Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Yan Flüt Kursu

Müzik, Çocuklarınıza Yol Göstersin!

Geleceği Müzikle İnşa Ediyoruz… Sanat Akademi Çocuk Yan Flüt Kursu

Yarının sanatsever çocuklarını yetiştirmek için bugünden onları sanata yönlendirmeli! Siz de çocuklarınızın yaşamlarında sanata yer ayırmalarını, çocuk flüt yan kursu ile ayrıcalıklı bir hobi edinmelerini istemez misiniz?

Müziğin büyüleyici dünyasıyla çocuklarınızı erken yaşta tanıştırmak istiyorsanız çocuk yan flüt kursu programlarımız ilginizi çekecek! Siz de ailemizin bir parçası olun, keyifli bir sanat atmosferinde çocuklarınızın gelişimini destekleyin...

Sosyalleşecek, yeni arkadaşlar edinecek ve hayata müzikle başlayacaklar! Mutlu bireyler yetiştiren çocuk yan flüt kursu sizleri bekliyor!

Çocuklar için yan flüt kursu; müzikal beceriler kazandırmanın yanı sıra çocukların gelişimlerini de desteklemekte ince motor kasların gelişiminde büyük rol oynamaktadır.

çocuk yan flüt kursu

Tüm Çocuk Yan Flüt Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Yan Flüt Kursu programı 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, majör ve minör gamlar, yan flütte doğru tutuş pozisyonları, ses çıkarma egzersizleri, yan flüt çalma teknikleri, örnek parça egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Yan Flüt Kursu Programı

Çocuklarınıza müzik ve sanat sevgisi kazandırmanın tam zamanı! Sosyal ve eğlenceli bir ortamda çocuk yan flüt eğitimi ile ayrıcalıklı bir deneyim yaşamalarını istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, çocuklarınız uzman yan flüt eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir çocuk yan flüt kursu ile öğrenme hızlarına, ilgi düzeylerine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk yan flüt kursu eğitmenleri

Ünlü Yan Flüt Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden çocuk yan flüt eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk yan flüt kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk yan flüt kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı çocuk yan flüt kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk yan flüt kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk yan flüt kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk yan flüt eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk yan flüt eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk yan flüt kursları

Müziğe Ailenizde Yer Ayırın!

Çocuklarınızın huzur verici bir enstrüman eşliğinde boş zamanlarını değerlendirmenin nitelikli bir yolunu keşfetmesini istemez misiniz?

Çocuk yan flüt kursları ile çocuklarımıza yalnızca müzikal beceriler kazandırmakla kalmıyor, hayata pozitif bakmayı, müzikle kendilerine değer katmayı öğretiyor; boş vakitlerini doğru kullanabilecekleri ayrıcalıklı bir hobi edinmelerine olanak tanıyoruz. Gelişime en açık oldukları dönemde çocuklarınızı sanatla tanıştırın…

Çocuğunuzun gelişimini desteklemek istiyorsanız çocuk yan flüt kursları ile sanatla iç içe büyümelerini olanak verecek bir eğitim almalarını sağlayın!

Yaratıcı ve Başarılı Çocuklar…

Çocuk yan flüt kursları müzikten çok daha fazlasını barındırıyor! Çocuğunuzun yaşamında yeni bir boyut açmaya ne dersiniz?

İstatistikler gösteriyor ki çocuk flüt kursları gibi hayal gücünü geliştiren müzik ve sanat etkinliklerine katılım gösteren çocuklar hem bugün hem de yetişkin oldukları dönemlerde çok daha mutlu ve başarılı bireylere dönüşüyor! Çocuk yan flüt kursları problem çözme becerilerini geliştirdiği gibi odaklanma sürelerini de artırarak okul yaşamında başarılı olmalarına destek sağlıyor.

Sanat Akademi’de oyunla sanatı bir araya getiriyor, eğlenerek öğrenecekleri bir ortamda çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz…

çocuk yan flüt eğitimi
çocuk yan flüt eğitimleri

Erken Yaşta Sanatla Tanışan Çocuklar Daha Mutlu!

Sanatın büyüsünü erken yaşta keşfeden çocuklar hem bugün hem de gelecekte daha mutlu! Çocuk yan flüt kursları ile çocuklarınızın farklı yönlerini keşfetmesini fırsat tanıyın!

Sanat Akademi’de çocuk yan flüt kursları ile müziğin büyüleyici dünyasını çocuklarımızla birlikte keşfe çıkıyor; oyunla sanatı, eğlenceyle öğretici ders içeriklerini bir araya getiren çocuk yan flüt derslerimizde yeteneklerini göstermelerini teşvik ediyor, geleceği sanatsal ve eleştirel düşünebilen, dünyaya farklı gözlerle bakabilen çocuklara emanet ediyoruz!

Sanat Akademi olarak müzik ve sanat sevgisini her yaştan bireyin yaşamında önemli bir parça haline getiriyor, çocuk yan flüt kursları ile hayata pozitif bakan çocuklar yetiştiriyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Müziğin en saf halini çocuk yan flüt kursları ile çocuklarınız için uyarladık! Siz de çocuklarınızın müziği hissetmelerini istiyorsanız, gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk yan flüt kursu programını belirleyelim!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk yan flüt eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk yan flüt kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk yan flüt dersleri veriyoruz.

çocuk yan flüt kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk yan flüt kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk yan flüt kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Yan Flüt Kursu İle Sanatsever Nesiller Yetiştiriyoruz!

Keyifli sosyal ve kültürel aktiviteler, çocukların ilgisini çekecek ders içerikleri ve eğlenceli uygulamalarla çocuklara sanat sevgisi aşılıyor, eleştirel düşünmeyi bilen çocuklar yetiştiriyoruz! Siz de çocuklarınızın ayrıcalıklı bir sanat atmosferini erken yaşta solumasını istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuk yan flüt kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel yan flüt eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk yan flüt kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yan flüt eğitimi programını belirleyelim, keyifli bir hobi kazanmalarına destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk yan flüt kursları

Müzikle Tanıştırın!

Geleceğe umutla bakan, hayallerinin peşinden giden çocuklar yetiştirmek için çocuk yan flüt kursları ile tanıştırın, müziğin sihrine kapılsınlar!

Kayıt Ol »

Sağlıklı Sosyalleşme İmkanı Sunun!

Tıpkı sizin gibi sanatsever ailelerin çocuklarıyla birlikte sosyalleşebilecekleri ayrıcalıklı bir ortam yaratın, çocuk yan flüt kursu ile yeni insanlarla tanışsınlar, hayata karıştıklarını hissetsinler!

meb ruhsatlı çocuk yan flüt kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Yan Flüt Kursu

Sanat Akademi çocuk yan flüt eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk yan flüt kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik teknolojileri ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk yan flüt dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk yan flüt eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk yan flüt dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk yan flüt kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Yan Flüt Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk yan flüt kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk yan flüt dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan sahne gösterileri, çocuk yan flüt kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Yan flüt çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Uygulamalı çocuk yan flüt kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk yan flüt eğitimi
çocuk yan flüt eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Yan Flüt Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk yan flüt eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk yan flüt kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk yan flüt eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk yan flüt eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en ünlü müzik okullarının müfredatlarını yakından takip ederek oluşturduğumuz çocuk yan flüt dersi içerikleri ile çocuklarımızın en üst standartta eğitim aldığından emin oluyor, yaşamlarında fark yaratıyoruz!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuk yan flüt kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuk yan flüt eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik müzisyenlerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

çocuk yan flüt dersleri
çocuk yan flüt dersi

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk yan flüt eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk yan flüt kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk yan flüt eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuk Yan Flüt Kursu Yorumları

Sanat Sevgisi Aşılayın!

Geleceğin sanatı seven, yaratıcı ve eleştirel düşünme yeteneğine sahip bireylerini yetiştirin!

Öne Çıkmalarını Sağlayın!

Ayrıcalıklı bir hobi ile gelişimlerini destekleyin, iletişim becerileri ve yetenekleriyle öne çıksınlar!

Geleceğe Hazırlayın!

Çocuk yan flüt eğitimi ile hayata müzikle bakmayı öğretin, iç huzura sahip bireyler yetiştirin!

çocuk yan flüt kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk yan flüt eğitimleri verdik.

Çocuk yan flüt dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk yan flüt kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yan flüt dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk yan flüt eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Çocuk yan flüt kursu dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için yan flüt eğitimi olmak üzere müzikten dansa, oyunculuktan baleye resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk yan flüt kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk yan flüt eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk yan flüt kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk yan flüt kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk yan flüt dersi sunuyoruz!

Çocuk yan flüt kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk yan flüt kursu olarak öğrencilerimizin yan flüt başta olmak müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında isimlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve sahne şovları ile amatör müzik tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Çocuk yan flüt kursu ile miniklerin müziğin en saf halini tanımalarını sağlarken aynı zamanda farklı sanatlara yönelik aktiviteler ve sosyal etkinliklerle gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinin tadını sonuna kadar çıkarmalarını sağlıyor, eğlenmeyi ihmal etmiyoruz!

Sanat Cafe

Çocuk yan flüt eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk yan flüt eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk yan flüt derleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuk yan flüt kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler ve çocuk yan flüt kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk yan flüt eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta müzisyenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk yan flüt eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden yan flüt püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik çocuk yan flüt eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Yan flüt çalmayı ustasından öğreniyoruz!

çocuk yan flüt workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için yan flüt eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Yan Flüt Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın yaşamında anlamlı bir değişiklik yapmanın vakti geldi! Çocuk yan flüt kursu ile kendilerini ve müziğin büyülü dünyasını keşfetmelerini sağlamak, hayata mutlu bakmayı çocuklarınıza öğretmek istiyorsanız detaylı çocuk yan flüt kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden çocuk yan flüt eğitimi alsınlar!

Çocuk yan flüt kursu programının çocuklarımıza kazandırdıkları;
 • Müzik ve sanat sevgisi aşılar,
 • Sanatsal bir perspektif kazanmalarını sağlar,
 • Mutlu bir ruh hali kazandırır,
 • Sağlıklı bir sosyalleşme imkanı sağlar,
 • Yeteneklerini keşfetmelerini destekler,
 • Özgüvenlerini arttırır,
 • Müzikal okur yazarlıklarını arttırır,
 • Okul dışı aktiviteler keşfetmelerini sağlar,
 • Kişisel gelişimlerine katkı sağlar,
 • Eleştirel düşünmeyi öğretir,
 • Yaratıcılığa teşvik eder,
 • Gelişimlerini çok yönlü bir şekilde destekler,
 • Mantıksal düşünmeyi öğretir,
 • Ayrıcalıklı bir hobi kazandırır,
 • İnce motor kasları geliştirir,
 • Adaptasyonu kolaylaştırır,
 • İç huzuru arttırır.

Çocuk yan flüt kursu programımıza temel müzik bilgimizi gözden geçirerek başlayacak, bu sırada sınıf arkadaşlarımız ve enstrümanımızla kaynaşacağız. 1. Ay Çocuk Yan Flüt Kursu Programı:
 • Temel Müzik Bilgisi
 • Ağızlıkla Ses Çıkartma Egzersizleri
 • Tutuş Çalışmaları
 • Pozisyon Çalışmaları
 • Diyafram Çalışmaları
 • Üfleme Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oktav Uygulamaları
 • Notalarla Alıştırma
 • Reglaj Egzersizleri
İlk ay çocuk yan flüt dersleri ile enstrümanımızdan ses çıkarmaya başlayacak, küçük bedenlerin çıkardığı güçlü ve büyüleyici soluklarla kendi ezgilerimizi yaratacağız.

Çocuk yan flüt eğitimi yolculuğumuzun 2. ayıyla birlikte batı müziğinin ölümsüz eserlerini tanımaya başlıyoruz. 2. – 4. Ay Çocuk Yan Flüt Kursu Programı:
 • Oktav Uygulamaları
 • Notalarla Alıştırma
 • 3’leme ve Sebare Çalma Egzersizleri
 • Çarpma İşaretleri
 • Abant İşaretleri
 • Tenuto İşareti
 • Dolap İşareti
 • Gürlük Terimleri
 • Majör Gamlar,
 • Minör Gamlar
 • Gam Çeşitleri
 • Müzikte Diziler
 • Bileşik Ölçü Çeşitleri
 • Bağlı ve Dilli Çalma Teknikleri
4. ayın sonunda çocuk yan flüt dersleri ile kendi başına şarkılar çalmaya başlayan çocuklarınız sizi kendilerine bir kez daha hayran bırakacak.

Çocuk yan flüt eğitimi yolculuğumuzun sonuna gelirken kurs sonu sahne gösterimiz için repertuvar oluşturuyor, eğlenceli provalarla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. 5. – 6. Ay Çocuk Yan Flüt Kursu Programı:
 • Çift Dil Vurma Tekniği
 • Staccato Çalışmaları
 • Legato Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Alterasyon Çalışmaları
 • Klasik Türde Örnek Parça Egzersizleri
 • Pop Türünde Örnek Parça Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
6. ay itibariyle çocuk yan flüt eğitimi programımızı tamamlıyor, ayrıcalıklı bir hobi edinirken hayata müzikle bakmayı öğreniyoruz!

Çocuk Yan Flüt Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Yan flüt Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk yan flüt kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Yan Flüt Kursu Programı

Farklı türlere ait eserleri deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle birlikte icra edecek, yan flütün zengin ve huzur veren sesiyle eşsiz bir dünyanın kapılarını aralayacağız... Çocuklarınıza sanat sevgisi aşılamak istiyorsanız çocuk yan flüt kursu aradığınız fırsat!

Çocuk yan flüt kursu programı 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, majör ve minör gamlar, yan flütte doğru tutuş pozisyonları, ses çıkarma egzersizleri, yan flüt çalma teknikleri, örnek parça egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Çocuk yan flüt kursu programı çocuklara erken yaşta müzik ve sanat sevgisi kazandırmak, yaratıcılıklarını geliştirmek, keyifli bir aktiviteyle tanışmalarını sağlamak ve gelişimlerini desteklemek üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk yan flüt kursu fiziksel ve zihinsel gelişim açısından çocuklara sağladığı katkıların yanı sıra erken yaşta müzikle tanışmalarını ve sanat sevgisi kazanmalarını sağlayarak geleceğin sanatsever bireylerinin yetiştirilmesini desteklemektedir.

çocuk yan flüt eğitimi

Çocuk Yan Flüt Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk yan flüt kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk yan flüt kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Çocuk Yan flüt Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak çocuk yan flüt kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Çocuk yan flüt kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı orkestra çalışmalarında yer almış, sahne deneyimine ve akademik birikime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk yan flüt eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde yan flüt çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için yan flüt kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuklar için yan flüt kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk yan flüt kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk yan flüt kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için yan flüt kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk yan flüt kursu Florya, 10 - çocuk yan flüt kursu Bahçelievler, çocuk yan flüt kursu Ataköy, çocuk yan flüt kursu Yeşilköy, çocuk yan flüt kursu Zeytinburnu, çocuk yan flüt kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk yan flüt kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk yan flüt kursu ve diğer çocuk müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Çocuk yan flüt kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Çocuk yan flüt kursu programımızı çocuklarımızın çok yönlü gelişimini desteklemek üzere özel olarak hazırlamaktayız. Bu yönüyle çocuk yan flüt kursları; zihinsel, fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimleri açısından çocukları desteklemekte, yeni beceriler edinmelerini sağlamaktadır. İnce motor kas gelişiminde büyük bir rol oynayan çocuk yan flüt eğitimi aynı zamanda çocuklara iç disiplin kazandırarak çalışma alışkanlığı edinmelerini sağlamakta, okul başarılarını da desteklemektedir. Sağlıklı bir sosyalleşme imkanı da yaratan çocuk yan flüt kursu; çocukların özel okul değişim veya geçiş dönemlerinde yaşayabildiği adaptasyon sorunlarının üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk yan flüt kursu fiyatları

Çocuk Yan Flüt Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Yan Flüt Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Çocuklarının ayrıcalıklı bir hobi edinerek gerek sosyal yaşamda gerekse okul yaşamında öne çıkmalarını sağlayan aileler, ilgi alanlarına göre çocuk yan flüt kursu dışındaki kurs seçeneklerinden yararlanmaya devam ediyor. Siz de çocuklarınızın gelişimlerini sanatla desteklemek istiyorsanız ailelerin çocukları için en çok tercih ettiği diğer kurslarımıza göz atın!

Çocuk Yan Flüt Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk yan flüt kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk yan flüt kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk yan flüt eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında çocuk yan flüt kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk yan flüt kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Çocuk yan flüt kursu ile hayatında müziğe yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

127

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 635 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44