Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Yan Flüt Kursu

Tutkularınızı Sonraya Bırakmayın!

Notalara Nefesinizle Hayat Verin!.. Sanat Akademi Yan Flüt Kursu

Yorucu koşturmacalar ve bunaltan sorumluluklara biraz ara vermenin sizce de zamanı gelmedi mi? Yan flütün büyüleyici sesi ile huzur bulmaya ne dersiniz? Yan flüt kursu ile kendinize dinlendirici bir hobi edinin, hayatın tüm olumsuzluklarını geride bırakın!

Batı müziğinin ölümsüz eserlerini bir araya getirdiğimiz repertuvarımız ve Avrupa’nın en iyi müzik okullarından ilhamla hazırladığımız yan flüt kursu programımızla enstrümanınızın inceliklerini öğrenecek, boş zamanlarınızı ayrıcalıklı bir aktiviteyle değerlendireceksiniz!..

Hayatınızda sanata ve müziğe daha fazla yer ayırmak istiyorsanız Sanat Akademi tam da sizin aradığınız adres!

Yan flüt eğitimi; sağ ve sol koordinasyonuna yönelik egzersizlerle beynin çok yönlü çalışmasına destek olmakta, multi tasking çalışma yetinizi geliştirmektedir.

yan flüt kursu

Tüm Yan Flüt Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yan Flüt Kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, müzik teorisi, majör gam ve arpejler, minör gam ve arpejler, yan flüt teknikleri, pop ve klasik müzik türünde parçaların analizi ve örnek parça uygulamaları gibi konu başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yan Flüt Kursu Sanat Akademi

Nefesinizle dinleyenleri büyüleyecek, müziğin duygularımız üzerindeki etkisine bir kez daha tanıklık edeceksiniz! Tüm bunlar ve daha fazlası için Sanat Akademi ailesinin bir üyesi olmanız yeterli. Uzman yan flüt eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış yan flüt dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir yan flüt eğitimi alın!

yan flüt kursu eğitmenleri

Ünlü Yan Flüt Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden yan flüt eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
yan flüt kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Yan flüt kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı yan flüt kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı yan flüt kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında yan flüt kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların yan flüt eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yan flüt eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

yan flüt kursları

Hayatınızda Anlam Mı Eksik?

Bir hedefiniz mi yok? Kendi hayatınızı yaşamaktan çok sorumluluklarınızı mı yerine getirdiğinizi hissediyorsunuz?

Artık bu döngüyü kırmanın ve yaşamınıza yeni bir anlam katmanın zamanı geldi. Eğer siz de monotonluktan sıyrılmak istiyor ancak nereden başlayacağınıza emin olamıyorsanız Sanat Akademi yan flüt dersleri ile tanışın, ilgi alanlarınıza ve seviyenize göre şekillenen bir yan flüt eğitimi ile kendinize değer katın...

Boş zamanlarınızı yan flüt kursları ile değerlendirin, sanatın hayatınızı nasıl tepeden tırnağa değiştirdiğine tanıklık edin!

Zamanınızı Biraz Da Kendinize Ayırın!

Gündelik yaşamın koşturmacalarına ara verin, yeteneklerinize ve tutkularınıza daha fazla zaman ayırın, yan flüt eğitimleri ile kendinizi yeni baştan keşfedin!

Sanat Akademi’de her yaştan ve her seviyeden sanatseverin ilgisini çekecek kurslar var! Hedefiniz müzikal bir kariyer olmasa bile yan flüt kursu ile ayrıcalıklı bir hobi edinebilir, müzik tutkunuzu yeniden alevlendirebilir, hayatınıza anlam katabilirsiniz. Gündelik hayatın koşturmacalarına boş verin, kendinize zaman ayırın.

Yan flüt eğitimi ile dünyaya müzikle bakmayı öğrenecek, hayatınızın gri tonlarını renklendirme şansı bulacaksınız.

yan flüt eğitimi
yan flüt eğitimleri

Heyecanınızı Kontrol Etmeyi Öğrenin!

Sanat Akademi’nin uygulama ağırlıklı yan flüt dersleri ile sahneye çıkmanın heyecanını yaşayın, topluluk önünde çok daha etkileyici bir imaj çizmeyi öğrenin!

Nefes ve heyecan kontrolünün büyük önem taşıdığı yan flüt dersleri ile yalnızca müzikal kazanımlar edinmekten çok daha fazlasını gündelik yaşamınıza ve profesyonel kariyerinize taşıyın! Heyecanınızı doğru yönetmeyi öğrenerek iletişimsel becerilerinizi arttırın, iş yaşamında ve sosyal hayatınızda öne çıkmaya başlayın!

Müzik hiçbir zaman yalnızca müzikten ibaret değildir! Yan flüt eğitimleri bu ayrıcalığı deneyimleme fırsatını kaçırmayın!...

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Notaların dünyası sizin dünyanızı da güzelleştirecek! Hayal gücünüzü harekete geçirecek bir yan flüt kursu için gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun yan flüt kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir yan flüt eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun yan flüt kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre yan flüt eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan yan flüt dersleri veriyoruz.

yan flüt kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi yan flüt dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yan flüt kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yan flüt eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yan Flüt Kursları ile Yaratıcı Tarafınızı Keşfedin!

Hayal gücünüzü yeterince kullanmazsanız sönüp gider! Dünyanıza yaratıcılığınızla zenginlik katmak istiyorsanız yan flüt kursu ile eşsiz bir yolculuğa çıkın. Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, bnasıl ir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun yan flüt eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle yan flüt kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de profesyonel eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi yan flüt kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik yan flüt eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve yan flütün büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
yan flüt kursları

Dünyanızı Müzikle Güzelleştirin!

Hep aynı şeyleri yaparak kendinizi sıkıcı bir rutine hapsetmek yerine yan flüt kursları ile farklı ve ayrıcalıklı bir aktivite keşfedin, hayatınız renklensin!

Kayıt Ol »

Terapiden Daha Etkili!

Yan flüt kursu ile enstrümanınızın inceliklerini keşfettikçe tınısına daha fazla hayran kalacak, terapiden daha etkili yan flüt dersleri ile ruh halinizi olumlu yönde düzelteceksiniz.

meb ruhsatlı yan flüt kursu

MEB Ruhsatlı Yan Flüt Kursu

Sanat Akademi yan flüt eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yan flüt kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun yan flüt dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız yan flüt eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı yan flüt dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Yan flüt kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Yan Flüt Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız yan flüt kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı yan flüt dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, yan flüt kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Yan flüt çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir yan flüt kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla yan flüt derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı yan flüt eğitimi
yan flüt eğitimleri

Uluslararası Standartta Yan Flüt Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan yan flüt eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yan flüt kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yan flüt eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, yan flüt eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın ve dünyanın en iyi müzik okullarının ders içeriklerinden ilhamla oluşturduğumuz yan flüt dersleri ile kursiyerlerimize standartların üstünde bir deneyim sunuyor, müziği hissettiklerinden emin oluyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yan flüt kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Yan flüt eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri ve orkestralarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

yan flüt dersi
yan flüt dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Yan flüt eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece yan flüt kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için yan flüt kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Yan Flüt Kursu Yorumları

Müzikle Kendinizi Şımartın!

İşlerinizin yoğunluğundan bir anlığına başınızı kaldırın, kendinize keyifli bir hobi armağan edin!

Hayattan Müzikle Keyif Alın!

Yan flüt kursu ile hayatınızı renklendirin, stresten uzaklaşarak huzur veren bir dünyaya adım atın!

Nefesinizle Notalara Hayat Verin!

İçinizdeki müzisyeni yan flüt kursları ile açığa çıkarın, müziğinizle büyüleyin, büyülenin!

yan flüt kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yan flüt eğitimleri verdik.

Yan flüt dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yan flüt kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yan flüt dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir yan flüt eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Yan flüt kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta yan flüt eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Yan flüt kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

yan flüt eğitimleri
sosyal etkinlikler yan flüt kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi yan flüt kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir yan flüt dersi sunuyoruz!

Yan flüt kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi yan flüt kursu olarak öğrencilerimizin yan flüt başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, yan flüt ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Anın tadını çıkarmak isteyenler için en doğru adres Sanat Akademi! Yan flüt kursu programımızın her dakikasını sürprizler ve keyifli aktivitelerle zenginleştiriyor, sanatın ve hayatın tadını sonuna kadar çıkarıyoruz!

Sanat Cafe

Yan flüt eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yan flüt eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak yan flüt ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
yan flüt dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Yan flüt kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve yan flüt kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle yan flüt eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik yan flüt eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve yan flüt çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik yan flüt eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

yan flüt workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Yan flüt eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Yan Flüt Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müzikle ruhunuzu onarmak, zihninizi boşaltmak, dinlenmek ve tüm stresinizi atarak enerjinizi tazelemek istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Detaylı yan flüt eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve yan flüt eğitmenlerinden yan flüt kursu alma şansını kaçırmayın!

Yan flüt kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Keyifli bir aktivite gerçekleştirirsiniz,
 • Stresten uzaklaşırsınız,
 • Hayatınızdaki huzur artar,
 • Dünyaya daha farklı bir gözle bakarsınız,
 • Daha mutlu ve neşeli bir kişiliğe sahip olursunuz,
 • İş ve okul hayatında motivasyonu arttırır,
 • Başarınızı destekler,
 • Özgüven kazanmanıza yardımcı olur,
 • Duyum becerinizi arttırır,
 • Müziğin temellerini öğrenirsiniz,
 • Yeteneklerinizi keşfedersiniz,
 • Terapiye ihtiyacınız kalmaz,
 • Vücudunuzdaki gerginliği silip atar,
 • Zihninizin rahatlamasına yardımcı olur.

İlk ayımızı enstrümanımızı tanımaya ayırıyor, doğru tutuş ve üfleme pozisyonlarını öğreniyoruz. Yan flüt kursları ile büyülü bir yolculuğa hazır olun! 1. Ay Yan Flüt Kursu Programı:
 • Temel Müzik Bilgisi
 • Ağızlıkla Ses Çıkartma Egzersizleri
 • Tutuş Çalışmaları
 • Pozisyon Çalışmaları
 • Diyafram Çalışmaları
 • Üfleme Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oktav Uygulamaları
 • Notalarla Alıştırma
 • Reglaj Egzersizleri
Bir ayın sonunda enstrümanınızın büyülü sesine nefesinizle hayat verecek, müzik hayatınız boyunca yararlanacağınız bilgiler edineceksiniz.

Batı müziğinin ölümsüz eserleriyle dolu repertuvarımıza göz atacak, yan flüt dersleri için repertuvarımızdan egzersizlerimize uygun eserler seçeceğiz. 2. – 4. Ay Yan Flüt Kursu Programı:
 • Oktav Uygulamaları
 • Notalarla Alıştırma
 • 3’leme ve Sebare Çalma Egzersizleri
 • Çarpma İşaretleri
 • Abant İşaretleri
 • Tenuto İşareti
 • Dolap İşareti
 • Gürlük Terimleri
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Gam Çeşitleri
 • Müzikte Diziler
 • Bileşik Ölçü Çeşitleri
 • Bağlı ve Dilli Çalma Teknikleri
Yan flüt eğitimi ile geliştiğinizi ve enstrümanınızı hakim olduğunuzu hissettikçe özgüveniniz de artmaya başlayacak!

Artık pratiklerimizi biraz zorlaştırmanın zamanı geldi! İki aylık bu bölümümüzde tekniğimizi geliştirmeye odaklanacağız. 2. – 3. Ay Viyolonsel Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Suzuki Metodu
 • Gamların Pekiştirilmesi
 • Arpejlerin Pekiştirilmesi
 • LCM Metodu
 • Müzikalite Egzersizleri
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Yay Hakimiyeti Çalışmaları
Viyolonsel kursları ile kısa bir sürede hızlı bir gelişim gösterecek, 3 ayda birçok şarkıyı çalabilir hale geleceksiniz.

Son bölümümüzde daha zorlu teknikleri öğrenecek, enstrümanımızın sırlarını keşfedeceğiz. 5. – 6. Ay Yan Flüt Kursu Programı:
 • Çift Dil Vurma Tekniği
 • Staccato Çalışmaları
 • Legato Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Alterasyon Çalışmaları
 • Klasik Türde Örnek Parça Egzersizleri
 • Pop Türünde Örnek Parça Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
Yan flüt kursu programımızla 6 aylık bir yolculuğu ediniyor, ayrıcalıklı bir hobi edinerek eğitimimizi tamamlıyoruz.

Yan Flüt Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Yan flüt Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yan flüt kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Yan Flüt Kursu Programı

Yan flütün büyüleyici sesi size de mi huzur veriyor? Kendinizi cennetin bir köşesinde gibi hissetmenizi mi sağlıyor? Cevabınız evetse yan flüt kursları ile eşsiz bir dünyaya Sanat Akademi’nin ayrıcalıklı atmosferinde adım atmaya ne dersiniz?

Yan flüt kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, müzik teorisi, majör gam ve arpejler, minör gam ve arpejler, yan flüt teknikleri, pop ve klasik müzik türünde parçaların analizi ve örnek parça uygulamaları gibi konu başlıklarını içeren bir eğitim programıdır.

Yan flüt kursu programı; müziğin büyüsüne kapılmak, keyifli bir hobi edinmek, müziğe olan yeteneğini ve yatkınlığını keşfetmek, hayatında renkli bir sayfa açmak isteyen tüm müzik tutkunları için hazırlanmıştır.

Yan flüt eğitimi; müzikal becerilerin yanı sıra nefes kontrolü ve doğru solunum gibi kazanımlar da barındırdığı için sağlıklı yaşamı desteklemektedir.

yan flüt eğitimi

Yan Flüt Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Yan flüt kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı yan flüt kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Yan flüt Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak yan flüt kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Yan flüt kursu eğitmen kadromuz; yan flüt başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak yan flüt eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve yan flüt çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir yan flüt eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Yan flüt kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Yan flüt kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, yan flüt kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi yan flüt kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yan flüt kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Yan flüt kursu Florya, yan flüt kursu Bahçelievler, yan flüt kursu Ataköy, yan flüt kursu Yeşilköy, yan flüt kursu Zeytinburnu, yan flüt kursu Avcılar olarak hizmet veren yan flüt kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Yan flüt kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Yan flüt kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi yan flüt kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Yan flüt kursu; doğru solunum ve nefes kontrolü gibi beceriler kazandırarak sağlıklı bir yaşam rutinine sahip olmanızı destekler. Bunun yanı sıra iki elin aynı anda kullanıldığı ve bu sırada nota takibinin de yapıldığı yan flüt kursları beynin çoklu işlem yapmasını teşvik ederek hızlı düşünme, hafıza, problem çözme gibi becerileri de geliştirir. Bununla birlikte enstrümanın huzur veren tınısından ötürü yan flüt kursları, müzikseverler için adeta bir terapi etkisi de yaratmakta, daha mutlu bireyler haline gelmelerine yardımcı olmaktadır. Sosyal bir ortamda düzenlenen yan flüt kursu; yeteneklerinizi keşfederken müziğe ilgi duyan insanlarla tanışmanızı sağlamakta, kabuğunuzu kırarak sosyalleşmenizi de desteklemektedir.

İyi planlanmış bir yan flüt eğitimi ile yan flüt öğrenmek son derece kolaydır. Hobi düzeyinde bir yan flüt eğitimi için yaklaşık 5-6 aylık bir sürenin yeterli olduğunu söylemek mümkündür. Elbette enstrümanı profesyonel düzeyde çalmak için daha uzun bir müzik geçmişi ve yan flüt eğitimi gereklidir. Yine de müzikle uzun bir geçmişiniz olmasa bile birkaç aylık bir yan flüt kursu ile iyi bir başlangıç yapabilir, üzerine koyacağınız temelleri inşa edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
yan flüt kursu fiyatları

Yan Flüt Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Yan Flüt Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Müziğin büyüsüyle hayatını güzelleştiren, notaların dünyasıyla kendi dünyasını yan flüt kursu ile birleştiren öğrencilerimiz sanatın ve müziğin farklı yönlerini Sanat Akademi’de tanımaya devam ediyor. Siz de yan flüt kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Yan Flüt Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yan flüt kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, yan flüt kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yan flüt eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında yan flüt kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Yan flüt kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Yan flüt kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

214

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.070 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44