Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Zumba Workshop

Çocuklarınız Enerjisini Zumba İle Atacak!

Çocuklarınıza Spor ve Dans Sevgisi Kazandırın!

Çocuklarınıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak mı istiyorsunuz? Sağlıklı bir yaşama yönlendirmek ve yeni ilgi alanları keşfetmelerini sağlamak için dansı ve sporu bir araya getirdik! Siz de bir hafta sonunuzu çocuğunuzun keyifli bir aktivite yapması için ayırın…

Çocuklar için 2 saat süren bir zumba etkinliği ile onları dans ve sporun eğlenceli tarafı ile tanıştırıyoruz! Yeni arkadaşlıklar kuracakları, son yılların en güzel aktivitesi ile keyifli vakit geçirecekleri bir dans programı ile sosyalleşecekleri bir atmosfer sağlıyoruz!

Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinde yaşamları boyunca mutlulukla hatırlayacakları bir çocuk zumba workshop programı sizi bekliyor!..

Çocuklarınız eğer dans ve sporla büyürse motor gelişimleri desteklenecek, kas ve kemikleri kuvvetlenecek, çok daha aktif ve dinamik çocuklar haline gelecekler!

çocuk zumba workshop

Tüm Çocuk Zumba Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Zumba Workshop; 1 gün 2 saatlik bir dans eğitim programı olup bedensel farkındalık, nefes kontrolü, hareket koordinasyonu, kuvvet ve esneklik, anatomi bilgisi, merengue, salsa, bachata ve reggaeton müzikleri ile zumba, grupla uyumlu dans ve hareket etme gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Zumba Workshop Sanat Akademi’de!

Dans ve sporla çocuklarınızın yaşamına hem eğlenceli hem de faydalı bir dokunuşta bulunmak istemez misiniz? Uzman zumba eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir çocuk zumba kursu ile çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi düzeylerine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

çocuk zumba workshop eğitmenleri

Ünlü Zumba Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan çocuk zumba eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuk zumba atölyesi

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk zumba kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onayli çocuk zumba workshop

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı çocuk zumba workshop sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zumba kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zumba eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuk zumba kursu

Sağlıklı Bir Beden, Mutlu Çocuklar!

Son yılların en çok tercih edilen sporu zumba ile çocuklarınızın sağlıklı bir bünyeye kavuşmasını sağlayabilirsiniz! Üstelik spor yaparken müzikler ve dans hareketleri ile çok eğlenecekler!

Yeni arkadaşlıklar edinirken spor yapmanın keyfi ile tanışan çocuklar için birbirinden keyifli ve eğlenceli zumba müziklerini kapsayan bir program ile hafta sonlarınızı değerlendirecek ve çocuklarınızın sağlıklı yaşama bir adım daha yaklaşmasını sağlayacaksınız! Spor ve dansın beden üzerindeki olumlu etkileri ile tanışan çocuklar hem eğlenecek hem de birbirinden güzel dans figürleri ile hareketli bir gün geçirecek!

Çocuklarınızı spor ve dans ile tanıştırmanın en eğlenceli yolu Zumba workshop programlarımızı siz de deneyin ve çocuklarınızın sağlıklı bir yaşamı sevmesini sağlayın!

Sosyal ve Keyifli Bir Gün Geçirecekler!

Çocuklarınızı yalnızca ev ve okul hayatına mahkum etmeyin! Onların sosyalleşmesini ve farklı aktiviteleri denemelerini sağlayın!

Çocuklarınız telefon ve bilgisayar başında değil, arkadaşları ile farklı aktiviteler yaparak keyifli bir gün geçirsin, yeni arkadaşlıklar edinsin ve kahkahaları tüm ortamı sarsın! Sanat Akademi zumba workshop programlarına katılın, onlara unutamayacakları bir hediye verin! Dans ve spor dolu bir gün geçirsinler!..

Çocuklarınız zumbanın hareketli müzikleri ile enerjilerini dışarı yansıtacak ve kendilerini giderek iyi hissedecekler! Onlara en keyifli zamanı zumba ile verebilirsiniz!

çocuk zumba kursları
çocuk zumba eğitimi

Öğrenmeye Teşvik Edin!

Çocuklarınızın merak ve keşif duygusunu keyifli bir aktiviteyle güçlendirmek istemez misiniz? O halde çocuk zumba workhsop ile tanışın!

Zumbanın enerjik ruhu ile tanışan çocuklar çok daha aktif ve çok daha meraklı! Çocuk zumba atölyesi miniklerin yalnızca bedenlerini değil, zihinlerini de harekete geçirerek onları merak etmeye, keşfetmeye ve öğrenmeye yönlendiriyor, kendi öğrenme metotlarını geliştirmelerine yardımcı oluyor!..

Çocuklarınızın dansla büyümesini sağlayın, çocuk zumba atölyesi ile hem eğlensinler hem de gelişsinler!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınız için bir şeyler yapmak, mutluluklarını ve gelişimlerini desteklemek, yeni aktiviteler keşfetmelerini sağlamak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun çocuk zumba kursu programını belirleyelim, gelişimlerine birlikte destek olalım!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk zumba eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizini yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk zumba kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk zumba dersleri veriyoruz.

çocuk zumba atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk zumba kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk zumba kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Zumba Atölyesi ile Spor Yapmayı Sevecekler!

Çocuklarınızın hareketsiz ve sağlıksız bir yaşama hapsolmasını istemiyorsanız onlara erken yaşta spor ve egzersiz yapma alışkanlığı kazandırın! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve zumba eğitmenlerimizle tanışın! Biz de çocuklarınız için en uygun çocuk zumba workshop programını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi çocuk zumba workshop

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk zumba eğitimi programını belirleyelim, sağlıklı bir yeni ilgi alanları keşfetmelerine destek olalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk zumba atölyesi

Fazla Enerjilerini Atsınlar!

Çocuk zumba workshop ile dans ve spor yaparak fazla enerjilerini atsınlar, eğlenmenin ve güzel vakit geçirmenin yeni bir yolunu öğrensinler!

Kayıt Ol »

Yaşıtlarıyla Sosyalleşsinler!

Çocuk zumba atölyesi ile çocuklarınıza yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri sağlıklı bir ortam sunun, iletişim yeteneklerini geliştirirken kendilerini daha mutlu hissetsinler!

meb ruhsatlı çocuk zumba kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Zumba Workshop

Sanat Akademi çocuk zumba eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk zumba kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun çocuk zumba dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk zumba eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk zumba dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Çocuk zumba kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Zumba Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız çocuk zumba kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk zumba dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, çocuk zumba kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı çocuk zumba kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı çocuk zumba eğitimi
çocuk zumba eğitimleri

Uluslararası Standartta Çocuk Zumba Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 350’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zumba kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk zumba eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk zumba eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuk zumba workshop programımız kapsamında çocuklarımıza keyifli bir deneyim ve ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlayacak gelişimsel bir program sunmak adına programlarımızı Avrupa’nın en iyi dans okullarının müfredatlarını inceleyerek oluşturuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk zumba workshop sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuk zumba atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk zumba workshop sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

çocuk zumba dersi

Çocuk Zumba Kursu Yorumları

Güzel Bir Hafta Sonu Armağan Edin!

Çocuklarınızın yüzünü güldürecek bir etkinliğe katılmalarını sağlayın, eğlenmeye doysunlar!

Bedenlerini Esnetsinler!

Çocuk zumba workshop programıyla dans ederek güçlenecek ve bedenlerini esnetecekler!

Kendilerini Keşfetsinler!

Vücutlarının sınırlarını aşsınlar, çocuk zumba atölyesi ile dansa ve sanata olan ilgilerini keşfetsinler!

çocuk zumba workshop mezunları

370+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk zumba eğitimleri verdik.

Çocuk zumba workshop için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zumba dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir çocuk zumba eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Çocuk zumba workshop dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için zumba eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Çocuk zumba kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk zumba eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk zumba workshop

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi çocuk zumba kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir çocuk zumba dersi sunuyoruz!

Çocuk zumba kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuk zumba kursu olarak öğrencilerimizin zumba başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Spor ve dansı bir araya getiren çocuk zumba dersleri ile çocuklarımıza sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırırken bununla yetinmiyor, kültürel ve sosyal aktivitelerle gerçek bir sanat atmosferinin tadını çıkarmalarını sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Çocuk zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zumba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak zumba ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuk zumba workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için zumba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuk Zumba Workshop Detaylı Eğitim Programı

Dans ve sporla çocuklarınızın hayatını değiştirmek, yaşamları boyunca unutamayacakları eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamak istiyorsanız detaylı çocuk zumba workshop programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlayın!

Çocuk zumba workshop programının çocuklarımıza kazandırdıkları;
 • Eğlenceli bir gün geçirirler,
 • Yaşıtlarıyla sosyalleşme imkanı bulurlar,
 • Dansa ilgi duymaya başlarlar,
 • Spor ve egzersiz yapma alışkanlığı kazanırlar,
 • Vücutlarını forma sokarlar,
 • Kas ve kemik gelişimleri desteklenir,
 • Güçlenirler,
 • Esneklik kazanırlar,
 • Bedensel farkındalıklarını arttırırlar,
 • Okul ve sınav stresinin yükünü hafifletirler,
 • Metabolizma hızları artar,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı edinirler,
 • Motor gelişimleri desteklenir,
 • Farklı sosyal çevrelere daha kolay uyum sağlarlar,
 • Sanata olan ilgileri artar.

Önce bedenimizi tanıyoruz! Hareketlenmeye başlamadan önce ısınıyor ve zumbanın kanımızı kaynatan enerjisi ile tanışmadan önce kaslarımızı esnetiyoruz... Çocuk Zumba Workshop 1. Bölüm Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahnede Duruş
 • Zumbanın Tarihi
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Zumba, Salsa, Reggaeton, Bachata Dans Müzikleri ve Hareketleriyle Zumba
 • Fitness Hareketleri İle Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri ile Zumba
Çok eğlendiğimiz zumba workshop programına başlarken ilk bölümde hareket koordinasyonumuzu sağlamak için kendimizi hazırlamış oluyoruz!

Dans etmeye başlıyoruz! Koreografilerle eğleniyor farklı dansların figürlerini tanıyoruz, bedenimizi zumba müzikleriyle uyum içinde kullanıyor ve dans etmekten büyük keyif alıyoruz. Çocuk Zumba Workshop 2. Bölüm Programı:
 • Dans Müzikleri ile Zumba
  • Merengue Müzikleri ile Zumba
  • Salsa Müzikleri ile Zumba
  • Reggaeton Müzikkleri ile Zumba
  • Bachata Müzikleri ile Zumba
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Temel Zumba Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Grupla Uyumlu Dans Etme
 • Hareket Kombinasyonları
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Zumba Koreografisi
Zumba workshop programı ile eğlencenin doruklarına çıkan çocuklarınızın neşesi size de mutluluk verecek!

Çocuk Zumba Workshop Programı – 370’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 370’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Çocuk Zumba Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zumba kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Çocuk Zumba Workshop Programı

Zumba ile çocuklarımızın eğlenmesini sağlıyor, onlara dans ederken spor yapma imkanı sunuyoruz! Keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyor, yaratıcılıklarını serbest bırakan özgür bir hafta sonu vadediyoruz!

Çocuk zumba workshop; 1 gün 2 saatlik bir dans eğitim programı olup bedensel farkındalık, nefes kontrolü, hareket koordinasyonu, kuvvet ve esneklik, anatomi bilgisi, merengue, salsa, bachata ve reggaeton müzikleri ile zumba, grupla uyumlu dans ve hareket etme gibi konu başlıklarını içermektedir.

Çocuk zumba workshop programı; çocukların yeni ilgi alanları keşfetmelerini sağlamak, sağlıklı gelişimlerini desteklemek, kas ve kemiklerini güçlendirmek, fiziksel ve iletişimsel kazanımlar edindirmek için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk zumba workshop; çocukların rutin alışkanlıklarının dışında yeni eğlenme yolları öğrenmesini sağlamakta, hayatlarına renk katmaktadır.

çocuk zumba eğitimi

Çocuk Zumba Workshop Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuk zumba workshop programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı çocuk zumba workshop sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı çocuk zumba kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Çocuk zumba workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü zumba dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak çocuk zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde zumba yapmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, zumbadan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuk zumba workshop sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Çocuk zumba kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk zumba kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuk zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk zumba kursu Florya, çocuk zumba kursu Bahçelievler, çocuk zumba kursu Ataköy, çocuk zumba kursu Yeşilköy, çocuk zumba kursu Zeytinburnu, çocuk zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk zumba workshop ve diğer çocuk dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak çocuk zumba kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk zumba atölyesi fiyatları

Çocuk Dans Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Dans Atölyesi Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk dans workshop ile eğlenceli ritimler eşliğinde dans etmenin büyüsüne kapılan çocuklarımız farklı dans ve sanat eğitimleri ile yolculuklarını sürdürüyor! Siz de çocuklarının her zaman yanında olan anne babaların çocuklarının ilgi alanlarına göre seçtiği diğer kurslara bir göz atın!

Çocuk Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında çocuk dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Çocuk dans atölyesi ile yeni bir ilgi alanı keşfeden yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

133

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 665 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44