Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Yeni Bir Kariyere Ne Dersiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Olmak İsteyenlere Özel Meslek Edindirme Kursları! Sanat Akademi Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Mucizevi anları fotoğraf karelerine sığdırmak istemez misiniz? Doğum fotoğrafçılığı kursu ile yeni bir kariyere merhaba deyin!

Mesleğinizin size uygun olmadığını düşünüyor ve tutkunu olduğunuz fotoğrafçılığı kariyer olarak edinmeyi mi planlıyorsunuz? Doğum fotoğrafçılığına ilgi duyuyor, mesleki bilgi ve beceri edinmeyi mi istiyorsunuz? Doğum fotoğrafçılığının çekim tekniklerinden albüm tasarımına kadar tüm detaylarını öğreneceğiniz Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu ile tanışın!

Başarılı bir doğum fotoğrafçısı olarak adınızdan söz ettirmek için alanında uzman eğitmenlerden, uygulama ağırlıklı derslerle öğrenme hızınıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir doğum fotoğrafçılığı eğitimi almanın tadını çıkarmaya hemen başlayın!

Doğum fotoğrafçılığı kursları; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve kariyerini fotoğrafçı olarak sürdürmek isteyenlere; makine ayarları, ışık, kompozisyon, yaratıcılık, yeni doğan çekimi ve albüm tasarımı gibi mesleki bilgiler kazandırmaktadır.

doğum fotoğrafçılığı kursu

Tüm Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve doğum fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden doğum fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü doğum fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan albüm tasarımına, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detaylara hakim olacakları özel bir atölyedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Sanat Akademi

Doğum fotoğrafçılığının tekniklerini öğrenmek, yeteneklerinizden kazanç sağlamak veya kendinize yeni bir kariyer fırsatı yaratmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel doğum fotoğrafçılığı eğitimleri ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

doğum fotoğrafçılığı kursu eğitmenleri

Ünlü Doğum Fotoğrafçıları

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılarından, eğitmenlerinden ve fotoğraf sanatçılarından doğum fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
doğum fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Doğum fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı doğum fotoğrafçılığı kursu

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı doğum fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında doğum fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların fotoğrafçılık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden doğum fotoğrafçılığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

doğum fotoğrafçılığı kursları

Mesleğiniz Sizi Yansıtmıyor Mu?

Kariyer planlamanızı yanlış yaptığınıza mı inanıyorsunuz? Yoksa yıllardır yaptığınız işinizden artık sıkıldınız mı? Doğum fotoğrafçılığı kursu çözümünüz olabilir…

Değişim için asla geç olmadığını biliyorsunuz değil mi? Tutkularınızın peşinden gitmek, sizi yansıtan bir mesleğe sahip olmak ve yeteneklerinizle kariyerinize yön vermek için geç değil! Yeter ki isteyin ve daha fazla vakit kaybetmeden harekete geçin. Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi ile kariyerinizi yeniden planlayın.

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi ile fotoğrafçılık tutkunuzu kariyere dönüştürün, hobinizden para kazanmaya başlayın...

Yeteneklerinize Yatırım Yapın!

Fenomen bir doğum fotoğrafçısı olmak, anne babaların güvenini kazanabilmek istiyorsanız doğum fotoğrafçılığı eğitimi ile kendinizi geliştirin.

Doğum fotoğrafçılığı kursları ile öğrencilerimize yalnızca doğumhane ve hastane ortamının zorlu şartlarında fotoğraf çekmek için gerekli teknikleri aktarmakla yetinmiyor, aynı zamanda başta anne baba ve bebek olmak üzere sağlık çalışanları ve hastane personelleri ile doğru iletişim kurmayı da öğretiyoruz. Konsept oluşturmayı, fotoğraf seçmeyi ve Photoshopla Retouch yapmayı öğrenerek kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına destek oluyoruz.

Geleceğin başarılı doğum fotoğrafçılarını yetiştiriyor, Sanat Akademi olarak öğrencilerimiz aracılığıyla mucizevi anları ölümsüzleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelin, siz de hayallerinizi akademide gerçekleştirin.

doğum fotoğrafçılığı eğitimi
doğum fotoğrafçılığı eğitimleri

Profesyonel Doğum Fotoğrafçısı Olun!

Neden sevdiğiniz işi yapmıyorsunuz? “Yapamazsın.” diyenlere inat, tutkularınızın peşinden koşun, ünlü bir doğum fotoğrafçısı olun…

Doğum fotoğrafçılığı kursları ile yeteneklerinizi mesleki düzeye taşıyın, gelişiminizi sürdürmeye ara vermeyin, tutkunuzu kariyeriniz haline getirin. Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılığı kursu programıyla mesleğinizin tüm detaylarına hakim olacak, stüdyonuzu açarak sektörün tercih edilen doğum fotoğrafçılarından biri olacaksınız!

Gelecek hedeflerinizi doğum fotoğrafçılığı üzerine planladıysanız fazla vakit kaybetmeden harekete geçin, doğum fotoğrafçılığı eğitimi alarak sektöre hızlı bir adım atın.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Doğum fotoğrafçılığına ilgi duyuyor ancak bu mesleğin size uygun olup olmadığını bilmiyor musunuz? Hayallerinizin peşinden gidecek cesareti bulamıyor musunuz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun doğum fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre doğum fotoğrafçılığı kursu alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun doğum fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre doğum fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan doğum fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

doğum fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi doğum fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Doğum fotoğrafçılığı kursu sonrası stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize kişiye özel kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Doğum Fotoğrafçılığı Mesleğiniz Olsun! Tutkunuza Kulak Verin! Sanat Akademi Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen doğum fotoğrafçılığı kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Doğum fotoğrafçılığı kursu ile yeni kariyerinize merhaba deyin!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi doğum fotoğrafçılığı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik doğum fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
doğum fotoğrafçılığı kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı doğum fotoğrafçılığı eğitimleri ile deneyim kazanın, uzmanlaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Beğenilen Bir Doğum Fotoğrafçısı Olun!

Mesleki doğum fotoğrafçılığı kursu programıyla mesleğinizin tüm sırlarına vakıf olun, sektöre hızlı bir giriş yaparak rakiplerinizin arasından sıyrılın, tercih edilen bir doğum fotoğrafçısı olun!

meb ruhsatlı doğum fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir doğum fotoğrafçılığı kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan doğum fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan doğum fotoğrafçılığı eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için stüdyoda uygulamalı doğum çekimi, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Doğum fotoğrafçılığı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi

Doğum fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız doğum fotoğrafçılığı kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Doğum fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız doğum fotoğrafçılığı kurslarımızda pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı doğum fotoğrafçılığı dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Doğum fotoğrafçılığı ekipmanlarını kullanacağınız stüdyo çekimleri, doğum fotoğrafçılığı kursu sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile doğum fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Doğum fotoğrafçılığı, bolca pratik yaparak ve deneyim kazanarak öğrenilir! Öğrencilerimizi mesleklerinde uzmanlaştıracak doğum fotoğrafçılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı doğum fotoğrafçılığı eğitimi
doğum fotoğrafçılığı dersi

Uluslararası Doğum Fotoğrafçılığı Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan doğum fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 950’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz doğum fotoğrafçılığı kursu metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, doğum fotoğrafçılığı eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarılı bir doğum fotoğrafçısı olmanız için dünyanın en iyi fotoğraf okullarının doğum fotoğrafçılığı kursları değerlendirilerek hazırlanmış olan doğum fotoğrafçılığı eğitimi programımızda ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

+380 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi alan 380’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Doğum fotoğrafçılığı kursu sonrası sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; doğum fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar. Türkiye’nin önde gelen dergilerinde, ajanslarında çalışan doğum fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimiz kariyerlerini sağlam adımlarla inşa ediyorlar.

Sektörün tercih edilen doğum fotoğrafçıları arasına giren öğrencilerimiz, anne ve babaların mutluluklarına ortak olurken profesyonel ve başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyorlar. Sanat Akademi olarak bizler de her zaman ve her koşulda yanlarında oluyoruz!

doğum çekimi
doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere doğum fotoğrafçılığı kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel doğum fotoğrafçısı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek doğum fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmaları için ihtiyaç ve beklentilerine en uygun fotoğrafçılık eğitimlerini belirliyoruz.

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu olarak stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak doğum fotoğrafçılığını hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

İş İmkanı

Doğum fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Doğum fotoğrafçılığı eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize Sanat Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, doğum fotoğrafçılığını meslek olarak yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde doğum fotoğrafçılığı kursu eğitmeni ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

doğum fotoğrafçılığı dersleri
doğum çekim eğitimi

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Doğum fotoğrafçılığı yapmak isteyen ancak henüz fotoğraf makinesini almamış olan öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Doğum fotoğrafçısı olmayı amaçlayan ve mesleğine en uygun fotoğraf makinesi ve ekipmanları almak isteyen, fotoğraf makinesini değiştirmeyi düşünen doğum fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize branşlarına ve fotoğraf stillerine uygun makine seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ekipman ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğrafçılık yolculuğunda en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı doğum fotoğrafçılığı kursu eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize doğum fotoğrafçılığı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece doğum fotoğrafçılığı kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere kişisel ve mesleki becerilerini geliştirecekleri eğitimler vererek rakiplerinden sıyrılmalarını sağlıyoruz.

doğum fotoğraf çekimi kursu

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Öğrenci Yorumları

Doğum Fotoğrafçısı Olmak mı İstiyorsunuz?

Doğum fotoğrafçısı olmak istiyor istiyor ancak bu mesleğin size uygun olup olmadığına emin olamıyor musunuz?

İlk Adımı Sanat Akademi ile Atın!

Sanat Akademi’den doğum fotoğrafçılığı eğitimi ile mesleki bilgi ve beceri kazanın, başarılı bir doğum fotoğrafçısı olun.

Ünlü Doğum Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Doğum fotoğrafçılığı mesleğinde uzmanlaşın, anne – baba adaylarının bir numaralı yeni doğan fotoğrafçısı olun!

doğum fotoğrafçılığı kursu mezunları

950 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize doğum fotoğrafçılığı eğitimleri verdik.

Doğum fotoğrafçılığı dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah doğum fotoğrafçılığı kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel doğum fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce öğrenciye doğum fotoğrafçılığının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Doğum fotoğrafçılığında mesleki bilgi ve deneyim kazanmak, profesyonel bir fotoğrafçı olarak sektördeki yerinizi almak için siz de Sanat Akademi ailesine katılın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Fotoğraf dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan ve eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da merak salan öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, Sanat Akademi’de yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayal gücünüzü genişletecek, başarma güdünüzü artıracak eğitimler sizi bekliyor.

Doğum fotoğrafçılığı kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla her zaman iç içe olun.

doğum fotoğrafçılığı
sosyal etkinlikler doğum fotoğrafçılığı kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Doğum fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin ünlü doğum fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Doğum fotoğrafçılığı kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünen öğrencilerimiz için keyifli ve kendilerini geliştirecekleri bir doğum fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece doğum fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Doğum fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
doğum fotoğrafı çekmek

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Doğum fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve doğum fotoğrafçılığı eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir doğum fotoğrafçısı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin doğum fotoğrafı sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Doğum fotoğrafçılığının ustalarının sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından doğum fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

doğum fotoğrafçılığı workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Doğum fotoğrafçılığı eğitimlerimizden eğlenceli anları, yeni doğan fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Doğum fotoğrafçısı olarak ailelerin mutluluklarına ortak olmak, yeteneklerinizi keşfederek kariyerinizi şekillendirmek için Türkiye’nin en çok tercih edilen doğum fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi ile tanışın! Doğum fotoğrafçılığı eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak mesleğinize hemen başlayın!

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi makine ve ekipman bilgisi ile başlıyor. Ailelerin en özel anlarından birini ölümsüzleştirirken nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenin. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm Programı:
 • Doğum Fotoğrafçılığı İçin Hangi Marka Ve Model Fotoğraf Makinesini Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Doğum Fotoğrafçılığında Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka Ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Doğum Çekimleri Manuel Modda Mı Yapılır?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Modlar Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Doğumhanede Ve Stüdyo Çekimlerinde ISO Kaç Olmalıdır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • Ölçüm Modları Işığa Göre Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir + Ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 Ve 1:1 Nedir Ve Doğum Fotoğrafı Çekimlerinde Hangisi Kullanılmalı?
Doğum fotoğrafçılığı kursu ilk haftasında mesleğiniz için gerekli olan makine ve ekipman bilgisi edineceksiniz. Uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pratiğe aktaracaksınız. Keyifli bir doğum fotoğrafçılığı eğitimi bizi bekliyor!

Doğumhanede fotoğraf çekim tekniklerini öğrenerek devam ediyoruz. Hastanelerin prosedürlerini, doğumhane poz türleri ve ışıkları hakkında bilgi ediniyoruz. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Hastaneye Giriş Yaparken Hangi Bilgiler İşimize Yarar?
 • Doğum Nasıl Bir Süreçtir?
 • Doğum Şekilleri Nelerdir?
 • Doğum Şekillerine Göre Bir Fotoğraf Çekiminin Planını Yaparız?
 • Doğum Öncesi Ve Sonrası Çekim Hazırlıkları Nasıl Yapılır?
 • Doğum Çekimi Sırasında Karşılaşılacak Zorluklar Nelerdir?
 • Hastane Çekimi Nasıl Ve Hangi Aşamalardan Oluşur?
 • Işık, Renk, Kontrast Ameliyathane Ortamında Ne Kadar Önemli?
 • Doğumhane Ve Ameliyathaneye Girerken Hangi Objektifleri Ve Ekipmanları Almalıyız?
 • Ameliyathanedeki Işık Kaynakları Nasıldır Ve Fotoğrafa Etkiler?
 • Doğumhane Ve Ameliyathane Ortamında Makinenin Ortalama Değerleri Ne Olmalıdır?
 • Anne Ve Baba Adayını Nasıl Pozlandırmak Gerekir?
 • Doğumhane Ve Ameliyathane Ortamında Hangi Açılardan En İyi Fotoğrafı Elde Ederiz?
 • Her Hastanenin Doğumhane Ve Ameliyathane Bölümlerine Girebilir Miyiz?
1.hafta doğum fotoğrafçılığı kursu sonunda hastane ve doğum fotoğrafı çekimlerinde kullanacağınız makine ve ekipmanlara hakim olacak, kamera ayarlarınızı yapmayı öğreneceksiniz.

Uygulama doğum fotoğrafçılığı dersi başlıyor! Hastane odası, ikramlıklar, bebeğin ilk anları, anne – baba ve bebek fotoğrafları ile kalabalık aile fotoğrafları nasıl çekilir, uygulamalı öğreniyoruz. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta Programı:
 • Doğum Sonrasında Fotoğrafçıyı Neler Bekler?
 • Bebek Bakım Odasında Hangi İşlemler Yapılır?
 • Bebek Bakım Odasında Hangi Anları Fotoğraflamak Önemlidir?
 • Hastane Odası Çekimlerinde Hangi Objektifler Kullanılır?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır Ve Fotoğrafa Etkisi Nedir?
 • Hastane Odasında Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Pozlama Nedir Ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Hastane Odasının Çekimi Yapılmalı Mıdır?
 • Oda Süslemesi Yapıldıysa Süslemelerin Ve İkramlıkların Fotoğrafı Nasıl Çekilmelidir?
 • Ailenin Bebeğini İlk Gördüğü Anlarda Fotoğrafçı Ne Yapmalı?
 • İlk Emzirme Fotoğrafı İçin Aileden İzin Alınmalı Mı?
 • İlk Emzirme Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Doğum Sonrası Anne Ve Babayla Doğru İletişim Nasıl Kurulur?
 • Anne, Baba Ve Bebek Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Doğum Sonrası Aile Pozları Ne Zaman Çekilmelidir?
 • Doğum Sonrası Çekimine Yakın Aile Fertleri Dahil Edilir Mi?
 • Anne, Baba Ve Bebeğe Nasıl Pozlar Verdirmeliyiz?
 • Bebeğin Ve Ailenin Sağlığı İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Doğum fotoğrafçılığı kursu 2.haftası ile bebekle ilk karşılaşmadan akraba fotoğrafı çekimlerine kadar hastanede gerçekleştireceğiniz fotoğraf çekimleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. İyi bir doğum fotoğrafçısı mesleği ile ilgili her şeyi bilmeli!

Stüdyoda yenidoğan çekimi yaparak mesleğinizin sırlarını öğrenmeye devam edeceksiniz! Işığı ve ekipmanları kullanmada, dekor ve konsept hazırlamada deneyim sahibi olacaksınız. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta Programı:
 • Yenidoğan Çekimleri Ne Zaman Yapılır?
 • Yenidoğan Çekim Teknikleri Nelerdir?
 • Çekim Öncesi Hazırlık Aşamaları Nelerdir?
 • Çekim Planı Nasıl Hazırlanır, Aile İle İletişim Nasıl Sağlanır?
 • Stüdyoda Hangi Makine Ve Objektifler Kullanılır?
 • Bebeğin Portre Çekimi İçin Hangi Lensi Kullanmalısınız?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Sahneye Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Stüdyoda Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır Ve Fotoğrafa Etkisi Nedir?
 • Stüdyoda Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Sahneye Göre AF Yönetimi Nasıl Kullanılır?
 • Sahneye Göre Çekim Stilinin Keskinlik Ve Doygunluk
 • Yaratmadaki Önemi Nedir?
 • Doğru Pozlama Nedir Ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Hangi Işık Kaynakları Kullanılır?
 • Işığa Göre Bebek Nasıl Konumlandırılır?
 • Kompozisyon Nasıl Oluşturulur Ve Fotoğrafa Etkisi Nedir?
 • Yenidoğan Çekimlerinde Kullanılan Kıyafetler, Aksesuarlar Ve Dekorlar Nelerdir?
 • Yenidoğan Çekimlerinde Renklerin Önemi Nedir, Nasıl Kullanılmalıdır?
 • Anne-Baba Nasıl Giyinmelidir?
 • Çekime Gelirken Neler Getirmeliler?
 • Çekim Kaç Dakika Sürmelidir?
 • Bebeği En İyi Ve Sağlıklı Şekilde Nasıl Tutup Pozlandırmalıyız?
 • Bebek Kundaklama Çeşitleri Nelerdir Ve Hangi Pozlar Çekilir?
 • Bebek Nasıl Sakinleştirilir?
 • Bebeğin Baş, Omuz Ve Bedenini Fotoğrafın Mesajına Göre Nasıl Konumlandırırız?
 • Bebek Portre Çekimi İçin Hangi Açılar Göze Daha Hoş Gelir?
 • Anne, Baba Ve Bebek Pozları Nasıl Çekilir?
 • En Özel Ve Anlamlı Kareleri Nasıl Yakalarız?
3.hafta doğum fotoğrafçılığı kursu sonunda mesleğinizi başarıyla yapmak için gerekli tüm bilgi ve deneyime sahip olacak, stüdyoda çekim yapmada ve aileyle iletişim kurmada uzmanlaşacaksınız.

Doğum ve yenidoğan albümü hazırlamanın yollarını öğrenerek devam ediyoruz. Fotoğraf nasıl seçilir, hangi baskı formatı en iyisidir, aile ile nasıl iletişim kurulur, anlatıyoruz… Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta Programı:
 • Yeni Doğan Ve Bebek Albümü Tasarımlarında Görsel Standartlar Nelerdir?
 • Albüm Çeşitleri Neler?
 • Hangi Albüm Ebatlarını Tercih Etmeliyiz?
 • Albüm Setleri Nasıl Oluşturulur?
 • Albüm Satışında Fiyatlandırmayı Nasıl Yapmalıyız?
 • Yenidoğan Ve Bebek Fotoğrafçısı Olarak Çalışma Prensiplerimizi Nasıl Belirleriz?
 • Albüm İçin Fotoğraf Seçimi Nasıl Yapılmalıdır Ve Aileye Hangi Formatta Teslim Edilmelidir?
 • Çekilen Fotoğrafları Ne Kadar Sürede Aileye Teslim Etmek Gerekir?
 • Teslimat Nasıl Yapılır?
 • Teslimat Kargo İle Yapılırsa Ödeme Kime Aittir?
 • Aileler Hangi Yollarla Seçtikleri Fotoğrafları Sizlere Gönderirler?
 • Seçilen Fotoğraflar İçin Albüm Nasıl Tasarlanmalıdır?
 • Tasarımı Yapılmış Albüm İçin Aileden Nasıl Onay Alınır?
 • Nerede Ve Nasıl Baskı Yapılır?
 • Baskı Merkezleriyle Anlaşma Yapmak Gerekir Mi?
 • Basılacak Olan Albümlerin Ödemesi Nasıl Gerçekleşir?
 • Albümler Baskıdan Çıkınca Kimin Adresine Gönderilir?
 • Zor Müşterilerle Nasıl İletişim Kurulur?
 • Memnuniyet Nasıl Sağlanır?
 • Beğenilmeyen Albümlerin Tasarımı Tekrar Yapılır Mı?
4.hafta doğum fotoğrafçılığı kursu ile birlikte albüm tasarımına dair her şeyi öğrenmiş olacak, ailelere güzel fotoğraflar teslim ederek mutluluklara ortak olacaksınız.

İyi bir doğum fotoğrafçısı olmak için Photoshop bilmeniz şart! Yenidoğan fotoğraflarını düzenleyerek çekim hatalarımızı ve fotoğraflarda oluşan kusurları gidermeyi öğreniyoruz. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta Programı:
 • Adobe Photoshop Nedir, Özellikleri Nelerdir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının; Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Çalışma Alanını Nasıl Düzenleriz?
 • Görüntü Araçları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?
 • Gürültü(Noise) Nasıl Azaltılır?
 • Yenidoğan, Anne Ve Aile Fotoğraflarındaki Hataları Nasıl Düzeltirsiniz?
 • Keskinlik Ve Görüntü Boyutlandırma Nedir?
 • Renk Tonları Nelerdir?
 • Işık Ve Kontrast Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Levels Ve Curves Nasıl Kullanılır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • Siyah Beyaz Ve HDR Tonlamalar Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Yeni Doğan Fotoğraflarını Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
 • Fotoğraf Nasıl Kaydedilir?
Doğum fotoğrafçılığı eğitimi 5.haftasında; aileleri mutlu edecek fotoğraflar için Photoshop programını kullanmayı öğrenmeye başlamış olacak, renk ve ton ayarlarını yapabilecek, fotoğraflarınızı boyutlandıracaksınız.

Stüdyoda çektiğimiz yeni doğan fotoğraflarını düzenleyerek Photoshop derslerimize devam ediyoruz. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta Programı:
 • Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Maskeleme İle Alan Derinliği Nasıl Yaratılır?
 • Action Nedir, Nereden Bulunur, Nasıl Yüklenir?
 • Action Kaydetme Ve Plugin Nedir?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Temel Retouch Teknikleri Nelerdir?
 • Anne Ve Bebekte Hangi Retouch Teknikleri Kullanılmalı?
 • Sivilce Nasıl Alınır?
 • Göz Altı Torbalarını Ve Morlukları Yok Etmek İçin Neyi Bilmelisiniz?
 • Gözleri Nasıl Renklendiririz, Nasıl Aydınlatırız Ve Parlatırız?
 • Göz Renklendirme, Kirpik Ve Göz Farı Ekleme, Allık Ekleme, Dudak Renklendirme Ve Dolgunlaştırma, Liquify Ve Kullanımı (Burun Estetiği), Yüz Pürüzsüzleştirme, Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?
 • Fotoğraf Nasıl Keskinleştirilir?
 • Fotoğrafa İmza Nasıl Atılır Ve Paylaşılır?
6.hafta doğum fotoğrafçılığı kursları ile fotoğraflarınıza kusursuz bir görünüm kazandırmanın yollarını öğrenmiş olacaksınız. Ailelere yıllarca saklayacakları yenidoğan çekimleri teslim edeceksiniz.

Bolca uygulama zamanı! Retouch dersimizde hastane, anne – baba ve yenidoğan fotoğraflarınızı düzenlemeye devam edeceksiniz.

Doğum fotoğrafçılığı kursu 7.haftasında; öğrendiğiniz Photoshop tekniklerini uygulama imkanı bulacaksınız. Retouch uygulama haftamızda Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Layer ve maskeleme adımlarıyla birlikte anne ve bebeğin yüzünü pürüzsüzleştiriyor, sivilceleri ve gözaltı morluklarını yok ediyor, gözleri renklendiriyor, anneye makyaj yaparak doğumun etkilerinin fotoğrafa yansımasını engelliyor, fotoğraf keskinleştirmenin etkili fotoğraflar elde etmedeki farkını görüyoruz. Yenidoğan, anne ve aile fotoğraflarımıza çerçeve ve imza ekleyerek albüm tasarım stilimizi belirliyor, ailelerin yıllarca mutlu bir anı olarak saklayacakları ilk albümlerimizi hazırlamış oluyoruz.

7.hafta doğum fotoğrafçılığı eğitimleri sonunda sahaya çıkmaya hazır bir fotoğrafçı olacak, sektöre sağlam bir giriş yapacaksınız. Mesleğinizin eğitimini aldığınız çok belli olacak!

Doğum fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapmanın sırlarını öğreneceğiniz bir ders sizi bekliyor! Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Doğum Fotoğrafçılığı Nasıl Bir Meslek?
 • Doğum Fotoğrafçılığından Para Kazanılır Mı?
 • Markanızı Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Başarılı Girişimlerin Ortak Özelliği Ne?
 • Stüdyo Nasıl Kurulur?
 • Hangi Belgelere İhtiyacınız Var?
 • Yasal Süreçler Neler?
 • Hangi Makine, Ekipman ve Malzemeleri Almalısınız?
 • Stüdyonuzu Online Platformlarda Nasıl Duyurmalısınız? Dijital Dünyanın Farkında Mısınız?
 • Online Olmak Pazarlama Stratejinize Ne Katar?
 • Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?
 • Doğum Fotoğrafçısı Olarak Sosyal Medya Kanallarını Nasıl Kullanmalısınız?
 • Sosyal Medya Hesaplarınızda Fark Yaratacak Profili Nasıl Oluşturmalısınız?
 • Instagram Ve Facebook Algoritması Nedir Ve Nasıl Çalışır?
 • Kendi Altın Gün Ve Saatlerinizi Nasıl Keşfedersiniz?
 • Reklam, Tanıtım Ve Sponsorlu Yayın Çalışmalarınızı Kimlerle, Nasıl Yapmalısınız?
 • Post Ve Story İçin Sponsorlu Yayın Oluşturmanın Sırları Neler?
 • En Fazla Ve En Doğru Kitleye Ulaştıracak Reklam Modelleri Neler?
 • Hedef Kitlemizin Etkin Olduğu Sosyal Mecraları Nasıl Bulacağız?
 • Hedef Kitlenin İlgisini Çekmek Ve Etkileşimi Arttırmak İçin Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube Sayfalarının Profil Ve Paylaşım Görsellerini Nasıl Tasarlamalıyız?
Sosyal medyada bilinen bir doğum fotoğrafçısı olmak için atacağınız adımları dijital pazarlama uzmanlarından öğrenecek, fotoğraflarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacaksınız.

Fenomen bir doğum fotoğrafçısı olmanın tekniklerini anlatacağımız son haftamızda sektörün tercih edilen doğum fotoğrafçısı olmak için her şeyi biliyor olacaksınız. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 7.Hafta 3.Bölüm Programı:
 • Sosyal Medyada Nasıl Hitap Edilir?
 • Yaratıcı Reklam Spotları Oluşturmak İçin Güçlü Bir Beyin Ekibi Nasıl Kurulur?
 • Kendini Okutan Ve Paylaştıran İçerik Nasıl Yazılır?
 • Doğum Fotoğrafçısı Olarak Kişisel Ve Kurumsal Markanıza Nasıl Güven Kazandırırsınız?
 • Sosyal Medya Sayfalarınızın Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Gizli Yollar Neler?
 • Daha Çok Beğeni Ve Etkileşim Almak İçin Pazarlama Ve Paylaşım Diliniz Ne Olmalı?
 • Rakiplerinizi Nasıl Analiz Edersiniz Ve Onlara Karşı Hangi Tanıtım Silahlarınızı Kullanmalısınız?
 • Kısa Ve Uzun Vadede Sosyal Medya Hedefleri Nasıl Belirlenmeli?
 • Dolaylı Yoldan Müşteri Kazanmak İçin Hangi Psikolojik Yöntemleri Kullanmalısınız?
 • Gelen Müşterileri Kaçırmamanın Yolları Ve Etkin İkna Teknikleri Neler?
 • En İyi Yenidoğan Ve Bebek Fotoğraflarınızla Portföyünüzü Nasıl Oluşturacaksınız?
 • Anne Ve Baba Adaylarını Etkileyecek Sunumların Püf Noktaları Neler?
Doğum fotoğrafçılığı eğitimi sonunda adından söz ettiren bir doğum fotoğrafçısı olmanızı sağlayacak çekim tekniklerinden dijital pazarlama sırlarına kadar tüm bilgi ve deneyime sahip olacaksınız. Haydi, mesleğinizi yapma zamanı…

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 950’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Doğum fotoğrafçılığı kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen eğitimlerimizle bugüne kadar binlerce fotoğraf tutkununa doğum fotoğrafçılığının teoriğini ve pratiğini aktardık.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Beğenilen ve tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak ister misiniz? Fotoğraf tutkunuzu mesleğiniz haline getirmek için Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu ile ilk adımınızı atın!

Doğum Fotoğrafçılığı Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.ve 3.hafta Stüdyoda Doğum Çekimi Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1,5 saatlik Girişimcilik ve Dijital Pazarlama Dersi, 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve doğum fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar ile sektöre yeni giren ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden doğum fotoğrafçılarının katılabileceği, ünlü doğum fotoğrafçılarından işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan albüm tasarımına, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detaylara hakim olacakları özel bir atölyedir.

Her yıl doğum fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

doğum fotoğrafçılığı eğitimi

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Doğum fotoğrafçılığı kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim tekniklerini bilmeniz, makine ve ekipman bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almadıysanız ilk olarak temel fotoğrafçılık kursu için kayıt yaptırmanız önerilmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrencilerimiz doğum fotoğrafçılığı eğitimlerine katılamıyorlar.

7 Haftalık Doğum Fotoğrafçılığı kursumuza katılarak doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığında kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini öğrenebilir, doğum fotoğrafı çekiminde deneyim kazanarak anne adaylarının doğum anlarını ve stüdyoda yenidoğan fotoğraflarını rahatlıkla çekebilir bilgi ve beceriye ulaşırsınız. Ancak fotoğrafçılık, farklı uzmanlık alanlarının ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmeniz gerekir. Başarılı bir doğum fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

En iyi doğum fotoğrafçılığı kursu Sanat Akademi olarak Doğum Fotoğrafçılığı Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Sanat Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen doğum fotoğrafçıları için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Doğum fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, doğum fotoğrafçılığı mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Doğum fotoğrafçılığı hizmeti vereceğiniz bir iş yeri açmak ya da fotoğraf markanızı kurmak için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Sanat Akademi olarak kurumumuzdan doğum fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Ayrıca doğum fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Doğum fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Doğum fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun doğum fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra doğum fotoğrafçılığı eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Doğum fotoğrafçılığı kursu Florya, doğum fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, doğum fotoğrafçılığı kursu Ataköy, doğum fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, doğum fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, doğum fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren doğum fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet, online doğum fotoğrafçılığı eğitimi veriyoruz. Ancak doğum fotoğrafçılığı dersi teorik ve uygulama olarak 2 bölümden oluşan bir programdır. Uygulama doğum çekimi derslerimiz yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla doğum fotoğrafçılığı eğitiminizi kurumumuzda almanızı öneririz.

Elbette. Doğum Fotoğrafçılığı Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
doğum fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Doğum fotoğrafçılığı kursu sonrası kendini ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz farklı eğitimler de alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Doğum Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi, çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, doğum fotoğrafçılığı kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Doğum fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi doğum fotoğrafçılığı kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Doğum fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

950+

Mezun Öğrenci

Profesyonel doğum fotoğrafçılığı mesleğine adım atmış yüzlerce başarılı mezun.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

383

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.915 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44