Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop

Özgüveni Yüksek Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Hayal Gücünün Büyülü Dünyasına Adım Atıyoruz! Sanat Akademi 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Atölyesi

Çocuklarınızın içindeki yaratıcılığı açığa çıkarmak, kendilerine güvenlerini arttırmak, duygularını ifade etmeyi öğretmek istemez misiniz? 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programı ile çocuklarımıza özgüven kazandırıyoruz!

Çocuk yaratıcı drama atölyesi ile eğlenceli vakitler geçirebilecekleri bir atmosfer oluşturuyoruz! Yeni arkadaşlar edinecek, sosyalleşecek, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacak, unutulmaz bir gün geçirecekler!..

Siz de 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programı ile çocuklarınıza keyifli bir hafta sonu armağan etmek istiyorsanız Sanat Akademi ile vakit kaybetmeden tanışın!

Araştırmalara göre yaratıcı drama workshop çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken ders başarılarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop

Tüm 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop; 1 gün 2 saatlik bir eğitim programı olup yaratıcı drama teknikleri, beden dili kullanımı, farkındalık ve beden algısı, empati, ses ve nefes egzersizleri, doğaçlama çalışmaları, taklit ve rol yapma, farklı türlerin yaratıcı drama ile ilişkisi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Atölyesi Sanat Akademi

Çocuklarınızın utangaçlıklarını üzerinden atmalarını, kendilerini ifade edebilen, hem sözcükleri hem de beden dilini etkileyici bir şekilde kullanan başarılı iletişimciler yetiştirmek istiyorsanız 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop eğitmenleri

Ünlü Drama Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuklar için yaratıcı drama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi

%100 Öğrenme Garantisi

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onayli 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi

Sosyal Becerileri Artacak!

Bedensel farkındalığı yüksek, hayata farklı pencerelerden bakabilen ve sosyal becerileri kuvvetli çocuklar yetiştirmek istiyorsanız onları çocuklar için yaratıcı drama eğitimleri ile tanıştırın!

Kendini ifade etmekte zorlanan ve sosyal hayatında özgüven konusunda sorun yaşayan çocukların özgüven kazanabilmesi ve taklit, rol yeteneği olan çocukların yeteneklerini geliştirebilmesi için özel olarak hazırladığımız son derece kaliteli yaratıcı drama eğitimi programı ile çocuklarınızın hayata sanat çerçevesinden bakmasını sağlayın!

Çocuğunuzun kendini rahatça ifade edebileceği ve samimi arkadaşlıklar kurabileceği yaratıcı drama workshop programı ile sosyalleşmelerini sağlayın!

Başarı Duygusunu Tadacaklar!

Becerilerinin ve yapabileceklerinin farkına varan çocuklar hayata daha mutlu bakıyor! Mutlu çocukların sırrı yaratıcı drama eğitimlerinde saklı!

Erken yaşlarda yaratıcı drama eğitimi ile tanışan çocuklar; senaryo oluşturma, doğaçlama yapma, rol oynama gibi konularda kendilerini geliştirerek geleceğin başarılı yaratıcı drama sanatçıları olmak için ilk adımlarını atıyor! Kendilerini keşfeden çocuklar, sanatsal bakış açısı kazanarak hayatın olumsuz taraflarına odaklanmak yerine daha canlı ve renkli taraflara odaklanarak mutluluğun kapılarını aralıyor!

Çocuklar için yaratıcı drama derslerinde çocuklarınız bir karakteri canlandırarak rol yapmayı ve empati kurabilmeyi öğreniyor! Öğrendikleri bilgiler ile gerçek hayatta problem çözebilme yeteneklerini geliştiriyorlar!

çocuk yaratıcı drama workshop
4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu

Hayata Farklı Pencerelerden Bakacaklar!

Çocuk yaratıcı drama kursu ile öğrencilerimiz okul, aile, arkadaş ortamında kendini ifade etmekten çekinmeyen ve sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olarak yer alacak!

Çocuklarınız girdiği her ortamda özgüveni ve ifade becerileri ile göz doldururken yaşıtları arasında fark yaratacak! Yaratıcılığı artan ve yeni fikirler ile kendini sürekli geliştiren çocuklar sanatsever bireyler olarak geleceğe ışık olacaklar! Sanat Akademi olarak, çocuğunuzun yeteneklerine ve isteklerine göre yaratıcı drama kursu programı hazırladık!

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimlerimizle çocuklarınız hem özgüven kazanacak hem de toplum kurallarını benimseyecek!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gelişimlerini bütüncül olarak ele alan çok yönlü bir sanat eğitimi ile çocuklarınıza destek olmak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun yaratıcı drama atölyesi programını belirleyelim ve 4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre yaratıcı drama eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Atölyesi ile Oyun ve Sanatı Bir Araya Getiriyor, Çocuklarımıza Sanatı Sevdiriyoruz!

Sanatla iç içe büyüyen çocuklar daha mutlu! Biz de 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programımızı belirlerken çocuklarımıza sanat sevgisi aşılayacak içerikler kullanmaya önem veriyor, onları hayata sanat ve oyunla hazırlıyoruz. Siz de çocuğunuzun bu ayrıcalıklı sanat merkezinin avantajlarından yararlanmasını istiyorsanız Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yaratıcı drama eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, yeni ilgi alanları keşfetmelerine destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi

Becerilerine Yenilerini Ekleyelim!

Erken yaşta sanatla tanışmalarını 4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile sağlayın, kendilerini sanatla ifade etmeyi öğrenerek yaratıcılıklarını açığa çıkarsınlar!

Kayıt Ol »

Özgüvenlerini Arttırın!

Çocuk yaratıcı drama workshop ile kendilerine duydukları güveni arttırın, duygularını sanatla aktarmayı öğrensin, daha güçlü ve etkileyici bir beden diline sahip olsunlar!

meb ruhsatlı çocuk yaratıcı drama kursu

MEB Ruhsatlı 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Atölyesi

Sanat Akademi 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir yaratıcı drama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 4 - 6 yaş yaratıcı drama kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 4 - 6 yaş yaratıcı drama dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek yaratıcı drama uygulamaları, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama etkinlikleri sergileyecekleri sahne uygulamaları, 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle drama ve oyunculuk alanında daha kapsamlı bir eğitim almak isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Yaratıcı drama, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin yaratıcı drama ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamalı çocuk yaratıcı drama eğitimi
4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi

Uluslararası Standartta 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, yaratıcı drama eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın yeni ilgi alanları keşfetmesini sağlamak, güzel bir hafta sonu geçirmelerine ve sanatla iç içe büyümelerine ön ayak olmak için en doğru adrestesiniz! 4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile çocuklarınızın Sanat Akademi’nin ayrıcalıklı atmosferinden yararlanmasına olanak verin!

Eğitim Sonrası Destek

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak beceri ve yatkınlarını analiz ediyor, yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara başta yaratıcı drama olmak üzere özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursları

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Yorumları

Sosyal Yönlerini Geliştirsinler!

Çocuklarınızın asosyal bir gelişim geçirmelerinden korkuyor musunuz?

Drama ile Tanıştırın!

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile çocuklarınıza keyif alacakları bir aktivite armağan edin!

Yaşıtlarıyla Vakit Geçirsinler!

Keyifli bir ortamda çocuk yaratıcı drama workshop programı ile sosyalleşmeyi öğrensinler!

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri verdik.

4 - 6 yaş yaratıcı drama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yaratıcı dramanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Yaratıcı drama ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri
sosyal etkinlikler 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

4 - 6 yaş yaratıcı drama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu olarak öğrencilerimizin ünlü yaratıcı drama duayenleri ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 4 -6 yaş yaratıcı drama workshop atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk yaratıcı drama workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama sanatçıları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri yaratıcı drama eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü drama sanatçılarından 4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın hayatına anlamlı bir dokunuşta bulunmaya, iletişim becerilerini ve özgüvenlerini arttırmak için ilk adımı çocuk yaratıcı drama atölyesi ile atmaya ne dersiniz? Detaylı 4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesinin çocuklarımıza kazandıracakları;
 • İletişim becerilerini geliştirir,
 • Çekingenliklerini atmalarına yardımcı olur,
 • Beden dillerini kullanmayı öğretir,
 • Sözlü ve sözsüz ifade becerilerini arttırır,
 • Eleştirel düşünmeyi öğretir,
 • Çok yönlü gelişimlerine destek olur,
 • Sanat duyarlıklarını geliştirir,
 • Merak duygularını güçlendirir,
 • Öğrenme hızlarını keşfederler,
 • Sorumluluk ve işbirliği gibi kazanımlar edinirler,
 • Yaratıcılığın tadını hissederler,
 • Sosyal ve etik değerleri öğrenirler,
 • Keyifli bir aktivite keşfederler,
 • Davranışsal gelişimleri desteklenir,
 • Okul öncesi farklı sosyal çevrelere adaptasyon becerisi kazanırlar.

Yaratıcı drama ile tanışma vakti! Bedenimizi tanımaya ve kendimizi keşfetmeye başlayacağımız etkinliğimize giriş yapalım! 1. Bölüm 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı:
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
 • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Sorumluluk Bilinci
 • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri
 • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
Keyifli vakit geçireceğimiz çocuk yaratıcı drama workshop programımıza sınıf arkadaşlarımızla kaynaşacak, bir yandan da beden farkındalığımızı arttıracağız.

Grupla birlikte hareket etmeyi ve işbirliğini öğrenerek programımıza devam ediyoruz. 2. Bölüm 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı:
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Bireysel ve Grup Etkinliklerinde Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Empati Kurma
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Bireysel Özellikler İle Duyu Çalışmaları Arasındaki İlişkiler
 • Duyu Organlarını Verimli Kullanma
 • Günlük Yaşamda Duyularını Etkin Kullanma
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Oyun Yolu İle Öğrenme
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
Sanatla oyunu bir araya getiren 4 – 6 yaş yaratıcı drama dersleri ile minikler; sanata ilgi duymaya başlayacaklar!

Heyecan kontrolünü öğrenecek, kendimize güvenimizi arttıracağız. 3. Bölüm 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Kendini İfade Etme Uygulamaları
 • Topluluk Önünde Dans, Hareket ve Konuşma Uygulamaları
 • Oyun ve Müzikle Hareket Becerileri
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Duyu ve Algı Eğitimi Konusundaki Kavramlar
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Doğaçlamalarda Grup Etkinlikleri Arasındaki İlişkiler
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
Çocuk yaratıcı drama atölyesi ile çocuklarınız; konuşma ve beden dilleriyle fark yaratacak, gündelik hayatta öne çıkacaklar!

Son bölümümüzde farklı sanat dallarından örneklere göz atacak, masal ve öykü türünden doğaçlama egzersizleri çıkaracağız. 4. Bölüm 4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı:
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutuna İlişkin Çalışmalar
 • Yaratıcı Dramanın Toplumsal Boyutunu Kavrama
 • Toplumsal Yaşamda Gözlem Gücünü Geliştirme
 • Beden Dili ve Ritme İlişkin Çalışmalar
 • Bedeni Tanıma
 • Bedenle Oluşturulan Ritmin Dramada Kullanımı
 • Resim Sanatını Yaratıcı Drama İle İlişkilendirme
 • Resim Sanatının Yaratıcı Dramada Kullanımı
 • Müziğin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Ritmin Yaratıcı Dramada Kullanılması
 • Yaratıcı Drama İle Öykü Arasındaki İlişkiler
 • Öyküden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Drama İle Şiir Arasındaki İlişkiler
 • Şiirden Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Yazınsal Türlerin (Masal) Yaratıcı Drama İle İlişkisi
 • Yaratıcı Drama İle Masal Arasındaki İlişkiler
 • Masaldan Yararlanıp Dramaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Oyundan Yola Çıkarak Maske ve Kuklaya Geçiş
 • Maske ve Kukla Yapımı
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Yaratıcı ve Eğitici Drama Çalışmaları
 • Yapılandırılmış Doğaçlama Çalışmaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Genel Değerlendirme
 • Karşılaştığı Sorunların Çözümünde Yaratıcı Drama Deneyimleri
 • Yaratıcı Drama Etkinliklerini Sürdürmede Kararlılık (Hayata Hazırlık)
 • Aile İletişiminin Yaratıcı Dramadaki Önemi (Ailelere Bilgi Verilmesi)
 • Yetenekli Çocukların Farklı Eğitimlere ve Becerilere Yönlendirilmesi
Sanatla oyunun bir araya geldiği 4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programı ile özgüveni yüksek, iletişimsel yönü güçlü, sosyal ve aktif çocuklar yetiştiyoruz!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı – 400’ün Üzerinde Katılımcı %98 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programı

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile çocuklarımızın eğlenmesini ve sosyalleşmesini sağlıyor, kendilerini ifade edebilecekleri, sağlıklı ve sıcak bir ortam yaratıyor, yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini sanatla destekliyoruz!..

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop; 1 gün 2 saatlik bir eğitim programı olup yaratıcı drama teknikleri, beden dili kullanımı, farkındalık ve beden algısı, empati, ses ve nefes egzersizleri, doğaçlama çalışmaları, taklit ve rol yapma, farklı türlerin yaratıcı drama ile ilişkisi gibi konu başlıklarını içermektedir.

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop programı; çocukların farklı aktivitelere ilgi duymasını sağlamak, sanatla iç içe büyümelerine olanak tanımak, iletişim becerilerini arttırmak ve gelişimlerini desteklemek üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Yaratıcı drama eğitimi çocukların özgüven kazanmasını sağlayarak gerek yaşıtları gerekse yetişkinlerle çok daha sağlıklı iletişim kurmasını sağlamaktadır.

4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı 4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

4 – 6 Yaş Yaratıcı Drama Atölyesi eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama workshop eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre görmeleri gereken konu başlıklarına, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, yaratıcı drama atölyemizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun yaratıcı drama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için yaratıcı drama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Florya, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Bahçelievler, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Ataköy, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Yeşilköy, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Zeytinburnu, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Avcılar olarak hizmet veren 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile öncelikle çocuklarınızın ilgi alanlarını keşfedebileceğinizi ve çocuklarınızın gelişimini destekleyecek yeni aktivitelerle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında vurgulamak gerekir ki çocuk yaratıcı drama eğitimi; miniklerin hem zihinsel hem fiziksel hem de duygusal gelişimlerini destekleyen bir aktivitedir. 4 – 6 yaş yaratıcı drama eğitimi ile çocuklarınıza yaşıtlarıyla sosyalleşebileceği keyifli bir ortamda iletişim becerilerini geliştirme, beden farkındalıklarını arttırma, okul öncesi farklı sosyal çevrelere adaptasyon sağlama gibi kazanımlar sağlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk yaratıcı drama kursu fiyatları

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Workshop Programına Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

4 – 6 yaş yaratıcı drama atölyesi ile çocuklarının sosyalleşmesine ve yaşamına dinamizm katmasına olanak tanıyan aileler farklı eğitimlerle içlerindeki sanat sevgisini büyütmeyi sürdürüyor! Siz de çocuğunuz için en uygun sanat eğitimini bulmak istiyorsanız ailelerin en çok tercih ettiği kurslara göz atın!

4 - 6 Yaş Yaratıcı Drama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Yaratıcı drama kursu merkezimizi, 4 - 6 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

4 - 6 yaş yaratıcı drama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 4 – 6 yaş yaratıcı drama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

4 - 6 yaş yaratıcı drama atölyesi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

4 - 6 yaş yaratıcı drama workshop ile yeni ilgi alanları keşfetmiş, mutlu ve aktif çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

149

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 745 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44