Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Zumba ile Vücut Sıkılaşır Mı? – Bacaklarınızı Zumba İle İnceltin

Forma Girmek İçin Spor ve Dansı Birlikte Yapıyoruz!

Son yılların en güzel sporlarından ve danslarından biri olan zumba serüvenine başlayanların merak ettiği konuların başında zumba ile sıkılaşma geliyor! Zumba sıkılaştırır mı soruları aklında dönüp duran yetişkinler için zumba ile sıkılaşma nasıl olur, zumba ile göbek eritme serüveni sizlere ne kazandıracak gelin birlkikte bakalım…

Zumbanın faydaları aslında say say bitmiyor. Zumba ile göbek eritme nasıl olur, zumba ile ne kadar kilo verilebilir gibi soruların cevapları aslında ne kadar hareketlenirseniz! Düzenli dans ve fitness günleri eminiz ki doğru sonucu verecektir.

Zumba ile sıkılaşma serüvenine  biraz yakından bakalım…

Hareketli Zumba Saatleri Kaslarınızı Sıkılaştırıyor!

Zumba ile zayıflanır mı sorusunun en güzel cevaplarından biri aaslında zumba yaparken fitness hareketlerinden ne kadar verim aldığınız. Yani, fitness hareketlerinin eğlencesi ve dans koreografilerinin rengârenk atmosferi bir yana dursun, sıkılaştırmak istediğiniz kaslarınızı ne kadar çalıştırdığınız sizler için önemli.

Zumba oldukça hareketli ve sıkılaşmanızı sağlayan bir spor olmasının yanında en eğlenceli danslardan biri. Özellikle bacak ve karın kaslarınız zumba ile sıkılaşma yaşayacak ve harika sonuçlar elde edebileceksiniz.

Müzikli koreografilerden zumba yapmanın ne gibi bir farkı olabilir ki diyenler için söyleyelim… Bedeninizin sıkılaşmasına dair saydığımız tüm faydalar sizlerin zumba sırasında yaptığınız fitness hareketlerine bağlı!  Vücudunuz yağ yaktıkça kas kütleniz daha da ön plana çıkacak ve kendinizi her geçen gün daha dinamik hissedeceksiniz! Zumba kasları nasıl çalıştırıyor derseniz bu sorunuzu da cevaplandıralım; günlük hayatta monoton ve rutin geçirdiğiniz günlerinizde kulalnamdığınız kasları da sizlere kullandırtarak!

Zumba kilo verdirir mi merak edenler için söyleyelim aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Zumba, fitness hareketleri ve dans koreografileri ile kilo verip sıkılaşmanızda çok etkilidir. Zumbanın tercih edilme sebeplerinin başında da bu özelliği geliyor zaten… Zumba yaparak kilo vermek isteyenler için bu yüzden doğru yolda diyebiliriz!

Spor Salonunda Vakit Geçirmek İstemeyenlere Zumba!

Bacaklarınızın, karın bölgenizin ve kalçalarınızın sıkılaşmasını istiyor ancak spor salonunda vakit geçirmekten hiç hoşlanmıyor musunuz? O halde sizler için cevap çok basit, isterseniz bir dans kursuna gidebilir, sosyalleşerek keyifli bir ortamda Zumba ile spor yapabilirsiniz isterseniz zumba yapmayı evde deneyebilirsiniz…

Zumba ile sıkılaşma hayalleri kuranlar için söylemeliyiz ki harekete geçen kaslarınız çok daha güçlendikçe kendinizdeki değişimi hissedeceksiniz. Yalnızca zumba ile sıkılaşma değil sizlere hem esnekli hem de güç kazandıracak bu dans ile harika sonuçlar elde edeceksiniz!

Daha güçlü ve sağlıklı bir beden, daha esnek bir vücut ve çok daha sıkı bacaklar için zumba yapmayı hemen deneyebilirsiniz! Eğlenerek formda kalmak isteyenlerin yeni sporu zumba!

Bacaklarınızı inceltmek ve kalçalarınızı sıkılaştırmak istiyorsanız zumba koreografilerinde bacaklara yönelik birçok figürü olan dersleri tercih edebilir ve ritmik adımlarınızı fitness hareketlerine uyarlayarak bacaklarınızdaki kasları düzenli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Eğlenirken Fit Bir Bedene Kavuşmak İster Misiniz?

Fit bir bedene kavuşmak isteyenler için en güzel çözümlerden bir tanesi olan zumba hem eğlenmek hem de bedeniniz esneterek kendini geliştirmeyi arzulayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Fitness hareketleri sayesinde zumba ile sıkılaşma yaşayan vücut aynı zamanda daha aktif ve dinç oluyor. Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan hareketi Zumba ile bulacaksınız.

Sanat Akademi olarak öğrencilerimize 15 yıllık deneyimimiz ile en keyifli zumba derslerini veriyor ve fit kalma, forma girme yolculuklarında onlara ihtiyaç duydukları hareketi sağlıyoruz! En kapsamlı zumba dersleri ile öğrencilerimizin hem eğlenmesini hem de spor yapmalarını sağlıyoruz!

[widget-179]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44