Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bateri Kursu

Bagetinizle Hayatın Ritmini Belirleyin!

Coşun, Coşturun, Doyasıya Eğlenin! Sanat Akademi Bateri Kursu

Hayatınızın ritmini değiştirmek, gündelik hayatınıza biraz hareket ve renk katmak, eğlenmenin ayrıcalıklı yollarından birini keşfetmek ister misiniz? O halde bateri kursu ile müziğin sizi yönlendirmesine izin verin!

Bugüne kadar hiçbir enstrüman çalmamış, müzik tutkunuzun yalnızca dinleyici düzeyinde sürmesine seyirci kalmış olabilirsiniz, hiç fark etmez! Bateri kursları ile müziğe sıfırdan, eğlenmeye ise en üst seviyeden başlayın!..

Bateri kursu ile müziğin püf noktalarını öğrenecek, Türkiye’nin en iyi sanat okulu Sanat Akademi’de müzik merkezli yeni arkadaşlar edinirken bir yandan da tutkunuzun peşinden gideceksiniz.

Bateri kursu; beynin sağ ve sol loblarının aynı anda yüksek işlevli çalışmasını destekleyerek hem yaratıcı hem de mantıksal zekanın gelişmesini desteklemektedir.

bateri kursu

Tüm Bateri Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Bateri Kursu programı; 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, bateri oturuş pozisyonu, bateride notasyon, dikte ve deşifre, baget tutuş ve vuruş formları, müzik türlerine göre ritimler ve tartımlar, el ve ayak çalışmaları, groove ve shuffle egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Bateri Kursu Sanat Akademi

Davula, trampete ve zillere her vurduğunuzda haftanın bütün stresini attığınızı hissedecek, vücudunuzun anında rahatladığını fark edeceksiniz! Siz de ayrıcalıklı bir hobiyle kendinizi tazelemek istiyorsanız uzman bateri eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış bateri dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir bateri eğitimi alın!

bateri kursu eğitmenleri

Ünlü Bateri Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden bateri eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
bateri kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Bateri kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı bateri kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı bateri kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bateri kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların bateri eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bateri eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

bateri kursları

Monotonluğun Anlamını Unutacaksınız!

Hayatınız çok mu monoton ilerliyor? Sorumlularınızın ekseninden çıkamıyor, kendinizi hep aynı şeyleri yaparken mi buluyorsunuz?

Kendinize dilediğiniz kadar vakit ayıramıyor, yeteneklerinizi ve kendinizi geliştiremiyor, bir hedefiniz kalmamış gibi mi hissediyorsunuz? Tutkularınıza biraz olsun zaman ayırmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak! Bateri kursları ile yeni bir hayata merhaba deyin, Sanat Akademi kendinizi baştan keşfedin...

Müzikle tüm hayatınızı tepeden tırnağa değiştirebileceğinizi unutmayın, bateri eğitimi alarak hemen harekete geçin!

Kendinizi Daima Genç Hissedin!

Gündelik hayatın hiç bitmeyen koşturmacasına biraz olsun ara verin, koşturmacaların yerini tutkularınız alsın.

Hayatın mutsuzluğuna kapılmak yerine kendinize eğlenceli ve yeteneklerinizi geliştirecek bir aktivite bulun. Bagetlerinizi çıkarın ve bateri kursu ile müziğin ritmine kendinizi bırakarak hayatın güzelliklerini keşfedin! Bateri eğitimi eğlenceli ve ruha dinamizm katan programı ile yeniden genç olduğunuzu hissettirecek...

Genç olmak yaşla değil, bateri kursu gibi eğlence dolu aktivitelere yeterince zaman ayırarak dinç kalmakla mümkün!

bateri eğitimi
bateri eğitimleri

Bagetlerinizi Dolabınızdan Çıkarın!

Yıllardır çalmayı öğrenmeye vakit ayıramadığınız için evin bir köşesinde bıraktığınız bagetlerinizi dışarı çıkarmanın zamanı geldi!

Hayatınızda müziğe yer ayırmak için hiçbir zaman geç değil! Bateri kursu ile eski tutkunuzu yeniden alevlendirin, bagetlerinizle harikalar yaratmaya başlayın, uygulamalı bateri dersleri ile hem stresinizi atın hem de müzikal yeteneklerinizi açığa çıkaracak egzersizler yapın! Müzikle hayatınızın coşkusunu arttırın...

Eğitmenlerinizin aktardığı ipuçlarıyla özgüveninizi arttırın, kim bilir belki de dinleyicilerin hayran kaldığı ünlü bateri ustaları arasına adınızı yazdırabilirsiniz!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hayat müzikle çok daha güzel! Siz de bateri kursları ile yaşamınıza yeni renkler katmak istemez misiniz? Yanıtınız evetse gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun bateri kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir bateri eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun bateri kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre bateri eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bateri dersleri veriyoruz.

bateri kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi bateri dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Bateri kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Bateri eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Bateri Kursları ile Müziğe ve Eğlenceye Doyacaksınız!

Hantal ve sıkıcı bir yaşamın gerek fiziksel gerekse psikolojik tüm olumsuzluklarını bateri kursları ile silip atmaya ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun bateri eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi bateri kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bateri eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin en eğlenceli halini birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
bateri kursları

Stres ve Gerginliği Atın!

İş, okul veya sorumluluklar derken üzerinizde biriken yükün yarattığı stresi bateri kursu ile omuzlarınızdan atın, eğlenmenin tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Sihrinizi Gösterin!

Bagetinizi adeta bir büyücü gibi kullanmayı öğrenin, bateri kursları ile hem kendiniz coşmayı hem de dinleyiciyi coşturmayı öğrenin, müzikle geleceğinizi şekillendirin!

meb ruhsatlı bateri kursu

MEB Ruhsatlı Bateri Kursu

Sanat Akademi bateri eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bateri kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bateri dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız bateri eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı bateri dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Bateri kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Bateri Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız bateri kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı bateri dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, bateri kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Bateri çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir bateri kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla bateri derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı bateri eğitimi
bateri eğitimleri

Uluslararası Standartta Bateri Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan bateri eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bateri kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, bateri eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, bateri eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın en iyi müzik okullarının ders içeriklerinden ve yenilikçi uygulamalarından ilham alarak hazırladığımız bateri eğitimi programları ile sizlere Türkiye’nin en iyi bateri kursu deneyimini vadediyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Bateri kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Bateri eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

bateri dersleri
bateri dersi

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere bateri kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun bateri eğitimleri belirliyoruz.

Bateri kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi bateri kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Bateri eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece bateri kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için bateri kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

bateri kursu fiyatları

Bateri Kursu Yorumları

Ritminizi Bulun!

Sıkıcı bir gündelik rutin yerine, hayatınızın ritmini kendiniz belirlemeye ne dersiniz?

Eğlenmeye Vakit Ayırın!

İş, iş, iş nereye kadar? Bateri kursları ile biraz da eğlenmeye ve kendinize zaman ayırın!

Özgüveninizi Tazeleyin!

Sahneye çıkın, kendi müziğinizi yapın, bateri eğitimi ile kaybettiğiniz özgüveni yeniden kazanın!

bateri kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize bateri eğitimleri verdik.

Bateri dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bateri kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bateri dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir bateri eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Bateri kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta bateri eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Bateri kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

bateri eğitimleri
sosyal etkinlikler bateri kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi bateri kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir bateri dersi sunuyoruz!

Bateri kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi bateri kursu olarak öğrencilerimizin bateri başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, bateri ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Bateri kursları ile eğlencenin ve müziğin tadını en üst düzeyde çıkarırken farklı sanat dallarını da unutmuyor, kültürel ve sosyal aktivitelerle hayatımızın bu eşsiz parçasını keyifli detaylarla daha da güzelleştiriyoruz.

Sanat Cafe

Bateri eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bateri eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak bateri ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
bateri dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Bateri kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve bateri kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle bateri eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik bateri eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve bateri çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik bateri eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

bateri workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Bateri eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Bateri Kursu Detaylı Eğitim Programı

Ritme kulak verin, kulaklarınız sizi en doğru adrese götürecek! Bateri kursları ile hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyor, renkli bir dünyaya adım atmayı arzu ediyorsanız detaylı bateri eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve bateri eğitmenlerinden bateri kursu alma şansını kaçırmayın!

Bateri kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Hayatınıza renk katar,
 • Doyasıya eğlenmenize imkan verir,
 • Vücudunuzda biriken stres ve gerginliği atmanızı sağlar,
 • Yeni insanlarla tanışır, sosyalleşirsiniz,
 • Müziğin büyüsüne kapılırsınız,
 • Kol kaslarınızı güçlendirir,
 • Monotonluktan kurtulmanızı sağlar,
 • Müzikal temellerinizi güçlendirir,
 • Ritim algınızı arttırır,
 • El-kol-göz-zihin koordinasyonunuzu geliştirir,
 • Yaratıcılığı arttırır,
 • Mantıksal düşünmeyi destekler,
 • Problem çözme kabiliyeti kazandırır,
 • Keyifli bir hobi edinirsiniz.

Bateri dersleri ile ilk ayımızda temel bilgilerimize odaklanıyor, enstrümanımızı doğru kullanmayı öğreniyoruz. 1. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Oturuş Pozisyonu
 • Bateriyi Oluşturan Parçalar
 • Bateri ve Bileşenlerinin Orkestradaki İşlevleri
 • Pedal Egzersizleri
 • Basdavul Egzersizleri
 • Baget Tutuş Pozisyonları
 • Baget Vuruş Şekilleri
 • Basdavul Vuruş Şekilleri
 • Zillere Vuruş Şekilleri
 • Trampete Vuruş Şekilleri
 • Metronomlu Egzersizler
 • Ayak Egzersizleri
 • Bilek Egzersizleri
 • Temel Müzik Bilgisi
Bateri eğitimi ile 10 ay sonunda kendi yeteneklerinize şaşıracak, bagetle harikalar yaratabildiğinizi göreceksiniz.

İki aylık bu bölümümüzde teknik geliştirme egzersizleri yapacak, farklı tartımlarda ritim setleri oluşturmayı öğreneceğiz. 2. – 3. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Teknik Geliştirme Çalışmaları
 • Tek Vuruşlu Bileşimler
 • Tartım Uygulamaları
 • Bateriye Özgü Notasyon
 • Dikte Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikte Formlar
 • Müzikte Yapısal Üniteler
 • Tempoyla İlgili Terimler
 • Koşma Sorunlarının Düzeltilmesi
 • Çekme Sorunlarının Düzeltilmesi
 • 4/4'lük Tartım Egzersizleri
 • Tek - Çift Çalışmaları
 • 2/4'lük Tartım Egzersizleri
Bateri dersleri ile geçen 3 aydan sonra artık basit ölçülerde kendi ritmimizi çalabilir hale geleceğiz.

Egzersizlerimiz giderek zorlaşıyor! Bateri eğitimi yolculuğumuzda becerilerimiz arasına yenilerini eklemeye devam ediyoruz. 4. – 5. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Üçlemelerin Diktesi
 • Üçleme Uygulamaları
 • 6/8'lik Tartımlarda Egzersizler
 • 12/8'lik Tartımlarda Egzersizler
 • Shuffle Uygulamaları
 • Swing Uygulamaları
 • Swing Geliştirme İçin Ayak Alıştırmaları
 • Swing Geliştirme İçin Bilek Alıştırmaları
 • Aksanlı Vuruşlar
 • Senkop Uygulamaları
 • Bağlı ve Noktalı Notalar
 • Çift Üçleme Alıştırmaları
 • Sesin Ritmi
 • Sesin Frekansı
 • Sesin Volümü
 • Sesin Rengi
İki aylık bateri kursları ile el ve ayak hakimiyetimizi arttırıyor, etkileyici kick vuruşları ile groove’u yakalıyoruz!

Farklı müzik türlerindeki ritim akışlarını inceliyor, esin kaynaklarımızı arttırıyoruz. 6. – 7. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Aksanlı Çift Üçlemeler
 • Aksanlı Bilek Alıştırmaları
 • Basit Dolduruşlar
 • Gelişmiş Dolduruşlar
 • Ünlü Bateristlerin Performans Analizi
 • Tek Vuruşlu Roll Bileşimleri
 • Kısa Çift Vuruşlu Roll Bileşimleri
 • 7 Darbeli Açık Roll Bileşimleri
 • 7 Darbeli Kapalı Roll Bileşimleri
 • 9 Darbeli Açık Roll Bileşimleri
 • 9 Darbeli Kapalı Roll Bileşimleri
 • Türk Müziği Ritimleri
 • Türk Müziği Ritim Egzersizleri
 • Blues Ritim Egzersizleri
 • Rock Ritim Egzersizleri
 • Funk Ritim Egzersizleri
 • Soul Ritim Egzersizleri
Bateri eğitimi ile yalnızca bagetlerimizi kullanmayı değil, müziğin farklı formlarını vücudumuzda hissetmeyi öğreniyoruz.

Müzikal dağarcığımıza yeni müzik türlerini eklemeye devam! Bateri dersleri caz ve Latin esintileri ile sürüyor. 8. – 9. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Caz Müziğe Giriş
 • Jazz-Rock Türünde Bateri
 • Fusion Türünde Bateri
 • Free Funk Türünde Bateri
 • Hip Hop Müzikte Bateri
 • Latin Müziğinde Bateri
 • Farklı Türlerde Aksan Analizleri ve Uygulamaları
 • Açık ve Kapalı Roll’lar İçin Ayak Alıştırmaları
 • Açık ve Kapalı Roll’lar İçin Bilek Alıştırmaları
 • Çarpma Uygulamaları
Yeteneklerimizi ileri taşıyor, bateri dersleri ile enstrümanımızda ustalaşıyor, hayallerimizi gerçekleştiriyoruz.

Son ayımızda bilgilerimizi kalıcı hale getirmek için geçmiş konuları tekrar ediyor, alıştırmalar yapıyor ve repertuvar oluşturuyoruz. 10. Ay Bateri Kursu Programı:
 • Aksanlı Alıştırmalar
 • Roll Bileşimleri
 • Senkop Uygulamaları
 • Shuffle Çalışmaları
 • Swing Çalışmaları
 • Farklı Müzik Türlerinde Sık Kullanılan Ritim Akışları
 • Müzikte Groove Faktörü
 • Bas Gitar - Bateri Uyumu
 • Repertuvar Çalışmaları
Bateri kursu ile müziğin eğlence dolu dünyasını yakından tanıdığımız 10 aylık programımızın sonuna geliyor, unutulmaz anılar ve arkadaşlıklarla eğitimimizi tamamlıyoruz.

Bateri Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Bateri Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bateri kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Bateri Kursu Programı

Bagetinizi kapın ve yeteneklerinizi keşfetmeye hazır olun! Bateri kursu ile Sanat Akademi’de eğlence, müzik ve sanat bir arada... Siz de bu geniş sanat ve müzik ailesinin bir parçası olun, müziği hissetmeyi öğrenin!..

Bateri kursu programı; 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, bateri oturuş pozisyonu, bateride notasyon, dikte ve deşifre, baget tutuş ve vuruş formları, müzik türlerine göre ritimler ve tartımlar, el ve ayak çalışmaları, groove ve shuffle egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Bateri eğitimi programı; bateri çalmayı öğrenerek müzikte dinleyici olarak kalmakla yetinmek istemeyen, hayatına keyifli bir aktivite atarak stresten uzaklaşmayı arzulayan ve müzikal yeteneklerini keşfetmeyi hedefleyen müzik tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Bateri kursu tıpkı bir spor veya dans aktivitesi gibi vücudun egzersiz yapmasını sağlayarak kasları güçlendirir, vücudun direncini arttırır.

bateri eğitimi

Bateri Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Bateri kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı bateri kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Bateri Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak bateri kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Bateri kursu eğitmen kadromuz; bateri başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak bateri eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve bateri çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir bateri eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Bateri kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Bateri kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, bateri kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi bateri kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan bateri kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Bateri kursu Florya, bateri kursu Bahçelievler, bateri kursu Ataköy, bateri kursu Yeşilköy, bateri kursu Zeytinburnu, bateri kursu Avcılar olarak hizmet veren bateri kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bateri kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Bateri kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi bateri kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Bateri kursu ile müzikal becerilerin yanı sıra fiziksel, zihinsel ve psikolojik pek çok kazanım edinebilirsiniz. Müziğin ritmik yönüne odaklanan bateri kursları; hayatın sıkıcı rutininden çıkarak eğlenceli bir aktivite keşfetmenizi ve gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağlar. Buna ek olarak kasların güçlenmesini de sağlayan bateri eğitimi, aynı zamanda el ve ayakların çok daha koordine bir biçimde hareket etmesine olanak tanır. Aynı zamanda yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerini arttıran bateri kursu; iş, okul ve sosyal yaşamda özgüveniniz ve farkındalığınızla öne çıkmanıza da yardımcı olur.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
bateri kursu fiyatları

Bateri Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Bateri Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Sanatın eğlenceli ve harekete geçirici doğasını bateri kursu ile keşfeden öğrencilerimiz farklı hobi kursları ile hayatlarına dinamizm katmaya devam ediyor. Siz de bateri kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Bateri Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Bateri kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, bateri kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Bateri eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında bateri kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Bateri kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Bateri kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

261

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.305 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44