Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Viyolonsel Kursu

Müziğinizi Sahneye Taşıyın!

Yeteneklerinize Kulak Verin, Yaşamınızda Müziğe Yer Ayırın! Sanat Akademi Viyolonsel Kursu

Müzik sizin için gerçek bir yaşam biçimi mi? Hayatın anlamını müzikte mi buluyorsunuz? Viyolonsel kursu ile yaşamınızda müzikle dolu renkli bir sayfa açmaya ne dersiniz? Emin olun, tüm hayatınız değişecek!..

Orkestrada yerinizi ayırtmak için daha fazla beklemeyin, yeteneklerinizi ve kendinizi müzikle keşfedin! Uygulama ağırlıklı bir viyolonsel eğitimi hem eğlenin hem müzikal becerilerinizi geliştirin, potansiyelinizi açığa çıkarın.

Viyolonsel dersleri ile kendinizi günden güne geliştirirken keyifli bir sanat atmosferinin tadını da çıkaracaksınız!...

Viyolonsel eğitimi; müzikal becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra psikolojik anlamda da pek çok olumlu etkiye sahiptir. Araştırmalar viyolonsel kursu ile müziğe yaşamında yer ayıran bireylerin iş hayatlarında daha başarılı, sosyal yaşamlarında daha mutlu olduğunu göstermektedir.

viyolonsel kursu

Tüm Viyolonsel Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 40 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Viyolonsel Kursu haftada 1 gün 1 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, müzik teorisi, doğru viyolonsel tutuşu, yay egzersizleri, gam ve arpejler, repertuvar çalışmaları, nota okuma egzersizleri, teknik ve stil egzersizleri, müzikal çalışmaları gibi konu başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Viyolonsel Kursu Sanat Akademi

Kalbi titreten notalara siz hayat verecek, orkestranın en önemli parçası haline geleceksiniz! Hayatınıza müziğin huzur verici tınılarını eklemek istiyorsanız Sanat Akademi ailesinin bir parçası olun, uzman viyolonsel eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış viyolonsel dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir viyolonsel eğitimi alın!

viyolonsel kursu eğitmenleri

Ünlü Viyolonsel Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden viyolonsel eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
viyolonsel kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Viyolonsel kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı viyolonsel kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı viyolonsel kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında viyolonsel kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların viyolonsel eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden viyolonsel eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

viyolonsel kursları

Müzik Ruhun Gıdasıdır!

Sorumlulukların ve koşturmacaların içerisinde bunaldığınızı, ezildiğinizi mi hissediyorsunuz? Hayatınızda bir anlam kalmamış gibi mi?

Müzik; ruhun gıdasıdır! Viyolonsel kursları ile yeniden mutluluğu yakalamaya ne dersiniz? Gündelik koşturmacalara bir an olsun ara verin ve tutkularınıza zaman ayırın. Gerçek bir sanat merkezinin büyüleyici atmosferinde müzikle ve sanatla iç içe yeteneklerinizi geliştirin, etkinliklere katılın, hayatınıza anlam katın...

Müzik, geçmişte çok sevdiğiniz bir hobi olarak kalmasın. Viyolonsel kursu ile hayatınızda müziğe yer açın!

Kendinize Değer Verdiğinizi Gösterin!

Yeteneklerinize yatırım yapın, boş zamanlarınızı kendinizi geliştirmeye ayırın, viyolonsel eğitimleri ile yeni bir insan olun.

Viyolonsel kursları ile başarı hissini yeniden tadacak, kendinize daha fazla güvenmeye başlayacak, iş ve okul yaşamınız için ihtiyacınız olan özgüveni yeniden kazanacaksınız. Yalnızca sorumluluklarınıza odaklanarak mutlu olamazsınız, bunun yerine kendinizi geliştirmeye ve rahatlatmaya da zaman ayırmalı, ruhunuzu müzikle doyurmalısınız.

Siz, işleriniz ve sorumluluklarınızdan daha değerlisiniz! Viyolonsel eğitimleri ile kendinize değer verdiğinizi gösterin...

viyolonsel eğitimi
viyolonsel eğitimleri

Tutkunuz İçin Geç Değil!

Müzik tutkunuz yalnızca gençlik yıllarınızda peşinden koştuğunuz unutulmuş bir heves olarak kalmak zorunda değil.

Sanat Akademi’nin her yaştan ve seviyeden müziksevere uygun olarak düzenliği viyolonsel eğitimi ile tutkunuzun peşinden gidin, size özel planlanan bir viyolonsel kursu ile hayatınızın en keyif veren parçasını keşfedin! Gündelik hayatın rutininden kurtularak mutluluğu keşfetmek viyolonsel kursları ile mümkün!

Yeter ki kendinizi ve yeteneklerinizi keşfetmek için zaman ayırın, viyolonsel eğitimi alarak tutkunuz için bir şeyler yapın.

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sanat Akademi’de hayatın her yönünü müzikle bir araya getiriyoruz! Keyifli etkinlikler, eğlenceli uygulamalar ve gerçekten geliştiğinizi hissedeceğiniz viyolonsel dersleri sizi bekliyor! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun viyolonsel kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir viyolonsel eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun viyolonsel kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre viyolonsel eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan viyolonsel dersleri veriyoruz.

viyolonsel kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi viyolonsel dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Viyolonsel kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Viyolonsel eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Viyolonsel Kursları ile Sadece Kendiniz İçin Bir Şey Yapmaya Ne Dersiniz?

Başkalarının hayatını yaşamaktan siz de sıkılmadınız mı? Kimseyi düşünmeden, sadece kendiniz için bir şeyler yapmak, keyifli bir hobi edinmek istemez misiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun viyolonsel eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle viyolonsel kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi viyolonsel kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik viyolonsel eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin sırlarını ve büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
viyolonsel kursları

Notaların Dünyasına Adım Atın!

Müziğin huzur veren dünyasını viyolonsel kursları ile keşfe çıkın, eşsiz bir enstrümanı çalabilmenin hazzını yaşayın!

Kayıt Ol »

Yeteneklerinizi Görmezden Gelmeyin!

Müziğe olan yatkınlığınızı daha fazla ihmal etmeyin, viyolonsel kursu alarak kendinize yatırım yapın, gerçek potansiyelinizi açığa çıkararak başta kendiniz olmak üzere herkesi hayran bırakın!

meb ruhsatlı viyolonsel kursu

MEB Ruhsatlı Viyolonsel Kursu

Sanat Akademi viyolonsel eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir viyolonsel kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun viyolonsel dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız viyolonsel eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı viyolonsel dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Viyolonsel kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Viyolonsel Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız viyolonsel kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı viyolonsel dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, viyolonsel kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Viyolonsel çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir viyolonsel kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla viyolonsel derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı viyolonsel eğitimi
viyolonsel eğitimleri

Uluslararası Standartta Viyolonsel Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan viyolonsel eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz viyolonsel kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, viyolonsel eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, viyolonsel eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın en iyi müzik okullarının ders içeriklerini ve müfredatlarını yakından takip ediyor, viyolonsel kursları ile öğrencilerimize Türkiye’nin en iyi viyolonsel eğitimi programını sunduğumuzdan emin oluyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Viyolonsel kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Viyolonsel eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

viyolonsel dersi
viyolonsel dersleri

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere viyolonsel kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun viyolonsel eğitimleri belirliyoruz.

Viyolonsel kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi viyolonsel kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Viyolonsel eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece viyolonsel kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için viyolonsel kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

viyolonsel kursu fiyatları

Viyolonsel Kursu Yorumları

Hobilerinize Zaman Ayırın!

Yalnızca iş ve sorumluluklarınızla ilgilenerek kendinizi yıpratmayın, keyifli bir hobi edinin!

Müziğin Büyüsüne Kapılın!

Notalar ve seslerle dolu bir dünyayı viyolonsel kursları ile tanıyın, hayatınıza yeni güzellikler katın!

Kendinizi Müzikle Tanıyın!

Bilmediğiniz yönlerinizi viyolonsel kursu ile keşfedin, dünyaya ve kendinize farklı bir gözle bakın!

viyolonsel kursu mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize viyolonsel eğitimleri verdik.

Viyolonsel dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel viyolonsel kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye viyolonsel dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir viyolonsel eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Viyolonsel kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta viyolonsel eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Viyolonsel kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

viyolonsel eğitimleri
sosyal etkinlikler viyolonsel kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi viyolonsel kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir viyolonsel dersi sunuyoruz!

Viyolonsel kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi viyolonsel kursu olarak öğrencilerimizin viyolonsel başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, viyolonsel ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Sanat Akademi’nin büyüleyici ortamında tüm vaktimizi yalnızca viyolonsel dersleri ile geçirmiyor, gerçek bir sanat merkezinin tadını sonuna kadar çıkarıyoruz. Farklı sanat dallarıyla tanışıyor, sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştiriyoruz.

Sanat Cafe

Viyolonsel eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece viyolonsel eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak viyolonsel ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
viyolonsel dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Viyolonsel kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve viyolonsel kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle viyolonsel eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik viyolonsel eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve viyolonsel çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik viyolonsel eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

viyolonsel workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Viyolonsel eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Viyolonsel Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müziğin büyüsüne kapılmanın tam zamanı! Siz de Sanat Akademi ailesinin bir parçası olarak kendi müziğinizi yapmaya başlamak isterseniz Detaylı viyolonsel eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve viyolonsel eğitmenlerinden viyolonsel kursu alma şansını kaçırmayın!

Viyolonsel kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Müziğe olan yeteneğinizi keşfetmenizi sağlar,
 • İşitsel becerilerinizi geliştirir,
 • Nota okumayı öğrenirsiniz,
 • Temel müzik bilgisi edinirsiniz,
 • Orkestra çalışmaları yaparsınız,
 • Sahne heyecanını deneyimleme şansı bulursunuz,
 • Kaslarınızı güçlendirir,
 • Renkli bir aktivite keşfedersiniz,
 • Sosyalleşirsiniz,
 • Tıpkı sizin gibi müzik tutkunu insanlarla tanışırsınız,
 • Yeni arkadaşlar edinirsiniz,
 • Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz keyifli bir hobi edinirsiniz,
 • Yeteneklerinizi geliştirerek profesyonelliğe ilk adımı atabilirsiniz,
 • Müziğe yaşamınızda daha fazla yer ayırabilirsiniz.

Viyolonsel kursu programımızın ilk bölümünü enstrümanımızı tanımaya ve temel becerilerimizi geliştirmeye ayırıyoruz. 1. – 2. Hafta Viyolonsel Kursu Programı:
 • Viyolonsel Nedir?
 • Viyolonselin Tarihçesi
 • Viyolonselin Orkestradaki İşlevi
 • Yay Çalışmaları
 • Doğru Yay Tutuşu
 • Doğru Oturma Pozisyonu
 • Sol El Egzersizleri
 • Pizzicato
 • Majör Gamlara Giriş
 • Minör Gamlara Giriş
 • Boş Telde Yay Hakimiyeti
Viyolonsel eğitimi ile geçen iki haftanın ardından potansiyelinizin sandığınızdan çok daha fazla olduğunu fark ederek şaşıracaksınız.

Nota okumadan müzik yapamayız. İlk ayımızı tamamlamadan önce nota deşifre ve dikte çalışmaları yapıyoruz. 3. – 4. Hafta Viyolonsel Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • 2'li Aralık Çalışmaları
 • 3'lü Aralık Çalışmaları
 • 5'li Aralık Çalışmaları
 • Majör Arpejlere Giriş
 • Minör Arpejlere Giriş
 • Rigadon Teknik Çalışmaları
 • Açık Pozisyon Çalışmaları
 • Kapalı Pozisyon Çalışmaları
 • Uç Yay Çalışmaları
 • Kök Yay Çalışmaları
 • Ritim Çalışmaları
 • Klasik Dönemden Eser Etütleri
İlk ay viyolonsel eğitimleri sonunda enstrümanınızı tanımaya başlayacak, temel eksiklerinizi gidermiş olacaksınız.

Artık pratiklerimizi biraz zorlaştırmanın zamanı geldi! İki aylık bu bölümümüzde tekniğimizi geliştirmeye odaklanacağız. 2. – 3. Ay Viyolonsel Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Suzuki Metodu
 • Gamların Pekiştirilmesi
 • Arpejlerin Pekiştirilmesi
 • LCM Metodu
 • Müzikalite Egzersizleri
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Yay Hakimiyeti Çalışmaları
Viyolonsel kursları ile kısa bir sürede hızlı bir gelişim gösterecek, 3 ayda birçok şarkıyı çalabilir hale geleceksiniz.

Dönemsel müzik analizlerine başlıyor, örnek eserlerin viyolonsel partisyonlarını birlikte inceliyoruz. 4. – 7. Ay Viyolonsel Kursu Programı:
 • Barok Dönem Viyolonsel Repertuvarı
 • Klasik Dönem Viyolonsel Repertuvarı
 • Romantik Dönem Viyolonsel Repertuvarı
 • Modern Dönem Viyolonsel Repertuvarı
 • Örnek Eserlerin Analizi
 • Örnek Eserlerden Uygulama Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
4 aylık bu bölümümüzde repertuvar çalışmaları yapıyor, viyolonsel dersleri ile sahneye çıkmaya hazırlanıyoruz.

Son bölümümüzde tekniğimizi kusursuzlaştırmaya odaklanacağız, orkestrayla birlikte çalmayı öğreneceğiz. 8. – 10. Ay Viyolonsel Kursu Programı:
 • Majör Tiersleri
 • Minör Tiersleri
 • Armoni Egzersizleri
 • Melodi Egzersizleri
 • Entonasyon Temizliği
 • Stil Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Standart Orkestra Repertuvarı
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • Çift Ses Gam Çalışmaları
 • LCM Repertuvar Egzersizler
Viyolonsel kursu serüvenimizi burada tamamlıyor, yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen öğrencilerimize destek olmayı sürdürüyoruz.

Viyolonsel Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Viyolonsel Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz viyolonsel kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Viyolonsel Kursu Programı

Sahnede herkesin kulakları sizde olacak! Doğru viyolonsel eğitimi ile yeteneklerinize yön verin, orkestranın yıldızı olun, kendinizi ve yeteneklerinizi keşfetmenin tam zamanı! Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin!..

Viyolonsel kursu haftada 1 gün 1 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, müzik teorisi, doğru viyolonsel tutuşu, yay egzersizleri, gam ve arpejler, repertuvar çalışmaları, nota okuma egzersizleri, teknik ve stil egzersizleri, müzikal çalışmaları gibi konu başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Viyolonsel eğitimi programı; yeteneklerini keşfederek hayatlarında müziğe daha fazla yer ayırmak, orkestra ve ansamble müziğin büyülü dünyasına adım atmak, keyifli bir hobi edinmek veya potansiyelini açığa çıkararak müzik kariyeri için ilk adımını atmak isteyenlere özel olarak hazırlanmıştır.

Viyolonsel kursu; müzik kulağınızı ve ritim algınızı geliştirerek işitsel farkındalığınızı arttırır, iletişim becerilerinizi güçlendirir.

viyolonsel eğitimi

Viyolonsel Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Viyolonsel kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı viyolonsel kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Viyolonsel Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak viyolonsel kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Viyolonsel kursu eğitmen kadromuz; viyolonsel başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak viyolonsel eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve viyolonsel çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir viyolonsel eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Viyolonsel kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Viyolonsel kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, viyolonsel kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi viyolonsel kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan viyolonsel kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Viyolonsel kursu Florya, viyolonsel kursu Bahçelievler, viyolonsel kursu Ataköy, viyolonsel kursu Yeşilköy, viyolonsel kursu Zeytinburnu, viyolonsel kursu Avcılar olarak hizmet veren viyolonsel kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Viyolonsel kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Viyolonsel kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi viyolonsel kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Elbette. Viyolonsel çalmayı, doğru planlanmış bir viyolonsel eğitimi ile herkes öğrenebilir. Farklı bir enstrüman ve müzik geçmişiniz olması viyolonsel eğitimleri boyunca bir avantaj olsa da şart değildir. Müzikle bugüne kadar hiç ilgilenmeyen birisi bile eksikleri analiz edilerek gerçekleştirilecek viyolonsel kursları ile kısa sürede enstrümanı çalmayı öğrenebilir. Hobi düzeyinde viyolonsel çalabilmek için kişinin öğrenme hızı ve yeteneklerine bağlı olarak birkaç aylık bir süreden bahsetmek mümkündür. Doğal olarak söz konusu profesyonel olmak olunca viyolonsel eğitimi için gereken süre de artmaktadır. Bu noktada daha net bir süre tayin edebilmek için viyolonsel kursu öncesinde kursiyerin müzikal geçmişi, yetenekleri, yatkınlığı ve öğrenme hızı analiz edilmelidir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
viyolonsel kursu fiyatları

Viyolonsel Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Viyolonsel Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Yeteneklerine kulak vererek içindeki müzisyeni viyolonsel kursları ile sahneye taşıyan kursiyerlerimiz müziğin ve sanatın diğer alanlarıyla Sanat Akademi’de tanışmaya devam ediyor. Siz de viyolonsel kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Viyolonsel Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Viyolonsel kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, viyolonsel kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Viyolonsel eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında viyolonsel kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Viyolonsel kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Viyolonsel kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

182

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 910 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44