kendini rahatça ifade edebilen, düşünen ve sorgulayan gençler yetiştirmiş olarak onlarla gurur duyuyoruz. Akademi hep yanlarında!

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı – 640’ın Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 640’ın üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 14 – 17 yaş tiyatro kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Programı

Tiyatro ile çocuklarınızı tanıştırmak, genç yeteneklere yol göstermek için hazırladığımız öğretici ve eğlendirici 14 – 17 yaş Sanat Akademi tiyatro kursları ile tanışın…

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, temel oyunculuk ve rol yapma becerileri, sahne arkası reji uygulamaları, tiyatro ve kamera önü sahne çalışmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğu merak eden ve temel oyunculuk becerisi kazanmak isteyen 14 – 17 yaş çocuklar ile çocuklarının sosyalleşmesini, özgüven kazanmasını, hobi edinmesini ve kendini rahatça ifade edebilmesini isteyen aileler için hazırlanmıştır.

Ergenlik döneminde alınan hobi ve sanat eğitimleri, gençlerin olumlu davranışlar kazanmasını, duygularını rahatça ifade edebilmesini, kaygı ve gerginlikten uzaklaşmasını sağlamaktadır.

genç tiyatro eğitimi

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi genç tiyatro kursu merkezi Sanat Akademi olarak 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. 14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, tiyatro, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

14 – 17 yaş tiyatro kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 14 – 17 yaş tiyatro kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 14 – 17 yaş tiyatro kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun tiyatro kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 14 – 17 yaş tiyatro kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi tiyatro eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 14 – 17 yaş tiyatro kursu Florya, 14 – 17 yaş tiyatro kursu Bahçelievler, 14 – 17 yaş tiyatro kursu Ataköy, 14 – 17 yaş tiyatro kursu Yeşilköy, 14 – 17 yaş tiyatro kursu Zeytinburnu, 14 – 17 yaş tiyatro kursu Avcılar olarak hizmet veren 14 – 17 yaş tiyatro kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Tiyatro ve sanat eğitimlerinin çocuklara ve gençlere oldukça fazla katkısı bulunmaktadır. Genç tiyatro kursları; diksiyon, beden dili ve yaratıcı drama gibi derslerle gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunur. Sosyal bir ortama giren gençler, iletişim sorunlarını aşar, kendini rahatça ifade edebilir, hayallerini ve hedeflerini arkadaşlarıyla paylaşabilir. Tiyatro sanatının eğlenceli atmosferinde stres ve kaygılarından uzaklaşarak rahatlar, hafifler. Kendine olan güveni artar, daha atılgan ve girişken olur. Gençler için tiyatro eğitimi sayesinde oyunculuk yeteneklerini keşfeden gençler, kariyer karmaşasından kurtularak tutkunu oldukları bir işi yapma fırsatı bulurlar. Aileler de çocuklarıyla daha sağlıklı iletişim kurabilir, ihtiyaçlarına daha duyarlı karşılık verebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
14 – 17 yaş tiyatro kursu fiyatları

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

14 – 17 Yaş Tiyatro Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

14 – 17 yaş tiyatro kursu sonrası aileler, çocuklarının gelişimlerine destek olmak ve hobi edinmelerini sağlamak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek istiyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

14 – 17 Yaş Tiyatro Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

14 – 17 yaş tiyatro kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Genç tiyatro kursu merkezimizi, 14 – 17 yaş tiyatro kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

14 – 17 yaş tiyatro eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 14 – 17 yaş tiyatro kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

14 – 17 yaş tiyatro kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

640+

Mezun Öğrenci

14 – 17 yaş tiyatro kursu ile sosyalleşen, gelişen ve mutlu olan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

326

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.630 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44