Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kamera Önü Oyunculuk Kursu

Dizi ve Filmlerin Başrolü Siz Olun!

TV ve Sinema Sektörünün Başarılı Oyuncularından Olmak İsteyenler İçin Sanat Akademi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Beyaz perdenin ve televizyonun başarılı oyuncularını izlerken büyüleniyor ve onlardan biri mi olmak istiyorsunuz? Cevabınız evetse Sanat Akademi kamera önü oyunculuk ile tanışma zamanı!

Sinema sahnesinde, dizi ve tiyatroda gördüğünüz oyunculardan biri olmayı hayal ediyorsanız temel oyunculuk becerileri kazanacağınız, kamera karşısında rol yapmayı öğrenerek mesleğinize dair deneyim kazanacağınız, diksiyon ve beden dilinizi etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan kamera önü oyunculuk kurslarını kaçırmayın.

Alanında uzman eğitmenlerden, mesleki bilgi ve beceri edineceğiniz, keyifli ve samimi bir ortamda kamera önü oyunculuğunun detaylarını öğrenmenin tadını çıkarın!

Her yıl kamera önü oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %70’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

kamera önü oyunculuk kursu

Tüm Kamera Önü Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 72 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Kamera Önü Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, topluluk önünde heyecanı yenme, kamera önü oyunculuk teknikleri, senaryo deşifresi, doğaçlama ve rol yapma becerileri konuları içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kamera Önü Oyunculuk Kursu Sanat Akademi

Oyunculuk becerilerinizi şekillendirmek, yeteneklerinize uygun bir eğitim alarak sevdiğiniz işi yapmak, iletişim becerilerinizi ve özgüveninizi arttırarak hayatınıza değer katmak istiyorsanız Kamera Önü Oyunculuk Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Kamera Önü Oyunculuk Kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilginize ve grup dinamiğine göre oyunculuk eğitimleri alın!

kamera önü oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Alanında ünlü, sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden kamera önü oyunculuk kursu alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
kamera önü oyunculuk kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Kamera önü oyunculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı kamera önü oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Mesleğinizle ilgili eğitim aldığınızı belgeleyen, profesyonelliğinizin göstergesi MEB onaylı Kamera Önü Oyunculuk Kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında kamera önü oyunculuk kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden oyunculuk dersi alarak suça ortak olmayın!

kamera önü oyunculuk eğitimi

Yeteneğiniz mi Var?

Küçüklüğünüzden beri okul tiyatrolarında yer alıyor, taklit yapmayı çok seviyor ve oyuncu olacağınız günün hayalini mi kuruyorsunuz? Oyunculuk kursları ile düşlerinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Dizi ve filmlerde gördüğünüz ünlü oyunculara özeniyor ve onlardan biri olmak istiyorsanız ya da amacınız sadece keyifli vakit geçirmek ve eğlenmekse Sanat Akademi kamera önü oyunculuk kursları ile ister hobi ister mesleki eğitim alabilirsiniz. Kamera önü heyecan kontrolünden rol okumaya, diyalog sürdürmeden doğaçlamaya kadar oyunculuğa dair her şeyi öğreneceksiniz.

Sanat Akademi kamera önü oyunculuk kursları sayesinde kendinize vakit ayırabilir, mesleki bilgi ve deneyim kazanarak kariyer hedeflerinizi şekillendirebilirsiniz.

Kamera Önü Oyunculuk Tekniklerini Öğrenin!

Kamera önünde olmak sizi cezbediyorsa ve oyunculuk hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız Sanat Akademi’den mesleğinizin sırlarını öğrenin.

Metot oyunculuktan metin ezberlemeye, kamera ölçeklerinden çekim açılarına, şive taktiklerinden rolü özümsemeye kadar dizi ve sinema oyunculuğunun ayrıntılarını öğrenerek rol becerilerinizi geliştirecek, mesleki bilgi ve deneyim edineceksiniz. Özgüveniniz artarken başarılı bir oyuncu olacağınıza olan inancınız da katlanacak!

Kamera önü oyunculuk kursu programı sadece mesleğinizi yaparken değil sosyal yaşamınızda da beğenilen bir birey olmanın yollarını gösterecek. İletişiminiz güçlenecek, kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz…

kamera önü oyunculuk eğitimleri
kamera önü oyunculuk dersi

TV’nin ve Beyaz Perdenin Aranan Yüzü Olun!

Dizi ve sinema projelerinin tercih edilen oyuncularından olma hayaliniz için ilk adımı vakit kaybetmeden atın!

Oyunculuğun hem teorik hem de pratik yanlarını öğrenmek, sahne deneyimi kazanarak başarılı performanslar ortaya koymak, cast ajanslarının ve yönetmenlerin çalışmak isteyeceği bir oyuncu haline gelmek için mesleğinizin eğitimini kesinlikle alın. Oyunculukta tecrübenin ve pratik becerilerin önemli olduğunu unutmayın…

İyi bir oyuncu, rolünü hisseden değil yaşayandır! Oyunculuğu sahnede deneyimleyeceğiniz oyunculuk eğitimleri için akademiye gelin…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kamera oyunculuğunun detaylarını öğrenmek ve mesleğinizi başarıyla yapmak istiyorsanız ya da amacınız sadece keyifli vakit geçirmek ve kendinizi geliştirmekse gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun kamera önü oyunculuk kursu programını belirleyelim. Kamera önü oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, ilgi alanınıza ve merakınıza göre oyunculuk eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun kamera önü oyunculuk eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre kamera önü oyunculuk kursu içeriğini hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir kamera önü oyunculuk eğitimi veriyoruz.

kamera önü oyunculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kamera önü oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek veriyoruz.

“Yeteneğim Mesleğim Olsun.” Diyorsanız Kamera Önü Oyunculuk Kursu Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamera önü oyunculuk kursu Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kamera önü oyunculuk kursu programımızı inceleyin, size özel oyunculuk eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi kamera önü oyunculuk kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik kamera önü oyunculuk kursu programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kamera önü oyunculuk dersleri

Başarılı Bir Oyuncu Olun!

Kamera önü oyunculuk eğitimleri ile mesleğinize ayrıntılarıyla hakim olun, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edin.

Kayıt Ol »

Yıldızınız Parlasın!

Dizi ve filmlerin başrolü olmak için sektöre adım atmaktan korkmayın! Yeteneklerinizle izleyenleri büyüleyin, kamera önünün yıldızlarından olun.

meb ruhsatlı kamera önü oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı Kamera Önü Oyunculuk Kursu

Sanat Akademi oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir kamera önü oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kamera önü oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan oyunculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan oyunculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Kamera önü oyunculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız kamera önü oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı kamera önü oyunculuk dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerinizi sergileyeceğiniz sahne uygulamaları, kısa film çekimleri ve kariyer danışmanlığı ile her zaman yanınızdayız!

Kamera önü oyunculuk kursu ile oyunculukta deneyim kazanacak, başarılarınızla göz dolduracaksınız…

uygulamalı kamera önü oyunculuk eğitimi
kamera önü oyunculuk eğitimleri

Uluslararası Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan kamera önü oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 750’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz kamera önü oyunculuk eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, oyunculuk kursu içeriklerimizin yeterliliğine, kamera önü oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hem keyifli hem de güvenli bir ortamda kamera önü oyunculuk eğitimi almanız için eğitim merkezimizin imkanlarını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Kamera önü oyunculuk kursu ile yeteneklerinizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmayı istiyorsanız size özel eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kamera önü oyunculuk eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek sahneye yeni isimler kazandırıyoruz.

kamera önü oyunculuk dersleri
kamera önü oyunculuk dersi

Eğitim Sonrası Destek

Kamera önü oyunculuk eğitimi sonrası sahneye gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece kamera önü oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleklerinde ve hayatlarında fark yaratmak isteyen öğrencilerimize dans, müzik, resim, fotoğraf ve diğer oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Kamera önü oyunculuk eğitimi sonrasında da sizlere değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Kamera Önü Oyunculuk Kursu Yorumları

Oyuncu Olmak mı İstiyorsunuz?

TV ve sinema sahnesinde kendinizi görmeyi mi düşlüyorsunuz?

Eğitiminizi Alın!

Sanat Akademi kamera önü oyunculuk eğitimleri ile ister hobi ister mesleki oyunculuk ile tanışın…

Başarılarınızla Büyüleyin!

Televizyondan sinemaya, oynadığınız rollerle ve hayat verdiğiniz karakterlerle izleyenleri büyüleyin!

fotoğrafçılık kursu mezunları

750 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize kamera önü oyunculuk eğitimleri verdik.

Kamera önü oyunculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah kamera önü oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel kamera önü oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye oyunculuğun tekniğini ve pratiğini aktardık.

İhtiyaçlarınıza yönelik bir kamera önü oyunculuk eğitimi alarak mesleki deneyiminizi arttırın, düşlediğiniz işi yapmaktan keyif alın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Oyunculuk eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculukla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için yetişkinlere özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, ister özel ders alın, Sanat Akademi’de yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirecek, özgüveninizi ve ifade becerilerinizi artıracaksınız!

Kamera önü oyunculuk kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, sanatla iç içe olmaya devam edin…

kamera önü oyunculuk eğitimleri
sosyal etkinlikler kamera önü oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi kamera önü oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Kamera önü oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Kamera önü oyunculuk eğitimi merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir kamera önü oyunculuk kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Kamera önü oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece kamera önü oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Kamera önü oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kamera önü oyunculuk dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerinizi usta önerilerle tamamlıyoruz!

Kamera önü oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle kamera önü oyunculuk eğitimimize şekil verirken ufkunuzu genişleterek sahne sanatlarına olan tutkunuzu hep canlı tutuyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik kamera önü oyunculuk kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz oyunculuk eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Beğenilen oyunculardan tiyatro ve sinema oyunculuğuna dair ilgi çekici bilgiler edineceğiniz, keyifli ve öğretici kamera önü oyunculuk dersleri sizi bekliyor…

kamera önü oyunculuk workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Kamera önü oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Kamera Önü Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kamera önü oyunculuğun detaylarına hakim olmak isteyen, oyunculuğa yeteneği olup olmadığını deneyimlemeyi düşünen tüm sahne tutkunları, kamera önü oyunculuk kursları sizi bekliyor! Kamera önü oyunculuk kursu programımızı inceleyerek erken kayıt fırsatlarından yararlanın, iyi bir eğitim almanın tadını çıkarın.

Kamera önü oyunculuk kursunun kazandıracakları;
 • Kamera önü oyunculuk teknikleri hakkında bilgi kazandırır,
 • Kamera önünde rol yapma becerileri kazandırır,
 • Topluluk önünde rahat hareket etme becerisi kazandırır,
 • Heyecan ve stres kontrolü sağlamayı öğretir,
 • Beden farkındalığı oluşturur,
 • Etkili bir diksiyon kullanma becerisi kazandırır,
 • Kişinin yaratıcı ve eleştirel düşünmesini sağlar,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini geliştirir,
 • Kişinin kendini daha doğru ve sağlıklı ifade etmesini sağlar,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • İşbirliği yapma becerilerini geliştirir,
 • Toplu yaratım sürecinin verdiği hazzı tatma imkanı verir,
 • Gelecek hedeflerini daha sağlıklı ve bilinçli oluşturmasına yardımcı olur.

İlk olarak ses ve nefes çalışmaları ile eğitimimize başlıyoruz. Kamera önünde akıcı ve anlaşılır konuşmak her şeyden önemli! 1. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Başkalarını Tanıma
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Üzerinden Nefes Egzersizleri
 • Sesin Tonunu Geliştirme Çalışmaları
 • Sesi Güçlendirme Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri İle Çalışmalar
 • Şiir İle Çalışmalar
 • Düz Yazı İle Çalışmalar
2.haftanın sonunda nefesinizi ve sesinizi kontrol edebilecek, akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazanarak rolünüze katkıda bulunacaksınız.

Doğru vurgu ve tonlama yaparak karakterimizin duygu ve düşüncelerini sesimize yansıtıyoruz. 3. – 4. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
4.hafta kamera önü oyunculuk kursları sonunda diksiyonunuzu etkili hale getirirken hem mesleki hem de sosyal hayatınıza katkıda bulunmuş olacaksınız.

Kamera önünde nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmezseniz başarılı bir oyuncu olamazsınız. Beden dili atölyemiz başlıyor… 5. – 6.Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Kamera Önünde Duruş ve Yürüyüş Alıştırmaları
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Mimik Çalışmaları
 • Etki ve Tepkinin Oyunculuktaki Anlamı
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duygu ve Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Tepki ve Tepkiye Tepki
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Dokunma ve Görme Duyuları
 • Lee Strasberg Metodu ile Tepki Verme
 • Çeşitli Objelerle Oynama Çalışmaları
6.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda bedeninizi daha rahat kullanacak, jest ve mimiklerinizle duygularınızı ifade edebileceksiniz.

Temel oyunculuk becerilerinizi geliştireceğiniz, kendinizi rolünüze adayacağınız bir eğitim başlıyor. Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Diyalog, Çeşitli Oyun Sahneleri
 • Oyunculuk Yeteneği
 • Hayal Edilen Bir Nesneyle Olan İlişkiler
 • Dikkati Toplama Alıştırmaları
 • Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Sahne Uygulaması
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Mekan Algısı İle İlgili Engeller
 • Dış Koşullarla İlgili Engeller
 • Bir Duyguyu Çeşitli Yollarla İfade Etme
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Karaktere Uygun Tonlama Çalışmaları
8.hafta kamera önü oyunculuk kursları sonunda rolünüze konsantre olmayı ve dikkatinizi toplamayı öğrenecek, farklı mekanlarda konuşma ve rol sürdürme becerisi kazanacaksınız.

Dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirerek rol arkadaşınızla karşılıklı rol oynayabileceksiniz. 9. – 10 Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
10.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda hem karakterinize alışacak hem rahatça okuma yapacak hem de sufle alarak rol oynayabileceksiniz.

Sıra geldi senaryo deşifresine… Bir rolü nasıl analiz edeceğinizi ve rolün duygusuna nasıl gireceğinizi öğreneceksiniz. 11. – 12. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Kamera Algısı ile Göz Algısının Karşılaştırılması/Ölçekler
 • Yakın Planda Oynama
12.hafta kamera önü oyunculuk dersi sonunda rolünüzü benimseyerek kamera karşısında canlandırabileceksiniz.

Sahneye gerilim katmayı ve sesinizle oynamayı öğreneceğiniz keyifli bir 2 haftamız var. 13. - 14. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bir Sahnede Gerilim Unsuru
 • Örnek Sahnelerle Alıştırmalar
 • Genel Plandan Yakın Plana/Oyuncunun Duruma Etkisi
 • Konuşma Eğitimi
 • Ses ile Oynama
 • Sesin Sınırlarını Genişletme Alıştırmaları
 • Dinleme ve Sessizlik Anlarının Değeri
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • Metin/Senaryo Değerlendirme
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Bir Sahnenin Senaryo İçindeki Değerini Tanımlama
14.hafta kamera önü oyunculuk kursları ile kamera karşısında sesinizin sınırlarını öğrenecek, telefon ve farklı araç – gereçlerle birlikte oynama deneyimi kazanacaksınız.

Yakın planda kameraya alışmayı öğrenirken sahne dövüşü teknikleri hakkında bilgi sahibi olacak ses tonunuzu duygunuza göre ayarlayacaksınız. 15. – 16. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Metot Oyunculuk
  • Oyuncunun Beden Kullanımıyla İlgili Ayrıntılar
  • Beden Kullanımı Alıştırmaları
  • Sahne Dövüşü Teknikleri
 • Oyunculuk Atölyesi
  • Kameranın Oyuncudan Beklediği Sonuçlar
  • Yakın Plan
  • Aşırı Yakın Planlar
  • Yakın Plan Ölçeğinde Oyuncu
  • Aşırı Yakın Plan Ölçeğinde Oyuncu
  • Göz İfadesinin Değeri
 • Konuşma Eğitimi
  • Mat ve Parlak Ses Tonları
  • Mat Ses Tonları Kullanarak Konuşma Alıştırmaları
  • Parlak Ses Tonları Kullanarak Konuşma Alıştırmaları
16.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda aşırı yakın planlarda dahi konsantrasyonunuzu koruyabilecek, heyecanlanmadan sahne kurgusunu devam ettireceksiniz.

Kamera karşısında aksan yapmayı, yöreye uygun konuşmayı öğreneceğiniz eğlenceli bir eğitim bizi bekliyor! 17. – 18. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
  • Uzun Soluklu Konuşma Çekimi
  • Uzun Soluklu Konuşma Eleştirileri
 • Konuşma Eğitimi
  • Aksanlı Konuşma
  • Şive/Ağız ve Yöresel Vurgular
  • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
  • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
  • İkili Sahneler ve Kurgu Mantığı
 • Konuşma Eğitimi
  • Doğal Konuşma
  • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı)
  • Konuşma ve Beden Dilinin Birlikte Kullanımı
  18.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda doğal ya da doğaçlama, aksanlı ya da İstanbul Türkçesi konuşmalarında rahat edeceksiniz.

Kamera önünde deneyim kazanmanızı sağlıyor, sizi oyuncu seçmelerine yavaş yavaş hazırlıyoruz. İkili sahnelerde devamlılığın önemini öğreniyorsunuz. 19. – 20. Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuk
  • İkili Sahne Prova Teknikleri
  • İkili Sahnelerde Karakterlerin Duygu Grafiği
  • İkili Sahne Örnekleme ve Alıştırmaları
  • Devamlılık ve Kurgu
  • Fiziksel Devamlılık
  • Duygu Devamlılığı
 • Etkili İletişim Becerileri
  • Etkili Bir İmaj Oluşturma Kuralları
  • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
  • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Sahne Uygulamaları
  • İkili Sahnelerde Duruma Özgü Tepkiler
  • İkili Sahnelerde Karaktere Özgü Tepkiler
  • Kalabalık Sahneler
 • Serbest Sahne Çekimleri
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
20.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda fiziksel ve duygusal oyunculuk devamlılığını öğrenerek rol yapmada deneyim kazanacaksınız.

Reklam filmlerinin nasıl çekildiğini öğreniyor, sabit ve hareketli kameralara karşı oynama deneyimi kazanıyoruz. 21. – 22.Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Atölye Çalışması
  • Yönetmen Oyuncu İlişkisi
  • Yönetmen ile Doğru Anlaşma ve Yönetmeni Doğru Anlama
  • Sağlıklı İletişim Kurma Becerileri
  • Sahne Kurgusunu ve Yönetmenin Çekim Açısını Anlama
  • Okuma ve Sahne Provası
  • Zihinsel Çözümleme
 • Reklam Filmleri ve Sinema Oyunculuğunun Farkları
 • Reklam Filmi Örnekleriyle Görsel Çalışma
 • Reklam Filmi Üzerine Deneme Çekimi Yapma
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • Serbest Sahne Çözümleme Alıştırması
  • Serbest Sahne Çekimi
  • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
  • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
  • Stüdyo ve Greenbox Oyunculuğu
22.hafta kamera önü oyunculuk kursu sonunda yönetmeninizle sağlıklı anlaşmayı öğrenecek, reklam filmleri çekimlerinde deneyim kazanacaksınız.

Son iki haftamıza kamera karşısında ve arkasında başarılı bir oyuncu olmanın tadını çıkaracaksınız. Serbest sahne çekimleriyle öğrendiklerinizi pratiğe aktaracaksınız. 23. – 24.Hafta Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • Makyaj ve Karakter Bağlantısı
  • Işık ve Temel Set Bilgisi
  • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
  • Senaryo Nasıl Yazılır?
  • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
  • Rejide Kimler Var?
  • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
  • Makyaj Uygulaması
  • Serbest Sahne Çekimi
 • Serbest Sahne Çekiminin Eleştirilmesi ve Çözümü
 • Kamera Karşısında Oyunculuk
  • Eleştiri ve İknanın Önemi
  • Karakterin Özelliklerini Değiştirme
  • Karakterlerin Çatışma ve Dengeleri
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Tanıtım ve Jenerik Fotoğrafı Çekimleri
 • Rol Seçimi ve Casting Görüşmesi Provası
 • Bekleme Olgusuyla Baş Etme
 • Doğru Rolü Seçme
 • Kariyer Hedefleri
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
24.hafta kamera önü oyunculuk eğitimi sonunda yetenekleriyle ve deneyimiyle dikkat çeken, TV ve sinemanın kaliteli oyuncularından biri olarak sektöre ilk adımınızı atacaksınız.

Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı – 750’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 750’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Kamera Önü Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Kamera Önü Oyunculuk Kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Kamera Önü Oyunculuk Kursu Programı

Kamera önü oyunculuğunu merak ediyor, dizi ve sinema sahnelerinin beğenilen oyuncularından biri haline gelmek istiyorsanız ilk adımınızı vakit kaybetmeden atın!

Kamera Önü Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, topluluk önünde heyecanı yenme, kamera önü oyunculuk teknikleri, senaryo deşifresi, doğaçlama ve rol yapma becerileri konuları içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve kamera önü oyunculuk becerisi edinmek isteyen, sosyalleşmeyi ve yeteneklerinin farkına varmayı amaçlayan, özgüven kazanmayı ve iletişim becerilerini geliştirmeyi hedefleyen tüm sahne tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %70’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

fotoğrafçılık eğitimi

Kamera Önü Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi kamera önü oyunculuk kursu Sanat Akademi olarak Kamera Önü Oyunculuk Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kamera Önü Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Kamera Önü Oyunculuk Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Kamera Önü Oyunculuk Kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, ilgi ve meraklarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Kamera Önü Oyunculuk Kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kamera Önü Oyunculuk Kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Kamera Önü Oyunculuk Kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Kamera Önü Oyunculuk Kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Kamera önü oyunculuk kursu Florya, kamera önü oyunculuk kursu Bahçelievler, kamera önü oyunculuk kursu Ataköy, kamera önü oyunculuk kursu Yeşilköy, kamera önü oyunculuk kursu Zeytinburnu, kamera önü oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren kamera önü oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kamera önü oyunculuk kursu sonunda; kamera önünde heyecanınızı kontrol etmeyi, kamera açılarını ve çekim tekniklerini, rol yapmayı, doğaçlamayı, senaryo deşifresini ve metin okumayı, karakteri anlamayı ve karakter yaratmayı, akıcı ve anlaşılır konuşmayı, beden dilinizi etkin kullanmayı öğrenirsiniz. TV ve sinema sahnesinde rol yapabilecek bilgi ve deneyime erişirsiniz. Ancak kendinizi geliştirmezseniz ve sektörde yer almazsanız öğrendiklerinizi pratiğe dökme şansınız olmaz. Dolayısıyla profesyonel bir oyuncu olmak sizin elinizdedir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
kamera önü oyunculuk kursu fiyatları

Kamera Önü Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Profesyonel oyuncu olmak isteyenler ya da sahnede olmayı sevenler kamera önü oyunculuk eğitimi sonrasında farklı eğitimlerimizi de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği oyunculuk kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Kamera Önü Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kamera önü oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kamera önü oyunculuk kursu merkezimizi, eğitim salonlarımızı, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kamera önü oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi kamera önü oyunculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Kamera önü oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

750+

Mezun Öğrenci

Kamera önü oyunculuk eğitimi alarak mesleğine adım atan yüzlerce başarılı oyuncu.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

294

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.470 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44