Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Drama ile Liderlik Kursu

İdol Bir Yönetici Olmaya Hazır Mısınız?

İş Hayatına Sanatla Hazırlanmaya Ne Dersiniz? Sanat Akademi Drama ile Liderlik Kursu

Çalışanlarınızın birlikte çalışmaktan keyif aldığı, iş ve sosyal çevrenizde örnek gösterilen başarılı bir yönetici olmak istemez misiniz?

Şirket sahipleri, yönetici adayları, kendi takımını kurmak üzere olanlar, satış ve pazarlama uzmanları! Liderlik öğrenilmez diyenlere aldırış etmeyin, daha fazla vakit kaybetmeden drama ile liderlik kursu alarak sanata olan ilginizi iş hayatınıza ve kendinize yatırım yapmak için değerlendirin, içinizdeki lideri uyandırın…

Drama ile liderlik kursu rekabetçi iş dünyasında yaratıcılığınız ve iletişim becerilerinizle idol haline gelmenizi sağlayacak!

Drama ile liderlik eğitimi; kurumsal hayata sanatın yaratıcılığını ve esnekliğini getirerek ekip duygusunu ve birlikte çalışma tutkusunu geliştirmektedir.

drama ile liderlik kursu

Tüm Drama ile Liderlik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 10 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Drama ile Liderlik Kursu; haftada 2 gün 10 saatten oluşan bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde barındıran, liderlik özellikleri, liderlik bilinci, kişilik türlerine göre liderlik, motivasyon, ekip çalışması, proaktif liderlik, emir-direktif verme, karar verme, çalışanları anlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Drama ile Liderlik Kursu Sanat Akademi

Kişisel gelişiminize gösterdiğiniz önemle kariyer yolculuğunuzda daha yukarılara tırmanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Uzman drama ile liderlik eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış drama liderlik dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir drama ile liderlik eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

drama ile liderlik kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, drama ile liderlik eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden drama ile liderlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
drama ile liderlik kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Drama ile liderlik kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı drama ile liderlik kursu

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı drama ile liderlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında drama ile liderlik kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların drama ile liderlik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden drama ile liderlik eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

liderlik kursu

Ofise Yaratıcılık Getirin!

Daha keyifli bir çalışma ortamı yaratarak ekibinizin üretkenliğini ve verimliliğini arttırmak istiyorsanız drama liderlik kursu doğru seçim!

Kim demiş sanatın kurumsal dünyada yeri yok diye! Drama ile liderlik eğitimi sayesinde sanatın renkli dünyasını iş hayatının çözülmesi zorlu problemlerle dolu ortamına taşıyacak, sizin ve ekibinizin sorunlara çok daha yaratıcı çözümler bulmasını sağlayacak, ofisinizde yaratıcılığın hızla arttığını fark edeceksiniz.

İş dünyasının problemlerine bakışınızı değiştirecek drama liderlik kursları ile çok daha yaratıcı ve sorun çözmeyi bilen bir ekibiniz olacak!

Çalışma Arkadaşlarınızla İletişiminizi Geliştirin!

İletişim kazalarının önüne geçebildiğiniz, birbirini seven ve saygı duyan çalışanlarla dolu bir iş ortamı için drama liderlik kursu alın!

Çalışanlarınızla çok daha sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağlayacak drama ile liderlik kursu sayesinde iş arkadaşlarınızla olan etkileşiminiz güçlenecek, emir-direktif vermeniz gereken durumlarda çalışma arkadaşlarınızın sizinle çok daha kolay aynı motivasyona sahip olmasını sağlayacak, hedefe birlikte odaklanacaksınız!

İletişim yetenekleri yüksek bir lider olmak istiyorsanız drama liderlik kursu ile tanışmak için daha fazla beklemeyin!

liderlik eğitimi
drama liderlik kursu

İçinizdeki Lideri Açığa Çıkarın!

Başarılı bir yönetici ile gerçek bir lider arasındaki farkı drama ile liderlik eğitimi sayesinde göreceksiniz!

Eğer yönetici pozisyonuna yeni geçmeye hazırlanıyor veya eski başarısızlıklarınızı tekrarlamak istemiyorsanız drama liderlik dersleri alarak liderlik vasıflarınızı geliştirin, yönetmeyi, çalışanlarınızı organize etmeyi ve ortak hedefler için motivasyonu yüksek tutmayı öğrenin, çalışma arkadaşlarınıza emir veren bir yönetici değil, yol gösteren bir lider olun!

Drama ile liderlik kursu, iş yaşamının krizlerine anında müdahale edebilecek yeterliliğe sahip, gerçek bir lider olmanızı sağlayacak!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Mesleki uzmanlığınızın yanına kişisel beceriler ekleyerek kariyerinizi daha iyi bir noktaya taşımak, kendi ekibinizin başına geçerek verimli ve üretken bir iş ortamı yaratmak istiyorsanız Sanat Akademi ile geç kalmadan tanışın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun drama ile liderlik kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir drama ile liderlik eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun drama ile liderlik kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre drama ile liderlik eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan drama ile liderlik dersleri veriyoruz.

drama ile liderlik kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi drama ile liderlik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Drama ile liderlik kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile liderlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gelişimin Sonunun Olmadığına İnanıyorsanız Drama Liderlik Kursları ile Potansiyelinizi Keşfetmeye Başlayın!

Yalnızca emirler veren bir yönetici değil, çalışma arkadaşlarına yol gösteren, onların da gelişimine katkı sağlayan gerçek bir lider olmak mı istiyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size drama liderlik eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi drama ile liderlik kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik drama ile liderlik eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, yönetim ve iletişim becerilerinizi güçlendirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
drama ile liderlik kursları

Kariyer Basamaklarını Tırmanın!

Başarılarınıza yenilerini eklemek için drama liderlik kursları alın, uygulamalı bir eğitimle potansiyelinizi açığa çıkarın, çalışma arkadaşlarınıza rehberlik edin!

Kayıt Ol »

Kurumsal Hayatta Fark Edilin!

Problem çözme beceriniz, yaratıcı motivasyon önerileriniz ve iletişim tarzınızla ofisinizin vazgeçilmezi olun, doğal bir lider olarak kariyerinizi zirveye taşıyın!

meb ruhsatlı drama ile liderlik kursu

MEB Ruhsatlı Drama ile Liderlik Kursu

Sanat Akademi drama ile liderlik eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir drama ile liderlik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir drama liderlik kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun drama ile liderlik dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız drama liderlik eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ev ödevleri ve uygulamalı drama liderlik dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Drama ile liderlik kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Drama ile Liderlik Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız drama ile liderlik kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı drama ile liderlik dersi anlatımları, iletişim ve yönetim becerilerinizi güçlendirecek, öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler ve ödevler, kişisel gelişim uzmanları ve başarılı iş insanlarının yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

İşitsel ve görsel drama ile liderlik dersi ekipmanlarımızla gelişiminize katkı sağlayacak, özgüven kazanmanızı destekleyecek drama ile liderlik eğitimleri düzenliyor, drama ile liderlik kursu sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Kendinizi geliştirirken aynı zamanda keyif alacağınız bir drama ile liderlik kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

drama liderlik kursları
drama liderlik eğitimleri

Uluslararası Standartta Drama ile Liderlik Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan drama ile liderlik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile liderlik kursu programımızda öğrenme hızınıza, gelişiminize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, drama ile liderlik eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, drama ile liderlik eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Drama ile liderlik kursu ile sizlere yalnızca hem keyif aldığınız hem de gelişiminizi destekleyen bir deneyim sunmak adına Avrupa’nın en iyi kişisel gelişim merkezlerinin müfredatlarını yakından takip ediyor, drama ile liderlik dersi içeriklerimizi sizin isteklerinizi de göz önüne alarak sürekli güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Drama liderlik kursu ile kendini geliştirmeye önem veren öğrencilerimizin bu isteklerine kulak veriyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Drama ile liderlik eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Drama ile liderlik kursu sonrası mesleki kariyerinize başarılı bir şekilde devam edebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz farklı eğitimleri belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz!

drama ile liderlik eğitimi
liderlik dersi

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile liderlik eğitimi sonrası kişisel gelişimini sürdürmek isteyen öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece drama ile liderlik kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimize iletişimde kalmayı sürdürerek hedeflerine ulaşabilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; sanat kurslarımız ve kişisel gelişim eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınıza değer katmanız, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve boş vakitlerinizi kişisel gelişiminize ayırabilmeniz için drama ile liderlik kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla size destek oluyoruz.

Drama ile Liderlik Kursu Yorumları

Özgüvene Mi İhtiyacınız Var?

Mesleki uzmanlığınıza rağmen kendinize yeterince güvenemediğiniz için ekibinize söz geçiremiyor musunuz?

Sanatla Lider Özelliklerinizi Geliştirin!

Drama ile liderlik kursu alın, sanatın gücünden yararlanarak liderlik vasıflarınızı açığa çıkarın, özgüven kazanın!

Ekibinize İlham Verin!

Yaratıcı bir yaklaşım, problem çözme beceriniz ve etkili iletişim tarzınızla çalışanlarınızın verimliliğini arttırın!

drama ile liderlik kursu mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize drama ile liderlik eğitimleri verdik.

Drama ile liderlik dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel drama ile liderlik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye drama ile liderlik dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir drama ile liderlik eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

8+ Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Drama ile liderlik kursları dışında kişisel gelişimine farklı yönlerden yatırım yapmak isteyen öğrencilerimize yaşamlarına değer katacak kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz.

Başta drama ile liderlik eğitimi başta olmak üzere beden dili, hitabet, etkili iletişim, imaj, stres ve zaman yönetimi, motivasyon, diksiyon gibi destekleyici eğitimlerle kendinizi geliştirmenizi sağlıyor, Türkiye’nin en kapsamlı kişisel gelişim kursu olarak eksiklerinizi gidermenize ve artılarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Drama ile liderlik kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, kendinizi geliştirmeye devam edin…

drama ile liderlik eğitimleri
sosyal etkinlikler drama ile liderlik kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi drama ile liderlik kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Drama ile liderlik kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi drama ile liderlik kursu olarak öğrencilerimizin ünlü iletişimciler, konuşmacılar, sunucular ve spikerler ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Drama ile liderlik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece drama ile liderlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak drama ile liderlik dışında farklı alanlarda da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Drama ile liderlik kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
drama ile liderlik dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanlarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Drama ile liderlik kursu öğrencilerimizin derslerde ve gelişimini destekleyen egzersizlerde gösterdiği performanslarını alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak hatalarını gidermeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü kişisel gelişim uzmanları, sanatçıları ve drama ile liderlik eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Kişisel gelişim ve drama ile liderlik alanında makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlarla kurumsal workshop etkinlikleri ve butik liderlik dersleri düzenliyor, sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını yöneticilik, liderlik ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

drama ile liderlik dersleri

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Drama ile liderlik eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin stüdyo kayıt çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Detaylı Drama ile Liderlik Kursu Programı

Kariyerinize ivme kazandırmak, liderlik vasıflarınızı açığa çıkararak çalışma arkadaşlarınız ilham veren bir yönetici haline gelmek istemez misiniz? Drama ile liderlik eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden drama ile liderlik kursu almanın tadını çıkarın!

Drama ile liderlik kursunun size kazandıracakları;
 • Performans yönetim becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • İş ortamında yaşanan krizlere pratik çözümler bulmayı öğrenirsiniz.
 • Çalışanlarınızı daha kolay motive edersiniz.
 • Liderlik özelliklerinizi keşfedersiniz.
 • İletişim becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • Özgüven kazanırsınız.
 • Karar verme yetinizi güçlendirirsiniz.
 • Kariyerinizde ileri doğru atma şansınız artar.
 • Çalışanlarınızın güvenini kazanırsınız.
 • Üretkenliği ve verimliliği arttırırsınız.
 • Daha yaratıcı çözümler üretmeye başlarsınız.
 • Stres ve zaman yönetimini öğrenirsiniz.

İlk gün drama liderlik dersleri ile liderlik özelliklerimize odaklanacak, potansiyelimizi açığa çıkaracağız. 1. Gün Drama ile Liderlik Kursu Programı:
 • Liderlik ve Liderliğin Kavramları
 • Lider Kimdir?
 • Yönetici ve Lider Arasındaki Farklar
 • Liderlik Ne Değildir?
 • Liderlerin Sahip Olması Gereken Özellikler
 • Liderlik Kavramları
 • Liderlik ve Yöneticilik Karşılaştırması
 • “Kazların” Liderliği
 • Liderin Bilinç Düzeyi
 • Kişilik Türlerine Göre Liderlik
 • Bir Lider Neler Yapabilir?
 • Liderin Çalışanların Motivasyonu Üzerindeki Etkisi
 • Özgün Liderlik Tanımı
 • Liderlikte Gelişim ve Değişim
 • Değişim Liderliği
 • Vizyoner Liderlik
 • Koçluk Becerileri
 • Liderlikte 3P Kuralı
 • Mevcut Kişisel ve Çevresel Kaynakların Kullanımı ve Etkin Dağılımı
 • Liderlikte Hatalar ve Önlemleri
 • Liderlik Türleri
 • Lider Olmanın Zorlukları
 • İyi Bir Lider Olmak İçin Uygulamalar ve Sorular
 • Özgüven ve Özgüven Geliştirmek
Drama liderlik eğitimi ile ilk bölümümüzde bir lider olarak kendinizi tanıyacak, tüm ekibinizin sorumluluğunu alabilecek yeterliliğe ulaşacaksınız!

Hızımızı kesmeden devam ediyor, gerçek bir liderin kendisini nasıl geliştirmeye devam edebileceğine bakıyoruz. 1. Gün Drama ile Liderlik Kursu Programı 2. Bölüm:
 • Başarılı Bir Lider Neleri İyi Yapar?
 • Kendi Kişisel Becerilerin ve Özelliklerinin Farkında Olma
 • Kendi Kişisel Gelişimini Gözden Geçirmek
 • Kendi Güçlü Yanlarını ve Gelişmeye Açık Yanlarını Belirlemek
 • Liderlik Özelliklerini Sergileyebilmek
 • Becerileri Uygulamaya Aktarabilmek
 • Çalışanlarını Destekleyebilmek
 • Çalışanların Duygularını Teşhis Etmek ve Anlayabilmek
 • Diğerlerinin Sorumluluğunu Alma
 • Astlarıyla İyi İlişkiler Kurmak
 • Astlarına Destek ve Yönlendirme Sağlamak
 • Proaktif Olmak
 • Astını Problem Çözme Konusunda Cesaretlendirmek
 • Dayanıklılık
 • Yetki Devri
 • İnisiyatif Kullanma
 • Emir-Direktif Verme
 • Etki Alanına Odaklanmak
 • Geribildirim Almak ve Vermek
 • Yaratıcı Gerilim Yaratmak
 • Takım Üyelerini Motive Etme
 • Karar Vermek
 • Tutumları Anlamak
 • Takımda İşleri Organize Etme
İlk gün drama liderlik eğitimi ile çok daha üretken ve yaratıcı bir ekip oluşturmanın yollarını öğreneceksiniz!

Bir lider iş ortamında yaşanabilecek krizlerin daha ortaya çıkmadan önüne geçebilmeli! 2. günümüzde biz de problem çözme becerilerimizi geliştirmek için çalışacağız. 2. Gün Drama ile Liderlik Kursu Programı:
 • Etkili Takım Yönetimi
 • Yüksek Performanslı Takımlarda Liderler
 • Farklılıkları Yönetebilme
 • Takımlarda Güven ve İşbirliği
 • Toplam Fayda Bilinci ve Yönetimi
 • Takım Çalışmasının Önemi
 • Takım Çalışmasında Sinerji
 • Rekabet Ortamında Liderin Araçları
 • Etkin Zaman Kullanımı
 • Liderlik Tek Olmak Mıdır?
 • Karar Alma Süreçleri
 • Güven Ortamı Oluşturmak
 • Uygulama ve Oyunlar
 • Zor Durumlarla ve Baskılarla Mücadele Edebilmek
 • Krizleri Yönetmek
 • Başarısızlık Nasıl Başarıya Çevrilir?
 • Görev ve Faaliyetleri Tahsis Etme
 • Çalışanlardan Öneri Alabilmek
 • Takım Üyeleriyle Görevleri Tartışmak ve Üzerinde Anlaşmak
 • Bir Liderlik Faaliyeti İçin Hazırlıklı Olmak
 • Uygun Faaliyeti ve Görevi Seçebilmek ve Uygulatmak
 • Kendine Ait Geliştirilebilecek Olanları Ortaya Koymak
 • Öğrenilmiş Çaresizliği Yenmek
 • En Uygun Liderlik Faaliyetinin Seçimine ve Faaliyetteki Hareket Tarzına Karar Vermek
 • Çatışma Yönetimi
 • Örgütsel Çatışma Tanımı
 • Çatışmaları Fırsata Çevirebilir Miyiz?
 • Bölüm İçi ve Bölüm Dışı Çatışma Nedenleri
 • Gizli ve Açık Çatışma
 • Çatışma Yönetimi Stratejileri
 • Ödün Verme
 • Baskı Kurma Kaçınma
 • İş Birliği / Uzlaşma
 • Ekibinizi Motive Etmek İçin Yapabileceğiniz Uygulamalar
 • Sonuç Üretebilme-Organize Olabilme Becerisi
 • Analitik Düşünme Becerileri
Drama ile liderlik kursu programımızın sonuna gelirken artık ekibinizin gelişimine katkıda bulunan, yollarını aydınlatan ve yaratıcılıklarını arttıran bir lider olmaya hazır olacaksınız!

Drama ile Liderlik Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Drama ile liderlik Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile liderlik kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Drama ile Liderlik Kursu Programı

Doğru bir iletişim ve problem çözme becerisi ile kariyerinize yeni bir soluk getirmek, ekibinizle kurduğunuz sağlıklı etkileşim sayesinde verimliliği arttırarak başarılarınıza yenilerini eklemek istiyorsanız drama ile liderlik kursu tam size göre!

Drama ile Liderlik Kursu; haftada 2 gün 10 saatten oluşan bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde barındıran, liderlik özellikleri, liderlik bilinci, kişilik türlerine göre liderlik, motivasyon, ekip çalışması, proaktif liderlik, emir-direktif verme, karar verme, çalışanları anlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; kendini geliştirmeyi, özgüvenini ve ifade becerilerini arttırmayı, yöneticilik ve liderlik becerilerini keşfetmeyi amaçlayan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl drama ile liderlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek kişisel gelişimine yatırım yapmaktan vazgeçiyor.

drama ile liderlik eğitimleri

Drama ile Liderlik Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Drama ile Liderlik Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı katılım sertifikası ve sertifika alma şartları hakkında bilgi edinmek için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Drama ile Liderlik Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Drama ile Liderlik Kursu eğitmen kadromuz; ülkemizin başarılı kişisel gelişim uzmanları, yöneticileri, iş insanları, iş geliştirme uzmanları, üniversitelerde akademisyenlik yapan, mesleki bilgi ve deneyime sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.

Drama ile liderlik kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Drama ile liderlik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Drama ile liderlik kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun drama ile liderlik kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Drama ile liderlik kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi drama ile liderlik eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Drama ile liderlik kursu Florya, drama ile liderlik kursu Bahçelievler, drama ile liderlik kursu Ataköy, drama ile liderlik kursu Yeşilköy, drama ile liderlik kursu Zeytinburnu, drama ile liderlik kursu Avcılar olarak hizmet veren drama ile liderlik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Drama ile liderlik eğitimi profesyonel dünyada çok daha kalıcı başarılar elde edebilmeniz ve güven veren yönetici özelliklerinizle çalışanlarınızın sevgi ve saygı duyduğu bir lider haline gelebilmeniz için önemlidir. Drama ile liderlik kursu sayesinde iş ortamında yaşanabilecek krizleri nasıl fırsata çevirebileceğiniz, ofisinizde nasıl verimli ve üretken bir ortam yaratabileceğiniz hakkında uygulamalı eğitimler alacak, yaratıcı ve pratik çözüm üretme, motivasyon, hedef koyma ve karar verme gibi özelliklerinizi geliştireceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
drama ile liderlik kursu fiyatları

Drama ile Liderlik Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Drama ile Liderlik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Drama ile liderlik kursu sonrası öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştirecekleri hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, hayatınıza değer katmayı sürdürün.

Drama ile Liderlik Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Drama ile liderlik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo kayıt çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Drama ile liderlik kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Drama ile liderlik eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi drama ile liderlik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Drama ile liderlik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Drama ile liderlik kursu ile kişisel gelişimlerine yatırım yapan yüzlerce başarılı öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

151

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 755 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44