Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ahşap Boyama Kursu

Boş Vakitlerinize Değer Katın!

El Becerilerinizi Keyifli Bir Atmosferde Geliştirin... Sanat Akademi Ahşap Boyama Kursu

Hayatınız bu ara çok mu monoton bir hal almaya başladı? Evde yapacak bir aktivite bulamadığınız için kendinizi huzursuz mu hissediyorsunuz? Ahşap boyama kursu ile hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz?

Ahşap boyama sanatının inceliklerini öğrenirken yeni insanlarla tanışacak, sosyalleşecek, hayata karışacak, yaşadığınızı hissedeceksiniz; öte yandan ise el becerilerinizi geliştirerek ayrıcalıklı bir hobi edineceksiniz!

Sanat Akademi farkıyla keyifli bir aktiviteyle tanışmak için daha fazla beklemeyin, hayatınıza güzellik katacak ilk adımı hemen atın!

Ahşap boyama kursu yalnızca el becerilerinizi geliştirmeniz için değil aynı zamanda psikolojik açıdan rahatlamanız ve zihninizi boşaltmanız için de son derece uygun bir aktivitedir.

ahşap boyama kursu

Tüm Ahşap Boyama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Ahşap boyama kursu programı haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup ahşap boyamaya giriş, ahşap boyamada kullanılan malzemeler, vernik ve diğer malzemelerin kullanımı, budaklama, zımparalama ve diğer ahşap boyama teknikleri, eskitme ve kabartma teknikleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ahşap Boyama Kursu Sanat Akademi

Gündelik hayatınızı renklendirecek keyifli bir sanatın püf noktalarını öğrenerek yaşamınızı güzelleştirmeye hemen başlamak istiyorsanız uzman ahşap boyama eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış ahşap boyama dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir ahşap boyama eğitimi alın!

piyano kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş duayen sanatçılardan ahşap boyama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
piyano kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Ahşap boyama kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı ahşap boyama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı ahşap boyama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ahşap boyama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların ahşap boyama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden ahşap boyama eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

ahşap boyama eğitimi

Yaşamınıza Renk Katın!

Boş zamanlarınızı güzelleştirecek bir aktiviteye mi ihtiyacınız var? Hayatınızla birlikte evinizi de güzelleştirmeye ne dersiniz?

Kendi mobilyalarınızı süslemeye, bahçenizi veya balkonunuzu özgün bir şekilde kendiniz tasarlamaya ya da yalnızca ayrıcalıklı bir hobi edinmeye hazır mısınız? Ahşap boyama kursları ile hayatınızı güzelleştirmeyi öğrenecek, kendinize vakit ayıracak, işten veya okuldan artakalan zamanlarınıza neşe katacak bir sanata merhaba diyeceksiniz!

Sanat Akademi’de gündelik hayatınıza sanatın güzelliğini katmayı öğreniyor, hayatımızı sanatla değiştiriyoruz.

Zihniniz Rahatlayacak!

Sanatın psikolojiniz üzerindeki terapik etkisinden yararlanmak, ruhunuzu ahşap boyama kursu ile tazelemek istemez misiniz?

İş hayatının yoğunluğundan ve stresinden bıktınız mı? Kendinize ve ruhunuza kulak vermeye bir türlü zaman bulamıyor, zaman bulsanız bile rahatlayamıyor musunuz? Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir aktivite mi arıyorsunuz? Tüm bunlar ve çok daha fazlası için ahşap boyama dersleri alın, kısa sürede yaşamınızın değiştiğini göreceksiniz!

Ahşap boyama eğitimi programlarımızı öğrencilerimizin stresten ve yaşamın yıpratıcılığından uzaklaşmalarını sağlamak üzere keyifli etkinliklerle ve uygulama ağırlıklı derslerle şekillendiriyoruz.

ahşap boyama eğitimleri
ahşap boyama dersleri

Kendinize Zaman Ayırın!

Hayat yalnızca sorumluluklarınıza, işe ya da okula zaman ayırarak geçmez, biraz da kendinize zaman ayırmalısınız!

Eğer motivasyonunuzu yüksek tutmak, mutluluğunuzu ve iç huzurunuzu korumak istiyorsanız işten veya okuldan arta kalan zamanlarda kendiniz için bir şeyler yapın, ahşap boyama kursları ile hayatınızın rengi değişsin, gündelik hayatın sıkıcı rutinini sanatın renkli ve eğlenceli yönüyle canlandırın!

Kendiniz için harekete geçmenin tam zamanı! Ahşap boyama kursu ile hayatınızda rengarenk yeni bir sayfa açın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi!

Hayatın ve sanatın farklı yönlerini keşfetmek için en doğru adrestesiniz! Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinde sanatı gündelik yaşamla buluşturuyoruz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ahşap boyama kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir ahşap boyama eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun ahşap boyama kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre ahşap boyama eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan ahşap boyama dersleri veriyoruz.

ahşap boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi ahşap boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Ahşap boyama kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ahşap boyama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ahşap Boyama Kursları ile Yaşamınızda Renkli Bir Sayfa Açın!

Evinizden iş yerinize, bahçenizden balkonunuza gündelik yaşamınızın parçalarını oluşturan yaşam ve çalışma alanlarını güzelleştirmenin yollarını öğrenmek istemez misiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun ahşap boyama eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi ahşap boyama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik ahşap boyama eğitimi programını belirleyelim, ahşap boyama kursu ile hayatınıza renk katalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ahşap boyama dersi

Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Sanatın en aktüel yönünü ahşap boyama kursu ile tanıyın, küçük bir dokunuşla hayatınızı güzelleştirin, gerçek “siz”e dünyanızda yer açın!

Kayıt Ol »

Hayatın Stresinden Uzaklaşın!

Ahşap boyama kursları ile büyülü bir dünyaya adım atın, güncelik koşturmacaların ve stresinden yarattığı olumsuzluklardan kurtulun, rahatlamanızı sağlayan keyifli bir hobi edinin!

meb ruhsatlı ahşap boyama kursu

MEB Ruhsatlı Ahşap Boyama Kursu

Sanat Akademi ahşap boyama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir ahşap boyama kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders ekipmanlarımız ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun ahşap boyama dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız ahşap boyama eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Ahşap boyama kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Ahşap Boyama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız ahşap boyama kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ahşap boyama dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, ev ödevleri, uzman ahşap boyama eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Görsel becerilerini ve el yatkınlıklarını geliştirecek atölye çalışmaları, öğrendiklerini pekiştirmelerini imkan tanıyan ahşap boyama egzersizleri, ahşap boyama kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Her dakikasından keyif alacağınız bir ahşap boyama kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla ahşap boyama derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

ahşap boyama kursu
ahşap boyama kursları

Uluslararası Standartta Ahşap Boyama Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan ahşap boyama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ahşap boyama kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, ahşap boyama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, ahşap boyama eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Ahşap boyama kursları ile öğrencilerimize keyif alabilecekleri bir deneyim ve hayatlarına renk katacak eğlenceli bir aktivite sunmak adına programlarımızı yenilikçi metotlar ve uygulamalarla güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Ahşap boyama kursu ile sanata yeteneği ve yatkınlığı olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen sanatseverlere eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Ahşap boyama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, ressamları, tasarımcıları, sanat atölyeleri, ajansları ve tasarım stüdyoları ile çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, ahşap boyama ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

ahşap boyama eğitimleri
ahşap boyama dersi

Eğitim Sonrası Destek

Ahşap boyama eğitimi sonrası sanata gönül veren ve ayrıcalıklı bir hobi edinmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece ahşap boyama kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta ahşap boyama eğitimi olmak üzere resim, bale, dans, müzik, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için ahşap boyama kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Ahşap Boyama Kursu Yorumları

Gündelik Yaşamınızda Sanata Yer Ayırın!

Sanatın gündelik ve keyifli yönlerini öğrenerek hayatla hayal gücünü bir araya getirin!

Dünyanızı Güzelleştirin!

Ahşap boyama kursları ile ufak bir dokunuşla dünyayı daha güzel hale getirmeyi öğrenin!

Mutluluk İçin Adım Atın!

Hayatınızı zorunluluklardan ibaret kılmayın, kendiniz için bir şey yapmak istiyorsanız ahşap boyama kursu alın!

ahşap boyama kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize ahşap boyama eğitimleri verdik.

Ahşap boyama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ahşap boyama kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye ahşap boyama dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir ahşap boyama eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Ahşap boyama kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta ahşap boyama eğitimi olmak üzere resimden fotoğrafçılığa, müzikten oyunculuğa, danstan baleye kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, güzel sanatlar fakültelerine ve konservatuvara hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Ahşap boyama kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

ahşap boyama eğitimleri
sosyal etkinlikler ahşap boyama kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi ahşap boyama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ahşap boyama dersi sunuyoruz!

Ahşap boyama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi ahşap boyama kursu olarak öğrencilerimizin ahşap boyama başta olmak üzere sanatın farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında sanatçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Ahşap boyama kursları ile yalnızca gündelik hayatımızın bir parçası olan mekanları güzelleştirmeyi öğrenmiyor, keyifli kültürel ve sosyal aktivitelerle yeni deneyimlere yelken açıyor, birlikte çok eğleniyoruz!

Sanat Cafe

Ahşap boyama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak ahşap boyama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
ahşap boyama dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi sanatçıları ve görsel sanatların uzmanlarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Ahşap boyama kursu öğrencilerimizin becerilerini ve çalışmalarını ünlü sanatçılar, ressamlar, tasarımcılar ve ahşap boyama kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle ahşap boyama eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Ahşap boyama eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Ahşap Boyama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yaşam ve çalışma alanlarımızı kendimiz güzelleştirmeyi öğrenecek, el becerilerimizi geliştirecek, zihnimizi boşaltarak gündelik hayatımıza çok daha odaklı ve motive döneceğiz. Detaylı ahşap boyama eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman ahşap boyama eğitmenlerinden ahşap boyama kursu alma şansını kaçırmayın!

Ahşap boyama kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • El becerilerinizi geliştirir,
 • Sanatı sevmenizi sağlar,
 • Boş vakitlerinize neşe ve değer katar,
 • İş veya okul dışı bir aktivite edinirsiniz,
 • Yeni insanlarla tanışırsınız,
 • Yeni bir sosyal çevre edinirsiniz,
 • Sanatın aktüel yönlerini keşfedersiniz,
 • Kendinize güven kazanırsınız,
 • Dünyaya sanatla bakmayı öğrenirsiniz,
 • Gündelik hayatınızda sık kullandığınız mekan ve eşyaları süslemeyi öğrenirsiniz,
 • Zihninizin rahatlamasına yardımcı olur,
 • Gerginliğinizi azaltır,
 • Psikolojinizi olumlu yönde etkiler,
 • Dinlenir ve gündelik yaşamınıza daha motive dönersiniz.

Ahşap süslemeciliğinin temelleriyle dersimize başlıyor, ilk ayımızda malzemelerimizi yakından tanıyoruz. 1. Ay Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Ahşap Boyamacılık Nedir?
 • Ahşap Boyamada Kullanılan Malzemeler
 • Akrilik Boyaların Özellikleri
 • Akrilik Boyaların Kullanımı
 • Ahşap Boyama Fırçaları ve Özellikleri
 • Vernik Kullanımı
 • Süsleme İçin Yardımcı Malzemeler
 • Zımparalama
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
Hobileriniz arasına bir yenisini eklemeye hazır mısınız? Ahşap boyama dersleri ile gündelik hayatın monotonluğuna dur deyin...

İşin tekniğine odaklanıyoruz! Ahşap boyama kursları ile 2. ayda farklı yüzeylerde kullanmamız gereken teknikleri öğreneceğiz... 2. Ay Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Ahşap Boyama Teknikleri
 • Doku ve Zemin Teknikleri
 • Budaklama
 • Varak Uygulama
 • Kağıt Doku Ahşap Boyama
 • Poşet Doku Ahşap Boyama
 • Mermer Doku Ahşap Boyama
 • Kadife Doku Ahşap Boyama
 • Tuğla Desenli Ahşap Boyama
 • Desen Egzersizleri
Ahşap boyama eğitimleri ile farklı yüzeylerde egzersizler yaparak kendimizi en hızlı şekilde geliştiriyoruz.

Sanatımızda ustalaşıyoruz! Ahşap boyama eğitimi son ayında ahşap süslemeciliğinin ileri tekniklerini kazanımlarımız arasına ekleyeceğiz... 3. Ay Ahşap Boyama Kursu Programı:
 • Eskitme Teknikleri
 • Silerek Eskitme
 • Mum ile Eskitme
 • Antik Eskitme
 • Boya ile Eskitme
 • Boyut Verme Teknikleri
 • Kabartma
 • Rolyef
 • Efekt Boyama Teknikleri
 • Tek Vuruş Tekniği
 • Dekupaj Teknikleri
 • Çatlatma Teknikleri
 • Stencil Tekniği
 • Transfer Teknikleri
Ahşap boyama kursları 3 ayın sonunda keyifli yolculuğumuzu tamamlıyor, hayatımıza renk katan ayrıcalıklı bir hobi ediniyoruz.

Ahşap Boyama Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Ahşap boyama Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ahşap boyama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Ahşap Boyama Kursu Programı

Gerçek bir sanat merkezinin keyifli ortamında el becerilerinizi geliştirmeye ve ahşap boyama sanatının inceliklerini öğrenmeye ne dersiniz? Yaşamınızı güzelleştirecek ve zihninizi rahatlatacak bir hobi sizi bekliyor.

Ahşap boyama kursu programı haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup ahşap boyamacılığa giriş, ahşap boyamada kullanılan malzemeler, vernik ve diğer malzemelerin kullanımı, budaklama, zımparalama ve diğer ahşap boyama teknikleri, eskitme ve kabartma teknikleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Ahşap boyama kursu; hayatına keyifli bir aktivite katmak, gündelik yaşamla sanatı bir araya getirmek, el becerilerini geliştirmek, yaşam ve çalışma alanlarını küçük dokunuşlarla güzelleştirmeyi öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Ahşap boyama eğitimi el becerilerinin yanı sıra öğrencilerin zihinsel gelişimine de katkı sağlamakta, odaklanma ve konsantrasyonu güçlendirmektedir.

ahşap boyama kursu

Ahşap Boyama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Ahşap boyama kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı ahşap boyama kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Ahşap boyama Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak ahşap boyama kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Ahşap boyama kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, sanatçılar, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak ahşap boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Nasıl bir eğitim almak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, el becerilerini doğru yönlendirmek için görmeleri gereken konu başlıklarına, kurstan beklentilerine ve isteklerine göre oluşturuyoruz. Ahşap boyama kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Ahşap boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Ahşap boyama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi ahşap boyama kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan ahşap boyama kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Ahşap boyama kursu Florya, ahşap boyama kursu Bahçelievler, ahşap boyama kursu Ataköy, ahşap boyama kursu Yeşilköy, ahşap boyama kursu Zeytinburnu, ahşap boyama kursu Avcılar olarak hizmet veren ahşap boyama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Ahşap boyama kursu; sanatın aktüel ve gündelik yaşama ilişkin yönlerini keşfetmek isteyenler için en ideal seçeneklerden biridir. Ahşap boyama kursları ile hayatınızda sanata ve keyifli bir aktiviteye daha fazla yer açarak iş ve gündelik yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaşabilir, zihninizi rahatlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra ahşap boyama eğitimi ile el becerilerinizi geliştirebilir, dünyayı güzelleştirmenin farklı yollarını öğrenebilirsiniz. Keyifli ve sosyal bir ortamda eğlenceli aktivitelerle zenginleştirdiğimiz ahşap boyama kursu programlarımızla yaşadığınızı yeniden hissedecek, hayattan daha fazla tat almanın yaratıcı bir yolunu bulacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
ahşap boyama kursu fiyatları

Ahşap Boyama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Ahşap Boyama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Küçük dokunuşlarla hayatını güzelleştirmek ve yaşamlarına sanatın büyüsünü katmak isteyen öğrencilerimiz ahşap boyama kursu dışında farklı programlarımızdan yararlanmayı sürdürüyor. Siz de ahşap boyama kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Ahşap Boyama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ahşap boyama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, ahşap boyama kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Ahşap boyama eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında ahşap boyama kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ahşap boyama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Ahşap boyama kursu ile yaşamlarına renk katan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

300

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.500 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44