Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Bateri Kursu

Bagetinizi Kaldırın! Enerjimizi Atmaya Hazırız!

Eğlenerek Bagetinizi Kaldırın! Enerjimizi Atmaya Hazırız!

Öğrenecek, Müzikle Oyunu Bir Araya Getireceğiz! – Sanat Akademi Çocuk Bateri Kursu

Çocuklarınızın yaşamında yeni bir boyut açmak, enerjilerini müzikle atmalarını sağlamak mı istiyorsunuz? Eğlenmeye, sosyalleşmeye, yeni ve keyifli aktiviteler keşfetmeye ihtiyaçları mı var? Çocuk bateri kursu tam size göre!

Müziğin ritmik yanına odaklanacağımız çocuk bateri kursları ile çocuklarınız harekete gerekecek! Siz de çocuklarınızın yaşamında fark yaratmak, müzikle harekete geçmelerini geçmek istemiyorsanız vakit kaybetmeden Sanat Akademi ile tanışın!

Türkiye’nin en iyi müzik okulu Sanat Akademi’de çocuklarınızı uygulamalı çocuk bateri dersleri ve keyifli etkinliklerle dolu bir çocuk bateri kursu bekliyor.

Çocuk bateri eğitimi çocukların el ve ayak koordinasyonunu arttırırken müzik kulaklarını da geliştirerek enstrüman çalmaya olan ilgilerini arttırmaktadır.

çocuk bateri kursu

Tüm Çocuk Bateri Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Bateri Kursu haftada 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, doğru bateri oturuşu, bateri notasyonu, baget vuruş şekilleri, farklı müzik türlerinde baterinin işlevi, ayak ve bilek egzersizleri, farklı tartımlarda uygulamalı dersler, groove – shuffle – swing egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Bateri Kursu Programı

Çocuklarınızın vücut koordinasyonunu arttırmak, gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyalleşmelerine ve yeni bir deneyime yelken açmalarına olanak tanımak için Sanat Akademi ile tanışın, çocuklarınız uzman bateri eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir çocuk bateri kursu ile öğrenme hızlarına, ilgi düzeylerine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk bateri kursu eğitmenleri

Ünlü Bateri Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü müzisyenlerden çocuk bateri eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk bateri kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk bateri kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz çocuk bateri eğitimi tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk bateri kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk bateri kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk bateri kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk bateri eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk bateri eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk bateri kursları

Hayata Karışacaklar!

Evde sıkılmak yerine çocuklarınızın yaşamına müzikle hareket katmaya ne dersiniz? Çocuk bateri kursları aradığınız fırsat olabilir…

Müzik ve oyunu bir araya getiren çocuk bateri dersleri ile potansiyellerini açığa çıkarırken çocuklarınız aynı zamanda eğleniyor, yeni arkadaşlar ediniyor, müzikle sosyalleşiyor ve yaşıtlarıyla sağlıklı iletişim kurmayı öğreniyor. Artık bilgisayarın başından kalkma zamanı geldi! Çocuklarınızın baterinin ritmiyle harekete geçirin…

Sanat Akademi çocuk bateri kursu ve diğer çocuk kurslarımızla çocuklarımıza erken yaşta müzik sevgisi aşılıyor, hayata sanatla bakmalarını sağlıyoruz.

Müzikle Harekete Geçsinler!

Uzmanlar; çocuk bateri kursu gibi müzikal aktivitelerin çocukların yaşamına olumlu etkilerine vurgu yapıyor ve müziğin mutlu bireyler yetiştirmedeki öneminin altını çiziyor…

Sanat Akademi’de çocuk bateri kursu programlarımızı çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını destekleyecek şekilde düzenliyor, pedagojik deneyime sahip, çocukların dilinden konuşmayı bilen uzman eğitmenlerimizle sanatın pozitif etkisini çocuklarımıza aktararak hayatlarına renk katıyoruz! Müzikle cıvıl cıvıl çocuklar yetiştiriyor, gelişimlerini destekliyoruz.

Okul yaşamında başarılı, çevresiyle uyumlu, gerek yaşıtları gerekse büyükleriyle iletişimde becerikli çocuklar Sanat Akademi’nin büyüleyici atmosferinden yetişiyor!

çocuk bateri eğitimi
çocuk bateri eğitimleri

Çocuklarınızı Monotonluğa Mahkum Etmeyin!

Geleceği, yaşamdan keyif alan özgür ruhlu bireylere emanet etmek istiyorsak çocuklarımızın potansiyeline yatırım yapmalıyız!

Çocuk bateri kursu ile çocuklarımıza gündelik hayata müziğin eğlenceli yönlerini katmayı, sıkıcı ve monoton bir yaşam döngüsünü bagetlerimizle kırmayı öğretiyoruz. Siz de çocuk bateri dersleri ile çocuklarınızın yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına olanak tanıyın, hayata pozitif bakan bireyler olmalarına destek olun…

Çocuk bateri kursları ile keyifli bir hobi edinsinler, sanatın eğlenceli ve aktif dünyasına adım atsınlar!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hayatlarının ritmi değişecek! Yaşamın ritmini kendileri belirleyen çocuklar yetiştirmek, dünyalarını müzikle renklendirmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk bateri kursu programını belirleyelim!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk bateri eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk bateri kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk bateri dersleri veriyoruz.

çocuk bateri kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk bateri kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk bateri kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Enerjimizi Çocuk Bateri Kursu ile Atıyor, Eğlenmeyi Öğreniyoruz!

Her dakikalarından keyif alacakları bir çocuk bateri kursu ile gelişimlerini desteklemek, eğlenmenin yeni yollarını öğretmek ve yaşamları boyunca stres atabilecekleri ayrıcalıklı bir hobi kazanmalarını sağlamak istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuk bateri kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel bateri eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk bateri kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk bateri eğitimi programını belirleyelim, keyifli bir hobi kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk bateri kursları

Müzikle Güçlensinler!

Erken yaşta müziğin büyüleyici dünyasına adım atmalarını sağlayın, yaşa göre planlanan çocuk bateri kursları ile gelişimlerini destekleyin!

Kayıt Ol »

Stres Atmalarını Sağlayın!

Çocuk bateri kursu ile okul ve sınav stresinden biraz olsun uzaklaşmalarını sağlayın, yeni arkadaşlar ve yeni bir sosyal çevre içerisinde farklı bir aktivite keşfetsinler, mutlu olsunlar!

meb ruhsatlı çocuk bateri kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Bateri Kursu

Sanat Akademi çocuk bateri eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk bateri kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik teknolojileri ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk bateri dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk bateri eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk bateri dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk bateri kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Bateri Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk bateri kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk bateri dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan sahne gösterileri, çocuk bateri kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Bateri çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Uygulamalı çocuk bateri kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk bateri eğitimi
çocuk bateri eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Bateri Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk bateri eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk bateri kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk bateri eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk bateri eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemek, sağlıklı bir ortamda sosyalleşmelerini sağlamak adına çocuk bateri kursu programımızı pedagojik kazanımlarla güçlendiriyor, çocuklarımıza ihtiyacı olan eğitimi sunduğumuzdan emin oluyoruz!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk bateri kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk bateri eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik müzisyenlerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk bateri dersi
çocuk bateri dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk bateri eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk bateri kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk bateri eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Bateri Kursu Yorumları

Yaşamlarında Yeni Bir Boyut Açın!

Çocuklarınızın eğlenmek için yeni aktiviteler ve hobiler keşfetmesini istemez misiniz?

Kendilerini Ritme Bıraksınlar!

Çocuk bateri kursları ile müziği yalnızca duymayı değil, hissetmeyi öğrensinler!

Mutlu Olmayı Öğretin!

Eğlenceli bir hobi kursu armağan edin, çocuk bateri kursu ile stresten uzaklaşmalarını sağlayın!

çocuk bateri kursu mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk bateri eğitimleri verdik.

Çocuk bateri dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk bateri kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bateri dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk bateri eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Çocuk bateri kursu dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için bateri eğitimi olmak üzere müzikten dansa, oyunculuktan baleye resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk bateri kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk bateri eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk bateri kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk bateri kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk bateri dersi sunuyoruz!

Çocuk bateri kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk bateri kursu olarak öğrencilerimizin bateri başta olmak müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında isimlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve sahne şovları ile amatör müzik tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinde çocuk bateri kursu dışında başta müzik olmak üzere farklı sanat dallarının ustalarıyla tanışmalarını sağlıyor, keyifli sosyal ve kültürel etkinliklerle güzel vakit geçirdiklerinden emin oluyoruz!

Sanat Cafe

Çocuk bateri eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk bateri kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk bateri dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk bateri kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler ve çocuk bateri kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk bateri eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Çocuk bateri kursu ile usta müzisyenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk bateri eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden bateri püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik çocuk bateri eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Bateri çalmayı ustasından öğreniyoruz!

çocuk bateri workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için bateri eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Bateri Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın kas ve kemik yapısını güçlendirmek, okul ve sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlamak, müzikle yeni bir hobi edinmelerini desteklemek ve yaşamlarında müziğe yer açmalarını teşvik etmek istiyorsanız Sanat Akademi en doğru adres! Detaylı çocuk bateri kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden çocuk bateri eğitimi almalarını sağlayın!

Çocuk bateri kursu programının çocuklarımıza kazandırdıkları;
 • Müziğin büyülü dünyasına adım atmalarını sağlar,
 • Sanat sevgisi kazandırır,
 • Yaşamlarında müziğe yer açar,
 • Kas ve kemik yapısını güçlendirir,
 • Okul ve sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlar,
 • Yeni insanlarla tanışmalarına imkan verir,
 • Korku ve kaygılarını aşmaya yardımcı olur,
 • Güzel vakit geçirmelerini sağlar,
 • Yeni bir hobi kazandırır,
 • Müzikal duyumu ve ritim duygusunu geliştirir,
 • Çalışma disiplinini arttırır,
 • Eğlenmeyi öğretir,
 • Üretmekten keyif almalarını sağlar,
 • Yaratıcılığı ve hayal gücünü destekler,
 • Vücut koordinasyonunu arttırır.

Önceliğimiz fiziksel niteliklerimize uygun tekniği belirlemek! Verimli bir çocuk bateri eğitimi için müziğin temelleriyle yolculuğumuza başlıyoruz. 1. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Oturuş Pozisyonu
 • Bateriyi Oluşturan Parçalar
 • Bateri ve Bileşenlerinin Orkestradaki İşlevleri
 • Pedal Egzersizleri
 • Basdavul Egzersizleri
 • Baget Tutuş Pozisyonları
 • Baget Vuruş Şekilleri
 • Basdavul Vuruş Şekilleri
 • Zillere Vuruş Şekilleri
 • Trampete Vuruş Şekilleri
 • Metronomlu Egzersizler
 • Ayak Egzersizleri
 • Bilek Egzersizleri
 • Temel Müzik Bilgisi
Heyecan verici serüvenimize bir aylık temel çocuk bateri dersleri ile başlıyor, enstrümanımız ve arkadaşlarımızla kaynaşıyoruz!

Yeni uygulamalar ve etütlerle becerilerimiz arasına farklı kazanımlar ekleyecek, çocuk bateri dersleri ile tekniğimizi geliştireceğiz. 2. – 3. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Teknik Geliştirme Çalışmaları
 • Tek Vuruşlu Bileşimler
 • Tartım Uygulamaları
 • Bateriye Özgü Notasyon
 • Dikte Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikte Formlar
 • Müzikte Yapısal Üniteler
 • Tempoyla İlgili Terimler
 • Koşma Sorunlarının Düzeltilmesi
 • Çekme Sorunlarının Düzeltilmesi
 • 4/4'lük Tartım Egzersizleri
 • Tek - Çift Çalışmaları
 • 2/4'lük Tartım Egzersizleri
Artık basit ritimleri çalabiliyoruz! Çocuk bateri eğitimi ile geçen 3 ayın sonunda hem becerilerimiz hem de özgüvenimiz artacak…

Çocuk bateri eğitimi yolculuğumuza daha fazla egzersiz ve elbette daha fazla oyunla devam ediyoruz! 4. – 5. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Üçlemelerin Diktesi
 • Üçleme Uygulamaları
 • 6/8'lik Tartımlarda Egzersizler
 • 12/8'lik Tartımlarda Egzersizler
 • Shuffle Uygulamaları
 • Swing Uygulamaları
 • Swing Geliştirme İçin Ayak Alıştırmaları
 • Swing Geliştirme İçin Bilek Alıştırmaları
 • Aksanlı Vuruşlar
 • Senkop Uygulamaları
 • Bağlı ve Noktalı Notalar
 • Çift Üçleme Alıştırmaları
 • Sesin Ritmi
 • Sesin Frekansı
 • Sesin Volümü
 • Sesin Rengi
Kendilerini müzikle ifade etmeyi öğrendikçe çocuk bateri eğitimi çocuklarımız için daha keyifli bir hal almaya başlayacak!

Türk müziğinde ritim egzersizleri yapıyor, çocuk bateri kursları ile müziğimizin harekete geçirici ritim yapılarını çocuklarımıza aktarıyoruz... 6. – 7. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Aksanlı Çift Üçlemeler
 • Aksanlı Bilek Alıştırmaları
 • Basit Dolduruşlar
 • Gelişmiş Dolduruşlar
 • Ünlü Bateristlerin Performans Analizi
 • Tek Vuruşlu Roll Bileşimleri
 • Kısa Çift Vuruşlu Roll Bileşimleri
 • 7 Darbeli Açık Roll Bileşimleri
 • 7 Darbeli Kapalı Roll Bileşimleri
 • 9 Darbeli Açık Roll Bileşimleri
 • 9 Darbeli Kapalı Roll Bileşimleri
 • Türk Müziği Ritimleri
 • Türk Müziği Ritim Egzersizleri
Müziği duymanın ötesine geçiyor, çocuk bateri kursları ile müziği hissetmeye başlıyor, enerjimizi doğru yönlendirmeyi öğreniyoruz!

Caz & Rock & Hip Hop & Latin ritimlerinden esintilerle ilham kaynaklarımızı genişletmeye başlıyor, çocuk bateri kursları ile farklı müzik kültürlerini ve türlerini tanıyoruz. 8. – 9. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Caz Müziğe Giriş
 • Jazz-Rock Türünde Bateri
 • Fusion Türünde Bateri
 • Free Funk Türünde Bateri
 • Hip Hop Müzikte Bateri
 • Latin Müziğinde Bateri
 • Farklı Türlerde Aksan Analizleri ve Uygulamaları
 • Açık ve Kapalı Roll’lar İçin Ayak Alıştırmaları
 • Açık ve Kapalı Roll’lar İçin Bilek Alıştırmaları
 • Çarpma Uygulamaları
Repertuvarımızı dünya müziklerinden örneklerle genişletiyor, çocuk bateri eğitimi ile miniklerimize aynı zamanda müzikal perspektif kazandırıyoruz.

Çocuklar için bateri eğitimi programımızın son bölümünde pekiştirme çalışmalarına odaklanacak, öğrendiklerimizin kalıcı olması için geriye dönük pratikler yapacağız. 10. Ay Çocuk Bateri Kursu Programı:
 • Aksanlı Alıştırmalar
 • Roll Bileşimleri
 • Senkop Uygulamaları
 • Shuffle Çalışmaları
 • Swing Çalışmaları
 • Farklı Müzik Türlerinde Sık Kullanılan Ritim Akışları
 • Müzikte Groove Faktörü
 • Bas Gitar - Bateri Uyumu
 • Repertuvar Çalışmaları
Çocuk bateri kursları ile 10 aylık yolculuğumuzu tamamlıyor, müziği ve sanatı seven çocuklarımızı ilgi alanlarına göre diğer kurslarımızda ağırlamaya devam ediyoruz.

Çocuk Bateri Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Bateri Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk bateri kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Bateri Kursu Programı

Çocuklarınızın enerjisini atmak için hayatlarında müzikle yeni bir boyut yaratmaya ne dersiniz? Çocuk bateri kursları ile çocuklarınızın gelişimini eğlenceli bir yoldan destekleyebilirsiniz. O halde oyun oynamak isteyen bagetini kaldırsın!

Çocuk bateri kursu haftada 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, doğru bateri oturuşu, bateri notasyonu, baget vuruş şekilleri, farklı müzik türlerinde baterinin işlevi, ayak ve bilek egzersizleri, farklı tartımlarda uygulamalı dersler, groove – shuffle – swing egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk bateri kursu programı; çocukların kas ve kemik gelişimini desteklemek, okul dışı bir aktivite ile stres atmalarını sağlamak, eğlenceli bir aktivite keşfetmeye teşvik etmek ve müzikal yeteneklerini yönlendirmek üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Uzmanlara göre bateri çalarken vücuttaki hücreler harekete geçtiği için bakteri ve virüslere karşı daha aktif hale geliyor ve çocukların olası sağlık sorunlarına karşı bağışıklıkları güçlenmiş oluyor!

çocuk bateri dersi

Çocuk Bateri Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi çocuk bateri kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk bateri kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk bateri kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Bateri Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk bateri kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk bateri kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı orkestra çalışmalarında yer almış, sahne deneyimine ve akademik birikime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk bateri eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde bateri çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için bateri kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için bateri kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk bateri kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk bateri kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için bateri kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk bateri kursu Florya, 10 - çocuk bateri kursu Bahçelievler, çocuk bateri kursu Ataköy, çocuk bateri kursu Yeşilköy, çocuk bateri kursu Zeytinburnu, çocuk bateri kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk bateri kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk bateri kursu ve diğer çocuk müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Çocuk bateri kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuk bateri kursu ile çocuklar müzikal becerilerini geliştirmenin yanı sıra fiziksel, zihinsel ve sosyal kazanımlar da elde etmektedir. Çocuk bateri kursları ile sınav ve okul stresinden uzaklaşarak eğlenme fırsatı bulan çocuklar, keyifli bir aktivite keşfetmektedir. Ayrıca beynin 2 lobunu aynı anda çalıştıran çocuk bateri eğitimi hem mantıksal zekanın hem de yaratıcı zekanın aynı anda geliştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çocukların yeni bir sosyal çevreyle tanışmasını sağlayan çocuk bateri kursu, gelişim döneminde ortaya çıkabilen adaptasyon sorunlarının da önüne geçmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk bateri kursu fiyatları

Çocuk Bateri Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Bateri Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çocuk bateri eğitimi ile çocuklarının kas ve kemik sistemini güçlendiren, okul ve sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlayan aileler, yetenek ve ilgi alanlarına göre çocuklarını farklı kurslara yönlendiriyor! Siz de çocuklarınızın gelişimlerini sanatla desteklemek istiyorsanız ailelerin çocukları için en çok tercih ettiği diğer kurslarımıza göz atın!

Çocuk Bateri Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk bateri kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk bateri kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk bateri eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında çocuk bateri kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk bateri kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Çocuk bateri kursu ile hayatında müziğe yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

154

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 770 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44