Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Graffiti Kursu Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Çocuk Graffiti Kursu Kaç TL?

Yaratıcılığını Geliştirecek Çocuk Graffiti Eğitimi Fiyatları Hakkında Merak Ettikleriniz!

Becerilerinin farkındasınız ve bunu desteklemek adına girişimlerinizi yapmak mı istiyorsunuz? Çocuk graffiti kursu fiyatları konusunda bilginiz bulunuyor mu? Eğer bir bütçe belirleme planlarınız varsa ve “çocuğum en iyi graffiti eğitimini alsın” diye düşünüyorsanız çocuk graffiti kursu ücretleri neye göre belirlenir bilmelisiniz.

Çocuk graffiti kursları fiyat aralıkları kurumdan kuruma değişiklik gösterebilir. İşte bu yüzden bu fiyatların tam olarak neye göre belirlendiğini bilmek ve bilinçli olmak yararınıza olacaktır. Bu yazıda sizin için bu konuya değindik ve çocuk graffiti eğitimi fiyatları tam olarak nasıl belirleniyor, açıklamaya çalıştık. Yazımızın devamında çocuk graffiti kursu fiyatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. 

Çocuk Graffiti Kursları 1250 TL'den Başlıyor! 

Çocuk graffiti kursu fiyatları ortalama 1250 TL'den başlıyor. Her kursta olmayan bir eğitim olduğu için ilk olarak eğitim programının kalitesini sorgulamak gerekiyor. Deneyimsiz kurslar ve bu alanda bilgisi olmayan eğitmenler ders ücretlerini düşük tutsa da çocuklarınızın alacağı eğitimden memnun kalmaması söz konusu olabiliyor. 

Çocuk graffiti kursu fiyatları aylık 3500 - 4500 TL arasında normal kabul edilebilir. Çünkü graffiti eğitimi alanında deneyimli kurs bulmak zor oluyor. Kaliteli kursların da fiyatları biraz yüksek gelebilir. Ancak bu kurumların yüksek kalite standartlarına saihp olduğunu söyleyebiliriz. Siz de çocuk graffiti kursu fiyatları olarak 3500 - 4500 TL gibi bir bütçe ayırdığınız kurumun MEB ruhsatı olup olmadığını, sertifika verip vermediğini, eğitmenlerin deneyimini, kursun lokasyonunu, mezun yorumlarını, sosyal imkanlarını ve personellerinin ilgisini sorgulamalısınız. Çocuğunuzun keyifli bir hobi edinmesi için bütçenizi biraz geniş tutmanızı tavsiye ediyoruz... 

Çocuk Graffiti Kursu Fiyatları Hangi Kriterlere Bağlı Olarak Değişir?

Eğlenceli ve bir o kadar da aktif bir sanat dalı olarak değerlendirilebilen graffiti sanatı, çocuğunuzun gelişim evrelerine göre oluşturulan çok özel programlarla bir kurs eğitimi olarak karşımıza çıkıyor. Çocuk graffiti kursları sosyalleşme, eğlenme, yaratıcılık, sanat sevgisi gibi konuları içine alıyor ve ailelerin en çok “çocuk graffiti kursları ücret aralıkları nasıldır” diye sormalarına sebep oluyor. Graffiti kursu fiyatları kuruma, saate, kurum kültürüne, eğitmenlerin profesyonelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Hem çocuğunuzun beklentilerini hem de sizin beklentilerinizi karşılaması gereken graffiti kurslarının bütçenizi aşmaması ve aynı zamanda da iyi bir eğitim sunması gerekir. Sınıfların mevcudu nasıl, kurumun binası güvenilir mi, kurum deneyimli mi, eğitmenlerin eğitim durumları ve profesyonellikleri uygun mu? İşte tüm bu konular graffiti eğitimi ücretleri konusunda fikir verir.

Çocuk graffiti kursu fiyatları belirlenirken göz önünde tutabileceğiniz temel kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • MEB Ruhsatı

Çocuğunuzun güvenilmez, kaçar bir kurs binasında eğitim almasını ister misiniz? Tabii ki hayır! Öyleyse çocuk graffiti kursu için seçeceğiniz kurumun MEB ruhsatının olmasını istemelisiniz. Bu sayede depreme karşı dayanıklılık raporu bulunan, yangın merdiveni, acil çıkış kapıları olan MEB kriterlerine göre güvenli sayılan bir kurumdan eğitim almasını sağlarsınız. Bu konu da çocuk graffiti kursu ücretleri konusunda fikir verir. Çünkü ruhsatı bulunmayan yapılarda verilen yasa dışı eğitimlerin ücretleri uygun da olabilir. Öğrenci çekmek için fiyatları düşüren ve yasal olmayan bu kurumlardan muhakkak uzak durmalı, denk geldiğinizde ilgili kurumlara şikayet etmelisiniz.

  • Profesyonel Eğitmen Kadrosu

Graffiti eğitimi ücretleri belirlenirken en önemli kriterlerden biri de kadrodaki profesyonel eğitmenlerdir. Bir kurumda eğitim ve eğitmen kalitesi yükseldikçe çocuk graffiti kursları fiyat aralıkları da o oranda artar. İyi bir eğitimi çok düşük ücretlerde alamayacağınızı bilmelisiniz. Çocuğunuz için düşündüğünüz graffiti kursunda da tam olarak bu durum yaşanır.

  • Çocuklara Olan Yaklaşım

İyi bir çocuk graffiti kursu çocukların psikolojisinden anlar ve aynı zamanda da birebir ilgi gösterir. Çocuğunuzun kalabalık sınıflarda ilgisiz kaldığı ortamlara çok denk gelmiş olmalısınız. İyi bir eğitim kurumunda bu muameleyi yaşamazsınız ve çocuklarınız birebir alakayla eğitimlerini tamamlarlar. İşte bu sebeple graffiti kursları ücretleri belirlenirken bu kriterin de öne çıktığını söylemeliyiz. 

  • Kurumun Deneyimi

Çocuk graffiti kursu fiyatları genellikle yeni açılan kurumlarda daha uygun olabilir. Bunun sebebi eğitim konusundaki deneyimsizliktir. Deneyimli kurumlar ve eğitmenler çocuk pedagojisinden anlarlar ve bir çocuğun kaliteli öğrenme süreci geçirebilmesi için bu deneyim gereklidir. Bu yüzden size önerimiz, çocuk graffiti kursu ücretleri için bir bütçe belirlerken bu kriteri atlamamanızdır.

  • Merkezi Konum

Çocuk graffiti kursu programları araştırırken merkezi bir lokasyonun sizi nasıl etkileyeceğinizi bir düşünün. Ulaşımı kolay bir eğitim ortamını herkes tercih eder. Çocuğunuzun eğitim alması gereken sürenin büyük çoğunluğunu yolda harcaması sıkılmasına, hevesinin kaçmasına ve her derse gitmek istememesine neden olabilir. Bu riskler göz önünde bulundurulduğunda merkezi konum da çocuk graffiti kursları fiyat aralıkları konusunda fikir verir.

Bütçe Belirlerken Gelişimini Önemseyin!

Çocuğunuzun vaktini geçirmesinden de öte yeni bilgiler edinmesini sağlamak istiyorsanız graffiti kursları ücretleri için daha geniş aralıklı bir bütçe ayırmalısınız. Kalitesiz, kötü eğitim veren, yeni mezun eğitmenlerle çalışan, sapa bir bölgede bulunan, sosyal alanları zayıf, deneyimi az kurumlardan çocuğunuzu sakınmalısınız. Çocuğunuzu mutlu edip yeni donanımlar kazanmaya sevk edecek eğitim ortamlarını tercih etmelisiniz.

Sanat akademi olarak MEB ruhsatlı kurumumuzda çocukların gelişimini önemseyen ve eğlenmelerine destek olan graffiti eğitimleri veriyoruz. Çocuğunuz için iyi bir eğitim hayalini kuruyorsanız kurslarımız hakkında bilgi almaya başlayabilirsiniz. Çocuk graffiti kursu fiyatları ve kurs içeriği hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

[widget-175]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44