Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Drama ile Motivasyon Eğitimi

Yüksek Verim Başarı Demektir!

Ofis İçi Verimliliği Arttırın, Markanız 1 Numara Olsun! Sanat Akademi Drama ile Motivasyon Eğitimi

Firma olarak yoğun bir iş sürecinden geçiyorsunuz ve çalışanlarınızdaki yıpranmayı hissetmeye mi başladınız? Mutsuz çalışanlarla en iyisi olamazsınız! Kurumsal motivasyon eğitimi ile çalışanlarınızın ruh halini değiştirmek istemez misiniz?

Ofis içi verimliliği arttırmanın yolu çalışanların mutlu olmasından geçiyor! Siz de mutlu ve motive bir ekiple firmanızı markanızı zirveye taşımak istiyor, hedeflerinizi birer birer gerçekleştirmeyi arzuluyorsanız daha fazla beklemeyin!

Sanat Akademi kurumsal motivasyon eğitimi ile firmanızın çehresini değiştirmek için yaratıcı dramadan yararlanın!

Drama ile motivasyon eğitimi; ofis içi işbirliğini arttırarak çalışanların birbirleriyle dayanışma içerisinde hareket etmesini sağlamaktadır.

drama ile motivasyon eğitimi

Tüm Drama ile Motivasyon Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Drama ile Motivasyon Eğitimi; 1 gün 3 saatlik bir workshop eğitim programı olup nefes egzersizleri, diyafram kullanımı, sesin etkileyici kullanımı, konuşma teknikleri, kişisel SWOT analizi, hedef belirleme, hedefe doğru ilerlemek, sorumluluk almak, çözüm odaklı yaklaşım gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Drama ile Motivasyon Eğitimi Sanat Akademi

Mutlu çalışanlar demek başarılı bir firma demektir! Siz de ofis içi mutluluk ve motivasyonu arttırmak istiyor, firmanızın verimliliğine katkı sağlamak veya kişisel gelişiminizi desteklemek istiyorsanız Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış kurumsal yaratıcılık dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir drama ile yaratıcılık kursu alın!

drama ile motivasyon eğitimi eğitmenleri

Ünlü Drama Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, drama ve motivasyon eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden drama ile motivasyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
drama ile motivasyon eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Drama ile motivasyon kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı drama ile motivasyon eğitimi

Katılım Sertifikası

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı drama ile motivasyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında drama ile motivasyon eğitimleri veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların drama ile motivasyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden drama ile motivasyon kursu alarak suça ortak olmayın!

drama ile motivasyon kursu

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın!

Verimliliği yüksek, üretmeye ve problem çözmeye hazır bir ekiple yola çıkmak, hedeflerinizi birer birer gerçekleştirmenin en önemli anahtarı!

Siz de ofis içi atmosferi tamamen pozitife çevirip arkadaşlık, işbirliği ve sorumluluk duygusunun optimum olduğu bir çalışma ortamında tamamen yeni başarılarınıza odaklanmak istemez misiniz? Yanıtınız evetse kurumsal motivasyon eğitimi ile hem kendinize hem de firmanıza değer katmaya ne dersiniz?

İş dünyasının uzman isimlerinden alacağınız drama ile motivasyon eğitimi firma olarak gücünüzü zirveye taşıyacak!

Ofis İçi Uyumluluğu Arttırın!

Yeni bir iş modeline geçtiniz ve çalışanlarınız adapte olmakta zorlanıyor mu? Ofisteki arkadaşlık istediğiniz seviyede değil mi?

Çalışanlarınızın her biri tamamen birbirlerinden bağımsız hareket ediyor, birlikte üretmeyi ve problemlere çözüm bulmayı başaramıyor mu? İşbirliği duygusu kazanmaları ve birlikte hareket etmeyi öğrenmeleri için drama ile motivasyon eğitimi alın, ofis içi uyumluluğun ne ölçüde değiştiğine kendi gözlerinizle tanıklık edin!

Firmanızı başarıya götürecek bir drama ile motivasyon eğitimi için Sanat Akademi ile vakit kaybetmeden tanışın!

drama ile motivasyon kursları
drama ile motivasyon dersi

Sektörünüzde Fark Yaratın!

Hedef kitlenizin adını bildiği markalardan biri haline gelmek için kendinizi ve firmanızı sürekli geliştirmelisiniz.

Sektörlerinde öne çıkan firmaların en büyük özelliği; yönetici ve personel ayırmaksızın tüm çalışanlarının gelişimlerine büyük önem vermesidir! Firmanızın sürekli değişen dünyada ayakta kalmasını istiyorsanız siz de çalışanlarınızın kişisel ve mesleki gelişimine önem verin, kurumsal motivasyon eğitimi ile onlara değer verdiğinizi gösterin!

Önce motivasyonunuz sonra da iş bitiriciliğiniz artsın, sektörde farkını hemen belli eden bir dev haline gelin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

İnsan kaynağına yatırım yapmak isteyen firmaların, zirvede yer edinmek isteyen başarılı liderlerin ve kariyer basamaklarını hızlı ve sağlam adımlarla çıkmak isteyen çalışanların ortak adresi Sanat Akademi! Siz de Sanat Akademi ile tanışın, sizi ve firmanızı daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaç en uygun drama ile motivasyon eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ve stratejinize göre düzenlenmiş bir drama ile motivasyon eğitimi alın!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve en uygun drama ile motivasyon eğitimi programını oluşturmak için analiz yapıyor, çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinizi göz önüne alarak drama ile motivasyon kursları içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir kurumsal motivasyon kursu veriyoruz.

drama ile motivasyon eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal motivasyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için drama ile motivasyon kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile motivasyon kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenize destek oluyoruz.

Kurumsal Motivasyon Eğitimi ile Hedeflerinize Bir Adım Daha Yaklaşacaksınız!

Zamanınızı doğru yönetemediğinizden mi şikayetçisiniz? Kendinizi sürekli yorgun ve tükenmiş mi hissediyorsunuz? Drama ile motivasyon eğitimi tüm bunları aşmak için neler yapabileceğinizi öğretecek! Siz de iş akışınız için yeni çözümler üretmek istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Firmanıza en uygun drama ile motivasyon eğitimi programını belirleyerek size değer katalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi drama ile motivasyon eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun kurumsal motivasyon eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
drama ile motivasyon eğitimleri

Zaman Yönetimini Öğrenin!

İş akışınızı doğru planlamayı öğrenin kurumsal motivasyon eğitimi ile en yoğun dönemlerde bile kendinize boş zaman ayırın!

Kayıt Ol »

Zihinsel Bariyerlerden Kurtulun!

Motivasyonunuzu düşüren, kendinizi yorgun hissetmenize neden olan sorunları önceden fark edin, kurumsal motivasyon atölyesi ile yaratıcı çözümler üretmeye başlayın!

meb ruhsatlı kurumsal motivasyon kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Motivasyon Kursu

Sanat Akademi drama ile motivasyon eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir kişisel gelişim kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir drama ile motivasyon kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan drama ile motivasyon eğitimi almalarını sağlıyor, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun drama ile motivasyon eğitimleri veriyoruz.

Firmanızın hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan drama ile motivasyon eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için keyifli uygulamalar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Drama ile motivasyon kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Drama ile Motivasyon Eğitimi

Profesyonel hayatta öne çıkmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız drama ile motivasyon eğitimi programımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı drama ile motivasyon dersi anlatımları, öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduna dayalı drama uygulamaları, gösterdiğiniz performansa uzman eğitmenlerimizden yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisi ile kapsamlı bir kurumsal motivasyon eğitimi sunuyoruz.

Drama ile motivasyon eğitimi sonrası kariyer ve eğitim danışmanlığı, kişisel ve mesleki gelişim kursları, destekleyici eğitimler, imaj ve PR danışmanlığı gibi olanaklarla Sanat Akademi olarak öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Söylediklerimizle değil, yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak drama ile motivasyon eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

drama ile motivasyon dersi
drama ile motivasyon dersleri

Uluslararası Standartta Drama ile Motivasyon Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan drama ile motivasyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 190’ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %96 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile motivasyon kursu programımızda öğrenme hızınıza, yeteneklerinize, bilginize, birikiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, drama ile motivasyon eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, drama ile motivasyon eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Kurumsal motivasyon atölyesi ile kurumsal eğitimler gerçekleştirdiğimiz firmalara anlamlı bir destek verdiğimizden emin olmak adına dünyanın en iyi kurumsal eğitim kurumlarını ve uygulamalarını yakından takip ediyor, drama ile motivasyon dersi içeriklerimizi yenilikçi metotlarla güncelliyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kurumsal motivasyon kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kişisel ve mesleki gelişimini sürdürmek isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Drama ile motivasyon eğitimi sonrası kariyer basamaklarını sağlam adımlarla çıkmak isteyen öğrencilerimize yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken bir adım önde olmalarını sağlıyoruz!

Sanat Akademi drama ile motivasyon kursu olarak hedeflerinize doğru ilerlerken her zaman yanınızdayız! Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

kurumsal motivasyon eğitimi
drama ile motivasyon eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile motivasyon eğitimi sonrası gelişmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm çalışan ve firmalara destek olmaya devam ediyoruz!

Sanat Akademi olarak sadece drama ile motivasyon kursu süresince değil, eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak mesleki ve kişisel gelişimlerini sürdürmelerine destek oluyor, aklına takılan soruları cevaplıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere kişisel ve mesleki gelişim kursları ile destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için drama ile motivasyon eğitimi sonrasında da Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Drama ile Motivasyon Eğitimi Yorumları

Kendinizi Geliştirin!

Daha üretken ve iş bitirici bir profesyonel olmak istiyorsanız gelişiminize ara vermeyin!

Başarılarınızla Öne Çıkın!

Sorumluluk aldığınız projeler, başarıyla yönettiğiniz süreçlerle adınızdan söz ettirin!

Kişisel Markanızı Yaratın!

Kurumsal motivasyon eğitimi ile iş akışınızı yönetmeyi öğrenin, iş hacminizi büyütün, markanızı yaratın!

drama ile motivasyon eğitimi mezunları

190+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize drama ile motivasyon eğitimleri verdik.

Drama ile motivasyon atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel drama ile motivasyon kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye drama ile motivasyon dersleri verdik.

Tamamen firmanıza özel, hedeflerinize, stratejinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir drama ile motivasyon eğitimi arıyorsanız kurumsal partnerlerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Drama ile motivasyon atölyesi dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta drama ile motivasyon eğitimi olmak üzere kişisel gelişimden mesleki kurslara, oyunculuktan dansa, baleden müziğe, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı branşlarda 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat ve gelişim merkezi olarak kendisini geliştirmek isteyenlerin yanında olmayı sürdürüyoruz.

Drama ile motivasyon eğitimi sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, kendinize ve yeteneklerinize yatırım yapın!

drama ile motivasyon eğitimleri
sosyal etkinlikler drama ile motivasyon eğitimi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi kurumsal motivasyon eğitimi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir drama ile motivasyon kursu sunuyoruz!

Drama ile motivasyon eğitimi kapsamında öğrencilerimizin iş hayatında başarılı olmuş, adından söz ettiren profesyonellerle bir araya gelmelerini sağlayan seminerleri, workshoplar ve network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Drama ile motivasyon kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve çalışma arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve sergiler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir drama ile motivasyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Drama ile motivasyon eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece drama ile motivasyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak profesyonel hayatın dışına çıkarak yaşamın ve sanatın farklı yönlerine de tanıklık ediyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
drama ile motivasyon dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Drama ile motivasyon kursu öğrencilerimizin gösterdikleri performansı, yer aldıkları projeleri ve hazırladıkları ödevleri drama eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı drama eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Drama ile motivasyon üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleri ile gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyen, konuşmacı ve başarılı bir iletişimci olarak dikkat çeken uzmanlarla kurumsal motivasyon workshopları düzenliyor; butik drama ile motivasyon eğitimleri almanızı sağlıyor, profesyonel hayatın sırlarını öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Yıllarını drama eğitimlerine ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

drama ile motivasyon workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Drama ile motivasyon eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin proje ve çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Drama İle Motivasyon Kursu Detaylı Eğitim Programı

İş akışınızı doğru yönetmeyi öğrenerek hem kendi üretkenliğinizi hem de çalışanlarınızın işbirliği ve uyumu arttırmak istiyorsanız kurumsal eğitim merkezi Sanat Akademi ile tanışın, detaylı drama ile motivasyon eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak kişisel ve mesleki gelişiminiz için büyük bir adım atın!

Drama ile motivasyon eğitimi programımızın öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Ofis içi uyumluluğu arttırır,
 • Yeni iş modellerine adaptasyonu kolaylaştırır,
 • Problem çözme becerisini geliştirir,
 • Üretkenliği arttırır,
 • Ofis içi arkadaşlık duygusu kazandırır,
 • Sorumluluk almayı öğretir,
 • İş akışınızı yönetme becerisi kazandırırsınız,
 • Profesyonel hayatta öne çıkarsınız,
 • Üretkenliğinize engel olan sorunları daha kolay analiz eder ve çözersiniz,
 • İş atmosferini geliştirecek çözümler üretirsiniz,
 • Fark edilirliğiniz artar,
 • İletişim becerileriniz gelişir,
 • Kariyeriniz için yatırım yaparsınız,
 • Kişisel gelişiminizi sürdürürsünüz.

Programımızın ilk bölümünde nefesimize hakim olmayı öğreniyor, sesimizi daha iyi kullanarak iletişim becerilerimizi arttırıyoruz. Drama ile Motivasyon Eğitimi 1. Bölüm:
 • Ses ve Nefes Egzersizleri
 • Nasıl Nefes Alınır?
 • Nefes Meditasyonları
 • Burun Solunumu
 • Diyafram Egzersizleri
 • Kaburgalar ve Sırt Nefesi
 • Omuz Nefes Çalışmaları
 • Nefes ve Ses İlişkisi
 • Ses Nedir?
 • Gürültü Nedir?
 • Sesin Kişilik Üzerindeki Önemi
 • Nasıl Konuşuruz?
 • Konuşma Çalışmaları
 • Sesin Volümünün Arttırılması
 • Konuşmada Nefes Tekniklerinin Önemi
 • Konuşmada Potansiyel Problemler
 • Eksik Nefesin Giderilmesi
 • Konuşurken Ne Zaman Nefes Alınır?
 • Büyüleyici Ses Nedir?
Kurumsal motivasyon eğitimleri kısa sürede iletişim becerileriniz gelişecek, yalnızca iş yaşamında değil sosyal yaşamda da öne çıkacaksınız.

İkinci bölümümüzde hedeflerimize ilerlerken en büyük motivasyon kaynaklarımızın neler olduğuna bakıyoruz. Drama ile Motivasyon Eğitimi Programı 2. Bölüm:
 • Kişisel SWOT
 • 10/90 Yaklaşımı
 • İnsanları Kendi Hayatlarını Yönetmekten Alıkoyan Şeyler
 • Yaşantısal Öğrenme Kuramı
 • Hedefe Motive Olmak
 • Hedef Belirleme ve Hedefe Ulaşma
 • Hedef Nedir ve Nasıl Olmalıdır?
 • Hedeflerin Belirlenmesi
 • Hedef Yolculuğunda Takım Çantamız
  • Zamanı Yönetmek
  • Bedel Ödemek
  • Karar Alabilmek
  • İçsel Program
  • Duygusal Farkındalık
  • Model Almak
  • Israrın Gücü
  • Esneklik
 • Hedefe Yönelik Düşünce Düzeneği Oluşturmak
Drama ile motivasyon atölyesi sonrasında kendi hayatınız üzerinde çok daha fazla söz sahibi olmaya başladığınızı hissedeceksiniz.

Son bölümümüzde maksimum performansımızı ortaya çıkarmak için nelere dikkat etmemiz gerektiğine bakacağız. Drama ile Motivasyon Eğitimi Programı 3. Bölüm:
 • Çözüm Odaklı Yaklaşım
 • Özgüven Kazanımı
 • Sorumluluk Almak
 • Personel ve Yönetici Dengesi
 • Duygusal ve Fiziksel Tepki
 • Belirsiz Durumlara Karşı Planlı Hareket Etmek
 • Olumlu Düşünce
 • İç Faktörler / Dış Faktörler
 • Hayatımızdan Çıkarmamız Gereken Cümleler
 • Dış Engelleri Mi Yoksa İç Engelleri Mi Aşamıyoruz?
 • Soruna Değil Çözüme Odaklanmak
 • Motivasyonun İş Sonuçları Üzerinde Etkileri
 • Başarı Sürecinde Kararlılık
 • Yüksek Performansa Nasıl Ulaşılır?
 • Kişilik
 • Yaratıcılık
 • Mücadele Ruhu
Kurumsal motivasyon eğitimi yolculuğumuzu tamamlıyor, yaratıcı dramanın büyüsünden iş verimliliğimizi arttırmak için yararlanıyoruz!

Drama ile Motivasyon Eğitimi Programı – 190’nın Üzerinde Katılımcı %96 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 190’nın üzerinde katılımcı misafir eden ve %96 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Drama ile Motivasyon Eğitimi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile motivasyon kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Drama ile Motivasyon Eğitimi Programı

Başaracağınıza inanmak ve bunun için iş takviminizi doğru yönetmek başarıya giden ilk adımdır! Siz de kurumsal motivasyon eğitimi ile kendinizin ve firmanızın kişisel gelişimine katkı sağlayın, farkı kısa sürede görün!

Drama ile motivasyon eğitimi; 1 gün 3 saatlik bir workshop eğitim programı olup nefes egzersizleri, diyafram kullanımı, sesin etkileyici kullanımı, konuşma teknikleri, kişisel SWOT analizi, hedef belirleme, hedefe doğru ilerlemek, sorumluluk almak, çözüm odaklı yaklaşım gibi konu başlıklarını içermektedir.

Drama ile motivasyon eğitimi programı; ofis içi uyumluluk ve verimliliği arttırmak isteyen firmalar ve yöneticilerin yanı sıra kişisel gelişimlerine yatırım yapmak isteyen profesyoneller için özel olarak hazırlanmıştır.

Kurumsal motivasyon eğitimi için oldukça faydalı bir metot olan drama; yaratıcı dramanın eleştirel ve sorgulayıcı düşünme, analiz etme, anlama ve ifade etme gibi kazanımlarını da iş dünyasına taşımaktadır.

kurumsal motivasyon eğitimi

Drama ile Motivasyon Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Drama ile motivasyon eğitimi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı drama ile motivasyon atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı drama ile motivasyon kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Drama ile motivasyon eğitimi eğitmen kadromuz; drama, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, motivasyon, liderlik eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde drama eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Drama, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekip Sanat Akademi bünyesinde bir arada.

Sanat Akademi olarak drama ile motivasyon eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Drama ile motivasyon eğitimi fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi drama ile motivasyon kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan drama ile motivasyon kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Drama ile motivasyon kursu Florya, drama ile motivasyon kursu Bahçelievler, drama ile motivasyon kursu Ataköy, drama ile motivasyon kursu Yeşilköy, drama ile motivasyon kursu Zeytinburnu, drama ile motivasyon kursu Avcılar olarak hizmet veren drama ile motivasyon kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. Dilediğiniz takdirde firmanızda da drama ile motivasyon eğitimi alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal motivasyon eğitimleri için şirketinize gelmektedir.

Kurumsal motivasyon eğitimi daha verimli bir çalışma ortamı yaratmak ve çalışanlarına işbirliği duygusu kazandırmak için ideal aktivite ve eğitimlerin başında gelmektedir. Kurumsal motivasyon kursu ile siz de çalışanlarınızın birlikte hareket etme becerisi kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel gelişim açısından da drama ile motivasyon eğitimi; iş akışınızı doğru yönetmek, kendinizi hedeflerinize ulaşmak için motive etmek, kariyer yolculuğunuzda önünüze çıkan iç ve dış engelleri analiz etmek ve yaratıcı çözümler üretmek gibi kazanımlar da sağlamaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
drama ile motivasyon eğitimi fiyatları

Drama ile Motivasyon Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Drama ile Motivasyon Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kariyer yolculuğunda Sanat Akademi ile fark yaratan profesyoneller ve verimliliklerini Sanat Akademi ile arttıran firmalar, uzman ekibimizle kendilerine değer katmaya devam ediyor! Siz de drama ile motivasyon kursu dışında farklı eğitimlerle kişisel ve mesleki gelişiminizi sağlamak veya boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Drama ile Motivasyon Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Drama ile motivasyon kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, proje ve çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, drama ile motivasyon kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, film gösterimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Drama ile motivasyon eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında drama ile motivasyon kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Drama ile motivasyon kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

190+

Mezun Öğrenci

Kurumsal motivasyon eğitimi ile kurumsal hayatta öne çıkan yüzlerce başarı öyküsü!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

160

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 800 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44