Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Motivasyon Kursu

Yaşam ve Çalışma Enerjinizi Arttırın!

Her Güne Daha Pozitif ve Enerji Dolu Başlamak İstemez Misiniz? – Sanat Akademi Motivasyon Kursu

Pazartesi sabahı uyanıp işe gitmek için hazırlanmak bazen olduğundan da zor mu geliyor? Kendinizi eskisi kadar işinize ve sevdiğiniz aktivitelere motive edemiyor musunuz?

Yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi arttırmak, kendinize olan güveninizi tazelemek ve yeni bir enerjiyle işinize çok daha bağlı hissetmek istiyorsanız motivasyon kursu tam size göre! Motivasyon kursları ile sizi yenileyen motivasyon kaynaklarınızı keşfedecek, her anın keyfini dolu dolu çıkarmaya başlayacaksınız!

Sanat Akademi motivasyon kursu ile en yorucu anlarda bile zinde kalmayı başaracak, enerjinizle başarı şansınızı arttıracaksınız!

Motivasyonunuzun düşük olması gerek iş gerek sosyal yaşamda karşılaştığınız sorunların çok daha zor çözülmesine ve sizi daha fazla yıpratmasına neden olur.

motivasyon kursu

Tüm Motivasyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Motivasyon Kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, içsel motivasyonunuzu artırmayı amaçlayan teorik bilgileri ve uygulamaları içerir. Motivasyon eğitimi içerisinde zor durumlarla başa çıkma, zor insanlarla baş edebilme becerileri, zaman yönetimi, yaratıcılık geliştirmede engelleri kaldırma, duygusal farkındalık, çözüm odaklı yaklaşım, kendini doğru ifade etme, kendi beklentilerinizi belirleme konuları bulunan detaylı bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Motivasyon Kursu Sanat Akademi

Eğer son zamanlarda yaşam enerjinizin, çalışma tutkunuzun ve verimliliğinizin düşüklüğünden şikayet ediyor, kendinize yeni iç motivasyon kaynakları bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Uzman kişisel gelişim eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış motivasyon dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir motivasyon eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

motivasyon kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, motivasyon eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden motivasyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
motivasyon kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Motivasyon kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı motivasyon kursu

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak motivasyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında motivasyon kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların motivasyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden motivasyon eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

motivasyon eğitimi

İç Kaynaklarınızı Keşfedin!

İşinize odaklanmak günden güne zor bir hale mi gelmeye başladı? Kendinizi ofiste adeta bir yabancı gibi mi hissediyorsunuz?

Çoğu zaman kendinizi yaptığınız işle tanımlamakta zorlanıyor, zihninizi yeterince işinize yönlendiremediğiniz için performansınızın düşmesinden mi endişe ediyorsunuz? Tekrar ilk işe başladığınız günkü heyecanınızı yakalamak için motivasyon kursu almaya ve kendinizi keşfetmeye ne dersiniz?

Sanat Akademi motivasyon dersleri ile artık sabahları işe giderken kendinizi mutsuz hissetmekten kurtulacaksınız!

Özgüveninizi Tazeleyin!

Motivasyonunuzu tüketen ve yaşam enerjinizi azaltan faktörleri hayatınızdan çıkarmak için motivasyon kursu programına katılın!

Olumsuz düşüncelerinizi zihninizden silebilmek için yeni yöntemler keşfedeceğiniz motivasyon dersleri ile kendinize olan inancınızı ve özgüveninizi tazeleyecek, kendinizi ağır eleştirilere maruz bırakarak kendi motivasyonunuzu kırmanızın önüne geçecek, teşvik için başkasına ihtiyaç duymayacaksınız!

Hem sosyal hayatta hem de kurumsal dünyada özgüveninizle ışık saçmak için motivasyon kursu en iyi seçenek!

motivasyon eğitimleri
motivasyon dersleri

Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın!

Kendinizi yeterince enerji dolu hissetmemenizin nedeni iş hayatında yaratıcılığınızı gösterebilecek bir alan bulamamaktan kaynaklanıyor olabilir…

Motivasyon eğitimi almak yalnızca daha iyi ve enerji dolu hissetmenizi sağlamakla kalmayacak, kurumsal hayatta yaratıcılığınızı gösterebilmenin alternatif yollarını görmenizi destekleyerek kendinize yeni bir motivasyon kaynağı yaratmanıza imkan verecek!

Motivasyon dersleri ile işinize yaratıcılığınızı katmaya başlayacak, hem performansınızı arttıracak hem de yaptığınız işten daha fazla keyif alacaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi arttırmanın yeni yollarını arıyor, odaklanmış bir halde hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız Sanat Akademi ile geç kalmadan tanışın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun motivasyon kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir motivasyon eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun motivasyon kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre motivasyon eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan motivasyon dersleri veriyoruz.

motivasyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi motivasyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Motivasyon kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Motivasyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hem Yaşam Enerjinizi Hem De Başarı Şansınızı Arttırın! Motivasyon Kursları ile Tüm Engelleri Aşabileceğinizden Emin Olun!

Kariyer hedeflerinize ulaşmanızın, imza atacağınız başarıların ve yaşamda keyif almanızın önünde hiçbir şey duramayacak! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size motivasyon eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi motivasyon kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik motivasyon eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hayata bakışınızı değiştirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
motivasyon kursları

Verimliliğinizi Arttırın!

Motivasyonunuzu azaltan, yaşam enerjinizi düşüren faktörleri nasıl ortadan kaldırabileceğinizi motivasyon kursları ile öğrenin!

Kayıt Ol »

Başarılarınıza Yenilerini Ekleyin!

Kendinize olan inancınızı tazeleyecek bir motivasyon kursu ile kariyerinize yeni başarılar eklemeye devam edin, yüksek bir özgüven ve enerjiyle hedeflerinize daha kısa sürede ulaşın!

meb ruhsatlı motivasyon kursu

MEB Ruhsatlı Motivasyon Kursu

Sanat Akademi motivasyon eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir motivasyon kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir motivasyon kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun motivasyon dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız motivasyon eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ev ödevleri ve uygulamalı motivasyon dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Motivasyon kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Motivasyon Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız motivasyon kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı motivasyon dersi anlatımları, yaşam enerjinizi düşüren faktörleri gidermenizi kolaylaştıracak ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman kişisel gelişimcilerin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

İşitsel ve görsel motivasyon dersi ekipmanlarımızla gelişiminize katkı sağlayacak, özgüven kazanmanızı destekleyecek motivasyon eğitimleri düzenliyor, motivasyon kursu sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Kendinizi geliştirirken aynı zamanda keyif alacağınız bir motivasyon kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

motivasyon eğitimi
motivasyon dersleri

Uluslararası Standartta Motivasyon Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan motivasyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz motivasyon kursu programımızda öğrenme hızınıza, gelişiminize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, motivasyon eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, motivasyon eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Motivasyon kursu ile sizlere yalnızca hem keyif aldığınız hem de gelişiminizi destekleyen bir deneyim sunmak adına Avrupa’nın en iyi kişisel gelişim merkezlerinin müfredatlarını yakından takip ediyor, motivasyon dersi içeriklerimizi sizin isteklerinizi de göz önüne alarak sürekli güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Motivasyon kursu ile kendini geliştirmeye önem veren öğrencilerimizin bu isteklerine kulak veriyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Motivasyon eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Motivasyon dersi sonrası mesleki kariyerinize başarılı bir şekilde devam edebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz farklı eğitimleri belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz!

motivasyon eğitimleri
motivasyon dersi

Eğitim Sonrası Destek

Motivasyon eğitimi sonrası kişisel gelişimini sürdürmek isteyen öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece motivasyon kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimize iletişimde kalmayı sürdürerek hedeflerine ulaşabilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; sanat kurslarımız ve kişisel gelişim eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınıza değer katmanız, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve boş vakitlerinizi kişisel gelişiminize ayırabilmeniz için motivasyon kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla size destek oluyoruz.

Motivasyon Kursu Yorumları

Enerjiniz Sürekli Düşük Mü?

Kendinizi işe veya diğer sevdiğiniz aktivitelere odaklamakta zorlanıyor musunuz?

Motivasyon Kursu Alın!

Yaşam enerjinizi arttırmak için motivasyon kursu ile keyifli bir maceraya yelken açın!

Kendinizi Tazelemenin Yeni Yollarını Keşfedin!

İç kaynaklarınızı tanıyın, motivasyonunuzu düşüren faktörleri yok edin, başarıya hazır olun!

motivasyon kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize motivasyon eğitimleri verdik.

Motivasyon dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel motivasyon kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye motivasyon dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir motivasyon eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

8+ Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Motivasyon kursları dışında kişisel gelişimine farklı yönlerden yatırım yapmak isteyen öğrencilerimize yaşamlarına değer katacak kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz.

Başta motivasyon eğitimi başta olmak üzere beden dili, hitabet, etkili iletişim, imaj, stres ve zaman yönetimi, diksiyon, drama ile liderlik gibi destekleyici eğitimlerle kendinizi geliştirmenizi sağlıyor, Türkiye’nin en kapsamlı kişisel gelişim kursu olarak eksiklerinizi gidermenize ve artılarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Motivasyon kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, kendinizi geliştirmeye devam edin…

motivasyon dersleri
sosyal etkinlikler motivasyon kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi motivasyon kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Motivasyon kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi motivasyon kursu olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ve iş dünyasının başarılı isimleri ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Motivasyon eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece motivasyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak motivasyon dışında farklı alanlarda da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Motivasyon kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
motivasyon eğitimleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanlarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Motivasyon kursu öğrencilerimizin derslerde ve gelişimini destekleyen egzersizlerde gösterdiği performanslarını alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak hatalarını gidermeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü kişisel gelişim uzmanları, sanatçıları ve motivasyon eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Başarılı iletişim ve kişisel gelişim uzmanları ile keyifli workshop etkinlikleri ve butik motivasyon kursları düzenliyoruz. Yaratıcılık ve motivasyon eğitimleri ile nokta atışı bilgiler edinmenize olanak tanıyarak kendinizi kurumsal ve sosyal anlamda geliştirmenize olanak tanıyor, hayatınıza anlamlı bir dokunuşta bulunuyoruz.

İşi ustasından öğrenmenizi sağlayacak motivasyon eğitimi ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ve profesyonel anlamda kendinizi geliştireceğiniz bilgiler almanızı sağlıyoruz.

motivasyon dersi

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Motivasyon eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin stüdyo kayıt çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Motivasyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

İç motivasyon kaynaklarınızı keşfederek en yıpratıcı zamanlarda bile enerjinizi daima yüksek tutmanın yollarını keşfetmek istemez misiniz? Motivasyon eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden motivasyon kursu almanın tadını çıkarın!

Motivasyon kursu programının size kazandıracakları;
 • Kendi değerinizi keşfedeceksiniz.
 • Zayıf yanlarınızı güçlendirecek, artı özelliklerinize yenilerini ekleyeceksiniz.
 • Pozitif düşünmeyi öğreneceksiniz.
 • Beklentilerinizi doğru şekillendirmeye başlayacaksınız.
 • İçsel motivasyon kaynaklarınızı keşfedeceksiniz.
 • Motivasyonunuzu düşüren unsurları gidermeyi öğreneceksiniz.
 • Yaptığınız işi sevmenin yeni yollarını geliştireceksiniz.
 • İletişim becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Yaratıcılığınız artacak.
 • İş yaşamında yaratıcı olmayı öğreneceksiniz.
 • Performansınız artacak.
 • Karar verme yetiniz gelişecek.
 • Daha hedef odaklı çalışacaksınız.

İlk bölümümüzde yaratıcılığımıza ve kendimizi ifade etme becerilerimize odaklanacak, yolculuğumuza hızlı bir başlangıç yapacağız. 1. Bölüm Motivasyon Kursu Programı
 • Ses Nefes Egzersizleri
  • Nasıl Nefes Alınır?
  • Orijinal Yapıya Dönmek
  • Akciğerleri Tam Kapasiteyle Kullanmak
  • Nefesi Düzeltmek
  • Nefes Meditasyonları
  • Burun Solunumu
  • Burun Egzersizleri
  • Diyafram Egzersizleri
  • Kaburgalar ve Sırt Nefesi
  • Kaburgalarla Çalışmak
  • Omuz Nefes Çalışmaları
  • Diyaframı Hissetme Çalışmaları
  • Nefes ve Ses İlişkisi
  • Sesin Meydana Gelmesi
  • Ses Nedir? Gürültü Nedir?
  • Sesin Kişilik Üzerindeki Önemi
  • Konuşma Çalışmaları
  • Sesin Volümünün Arttırılması
  • Sesin Volümünde Oynama
  • Konuşmada Nefes Tekniklerinin Önemi
  • Konuşmada Potansiyel Problemler
  • Eksik Nefesin Giderilmesi
  • Konuşurken Ne Zaman Nefes Alınır?
  • Beden Dilinde Ses Tonu
  • Büyüleyici Ses Nedir?
 • Yaratıcılık Geliştirme
  • Yaratıcılığı Teşvik Eden Faktörler
  • Yaratıcılıkta Ortam, Kültür, Lider
  • Yaratıcılık Nasıl Körelir?
  • Beyin Fırtınası
  • Engellemeleri Kaldırmak
  • Analitik
  • Sistematik Yaratıcılık
  • İhtiyaçlar
  • Detaylar
  • Zekânın 3 Boyutu
  • Problemi Doğru Saptamak
  • Doğru Sorular Sormak
  • Yaratıcılık Süreçleri
  • Yaratıcılığın Zihinsel Durumu
  • Yaratıcılığın Modellenmesi
Artık en güç anlarda bile sakince karar alabilecek, motivasyon kursu ile doğru bir iletişim ve yaratıcı çözümlerle sorunların üstesinden gelebileceksiniz.

Zayıf ve güçlü yanlarınızı bilmeniz beklentilerinizi ve hedeflerinizi daha doğru şekillendirmenize yardımcı olur. Biz de bu bölümümüzde kendimizi ve içsel kaynaklarımızı keşfetmeye yöneleceğiz. 2. Bölüm Motivasyon Kursu Programı:
 • Kişisel SWOT
 • 10/90 Yaklaşımı
 • İnsanları Kendi Hayatlarını Yönetmekten Alıkoyan Şeyler
 • Yaşantısal Öğrenme Kuramı
 • Hedefe Motive Olmak
 • Hedef Belirleme ve Hedefe Ulaşma
 • Hedef Nedir ve Nasıl Olmalıdır?
 • Hedeflerin Belirlenmesi
 • Hedef Yolculuğunda Takım Çantamız
 • Hedef/ Zamanı Yönetmek
 • Hedef/ Bedel Ödemek
 • Hedef/ Karar Alabilmek
 • Hedef/ İçsel Program
 • Hedef/ Duygusal Farkındalık
 • Hedef/ Model Almak
 • Hedef/ Israrın Gücü
 • Hedef/ Esneklik
 • Hedefe Yönelik Düşünce Düzeneği Oluşturmak
 • Çözüm Odaklı Yaklaşım
 • Özgüven Kazanımı ve Yaratıcılığı Açığa Çıkarmak
 • Sorumluluk Almak ve İnisiyatif Kullanabilmek
 • Personel ve Yönetici Dengesi
 • Duygusal ve Fiziksel Tepki
 • Belirsiz Durumlara Karşı Planlı Hareket Etmek
 • Olumlu Düşünce
 • İç Faktörler/ Dış Faktörler
 • Olumlu Düşünme Teknikleri
 • Hayatımızdan Çıkarmamız Gereken Cümleler
 • Bizi Biz Yapan Alışkanlıklarımız
 • Dış Engelleri Mi Yoksa İç Engellerimi Aşamıyoruz
 • Soruna Değil Çözüme Odaklanmak
 • Olumsuzluklar Karşısında Ne Yapıyoruz
 • Önyargı Ruhun Kanseridir
 • Motivasyonun İş Sonuçları Üzerinde Etkileri
 • Başarı Sürecinde Kararlılık
 • Yüksek Performansa Nasıl Ulaşılır?
 • Kişilik, Yaratıcılık, Mücadele Ruhu
Sanat Akademi motivasyon kursu ile kendinize olan inancınızı arttıracak, enerjinizi tazeleyerek başarılarınıza yenilerini ekleyeceksiniz.

Motivasyon Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Motivasyon Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz motivasyon kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Motivasyon Kursu Programı

Verimliliğinizi ve enerjinizi arttırmak istiyor, size engel olan ve motivasyonunuzu azaltan faktörleri ortadan kaldırarak iş ve sosyal yaşamınızda yüksek enerjinizle dikkat çekmeyi arzuluyorsanız motivasyon kursu tam size göre!

Motivasyon kursu; 1 gün 3 saatlik bir eğitim programı dahilinde, içsel motivasyonunuzu artırmayı amaçlayan teorik bilgileri ve uygulamaları içerir. Motivasyon eğitimi içerisinde zor durumlarla başa çıkma, zor insanlarla baş edebilme becerileri, zaman yönetimi, yaratıcılık geliştirmede engelleri kaldırma, duygusal farkındalık, çözüm odaklı yaklaşım, kendini doğru ifade etme, kendi beklentilerinizi belirleme konuları bulunan detaylı bir eğitim programıdır.

Motivasyon eğitimi programı; kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmek isteyen çalışanlara, kendi farkını ortaya koymak isteyen kişilere, iş insanlarına, yöneticilere ve sanatçılara yönelik özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl motivasyon eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek kişisel gelişimine yatırım yapmaktan vazgeçiyor.

motivasyon eğitimleri

Motivasyon Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Motivasyon Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı motivasyon kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. Katılım sertifikası alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Motivasyon Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Motivasyon Kursu eğitmen kadromuz; motivasyon eğitimleri ve kişisel gelişim alanında deneyimli, Türkiye’nin ünlü iş insanları ve sanatçılarıyla çalışmış, yıllarını kişisel gelişime adamış isimlerden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, kişisel gelişimin farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan uzman bir ekibe sahibiz.

Motivasyon kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Motivasyon kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Motivasyon kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun motivasyon kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Motivasyon kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi motivasyon eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Motivasyon kursu Florya, motivasyon kursu Bahçelievler, motivasyon kursu Ataköy, motivasyon kursu Yeşilköy, motivasyon kursu Zeytinburnu, motivasyon kursu Avcılar olarak hizmet veren motivasyon kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Sanat Akademi motivasyon kursu ile kendi değerinizi keşfederek özgüveninizi ve kendinize olan inancınızı tazeleyebilir, içsel motivasyon kaynaklarınızı keşfederek yaşam ve çalışma enerjinizi arttırabilirsiniz. Motivasyon kursları ile gerek sosyal yaşamda gerekse iş yaşamında yüksek enerjinizle öne çıkacak, zor durumlarla çok daha kolay bir şekilde başa çıkabilecek, kendinize olan inancınızla hedeflediğiniz başarılara ulaşabileceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
motivasyon kursu fiyatları

Motivasyon Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Motivasyon Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Motivasyon kursu sonrası öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştirecekleri hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, hayatınıza değer katmayı sürdürün.

Motivasyon Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Motivasyon kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo kayıt çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Motivasyon kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Motivasyon eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi motivasyon kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Motivasyon kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Motivasyon kursu ile kişisel gelişimlerine yatırım yapan yüzlerce başarılı öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

162

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 810 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44