Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi

Hayal Gücümüzü Profesyonel Hayata Taşıyoruz!

Problemlere Özgün Çözümler Bulmayı Ele Alıyor, Kurumsal Hayatı Drama ile Bir Araya Getiriyoruz! Sanat Akademi Drama ile Yaratıcılık Eğitimi

Çalışanlarınızın problemlere yaratıcı çözümlerle yaklaşan, özgüvenli ve kendisini doğru ifade edebilen bireyler olmasını istemez misiniz? Drama ile yaratıcılık eğitimi; hayal gücünü kurumsal hayata taşımanız için aradığınız fırsat!

Firmanıza değer katmak istiyorsanız çalışanlarınıza değer verdiğinizi gösterin, drama ile yaratıcılık eğitimi alarak kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayın, şirket içi verimlilik ve iş bitiriciliği arttırın!..

Kurumsal eğitimlerin adresi Sanat Akademi’de çalışanlarınıza yeni bir bakış açısı katacak bir drama ile yaratıcılık eğitimi sizi bekliyor!

Drama ile yaratıcılık eğitimi problem çözme becerilerini geliştirerek kurumsal hayatta verimliliği arttırmakta, çalışanların kendilerine daha çok güvenerek sorumluluk almasını sağlamaktadır.

drama ile yaratıcılık eğitimi

Tüm Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi; 1 gün 3 saatlik bir workshop eğitim programı olup ses ve nefes egzersizleri, diyafram kullanımı, konuşma teknikleri, tiyatro ve yaratıcı drama, oyunla öğrenme, sağlıklı iletişim, doğaçlama çalışmaları, zihinsel değişim düzeyleri, yaratıcılığın modellenmesi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Sanat Akademi

Çalışanlarına sorumluluk duygusu aşılamak ve kişisel gelişimlerini destekleyerek onlara değer verdiğini göstermek isteyen yöneticiler drama ile yaratıcılık eğitimi alarak firmalarında fark yaratıyor! Siz de kendinize veya firmanıza yatırım yapmak istiyorsanız Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış kurumsal yaratıcılık dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir drama ile yaratıcılık kursu alın!

drama ile yaratıcılık eğitimi eğitmenleri

Ünlü Drama Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, drama ve yaratıcılık eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin duayen isimlerinden drama ile yaratıcılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
drama ile yaratıcılık eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

Drama ile yaratıcılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı drama ile yaratıcılık eğitimi

Katılım Sertifikası

Özgeçmişinize ekleyebileceğiniz, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı drama ile yaratıcılık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında drama ile yaratıcılık eğitimleri veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların drama ile yaratıcılık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden drama ile yaratıcılık kursu alarak suça ortak olmayın!

drama ile yaratıcılık kursu

Kişisel Gelişimlerini Destekleyin!

Çalışanlarınızla yüksek bir ofis içi uyum yakalayarak birlikte büyük başarılara imza atmak istemez misiniz?

Daha yaratıcı ve problem çözme becerisine sahip bir ekiple başarılı projeler yönetmek, kurumsal hayatta yerinizi sağlamlaştırmak ve firmanızın hacmini büyütmek istiyorsanız siz ve çalışanlarınız için en doğru adres Sanat Akademi drama ile yaratıcılık kursu! Hedeflerinize doğru ilerlemek için daha fazla vakit kaybetmeyin!

Sanat Akademi’nin keyifli ortamında uzman eğitmenlerden alacakları kurumsal yaratıcılık eğitimi ile kendinize ve çalışanlarınıza değer katmak için harekete geçin!

Sorumluluk Duygusu Kazanın & Kazandırın!

Profesyonel dünyada fark yaratan çalışanlar; sorumluluk almayı bilen ve doğru zamanda doğru çözümü üretebilen bireylerden çıkıyor!

Siz de üretim, planlama veya yönetim süreçlerinde çok daha aktif rol alan, gerektiğinde elini taşın altına koyan başarılı bir lider olmak istiyor veya çalışanlarınızın performansını bu noktaya taşımayı arzuluyorsanız drama ile yaratıcılık kursu alarak kendilerini geliştirmelerini sağlayın, firma işleyişinizdeki sorunların üstesinden birlikte gelin!

İyi planlanmış bir kurumsal yaratıcılık kursu ile firmanızın kısa sürede ciddi bir ivme kazanacağından emin olabilirsiniz.

drama ile yaratıcılık kursları
drama ile yaratıcılık dersi

En İyisi Olana Kadar Durmayın!

Sektörünüzün lider markaları arasında yer almak istiyorsanız her zaman gelişmeye önem vermelisiniz!..

Lider firmalar ve sektörlerinin akla gelen ilk markalarının büyük sırrı; çalışanlarının ve yöneticilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine sürekli yatırım yapmasında yatıyor! Siz de firmanız için hemen harekete geçin, kurumsal yaratıcılık kursları ile sektörünüzün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyin!

İş hacminizi ve bilinirliğinizi arttırmak için kurumsal yaratıcılık eğitimleri ile önce insan kaynağınıza yatırım yapın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Markasını büyütmek ve çalışanlarını geliştirmek isteyen tüm büyük firmaların ortak adresi Sanat Akademi ile siz de tanışın, sizi ve firmanızı daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaç en uygun drama ile yaratıcılık eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ve stratejinize göre düzenlenmiş bir drama ile yaratıcılık eğitimi alın!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve en uygun drama ile yaratıcılık eğitimi programını oluşturmak için analiz yapıyor, çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinizi göz önüne alarak drama ile yaratıcılık kursları içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir kurumsal yaratıcılık kursu veriyoruz.

drama ile yaratıcılık eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi kurumsal yaratıcılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için drama ile yaratıcılık kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile yaratıcılık kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenize destek oluyoruz.

İş Dünyasında Öne Çıkmak İsteyenler Kurumsal Yaratıcılık Eğitimleri ile Kişisel Gelişimlerine Yatırım Yapıyor!

Arkadaşlığın, işbirliğinin ve yaratıcılığın hakim olduğu bir ekip oluşturmada drama ile yaratıcılık eğitimi programının büyük rolü var! Siz de firmanızın verimini arttırmak, ofisinizde sıcak ve çözüm odaklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Firmanıza en uygun drama ile yaratıcılık eğitimi programını belirleyerek size değer katalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi drama ile yaratıcılık eğitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun kurumsal yaratıcılık eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
drama ile yaratıcılık eğitimleri

Verimliliği Arttırın!

Uygulamalı kurumsal yaratıcılık kursları ile çalışanlarınız arasındaki işbirliğini arttırın, birlikte başarılı projelere imza atın!

Kayıt Ol »

Fark Yaratın, Fark Edilin!

Kurumsal hayatta öne çıkmak, kişisel markanıza değer katmak için drama ile yaratıcılık eğitimi alın, kendinizi geliştirmeye devam edin!

meb ruhsatlı kurumsal yaratıcılık kursu

MEB Ruhsatlı Kurumsal Yaratıcılık Kursu

Sanat Akademi drama ile yaratıcılık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir kişisel gelişim kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir drama ile yaratıcılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan drama ile yaratıcılık eğitimi almalarını sağlıyor, Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun drama ile yaratıcılık eğitimleri veriyoruz.

Firmanızın hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan drama ile yaratıcılık eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için keyifli uygulamalar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Drama ile yaratıcılık kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Drama ile Yaratıcılık Eğitimi

Profesyonel hayatta öne çıkmak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız drama ile yaratıcılık eğitimi programımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı drama ile yaratıcılık dersi anlatımları, öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduna dayalı drama uygulamaları, gösterdiğiniz performansa uzman eğitmenlerimizden yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisi ile kapsamlı bir kurumsal yaratıcılık eğitimi sunuyoruz.

Drama ile yaratıcılık eğitimi sonrası kariyer ve eğitim danışmanlığı, kişisel ve mesleki gelişim kursları, destekleyici eğitimler, imaj ve PR danışmanlığı gibi olanaklarla Sanat Akademi olarak öğrencilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Söylediklerimizle değil, yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firmaların ve kurumsal çalışanların öğrendiklerini kalıcı hale getirecek ve deneyim kazandıracak drama ile yaratıcılık eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı drama ile yaratıcılık eğitimi
drama ile yaratıcılık dersleri

Uluslararası Standartta Drama ile Yaratıcılık Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan drama ile yaratıcılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %95 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile yaratıcılık kursu programımızda öğrenme hızınıza, yeteneklerinize, bilginize, birikiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, drama ile yaratıcılık eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, drama ile yaratıcılık eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Kurumsal yaratıcılık atölyesi ile kurumsal eğitimler gerçekleştirdiğimiz firmalara anlamlı bir destek verdiğimizden emin olmak adına dünyanın en iyi kurumsal eğitim kurumlarını ve uygulamalarını yakından takip ediyor, drama ile yaratıcılık dersi içeriklerimizi yenilikçi metotlarla güncelliyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kurumsal yaratıcılık kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Kişisel ve mesleki gelişimini sürdürmek isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyoruz.

Drama ile yaratıcılık eğitimi sonrası kariyer basamaklarını sağlam adımlarla çıkmak isteyen öğrencilerimize yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken bir adım önde olmalarını sağlıyoruz!

Sanat Akademi drama ile yaratıcılık kursu olarak hedeflerinize doğru ilerlerken her zaman yanınızdayız! Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

kurumsal yaratıcılık eğitimi
kurumsal yaratıcılık eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Drama ile yaratıcılık eğitimi sonrası gelişmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm çalışan ve firmalara destek olmaya devam ediyoruz!

Sanat Akademi olarak sadece drama ile yaratıcılık kursu süresince değil, eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak mesleki ve kişisel gelişimlerini sürdürmelerine destek oluyor, aklına takılan soruları cevaplıyor, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinde fark yaratmak ya da firmasını geliştirmek isteyenlere kişisel ve mesleki gelişim kursları ile destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerini başarıyla inşa etmeyi isteyen çalışanlar ya da firmasını büyütmeyi düşünen yöneticiler için drama ile yaratıcılık eğitimi sonrasında da Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Yorumları

Gelişiminizi Sürdürün!

Problem çözme becerinizle öne çıkmak, kurumsal hayatta fark yaratmak istemez misiniz?

Kendinize ve Firmanıza Değer Katın!

Gelişiminiz için harekete geçin, kurumsal yaratıcılık eğitimi ile başarılarınıza yenilerini eklemeye başlayın!

Markanızı Yaratmaya Başlayın!

Kurumsal yaratıcılık kursu ile imajınızı güçlendirin, markanızı yaratmak için ilk adımı Sanat Akademi ile atın!

drama ile yaratıcılık eğitimi mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize drama ile yaratıcılık eğitimleri verdik.

Drama ile yaratıcılık atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel drama ile yaratıcılık kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye drama ile yaratıcılık dersleri verdik.

Tamamen firmanıza özel, hedeflerinize, stratejinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir drama ile yaratıcılık eğitimi arıyorsanız kurumsal partnerlerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Drama ile yaratıcılık atölyesi dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta drama ile yaratıcılık eğitimi olmak üzere kişisel gelişimden mesleki kurslara, oyunculuktan dansa, baleden müziğe, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı branşlarda 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat ve gelişim merkezi olarak kendisini geliştirmek isteyenlerin yanında olmayı sürdürüyoruz.

Drama ile yaratıcılık eğitimi sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, kendinize ve yeteneklerinize yatırım yapın!

drama ile yaratıcılık eğitimleri
sosyal etkinlikler drama ile yaratıcılık eğitimi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi kurumsal yaratıcılık eğitimi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir drama ile yaratıcılık kursu sunuyoruz!

Drama ile yaratıcılık eğitimi kapsamında öğrencilerimizin iş hayatında başarılı olmuş, adından söz ettiren profesyonellerle bir araya gelmelerini sağlayan seminerleri, workshoplar ve network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Drama ile yaratıcılık kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve çalışma arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve sergiler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir yaratıcılık ve motivasyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Drama ile yaratıcılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece drama ile yaratıcılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak profesyonel hayatın dışına çıkarak yaşamın ve sanatın farklı yönlerine de tanıklık ediyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
kurumsal yaratıcılık dersi

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Drama ile yaratıcılık kursu öğrencilerimizin gösterdikleri performansı, yer aldıkları projeleri ve hazırladıkları ödevleri drama eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında deneyim kazanmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, kurumsal ve sosyal hayatta daha başarılı olmanız için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin başarılı drama eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi ve firmanızı geliştirmenize destek oluyoruz!

Drama ile yaratıcılık üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleri ile gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyen, konuşmacı ve başarılı bir iletişimci olarak dikkat çeken uzmanlarla kurumsal yaratıcılık workshopları düzenliyor; butik drama ile yaratıcılık eğitimleri almanızı sağlıyor, profesyonel hayatın sırlarını öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Yıllarını drama eğitimlerine ve kurumsal imaj çalışmalarına adamış profesyonellerden kariyerimizin her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

drama ile yaratıcılık workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Drama ile yaratıcılık eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin proje ve çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Drama İle Yaratıcılık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çalışanlarınıza ve firmanıza değer katacak, verimliliğinizi, ekip olarak problem çözme becerinizi arttıracak bir kurumsal yaratıcılık eğitimi için hazır mısınız? Kurumsal eğitimlerin tek adresi Sanat Akademi ile tanışın, detaylı drama ile yaratıcılık eğitimi programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak kişisel ve mesleki gelişiminiz için büyük bir adım atın!

Drama ile yaratıcılık eğitimi programımızın öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Problem çözme beceriniz gelişir,
 • Yaratıcılığınızı arttırır,
 • Ofis içi uyuma katkı sağlar,
 • Verimliliği arttırır,
 • Firmanıza değer katar,
 • Kişisel markanızı yaratırsınız,
 • Profesyonel hayatta daha kolay fark edilirsiniz,
 • İletişiminiz ve becerilerinizle öne çıkarsınız,
 • Profesyonel imajınızı geliştirir,
 • Katılım sertifikasını özgeçmişine ekleyebilirsiniz,
 • Farklı durumlara adaptasyon kabiliyetinizi arttırır,
 • Kendinizi gerçekleştirirsiniz,
 • Kariyer basamaklarını sağlam ve hızlı adımlarla çıkarsınız.

İlk bölümümüzde ses ve nefes egzersizleri yapacak, özgüvenimizi arttıracağız. Drama ile Yaratıcılık Eğitimi 1. Bölüm:
 • Ses ve Nefes Egzersizleri
 • Nasıl Nefes Alınır?
 • Nefes Meditasyonları
 • Burun Solunumu
 • Diyafram Egzersizleri
 • Kaburgalar ve Sırt Nefesi
 • Omuz Nefes Çalışmaları
 • Nefes ve Ses İlişkisi
 • Ses Nedir?
 • Gürültü Nedir?
 • Sesin Kişilik Üzerindeki Önemi
 • Nasıl Konuşuruz?
 • Konuşma Çalışmaları
 • Sesin Volümünün Arttırılması
 • Konuşmada Nefes Tekniklerinin Önemi
 • Konuşmada Potansiyel Problemler
 • Eksik Nefesin Giderilmesi
 • Konuşurken Ne Zaman Nefes Alınır?
 • Büyüleyici Ses Nedir?
Kurumsal yaratıcılık eğitimleri ile sesinizi daha iyi kullanmaya başlayacak, başarılı bir konuşmacı ve iletişimci haline geleceksiniz.

Bu bölümümüzde yaratıcı drama sanatına odaklanacak, çalışma arkadaşlarımızla ilişkimizi oyunlar aracılığıyla geliştireceğiz. Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Programı 2. Bölüm:
 • Tiyatro ve Yaratıcı Drama İlişkisi
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama ile İlgili Kavramlar
 • Oyunun Özellikleri
 • Oyun Yolu ile Öğrenme
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları ile Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Grup Dinamiği
 • Takım Çalışması
 • Ekip Uyumu
Kurumsal yaratıcılık kursları ile işbirliğinin önemini bir kez daha kavrıyor, çalışma alanımızı daha mutlu bir hale getiriyoruz.

Hayal gücümüzü kurumsal dünyaya taşımak ve çalışma arkadaşlarımıza aktarmak istiyorsak beden dilimizi de iyi kullanmalıyız. Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Programı 3. Bölüm:
 • Beden Duruşu ve Hitabet
 • Beden Dilinin İletişime Etkileri
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Pozitif Davranış Stilleri ve Paradigmalar
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Hazırlıksız Konuşma
 • Hazırlıklı Konuşma
 • Planlı Doğaçlama
 • Konuşma Metni Yazma
Heyecanınızı yönetemiyor, iletişim sorunlarınızı aşamıyorsanız kurumsal yaratıcılık eğitimleri ile tüm bunları geride bırakacağınızdan emin olun!

Artık yaratıcılığımızı göstermemizin önünde hiçbir engel kalmayacak! Üretkenliğimizi kısıtlayan faktörleri birlikte ele alıyoruz. Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Programı 4. Bölüm:
 • Yaratıcılığı Teşvik Eden Faktörler
  • Ortam
  • Kültür
  • Lider
 • Yaratıcılık Nasıl Körelir?
 • Beyin Fırtınası
 • Engellemeleri Kaldırmak
 • Analitik Yaratıcılık
 • Sistematik Yaratıcılık
 • İhtiyaçlar
 • Detaylar
 • Zekanın 3 Boyutu
 • Yaratıcı Özelliklere Sahip Bireyleri Nasıl Keşfederiz?
 • Projeler
 • Vakalar
 • Zihinsel Değişim Düzeyleri
 • Problemi Doğru Saptamak
 • Doğru Sorular Sormak
 • Yaratıcılık Süreçleri
 • Yaratıcılığın Zihinsel Durumu
 • Yaratıcılığın Modellenmesi
 • Oyunlarla Yaratıcılık
Son bölümümüzde gerçek potansiyelimizi açığa çıkarmayı odaklanıyor, kurumsal yaratıcılık dersleri ile profesyonel hayata bambaşka biri olarak dönüyoruz!

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Programı - 150’nin Üzerinde Katılımcı %95 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 150’nin üzerinde katılımcı misafir eden ve %95 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Drama ile Yaratıcılık Eğitimi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz drama ile yaratıcılık kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Programı

Kişisel gelişiminiz için adım atmak mı istiyorsunuz? Yoksa ekibinizin daha uyumlu, daha yaratıcı, daha verimli bir çalışmaya ihtiyacı mı var? Sanat Akademi kurumsal yaratıcılık eğitimi ile tüm bunları ve çok daha fazlasını vadediyor!

Drama ile yaratıcılık eğitimi; 1 gün 3 saatlik bir workshop eğitim programı olup ses ve nefes egzersizleri, diyafram kullanımı, konuşma teknikleri, tiyatro ve yaratıcı drama, oyunla öğrenme, sağlıklı iletişim, doğaçlama çalışmaları, zihinsel değişim düzeyleri, yaratıcılığın modellenmesi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Drama ile yaratıcılık kursu programı; kişisel gelişimine yatırım yaparak kariyerinde fark yaratmak isteyen çalışanlar, ofis içi uyumu ve firma verimliliğini arttırmak isteyen yöneticiler için özel olarak hazırlanmıştır.

Drama ile yaratıcılık eğitimi; verimliliği ve performansı arttırmasının yanı sıra çalışanlar arasındaki arkadaşlık ortamını da geliştirerek daha mutlu ve keyifli bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

kurumsal yaratıcılık eğitimi

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Drama ile yaratıcılık eğitimi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı drama ile yaratıcılık atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı drama ile yaratıcılık kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Drama ile yaratıcılık eğitimi eğitmen kadromuz; drama, diksiyon, etkili iletişim ve hitabet, yaratıcılık, liderlik eğitmenleri ile yıllarını iletişim sanatlarına adamış, üniversitelerde drama eğitimleri veren akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Drama, etkili iletişim ve kurumsal imaj alanlarında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekip Sanat Akademi bünyesinde bir arada.

Sanat Akademi olarak drama ile yaratıcılık eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Drama ile yaratıcılık eğitimi fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi drama ile yaratıcılık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan drama ile yaratıcılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Drama ile yaratıcılık kursu Florya, drama ile yaratıcılık kursu Bahçelievler, drama ile yaratıcılık kursu Ataköy, drama ile yaratıcılık kursu Yeşilköy, drama ile yaratıcılık kursu Zeytinburnu, drama ile yaratıcılık kursu Avcılar olarak hizmet veren drama ile yaratıcılık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. Dilediğiniz takdirde firmanızda da drama ile yaratıcılık eğitimi alabilirsiniz. Eğitmenlerimiz çalışanlarınıza özel kurumsal yaratıcılık eğitimleri için şirketinize gelmektedir.

Kurumsal yaratıcılık eğitimi ile iş hayatında öne çıkan bir imaja, problem çözme ve yaratıcı düşünme sahip olacak, kariyer basamaklarınızı sağlam ve hızlı adımlarla çıkacaksınız. Kişisel ve mesleki gelişim için yararlanabileceğiniz drama ile yaratıcılık eğitimi ayrıca ofis içi uyum ve verimliliği arttırmak isteyenler için de oldukça faydalı bir aktivite ve eğitimdir. Siz de kurumsal yaratıcılık kursu ile firmanızın üretkenliğini arttırabilir, çalışanlarınızın mutlu ve verimli olmasını sağlayarak marka değerinizi yükseltebilir, sektörünüzün en iyisi haline gelebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
drama ile yaratıcılık eğitimi fiyatları

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Drama ile Yaratıcılık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Profesyonel kariyerinde fark yaratmak isteyen ve kurumsal yaratıcılık eğitimi ile kişisel gelişimine yatırım yapan öğrencilerimiz Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından istifade etmeyi sürdürüyor! Siz de drama ile yaratıcılık kursu dışında farklı eğitimlerle kişisel ve mesleki gelişiminizi sağlamak veya boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Drama ile Yaratıcılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Drama ile yaratıcılık kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, proje ve çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, drama ile yaratıcılık kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, film gösterimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Drama ile yaratıcılık eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında drama ile yaratıcılık kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Drama ile yaratıcılık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Kurumsal yaratıcılık eğitimi ile kurumsal hayatta öne çıkan yüzlerce başarı öyküsü!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

173

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 865 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44