Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Stres Yönetimi Kursu

Hiçbir Engel Sizi Durduramayacak!

Krizlere Çözüm Üretmenin Yeni Yollarını Öğrenin! Sanat Akademi Stres Yönetimi Kursu

İş, okul veya sosyal yaşamınızda stres nedeniyle üretkenliğinizi korumakta, insanlarla olan sağlıklı ilişkinizi sürdürmekte zorlanıyor musunuz?

Yoğun olduğunuz dönemlerde eski performansınızı devam ettirebilmekte, çalışma arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle pozitif bir iletişimi koruyabilmekte pek de başarılı olduğunuzu söyleyemiyor, giderek kendinizi daha mutsuz mu hissediyorsunuz? Stres yönetimi kursu ile tüm bunlara bir çözüm bulmanız mümkün!

Sanat Akademi stres yönetimi eğitimi alarak en zorlu koşullarda sakin kalmayı ve çözüm odaklı hareket etmeyi sürdürün, yaşam kalitenizi ve üretkenliğinizi şartlar ne olursa olsun arttırın!

Stresle başa çıkamamak özgüveninizin düşmesine ve yeterince iyi olmadığınızı düşünmenize neden olarak yeni başarısızlıklara yol açar.

stres yönetimi kursu

Tüm Stres Yönetimi Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Gün 8 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Stres Yönetimi Kursu; 2 gün 8 saatten oluşan bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde bulunduran, doğru stres yönetimi, stresle başa çıkma stratejileri, stres kaynakları ve nedenleri, hedef belirleme, bedensel ve zihinsel stresten kurtulma egzersizleri, yaratıcı drama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Stres Yönetimi Kursu Sanat Akademi

Hem sosyal hem de profesyonel yaşamınızda başarılı bir stres yönetimi ile sağlığınızı ve olumlu tavrınızı koruyabilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Uzman stres yönetimi eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış stres yönetimi dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir stres yönetimi eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

stres yönetimi kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, stres yönetimi eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden stres yönetimi eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
stres yönetimi kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Stres yönetimi kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı stres yönetimi kursu

Kurum Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı stres yönetimi kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında stres yönetimi kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların stres yönetimi eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden stres yönetimi eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

stres yönetimi eğitimi

Motivasyonunuzu Daima Koruyun!

İşinizin yoğunluğu ve getirdiği kaygılar çalışma motivasyonunuzu ve yaşam enerjinizi düşürüyorsa merak etmeyin!

Yaşam enerjinizi yenilemek için içsel kaynaklarınızı keşfetmenizi sağlayacak stres yönetimi kursları ile koşullardan bağımsız bir şekilde motivasyonunuzu koruyabilecek, stresin ve geleceğe yönelik olumsuz düşüncelerin sizi boğmasına, yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi baltalayarak verimliliğinizi azaltmasına izin vermeyeceksiniz!

Hem sosyal yaşamınızda hem de kurumsal hayatta daha mutlu ve enerjik biri olmak için stres yönetimi eğitimi programına katılın!

Çözüm Odaklı Hareket Edin!

Negatif düşüncülerle gereksiz stresinizin artmasına neden olmak yerine geleceği bugünden inşa etmeyi öğreneceksiniz!

Geleceğe yönelik kaygı ve endişeler sizi çıkmaza sürüklemeye başladığında bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak stres yönetimi eğitimi ile kendinize olan güveninizi arttıracak, her türlü sorunun üstesinden gelebilecek güce ve potansiyele sahip olduğunuzu fark edecek, stresten ve endişeden kurtulacaksınız.

Sorunu değil çözümü görmenize yardım edecek stres yönetimi kursu, yaşamınızı değiştirmeyi vadediyor!

stres yönetimi eğitimleri
stres yönetimi dersleri

Krizleri Fırsata Çevirin!

Stresin yalnızca olumsuz bir kavram olduğunu sanıyorsanız yanıldığınızı hemen söyleyelim! Stres yönetimi kursları ile stresin faydalarını tanıyacaksınız!

Olumlu stres kavramını hayatınıza katacak stres yönetimi dersleri ile olası sorunlar ve aksaklıklara karşı önlem almayı öğrenecek, kişisel ve profesyonel beklenti ve hedeflerinizi çok daha doğru bir şekilde yapılandıracak, proaktif ve yaratıcı bir yaklaşımla kriz anlarının üstesinden hızlıca gelmeyi başaracaksınız!

Artık sizi ve hayatınızı negatif etkileyen stresten korkmayacak, en zorlu koşulları bile kendiniz için bir fırsata dönüştüreceksiniz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çalışma ve sosyal yaşamınızda mutluluğunuz, üretkenliğiniz ve yüksek motivasyonunuzla bilinmek ve fark yaratmak istiyorsanız Sanat Akademi ile geç kalmadan tanışın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun stres yönetimi kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir stres yönetimi eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun stres yönetimi kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre stres yönetimi eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan stres yönetimi dersleri veriyoruz.

stres yönetimi kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi stres yönetimi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Stres yönetimi kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Stres yönetimi eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gelişiminiz İçin Harekete Geçin! Stres Yönetimi Kursları ile Hayatınızdaki Engelleri Ortadan Kaldırın!

Sosyal yaşamınızda mutlu ve aktif görüntünüzle dikkatleri çekmeyi mi arzuluyorsunuz? Yoksa koşullar ne olursa olsun kariyerinize odaklanmak, başarılarınız arasına yenilerini eklemek mi istiyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size stres yönetimi eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi stres yönetimi kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik stres yönetimi eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hayata bakışınızı değiştirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
stres yönetimi kursları

Kontrolü Elinize Alın!

Uygulamalı stres yönetimi eğitimleri ile hayatınızın kontrolünü elinize aldığınızı hissedin, iç veya dış engellerin sizi aksatmasına izin vermeyin!

Kayıt Ol »

Başarılarınıza Yenilerini Ekleyin!

Stres sinyallerini erkenden fark etmenizi sağlayacak stres yönetimi kursları ile olası kriz anlarından başarıyla çıkın, zirveye yolculuğunuza duraksamadan devam edin!

meb ruhsatlı stres yönetimi kursu

MEB Ruhsatlı Stres Yönetimi Kursu

Sanat Akademi stres yönetimi eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir stres yönetimi kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir stres yönetimi kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun stres yönetimi dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız stres yönetimi eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ev ödevleri ve uygulamalı stres yönetimi dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Stres yönetimi kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Stres Yönetimi Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız stres yönetimi kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı stres yönetimi dersi anlatımları, öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler ve ödevler, kişisel gelişim uzmanlarının yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

İşitsel ve görsel stres yönetimi dersi ekipmanlarımızla gelişiminize katkı sağlayacak, özgüven kazanmanızı destekleyecek stres yönetimi eğitimleri düzenliyor, stres yönetimi kursu sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Kendinizi geliştirirken aynı zamanda keyif alacağınız bir stres yönetimi kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

stres yönetimi eğitimi
stres yönetimi dersi

Uluslararası Standartta Stres Yönetimi Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan stres yönetimi eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz stres yönetimi kursu programımızda öğrenme hızınıza, gelişiminize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, stres yönetimi eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, stres yönetimi eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Stres yönetimi kursu ile sizlere yalnızca hem keyif aldığınız hem de gelişiminizi destekleyen bir deneyim sunmak adına Avrupa’nın en iyi kişisel gelişim merkezlerinin müfredatlarını yakından takip ediyor, stres yönetimi dersi içeriklerimizi sizin isteklerinizi de göz önüne alarak sürekli güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Stres yönetimi kursu ile kendini geliştirmeye önem veren öğrencilerimizin bu isteklerine kulak veriyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Stres yönetimi eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Stres yönetimi dersi sonrası mesleki kariyerinize başarılı bir şekilde devam edebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz farklı eğitimleri belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz!

stres yönetimi dersleri
stres yönetimi eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Stres yönetimi eğitimi sonrası kişisel gelişimini sürdürmek isteyen öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece stres yönetimi kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimize iletişimde kalmayı sürdürerek hedeflerine ulaşabilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; sanat kurslarımız ve kişisel gelişim eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınıza değer katmanız, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve boş vakitlerinizi kişisel gelişiminize ayırabilmeniz için stres yönetimi kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla size destek oluyoruz.

Stres Yönetimi Kursu Yorumları

Yoğunluk Sizi Yoruyor Mu?

İş veya okul yaşamınızın yoğunluğunun sizi giderek daha fazla yıprattığını mı hissediyorsunuz?

Stres Yönetiminin Yeni Yollarını Öğrenin!

Enerjinizi geri kazanmayı öğreneceğiniz stres yönetimi kursu ile yeni bir bakış açısı keşfedin!

Şartlardan Bağımsız Ayakta Kalın!

Tüm olumsuz koşullara rağmen pozitifliğinizi koruyun, stresin sizi durdurmasına izin vermeyin!

stres yönetimi kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize stres yönetimi eğitimleri verdik.

Stres yönetimi dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel stres yönetimi kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye stres yönetimi dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir stres yönetimi eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

8+ Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Stres yönetimi kursları dışında kişisel gelişimine farklı yönlerden yatırım yapmak isteyen öğrencilerimize yaşamlarına değer katacak kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz.

Başta stres yönetimi eğitimi başta olmak üzere diksiyon, beden dili, hitabet, etkili iletişim, imaj, motivasyon, drama ile liderlik gibi destekleyici eğitimlerle kendinizi geliştirmenizi sağlıyor, Türkiye’nin en kapsamlı kişisel gelişim kursu olarak eksiklerinizi gidermenize ve artılarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Stres yönetimi kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, kendinizi geliştirmeye devam edin…

stres yönetimi dersleri
sosyal etkinlikler stres yönetimi kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi stres yönetimi kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Stres yönetimi kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi stres yönetimi kursu olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları, yöneticiler, iş insanları ve sanatçılar ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Stres yönetimi eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece stres yönetimi eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak stres yönetimi dışında farklı alanlarda da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Stres yönetimi kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
stres yönetimi kursu fiyatları

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanlarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Stres yönetimi kursu öğrencilerimizin derslerde ve gelişimini destekleyen egzersizlerde gösterdiği performanslarını kişisel gelişim uzmanları ile birlikte yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak enerjilerini ve motivasyonlarını arttıracak ve stresle mücadele etmelerini kolaylaştıracak yeni yollar keşfetmelerini sağlıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü kişisel gelişim uzmanları, sanatçıları ve stres yönetimi eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Stres yönetimi ve kişisel gelişim alanında çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken kişisel gelişim uzmanları ile etkinlikler ve butik stres yönetimi kursları düzenliyor, stresle mücadele etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

İşi ustasından öğrenmenizi sağlayacak stres yönetimi eğitimi ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ve profesyonel anlamda kendinizi geliştireceğiniz bilgiler almanızı sağlıyoruz.

stres yönetimi kursu ücret

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Stres yönetimi eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin stüdyo kayıt çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Stres Yönetimi Kursu Detaylı Eğitim Programı

Motivasyonunuzu düşüren, kaygılarınızı arttıran faktörleri ortadan kaldırmanın ve stresle dışsal bir yardıma ihtiyaç duymadan mücadele etmenin yollarını öğrenmek istemez misiniz? Stres yönetimi eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden stres yönetimi kursu almanın tadını çıkarın!

Stres yönetimi kursunun kazandıracakları;
 • Stres nedenlerini daha iyi analiz edeceksiniz.
 • Hayatınıza olan etkisini çok daha net görebileceksiniz.
 • Stresle başa çıkmanın yollarını öğreneceksiniz.
 • Gereksiz stresten kurtulacaksınız.
 • İş hayatınızda daha rahat olacaksınız.
 • Özgüven kazanacaksınız.
 • Zorluklar karşısında çok daha zor pes edeceksiniz.
 • Daha mutlu bir birey olacaksınız.
 • Stres karşısında nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz.
 • Olumsuz stresi kontrol ederek olumlu strese dönüştüreceksiniz.
 • Beklentilerinizi ve hedeflerinizi daha doğru kurgulayacaksınız.
 • Kriz anlarını daha iyi yöneteceksiniz.

Öncelikle hayatımızı bu denli etkileyen stresi tanıyacak, mücadele etmek için psikolojimizi ve özgüvenimizi güçlendireceğiz. 1. Gün Stres Yönetimi Kursu Programı:
 • Stres Tanımı ve Belirtileri
 • Stres Her Zaman İçin Kötü Müdür?
 • Stresin Fizyolojik ve Psikolojik Etkileri
 • İşyerinde Stres Yaratan Faktörler
 • Şu An Hayatınızda Stres Yaratan Ne Kadar Faktör Var?
 • Stres Kaynakları ve Strese Neden Olan Olaylar
 • Stres Belirtileri
 • Kronik –Akut Stres Nedir?
 • Stres Kaynaklı Psikosomatik Sorun ve Hastalıklar
 • Fiziksel ve Duygusal Stres Kaynakları
 • Stresin Etki ve Sonuçları
 • Stresin Olumlu ve Olumsuz Etkileri
 • Optimum Stres Düzeyi Yakalama
 • Gerilim ve Çatışma Sinyalleri
 • Stresin Olumsuz Etkileri ile Başa Çıkma Yöntemleri
 • Stres ile Baş Etmeyi Zorlaştıran Karakter ve Kişilik Özellikleri
 • Özgüven Çalışması
 • Kazanma ve Kaybetme Psikolojisi
 • Gerginlik, Kaygı, Sıkıntı ve Öfke
 • Stresi Harekete Geçirme Teknikleri
 • Hayatınızın Sorumluluğunu Almaya Hazır Mısınız?
 • Stresle Baş Edebiliyor Muyum?
 • Hangi Özelliklerim Hayatımı Zorlaştırıyor?
 • Stres Yaratan İnanç ve Değer Sistemlerimiz
 • Düşünce Biçimimiz Bakış Açımızı Nasıl Etkiliyor?
 • Olumsuz Musunuz? Olumlu Mu?
 • Çalışma Hayatında Stresi Yenmeyi Etkileyen Faktörler
 • Stres Karşısında Davranış Şekilleri
Artık olumsuz stresin kötü etkilerinden kurtulacak, stres yönetimi eğitimi ile hayatınızın kontrolünü kendi elinize alacaksınız!

Stresle mücadele etmek için sanatın ve yaratıcı dramanın gücünden yararlanacak, meditasyon yöntemleri ile öfkemizi, kaygımızı ve gerginliğimizi kontrol altına alacağız. 2. Gün Stres Yönetimi Kursu Programı:
 • Kişisel ve Kurumsal Stres Yönetimi
 • Kurumsal Dayanışmanın Strese Olumlu Etkisi
 • Koşulların Dayattığı Gerginlikler
 • Gerçekte Var Olmayan Sanal Gerginlikler
 • Bakış Açıları / Empati / Paradigmalar
 • Zaman ve İlişkileri Düzenlemenin Strese Olumlu Etkisi
 • Stres Önlemek İçin Çatışma Yönetimi
 • Duygusal Güçlenme
 • Öfke Kontrolü
 • Strese Direnme Aşaması
 • Streste Tükenme Aşaması
 • Etkin İletişim – Stres Korelasyonu
 • Stres Etkin İkna ve Müzakere İlintisi
 • Stres –Risk Yönetimi
 • Çalışma Ortamında Stres
 • Stresin Uyarıcı Belirtilerini Önceden Saptamak
 • Stresi Önleyici Etkili Bir Yaşam Stili Geliştirmek
 • Stres Yönetiminde DKBY (Değiştir-Kabul Et-Boşver-Yaşam Tarzını Yönet) Modeli
 • Stresle Baş Edebilme Yöntemleri
 • Bedene Yönelik Egzersizler
  • Nefes Egzersizleri
  • Gevşeme Egzersizleri
 • Zihne Yönelik Egzersizler
  • Zihinde Canlandırma Tekniği
  • Çarpıtılmış Düşünce Biçimini Fark Edip Değiştirebilme
  • Olumlu Düşünce Kalıpları Yerleştirme
 • Yaratıcı Drama Egzersizleri
 • İş Stresi ve Stres Kaynakları
 • Kurumsal Ortamla İlgili Stres Kaynakları Stresin Yapısı ve Belirtileri
 • Stresle Başa Çıkmada Etkili Yollar (Örgütsel – Bireysel Stratejiler)
 • Stressiz Bir Yaşam İçin Hedef Belirleme ve Zaman Yönetimi
 • Zor Durumda Beden ve Nefes Farkındalığı
 • Stresle Başa Çıkmada Bireysel ve Kurumsal Stratejiler
 • Stresle Başa Çıkmada Başarısız Yollar
 • Stresle Zihinsel ve Bedensel Başa Çıkma Yöntemleri
Stres yönetimi kursu ile stresin hayatınızdaki etkisini minimize edecek, en zorlu anlarda bile sakin kalmayı öğrenecek, üretkenliğinizi koruyabileceksiniz!

Bir lider iş ortamında yaşanabilecek krizlerin daha ortaya çıkmadan önüne geçebilmeli! 2. günümüzde biz de problem çözme becerilerimizi geliştirmek için çalışacağız. 2. Gün Drama ile Liderlik Kursu Programı:
 • Etkili Takım Yönetimi
 • Yüksek Performanslı Takımlarda Liderler
 • Farklılıkları Yönetebilme
 • Takımlarda Güven ve İşbirliği
 • Toplam Fayda Bilinci ve Yönetimi
 • Takım Çalışmasının Önemi
 • Takım Çalışmasında Sinerji
 • Rekabet Ortamında Liderin Araçları
 • Etkin Zaman Kullanımı
 • Liderlik Tek Olmak Mıdır?
 • Karar Alma Süreçleri
 • Güven Ortamı Oluşturmak
 • Uygulama ve Oyunlar
 • Zor Durumlarla ve Baskılarla Mücadele Edebilmek
 • Krizleri Yönetmek
 • Başarısızlık Nasıl Başarıya Çevrilir?
 • Görev ve Faaliyetleri Tahsis Etme
 • Çalışanlardan Öneri Alabilmek
 • Takım Üyeleriyle Görevleri Tartışmak ve Üzerinde Anlaşmak
 • Bir Liderlik Faaliyeti İçin Hazırlıklı Olmak
 • Uygun Faaliyeti ve Görevi Seçebilmek ve Uygulatmak
 • Kendine Ait Geliştirilebilecek Olanları Ortaya Koymak
 • Öğrenilmiş Çaresizliği Yenmek
 • En Uygun Liderlik Faaliyetinin Seçimine ve Faaliyetteki Hareket Tarzına Karar Vermek
 • Çatışma Yönetimi
 • Örgütsel Çatışma Tanımı
 • Çatışmaları Fırsata Çevirebilir Miyiz?
 • Bölüm İçi ve Bölüm Dışı Çatışma Nedenleri
 • Gizli ve Açık Çatışma
 • Çatışma Yönetimi Stratejileri
 • Ödün Verme
 • Baskı Kurma Kaçınma
 • İş Birliği / Uzlaşma
 • Ekibinizi Motive Etmek İçin Yapabileceğiniz Uygulamalar
 • Sonuç Üretebilme-Organize Olabilme Becerisi
 • Analitik Düşünme Becerileri
Drama ile liderlik kursu programımızın sonuna gelirken artık ekibinizin gelişimine katkıda bulunan, yollarını aydınlatan ve yaratıcılıklarını arttıran bir lider olmaya hazır olacaksınız!

Stres Yönetimi Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Stres yönetimi Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz stres yönetimi kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Stres Yönetimi Kursu Programı

Hayatınızın kontrolünü elinize almak, stres, kaygı ve gerginliğin sizi yönetmesinin önüne geçmek istiyorsanız stres yönetimi kursları tam size göre!

Stres Yönetimi Kursu; 2 gün 8 saatten oluşan bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde bulunduran, doğru stres yönetimi, stresle başa çıkma stratejileri, stres kaynakları ve nedenleri, hedef belirleme, bedensel ve zihinsel stresten kurtulma egzersizleri, yaratıcı drama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; olumsuz stresten kurtulmayı ve stres yönetimini geliştirerek üretkenliği azaltan faktörleri gidermeyi amaçlayan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl stres yönetimi eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek kişisel gelişimine yatırım yapmaktan vazgeçiyor.

stres yönetimi eğitimleri

Stres Yönetimi Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Stres Yönetimi Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı stres yönetimi kursu sertifikası hakkında daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Stres Yönetimi Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Stres yönetimi Kursu eğitmen kadromuz; ülkemizin başarılı kişisel gelişim uzmanları, yöneticileri, iş insanları, sanatçıları, üniversitelerde akademisyenlik yapan, mesleki bilgi ve deneyime sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.

Stres yönetimi kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Stres yönetimi kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Stres yönetimi kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun stres yönetimi kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Stres yönetimi kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi stres yönetimi eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Stres yönetimi kursu Florya, stres yönetimi kursu Bahçelievler, stres yönetimi kursu Ataköy, stres yönetimi kursu Yeşilköy, stres yönetimi kursu Zeytinburnu, stres yönetimi kursu Avcılar olarak hizmet veren stres yönetimi kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Stres yönetimi kursu ile hem sosyal hem de kurumsal hayatta stres ve kaygı ile daha kolay mücadele etmenizi sağlayacak bilgiler edinecek, daha pozitif ve mutlu bireyler olacaksınız. Verimliliği ve üretkenliği arttıran stres yönetimi kursu sayesinde iş yükünüzün ve yoğunluğunuzun fazla olduğu dönemlerde bile kolaylıkla başa çıkabilecek, kriz anlarında pratik çözümler üreterek iş hayatında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
stres yönetimi kursu fiyatları

Stres Yönetimi Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Stres Yönetimi Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Stres yönetimi kursu sonrası öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştirecekleri hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, hayatınıza değer katmayı sürdürün.

Stres Yönetimi Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Stres yönetimi kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo kayıt çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Stres yönetimi kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Stres yönetimi eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi stres yönetimi kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Stres yönetimi kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Stres yönetimi kursu ile kişisel gelişimlerine yatırım yapan yüzlerce başarılı öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

180

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 900 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44