Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Akordiyon Kursu

En Romantik Ezgileri Omzunuzda Taşıyın!

Dünyanıza Müziğin Sihrini Katın... Sanat Akademi Akordiyon Kursu

Hayatınızda sihirli bir dokunuş mu eksik? Gündelik rutininizin sıkıcılığı içinde zaman zaman kaybolmuş gibi mi hissediyorsunuz? Kendinize bir müzik kursu armağan etmeye ne dersiniz? Akordiyon kursu ile hayal gücünüzü harekete geçiren ezgiler yaratın!

Büyüleyici bir serüvene çıkacağımız akordiyon kursu ile müziğin temellerini öğrendikten sonra eğlenceli uygulamalarla teorik bilgilerimizi hayata geçirecek, her anından keyif alacağınız kurs programı ile müzik tutkunuzu kalıcı becerilere dönüştürme şansı yakalayacak, bu sırada eğlenmeyi de unutmayacağız.

Kendinizi geliştirirken unutulmaz anılar ve arkadaşlıklar biriktireceğiniz bir akordiyon kursu sizi bekliyor!..

Akordiyon kursu ile sosyal bir ortamda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacak, eğlenirken yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı keşfedeceksiniz!

akordiyon kursu

Tüm Akordiyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 32 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Akordiyon Kursu haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup temel müziğe giriş, sağ ve sol egzersizleri, parmak egzersizleri, doğru icra pozisyonları, majör ve minör gamlar, Türk makamlarına yönelik çalışmalar, klasik batı müziğinden örnek eser analizi, uygulamalar ve sahne çalışmaları gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Akordiyon Kursu Sanat Akademi

Dünya müziklerinden seçkilerle hazırladığımız akordiyon kursları ile enstrüman hakimiyetinizi geliştirirken aynı zamanda farklı müzik kültürlerini tanıyacak, keyifli bir maceraya çıkacaksınız! Hayatınıza renk katacak bu macera için Sanat Akademi ailesine katılın, uzman akordiyon eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış akordiyon dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir akordiyon eğitimi alın!

akordiyon kursu eğitmenleri

Ünlü Akordiyon Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden akordiyon eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
akordiyon kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Akordiyon kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı akordiyon kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı akordiyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında akordiyon kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların akordiyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden akordiyon eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

akordiyon kursları

Sıkıcı Bir Hayata Hayır!

Hayatınız son yıllarda yalnızca sorumluluklardan ibaret bir hal mi aldı? Kendinizi dinlemeye vakit ayıramıyor musunuz?

Birçok insan gibi siz de sevdiğiniz bir hobiye vakit ayırmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Müzik tutkunuzu sandıktan çıkarmaya ne dersiniz? Akordiyon kursları ile yaşamınıza yeni bir tat katabilir, otantik ve heyecan veren ezgilerle dünyaya daha mutlu bakabilirsiniz.

Müzik, geçmişte çok sevdiğiniz bir hobi olarak kalmasın. Akordiyon kursu ile hayatınızda müziğe yer açın!

Kendinize Değer Verdiğinizi Gösterin!

İnsan; işlerinden ve sorumluluklarından ibaret değildir! Siz de bu monoton döngüye hapsolarak özgüveninizi kaybetmeyin.

Sevdiği aktivitelere yeterince vakit ayırmayan, tutkularının peşinden gitmeyen, keyifli hobiler edinmeyen insanlar zamanla özgüvenlerini yitiriyor; iş ve sosyal yaşamlarında daha mutsuz bireyler haline geliyor. Siz de bu döngüyü izlemek istemiyorsanız akordiyon eğitimleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirin.

İşleriniz ve sorumluluklarınız biraz bekleyebilir! Akordiyon kursu ile kendinize değer verdiğinizi gösterin...

akordiyon eğitimi
akordiyon eğitimleri

Müzikle Harekete Geçin!

Bu durağanlık bir yerde son bulmalı! Hayatınıza renk katmak ve dünyanın güzelliklerini keşfetmek için müzikle harekete geçin...

Sanat Akademi’nin her yaştan ve seviyeden müziksevere uygun olarak düzenliği akordiyon eğitimi ile tutkunuzun peşinden gidin, kendinize güzel vakit geçirebileceğiniz, boş zamanlara değer katacak keyifli bir hobi armağan edin, müziğin terapi etkisinden faydalanın, ruhunuzu ve bedeninizi tazelediğinizi hissedin!

Akordiyon kursları Sanat Akademi’de sizlere büyülü bir dünyaya açılan kapımızı ardına kadar açıyoruz!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ayrıcalıklı bir sanat merkezinin avantajlarından yararlanın, akordiyon kursları ile standartların üstünde bir deneyim yaşayın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun akordiyon kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir akordiyon eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun akordiyon kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre akordiyon eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan akordiyon dersleri veriyoruz.

akordiyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi akordiyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Akordiyon kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Akordiyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Akordiyon Kursları ile Farklı Müzik Kültürlerini Yakından Tanıyın!

Dünyanın neredeyse her müziğinde kendine yer bulabilen bir enstrümanı, dolu dolu bir akordiyon eğitimi ile öğrenin, repertuvarınızı ve müzik kültürünüzü genişletin! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun akordiyon eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle akordiyon kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi akordiyon kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik akordiyon eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin farklı yönlerini ve büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
akordiyon kursları

Hayal Gücünüzü Harekete Geçirin!

Akordiyon kursları ile müziğin neşesini hayatınızın en keyifli parçalarından biri haline getirin, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz açığa çıksın!

Kayıt Ol »

Hayatınız Müzik Dolsun!

Monoton bir hayatın tüm sıkıcılığını kıpır kıpır melodilerle geride bırakın, akordiyon kursu size çok daha eğlenceli ve dinamik bir yaşam tarzı sunsun!

meb ruhsatlı akordiyon kursu

MEB Ruhsatlı Akordiyon Kursu

Sanat Akademi akordiyon eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir akordiyon kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun akordiyon dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız akordiyon eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı akordiyon dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Akordiyon kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Akordiyon Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız akordiyon kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı akordiyon dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, akordiyon kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Akordiyon çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir akordiyon kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla akordiyon derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı akordiyon eğitimi
akordiyon eğitimleri

Uluslararası Standartta Akordiyon Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan akordiyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz akordiyon kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, akordiyon eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, akordiyon eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Akordiyon kursları ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor, Avrupa’nın en iyi müzik okullarını aratmayan öğretici ve keyifli içeriklerle müziği hayatınızın en renkli parçası haline getiriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Akordiyon kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Akordiyon eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri ve orkestralarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

akordiyon dersi
akordiyon dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Akordiyon eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece akordiyon kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için akordiyon kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Akordiyon Kursu Yorumları

Hobilerinize Zaman Ayırın!

Kendinizi yalnızca işiniz veya sorumluluklarınızla tanımlamayın, güzel vakit geçirmeye de önem verin!

Yeni Bir Maceraya Çıkın!

Dünyanın farklı kültürlerini müzik aracılığıyla tanıyın, akordiyon kursu ile keyifli bir serüvene çıkın!

Otantik Bir Deneyim Sizi Bekliyor!

Akordiyon kursları ile her dakikasından keyif alacağınız özel ve ayrıcalıklı bir müzikal deneyime hazırlanın!

akordiyon kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize akordiyon eğitimleri verdik.

Akordiyon dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel akordiyon kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye akordiyon dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir akordiyon eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Akordiyon kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta akordiyon eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Akordiyon kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

akordiyon eğitimleri
sosyal etkinlikler akordiyon kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi akordiyon kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir akordiyon dersi sunuyoruz!

Akordiyon kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi akordiyon kursu olarak öğrencilerimizin akordiyon başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, akordiyon ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Akordiyon kursları ile yalnızca enstrüman hakimiyetine odaklanmıyor, müziğin ve sanatın farklı dallarını tanıyor, sosyal ve kültürel aktivitelerle anın ve hayatın tadını çıkarmayı da ihmal etmiyoruz!..

Sanat Cafe

Akordiyon eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece akordiyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak akordiyon ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
akordiyon dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Akordiyon kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve akordiyon kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle akordiyon eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik akordiyon eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve akordiyon çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik akordiyon eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

akordiyon dersleri

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Akordiyon eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Akordiyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayat şarkılarla daha güzel! Siz de renkli bir enstrümanla hayatınızı güzelleştirmek ve yeni deneyimlere yelken açmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Detaylı akordiyon eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve akordiyon eğitmenlerinden akordiyon kursu alma şansını kaçırmayın!

Akordiyon kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Farklı müzik kültürlerini tanırsınız,
 • Renkli bir enstrümanı çalmayı öğrenirsiniz,
 • Keyifli bir hobi kazanırsınız,
 • Güzel vakit geçirirsiniz,
 • Gelişiminize yatırım yaparsınız,
 • İş veya okul dışı bir aktivite edinirsiniz,
 • Yeni arkadaşlıklar kurarsınız,
 • Sosyal becerileriniz gelişir,
 • Kendinize daha çok güvenmeye başlarsınız,
 • İletişiminiz güçlenir,
 • Ruh haliniz olumlu yönde etkilenir,
 • İç disiplininizi arttırırsınız,
 • Sorumluluk ve çalışma alışkanlığı kazanırsınız,
 • Müzik kulağınızı geliştirirsiniz,
 • Merak ve keşif duygunuz güçlenir.

Enstrümanımızı tanıyor, müzikal temellerimizi gözden geçiriyoruz. Akordiyon kursları ile 8 aylık yolculuğumuza sağlam adımlarla başlıyoruz. 1. Ay Akordiyon Kursu Programı:
 • Temel Müziğe Giriş
 • Oturuş Pozisyonu
 • Sağ El Pozisyonu
 • Sol El Pozisyonu
 • Çift El Alıştırmaları
 • Akordiyonda Notaların Konumu
 • 4 Vuruşluk Notalar
 • 2 Vuruşluk Notalar
 • Tek Vuruşluk Notalar
 • Sağ El İçin Nota Alıştırmaları
 • Basit Şarkı Egzersizleri
 • Sus İşaretleri
 • Tekrar İşaretleri
 • 3 Vuruşluk Notalar
 • Dolap İşaretleri
 • 2 Vuruşluk Sus İşareti
 • 3/4'lük Ölçü
Yapabileceklerinizin sınırı yok! Akordiyon dersleri ile her geçen gün kendinizi geliştirecek, müziğinizle devleşeceksiniz.

Artık derslerimiz daha pratik ağırlıklı bir hal alacak, enstrümanımızı çalmaya başlayacağız. 2. – 4. Ay Akordiyon Kursu Programı:
 • Nota Alıştırmaları
 • Sağ El Parmak Geçişleri
 • Sol El Çalışmaları
 • Barkoral ve Forses Şarkıları
 • Dönemeç ve Dans Şarkıları
 • Majör Gamlara Giriş
 • Majör Akor Çevrimleri
 • Sağ ve Sol El Birlikte İcra Alıştırmaları
 • Çift El Majör Akor Egzersizleri
 • Yarım Vuruşluk Notalar
 • Sebare İşareti
 • Ölçü Tekrarı
Akordiyon eğitimi ile 4 ayın sonunda artık enstrümanınızı da en yakın arkadaşlarınız arasında sayabilirsiniz.

Ellerimiz tuşe üzerinde giderek hızlanıyor! Akordiyon dersleri ile egzersizlerimize devam ediyor, repertuvarımıza yeni şarkılar ekliyoruz... 5. – 6. Ay Akordiyon Kursu Programı:
 • 1.5 Vuruşluk Notalar
 • Ritmik Alıştırmalar
 • Melodik Alıştırmalar
 • Minör Dizilere Hazırlık
 • Farklı Vuruşlarla Sağ ve Sol El Alıştırmaları
 • Parmak Alıştırmaları
 • Eksik Ölçü Egzersizleri
 • Minör Akor Çevrimleri
 • 7'li Akorlarla İki El Çalışmaları
 • Değiştirici İşaretler
 • Geniş Aralıklarla Çalışma
 • Senkop İşareti
 • Triole Alıştırmaları
Majör ve minör akorlarla egzersizlerle yapacak, teorik müzik bilgimizi akordiyon dersleri ile pratiğe dönüştüreceğiz.

Son bölümümüzde Türk Müziği ve klasik batı müziğine odaklanıyor, alıştırmalarımıza yenilerini ekliyoruz. 7. – 8. Ay Akordiyon Kursu Programı:
 • 6/8’lik Vuruşlar
 • 12/8'lik Vuruşlar
 • Çeyrek Vuruşlar
 • Türk Makamlarına Hazırlık
 • Tonal Sistem
 • Türk Makamları Alıştırmaları
 • Yorumlama Çalışmaları
 • Klasik Batı Müziğinden Örnek Eserlerin İcrası
 • Sağ ve Sol El Teknik Çalışmaları
 • Çok Parmakla Akor Egzersizleri
 • Bas Akor Yazma Çalışmaları
 • Nüans ve Hareket Çalışmaları
 • Ton Aktarmaları
8 aylık yolculuğumuz ardından akordiyon kursu programımızı tamamlıyor, unutulmaz anılar ve arkadaşlıklarla ayrıcalıklı bir hobi ediniyoruz.

Akordiyon Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Akordiyon Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz akordiyon kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Akordiyon Kursu Programı

İnsanların zaman zaman kalplerine dokunarak duygulanmalarını, zaman zaman da farklı bir boyutta hissetmelerini sağlayacak büyülü melodilere hayat vermek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse akordiyon kursları ilginizi çekecek!

Akordiyon kursu haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup temel müziğe giriş, sağ ve sol egzersizleri, parmak egzersizleri, doğru icra pozisyonları, majör ve minör gamlar, Türk makamlarına yönelik çalışmalar, klasik batı müziğinden örnek eser analizi, uygulamalar ve sahne çalışmaları gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Akordiyon kursu programı; akordiyon çalmayı öğrenmek ve farklı müzik kültürlerini tanımak isteyen, yaşamında müziğe ve keyifli aktivitelere daha fazla yer ayırmayı arzulayan tüm müzikseverler için özel olarak hazırlanmıştır.

Akordiyon kursu; enstrümanın romantik ve hareketlendirici tınısı ve egzersizler sırasında yeni deneyimler keşfetme hevesinizi arttırması nedeniyle merak ve keşif duygunuzu güçlendirecek!

akordiyon eğitimi

Akordiyon Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Akordiyon kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı akordiyon kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Akordiyon Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak akordiyon kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Akordiyon kursu eğitmen kadromuz; akordiyon başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak akordiyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve akordiyon çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir akordiyon eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Akordiyon kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Akordiyon kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Akordiyon kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi akordiyon kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan akordiyon kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Akordiyon kursu Florya, akordiyon kursu Bahçelievler, akordiyon kursu Ataköy, akordiyon kursu Yeşilköy, akordiyon kursu Zeytinburnu, akordiyon kursu Avcılar olarak hizmet veren akordiyon kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Akordiyon kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Akordiyon kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi akordiyon kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Akordiyon kursu programımızı sosyal ve keyifli bir ortamda unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlamak ve ayrıcalıklı bir hobi edinmenizi desteklemek üzere düzenledik. Akordiyon kursları siz de iş ve okul yaşamının stresinden biraz olsun uzaklaşabilir, gündelik hayatınızı renklendirebilir, yeni bir deneyime yelken açabilirsiniz. Bunun dışında motivasyonu ve odaklanmayı da arttıran akordiyon dersleri sonrasında yaşamınıza döndüğünüzde çok daha mutlu, motive ve başarılı olduğunuzu kısa sürede fark edecek, hayattan aldığınız keyfin arttığını hissedeceksiniz.

Evet. Doğru planlanan bir akordiyon eğitimi ile herkes akordiyon çalmayı öğrenebilir. Ancak bunun için öncelikle müziğe yatkınlığınızın, yeteneklerinizin ve hedeflerinizin detaylı bir biçimde analiz edilmesi ve tüm bunlara uygun bir akordiyon kursu programı hazırlanması, programın işlendiği aşamada da gelişiminizin yakından takibinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu standartları sağlayan bir akordiyon kursu ile enstrümanınızı 5-8 ay arası bir zaman diliminde çalmayı öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
akordiyon kursu fiyatları

Akordiyon Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Klarnet Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Klarnet kursları ile hayatlarını değiştirmek için müziğin dokunuşundan yararlanan kursiyerlerimiz Sanat Akademi’nin renkli ortamında farklı sanat dallarını tanımayı sürdürüyor! Siz de klarnet kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Akordiyon Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Romantik ezgilerle hayatını değiştiren ve akordiyon kursu ile keyifli bir hobi edinen öğrencilerimiz Sanat Akademi’de müziğin ve sanatın diğer dallarıyla ilgilenmeye devam ediyor! Siz de akordiyon kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, akordiyon kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Akordiyon eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında akordiyon kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Akordiyon kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Akordiyon kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

172

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 860 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44