Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Dans Atölyesi

Çocuklarınızın Özgürce Dans Edebileceği Samimi Bir Ortam!

Hopluyor, Zıplıyor, Enerjimizi Dans Ederek Atıyoruz!

Siz de mi çocuğunuzun enerjisini atamadığı için evde huzursuzluk çıkarmasından şikayetçisiniz? Yoksa onu biraz hayata karışmaya teşvik etmek, yeni aktiviteler keşfetmesini sağlamak mı istiyorsunuz? Çocuk dans atölyesi tam da aradığınız fırsat!..

Çocuklarının içinde biriken enerjiyi doğru şekilde nasıl yönlendireceğini merak eden ailelere günlerini güzelleştirecek bir atölye programı ile geldik! Farklı dans türlerini çocuk dans workshop programı ile deneyimleyecek, çok daha aktif olacaklar!..

Sanat Akademi’nin sosyal ve sürprizlerle dolu ortamında çocuklarınıza keyifli bir gün geçirme fırsatı verin!

Çocuk dans atölyesi; çocukları hareketsiz bir yaşamın olumsuzluklarından koruyarak yaşamlarına renk katacak ve gelişimlerini destekleyecek farklı aktiviteler keşfetmesini sağlamaktadır.

çocuk dans atölyesi

Tüm Çocuk Dans Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Dans Atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop dans eğitimi olup hip hop, street jazz, modern dans, break dance, zumba ve bale dansları figürleri ve müzikleriyle gerçekleştirilecek keyifli ve uygulama ağırlıklı bir eğitim içeriğine sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Dans Kursu Sanat Akademi

Hayatlarına hareket ve dinamizm katmak istediğiniz çocuklarınız için Sanat Akademi’de eğlence dolu bir çocuk dans workshop programı hazırladık! Uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış çocuk dans dersleri ile çocuklarımıza öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına ve grup dinamiğine göre şekillenen bir çocuk dans eğitimi sunuyoruz.

çocuk dans atölyesi eğitmenleri

Ünlü Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk dans workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk dans atölyesi

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı çocuk dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk dans kursu

Dansla Tanışmayan Çocuk Kalmasın!

Çocuklar için dans bir tutku haline dönüşsün ve geleceğe sağlıklı, aktif ve dinamik bireyler bırakın! Çocuk dans atölyesi ile çocuklarınızı dansın büyülü dünyasıyla hemen tanıştırın!

Çocuklarınız duyduğu her müzikte yerinde duramıyor mu? İlgilerini doğru yönlendirin ve onlara unutamayacakları bir deneyim kazandırın! Çocuklarınız dansla tanışsın ve her biri en mutlu günlerini dans ederek neşelendirsin! Dans etmeyi seven, enerjik, müzik dinlerken yerinde duramayan hareketli çocuk dans kursu programımız birebir…

Gelin siz de çocuklarınızı Sanat Akademi ile erkenden tanıştırın ve çocuklarınız akranları ile keyifli vakit geçireceği bir serüvene atılsın!

Sanatla İç İçe Büyüsünler!

Nitelikli bireyler yetiştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken çocuklarınızın ilgi alanlarını keşfetmek ya da onları farklı alanlara yönlendirmek!

Dansa merakı olan çocuklarınızın yeteneklerine ve isteklerine kulak verin. Dans etmeyi seven çocuklarınızı destekleyin ve yeteneklerinin gelişmesini sağlayın! Her çocuk özel olduğu gibi her çocuğun yeteneği de özeldir… Sanat Akademi’de onlara en kapsamlı çocuk dans eğitimleri ile yaklaşıyor ve her bir çocuğumuzun dans tutkusundan keyif almasını sağlıyoruz!

Dans etmeyi seven çocuklar her zaman daha aktif ve bedenleri daha sağlıklı! Çocuklarınızın gelişim alanlarının desteklenmesinde en önemli aktivitelerden olan dans ile çocuklarınızı büyütün!

çocuk dans kursları
çocuk dans eğitimi

Günlerini Renklendirin, Bedenlerini Hareketlendirin!

Her biri özel olan çocuklarınızın yaşamın sıradanlığı içinde kaybolmalarına göz yummayın, kalıplarını kırmaya onları teşvik edin!

Yaratıcılıkları gelişecek, dünyaya bakış açıları değişecek ve her biri kendine özgü bir dans ile duygularını ifade etmeyi öğrenecek… Akranları ile sosyalleşme imkanı bulacak ve kendilerini daha mutlu hissedecekler! Çocuklarınızın hayatını dans ile renklendirin, her birinin çok daha dinamik ve aktif günler geçirmesine yarar sağlayın!

Çocuk dans workshop programlarımızı keşfedin, çocuklarınız önce dans ile tanışsın daha sonra istediği bir dans türü için en kapsamlı ve ihtiyaçlarını gözeten bir eğitimi Sanat Akademi’de alsın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınız için yaşıtlarıyla güzel vakit geçirerek sosyalleşecekleri, doyasıya dans ederek enerjilerini atacakları ve yeni ilgi alanları keşfedecekleri bir çocuk dans atölyesi arıyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyalım, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun çocuk dans kursu programını belirleyelim, gelişimlerine katkı sağlarken güzel vakit geçirmelerine de imkan verecek keyifli bir çocuk dans eğitimi alsınlar.

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk dans dersleri veriyoruz.

çocuk dans workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk dans atölyesi sonrası ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun bir dans eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk dans workshop sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Dans Atölyesi ile Eğlenmenin Yeni Yollarını Keşfedecekler!

Gelişimlerini destekleyecek, kaslarını güçlendirecek, bedenlerini esnetecek bir aktivite keşfetmeye yönlendirmek mi istiyorsunuz? Çocuk dans atölyesi çocuklarınıza ilaç gibi gelecek! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve dans eğitmenlerimizle tanışın! Biz de çocuklarınız için en uygun çocuk dans workshop programını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk dans atölyesi

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk dans eğitimi programını belirleyelim, yeni ilgi alanları keşfetmelerine destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk dans eğitimleri

Dansa İlgi Duysunlar!

Yeni ilgi alanları keşfetmeleri için çocuklarınızı çocuk dans atölyesi programına yönlendirin, dans etmenin büyüsüne erken yaşta kapılsınlar!

Kayıt Ol »

Aktif Çocuklar Daha Mutlu!

Çocuk dans workshop programı ile çocuklarınıza sağlıklı ve aktif bir yaşam alışkanlığı kazandırın, yaşamları boyunca dinamik bir yaşam tarzının faydasını görsünler!

meb ruhsatlı çocuk dans atölyesi

MEB Ruhsatlı Çocuk Dans Atölyesi

Sanat Akademi çocuk dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk dans dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk dans workshop kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk dans dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk dans atölyesi sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk dans kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk dans kursu
çocuk dans dersi

Uluslararası Standartta Çocuk Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk dans workshop programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç - gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın ve dünyanın en iyi dans okullarının müfredatlarını yakından takip ederek düzenlediğimiz çocuk dans atölyesi programı ile minik dansçıların yaşamlarında iz bırakıyor, gelişimlerine destek veriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk dans atölyesi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk dans workshop süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk dans eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

çocuk dans dersleri

Çocuk Dans Atölyesi Yorumları

Enerjilerini Atsınlar!

Biriken enerjilerini atabilecekleri özgür bir ortamda dans etmelerini sağlayın!

İlgi Alanlarını Keşfedin!

Çocuk dans atölyesi ile ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetsinler, yeni bir hobi edinsinler!

Gelişimlerine Destek Olun!

Fiziksel ve ruhsal gelişimlerini çocuk dans kursları ile destekleyin, sağlıklı büyüsünler!

çocuk dans atölyesi mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk dans eğitimleri verdik.

Çocuk dans eğitimi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk dans eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Çocuk dans kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen çocuklarımızı ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler bekliyor.

Başta çocuk dans atölyesi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk dans kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk dans atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk dans dersi sunuyoruz!

Çocuk dans atölyesi öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi organizasyonları, sahne gösterileri ve uygulamalı çocuk dans dersleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk dans kursu olarak öğrencilerimizin dans başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk dans kursları ile dans etmenin inceliklerini öğrenirken aynı zamanda eğlenecekleri keyifli ve huzurlu bir kurs atmosferi yarattık… Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, çocukların en sevdiği sanat okulu ile tanışın!

Sanat Cafe

Çocuk dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk dans workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk dans atölyesi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Dans Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın yaşamına dinamizm katmak için gelişimlerini destekleyici ve eğlenceli bir eğitim almalarını sağlayın, egzersiz yapmayı sevsinler! Detaylı çocuk dans atölyesi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden çocuk dans eğitimi almalarını sağlayın!

Çocuk dans atölyesi programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Yeni bir aktivite keşfederler,
 • Eğlenmenin farklı yollarını öğrenirler,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanırlar,
 • Gelişimsel kazanımlar edinimler,
 • Yeni bir ilgi alanları olur,
 • Yaşamlarına dinamizm katarsınız,
 • Bedenlerini esnetir,
 • Kaslarını güçlendirir,
 • Gelişim sürecinde sık görülen sakarlıkları azaltır,
 • Odaklanma ve yoğunlaşma sürelerini arttırır,
 • Sosyalleşirler,
 • Okul dışı ikinci bir çevreleri olur,
 • Sanata karşı duyarlık geliştirirler,
 • Sorumluluk bilinci kazanırlar,
 • Öğrenmeye yönelik ilgileri artar.

Çocuk dans workshop programımızın ilk bölümünde; hip hop, break dance ve street jazzın temel hareketlerini öğreniyor ve en eğlenceli müziklerde dans ediyoruz! 1. Bölüm Çocuk Dans Atölyesi Programı:

Çocuk dans eğitimi programının bu bölümünde çocuklarınız en ritmik ve dinamik danslar olan hip hop,, break dance ve street jazz ile enerjilerini atacak ve kahkahaları tüm salonda duyulacak! En enerjik müzikler ile dans edeceğimiz bu programda ilk olarak ısınma hareketlerimizi yapıyor, bedensel farkındalık kazanıyor ve dans etmeye başlıyoruz! Zıplamalar, dönüşler, ayak hareketleri ile çocuklarınız çok eğlenceli bir dans süreci geçiriyoruz… Çocuklarınızın yaratıcılığı ve motor becerilerini destekliyor; sosyalleşmelerine imkan tanıyoruz!

Hip Hop dansın serbestliği, street jazz’ın heyecanı, break dance’ın özgür ruhu ile çocuklarınız çocuk dans kursu programını çok sevecek!

Çocuk dans eğitimi programımızın ikinci bölümünde modern dans, zumba ve bale figürleri ile eğlenceye devam ediyoruz! 2. Bölüm Çocuk Dans Atölyesi Programı:

Çocuk dans kursu ikinci bölüm programında çocuklarınızın oldukça dinamik geçen bir ilk bölüm ardından biraz dinlenebilecekleri bir ortam sağlıyor ve ilk olarak sakin modern dans figürleri ile başlıyoruz. Hem dinlendiğimiz hem de eğlenmeye devam ettiğimiz zaman diliminin ardından tüm canlılığı ile zumba geliyor! Çocuklarınızın beden ve zihnini tazeleyecek zumba ile harika bir dans saati geçiriyor; programımızı bale figürlerini öğrenerek kapatıyoruz. İkinci bölümde çocuklarınız dansta jest ve mimiklerini etkin kullanmayı öğrenirken öğrendikleri dans figürleri içinde kendi duygularını yansıtmayı da deneyimleyecekler!

Çocuk dans atölyesi deneyimimiz sonlanırken yüzlerinde kocaman gülüşler olan çocuklarımız hem keyifli bir hobi ile tanışmış olacak hem de daha dinamik bir yaşamın ilk adımını atacaklar!

Çocuk Dans Atölyesi Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Dans Kursu Programı

Çocuklarınızın dans ederek mutlu olmalarını sağlayın ve yüzlerindeki gülüşe bir katkınız daha olsun! Farklı bir aktivite ile belki de uzun yıllar sürecek bir hobi edinmelerini, hayatlarını çok daha dinamik, aktif ve pozitif bireyler olarak geçirmelerini çocuk dans atölyesi sağlamak sizin elinizde!..

Çocuk dans atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop dans eğitimi olup hip hop, street jazz, modern dans, break dance, zumba ve bale dansları figürleri ve müzikleriyle gerçekleştirilecek keyifli ve uygulama ağırlıklı bir eğitim içeriğine sahiptir.

Çocuk dans atölyesi programı; çocukların sağlıklı gelişimlerini desteklemek, beden farkındalıklarını artırmak, yeni ilgi alanları keşfetmelerini sağlamak ve yaşamlarına hareket katmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk dans atölyesi miniklerin yeni ilgi alanları ve dansa olan yatkınlıklarını keşfetmesini sağlamakta, çocuğunu farklı aktivitelere yönlendirmek için ailelere fikir vermektedir.

çocuk dans atölyesi istanbul

Çocuk Dans Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk dans atölyesi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk dans atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı çocuk dans kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Çocuk dans workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, danstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuk dans atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuk dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, çocuk dans kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk dans kursu Florya, çocuk dans kursu Bahçelievler, çocuk dans kursu Ataköy, çocuk dans kursu Yeşilköy, çocuk dans kursu Zeytinburnu, çocuk dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk dans kursu ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk dans kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuk dans atölyesi ile çocuklarınızın yaşamlarına hareket katacak yeni bir ilgi alanı keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Fiziksel gelişim açısından son derece önemli olan çocuk dans kursu; minik dansçıların kaslarının güçlenmesine ve bedenlerinin esnemesine büyük katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak çocuk dans workshop programı ile sosyal bir ortamda yaşıtlarıyla dilediklerince eğlenebilecekleri sağlıklı bir ortamın avantajlarından yararlanacaklarını da göz ardı etmemek gerekir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk dans atölyesi fiyatları

Çocuk Dans Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Dans Atölyesi Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk dans workshop ile eğlenceli ritimler eşliğinde dans etmenin büyüsüne kapılan çocuklarımız farklı dans ve sanat eğitimleri ile yolculuklarını sürdürüyor! Siz de çocuklarının her zaman yanında olan anne babaların çocuklarının ilgi alanlarına göre seçtiği diğer kurslara bir göz atın!

Çocuk Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında çocuk dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Çocuk dans atölyesi ile yeni bir ilgi alanı keşfeden yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

177

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 885 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44