Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Zumba Workshop

Spor ve Dans İle Geçen Bir Güne Hazır Mısınız?

Zumba ile Harekete Geçmenin Tam Sırası! Sanat Akademi Zumba Workshop

Yaşam tarzınızın fazla hareketsiz olduğunu düşünüyor, daha sağlıklı bir yaşam alışkanlığı edinmek için egzersizler yapmayı mı planlıyorsunuz? Peki zumba workshop ile dans ve sporu bir araya getirerek sağlıklı kalmanın en eğlenceli haliyle tanışmak istemez misiniz?

Hayatın koşturmacasından biraz soyutlanmak ve kendinize bir vakit ayırmak istiyorsanız zumba workshop programımıza kesinlikle göz atın! Zumba yaparak hem doyasıya eğlenecek hem de forma girmek için ilk adımı atacaksınız!

Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinde istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir zumba workshop düzenliyor ve her yaştan insana dans sevgisi aşılıyoruz!

Zumba workshop fittness hareketlerini dans koreografileri birleştirerek size eğlenceli bir şekilde spor ve egzersiz yapma alışkanlığı kazandıracaktır!

zumba workshop

Tüm Zumba Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Zumba Workshop; 1 gün 2 saatlik bir zumba eğitimi olup beden anatomisi, beden farkındalığı, beden ve çevre algısı, jimnastik hareketleri ile esneme, fitness hareketleri, müzik duyumu ve müziğe uygun hareket etme, beden koordinasyonu, salsa, bachata, reggaeton müzikleri eşliğinde zumba gibi konuları içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zumba Atölyesi Sanat Akademi

Özgürce dans etmek ve yaşamına dinamizm katmak isteyen her yaştan dans tutkunu zumba workshop ile Sanat Akademi’de bir araya geliyor! Siz de Sanat Akademi ile vakit kaybetmeden tanışın, uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış zumba dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir zumba workshop programına katılın!

zumba kursu eğitmenleri

Ünlü Zumba Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden zumba eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
zumba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Zumba kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı zumba workshop

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı zumba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında zumba kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden zumba eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

zumba atölyesi

Gününüze Hareket Katın!

Bedeninizi hareketsiz ve sağlıksız bir yaşama mahkum etmek yerine yaşamınıza dinamizm getirecek yeni hobiler edinmeye ne dersiniz?

Zumba workshop ile keyifli geçirdiğiniz bir gün ardından dans ve sporun ne kadar güzel aktiviteler olduğunu keşfedecek, dinamizmden uzak geçirdiğiniz günlerin acısını çıkaracaksınız! Monoton günleri geride bırakın, bir gününüzü zumba ile eğlenmeye ayırın… Ssoyalleşeceğiniz bir günün ardından hayatınızdan dans ve sporu çıkaramayacaksınız!

Sanat Akademi’de sizler için keyifli ve sosyal bir zumba workshop atmosferi yarattık! Eğlenin, dans edin, hantallığı üzerinizden atın!

Spor Yapmayı Seveceksiniz!

Zumba ile dans etmeye başlamadan önce yapacağınız ısınma hareketleri ile kaslarınızı harekete geçireceksiniz! Bedeninizin rahatladığını hissedeceksiniz.

Zumba atölyesi ile dans ederken toksinlerinizden kurtulacak ve kas ve kemiklerinizi rahatlatacaksınız! Eklem ağrılarınıza iyi gelecek fitness hareketleri ile daha fazla vakit kaybetmeden tanışın! Müzik eşliğinde bedeninizi çalıştırmak, kullanmadığınız kasları harekete geçirmek bedeninize beklediğinizden çok daha iyi gelecek!

En keyifli müzikler ile spor yapmak sizlerde hiç dinmeyecek bir spor sevgisi yaratacak! Kendiniz için bir iyilik yapın ve zumba yapmayı hemen deneyin!

zumba kursu
zumba kursları

Yaşadığınızı Hissedeceksiniz!

Yeni bir ortamda bulunmaya ve kafanızı biraz dağıtmaya ihtiyacınız varsa hemen zumba workshop ile kendinize bir şans tanıyın ve Sanat Akademi’nin samimi atmosferinde kendinize bir yer ayırın!

Unutulmaz bir gün geçirmeniz için özel olarak hazırladığımız zumba workshop ile aktif bir yaşam için ilk adımı atın! Sanat Akademi ile sosyalleşecek, zumba kursları ile bedeninize ihtiyaç duyduğu hareketi sağlayacaksınız! Vakit kaybetmeden aramıza katılın ve usta dans hocalarının kapsamlı zumba dersleri ile günlerinizde fark yaratın!

Sosyalleşmek için farklı aktiviteler arayanlar için en keyifli çözümler ile geliyoruz! Sanat Akademi olarak zumba workshop programlarından dans gecelerine kadar sizlere dans ve sporu sevdirecek aktivitelere programlarımızda yer veriyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dansın tadını sonuna kadar çıkarmaya hazır mısınız? Zumba workshop ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu hafifleten bir etkinliğe katılın, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun zumba workshop programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir zumba eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun zumba workshop programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre zumba workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan zumba dersleri veriyoruz.

zumba atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi zumba dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zumba atölyesi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zumba workshop sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Zumba Workshop Dans Etmeyi ve Spor Yapmayı Size Sevdirecek!

Yaşamınıza dinamizm katmak için ilk adımı atmak istiyor, ancak aradığınız enerjiyi bir türlü bulamıyor musunuz? Zumba atölyesi ile geçireceğiniz bir gün size egzersiz yapma alışkanlığı kazandıracak! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun zumba workshop planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi zumba kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik zumba atölyesi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, unutulmaz bir gün geçirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zumba eğitimi

Zumba ile Tazelenin!

Yorucu bir haftanın tüm izlerini zumba atölyesi ile silip atın, zumba dersleri ile kendinizi çok daha zinde hissetmeye başlayın!

Kayıt Ol »

Hayatınızı Değiştirecek Adımı Atın!

Zumba workshop ile sağlıklı bir yaşam ve egzersiz yapma alışkanlığı kazanmanızı sağlayacak ilk adımı atın, Sanat Akademi ile hayatınızı değiştirin!

meb ruhsatlı zumba kursu

MEB Ruhsatlı Zumba Workshop

Sanat Akademi zumba eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zumba kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun zumba dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız zumba eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları ve uygulamalı zumba dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Zumba atölyesi kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin performansını yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, kendilerini geliştirebilecekleri diğer zumba eğitimleri hakkında bilgilendirmektedir.

Uygulamalı Zumba Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız zumba kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı zumba dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini sergilemelerine olanak tanıyacak figür ve koreografi çalışmaları, zumba atölyesi sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir zumba atölyesi için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı zumba eğitimi
zumba dersi

Uluslararası Standartta Zumba Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 190’ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz zumba workshop programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, zumba eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, zumba eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın en iyi dans okullarının müfredat ve etkinliklerini yakından takip ederek oluşturduğumuz zumba workshop programı ile öğrencilerimize keyifli bir deneyim sunuyor, spor yapma alışkanlığı kazandırıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zumba atölyesi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece zumba atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için zumba kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

zumba dersleri

Zumba Workshop Yorumları

Kendinize Bir Gün Ayırın!

Keyifle dans edip anın tadını çıkaracağınız zumba workshop ile kendinize zaman ayırın!

Dans Edin, Eğlenin!

Zumba kursları ile dans müzikleri eşliğinde egzersizler yapın, bedeninizi esnetin!

Strese Dansla Son Verin!

Sürprizle dolu bir zumba workshop ile iş veya okul yaşamının stresinden bir günlüğüne uzaklaşın!

zumba workshop mezunları

190+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize zumba eğitimleri verdik.

Zumba workshop için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zumba dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir zumba eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Zumba workshop dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta zumba atölyesi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Zumba workshop sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

zumba eğitimleri
sosyal etkinlikler zumba workshop

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi zumba atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir zumba dersi sunuyoruz!

Zumba kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi zumba kursu olarak öğrencilerimizin zumba başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Zumba workshop programı ile öğrencilerimize eşsiz bir gün sunarken daha uzun süreli dans veya zumba eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi yeteneklerine ve hedeflerine göre yönlendiriyor, birlikte keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz!

Sanat Cafe

Zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece zumba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
zumba atölyesi istanbul

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik zumba eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Zumba workshop ve dans derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Zumba Workshop Detaylı Eğitim Programı

Anın tadını çıkarmak isteyen dans tutkunları için Sanat Akademi’de sürprizlerle dolu bir zumba workshop hazırladık! Siz de yaşamınıza dinamizm katmak için detaylı zumba workshop programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenleri eşliğinde keyifli bir zumba workshop fırsatını kaçırmayın!

Zumba atölyesi programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Spor ve egzersiz yapma alışkanlığı kazanırsınız,
 • Bedeninizi esnetirsiniz,
 • Haftanın yorgunluğunu atarsınız,
 • Vücudunuzdaki gerginlikten kurtulursunuz,
 • Stres ve üzüntülerinizi geride bırakırsınız,
 • Dans ederek dinçleşirsiniz,
 • Kalori yakarsınız,
 • Uzun süreli bir dans ve zumba eğitimi için nelere ihtiyacınız olduğunu görürsünüz,
 • Zumba dansını tanırsınız,
 • Keyifli bir hobiye sahip olursunuz,
 • Boş zamanlarınızı eğlenceli bir aktiviteyle değerlendirirsiniz,
 • Yeni insanlar tanırsınız,
 • Hayatınıza renk katarsınız,
 • Ruh halinizi düzeltirsiniz,
 • Günlük rutininize renkli bir aktivite eklersiniz.

Uzun süre hareketsiz kalan vücudunuzu zumbanın hareketli figürlerine ve ritimlerine alıştırarak dans etmeye başlıyoruz. Zumba Workshop 1. Bölüm:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahnede Duruş
 • Zumbanın Tarihi
 • Warm Up (Isınma)
 • Isınma Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Salsa Müzikleri ile Zumba
 • Reggaeton Müzikleri ile Zumba
 • Bachata Müzikleri ile Zumba
 • Fitness Hareketleri ile Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri ile Zumba
1. bölüm zumba dersleri ile ihtiyacımız olan esnekliği kazanıyor ve zumba müzikleri ile koregorafimizi uygulamaya başlıyoruz!

İkinci bölüm çok daha hareketli geçecek! Müziğin ritmine ayak uyduruyor, fitness hareketleri ile hafiflediğimizi hissediyoruz! Zumba Workshop 2. Bölüm:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Fitness Hareketleri ile Zumba
 • Strong Zumba (Müzikle Squat)
 • Cool Down (Soğuma)
 • Zumba Müzikleri ve Hareketleri
 • Salsa Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Reggaeton Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Bachata Müzikleri ve Hareketleri ile Zumba
 • Fitness Hareketleri ile Zumba
Zumba workshop programımızda çok eğlenecek ve keyifli bir günün ardından kendimizi tazelenmiş hissedeceğiz!

Zumba Atölyesi Programı – 190’ın Üzerinde Katılımcı %99 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 190’ın üzerinde katılımcı misafir eden ve %99 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Zumba Atölyesi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz zumba workshop eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Zumba Atölyesi Programı

Eğer kendinize bir gün ayırmak istiyorsanız sizleri spor ve dansın birleştiği en güzel aktivite ile tanışmaya ne dersiniz? Zumba atölyesi ile kendinize bir iyilik yapın ve Sanat Akademi’nin eğlenceli dünyasına adım atın…

Zumba workshop; 1 gün 2 saatlik bir zumba eğitimi olup beden anatomisi, beden farkındalığı, beden ve çevre algısı, jimnastik hareketleri ile esneme, fitness hareketleri, müzik duyumu ve müziğe uygun hareket etme, beden koordinasyonu, salsa, bachata, reggaeton müzikleri eşliğinde zumba gibi konuları içermektedir.

Zumba workshop programı; yaşamına hareket katmak, keyifli bir gün geçirerek iş ve okul yoğunluğundan uzaklaşmak, yeni bir aktiviteyle tanışmak ve dans tutkusunu keşfetmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Zumba dersleri; fitness egzersizlerine yönelik içerikleri ile metabolizma hızınızı arttırarak daha kolay kalori yakmanıza yardımcı olur.

sosyal latin dans eğitimleri

Zumba Workshop Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Zumba workshop programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı zumba workshop katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı zumba kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Zumba workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, danstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Zumba atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Zumba kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, zumba kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yetişkinler için zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zumba kursu Florya, zumba kursu Bahçelievler, zumba kursu Ataköy, zumba kursu Yeşilköy, zumba kursu Zeytinburnu, zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Zumba kursu ve diğer dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en keyifli zumba workshop deneyimini sizlere sunduğumuzdan emin olmaktayız!

Zumba workshop programı ile yaşamınızdaki hareketsizliğe son verecek keyifli bir aktiviteyle tanışacak, spor ve egzersiz yapma alışkanlığı kazanmak için ilk adımı atacaksınız. Ayrıca sosyal bir atmosferde gerçekleştirdiğimiz zumba kursu ile yeni insanlarla tanışacak, eğlenecek ve yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bedeninizi esneten ve zihninizi rahatlatan zumba dersleri ile üzerinizdeki yorgunluk hissini atacak, ruhunuzu tazeleyecek, iş ve sosyal yaşamınıza çok daha mutlu ve motive bir şekilde devam edeceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
zumba kursu fiyatları

Zumba Workshop

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Zumba Workshop Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Gündelik rutinlerini zumba workshop ile yenileyen ve keyifli bir hobi ile tanışan öğrencilerimiz dansın ve sanatın farklı alanlarına Sanat Akademi’de merhaba diyor! Siz de zumba atölyesi dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Zumba Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, zumba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zumba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında Zumba kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Zumba kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

190+

Mezun Öğrenci

Zumba atölyesi ile bedenini ve ruhunu tazeleyen yüzlerce dans tutkunu!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

186

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 930 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44