Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Graffiti Kursu

Sanat Sokakta!

Hayal Gücümüzü Kentin Sokaklarına Taşıyoruz! Sanat Akademi Graffiti Kursu

Hip hop kültürüne her zaman biraz ilginiz olduysa ve sanatın dünyayı gerçekten değiştirebileceğine tanıklık etmek istiyorsanız graffiti kursu ile tüm şehri tuvaliniz haline getirmeye ve hayatınızı güzelleştirmeye ne dersiniz?

Spreyinizi hemen elinize alın ve graffiti kursları ile sokakların ruhunu hayal gücünüzle birleştirmeyi öğrenmek için daha fazla vakit kaybetmeyin, hayatın tüm olumsuzluklarına sanatla yanıt vermeye başlayın!

Sanat Akademi graffiti kursları ile kuralları yıkacak, yaratıcılığımızı sanatın en özgür haliyle açığa çıkaracağız!

Graffiti eğitimi ile sanatın protest doğasıyla tanışacak, kendinizi ve duygularınızı ifade etmek için sanattan yararlanmayı öğreneceksiniz!

graffiti kursu

Tüm Graffiti Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Graffiti kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffitinin tarihçesi, graffiti sanatına giriş, graffiti yapımından kullanılan malzemeler, graffiti teknikleri, ışık ve gölgendirme, renklerin kullanımı, farklı zeminlerde egzersizler, çerçeve türleri ve üç boyutlu tasarım gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Graffiti Kursu Sanat Akademi

Kendinizi sorumluluklar ve zorundalıklar tarafından kısıtlanmış hissediyorsanız özgürlüğünüzü keşfedeceğiniz kuralları yıkan bir kurs sizi bekliyor! Siz de Sanat Akademi ailesinin bir üyesi olun, uzman graffiti eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış graffiti dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir graffiti eğitimi alın!

graffiti kursu eğitmenleri

Ünlü Graffiti Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü sanatçılardan graffiti eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
graffiti kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Graffiti kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı graffiti kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı graffiti kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında graffiti kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların graffiti eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden graffiti eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

graffiti kursları

Dünyanız Yeterince Renkli Değil Mi?

Sorumluluklarınıza koşturmaktan dünyadaki güzellikleri fark edemez hale mi geldiniz? Mutsuzluğunuz hayatı kaçırmanıza mı neden oluyor?

Tutkularınızdan uzak, işten eve evden işe bir hayat size göre olmamasına rağmen bu döngüde kapalı kalmış gibi mi hissediyorsunuz? Graffiti eğitimi ile Hip Hop kültürünü tanımaya ve hayatı özgürce yeniden yorumlamaya ne dersiniz? Eğer siz de yaşamınızı renklendirecek bir çıkış arıyorsanız vakit kaybetmeden Sanat Akademi ile tanışın...

İlgi alanlarınıza en uygun graffiti eğitimi programını planlayalım, kendinizi sanatla ifade etmeyi öğrenin!

Hayatınıza Yeni Bir Boyut Katın!

Eğlenceli ve sosyal bir ortamda tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkararak hayata karışmak istemez misiniz?

Yeteneklerinize sırtınızı dönmek yerine graffiti kursları ile sokakları atölyeniz haline getirin, sanatınızla özgüveninizi geri kazanın, stresten ve mutsuzluktan uzaklaşarak sosyal yaşamınızda pozitif, iş yaşamınızda ise daha başarılı biri haline gelin. Sanat Akademi graffiti kursu ile yeni bir insan olmaya hazır mısınız?

Eğer yanıtınız evetse siz de bu büyük sanat ailesinin bir parçası olun, graffiti eğitimi ile hayatınızı değiştirmeye geç kalmadan başlayın!

graffiti eğitimi
graffiti eğitimleri

Tepkinizi Sanatla Gösterin!

Hip Hop’ın ve dolayısıyla graffiti sanatının özgürlükçü, politik ve protest bir yönü olduğunu unutmadık!

Sanat Akademi’de graffiti kursu ile sizlere yalnızca el ve çizim becerilerinizi geliştirecek beceriler kazandırmıyor, graffiti sanatının tarihi hakkında bilgi veriyor, sanatın protest yönü hakkında tarihten örneklerle detaylar aktarıyor, gündeme ve dünyaya karşı tepkinizi sanatla aktarabilmenin yollarını keşfediyoruz.

Özgür düşünceli, sanatçı ruhuna sahip bireylerle graffiti kurslarımızda hayatın aktüelliğini de unutmuyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sanatın özgürleştiren dünyasına ilk adımı ayrıcalıklı bir sanat merkezinin büyülü atmosferinde atmaya, graffiti kursu ile yaratıcılığınızı özgür bırakmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun graffiti kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir graffiti eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun graffiti kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre graffiti eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan graffiti dersleri veriyoruz.

graffiti kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi graffiti dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Graffiti kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Graffiti eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Graffiti Kursları ile Kuralları Yıkın, Hayal Gücünüzü Özgürce Gerçek Dünyaya Taşıyın!

Kendinize güven kazanmak istiyor, utangaçlığınızı üzerinizden atmayı arzuluyorsanız graffiti kursu ile özgüveninizi tazeleyecek, sizi yaratıcılığa teşvik edecek bir aktiviteye merhaba deyin! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun graffiti eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi graffiti kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik graffiti eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, graffiti sanatının büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
graffiti kursları

Spreyinizi Elinize Alın!

Marker’ınızı ve spreyinizi eline alın, graffiti kursları ile adınızı şehrin farklı köşelerine en güzel tipografilerle yazmayı öğrenin, sesinizi duyurun!

Kayıt Ol »

Çizin, Boyayın, Tag’ler Atın!

Sanat Akademi’nin yaratıcılığa ve kendini ifade etmeye olanak tanıyan sosyal ve keyifli ortamında graffiti kursu ile sınırlarınızı aşın, yaratıcılığınızı özgürce sergileyin!

meb ruhsatlı graffiti kursu

MEB Ruhsatlı Graffiti Kursu

Sanat Akademi graffiti eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir graffiti kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders ekipmanlarımız ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun graffiti dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız graffiti eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Graffiti kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Graffiti Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız graffiti kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı graffiti dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek pratikler, ev ödevleri, uzman graffiti eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Görsel becerilerini ve el yatkınlıklarını geliştirecek atölye çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan graffiti sergileri, graffiti kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Her dakikasından keyif alacağınız bir graffiti kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla graffiti derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı graffiti eğitimi
graffiti eğitimleri

Uluslararası Standartta Graffiti Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan graffiti eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz graffiti kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, graffiti eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, graffiti eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Graffiti eğitimi ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim sunduğumuzdan emin olmak için dünyanın ve Avrupa’nın en iyi sanat okullarını yakından takip ediyor, graffiti dersi içeriklerimizi sürekli güncelleştiriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Graffiti kursu ile graffiti sanatına yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen sanatseverlere eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Graffiti eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen graffiti sanatçıları, ressamları, tasarımcıları, sanat atölyeleri, ajansları ve tasarım stüdyoları ile çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, graffiti ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

graffiti dersi
graffiti dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Graffiti eğitimi sonrası başta graffiti olmak üzere sanata gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece graffiti kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta graffiti olmak üzere resim, bale, dans, müzik, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için graffiti kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Graffiti Kursu Yorumları

Boş Zamanlarınızı Renklendirin!

Yeni bir hobi edinmek, gündelik rutininizin dışına çıkmak ve yeni şeyler deneyimlemek istemez misiniz?

Graffiti Kursu ile Ruhunuzu Özgür Bırakın!

Yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü graffiti kursları ile açığa çıkarın, zorunluluklar olmaksızın kendinize vakit ayırın!

Kendinizi Sanatla İfade Edin!

Graffiti kursu ile duygularınızı sanatın dokunuşlarına aktarmayı öğrenin, kuralları yıkın, dünyanızı güzelleştirmeye başlayın!

graffiti kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize graffiti eğitimleri verdik.

Graffiti dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel graffiti kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye graffiti dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir graffiti eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Graffiti kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta graffiti eğitimi olmak üzere resimden fotoğrafçılığa, müzikten oyunculuğa, danstan baleye kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, güzel sanatlar fakültelerine ve konservatuvara hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Graffiti kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

graffiti eğitimleri
sosyal etkinlikler graffiti kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi graffiti kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir graffiti dersi sunuyoruz!

Graffiti kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi graffiti kursu olarak öğrencilerimizin graffiti başta olmak üzere sanatın farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında sanatçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Graffiti kursu ile hip hop kültürünün özgürleştirici dallarından birini deneyimlemekle yetinmiyor, sanatın ve hayatın farklı alanlarına yönelik kültürel ve sosyal aktivitelerle bakış açımızı genişlettiğimizden emin oluyoruz.

Sanat Cafe

Graffiti eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece graffiti eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak graffiti dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
graffiti dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi graffiti sanatçıları ve görsel sanatların uzmanlarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Graffiti kursu öğrencilerimizin becerilerini, potansiyellerini ve çalışmalarını ünlü graffiti sanatçıları, ressamlar, tasarımcılar ve graffiti kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle graffiti eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü graffiti sanatçıları, ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların farklı alanlarında kendisini kanıtlamış duayen isimleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi sanatın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta sanatçıların sadece eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik graffiti eğitimleri düzenliyoruz. Graffiti kursları ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden sanatın ve graffiti yapmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik graffiti eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sanata adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Graffiti yapmayı ustasından öğreniyoruz!

graffiti workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Graffiti eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Graffiti Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayatınızı hip hop kültürünün renkleriyle değiştirmeye, yaratıcılığınızı Sanat Akademi’nin özgürleştirici atmosferinde tamamen serbest bırakmaya hazır mısınız? Detaylı graffiti eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman graffiti eğitmenlerinden graffiti kursu alma şansını kaçırmayın!

Graffiti kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Görsel farkındalığınızı arttırır,
 • Sanata ilgi duymanızı sağlar,
 • Sanatsal bakış açınızı geliştirir,
 • Aktüel bir sanat dalını yakından tanırsınız,
 • Hobileriniz arasına bir yenisini daha eklersiniz,
 • Stresi hayatınızdan uzaklaştırırsınız,
 • Keyifli bir ortamda sosyalleşirsiniz,
 • Hip hop kültürüne hakimiyetiniz artar,
 • Çekingenliğinizi üzerinizden atarsınız,
 • İletişim becerileriniz gelişir,
 • Problemlere karşı yaratıcı çözümler geliştirmeyi öğrenirsiniz,
 • Sorgulama ve eleştirel düşünme becerisi kazandırır,
 • Günlük rutininize kendinizi çok daha iyi hissederek dönersiniz.

İlk bölümümüzde sokak sanatıyla tanışmak için graffitinin tarihçesine ve usta isimlerine göz atıyor, temel teknikleri öğreniyoruz. 1. – 2. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Graffiti Nedir?
 • Graffitinin Tarihçesi
 • Görsel Sanatlarda Aktivizm
 • Sokak Sanatı ve Hip Hop
 • Graffitinin Hip Hop Kültüründeki Yeri ve Önemi
 • Graffitinin Temellerine Giriş
 • Graffiti İçin Kullanılan Malzemeler
 • Sprey Boyalar ve Özellikleri
 • Graffitide Harfler
 • Graffitide Köprüler
 • Graffitide Askılar
 • Graffitide Işık ve Gölgelendirme
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
Graffiti eğitimi ile 2 haftanın sonunda hip hop kültürünün yeni bir dalına dair bilgiler edinecek, sanatın farklı yönlerini tanıyacaksınız.

İki haftalık bu bölümümüzde farklı graffiti stillerini öğrenmeye başlıyoruz. 3. – 4. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Tweaking Teknikleri
 • Graffitide Perspektif
 • Graffitide Renkler
 • Renklerin Kullanımı
 • Graffitide Kontrast
 • Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri
 • Graffitide Flow
 • Çizim Teknikleri
 • Graffiti Eskizleri
 • Tag’ler ve Throw Up’lar
 • Basit Graffiti Denemeleri
 • Bakarak Çizme Egzersizleri
 • Kalıpla Çizme Egzersizleri
Graffiti eğitimleri ile geçen bir ay sonunda sprey boyalar hayal gücümüzü ifade etmek için en güçlü araçlardan biri haline geliyor!

Yavaş yavaş kendi graffiti stilimizi bulmaya başlayacak, üç boyutlu tasarımlar oluşturmayı deneyeceğiz. 5. – 6. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Önceki Haftaların Tekrarı
 • Graffiti Eskizleri
 • Ana Hat Geliştirme
 • Graffitide Üç Boyut
 • Graffiti Stilleri
  • Spaggetti Stili
  • Roller Fill Stili
  • Counterpoint Stili
  • Çift Harf Stili
  • Public Stil
 • Akrilik Kalemleri ile Egzersizler
 • Sprey Boya ile Egzersizler
 • Sprey Boya Türleri ve Markaları
 • Boya Basınç Araştırmaları
 • Tuval Bezi Üzerinde Egzersizler
 • Duvar Üzerinde Egzersizler
Graffiti kursları ile graffiti stiillerini öğrenmeye devam ediyor, farklı zeminlerde sanatımızı konuşturmanın yollarını öğreniyoruz.

Graffiti kursu programımızın son bölümünde gölgelendirme ve ışık kullanımına göz atacak, renkleri kullanmayı öğreneceğiz. 7. – 8. Hafta Graffiti Kursu Programı:
 • Graffitide Renklerin Kullanımı
 • Kontrast
 • Tamamlayıcı Renkler
 • Renk Geçişleri
 • Graffitide Flow
 • İleri Çizim Teknikleri
 • Makro ve Mikro Çerçeveler
 • Pacing Tekniği
 • Slicing Tekniği
 • İleri Harf Çalışmaları
 • Boşlukların Kullanımı
 • Çerçeveleme
 • Üç Boyutluluk
 • Gölgelendirme
 • Graffitide Dinamizm ve Hareket
2 aylık graffiti eğitimi yolculuğumuzun sonuna gelirken göz alıcı çalışmalarımızın yanına unutulmaz anılar eklemeyi de unutmuyoruz!

Graffiti Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Graffiti Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz graffiti kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Graffiti Kursu Programı

Graffiti kursları ile kendinizi yeni baştan tanıyacak, yalnızca el ve çizim becerilerinizi geliştirmekle yetinmeyerek özgür düşünmeyi öğrenecek, hayata ve gündeme sanatla yanıt verecek, yeteneklerinizle dünyayı renklendirmeye başlayacaksınız!

Graffiti kursu; haftada 1 gün 3 saatten 8 haftalık bir program olup graffitinin tarihçesi, graffiti sanatına giriş, graffiti yapımından kullanılan malzemeler, graffiti teknikleri, ışık ve gölgendirme, renklerin kullanımı, farklı zeminlerde egzersizler, çerçeve türleri ve üç boyutlu tasarım gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Graffiti kursu programı; hip hop kültürüne ilgi duyan ve farklı dallarını tanımak, sanatın özgür ve alternatif yönüyle tanışmak isteyen, keyifli bir hobiyle yaşamını renklendirmeyi arzulayan her yaştan sanatsever için özel olarak hazırlanmıştır.

Graffiti eğitimi; gerek graffitinin özgür tasarım anlayışı gerekse hip hop kültürünün doğası nedeniyle öğrencilerin yaratıcılıklarını açığa çıkarmakta, zihinsel bariyerlerini ve korkularını aşmalarına destek olmaktadır.

graffiti eğitimi

Graffiti Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Graffiti kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı graffiti kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Graffiti Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak graffiti kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Graffiti kursu eğitmen kadromuz; graffiti başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü graffiti eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, graffiti sanatçıları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak graffiti eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Graffiti kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Graffiti kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Graffiti kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi graffiti kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan graffiti kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Graffiti kursu Florya, graffiti kursu Bahçelievler, graffiti kursu Ataköy, graffiti kursu Yeşilköy, graffiti kursu Zeytinburnu, graffiti kursu Avcılar olarak hizmet veren graffiti kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Graffiti kursu ile yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü özgürce sergileyebilir, kendinizi sanatla ifade etmeyi öğrenmek için ilk adımı atabilirsiniz. Özgürlüğün son derece önemli olduğu graffiti sanatı; bu nedenle graffiti dersleri ile bu sanata yönelen öğrencilerin çekingenliklerini aşmalarına ve kendilerini ifade ederken çok daha rahat olmalarına büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Ayrıca son derece sosyal ve aktif bir atmosferde gerçekleştirdiğimiz graffiti kursu programlarımız; öğrencilerimizin yeni arkadaşlar edinmesi, yeni insanlarla tanışması ve yaşadığını hissetmesi için de ideal ve sağlıklı bir ortam yaratmaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
graffiti kursu fiyatları

Graffiti Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Graffiti Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Graffiti kursları ile yaşamlarında renkli bir boyut açan öğrencilerimiz sanatın farklı dallarıyla tanışmak için Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinden yararlanmayı sürdürüyor. Siz de graffiti kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Graffiti Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Graffiti kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, graffiti kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Graffiti eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında graffiti kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Graffiti kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Graffiti kursu ile yaşamlarına renk katan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

443

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.215 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44