Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Etkili İletişim ve İmaj Kursu

İş ve Sosyal Yaşamda Ben De Varım Deyin!

Mesleki Birikiminizin Yanına Güçlü İmajınızı Eklemeye Ne Dersiniz?

Kişisel gelişimin sonu olmadığına inanıyor, kendinize yatırım yaparak mesleki bilginizi iletişim becerileriniz ve imajınızla taçlandırmak mı istiyorsunuz?

Sözlü ve sözsüz iletişimin şifrelerini öğreneceğiniz, beden dilinizi etkili bir biçimde kullanmanızı sağlayacak, giyim ve kuşamınızdan konuşma ve dinleme alışkanlıklarınıza kadar tüm imajınızı yeni baştan yapılandırmanıza olanak tanıyan bir etkili iletişim ve imaj kursu ile hem iş yaşamınızda hem de sosyal hayatta dikkatleri üzerinize çekeceksiniz!

Sanat Akademi etkili iletişim ve imaj kursları ile kişisel tarzınızı ve imajınızı yaratacak, özgüveninizle fark yaratacaksınız!

İletişim becerilerinizi geliştirerek mesleki bilgi ve birikiminizi çalışma arkadaşlarınız ve yöneticilerinize çok daha iyi aktarabilir, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirsiniz.

etkili iletişim ve imaj kursu

Tüm Etkili İletişim ve İmaj Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Etkili İletişim ve İmaj Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 4 haftalık bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde bulunduran, doğru ve etkili iletişim, beden dili kullanımı, imaj oluşturma, kurumsal imaj, özgüven ve özsaygı, iletişim teknikleri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Etkili İletişim ve İmaj Kursu Sanat Akademi

Profesyonel dünyada basamakları hızla tırmanarak kariyerinizi zirveye taşımak, iş ve sosyal çevrenizde sevilen ve saygı duyulan biri haline gelmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Uzman kişisel gelişim eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış etkili iletişim ve imaj dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir etkili iletişim ve imaj eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

etkili iletişim ve imaj kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, etkili iletişim ve imaj eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden etkili iletişim ve imaj eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
etkili iletişim kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Etkili iletişim ve imaj kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı etkili iletişim ve imaj kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı etkili iletişim ve imaj kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında etkili iletişim ve imaj kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların etkili iletişim ve imaj eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden etkili iletişim ve imaj eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

etkili iletişim eğitimi

İnsanlar Size Dikkat Kesilecek!

En yakın arkadaşlarınızın bile kimi zaman söylediklerinize yeterince dikkat etmediğini görmek sizi üzüyorsa harekete geçmenizin tam zamanı!

Etkili iletişim dersleri ile dinleyicilerinizi sıkmadan sizi dinlemelerini sağlayacak yeni teknikler öğrenecek, iş yaşamınızdaki uzun ve yorucu sunumları bile çok daha renkli ve dinlenilebilir kılacak, sosyal yaşamınızda insanların anlattıklarınızdan keyif aldığından ve %100 dikkat kesildiğinden emin olacaksınız!

Cümlelerin üzerinde gerçek bir hakimiyet kurmanıza imkan veren etkili iletişim eğitimi, iletişim kazalarının kendinizi ifade etmenize engel olmasının önüne geçecek!

Sözcüklerinizi Beden Dilinizle Destekleyeceksiniz!

Mesajınızı dinleyicilerinize güçlü bir şekilde iletmek istiyorsanız yalnızca sözcükleri kullanmakla yetinmemelisiniz!

Hem konuşma hem de dinleme sırasında beden dilinizi doğru ve olumlu kullanmayı öğreneceğiniz etkili iletişim ve imaj kursu sonrasında sözcükler yerine birçok şeyi beden dilinizle rahatlıkla ifade edebilecek, özgüveniniz ve kendinden emin duruşunuzla hem sosyal çevrenizin hem de iş arkadaşlarınızın güvenini kazanacaksınız.

Aktif dinleme yapmayı öğrenecek, daha kendinizi ifade etmeye başlamadan bile muhatabınızın sizi anlamasını sağlayacaksınız.

iletişim kursları
iletişim eğitimleri

İmajınız Sizi Zirveye Taşıyacak!

Eğer mesleki birikiminize rağmen kariyer hedeflerinize ulaşamamaktan şikayetçiyseniz hiç merak etmeyin!

Kariyerinizde gerçekten zirveye oynamak istiyorsanız yalnızca mesleki uzmanlığınız yetmez! Etkili iletişim ve imaj kursları ile mesleki birikiminizin yanına kişisel gelişimi de ekleyin, yöneticilerinizin size bakışının kısa sürede nasıl değiştiğine tanıklık edin, iş yaşamında karşınıza çıkan fırsatların sayısını arttırın!

Önünüzde hiçbir engelin duramamasını istiyorsanız etkili iletişim ve imaj kursu ile hayatınıza yeni bir yön vermeye başlayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Doğru bir iletişim ve etkileyici bir imajın sizin için tüm kapıları açmasını istemez miydiniz? Eğer yanıtınız evetse Sanat Akademi ile geç kalmadan tanışın! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun etkili iletişim ve imaj kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre düzenlenmiş bir etkili iletişim ve imaj eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun etkili iletişim ve imaj kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre etkili iletişim ve imaj eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan etkili iletişim ve imaj dersleri veriyoruz.

etkili iletişim kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi etkili iletişim ve imaj dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Etkili iletişim ve imaj kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kişisel Gelişiminize Yatırım Yapın! Etkili İletişim ve İmaj Kursları ile Potansiyelinizi Açığa Çıkarın!

Bugüne kadar mesleğinizde daha iyi yerlere gelememenizin nedenini bilgi eksikliğinden değil, imaj ve iletişim becerilerinizde mi görüyorsunuz? Sosyal hayatta daha fazla öne çıkan, insanların dinlemeyi sevdiği biri olmak mı istiyorsunuz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size diksiyon eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi etkili iletişim ve imaj kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik diksiyon eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, iletişim becerilerinizi güçlendirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
etkili iletişim kursu

Dikkatleri Üstünüzde Toplayın!

Farklı ortamlarda nasıl bir iletişim tarzı benimsemeniz gerektiğini etkili iletişim kursları ile öğrenin, insanlar siz konuşurken dikkat kesilsin!

Kayıt Ol »

Her Zaman Zirvede Olun!

Güçlü imajınız ve dinleyicileri etkilemeyi başaran konuşma yeteneğinizle farkınızı gösterin, etkili iletişim ve imaj kursu ile kariyer hedeflerinizi birer birer gerçekleştirin!

meb ruhsatlı etkili iletişim ve imaj kursu

MEB Ruhsatlı Etkili İletişim ve İmaj Kursu

Sanat Akademi etkili iletişim ve imaj eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir etkili iletişim ve imaj kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir etkili iletişim ve imaj kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun etkili iletişim ve imaj dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız etkili iletişim ve imaj eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ev ödevleri ve uygulamalı etkili iletişim ve imaj dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Etkili iletişim ve imaj kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız etkili iletişim ve imaj kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı etkili iletişim ve imaj dersi anlatımları, iletişim becerilerinize yenilerini ekleyecek uygulamalar ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman kişisel gelişimcilerin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

İşitsel ve görsel etkili iletişim ve imaj dersi ekipmanlarımızla gelişiminize katkı sağlayacak, özgüven kazanmanızı destekleyecek etkili iletişim ve imaj eğitimleri düzenliyor, etkili iletişim ve imaj kursu sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Kendinizi geliştirirken aynı zamanda keyif alacağınız bir etkili iletişim ve imaj kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

iletişim kursu
iletişim kursları

Uluslararası Standartta Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan etkili iletişim ve imaj eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz etkili iletişim ve imaj kursu programımızda öğrenme hızınıza, gelişiminize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, etkili iletişim ve imaj eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, etkili iletişim ve imaj eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Etkili iletişim ve imaj kursu ile sizlere yalnızca hem keyif aldığınız hem de gelişiminizi destekleyen bir deneyim sunmak adına Avrupa’nın en iyi kişisel gelişim merkezlerinin müfredatlarını yakından takip ediyor, etkili iletişim ve imaj dersi içeriklerimizi sizin isteklerinizi de göz önüne alarak sürekli güncelliyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Etkili iletişim ve imaj kursu ile kendini geliştirmeye önem veren öğrencilerimizin bu isteklerine kulak veriyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Etkili iletişim ve imaj eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Etkili iletişim ve imaj dersi sonrası mesleki kariyerinize başarılı bir şekilde devam edebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz farklı eğitimleri belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz!

imaj kursları
imaj kursu

Eğitim Sonrası Destek

Etkili iletişim ve imaj eğitimi sonrası kişisel gelişimini sürdürmek isteyen öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece etkili iletişim ve imaj kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimize iletişimde kalmayı sürdürerek hedeflerine ulaşabilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; sanat kurslarımız ve kişisel gelişim eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınıza değer katmanız, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve boş vakitlerinizi kişisel gelişiminize ayırabilmeniz için etkili iletişim ve imaj kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla size destek oluyoruz.

Etkili İletişim ve İmaj Kursu Yorumları

Özgüveniniz Biraz Düşük Mü?

Düşük özgüveniniz iş ve sosyal yaşamınızda geri planda kalmanıza mı neden oluyor?

Kişisel Gelişiminize Yatırım Yapın!

Kendinizi geliştirmek için etkili iletişim kursu alın, imajınızı yenileyin, fark edilmeye başlayın!

Güçlü İmajınızla Kendinize Daha Fazla İnanmaya Başlayın!

Kendinize olan inancınızı etkili iletişim kursları ile tazeleyin, saygın ve sevilen biri olun!

etkili iletişim ve imaj kursu mezunları

400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize etkili iletişim ve imaj eğitimleri verdik.

Etkili iletişim ve imaj dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel etkili iletişim ve imaj kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye etkili iletişim ve imaj dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir etkili iletişim ve imaj eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

8+ Dalda Kişisel Gelişim Eğitimi

Etkili iletişim ve imaj kursları dışında kişisel gelişimine farklı yönlerden yatırım yapmak isteyen öğrencilerimize yaşamlarına değer katacak kişisel gelişim eğitimleri sunuyoruz.

Başta etkili iletişim ve imaj eğitimi başta olmak üzere diksiyon, beden dili, hitabet, stres ve zaman yönetimi, motivasyon, drama ile liderlik gibi destekleyici eğitimlerle kendinizi geliştirmenizi sağlıyor, Türkiye’nin en kapsamlı kişisel gelişim kursu olarak eksiklerinizi gidermenize ve artılarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Etkili iletişim ve imaj kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, kendinizi geliştirmeye devam edin…

iletişim eğitimleri
sosyal etkinlikler etkili iletişim ve imaj kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi etkili iletişim ve imaj kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Etkili iletişim ve imaj kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi etkili iletişim ve imaj kursu olarak öğrencilerimizin ünlü iletişimciler, konuşmacılar, sunucular ve spikerler ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Etkili iletişim ve imaj eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece etkili iletişim ve imaj eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak etkili iletişim ve imaj dışında farklı alanlarda da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Etkili iletişim ve imaj kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kişisel imaj kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi iletişim ve kişisel gelişim uzmanlarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Etkili iletişim ve imaj kursu öğrencilerimizin derslerde ve gelişimlerini destekleyen egzersizlerde gösterdiği performanslarını alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak hatalarını gidermeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü kişisel gelişim uzmanları, sanatçıları, etkili iletişim ve imaj eğitmenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Başarılı iletişim ve kişisel gelişim uzmanları ile keyifli workshop etkinlikleri ve butik etkili iletişim ve imaj kursları düzenliyoruz Etkili iletişim üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan sağlıklı iletişim kurmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını etkili iletişime adamış profesyonellerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

imaj eğitimi

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Etkili iletişim ve imaj eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin stüdyo kayıt çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Etkili İletişim ve İmaj Kursu Detaylı Eğitim Programı

Olumlu iletişim tarzınız ve güven veren iletişim yeteneklerinizle insanların sevdiği, saygı duyduğu ve her zaman güvendiği biri haline gelmek istemez misiniz? Etkili iletişim ve imaj eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden etkili iletişim ve imaj kursu almanın tadını çıkarın!

Etkili iletişim ve imaj kursunun size kazandıracakları;
 • Kendinizi daha doğru ifade edeceksiniz.
 • Konuşmanıza akıcılık katacaksınız.
 • Aktif dinlemeyi öğreneceksiniz.
 • Beden dilinizi güçlendireceksiniz.
 • Sözlü ve sözsüz iletişim becerilerinize yenilerini ekleyeceksiniz.
 • Özgüven kazanacaksınız.
 • Stresle başa çıkmayı öğreneceksiniz.
 • İkna ve algı yönetiminde gelişeceksiniz.
 • Kişisel imajınızı keşfedeceksiniz.
 • Dinleyicilerinizin ilgisini daima canlı tutabileceksiniz.
 • İş ve sosyal yaşamda öne çıkacaksınız.
 • Kariyeriniz için yeni şanslar yakalayacaksınız.

İlk önce dinleme ve anlama becerilerimize odaklanıyor, iletişimin temel unsurlarını öğreniyoruz. 1. Hafta Etkili İletişim ve İmaj Kursu Programı:
 • İletişim Nedir?
 • İletişimin Temel Özellikleri
 • Etkili İletişim Çeşitleri
 • Etkili İletişimde Uyum ve Ahenk
 • Sözsüz İletişim
 • İletişim Tarzımız
 • Etkili İletişimde Engeller ve Aşma Yolları
 • İletişim Kazaları
 • Sinerjik İletişim
 • İnsanı Tanımak
 • Kişilik Tiplerine Göre İletişim
 • İnsanların Dünyayı Algılama Biçimleri
 • Algılama Biçimlerine Göre İletişim
 • Hipnotik Dil Kalıpları ile İletişim
 • Farklılıkların Algılanması
 • Farklılıkların Yönetilmesi
 • Olumlu Amaç – Olumlu Yaklaşım
Sağlıklı bir iletişimin temellerini etkili iletişim ve imaj kursları ile öğreniyor, iletişim becerilerimizi geliştirmek için ilk temelleri atıyoruz!

Sözcüklerimizin daha fazla etki yaratması için jest ve mimiklerimizi, beden dilimizi de kullanmayı öğrenmeliyiz! 2. Hafta Etkili İletişim ve İmaj Kursu Programı:
 • Kazan-Kazan İlkesi
 • Yanlış Dinleme
 • Etkin Dinleme
 • Soru Sorma İlkeleri
 • Eleştiride Sandviç Metodu
 • Duygusal Kredi Hesabı
 • Konuşma Becerileri
  • Açıklık
  • Hacim
  • Ses Tonu
  • Acillik
  • Mesajı Alma
  • Dil Kullanımı
 • Beden Dilini Kullanmak
  • Jest ve Mimikler
  • Duruş
  • Postür
  • Oturuş
  • Ayaklar
  • El ve Kol Hareketleri
  • Yüz İfadesi ve Mimikler
  • Gözler ve Göz Kontağı
  • Baş Hareketleri
 • Kişisel Mesafe – Proksemik
 • Dokunma - Haptik: Uygun ve Uygun Olmayan Durumlar
 • Tokalaşma - El Sıkışma
 • İstem Dışı Jestler
Doğru seçilen kelimeler, aktif ve olumlu bir beden dili ile etkili iletişim ve imaj dersleri hem dinlerken hem konuşurken karşı tarafı etkilemenizi sağlayacak!

Artık kendi potansiyelimizi keşfetmemizin zamanı geldi! 3. hafta itibariyle kişisel imajımızı oluşturmaya başlayacağız. 3. Hafta Etkili İletişim ve İmaj Kursu Programı:
 • İyi Bir İzlenim Nasıl Bırakılır?
 • Kişisel İmaj
 • Kişisel İmajın Kurum İmajı ile Tutarlılığı
 • İnsanları Anlamada Kullanılan İletişim Kodları
 • Yönetici Gardırobu
  • Stil
  • Renkler
  • Kumaş Seçimleri ve İşe Uygunlukları
 • Kurumsal Giyim ve Serbest Giyim
 • Yüzümüzle İlgili Detaylar ve Kişisel Bakım
 • Profesyonel Yaşamda İmaj Kırıcılar
 • Kurumsal, Toplumsal Görgü ve Nezaket Kuralları
 • Tanıştırma
 • İş Toplantıları
 • Telefon ve Elektronik İletişim
 • İş Yemekleri ve Sofra Adabı
 • Hediye Kültürü
 • Protokol Kuralları
Kendinizi ifade etmeniz için sözcüklerden daha fazlasına ihtiyacınız var! Etkili iletişim kursları ile giyiminizden duruşunuza kadar tüm ayrıntılarla karşı tarafa aktarmak istediğiniz mesajı en güçlü şekilde aktarabileceksiniz.

Son haftamızı eksiklerimizi gidermeye ve artılarımızı güçlendirmeye ayırıyor, akılda kalıcılığımızı arttırıyoruz. 4. Hafta Etkili İletişim ve İmaj Kursu Programı:
 • Kişisel SWOT Analizi
 • Kişisel Marka Unsurlarının Bulunması
 • Kişisel İmaj
 • Zayıf Yönler Gelişim Planı
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kariyer ve İş Ortamına Uygun Giyinmek
 • Sunum Yaparken Doğru Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Sınır Belirtme ve Sahiplenme Jestleri
 • Yalanın Beden Diline Etkisi
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Profesyonel İmaj Oluşturma
 • Dinleyicinin Dikkatini Canlı Tutma
 • Beden Dilinin Başarıyla İlişkisi
 • Düşünceyi ve Davranışı Yönetme
 • İyi Bir İletişimci Olmak İçin Teknikler
4 hafta sonunda etkili iletişim ve imaj kursu programımızı tamamlıyor, iş ve sosyal yaşamda kendilerine daha çok güvenen, sağlıklı iletişim kurmayı bilen ve kişisel gelişimine önem veren öğrencilerimizle farklı kişisel gelişim kurslarımızda yolculuğumuza devam ediyoruz.

Etkili İletişim ve İmaj Kursu Programı – 400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Etkili İletişim ve İmaj Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz etkili iletişim ve imaj kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Etkili iletişim ve imaj Kursu Programı

İş ve sosyal hayatınızda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak iletişim tekniklerini öğrenmek, imajınızı güçlendirmek ve özgüveninizi arttırmak istiyorsanız etkili iletişim ve imaj kursu tam size göre!

Etkili İletişim ve İmaj Kursu; haftada 1 gün 3 saatten 4 haftalık bir program olup teorik ve uygulamalı dersleri içinde bulunduran, doğru ve etkili iletişim, beden dili kullanımı, imaj oluşturma, kurumsal imaj, özgüven ve özsaygı, iletişim teknikleri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; kendini geliştirmeyi, özgüvenini ve ifade becerilerini arttırmak, imajını güçlendirerek kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl etkili iletişim ve imaj eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek kişisel gelişimine yatırım yapmaktan vazgeçiyor.

iletişim eğitimleri

Etkili İletişim ve İmaj Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Etkili İletişim ve İmaj Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Etkili İletişim ve İmaj Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Etkili İletişim ve İmaj Kursu eğitmen kadromuz; ülkemizin başarılı iletişim ve kişisel gelişim uzmanları, yaşam koçları, üniversitelerde akademisyenlik yapan, mesleki bilgi ve deneyime sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.

Etkili iletişim ve imaj kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Etkili iletişim ve imaj kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Etkili iletişim ve imaj kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun etkili iletişim ve imaj kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi etkili iletişim ve imaj eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Etkili iletişim ve imaj kursu Florya, etkili iletişim ve imaj kursu Bahçelievler, etkili iletişim ve imaj kursu Ataköy, etkili iletişim ve imaj kursu Yeşilköy, etkili iletişim ve imaj kursu Zeytinburnu, etkili iletişim ve imaj kursu Avcılar olarak hizmet veren etkili iletişim ve imaj kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Etkili iletişim ve imaj kursu sosyal yaşamınızda ve iş dünyasında çok daha aktif, özgüvenli ve girişken bir birey olmanızı destekler. Etkili iletişim ve imaj kursları ile mesleki becerilerinizin yanına iletişimsel kazanımlar ekleyerek kendinizi daha iyi ifade edebilir, güçlü imajınızla yöneticileriniz ve çalışma arkadaşlarınız için çok daha akılda kalıcı bir görüntü sunarak kariyerinizde daha hızlı bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları

Etkili İletişim ve İmaj Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Etkili iletişim ve imaj kursu sonrası öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştirecekleri hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, hayatınıza değer katmayı sürdürün.

Etkili İletişim ve İmaj Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Etkili iletişim ve imaj kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo kayıt çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Etkili iletişim ve imaj kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Etkili iletişim ve imaj eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi etkili iletişim ve imaj kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Etkili iletişim ve imaj kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Etkili iletişim ve imaj kursu ile kişisel gelişimlerine yatırım yapan yüzlerce başarılı öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

179

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 895 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44